مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


یکشنبه 29 مرداد - 16:38
طی پیامی
«خبرگزاری فارس» سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران طی پیامی انتصاب مجدد محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
یکشنبه 29 مرداد - 18:46
در اولین جلسه صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» اعضای کابینه دولت دوازدهم در انتهای اولین جلسه هیات دولت سوگند یاد کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 18:39
«خبرگزاری ایسنا» عصر امروز نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم تشکیل شد و در این جلسه اعضای دولت دوازدهم در راستای ادای وظایف خود سوگند یاد کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 20:53
«خبرگزاری ایسنا» رهبر معظم انقلاب در حکمی، سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 15:29
محسنی‌اژه‌ای اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی دستگاه قضا آخرین وضعیت پرونده مدیران کانال های تلگرامی را تشریح کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:56
با صدور پیامی؛
«خبرگزاری مهر» سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب مجدد محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
یکشنبه 29 مرداد - 20:22
در حاشیه اولین جلسه هیات دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» معاون اقتصادی رئیس‌جمهور به بیان توضیحاتی درباره چارچوب‌های فعالیت این معاونت پرداخت.
یکشنبه 29 مرداد - 16:42
«خبرگزاری ایسنا» سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب مجدد محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
یکشنبه 29 مرداد - 19:09
در حاشیه اولین جلسه دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد که سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
یکشنبه 29 مرداد - 19:09
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد که سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
یکشنبه 29 مرداد - 08:06
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد بررسی صلاحیت حبیب‌الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو شدند.
یکشنبه 29 مرداد - 12:15
سردار سلیمانی:
«خبرگزاری مهر» فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ایران هیچ‌وقت بحران‌ساز و پرورش‌ دهنده تکفیر نیست چون اصالت دارد و امروز منشاء ثبات سوریه است.
یکشنبه 29 مرداد - 12:15
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی برای شمارش آرای وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم به مدت سه ربع تنفس اعلام کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 18:24
رییس‌جمهور در اولین جلسه هیات دولت دوازدهم:
«خبرگزاری فارس» حسن روحانی رای مردم به دولت را مشروط به عمل به وعده ها دانست و اظهار داشت: دولت وظیفه‌ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.
یکشنبه 29 مرداد - 11:55
با اعلام لاریجانی صورت گرفت
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس شورای اسلامی برای شمارش آرای وزرای پیشنهادی 45 دقیقه تنفس اعلام کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 17:56
روحانی در اولین جلسه دولت دوازدهم:
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور کشورمان گفت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.
یکشنبه 29 مرداد - 20:09
در حاشیه اولین جلسه دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دفتر رئیس‌جمهوری درباره تعیین تکلیف وزرای وزارت خانه‌های علوم و نیرو گفت:‌ به محض اتمام هفته دولت کار جدی‌مان مشخص کردن وزرای نیرو و علوم خواهد بود.
یکشنبه 29 مرداد - 16:43
پارسایی:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به رای اعتماد مجلس به ۱۶ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم، گفت که این فراکسیون مجموعا از نتیجه آرا راضی است چرا که تعارض چندانی با نظر فراکسیون نداشته است.
یکشنبه 29 مرداد - 21:22
پزشکیان:
«خبرگزاری مهر» شهریار- نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدن به چشم انداز ترسیمی مقام معظم رهبری نیاز به حضور مردم دارد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:01
محسنی‌ اژه‌ای خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی دستگاه قضا از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده 12 استاندار و فرماندار به دادگاه درباره جرائم انتخاباتی خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 21:10
آخوندی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» وزیر راه‌وشهرسازی، حاشیه‌نشین‌ها،‌ «خانه اولی‌ها» و‌ گروه‌های کم‌درآمد را مخاطب اصلی وزارت راه‌وشهرسازی خواند و گفت: تبدیل خودرو محور بودن به ریل‌پایه شدن حمل‌ونقل را دنبال می‌کنیم.
یکشنبه 29 مرداد - 18:39
«خبرگزاری ایسنا» عصر امروز نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم تشکیل شد.
یکشنبه 29 مرداد - 21:02
«خبرگزاری ایسنا» وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت‌های پیش روی این وزارتخانه در دولت دوازدهم گفت: رسیدگی به چهار گروه حاشیه‌نشینان، ساکنان بافت‌های فرسوده، خانه‌اولی‌ها و گروه‌های کم‌درآمد از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن است.
یکشنبه 29 مرداد - 21:00
ربیعی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» وزیر رفاه گفت: برنامه ما این است که علاوه بر رونق اقتصادی، امنیت شغلی هم بالا رود؛ همچنین افزایش مزد به میزان تورم و افزایش کمک‌خرید به بازنشستگان باید ادامه پیدا کند.
یکشنبه 29 مرداد - 20:58
در حاشیه اولین جلسه هیات دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اولویت‌های این نهاد در دولت دوازدهم گفت: اصلاح نظام بانکی از جمله اقداماتی است که باید از سوی بانک مرکزی و دستگاه‌های اقتصادی دولت مورد توجه قرار بگیرد.
یکشنبه 29 مرداد - 10:51
سرلشکر سلیمانی در اجلاس روز جهانی مسجد:
«خبرگزاری فارس» فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ما امروز با دو خطر مواجهیم. یک خطر داخلی که فتنه مذهبی است و دیگری خطر خارجی که تهاجم علیه جهان اسلام است.
یکشنبه 29 مرداد - 20:47
«خبرگزاری فارس» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در حکمی سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 20:46
با حکم رهبر انقلاب؛
«خبرگزاری مهر» رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در حکمی سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 20:43
در حاشیه اولین جلسه هیات دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» وزیر نفت با اشاره به اولویت‌های پیش روی این وزارتخانه در دولت دوازدهم جلب سرمایه‌گذاری شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی برای توسعه میادین مشترک را از جمله این اولویت‌ها عنوان کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 20:42
آذری جهرمی در جمع خبرنگاران خبر داد
«خبرگزاری فارس» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اصلاح نظام تعرفه سرویس‌های موبایل و خانگی خبر داد و گفت:‌ واسطه‌ها را از حوزه مسیریابی اینترنت حذف کردیم.
یکشنبه 29 مرداد - 20:41
در حاشیه اولین جلسه هیات دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» وزیرارتباطات با بیان اینکه به دنبال توسعه اقتصاد دیجیتال به عنوان مهمترین اولویت خود هستیم، اظهار کرد: اولین اولویت کاری ما اصلاح نظام تعرفه است که تعرفه‌های سرویس‌های موبایل و خانگی را متناسب سازی کنیم و گام اول را به سمت اصلاح بازار ببریم...
یکشنبه 29 مرداد - 17:57
رییس جمهور در اولین جلسه هیات دولت دوازدهم:
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است، اظهارداشت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصاد...
یکشنبه 29 مرداد - 20:36
در حاشیه اولین جلسه دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» محمدجواد ظریف با اشاره به اولویت‌های وزارت امور خارجه در دولت دوازدهم گفت: دو اولویت را مدنظر داریم یکی روابط با همسایگان است و دیگری کمک به برنامه اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم با همکاری همه دولت بتوانیم این دو را محقق کنیم.
یکشنبه 29 مرداد - 20:30
ظریف در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» وزیر امور خارجه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای اجرای توافق هسته‌ای توسط ایران گفت: متاسفانه از روز اجرای برجام،‌ با بدعهدی آمریکایی‌ها مواجه شدیم.
یکشنبه 29 مرداد - 20:26
در جمع خبرنگاران مطرح شد
«خبرگزاری فارس» وزیر اقتصاد به چگونگی کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال در دولت دوازدهم و اینکه این اقدامات چه زمانی برای مردم ملموس خواهد بود واکنش نشان داد.
یکشنبه 29 مرداد - 20:20
اجمالی/ نوبخت در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هر فعالیت بودجه دستگاه براساس حجم فعالیت تعیین می‌شود و بودجه‌ها را به جای اینکه در اختیار دستگاه‌های ملی قرار دهیم در اختیار استان‌ها قرار می‌دهیم.
یکشنبه 29 مرداد - 20:20
نوبخت در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قیمت تمام شده هر فعالیت بودجه دستگاه براساس حجم فعالیت تعیین می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 20:17
«خبرگزاری ایسنا» یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: صلح مسلح با افراد به انجام نمی رسند نهادها باید فعال شوند.
یکشنبه 29 مرداد - 20:17
جهانگیری در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز رییس‌جمهور از وزرا خواستند که بر اساس اولویت‌ها برنامه‌های عملیاتی تهیه کنند و یکی از اولویت‌هایی که روی آن بسیار تاکید کردند ایجاد اشتغال است.
یکشنبه 29 مرداد - 20:11
مشروح مناظره «بررسی کابینه دوازدهم» در خبرگزاری فارس
«خبرگزاری فارس» در حالی که فضائلی معتقد است دلیل بی‌وزیر ماندن وزارت علوم سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان بوده است،‌ عطریانفر می‌گوید: ما معتقدیم سر اصلاح‌طلبان در جریان چینش کابینه کلاه نرفته است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:47
با حکم رئیس‌جمهور
«خبرگزاری فارس» رئیس‌ جمهور ، براساس اصل 135 قانون اساسی و در حکمی، سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:46
با حکم رییس‌جمهور
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و در حکمی مهندس ستار محمودی را به سرپرستی «وزارت نیرو» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:46
«خبرگزاری ایسنا» رییس‌ جمهور ، براساس اصل 135 قانون اساسی و در حکمی ، دکتر سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:45
با حکم روحانی؛
«خبرگزاری مهر» رییس‌ جمهور ، براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و در حکمی ، دکتر سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:52
آزادی‌خواه در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب نصرالله پژمان به عنوان معاون نظارتی این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:49
حاتمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» وزیر دفاع تأکید کرد: برنامه‌های دفاعی ایران از جمله در حوزه موشکی به پیش خواهد رفت و به هیچ وجه تحت تاثیر هیچ‌گونه فشاری قرار نمی‌گیریم.
یکشنبه 29 مرداد - 19:47
نهاوندیان در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه درباره ساز و کار فعالیت این معاونت جدید رئیس جمهوری درستاد اقتصادی بحث خواهد شد، اولویت جدی اقتصادی دولت را برداشتن موانع کسب و کار عنوان کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:35
پس از رای اعتماد مجلس؛
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور در احکام جداگانه ای، ۱۶ وزیری را که موفق شدند روز یکشنبه رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را کسب کنند ، منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:30
«خبرگزاری ایسنا» محمد جواد ظریف ضمن انتشار تصاویری از جلسات رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:40
سردار پاکپور در جشنواره مالک اشتر نیروی زمینی سپاه:
«خبرگزاری فارس» فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: اقدامات مستشاری نیروی زمینی سپاه در جبهه‌های مختلف دفاع از حریم آل الله(ع) و تامین امنیت مرزها و استان‌های شمال غرب، غرب، جنوب شرق و جنوب غرب کشور نقش تاثیرگذاری داشته است.
یکشنبه 29 مرداد - 19:32
سعیدی در تشریح جزئیات نشست کمیسیون:
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح اصلاح ماده (31) قانون مقررات صادرات و واردات در نشست امروز کمیسیون برگزار شد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:30
حجت الاسلام شیرازی در نشست اتحادیه مستقل:
«خبرگزاری فارس» نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با بیان اینکه امروز کمتر از 20 درصد خاک سوریه در دست تروریست‌ها است، گفت: باید در مبانی انقلاب متخصص شویم که یکی از راه‌های آن مطالعه صحیفه امام خمینی (ره) است.
یکشنبه 29 مرداد - 19:22
علوی:
«خبرگزاری مهر» وزیر اطلاعات درباره رای بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خود، برای تصدی این وزارتخانه در دولت دوازدهم گفت: این رای بالا نتیجه عملکرد سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) است.
یکشنبه 29 مرداد - 19:20
در حاشیه اولین جلسه دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد که در اولین گام برای حل مشکلات مردم همان برنامه های دولت گذشته را با سرعت بیشتری در وزارت خانه متبوعش ادامه خواهد داد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:20
در حاشیه اولین جلسه دولت دوازدهم؛
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کاری که باید در چهار سال آینده کنیم این است که امنیت شغلی را بالاتر ببریم و قدرت خرید کارگران و بازنشستگان را همپای نرخ تورم افزایش دهیم.
یکشنبه 29 مرداد - 19:19
اجمالی/ سیف در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس کل بانک مرکزی گفت: موسسه غیر مجاز بلاتکلیفی نداریم و همه آنها تعیین تکلیف شده اند
یکشنبه 29 مرداد - 15:52
با حکم روحانی
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور به استناد اصل 126 قانون اساسی و در حکمی جمشید انصاری را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:47
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور به استناد اصل 124 قانون اساسی و در حکمی محمد نهاوندیان را به عنوان معاون اقتصادی رییس جمهور منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:46
در حکمی از سوی روحانی؛
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور به استناد اصل ۱۲۴ قانون اساسی و در حکمی، محمد نهاوندیان را به عنوان معاون اقتصادی رییس جمهور منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:15
ظریف در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» وزیر خارجه اظهار داشت: دستورالعمل ١٦ بندی شورای عالی امنیت ملی برای مقابله با بدعهدی امریکا برای اجرا به وزارت خارجه ابلاغ شده است.
یکشنبه 29 مرداد - 15:44
با حکم روحانی
«خبرگزاری فارس» رئیس‌ جمهور در حکمی محمود واعظی جزء را به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور به استناد اصل 124 قانون اساسی و در حکمی ، دکتر محمد نهاوندیان را به عنوان «معاون اقتصادی رییس جمهور» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:13
ربیعی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارتخانه ما بسیار بزرگ است و کار هم بی‌اشکال نیست و مردمی که به نمایندگان رای دادند نسبت به وزارتخانه نگرانی و حتی نارضایتی داشتند.
یکشنبه 29 مرداد - 19:13
اجمالی/ ربیعی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر راه گفت: مسئله فقر را باید دنبال کنیم و تعهد داده ایم که آن را کاهش دهیم.
یکشنبه 29 مرداد - 15:41
با حکم روحانی؛
«خبرگزاری مهر» رییس‌ جمهور در حکمی محمود واعظی جزء را به عنوان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:41
با حکم رییس جمهور؛
«خبرگزاری ایسنا» رییس‌ جمهور در حکمی دکتر"محمود واعظی جزء" را به عنوان "رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:11
اجمالی/ آخوندی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر راه گفت: از طرفی ریل پایه شدن حمل و نقل از دیگر برنامه های ما خواهد بود به گونه ای که ریل بتواند با خودرو رقابت کند.
یکشنبه 29 مرداد - 19:09
اجمالی/ ظریف در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه گفت: در دوره قبل از اولویت های وزارت امور خارجه بود ولی در این دوره با افزودن یک ساختار جدید، آن را پیگیری خواهیم کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:05
اجمالی/ کرباسیان در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: نمایندگان چون مسایل را از نزدیک می بینند، این کمک را داشتند که مطالب را به طور فشرده به ما منتقل کنند.
یکشنبه 29 مرداد - 19:05
کرباسیان در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: تولید و اشتغال حتما به برنامه‌های اجرایی نیاز دارد؛ ما در برخی از این برنامه‌ها باید با وزارتخانه‌های دیگر مشارکت کنیم.
یکشنبه 29 مرداد - 19:04
اجمالی/ جهانگیری در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» معاون اول ریییس جمهور گفت: یکی از مهمترین اولویت بحث ایجاد اشتغال بود که رییس جمهوری خیلی روی آن تاکید کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 18:57
اجمالی/ آذری جهرمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر ارتباطات گفت: احساس می کنم همه نمایندگان بر اساس تکلیف عمل کردند و ان شاالله با همدلی کارها به پیش برود.
یکشنبه 29 مرداد - 18:56
اجمالی/ واعظی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: این دولت باید کارآمد باشد و تلاش مسئولین این باشد که کارایی را بالا ببرند.
یکشنبه 29 مرداد - 18:55
فیرحی:
«خبرگزاری ایسنا» یک استاد دانشگاه گفت: تعاریف مختلفی از صلح ارائه شده است، صلح پیشگیرانه در ادبیات شیعه که جلوی نزاع را پیش از درگیری می گیرد یکی از اصول دیپلماسی است.
یکشنبه 29 مرداد - 18:52
اجمالی/ امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر دفاع گفت: از لحظه اول باید برای افزایش قدرت دفاعی تلاش کنیم.
یکشنبه 29 مرداد - 18:52
امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر دفاع گفت: برنامه‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران متناسب با دفاع بومی کشور است که طبق برنامه مصوب از جمله حوزه موشکی به پیش خواهد رفت؛ ما به هیچ وجه تحت تاثیر هیچ‌ فشاری قرار نمی گیریم.
یکشنبه 29 مرداد - 18:48
روایت سعیدی از نشست امروز نمایندگان با وزیر کشور
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: در نشستی که امروز برگزار شد توضیحات وزیر کشور قانع‌کننده بود.
یکشنبه 29 مرداد - 14:57
با انتشار بیانیه‌ای صورت گرفت
«خبرگزاری فارس» معاون پارلمانی رئیس جمهور در پایان جلسات رأی اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم با انتشار بیانیه ای از تلاش های کارشناسی، حرفه ای و همدلانه نمایندگان مجلس در جریان بررسی صلاحیت وزیران و برنامه های آنان قدردانی کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 14:47
«خبرگزاری ایسنا» رییس‌جمهورسوریه گفت: در موضوع نشست آستانه ما به ایران و روسیه اعتماد داریم.
یکشنبه 29 مرداد - 18:37
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت که شهادت، اسارت یا زنده بودن احمد متوسلیان مشخص نیست و در حال حاضر افراد دیگری هم هستند که در سوریه مفقود شده‌اند.
یکشنبه 29 مرداد - 18:35
«خبرگزاری ایسنا» اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور عطف به مصاحبه محمود احمدی نژاد در پایگاه اطلاع رسانی دولت بهار تحت عنوان«گفتگوی روشنگرانه» جوابیه صادر کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 18:27
دریادار سیاری:
«خبرگزاری مهر» هجدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور با حضور و سخنرانی امیر دریادار سیاری عصر امروز آغاز بکار کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 18:25
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به همزمانی کودتای ۲۸ مرداد و دفاع زنگنه در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت، وی را میراث‌دار راه مصدق در مسیر ملی شدن صنعت نفت دانست و گفت: انگار هر کس بخواهد دست استعمار را از نفت ک...
یکشنبه 29 مرداد - 18:23
«خبرگزاری ایسنا» پس از رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به امیر سرتیپ امیر حاتمی به عنوان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وی بلافاصله با حضور در وزارت دفاع با ادای احترام به مقام شهدای گمنام دفاع مقدس کار خود را در این وزارتخانه آغاز کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 14:12
طی پیامی
«خبرگزاری فارس» امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پیشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی از رأی اعتماد قاطع نمایندگان مجلس قدردانی کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 18:11
رحمانی فضلی:
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور دولت دوازدهم با انتشار مطلبی در فضای مجازی، گفت: اعتدال و شایسته سالاری مبنای فعالیت وزارت کشور دولت دوازدهم است.
یکشنبه 29 مرداد - 17:33
«خبرگزاری ایسنا» جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور بیانیه‌ای در سالگرد به آتش کشیده شدن مسجد الاقصی توسط صهیونیست‌ها ضمن تاکید بر هویت اسلامی و قداست مسجد الاقصی بر صیانت از آن به عنوان یک تکلیف از سوی مسلمانان تاکید کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 17:21
محسنی‌اژه‌ای:
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد که قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسولان در حال اجراست.
یکشنبه 29 مرداد - 17:19
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر نقش سواحل مکران در توسعه کشور، گفت که راه پیشرفت کشور توسعه دریامحور است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:51
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو فراکسیون امید رای قومیتی نمایندگان در کنار دلایل سیاسی وزیر پیشنهادی نیرو و تاثیرگذاری رای فراکسیون مستقلین ولایی را به عنوان عوامل موثر در رای نیاوردن بی طرف دانست و گفت: حامیان فراکسیون امید باید بدانند که ما تنها ۱۰۰ نفر در مجلس ه...
یکشنبه 29 مرداد - 16:41
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کانون بازنشستگان ارتش طی نامه‌ای از نمایندگان مجلس به دلیل دادن رای اعتماد به امیرحاتمی وزیر پیشنهادی دفاع دولت دوازدهم تشکر کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:39
پس از رای اعتماد از مجلس
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در احکام جداگانه‌ای، 16 وزیری را که موفق شدند روز یکشنبه رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را کسب کنند، منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:32
محسنی اژه‌ای اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده توهین به رییس جمهور در روز قدس در دادسرا مفتوح است و از ۷ نفر در این زمینه تحقیق شده است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:29
در مناظره «بررسی کابینه دوازدهم» با عطریانفر در خبرگزاری فارس:
«خبرگزاری فارس» کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه هیچ کدام از دولت‌ها در فضای رقابتی نمی‌گویند ما در شرایط خوبی دولت را تحویل گرفتیم، گفت: مثلا زمانی که آقای خاتمی از آقای هاشمی دولت را تحویل گرفت نقدهایی به آن دولت وجود داشت اما ما باید مبتنی بر وعده‌...
یکشنبه 29 مرداد - 16:25
پاپی‌زاده در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به آسیب‌ دیدن این استان از سیاست‌های اشتباه بیطرف در دوران وزارت، گفت: مجلس با رد وزیر پیشنهادی نیرو زمینه را برای ورود یک تیم کارشناسی بهتر برای استقرار در وزارت نیرو باز کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:18
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی قوه قضاییه در مورد خواسته دوم کروبی مبنی بر محاکمه علنی گفت: تا زمانی که مصوبه شورای عالی امنیت ملی باقی است، این موضوع به قوت خود باقی می‌ماند.
یکشنبه 29 مرداد - 16:18
در مناظره «بررسی کابینه دوازدهم» با فضائلی در خبرگزاری فارس:
«خبرگزاری فارس» عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه ما می‌دانستیم که رئیس‌جمهور نمی‌تواند به سلیقه اصلاح‌طلبان و حتی خودش کابینه را تشکیل دهد، گفت: بیطرف هیچ علاقه ای به عضویت در کابینه نداشت و او را به سختی قانع کردند، البته اگر با نشاط تر برنامه ...
یکشنبه 29 مرداد - 16:11
«خبرگزاری ایسنا» مجلس شورای اسلامی ایران پس از چند روز بحث و بررسی کابینه و وزیران پیشنهادی، سرانجام به 16 وزیر پیشنهادی روحانی رای مثبت داد. این رویداد در رسانه‌های بین‌المللی نیز بازتاب داشته است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:09
به روزرسانی/ در احکامی از سوی روحانی
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور در احکام جداگانه‌ای رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و ریاست دفتر رئیس‌جمهور و معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور را منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:07
«خبرگزاری فارس» وزیر پیشنهادی امور خارجه پس از کسب رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تصدی این پست نوشت: «از همه نمایندگان ارجمند مردم بزرگوار ایران سپاسگزارم.»
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است