مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 27 مهر - 22:02
«خبرگزاری ایسنا» رییس سیا در ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان مدعی شد که ایران مرکز مشکلات خاورمیانه است.
پنجشنبه 27 مهر - 18:25
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، پیام کتبی رهبر انقلاب اسلامی را به بشار اسد تسلیم کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 20:51
«خبرگزاری ایسنا» سرکنسولگری ایران در اربیل، در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همه تلاش خود را برای بازگشت آرامش و ثبات به عراق و مناطق اقلیم مبذول خواهد داشت.
پنجشنبه 27 مهر - 10:39
در جریان سفر به سوریه؛
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 14:09
سرلشکر جعفری:
«خبرگزاری مهر» فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا و اذناب‌اش در این چهل سال اگر می‌توانستند به جمهوری اسلامی آسیب وارد کنند، یک دقیقه را هم تلف نمی‌کردند گفت: آنها با زبان سلاح بیشتر آشنا هستند.
پنجشنبه 27 مهر - 18:13
در مقر شورای اروپا در بروکسل؛
«خبرگزاری ایسنا» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: وزیران خارجه 28 کشور عضو اتحادیه اروپا پیامی بسیار قوی و روشن در خصوص اجرای کامل توافقنامه هسته‌ای ایران دادند.
جمعه 28 مهر - 01:20
«خبرگزاری ایسنا» مشاور امنیت ملی ترامپ در ادعایی خصمانه علیه کشورمان اعلام کرد که استراتژی جدید کاخ سفید در برابر ایران دربرگیرنده "همه رفتارهای منفی ایران در منطقه" است.
پنجشنبه 27 مهر - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با رئیس‌جمهور سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.
جمعه 28 مهر - 00:23
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه فرانسه تاکیید کرد که ایران تاکنون به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است.
جمعه 28 مهر - 00:19
«خبرگزاری ایسنا» یوکیو آمانو تاکیید کرد که آژانس بدون هیچ مشکلی به کار نظارت و راستی آزمایی برجام ادامه می‌دهد.
پنجشنبه 27 مهر - 23:34
«خبرگزاری ایسنا» معاونین وزاری خارجه ایران و روسیه در زمینه گسترش همکاری در مبارزه با تروریسم توافق کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 23:03
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس جمهور با اشاره به همکاری‌های خوب تهران–باکو در سطح دوجانبه، منطقه‌ای و بین المللی گفت: دو کشور باید در این منطقه حساس برای تأمین امنیت و مقابله با گروه‌های افراطی و تروریستی بیش از پیش همکاری کنند.
پنجشنبه 27 مهر - 04:22
خوشرو در شورای امنیت:
«خبرگزاری مهر» نماینده ایران در سازمان ملل تاکید کرد که آمریکا سرسختانه از پذیرش واقعیتهای منطقه سرباز می زند و در مقابل سیاستهای مدبرانه ایران در جامعه بین المللی منزوی شده است.
پنجشنبه 27 مهر - 22:50
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس جمهوری برای شرکت در نهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی D-8 وارد استانبول ترکیه شد.
پنجشنبه 27 مهر - 22:13
«خبرگزاری ایسنا» هفدهمین نشست شورای وزیران امور خارجه کشورهای عضو D-8 با حضور مرتضی سرمدی، قائم مقام وزیر امور خارجه کشورمان در استانبول ترکیه برگزار شد.
پنجشنبه 27 مهر - 17:08
متن کامل مصاحبه ظریف با سی‌بی‌اس
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با خبرنگار شبکه سی‌بی‌اس نیوز آمریکا در تهران به مسائل مختلفی چون سخنرانی ضد ایرانی ترامپ و واکنش ایران به خروج ایالات متحده از برجام پرداخته است.
پنجشنبه 27 مهر - 16:56
«خبرگزاری ایسنا» به منظور تعمیق و توسعه مناسبات میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه، دو سند همکاری میان دو کشور به امضاء رسید.
پنجشنبه 27 مهر - 21:03
«خبرگزاری ایسنا» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، وزیران خارجه 28 کشور عضو اتحادیه اروپا پیامی بسیار قوی و روشن در خصوص اجرای کامل توافقنامه هسته‌ای ایران دادند.
پنجشنبه 27 مهر - 20:29
نماینده دزفول در مجلس:
«خبرگزاری مهر» دزفول - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش صورت گرفته و اجرای پروژه‌های متعدد، دزفول در حال تبدیل شدن به قطب صنعت و اقتصاد است.
پنجشنبه 27 مهر - 20:27
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور فرانسه "نظارت دقیق" آژانس بین المللی انرژی اتمی بر یرجام را خواستار شد.
پنجشنبه 27 مهر - 20:16
«خبرگزاری ایسنا» صدراعظم آلمان بار دیگر بر حمایت خود از توافق هسته‌ای با ایران تاکید کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 19:46
«همشهری آنلاین» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از رفتار آمریکایی‌ها نگران هستند.
پنجشنبه 27 مهر - 12:10
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
«خبرگزاری مهر» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با اشاره به اینکه تحریم های جدید علیه سپاه نشان از عصبانیت آمریکا و رژیم صهیونیستی است اعلام کرد: توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تدوام خواهد یافت.
پنجشنبه 27 مهر - 12:02
«تابناک» رئیس پارلمان کویت در یک "اقدام تاریخی" هیأت اسرائیلی شرکت‌کننده در اجلاس اتحادیه بین‌المجالس در سن پترزبورگ روسیه را از این نشست بیرون کرد. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه الرای، مرزوق الغانم، رئیس پارلمان کویت در مقابل چشمان ده‌ها هیأت پارلمانی ش...
پنجشنبه 27 مهر - 16:59
جهانگیری در نشست خبری مشترک با نخست وزیر ترکیه تاکید کرد:
«خبرگزاری مهر» معاون اول رئیس جمهور کشورمان و نخست وزیر ترکیه در نشست خبری مشترک بر فعالیت 24 ساعته مرزهای دو کشور برای مبادلات تجاری تاکید کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 16:58
مذاکرات مشترک هیات‌های عالی‌رتبه ایران و ترکیه
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس جمهور با اشاره به جایگاه ترکیه در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت: ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه همکاری‌ها میان دو کشور همسایه و دوست وجود دارد و باید با اتکا به این ظرفیت‌ها عقب ماندگی‌های گذشته در مناسبات را جبران کنیم. ...
پنجشنبه 27 مهر - 16:54
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته دائمی انتخابات حزب ندای ایرانیان از تشکیل کمیسیون شوراها در حزب متبوع خود خبر داد.
پنجشنبه 27 مهر - 16:30
نماینده مردم ساوه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: جبران خطاهای مجموعه مدیریت شهری بسیار سخت و دشوار است.
پنجشنبه 27 مهر - 16:13
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 16:08
سردار نجات:
«خبرگزاری مهر» جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه بابیان اینکه برخی تصور می‌کنند سیاست‌های ترامپ با اوباما متفاوت است گفت: سیاست آمریکا تغییر رفتار جمهوری اسلامی و عقب‌نشینی تا مرز براندازی بوده و هست.
پنجشنبه 27 مهر - 16:00
دیدار با روسای پارلمان‌های حاضر در اتحادیه بین‌المجالس
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از رفتار آمریکایی‌ها نگران هستند.
پنجشنبه 27 مهر - 15:55
در خط حزب الله ۱۰۴؛
«خبرگزاری مهر» صد و چهارمین شماره از هفته نامه «خط حزب الله» امروز با گزارش «قدرت ایران قابل مذاکره نیست» منتشر شد.
پنجشنبه 27 مهر - 15:38
تاجگردون خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس گفت: کار تامین آب 20 هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شهرستان‌های گچساران و باشت انجام شده است.
پنجشنبه 27 مهر - 15:13
عراقچی و ریابکوف در مسکو:
«خبرگزاری مهر» سرگئی ریابکوف و عباس عراقچی معاونان وزارت خارجه روسیه و ایران در مذاکرات مسکو تاکید کردند: رفتارها و مواضع ضدبرجامی هیات حاکمه مریکا غیرمسئولانه و تنش‌زا است.
پنجشنبه 27 مهر - 15:12
یادداشت/
«خبرگزاری مهر» یک فعال رسانه ای در یادداشتی نوشت: جریان اصلاحات بار دیگر می خواهد با توسل به تئوری «فشار از پایین و چانه زنی از بالا» به خواسته هایش دست پیدا کند.
پنجشنبه 27 مهر - 15:00
مدیرحوزه‌های علمیه کشور:
«خبرگزاری ایسنا» مدیر حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر این‌که «غرب‌شناسی هوشیارانه و فعالانه از ضرورت‌های روحانیت و حوزه‌های علمیه است»، گفت: حوزه‌ای می‌تواند در این میدان نقش آفرین باشد که نظام آن معرفتی، علمی و اصیل، عمیق، اجتهادی و کاملا به روز باشد.
پنجشنبه 27 مهر - 14:19
«خبرگزاری مهر» نشست پایانی سمینار ۲۵ سال همکاری ایران و روسیه در زمینه بهره برداری صلح ‌آمیز از انرژی هسته ای برگزار شد.
پنجشنبه 27 مهر - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا در مورد برجام، تاکید کرد: این جمع با الهام‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیروی اظهارات مسئولان و مردم، هرگز اجاره نخواهند داد که شرط و شروطی به برجام اضافه شده و با ...
پنجشنبه 27 مهر - 14:18
«خبرگزاری مهر» سخنگوی سازمان انرژی اتمی و هیئت همراه در مسکو از آکادمی «روس اتم» بازدید کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 14:18
با صدور پیامی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدعلی شیخ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
پنجشنبه 27 مهر - 14:09
مقتدایی مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جامعه مدرسین سابقه‌ای بیش از نیم‌قرن دارد و همواره مورد عنایت بزرگان قرار گرفته است و در طول سال‌ها مراجعی در آن عضویت داشتند که برای اصل انقلاب تلاش‌ کردند و در حمایت از امام و تشکیل این حکومت مقدس...
پنجشنبه 27 مهر - 14:00
/یادداشت/
«خبرگزاری ایسنا» عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی در یادداشتی نوشت: موضوع سلامت زنان یکی از محورهای اساسی در سلامت خانواده و متعاقباً، جامعه محسوب می‌شود که به دلیل شرایط فیزیولوژی آنان، اگرچه در معرض بیماری‌ها و آسیب‌های جسمی و روحی بیشتری قرار دارند ، اما ...
پنجشنبه 27 مهر - 13:51
حسینی‌بوشهری:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر هشتمین اجلاسیه منطقه‌ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، گفت: رییس جمهوری آمریکا در سخنرانی‌های خود سپاه پاسداران قهرمان را مورد هدف قرار داد، چه کسی است سپاه ما که پناهگاه ملت‌ها و مستضعفان است را نشناسد؟
پنجشنبه 27 مهر - 13:51
«خبرگزاری ایسنا» دبیر هشتمین اجلاسیه منطقه‌ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، گفت: رییس جمهوری آمریکا در سخنرانی‌های خود سپاه پاسداران قهرمان را مورد هدف قرار داد، چه کسی است سپاه ما که پناهگاه ملت‌ها و مستضعفان است را نشناسد؟
پنجشنبه 27 مهر - 13:15
«خبرگزاری ایسنا» در ادامه سفر کمالوندی و هیأت اعزامی به همراه نمایندگان مجلس به مسکو، این هیات از آکادمی روس اتم در شهر ابنینسک، شهر تاریخی در صنعت هسته ای کشور روسیه بازدید کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 13:08
مقامات ایرانی و روسی تاکید کردند
«خبرگزاری ایسنا» ایران و روسیه با انتقاد شدید از مواضع نسنجیده دونالد ترامپ درباره ایران و برجام ، توافق هسته‌ای ایران و پنج بعلاوه یک را سندی بین المللی و غیرقابل خدشه عنوان کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 12:53
محسن رضایی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» قم - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر بار دیگر بعد از کنار زدن برجام از سوی آمریکا بخواهیم مذاکره کنیم آمریکا را به هیچ وجه به مذاکرات راه نمی‌دهیم.
پنجشنبه 27 مهر - 12:30
نمایندگان مردم همدان تاکید کردند
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بر توجه به موضوع ورزش در استان خود از سوی مسوولان تاکید کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 12:00
نماینده مردم شهربابک خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از حمایت نمایندگان استان‌های هرمزگان و کرمان از این پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی خبر داد و گفت: اجرای پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان و یزد بر عهده یک شرکت خصوصی است اما سه...
پنجشنبه 27 مهر - 11:45
قدردانی سپاه از حمایت مردم و مسوولین
«خبرگزاری ایسنا» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با قدردانی از حمایت‌های آحاد مختلف مردم و مسوولین در پاسخ قاطع به اباطیل رییس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، بر عزم و اراده خود در مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ توان دفاع موشکی...
پنجشنبه 27 مهر - 11:44
سردار سلامی در تبریز:
«خبرگزاری مهر» تبریز - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سخنرانی ترامپ حاکی از تبدیل شدن ایران به یک قدرت بزرگ و نشان‌دهنده فروپاشی منطقی آمریکا است.
پنجشنبه 27 مهر - 11:18
بعیدی نژاد:
«خبرگزاری مهر» سفیر ایران در لندن نوشت: وزارت خارجه انگلستان در اسناد محرمانه خود دستورالعمل استفاده از واژه «خلیج فارس» را منتشر کرده است.
پنجشنبه 27 مهر - 11:15
«خبرگزاری ایسنا» سفیر ایران در لندن از دستورالعمل صادرشده از سوی وزارت خارجه انگلستان به مقامات رسمی آن کشور در خصوص بکارگیری نام صحیح "خلیج فارس" خبر داد.
پنجشنبه 27 مهر - 10:52
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده، بهانه خوبی را برای روشن شدن موتور تخریب اصلاح طلبان علیه «رئیس فراکسیون امید» فراهم کرده است.
پنجشنبه 27 مهر - 10:46
محسن رضایی:
«خبرگزاری مهر» قم - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در سخنرانی ابلهانه ترامپ عصبانیت و یأس دیده می‌شود، گفت: آمریکایی‌ها از موشک‌های ما هراس دارند.
پنجشنبه 27 مهر - 10:45
نماینده مردم اردل تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است علاوه بر پتروشیمی لردگان و بروجن یک واحد پتروشیمی دیگر در استان احداث شود.
پنجشنبه 27 مهر - 10:40
فرمانده قرارگاه صاحب الزمان (عج):
«خبرگزاری مهر» فرمانده قرارگاه صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه با اشاره به اهمیت ادامه دادن راه شهدا گفت : امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است.
پنجشنبه 27 مهر - 10:30
وزرای دفاع ایران و روسیه تاکید کردند
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع جمهوری فدراسیون روسیه در گفت‌وگوی تلفنی، آخرین وضعیت روابط و همکاری‌های دفاعی دو کشور، تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و مبارزه با تروریسم را مورد تبادل نظر قرار دادند.
پنجشنبه 27 مهر - 09:51
حجت الاسلام خمینی:
«خبرگزاری مهر» شمیرانات- تولیت حرم مطهر امام(ره) گفت: هم صدایی مجموعه کشور، مردم، شبکه های اجتماعی و جوانان، نسبت به مساله اخیر که ملیت ایرانی و استقلال سیاسی را هدف قرار داد، ارزشمند است.
پنجشنبه 27 مهر - 09:45
مدیرکل آسیا و اقیانوسیه‌ی وزارت امور خارجه
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل آسیا و اقیانوسیه‌ وزارت امور خارجه گفت: طبق حقوق و قوانین بین المللی، دور کردن ملت‌ها از سیاست بین الملل درست نیست.
پنجشنبه 27 مهر - 09:30
«خبرگزاری ایسنا» رییس زندان مرکزی شهرکرد گفت: قاتل جوان پای چوبه دار به شرط حفظ سه جزء از قرآن کریم بخشیده شد.
پنجشنبه 27 مهر - 09:15
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیستم صندوق توسعه ملی و سیستم بانکی کشور گفت: پروژه انتقال آب از خلیج فارس یکی از ابر پروژه‌های ملی کشور می‌باشد که متاسفانه بار هزینه‌های آن بر دوش سه استان یا به عبارت دیگر سه شرکت...
پنجشنبه 27 مهر - 08:41
معاون اجتماعی قوه قضاییه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: قانونگذار در بخش مربوط به آب قانون توسعه ششم توسعه، صراحتا اعلام کرده که کشور با بحران کم‌آبی مواجه است.
جمعه 28 مهر - 00:01
«خبرآنلاین» علی دینی ترکمانی
پنجشنبه 27 مهر - 09:29
«تابناک» عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه صبح پنجشنبه برای مذاکره با سرگئی ریابکوف همتای روس از جمله درباره مواضع ضدبرجامی ترامپ و شرکت در نشست بین المللی خلع سلاح هسته ای وارد مسکو شد. عراقچی ایرنا در مسکو گفت: این سفر در چارچوب رایزنی های منظم ایران و رو...
پنجشنبه 27 مهر - 15:41
«تابناک» شما آثار این دستاورد را در موشک سازی، در صحنه سوریه و در اقتدار مردم ایران می بینید. دستیابی به اقتدار ایران که بخش مهمی از آن حاصل دانش و تجربه دفاعی ماست و ما را به فناوری دفاعی رسانده، آن دستاورد بزرگ است. بدر، جیش الوطنی و حشد الشعب...
پنجشنبه 27 مهر - 13:07
«تابناک» در این نظر سنجی مخاطبان تابناک، آلمان را کشوری دانستند که در مقایسه با بقیه، در حمایت از برجام، ثبات قدم بیشتری خواهد داشت و انگلستان هم کشوری بود که از دید مخاطبان تابناک، کمترین ثبات قدم را در حمایت از برجام خواهد داشت.به نظر شما چرا این ...
پنجشنبه 27 مهر - 09:46
«تابناک» نزدیک به دو ماه از آغاز فعالیت شوراهای اسلامی شهرها می‌گذرد، اما این روزها شورای اسلامی شهر یزد هنوز کامل نشده و با چالش جدیدی مواجه شده است چالشی که شاید ناشی از عدم صراحت قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا باشد. البته در هر دوره از تشکیل شوراها در...
پنجشنبه 27 مهر - 03:53
«تابناک» بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع نخبگان درباره واکنش ایران دربرابر پاره کردن برجام توسط آمریکا، جزییات تخلف ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی احمدی نژاد، یادداشت‌ها و تحلیل هایی درباره خشونت روزافزون علیه کودکان در جامعه ایران، احتمال تقسیم کردستان...
پنجشنبه 27 مهر - 08:41
«شفاف» ارتش سوریه که همواره از واکنش مناسب در زمان مناسب به حملات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی خبر داده بود در روزهای اخیر تحول راهبردی را رقم زد.
پنجشنبه 27 مهر - 13:30
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مقیاس جهاد ما در چهار دهه از نظر گستره کاملا جهانی بود و ما تا به امروز نیز در فضای جنگ جهانی زندگی کرده‌ایم.
پنجشنبه 27 مهر - 13:46
«خبرگزاری ایسنا» دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل پرونده وتحت تعقیب قضائی گرفتن تعدادی از مسئولین و عوامل بانکی در استان کرمان خبر داد.
پنجشنبه 27 مهر - 12:43
«تابناک» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با قدردانی از حمایت های آحاد مختلف مردم و مسوولین در پاسخ قاطع به اباطیل رییس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، بر عزم و اراده خود در مبارزه ی بی امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ی توان دفاع مو...
پنجشنبه 27 مهر - 19:22
ظریف در گفتگو با سی‌بی‌اس نیوز:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با سی‌بی‌اس نیوز گفت: ایالات متحده توافق هسته‌ای را از جنبه‌های مختلفی نقض کرده است.
پنجشنبه 27 مهر - 21:46
علی لاریجانی:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس در توضیح دیدار با روسای پارلمان‌ها گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از رفتار آمریکایی‌ها نگران هستند .
پنجشنبه 27 مهر - 22:49
امروز با حضور صادق خرازی؛
«خبرگزاری مهر» پنجمین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.
پنجشنبه 27 مهر - 08:31
«تابناک» غلامعلی خوشرو سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در سخنانی در شورای امنیت در مورد وضعیت خاورمیانه و فلسطین با تاکید بر اینکه اشغال سرزمین فلسطین و سیاست‌های تجاوزگرانه و اشغالگرانه رژیم، قلب و مرکز همه بحرانهای خاورمیانه است، گفت: هرگونه تلاش آ...
پنجشنبه 27 مهر - 12:41
«تابناک» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با قدردانی از حمایت‌های آحاد مختلف مردم و مسوولین در پاسخ قاطع به اباطیل رییس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، بر عزم و اراده خود در مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تاک...
پنجشنبه 27 مهر - 15:34
«پارسینه» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی اعلام کرد: دشمن با فعال سازی همه تهدیدات بی ثمر خود علیه ملت بزرگ ایران به ما نشان داد هنوز ارتقای آمادگی دفاعی برای بارش گلوله‌های آتشین بر پیکره دشمن یک اولویت قطعی نظام محسوب می‌شود.
پنجشنبه 27 مهر - 14:09
«خبرگزاری مهر» فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی از همدلی و همراهی صمیمانه و مواضع انقلابی مردم و مسئولان از سپاه برابر تهاجم روانی هیئت حاکمه آمریکا قدردانی کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 16:47
در جریان سفر جهانگیری صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» به منظور تعمیق و توسعه مناسبات میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه، دو سند همکاری میان دو کشور به امضاء رسید.
پنجشنبه 27 مهر - 17:14
در مذاکرات مشترک هیئت های عالی ایران و ترکیه مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» هیئت های عالی رتبه ایرانی در مذاکرات مشترک خود بر استفاده دو کشور از همه ظرفیت های موجود برای توسعه روابط فی مابین تاکید کردند.
پنجشنبه 27 مهر - 14:20
رضایی:
«خبرگزاری مهر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: در آمریکا فهم و تشخیص در سیاست وجود ندارد.
پنجشنبه 27 مهر - 11:18
در تماس تلفنی صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» وزرای دفاع ایران و روسیه در تماس تلفنی با تاکید بر مبارزه جدی با تروریسم بین المللی و منطقه ای خواستار استمرار همکاری های دو کشور در این زمینه شدند.
پنجشنبه 27 مهر - 18:42
«صراط نیوز» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، پیام کتبی رهبر انقلاب اسلامی را به بشار اسد تسلیم کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 09:18
«تابناک» رییس جمهور در پیامی به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه، اعلام کرد: آمادگی کامل داریم تا تجربیات خود را با تمامی کشورها به اشتراک گذاریم و متقابلا از دانش و تجربه جهانی برای ارتقاء سلامت مردم استفاده کنیم....
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است