مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


یکشنبه 19 مرداد - 15:02
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، هیئت رئیسه مجلس به میزبانی امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، جلسه‌ای را برای ایجاد کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی‌ها در دستور کار قرار داد. این جلسه با حضور محسن رضایی، منوچهر متکی و جمعی از نمایندگان مجلس شو...
یکشنبه 19 مرداد - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» توضیح قالیباف درباره «گشایش اقتصادی» در زندگی مردم/ تاکیدات روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا/ تحلیلی درباره انفجار بیروت و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور ...
یکشنبه 19 مرداد - 14:50
در دیدار سفیر ایران و رئیس رادیو و تلویزیون دولتی بوسنی هرزگوین انجام شد
«خبرگزاری ایسنا» در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو با بلمین کارا محمدوویچ، رئیس رادیو و تلویزیون دولتی بوسنی هرزگوین راه‌های گسترش همکاریهای صدا و سیمای دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
یکشنبه 19 مرداد - 14:47
در دیدار وزیر آموزش و پرورش با رئیس مجلس مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تعامل هرچه بیشتر و بررسی لوایح پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مسائل آن وزارتخانه خبر داد.
یکشنبه 19 مرداد - 14:34
«خبرگزاری ایسنا» هیئت وزیران آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، درخصوص تعیین فهرست و میزان عوارض تا سقف یک درصد کالاهایی که مصرف آن‌ها منجر به تولید پسماند مخرب محیط زیست می‌شود، نرخ هزینه مدیریت پسماند کالاها و فرآیند اجرایی مربوط، را تصویب کرد...
یکشنبه 19 مرداد - 14:27
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش صبر آزادگان را برای شرایط تهدید و تحریم امروز کشور درس آموز دانست.
یکشنبه 19 مرداد - 14:27
«خبرگزاری ایسنا» توضیح قالیباف درباره «گشایش اقتصادی» در زندگی مردم/ مخالفت مجلس با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان/ اعلام وصول سوالی درباره واردات گندم و... از جمله مهمترین اخبار امروز (یکشنبه) نوزدهم مرداد ماه ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید ...
یکشنبه 19 مرداد - 14:15
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسویان، عضو هیئت امنا و هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) را تسلیت گفت.
یکشنبه 19 مرداد - 14:12
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به خساراتی که شیوع کرونا ویروس در این چند ماهه به فعالین حوزه فرهنگ و کشور وارد کرده است گفت: تعدادی از انجمن های مختلف زیر نظر وزارت فرهنگ یا هنرمندان، خبرنگاران، سینماگران، فعالین تئاتر، ورزشکاران و...
یکشنبه 19 مرداد - 13:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، تعطیلات تابستانی نمایندگان حدود ۳۰ روز است که طبق روال گذشته دو بازه زمانی ۱۵ روزه در مرداد و شهریور برای تعطیلات تابس...
یکشنبه 19 مرداد - 13:29
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم بندرعباس تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی کیش که جزئی از استان هرمزگان است را زیر نظر استان تهران و دانشگاه آزاد اسلامی تهران قرار دادند که این امر از اساس اشتباه است.
یکشنبه 19 مرداد - 13:27
«خبرگزاری ایسنا» نماینده بروجرد نحوه پرداخت حق الزحمه کادر درمان در شرایط شیوع کرونا را ناعادلانه خواند و خواستار ورود وزیر بهداشت به این موضوع شد.
یکشنبه 19 مرداد - 13:23
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ایذه در مجلس با بیان اینکه کمبود امکانات آموزشی و نامناسب بودن آب و هوای خوزستان باعث شده هر ساله تعداد زیادی از فرهنگیان متقاضی خروج از این استان باشند تاکید کرد: لازم است با توجه به این موارد مشوق های مالی و رفاهی برای فرهنگی...
یکشنبه 19 مرداد - 13:22
نماینده مردم رودبار:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: مردم منتظر اقدامات عملیاتی و جلوگیری از رشد بی رویه قیمت ها هستند. دولت باید توان خود را بیفزاید و مدیران ناتوان و ناکارآمد را کنار بگذارد.
یکشنبه 19 مرداد - 13:16
«خبرگزاری ایسنا» نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که طبق توضیحات رییس مجلس، کمیسیون آموزش مامور بررسی چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری کنکور سراسری در جلسه ای با وزرای علوم و بهداشت شده است.
یکشنبه 19 مرداد - 13:12
«خبرگزاری ایسنا» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مهریز و بافق در مجلس در مورد وظیفه رئیس جمهور مبنی بر گزارش سالانه نموداری به مجلس گفت: دوستان در حال پیگیری این گزارشات هستند تا در سطح وزرا به مجلس ارائه شود.
یکشنبه 19 مرداد - 13:05
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با استناد به سخنان رئیس جمهور در مورد تصمیم سران قوا برای گشایش اقتصادی گفت: انتظار داشتیم آقای قالیباف از شأن و جایگاه مجلس دفاع کند. جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا.
یکشنبه 19 مرداد - 13:03
«خبرگزاری ایسنا» وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد طرح جامع حمل و نقل کشور موضوع جزء (2) بند (ج) ماده (30) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست دولت ارایه کرده است.
یکشنبه 19 مرداد - 13:02
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون طب سنتی برگزار و ترکیب اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون مشخص شد. بر اساس این گزارش، علیرضا زاکانی نماینده مردم قم به عنوان رئیس فراکسیون، زهره الهیان نماینده مردم تهران به عنوان نایب رئیس اول، زهرا ش...
یکشنبه 19 مرداد - 12:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: فشار اقتصادی به مردم روز به روز افزایش می یابد و انتظار مردم از مجلس انقلابی آن است که در این زمینه اقدام عاجل انجام دهند تا مشکلات اقتصا...
یکشنبه 19 مرداد - 12:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان «حسین لشگری» پیامی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم درود مقربان درگاه الهی به روح ملکوتی آزاده‌ای سربلند که در مد...
یکشنبه 19 مرداد - 12:47
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان دفتر یادبود جان باختگان حادثه انفجار در بندر بیروت را امضاء کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 12:41
«خبرگزاری ایسنا» صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی رئیس دیوان عالی کشور به مناسبت عید غدیر از چهره‌های شاخص ورزشی و فرهنگی که در عرصه صلح و سازش و محرومیت زدایی فعالیت‌های گسترده‌ای داشته‌اند تقدیر شد.
یکشنبه 19 مرداد - 12:33
«خبرگزاری ایسنا» اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت‌های نگین خودرو، ایرتویا، آریتا، نگین خودروی ایرسا صبح امروز در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.
یکشنبه 19 مرداد - 12:32
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس ناظرین پارلمان در شورای عالی سلامت را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس، ناظران در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» "تحلیلی از انتقال قدرت و بازیگران جدید" موضوع سخنرانی سوم ظریف در دانشگاه تهران خواهد بود.
یکشنبه 19 مرداد - 12:27
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه مصوبه هیات وزیران در واگذاری هپکو به سازمان تامین اجتماعی برای حل مشکل کارگران نبود، تاکید کرد: آنها به دنبال پرداخت بدهی خود به تامین اجتماعی بودند و هپکو را قربانی این تصمیم کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:25
«خبرگزاری ایسنا» دو ناظر مجلس در شورای عالی بیمه انتخاب شدند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس، ناظران در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه ای و مهارتی در دستور کار قرار گرفت. براین اساس، سید حمزه امینی و محمدمهدی فروردین به عنوان ناظر در این شورا، انتخاب ...
یکشنبه 19 مرداد - 12:19
در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم گناباد در مجلس تاکید کرد: تخصیص خوراک دام و طیور باید از انحصارگری خارج شده و نهاده های دامی با قیمت مناسب در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد.
یکشنبه 19 مرداد - 12:18
«خبرگزاری ایسنا» نماینده طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت کارگران ساختمانی گفت که کارگران ساختمانی به دلیل نبود کار در وضعیت شیوع کرونا منبع درآمد خود را از دست داده اند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:16
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس ناظرین خود در شورای عالی بیمه سلامت را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» نماینده سپیدان در مجلس شورای اسلامی گفت : خیلی زشت است بعد از گذشت ۴١ سال از پیروزی انقلاب مردم در روستاها برای تامین آب شرب مشکل دارند.
یکشنبه 19 مرداد - 12:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محسن زنگنه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی،گفت: مطابق با قانون اساسی، مجلس مرجع تصویب قوانین در کشور است اما متأسفانه رئیس جمهور طی روزهای اخیر اعلام کرد که قرار است مصوبه ای در حوزه اقتصادی به زودی عمل...
یکشنبه 19 مرداد - 11:59
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی برخورد با مفسدین و دانه درشت‌ها را از مطالبات مردم عنوان کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه تعهدمندانه به ساماندهی مشاغل خانگی با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های قانونی رونق این حوزه شد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه تعهدمندانه به ساماندهی مشاغل خانگی با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های قانونی رونق این حوزه شد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:52
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد کنکور سراسری در دو هفته متوالی برگزار شود.
یکشنبه 19 مرداد - 11:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید علی یزدی‌خواه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: سال ۹۲ بحث حذف کنکور و جذب دانشجو به واسطه سوابق تحصیلی تصویب شد. در سال بعد دستورالعمل اجرایی آن ابلاغ شد اما تاکنون این قانون اجرایی نشده است. وی با...
یکشنبه 19 مرداد - 11:48
«خبرگزاری ایسنا» سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر کشاورزی درباره واردات گندم اعلام وصول شد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:47
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به انفجار مهیب در شهر بیروت لبنان گفت: چنان چه مقام معظم رهبری فرمودند کنار آنها هستیم و از هیچ خدمتی که لازم باشد دریغ نخواهیم کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:44
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان این که یک روز قیمت پیاز به ۱۵ هزار تومان می‌رسد و خرید این محصول از کشاورز ۵۰۰ تومان بوده است خواستار بازتعریف زنجیره تولید تا عرضه از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:42
خبرگزاری فرانسه :
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری فرانسه در گزارشی به نقل از دیپلمات‌های سازمان ملل مطرح کرد که شورای امنیت سازمان ملل پیش‌نویس قطعنامه آمریکا درباره تحریم تسلیحاتی ایران را رد خواهد کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:41
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران مجلس در شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 11:34
«خبرگزاری ایسنا» در پی مصوبه فرمانده کل قوا مبنی بر اهدای نشان «فداکاری» به دانشگاه افسری امام علی(ع)، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با صدور پیامی، به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی تبریک گفت.
یکشنبه 19 مرداد - 11:34
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تربت حیدریه با انتقاد از عدم اطلاع مجلس شورای اسلامی از بررسی برخی از طرح‌ها در شورای عالی هماهنگی سران سه قوه خواستار بازگشت مجلس به راس امور و در جریان قرار گرفتن مسائل مختلف در حوزه قانون‌گذاری شد.
یکشنبه 19 مرداد - 11:24
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جایگاه خبرنگاران حضور یافت و روز خبرنگار را به خبرنگاران پارلمانی تبریک گفت. وی درباره زمان برگزاری کنکور سراسری، گفت: مجلس شورای اسلامی قطعاً بر روند برگزاری کنک...
یکشنبه 19 مرداد - 11:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی انتخاب نمایندگان ناظر در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در دستور کار قرار گرفت. در نهایت علی اصغر عنابستانی با ۱۵۸ رای و حسین حاتمی با ۱۵۱ رای از ۱۸۱ رای ماخوذه به عنوان نمایندگان نا...
یکشنبه 19 مرداد - 11:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، زهره الهیان از ارسال نامه کمیته حقوق بشر مجلس به رئیس قوه قضائیه در مورد محتکران و اخلالگران بازار مسکن و ضرورت تشکیل دادسرای رسیدگی ویژه به جرائم اقتصادی در حوزه مسکن و املاک خبر داد. متن این نامه به شرح ذیل است: ضمن تشکر ...
یکشنبه 19 مرداد - 10:58
«خبرگزاری مهر» ابراهیم رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از جمع آوری امضاء در مجلس شورای اسلامی برای استیضاح «بیژن زنگنه» وزیر نفت خبر داد. وی با اشاره به محورهای این استیضاح، گفت: مشکلات بسیار زیادی در صنعت نفت وجود دارد که عملکرد وزیر نفت هم نشان می دهد که وی نمی...
یکشنبه 19 مرداد - 10:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز(یکشنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: از مردم تشکر می‌کنم که این ایام انفاق مومنانه ای را در سراسر کشور شروع کردند. یکی از ویژگی های امیرالمومنین دستگیری از فقرا و انفاق...
یکشنبه 19 مرداد - 10:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز(یکشنبه) در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: در کشورهای دیگر هم موج دوم کرونا را مشاهده می‌کنیم. در یکی از کشورهای اروپایی اخیرا همه چیز از جمله ورود توریست‌ها آزاد شده بود اما ...
یکشنبه 19 مرداد - 10:40
«خبرگزاری ایسنا» جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست رییس جمهور آغاز شد.
یکشنبه 19 مرداد - 10:39
مجلس تصویب کرد
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای شرکت ملی نفت را مکلف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه‌های روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت زیر ۵۰ هزار نفر کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 10:14
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس روابط بین‌الملل گفت: عمق روابط و مناسبات میان ایران و امارات را می توان در سخنان  'عبدالله بن زاید' وزیر خارجه امارات در سنوات گذشته  یافت که گفت: «ایران یک شریک راهبردی برای امارات محسوب می‌شود و روابط میان ما فقط محدود به تبادل...
یکشنبه 19 مرداد - 09:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر علی ربیعی سخنگوی دولت یادداشتی را به مناسبت عید غدیر تحت عنوان «غدیر در چند پرده» منتشر کرد. متن این یادداشت به شرح زیر است: پرده اول: شادی‌های خیلی دور، مناسک خیلی نزدیک به گذشته که نگاه می‌کنیم، انگار زندگیمان مملو از بها...
یکشنبه 19 مرداد - 09:48
«خبرگزاری ایسنا» اولین جلسه شوراهای عالی وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه، پس از برگزاری انتخابات با مشارکت ۹۰ درصدی، روز گذشته برگزار و رؤسای شورای عالی انتخاب شدند.
یکشنبه 19 مرداد - 09:40
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی، نسبت به سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین ابراز نگرانی کرد.
یکشنبه 19 مرداد - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 08:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در صحن علنی مجلس، گفت: برگزاری کنکور سراسری ضروری است اما این کنکور باید زمانی برگزار شود که از رفع مشکلات موجود اطمینان حاصل شود. تکمیل می شود... ...
یکشنبه 19 مرداد - 08:47
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برگزاری کنکور سراسری ضروری است، گفت که باید زمانی کنکور برگزار شود که از رفع مشکلات موجود اطمینان حاصل شده لذا روسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش و معاون نظارت مجلس شورای اسلامی ظرف ۴۸ ساعت آینده برای رفع...
یکشنبه 19 مرداد - 08:47
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برگزاری کنکور سراسری ضروری است، گفت که باید زمانی کنکور برگزار شود که از رفع مشکلات موجود اطمینان حاصل شده لذا روسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش و معاون نظارت مجلس شورای اسلامی ظرف ۴۸ ساعت آینده برای رفع...
یکشنبه 19 مرداد - 08:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد. دستور کار این جلسه به شرح زیر است: - ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره طرح دو فوریتی الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۹...
یکشنبه 19 مرداد - 08:32
«خبرگزاری ایسنا» جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی لحظاتی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.
یکشنبه 19 مرداد - 08:24
«خبرگزاری ایسنا» یک فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به ضرورت ایفای مسئولیت اجتماعی برای مقابله با کرونا گفت: رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت فردی و سلامت جامعه ضروری و اجتناب ناپذیر شده است.
یکشنبه 19 مرداد - 07:42
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که دشمن با بکارگیری تمام امکانات خود در قالب جریان تحریف به دنبال وارونه جلوه دادن مشکلات کشور و راه حل های آن است.
یکشنبه 19 مرداد - 07:36
یک کارشناس مسایل منطقه:
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل منطقه با اشاره به تلاش فرانسه برای این که مجددا جایگاه خود را در لبنان به دست آورد، گفت: رئیس‌جمهور فرانسه در حالتی به لبنان نرفته بود که با مردم و دولت همدلی کند.
یکشنبه 19 مرداد - 05:55
«خبرگزاری مهر» آیت‌الله موحدی کرمانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص جریان تحریف و تحریم اظهار کرد: تحریمی که آمریکا شروع کرده است در یک صورت می‌تواند مؤثر باشد و آن عبارت است از اینکه مردم بترسند و خست...
یکشنبه 19 مرداد - 05:55
«خبرگزاری مهر» آیت‌الله موحدی کرمانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص جریان تحریف و تحریم اظهار کرد: تحریمی که آمریکا شروع کرده است در یک صورت می‌تواند مؤثر باشد و آن عبارت است از اینکه مردم بترسند و خس...
یکشنبه 19 مرداد - 01:15
یک کارشناس مسائل غرب اسیا مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اعتراضات اخیر در اراضی اشغالی و درخواست دولت رژیم صهیونیستی از طرفدارانش برای حضور در خیابان‌ها در مقابل معترضین گفت: اگر مردم در برابر مردم قرار بگیرند احتمال وقوع درگیری داخلی در این منطقه وجود دارد...
شنبه 18 مرداد - 21:49
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم تاکید کرد که ایران در کنار ملت و دولت عراق برای تحقق آسایش و پیشرفت این کشور ایستاده است.
شنبه 18 مرداد - 21:49
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم تاکید کرد که ایران در کنار ملت و دولت عراق برای تحقق آسایش و پیشرفت این کشور ایستاده است.
شنبه 18 مرداد - 19:30
«خبرگزاری ایسنا» کاظم جلالی سفیر ایران در فدراسیون روسیه با «سرگئی میخائیلوف» مدیر عامل خبرگزاری رسمی روسیه« ایتار تاس» دیدار و از بخشهای مختلف این خبرگزاری بازدید نمود .
شنبه 18 مرداد - 19:00
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در جریان بازدید از بیمارستان صحرایی ایران در بیروت تاکید کرد که کشورمان مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشت.
شنبه 18 مرداد - 18:45
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال انتشار اطلاعاتی در خصوص ساخت کارخانه تولید کیک زرد توسط عربستان سعودی، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی، از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست درباره برنامه پنهانی هسته ای این کشور شفاف سازی کرده...
شنبه 18 مرداد - 17:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، ایران طی نامه‌ای که امروز توسط مجید تخت روانچی نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل به دبیرکل این سازمان ارسال شد، به حمایت آمریکا از گروه تندر اعتراض کرد و خواستار برخورد سازمان مذکور با این کشور شد. طی این نامه، ضمن اشاره به...
شنبه 18 مرداد - 17:18
«خبرگزاری ایسنا» ایران در نامه ای که روز جمعه توسط مجید تخت روانچی نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل به دبیرکل این سازمان ارسال شد، به حمایت آمریکا از گروه تندر اعتراض کرد و خواستار برخورد سازمان مذکور با این کشور شد.
شنبه 18 مرداد - 15:28
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ساری در مجلس از سفرهای غیرضروری مردم به شهرهای شمالی انتقاد کرد و گفت: این سفرها موجب اشاعه بیشتر ویروس کرونا می‌شود. مردم شهرهای شمالی مخالف سفر در تعطیلات هستند.
یکشنبه 19 مرداد - 01:52
«آخرین نیوز» صلیب سرخ لبنان اعلام کرد، در جریان درگیری بین نیرو‌های امنیتی و آشوبگران ۲۳۸ نفر مجروح و از این تعداد، ۶۳ نفر به بیمارستان منتقل شدند.
شنبه 18 مرداد - 21:30
«آخرین نیوز» آخرین روایت سردار سلیمانی از تجربه ۲۰ساله خود در تعامل با آیت الله خامنه‌ای.
شنبه 18 مرداد - 19:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، به دنبال انتشار اطلاعاتی در خصوص ساخت کارخانه تولید کیک زرد توسط عربستان سعودی، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی، از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست درباره برنامه پنهانی هسته‌ای این کشور ش...
یکشنبه 19 مرداد - 11:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه مشارکت‌های گذشته وزیر امور خارجه و سایر مدیران و کارکنان وزارت امور خارجه در داخل و خارج کشور، جمعی از کارمندان دستگاه دیپلماسی در راستای عمل به وظیفه دینی و میهنی و اطاعت از دعوت خیراندیشانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به...
یکشنبه 19 مرداد - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران خود در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خرد و خانگی را انتخاب کردند.
یکشنبه 19 مرداد - 11:02
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز و در جریان بررسی جزئیات طرح الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، شرکت ملی نفت را مکلف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه‌های روستایی و عشایری و شهرهای با...
یکشنبه 19 مرداد - 11:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه مشارکت‌های گذشته وزیر امور خارجه و سایر مدیران و کارکنان وزارت امور خارجه در داخل و خارج کشور، جمعی از کارمندان دستگاه دیپلماسی در راستای عمل به وظیفه دینی و میهنی و اطاعت از دعوت خیراندیشانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به...
یکشنبه 19 مرداد - 11:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد. - طرح ساماندهی سیاست های حمایتی - طرح اصلاح نرخ ارز مبنای حقوق ورودی - طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار - سوا...
یکشنبه 19 مرداد - 11:35
ضمن حضور در جایگاه خبرنگاران صحن و تبریک روز خبرنگار
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس ضمن حضور در جایگاه خبرنگاران و تبریک روز خبرنگار از ضرورت اصلاح روند برگزاری کنکور سراسری خبر داد.
یکشنبه 19 مرداد - 09:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۹، درخواست سلب فوریت از این طرح در دستور کار قرار گرفت. مالک شریعتی به عنوان نماینده متقاضیان سلب فوریت این طرح،...
یکشنبه 19 مرداد - 08:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در صحن علنی مجلس، با بیان اینکه ابتدا عید سعید غدیرخم را به همه مسلمانان، حق‌جویان و عدالتخواهان جهان تبریک عرض می‌کنم، گفت: آنچه دشمنان را از مؤمنان ناامید می‌کند، مسیر ولایت در اس...
یکشنبه 19 مرداد - 11:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه مشارکت‌های گذشته وزیر امور خارجه و سایر مدیران و کارکنان وزارت امور خارجه در داخل و خارج کشور، جمعی از کارمندان دستگاه دیپلماسی در راستای عمل به وظیفه دینی و میهنی و اطاعت از دعوت خیراندیشانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به...
یکشنبه 19 مرداد - 12:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: اشرافی‌گری، تبعیض و بی عدالتی، سم مهلکی برای جامعه است و برخورد با مفسدان به خصوص دانه‌درشت ها از مطالبات جدی مردم است. وی تاکید کرد: رسیدگی به معیشت و...
شنبه 18 مرداد - 18:16
«خبرگزاری ایسنا» روح‌الله حضرت‌پور نماینده ارومیه در مجلس، دچار سانحه تصادف گردید و به بیمارستان منتقل شد.
یکشنبه 19 مرداد - 12:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ساعاتی پیش با حضور در سفارت لبنان در کشورمان، ‌ دفتر یادبود جان‌باختگان حادثه انفجار در بندر بیروت را امضا کرد. گفتنی است، بر اثر انفجار یک محموله توقیفی نیترات آمونیوم در بندر بیروت، انفجار مهیبی...
یکشنبه 19 مرداد - 12:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه ای و مهارتی در دستور کار قرار گرفت. براین اساس، سید حمزه امینی و محمدمهدی فروردین به عنوان ناظر در این شورا، انتخاب ...
یکشنبه 19 مرداد - 15:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تعامل هرچه بیشتر و بررسی لوایح پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مسائل آن وزارتخانه خبر داد. وی اظهار داشت: در دیدار وزیر آموزش و پرورش با رئی...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است