مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


یکشنبه 29 فروردین - 14:47
«خبرگزاری ایسنا» پیام‌های سیاسی غنی سازی ۶۰ درصدی/ ارجاع لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به کمیسیون اقتصادی/ ۲ تا ۶ سال محرومیت از گرفتن چک تضمین شده در صورت جعل/ بررسی مشکلات بورس در جلسه شورای هماهنگی سران قوا و... از جمله مهمترین اخبار امروز (یک شنبه...
یکشنبه 29 فروردین - 14:43
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به «ضرورت مدیریت فضای مجازی» از بعضی فعالیت‌های سیاسی - رسانه‌ای انتقاد کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 14:39
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت بازار سرمایه در جلسه این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 29 فروردین - 14:39
به مناسبت ۲۹ فروردین انجام شد
«خبرگزاری ایسنا» به مناسبت 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، آخرین دستاوردهای پهپادی ارتش و سایر تجهیزات بهینه شده در قالب یگان های محمول و خودرویی در تهران به نمایش درآمد.
یکشنبه 29 فروردین - 14:34
«خبرگزاری ایسنا» چهار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند.
یکشنبه 29 فروردین - 14:31
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی نیروگاه بوشهر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با عنایت به وقوع زمین لرزه ۵.۹ ریشتری شهرستان گناوه در ساعت ۱۱:۱۱ مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ ، به استحضار می‌رساند وضعیت ت...
یکشنبه 29 فروردین - 14:30
«خبرگزاری ایسنا» امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش متحول در همه عرصه ها از جمله ساختار ، استعداد، تاکتیک و بحث های عملیاتی است.
یکشنبه 29 فروردین - 14:25
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مردم حق دارند زوایای مختلف توافقنامه ۲۵ ساله چین را بدانند، مدعی شد: این موافقتنامه باید به تصویب مجلس برسد، یادمان باشد که مجلس در راس امور است.
یکشنبه 29 فروردین - 14:24
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش گفت: تهدیدات روز به روز عوض می‌شود بنابراین توانمندی خودمان را باید متناسب با این تهدیدات ایجاد کنیم لذا نظام تربیت و آموزش ارتش متناسب با تهدیدات و به روز است...
یکشنبه 29 فروردین - 14:23
«خبرگزاری ایسنا» امیر سرتیپ حیدری گفت: نیروی زمینی در چرخه دفاعی در رده‌های مختلف، نهضت روی پای خود ایستادن را به معنای واقعی کلمه معنا کرده و توانسته است در زمینه موشکی، پهپادی، جنگال، خودروهای زرهی و خودروهای هوشمند به دستاوردهای بسیار خوبی دست یابد و هیچ...
یکشنبه 29 فروردین - 14:19
ابراهیمی:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس با بیان اینکه قانون گذاری فرآیند اداره کشور را به سمت حکمرانی مطلوب می برد، گفت: بازسازی نظام تدبیر کشور از طریق تقویت شأن تقنینی و نظارتی مجلس است.
یکشنبه 29 فروردین - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» امیر سرلشکر موسوی گفت: توان پهبادی ارتش به عنوان یک قدرت و برگ برنده نیروهای مسلح است که در صورت نیاز در میدانهای نبرد از آن استفاده خواهد شد.
یکشنبه 29 فروردین - 14:17
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی توجهی به مشکل آب شرب کرمان موجب‌ معضل اجتماعی و امنیتی خواهد شد، اظهار کرد: مقصر این موضوع وزیر نیرو است که اینگونه با تسامح و تساهل و بی توجهی عمل کرده است.
یکشنبه 29 فروردین - 14:14
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمیسیون انرژی مجلس از شورای نگهبان خواست که در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دقت بیشتری داشته باشد.
یکشنبه 29 فروردین - 14:11
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ایران در آژانس گفت: آنچه در وین در حال پیگیری و گفت‌وگوست، ایجاد یک تصویر واضح و شفاف درخصوص لغو تحریم‌ها است. 
یکشنبه 29 فروردین - 14:10
«خبرگزاری ایسنا» وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت یوم الله ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران این رو ز را به فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
یکشنبه 29 فروردین - 14:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه مراسم رژه ۲۹ فروردین روز ارتش طی سخنانیفگفت: از سال گذشته به دلیل شیوع کرونا و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی با انعطافی که داشتیم نوع رژه را تغییر دادیم تا خدایی ...
یکشنبه 29 فروردین - 14:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه مراسم رژه ۲۹ فروردین روز ارتش طی سخنانی، گفت: از سال گذشته به دلیل شیوع کرونا و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با انعطافی که داشتیم نوع رژه را تغییر دادیم تا خدایی...
یکشنبه 29 فروردین - 14:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ظهر امروز (یکشنبه) در تماسی تلفنی با استاندار بوشهر در جریان آخرین وضعیت مناطق زلزله زده بویژه بندر گناوه قرار گرفت و دستورات لازم برای رسیدگی‌های اولیه و فوری به آسیب دیدگان این حادثه را صاد...
یکشنبه 29 فروردین - 14:03
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از عدم پرداخت حقوق سربازان انتقاد کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:51
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش موثر ارتش در حفظ امنیت و برقراری آرامش در کشور، عنوان کرد: باید بپذیریم که در حوزه وضعیت معیشتی ارتشیان کم‌کاری شده است.
یکشنبه 29 فروردین - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه خط فکری خطرناکی با استفاده از فضای مجازی که در آن مدیریت صورت نمی‌گیرد، آغاز شده است، گفت: علیرغم تأکیدات رهبری عده‌...
یکشنبه 29 فروردین - 13:40
در پی زمین لرزه ۵/۹ ریشتری در شهرستان گناوه،
«خبرگزاری ایسنا» روابط عمومی نیروگاه بوشهر اعلام کرد، هیچ گونه آسیبی به نیروگاه اتمی بوشهر در اثر زلزله روز یکشنبه در شهرستان گناوه وارد نشده است.
یکشنبه 29 فروردین - 13:40
در پی زمین لرزه ۵/۹ ریشتری در شهرستان گناوه
«خبرگزاری ایسنا» روابط عمومی نیروگاه بوشهر اعلام کرد، هیچ گونه آسیبی به نیروگاه اتمی بوشهر در اثر زلزله روز یکشنبه در شهرستان گناوه وارد نشده است.
یکشنبه 29 فروردین - 13:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی مجلس طی اخطار قانون اساسی با انتقاد از پایمال شدن حقوق سربازان،گفت: در جریان بررسی لایحه بودجه امسال به همت مجلس، حقوق سربازان چهار برابر افزایش پیدا کرد. وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۵۰ هزار نفر در کشو...
یکشنبه 29 فروردین - 13:38
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی رشد تورم و سقوط ارزش پول ملی را بزرگترین مانع تولید در کشور دانست و گفت که بدون ساماندهی این دو مولفه مهم نمی‌توان تولید را ساماندهی کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:34
در تذکری
«خبرگزاری ایسنا» نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، گفت که شرایط خاص کشور اقتضا می کند که آرامش را بین مردم حفظ کرده و اجازه ندهیم تشنجی ایجاد شود.
یکشنبه 29 فروردین - 13:34
امیر سرتیپ موذنی تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش با اشاره به احداث بیمارستان‌های صحرایی برای مقابله با کرونا گفت: تمامی بیمارستان‌های ثابت ارتش در حوزه غربالگری و درمان آماده خدمت رسانی است.
یکشنبه 29 فروردین - 13:34
رییس سازمان بازرسی کل کشور:
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان بازرسی کل کشور به مناسبت ۲۹ فروردین و روز ارتش پیامی خطاب به فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:34
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان بازرسی کل کشور به مناسبت ۲۹ فروردین و روز ارتش پیامی خطاب به فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:32
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست معاونت برنامه ریزی مرکز توسعه حل اختلاف منصوب شد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:21
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:19
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه خرابکاری در تاسیسات سایت هسته ای یک کشور به معنای جنگ جهانی است، گفت: اگر دولت و ملت ایران در قبال خرابکاری در سایت هسته ای نطنز صبر و حوصله به خرج می دهد به معنای عدم پاسخ به این جن...
یکشنبه 29 فروردین - 13:11
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ما شرمنده ملت ایران هستیم، این شأن مردم نیست که کمبود نباشد اما مردم در توزیع چرخه معیوب گرفتار شوند.
یکشنبه 29 فروردین - 13:04
«خبرگزاری ایسنا» به همت بنیاد هابیلیان فهرست بیش از ۲۵۰ حساب کاربری جعلی گروهک تروریستی منافقین در شبکه اجتماعی توییتر شناسایی و افشا شد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:03
یک عضو هیات رئیس مجلس قرائت کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رئیسه مجلس جوابیه برادران معاون اول رئیس جمهور را درخصوص نطق اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس قرائت کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:02
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگاه قوه قضاییه ۵ اثر علمی - پژوهشی جدید با موضوع چالش‌های حقوقی داخلی و بین‌المللی ناشی از شیوع ویروس کرونا منتشر کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 13:01
معاون دادستان تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست دادسرای ناحیه ۸ تهران ضمن تشریح اقدامات انجام شده در مقابله با آسیب های اجتماعی اعلام کرد: آمار ورودی پرونده به شعب تحقیق این دادسرا در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال قبل از آن ۳۲ درصد کاهش داشته است.
یکشنبه 29 فروردین - 12:58
«خبرگزاری ایسنا» کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان فنی و حرفه‌ای در حالی تصویب شد که مخالفان آن را روش غلطی دانسته و مخالفان آن را گامی جهت کمک به این سازمان توصیف کردند.
یکشنبه 29 فروردین - 12:55
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مذاکرات کنونی ایران نتیجه قانون اقدام راهبردی لغو تحریم های مجلس است، گفت: مسئولان باید از این فرصت برای تامین منابع ملی استفاده کنند.
یکشنبه 29 فروردین - 12:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز یکشنبه در دیدار «نیکلا سلاکوویچ» وزیر امور خارجه صربستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره از وحدت ملی صربستان حمایت کرده است، ضرورت تقویت همکاری‌های ب...
یکشنبه 29 فروردین - 12:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی فیروز جایی عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، نامه ابراهیم و مهدی جهانگیری برادران معاون اول رئیس جمهور در واکنش به اظهارات نماینده مردم گرمسار را قرائت کرد. متن این نامه به شرح زیر است: آقای...
یکشنبه 29 فروردین - 12:47
روحانی در دیدار وزیر امور خارجه صربستان تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور با اشاره به روابط خوب و صمیمی ایران و صربستان و همچنین امضای یادداشت تفاهم همکاری میان وزیران امور خارجه دو کشور، بر تلاش برای توسعه و تعمیق مناسبات در زمینه‌های مختلف، سیاسی، اقتصادی و تجاری تاکید کرد.
یکشنبه 29 فروردین - 12:46
جواد امام خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو جبهه اصلاحات ایران گفت: احتمالا از هفته آینده فرایند معرفی نامزدهای اصلاح طلبان به جبهه اصلاحات آغاز می شود.
یکشنبه 29 فروردین - 12:34
«خبرگزاری ایسنا» به همت رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان در جمهوری آذربایجان، جلد اول ترجمه کتاب شاهنامه فردوسی به زبان آذری در ۹۰۰ صفحه در شهر باکو تجدید چاپ شد.
یکشنبه 29 فروردین - 12:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد: - لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان - لایحه اصلاح و الحاق موادی به قانون تأسیس دهیاری‌های خودکفایی در روستاهای کشور...
یکشنبه 29 فروردین - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» اوکراین به دنبال خارج کردن پرونده سقوط هواپیمای این کشور از مسیر فنی و استفاده سیاسی از آن برای وارد کردن فشار به روسیه بوده است.
یکشنبه 29 فروردین - 12:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی رضاخواه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی نطق میان دستور خود،گفت: در دیدار نمایندگان مجلس یازدهم با مقام معظم رهبری، ایشان بر ضرورت اصلاح مدیریت فضای مجازی تأکید فرمودند که بر این اساس ما درخواست تشکیل کمیسیون ویژه ف...
یکشنبه 29 فروردین - 12:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی رضاخواه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی نطق میان دستور خود،گفت: در دیدار نمایندگان مجلس یازدهم با مقام معظم رهبری، ایشان بر ضرورت اصلاح مدیریت فضای مجازی تأکید فرمودند که بر این اساس ما درخواست تشکیل کمیسیون ویژه ف...
یکشنبه 29 فروردین - 12:05
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رژه پهپادهای چند منظوره راهبردی کمان ۲۲، مهاجر۶ نزاجا، مهاجر۴، مهاجر۲ نوین شناسایی، رعد۸۵، بصیر نزاجا، پهپادهای پدافند هوایی ارتفاع بالای آرش، کیان۲، کرار، ۱۰شهریور، کیان، مهاجر۴، ابابیل۳، کمان۱۲، مهاجر۲، سفیر، ستار، صادق، با ش...
یکشنبه 29 فروردین - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پیشین اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت که تاسیسات هسته‌ای ایران مستحکم است و در نقاط مختلف قرار دارد، بنابراین نمی توان آن را به راحتی از میان برد.
یکشنبه 29 فروردین - 11:52
سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با بیان اینکه در مورد ایران واشنگتن و اسرائیل یک هدف را دنبال می‌کنند، تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از پیشرفت مذاکرات وین برای بازگشت واشنگتن به برجام ناراضی است.
یکشنبه 29 فروردین - 11:21
«خبرگزاری ایسنا» کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تصویب شد.
یکشنبه 29 فروردین - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک عضو هیات رئیسه مجلس را جهت عضویت در هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کردند.
یکشنبه 29 فروردین - 11:16
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکری شفاهی، گفت: تیم مذاکره کننده بداند نیازی به مذاکرات فرسایشی نیست. تمام تحریم ها باید لغو شود و بعد از آن اجرای ت...
یکشنبه 29 فروردین - 11:13
«خبرگزاری ایسنا» مجلس از دقایقی پیش برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا وارد تنفس شد.
یکشنبه 29 فروردین - 11:10
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، احمد اصغری مهرآبادی با اشاره به اجرای تفاهمنامه سه جانبه وزارت راه و شهرسازی، وزارت دفاع و پشتیبانی و ستاد کل نیروهای مسلح در ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها گفت: از ۱۰ استان برتر در اجرای مفاد...
یکشنبه 29 فروردین - 11:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش، عنوان کرده است: ۲۹ فروردین در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران یادآور درایت و دوراندیشی امام راحل است که نامیدن این روز با عنوان «ارتش» توطئه عناصر ض...
یکشنبه 29 فروردین - 10:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری خطاب به قالیباف گفت: اعلام شده است که در جلسه ۳۰ فروردین شورای عالی هماهنگی اقتصادی، قرار است موضوع بورس مورد بررسی قرار گیرد....
یکشنبه 29 فروردین - 10:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در تذکری گفت: باید مراقبت شود که مذاکرات وین از چارچوب سیاست های نظام و قانون راهبردی مجلس خارج نشود. وی تأکید کرد: آمریکایی ها بای...
یکشنبه 29 فروردین - 10:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رایزنی‌های هیئت‌های مذاکره‌کننده ایران و گروه ۱+۴ در وین امروز نیز در فرمت‌ها و سطوح مختلف ادامه می‌یابد. همچنین کارگروه‌های کارشناسی به بحث و گفتگو در خصوص دو حوزه رفع تحریم‌ها و مسائل هسته‌ای ادامه می‌دهند. روز گذشته، علا...
یکشنبه 29 فروردین - 10:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک، با ماده یک این لایحه موافقت کردند. بر این اساس، در تبصره (۱) ماده (...
یکشنبه 29 فروردین - 10:43
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راستی آزمایی در حوزه رفع تحریم ها به عهده مجلس است گفت که باید طبق اصل ۷۷ قانون اساسی کلیه تصمیمات اخذ شده در وین به تصویب مجلس برسد.
یکشنبه 29 فروردین - 10:40
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه فایننشال تایمز به نقل از منابع آگاه مدعی شد که مقامات ارشد ایران و عربستان در بغداد با یکدیگر دیدار کرده اند.
یکشنبه 29 فروردین - 10:37
مجلس تصویب کرد
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای ضمن وضع احکامی برای چک تضمین شده، مقرر کردند درصورت جعل چک تضمین شده یا استفاده از چک تضمین شده مجعول، محرومیت ۲ تا ۶ سال از گرفتن چک تضمین شده پیش‌بینی شود.
یکشنبه 29 فروردین - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید در مذاکرات وین چارچوب های نظام و رهبری رعایت شود.
یکشنبه 29 فروردین - 10:31
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی مجددا لایحه اصلاح ماده (۱) قانون پولی و بانکی کشور را به منظور رفع ابهام و تامین نظر شورای نگهبان به کمیسیون اقتصادی ارجاع داد.
یکشنبه 29 فروردین - 10:29
«خبرگزاری ایسنا» رایزنی‌های هیأت‌های مذاکره‌کننده ایران و گروه ۱+۴ در وین امروز نیز در فرمت‌ها و سطوح مختلف ادامه می‌یابد. 
یکشنبه 29 فروردین - 10:22
مدیرروابط عمومی سازمان تعزیرات اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت و وصول جریمه ۳۰ میلیارد ریالی یک "قاچاقچی ارز" در آبادان خبر داد.
یکشنبه 29 فروردین - 10:22
مدیرروابط عمومی سازمان تعزیرات اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت و وصول جریمه ۳۰ میلیارد ریالی یک "قاچاقچی ارز" در آبادان خبر داد.
یکشنبه 29 فروردین - 10:04
«خبرگزاری مهر»
یکشنبه 29 فروردین - 09:45
در پیام دریادار تنگسیری مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» دریادار تنگسیری در پیامی به مناسبت سالروز جانفشانی دریادلان نیروی دریایی سپاه در سال ۱۳۶۷ در نبرد مستقیم با آمریکای متجاوز ازآمادگی کامل این نیرو برای پاسخ سریع ، قاطع و پشیمان کننده در هر سطح و هر نوع از تهدید به دشمنان خبر داد.
یکشنبه 29 فروردین - 09:38
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور با تبریک فرارسیدن سالروز استقلال جمهوری زیمبابوه، تاکید کرد: اطمینان دارم با گذشت چهار دهه از استقلال، مردم زیمبابوه می‌توانند با مقاومت و استقامت بر مشکلات و تبعات تحریم‌های یکجانبه‌گرایانه آمریکا فائق آیند و در این مسیر جمهوری ...
یکشنبه 29 فروردین - 09:35
«خبرگزاری ایسنا» مراسم گرامیداشت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در فرماندهی پشتیبانی منطقه ۳ نیروی زمینی ارتش(پادگان شهید یدالهی) آغاز شد.
یکشنبه 29 فروردین - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدن به غنی سازی ۶۰ درصدی پیام های سیاسی مهمی به همراه داشت، گفت: دشمنان ایران انتظار داشتند با اقدامات تروریستی فعالیت هسته ای ایران متوقف و یا کند شود، اما این غنی سازی به دشمنان ما ثابت کرد صنعت هسته...
یکشنبه 29 فروردین - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدن به غنی سازی ۶۰ درصدی پیام های سیاسی مهمی به همراه داشت، گفت: دشمنان ایران انتظار داشتند با اقدامات تروریستی فعالیت هسته ای ایران متوقف و یا کند شود، اما این غنی سازی به دشمنان ما ثابت کرد صنعت هسته...
یکشنبه 29 فروردین - 09:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، امیردریادار دوم آریا شفقت رودسری صبح یکشنبه در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش به مناسبت ۲۹ فروردین ماه روز ارتش در جمع خبرنگاران بیان داشت: از ۲۱ فروردین ماه همزمان با سالگرد شهادت صیاد شیرازی تا سوم...
یکشنبه 29 فروردین - 09:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی از سوی ایران، گفت: این غنی‌سازی به دشمنان ما ثابت کرد صنعت هسته‌ای ایران بومی شده است و هر اقدام نسنجیده و اعمال فشاری، بر عزم...
یکشنبه 29 فروردین - 09:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، گفت: ماه رمضان ماه فرصت‌های بندگی و ماه نزدیک شدن دل‌ها به یکدیگر است. ماه رمضان همان گونه که می‌...
یکشنبه 29 فروردین - 09:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مراسم گرامیداشت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در فرماندهی پشتیبانی منطقه ۳ نیروی زمینی ارتش(پادگان شهید یدالهی) آغاز شد. مراسم روز ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری...
یکشنبه 29 فروردین - 09:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستورکار این جلسه به شرح زیر است: - ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چ...
یکشنبه 29 فروردین - 09:07
«خبرگزاری ایسنا» بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش مرکز پژوهش‌ها در مورد عملکرد آن مرکز در مجلس یازدهم در دستور کار امروز پارلمان قرار دارد.
یکشنبه 29 فروردین - 08:57
امیر دریادار سیاری:
«خبرگزاری ایسنا» معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در جنگ با عراق تنها بود، اظهار کرد: تقریباً هیچ کشوری در دنیا هیچ نوع کمکی اعم از تجهیزات و مالی نکرد.
یکشنبه 29 فروردین - 08:35
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی روز یکشنبه در پیامی به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر اینکه ارتش بزرگتر از آن است که آن را به سیاست فرو بکاهیم و مهمتر از آنست که حتی...
یکشنبه 29 فروردین - 08:25
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام جواد مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با عجله دولت در خصوص به سرانجام رساندن موضوع احیای برجام و ارتباط آن با اثرگذاری در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم نیت خوانی کنیم ولی آن گونه که استشمام م...
یکشنبه 29 فروردین - 08:01
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش‌بینی من این است که سید ابراهیم رئیسی داوطلب کاندیداتوری انتخابات خواهد شد و نامزدهای جریان انقلابی به نفع ایشان کنار خواهند کشید.
یکشنبه 29 فروردین - 08:01
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش‌بینی من این است که سید ابراهیم رئیسی داوطلب کاندیداتوری انتخابات خواهد شد و نامزدهای جریان انقلابی به نفع ایشان کنار خواهند کشید.
یکشنبه 29 فروردین - 07:43
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسایل آمریکا گفت: افکار عمومی باید بداند که مذاکرات در وین بر سر احیای برجام مسیر دشوار و طولانی را طی می کند و تضمینی نیست که در پایان کار به نتیجه برسد.
یکشنبه 29 فروردین - 01:48
«خبرگزاری ایسنا» سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: سطح غنی‌سازی UF۶ تولیدی ایران ۵۵.۳ درصد بوده است.
یکشنبه 29 فروردین - 01:15
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل شبه قاره با اشاره به نشست استانبول، تاکید بر این که اگر پاکستان جدی‌تر وارد مذاکرات شوند امکان این که طالبان هم حضور یابند زیاد است، گفت: آنچه در استانبول مدنظر است پذیرش صلح از سوی طالبان می باشد در حالی که طالبان به دنبال...
یکشنبه 29 فروردین - 00:28
«خبرگزاری ایسنا» آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی در نطنز توسط ایران خبر داد.
شنبه 28 فروردین - 23:36
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما به حد کافی مذاکره کردیم و سال‌ها یک‌طرفه به ⁧‫برجام‬⁩ پایبند بودیم. تنها شرط بازگشت ما به تعهدات برجام، باید لغو کامل تحریم‌ها و راستی‌آزمایی آن باشد.
شنبه 28 فروردین - 23:00
«خبرگزاری ایسنا» نایب رئیس مجلس با ابراز نگرانی از آمار جانباختگان کرونا خواستار تدبیر مسئولان برای جلوگیری از وخیم‌تر شدن اوضاع شد.
شنبه 28 فروردین - 22:29
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فداکاری همیشگی ارتش برای تأمین آسایش و امنیت مردم، زمینه‌ی رویش قهرمانان سرافرازی را فراهم کرده است.
شنبه 28 فروردین - 22:21
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در وین بعد از نشست امروز کمیسیون مشترک، توییتی را در این‌باره منتشر کرد.
شنبه 28 فروردین - 21:27
«خبرگزاری ایسنا» با تلاش دادگستری و شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان و به برکت ماه مبارک رمضان، درگیری ۷۰ ساله سه طایفه در استان هرمزگان، به سازش منجر شد.
شنبه 28 فروردین - 21:21
«خبرگزاری ایسنا» در جریان سفر وزیر امور خارجه صربستان به تهران، یادداشت تفاهم همکاری میان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزارت امور خارجه صربستان توسط محمدجواد ظریف و نیکلا ساکوویچ وزیران امورخارجه دو کشور به امضا رسید.
شنبه 28 فروردین - 21:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، نیکلا سلاکوویچ وزیر امور خارجه صربستان که برای دیدار و گفتگو با مقامات کشورمان به تهران سفر کرده است بعد از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو و تبادل نظر پرد...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است