مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 21:56
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر پاکستان برای میانجیگری میان تهران و عربستان، روز شنبه (۲۳ آذر) عازم ریاض خواهد شد.
جمعه 22 آذر - 19:11
«خبرگزاری ایسنا» مدیر سابق زندان رجایی‌شهر کرج درگذشت.
جمعه 22 آذر - 19:11
«خبرگزاری ایسنا» مدیر سابق زندان رجایی‌شهر کرج درگذشت.
جمعه 22 آذر - 19:02
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت خارجه با استاندار، امام جمعه تبریز و دانشجویان عضو جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور دیدار کرد.
جمعه 22 آذر - 16:22
نماینده ایران در کنفرانس‌ بین‌المللی‌ صلیب‌ سرخ و هلال احمر:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده کشورمان در سی وسومین‌ کنفرانس‌ بین المللی‌ صلیب‌ سرخ و هلال احمر، تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا را ناقض اصول بنیادین بشردوستانه و حقوق بشر دانست.
جمعه 22 آذر - 16:05
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اردبیل عنوان کرد: در چند سال اخیر مشخص شد که آمریکا به دوست و دشمن خود رحم نمی‌کند، چرا که به بهترین دوستان خود خیانت و آنها را با بدترین اهانت، تحقیر کرده است و این نشان می‌دهد ...
جمعه 22 آذر - 15:21
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای نگهبان گفت: اعضای هیات‌های اجرایی باید در بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان، دقت کافی داشته باشند، مبادا حق مردم و داوطلبان تضییع شود.
جمعه 22 آذر - 14:44
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای راهبردی روابط خارجی اظهار داشت: مردم کشورهای آسیایی باید فلسفه سیاسی امروز خود را بر اساس ارزش‌های تمدنی و فرهنگی خود تدوین کنند.
جمعه 22 آذر - 14:40
«خبرگزاری مهر» سردار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح این سازمان برای کمک به خانه دار کردن بازنشستگان نیروهای مسلح، گفت: بازنشستگان نیروهای مسلح که پیش از ۱۳۷۶ بازنشسته شده اند و دارای مسکن نیستند و مسکن نیز...
جمعه 22 آذر - 14:17
معاون قضایی دادستانی کل کشور تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون قضایی دادستانی کل کشور در بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده ۱۶ تبریز بر ضرورت وجود اعتبار پایدار برای مرکز و بهره گیری از ظرفیت خیرین در این امر خداپسندانه تأکید کرد.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 18:50
وزیر اسبق صنایع:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر اسبق صنایع معتقد است دولت در شرایط تحریم در شرایط سختی کشور را اداره می‌کند. او همچنین می‌گوید باید شرکایمان را از بین کسانی انتخاب کنیم که در تحریم‌ها با ما دشمنی نکردند.
جمعه 22 آذر - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» به گفته‌ نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به کاهش قیمت ارز از اواسط هفته، قیمت سکه نیز در روزهای پایانی هفته حدود ٣٠٠ هزار تومان نسبت به ابتدای هفته کاهش داشته است. چنانچه در هفته‌های آینده، روند نزولی دلار ادامه دار باشد، بازهم...
جمعه 22 آذر - 12:45
«خبرگزاری ایسنا» طبق توافقات انجام شده بین منطقه آزاد چابهار و ازبکستان، یک هاب لجستیکی با یکی از مناطق ویژه اقتصادی این کشور ایجاد خواهد شد.
جمعه 22 آذر - 12:38
نامه سرگشاده یک مسافر به رییس هواپیمایی ایران‌ایر
«خبرگزاری ایسنا» یک مسافر پرواز تهران-مشهد هواپیمایی ایران‌ایر در نامه‌ای سرگشاده به مدیرعامل این شرکت هواپیمایی، ضمن اشاره به حقوق مسافران در پرواز، تاکید کرد: برخی کوتاهی‌ها که حقوق مسافران را نقض می‌کند نه تقصیر تحریم است، نه فرسودگی ناوگان!
جمعه 22 آذر - 11:30
یک کارشناس اقتصادی:
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه دولت باید هزیننه‌های خود را کاهش دهد، اظهار کرد: منابع درآمدی که دولت در لایحه بودجه در نظر گرفته مطلوب است اما دولت به جای این‌که ثروت خود را بفروشد باید هزینه‌هایش را کم کند.
جمعه 22 آذر - 11:27
رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» آنطور که رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان از کل پرتفوی بیمه‌ای، سهم بیمه شخص ثالث است.
جمعه 22 آذر - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» نرخ بیکاری سوئیس تا پایان ماه نوامبر به ۲.۳ درصد افزایش پیدا کرد.
جمعه 22 آذر - 11:21
«خبرگزاری ایسنا» نرخ تورم در نروژ کاهش و در دانمارک افزایش یافت.
جمعه 22 آذر - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» رشد اقتصادی عمان در نیمه نخست امسال به منفی ۱.۹ درصد رسید.
جمعه 22 آذر - 11:17
«خبرگزاری ایسنا» گران ترین ساعت جهان بیش از 31 میلیون دلار قیمت دارد.

مهمترین اخبار ورزشی در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 21:25
«خبرگزاری ایسنا» هفته سوم لیگ برتر کاراته، جمعه (۲۲ آذر) در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد تا چهره ۱۲ تیم راه‌یافته به مرحله بعد مشخص شود.
جمعه 22 آذر - 21:18
«خبرگزاری ایسنا» نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند.
جمعه 22 آذر - 20:04
«خبرگزاری ایسنا» بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال بانوان سایپا به دلیل مصدومیت و دوری چندماهه از میادین، از تیم باشگاهی خود جدا شد.
جمعه 22 آذر - 19:57
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی سپاهان می‌گوید افرادی از حرکت قطار زرد طلایی ناراحت هستند.
جمعه 22 آذر - 19:55
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به پرداخت نشدن مطالباتش واکنش نشان داد.
جمعه 22 آذر - 19:37
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی ماشین سازی با اشاره به نتایج خوب صنعت نفت آبادان می گوید که اسکوچیچ مربی کاربلدی است.
جمعه 22 آذر - 19:35
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی پیکان می‌گوید تیمش به دلیل کم تجربگی مقابل سپاهان شکست خورده است.
جمعه 22 آذر - 18:33
«خبرگزاری ایسنا» تیم فوتبال سپاهان توانست با برتری برابر پیکان، موقتا به رده نخست جدول صعود کند.
جمعه 22 آذر - 18:25
«خبرگزاری ایسنا» مربی تراکتور می‌گوید کاپیتان تیمش بعد از پیروزی برابر فولاد در رختکن بغض کرده بود.
جمعه 22 آذر - 18:11
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی نساجی قائم‌شهر می‌گوید فقط می‌تواند به داوران خسته نباشید بگوید و از آن‌ها بخواهد بیشتر دقت کنند.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 17:00
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار در ایران، موفق به طراحی و ساخت سامانه جداسازمیکروفلوئیدیکی سلول‌های سرطانی شدند.
جمعه 22 آذر - 16:29
پژوهشگران آمریکایی:
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که عضلات، ارتباط مستقیمی با مغز دارند و بر رفتارهای مربوط به غذا خوردن نیز موثر هستند.
جمعه 22 آذر - 15:22
با توافق بین دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و "انجمن فیزیوتراپی ایران"؛
«خبرگزاری ایسنا» در نشستی که بین دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و انجمن فیزیوتراپی ایران برگزار شد، مقدمات امضای تفاهم‌نامه دوجانبه همکاری در زمینه‌های علمی، اجرایی و توسعه‌ای رشته فیزیوتراپی بین دو طرف فراهم شده و "اجرایی شدن دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی" نی...
جمعه 22 آذر - 14:33
با تلاش پژوهشگران آمریکایی صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود موفق شدند عمیق‌ترین نقطه روی زمین را کشف کنند.
جمعه 22 آذر - 14:14
«خبرگزاری ایسنا» یک شرکت دانش‌بنیان توانسته به تولید چندین مدل از یخچال، فریزرهای ویژه و همچنین دستگاه‌های دیگر مورد نیاز صنعت آزمایشگاهی دست پیدا کند.
جمعه 22 آذر - 13:38
در بیمارستان روزبه‌؛
«خبرگزاری ایسنا» موزه روان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در بیمارستان روزبه افتتاح شد.
جمعه 22 آذر - 13:27
«خبرگزاری ایسنا» بسیاری از تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام کرده‌اند که تنها ۱۰ درصد از کاربران حاضرند گوشی های گران‌تر از هزار دلار خریداری کنند.
جمعه 22 آذر - 13:02
در جلسه مدیران ناسا و بوئینگ مشخص شد
«خبرگزاری ایسنا» شرکت بوئینگ قصد دارد فضاپیمای تجاری استارلاینر را روز 20 دسامبر به فضا پرتاب کند.
جمعه 22 آذر - 12:26
«خبرگزاری ایسنا» بیستمین دوره آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صبح امروز در ۹۸ حوزه امتحانی برگزار شد.
جمعه 22 آذر - 12:16
«خبرگزاری ایسنا» "هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی" از ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و دانشجویان، طلاب و اساتید می‌توانند با دریافت کارت یارانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مح...

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 18:03
«خبرگزاری ایسنا» معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 از اجرای پروژه تدوین برنامه مدیریت محیط زیست برای میدان مرکزی میوه و تره بار خبر داد.
جمعه 22 آذر - 17:49
مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور تأکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: ما بر اساس نیاز هر موقع دوربین‌های شهر تهران استعلام بگیرند،‌ پاسخ خواهیم داد و مجموعه پلیس و سامانه سیمفا همکاری خود را در این باره داشتند.
جمعه 22 آذر - 17:40
در بسته هفتگی اخبار اجتماعی بخوانید
«خبرگزاری ایسنا» سرویس اجتماعی ایسنا هفته گذشته خبرهای متفاوتی را بر روی خروجی خود ارسال کرد که افزایش ۴ برابری کودک همسری در برخی نقاط کشور به دنبال افزایش وام ازدواج، تکذیب کیک‌های آلوده به قرص‌های خطرناک، ترک تحصیل برخی دانش‌آموزان مناطق دوزبانه، ادعای ت...
جمعه 22 آذر - 17:30
ادعای اروپا برای پایانِ استفاده از سوخت‌های فسیلی
«خبرگزاری ایسنا» سران و رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا به استثنای لهستان بر سر سیاست مقابله با تغییرات اقلیمی به توافق رسیدند.
جمعه 22 آذر - 16:33
معاون عمرانی وزیر کشور عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در صحن علنی مجلس تصریح کرد: تصویب این لایحه و ابلاغ آن بصورت قانون،‌ زمینه تقویت بنیه مدیریت شهری و روستایی را فراهم کرده ...
جمعه 22 آذر - 15:42
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 85 کیلو و 850گرم تریاک و 34 کیلوگرم حشیش طی دو عملیات جداگانه خبر داد.
جمعه 22 آذر - 15:30
«خبرگزاری ایسنا» انفجار در یک ساختمان مسکونی در شرق آلمان یک کشته و دست‌کم ۲۵ زخمی بر جای گذاشت.
جمعه 22 آذر - 15:26
«خبرگزاری ایسنا» پلیس سه زن سارق خطوط اتوبوس بی‌آرتی را که ۱۸میلیارد ریال جیب بری کرده بودند دستگیر کرد.
جمعه 22 آذر - 14:18
«خبرگزاری ایسنا» پلیس پنج نفر از اعضای یک شرکت جعلی که به بهانه فروش اقساطی خودرو، از ۸۰نفر از شهروندان ۳۰میلیارد ریال کلاهبرداری کرده‌ بودند را دستگیر کرد.
جمعه 22 آذر - 13:39
«خبرگزاری ایسنا» یازده تن از اعضای یک شرکت هرمی که به بهانه استخدام، از جوانان تحصیل کرده ساکن شهرستان مبلغ 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 23:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس صالحی جمعه شب در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های ساوه و زرندیه اظهار داشت: شهرستان ساوه از سابقه چند هزار ساله و مفاخر در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری برخوردار است. وی ادام...
جمعه 22 آذر - 23:19
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: مدارس همه دوره های تحصیلی شهرستان شازند صبح فردا با تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
جمعه 22 آذر - 23:12
«خبرگزاری مهر» حمزه مهری شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یک دستگاه خودرو سواری پراید که از پلدختر به سمت خرم آباد در حرکت بود در روستای «رو بند» جلگه خلج با یک دستگاه سواری تیبا که در جهت مخالف حرکت می کرد؛ برخورد کرد. وی افزود: شدت تصادف به حد...
جمعه 22 آذر - 23:07
«خبرگزاری مهر» دریافت 17 MB به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه جمعه مراسم اختتامیه نخستین رویداد ملی خلاقیت و نوآوری در عرصه خانواده با عنوان «جشنواره خانواده رضوی» به همت بنیاد کرامت امام رضا(ع)، مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و بنیاد ملی خانواد...
جمعه 22 آذر - 23:00
رییس اورژانس کرمان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمان رییس اورژانس کرمان خبر داد: برخورد یک دستگاه مینی‌بوس و پژو ۴۰۵ حامل اتباع افغانی ۹ مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.
جمعه 22 آذر - 22:39
مدیرعامل شرکت خبرداد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با بیان اینکه حدود ۹۵ درصد از گاز مشعل در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون جمع آوری شده است، گفت: برای ۵ درصد گازسوزی مستمر نیز پروژه های خوبی تعریف و بیش از یک میلیارد دلار در این بخش...
جمعه 22 آذر - 22:15
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمان معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل فنی و حرفه‌ای کشور در این سفر از کارگاههای مر کز آموزش فنی و حرفه ای ،از مرکز در حال ساخت خیر در زندان کرمان و از طرح تولیدات و سالن رباتیک کرمان بازدید و با مدیران بنگاههای اقتصادی ...
جمعه 22 آذر - 22:12
/گزارش تصویری/
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی آزمون نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی ظهر امروز توسط معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.
جمعه 22 آذر - 22:10
/گزارش تصویری/
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی تیم فوتبال تراکتور توانست به روند ۵ بازی بدون برد خود خاتمه دهد و فولاد رده پنجمی را در تبریز شکست دهد.
جمعه 22 آذر - 22:09
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: نشت گاز مونوکسید کربن در میانه به زندگی مادری پایان داده و فرزندش را راهی بیمارستان کرد.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 19:21
سیدحسن نصرالله:
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد آخرین تحولات سیاسی این کشور و منطقه، دقایقی قبل آغاز شد.
جمعه 22 آذر - 19:21
سیدحسن نصرالله:
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد آخرین تحولات سیاسی این کشور و منطقه، دقایقی قبل آغاز شد.
جمعه 22 آذر - 16:55
«خبرگزاری ایسنا» صنایع دفاعی ترکیه امروز (جمعه) اعلام کرد، آنکارا به زودی توافق جدیدی را برای خرید دومین محموله از سیستم‌های اس-۴۰۰ روسی امضا می‌کند.
جمعه 22 آذر - 16:37
«خبرگزاری ایسنا» معترضان خشمگین از درخواست آمریکا از کره جنوبی برای افزایش هزینه‌های حضور نیروهای آمریکایی در شبه جزیره کره، امروز (جمعه) تصاویر سفیر آمریکا را تخریب کردند.
جمعه 22 آذر - 16:20
«خبرگزاری ایسنا» روسیه امروز (جمعه) از آزمایش یک موشک بالستیک توسط آمریکا ابراز نگرانی کرد.
جمعه 22 آذر - 15:57
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی روز یکشنبه در آستانه ضرب‌الاجلی که پیونگ‌یانگ برای واشنگتن قرار داده، وارد کره جنوبی می‌شود.
جمعه 22 آذر - 15:40
«خبرگزاری ایسنا» منابع آگاه از سفر دبیرکل ناتو به کویت در روز یکشنبه خبر دادند.
جمعه 22 آذر - 15:27
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای ریاستی دولت لیبی اعلام کرد که نیروهای ارتش و "انقلابیون هفدهم فوریه" تجاوز را دفع کرده و درس سختی را به متجاوزان، مزدوران و کودتاچیان دادند.
جمعه 22 آذر - 15:26
«خبرگزاری ایسنا» دفتر حقوق بشر سازمان ملل امروز، جمعه درباره قانون شهروندی تازه هند ابراز نگرانی کرد و آن را "اساسا و در ذات تبعیض‌آمیز"دانست و خواستار بازنگری در آن شد.
جمعه 22 آذر - 15:04
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه چین امروز (جمعه) گفت، ایالات متحده به صورت جدی اعتماد متقابلی را که به سختی بین دو کشور ایجاد شده، با انتقاد از پکن بابت هنگ‌کنگ و رفتار با اویغورها تخریب کرده است.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 20:50
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر با حضور در محل برگزاری جشنواره سینما حقیقت به پرسش‌هایی درباره فیلم‌های امسال این جشنواره و نیز سالن اهالی رسانه برای جشنواره فجر پاسخ دادند.
جمعه 22 آذر - 20:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه ۲۲ آذرماه ضمن حضور در پردیس چارسو محل برگزاری جشنواره فیلم «سینماحقیقت» در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و به پرسش آن‌ها پاسخ داد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر دربار...
جمعه 22 آذر - 20:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه ۲۲ آذرماه ضمن حضور در پردیس چارسو محل برگزاری جشنواره فیلم «سینماحقیقت» در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و به پرسش آن‌ها پاسخ داد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر دربار...
جمعه 22 آذر - 20:10
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی شامگاه جمعه ۲۲ آذرماه با حضور در پردیس چارسو محل برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم سینما حقیقت در جمع خبرنگاران قرار گرفت و به پرسش ها پاسخ داد. وی درباره سینمای مستند گفت: من هم جشنواره امسال و سا...
جمعه 22 آذر - 20:10
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی شامگاه جمعه ۲۲ آذرماه با حضور در پردیس سینمایی «چارسو» محل برگزاری سیزدهمین جشنواره «سینما حقیقت» ضمن بازدید از این رویداد در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌ها پاسخ داد. انتظامی در ابتدا دربار...
جمعه 22 آذر - 17:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، خالقان سریال «بازی تاج و تخت» اعلام کرده‌اند فیلمی بر پایه رمان لاوکرافت پروژه بعدی آن‌ها خواهد بود. مشخص نیست که خود دی‌بی وایس و دیوید بنیوف روی صندلی کارگردانی هم می‌نشینند یا خیر، اما آن‌ها از همین حالا ف...
جمعه 22 آذر - 16:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس صالحی بعد از ظهر جمعه در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی با حضور در نشست شورای منطقه ای مراکز خدمات حوزه های علمیه کشور در خمین اظهار داشت: مرکز خدمات حوزه های علمیه به عنوان زیرساخت خدمات حوزوی و دینی در کشور است. ...
جمعه 22 آذر - 15:58
طالبیان مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» معاون میراث فرهنگی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزاری نشست‌هایی مشترک و رایزنی‌های هیات ایرانی حاضر در بیست و چهارمین اجلاس کمیته میراث بشری ناملموس یونسکو با هدف تهیه‌ی پرونده‌های مشترک ناملموس با دیگر کشورهای عضو خبر ...
جمعه 22 آذر - 15:54
«خبرگزاری ایسنا» فیلم سینمایی «سرخ پوست» در سه فستیوال بین‌المللی در نیمه‌ی دوم آذر ماه شرکت می‌کند.
جمعه 22 آذر - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ضمن اشاره به شاخصه‌های موردنظر این سازمان در آثار سینمایی شرکت کننده در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، اعلام کرد: جایزه «کاپ» به فیلم‌های مروج کاهش تولید پسماند در بخش تجلی اراده ملی این دوره جشنوا...

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 14:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس صالحی ظهر جمعه در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی در دیدار با جامعه قرآنی و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در خمین اظهار داشت: امام راحل روح دمیده الهی در عصر ما بودند و مردم خمین جسم و جان این روح را پروراندند. ...
جمعه 22 آذر - 13:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا پناهیان طی سخنانی در چهاردهمین نشست کشوری ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی که روز جمعه در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: مسئله سبک زندگی در دیدگاه مقام معظم رهبری اهمیت بسیاری دارد، به ...
جمعه 22 آذر - 12:19
«خبرگزاری ایسنا» فعال سیاسی اصلاح طلب می‌گوید:من معتقدم هزینه‌ای که اعتراضات آبان ماه در پی داشت، در طول ۴۱ سال گذشته از لحاظ اقتصادی در نوع خود بی‌نظیر بوده است.
جمعه 22 آذر - 12:10
«خبرگزاری ایسنا» «اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان این لوایح را معطل بگذارد تا فرصت بگذرد قطعا دچار مشکلات بیشتری در سایر بخش ها خواهیم شد.»
جمعه 22 آذر - 12:05
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه ای استان بوشهر اظهار داشت: پیشرفت‌هایی که به‌واسطه جوانان این کشور به‌دست‌آمده باید روایت شود. اراده‌های جمعی مردم برای پیشرفت جامعه، نیاز امروز انقلاب اسلامی است. جامعه...
جمعه 22 آذر - 12:01
«خبرگزاری ایسنا» واقعا مُخ آدم از دیدن برخی قیمت‌ها سوت می‌کشد. این روزها قیمت خانه در جنوبی‌ترین نقطه تهران با قیمت 2 سال پیش یک خانه در شمال پایتخت برابری می‌کند.
جمعه 22 آذر - 10:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی دلشاد تهرانی پژوهشگر نهج البلاغه و استاد دانشگاه در یادداشتی به فضائل اخلاقی حضرت رسول(ص) پرداخته است: نمونه‌ی اعلای اخلاق پیامر اکرم(ص) به گواهی قرآن کریم دارای اخلاقی بس بزرگ و بزرگوارانه و نمونه‌ی اعلای اخلاق بود. آ...
جمعه 22 آذر - 10:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، هفتاد و پنجمین فصلنامه علمی اقتصاد اسلامی به سردبیری حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین میرمعزی به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد. در این شماره مقالات زیر منتشر شده است: ـ کارایی روش شهید صدر در کشف نظریه اسلامی عد...
جمعه 22 آذر - 10:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، به همت معاونت پژوهشی دانشکده الهیات و ادیان کتابخانه مرکزی و پژوهشکده اعجاز قرآن دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده دانشنامه نگاری ایران و انجمن ایرانی تاریخ اسلام، کارگاه تخصصی «اسلام پژوهی در دنیای مدرن؛ جریانها، چالشها» چهارشنبه ۲...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است