مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


شنبه 03 تیر - 12:10
«خبرگزاری ایسنا» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از آیت‌الله مظاهری عیادت کردند.
شنبه 03 تیر - 12:19
صبح امروز؛
«خبرگزاری مهر» رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از آیت‌الله مظاهری عیادت کردند. 
شنبه 03 تیر - 10:47
سخنگوی وزارت خارجه:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت خارجه ضمن اعلام اینکه ایران تروریسم را به هر شکل و در هر کجا و با هر انگیزه‌ای محکوم می کند، تاکید کرد: ایران آماده است تا در مقابله با تروریسم همچون گذشته به کشورها کمک کند.
شنبه 03 تیر - 11:00
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قوه قضاییه باید با هتاکان به رییس جمهور برخورد کند.
شنبه 03 تیر - 10:05
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال افتخارآفرینی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت‌های جهانی، علی‌اکبر ولایتی در پیامی اینستاگرامی، این موفقیت و پیروزی را تبریک گفت.
جمعه 02 تیر - 21:40
«خبرگزاری فارس» مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مسلمانان نروژ و همچنین سایر گروهها و تشکلهای حامی فلسطین در شهر اسلو برگزار شد.
جمعه 02 تیر - 18:49
«خبرگزاری فارس» مراسم روز جهانی قدس با حضور سرکنسول ایران و دیپلمات های ایرانی و تعداد کثیری از مسلمانان در شهر بمبئی (مومبای) هند برگزار شد.
جمعه 02 تیر - 22:04
«خبرگزاری ایسنا» مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در نروژ همزمان با سایر کشورهای جهان و با حضور مسلمانان مقیم این شهر و همچنین سایر گروه‌ها و تشکل‌های حامی فلسطین در مسیر خیابان مرکزی کارل یوهانس شهر اسلو برگزار شد.
جمعه 02 تیر - 16:59
عصر امروز
«خبرگزاری مهر» علی لاریجانی رئیس مجلس عصر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مظاهری عیادت کرد.
شنبه 03 تیر - 12:27
«خبرآنلاین» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از آیت‌الله مظاهری عیادت کردند.
شنبه 03 تیر - 12:08
با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران
«خبرگزاری فرهنگ» رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند.
جمعه 02 تیر - 22:02
«خبرگزاری فارس» همزمان با روز جهانی قدس، نماز جمعه در مسجد جامع ابوجا با حضور مردم روزه دار نیجریه برپا شد.
شنبه 03 تیر - 01:25
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه دومین قهرمانی پیاپی وزنه برداران جوان ایران را در مسابقات جهانی به ملت، وزنه برداران افتخارآفرین و جامعه ورزشی کشور تبریک گفت.
جمعه 02 تیر - 23:32
در پیامی
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور در پیامی افتخار آفرینی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت‌های جهانی را تبریک گفت.
شنبه 03 تیر - 13:02
آیت الله غروی در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه اگر مقاومت نقش خود را به درستی ایفا نکند برای کشورهای اسلامی خطر جدی به وجود خواهد آمد گفت: شکل گیری جبهه مقاومت دستاورد حمایت از فلسطین است.
شنبه 03 تیر - 13:01
رییس کل دادگستری استان کرمان عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: انجام محاکمات الکترونیکی و ویدئوکنفرانسی یکی از نوآوری هایی است که در استان کرمان هم به لحاظ وسعت استان و هم اینکه نقل و انتقال زندانیان با خطراتی مواجه است، صورت گرفته است.
شنبه 03 تیر - 13:01
عزیزی به ایسنا خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که این کمیسیون قرار است بعد از بررسی گزارشات دستگاه‌های مربوط به حوزه آسیب‌های اجتماعی، گزارشی به رئیس مجلس جهت انعکاس به مقام معظم رهبری ارائه دهد.
شنبه 03 تیر - 10:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان ، طرح ناکام حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد.
جمعه 02 تیر - 22:44
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور در پیامی با تبریک افتخار آفرینی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت‌های جهانی به ملت بزرگ ایران، از وزنه‌برداران صمیمانه قدردانی کرد.
جمعه 02 تیر - 22:40
«خبرگزاری مهر» رییس جمهوری در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران در رقابت‌های جهانی را تبریک گفت.
شنبه 03 تیر - 12:50
نماینده تفرش:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی گفت: توهین به رئیس‌جمهور آب به آسیاب دشمن ریختن است و اتفاقی که در روز قدس افتاد،‌ اسباب خوشحالی دشمن را فراهم کرد.
شنبه 03 تیر - 12:47
با حضور در منزل شهید عشوری:
«خبرگزاری مهر» فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور در منزل شهید حسن عشوری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کرد.
شنبه 03 تیر - 12:42
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت گفت: کمک‌های ایران به قطر بشردوستانه است و هیچ تاثیری بر آینده گفت‌وگوی ایرانی-عربی نخواهد گذاشت.
جمعه 02 تیر - 21:25
ضمن محکوم کردن انفجارهای پاکستان؛
«خبرگزاری مهر» سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.
جمعه 02 تیر - 20:56
«خبرگزاری ایسنا» در آخرین جمعه ماه رمضان، مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس در مسجد جامع مسکو برگزار شد.
شنبه 03 تیر - 01:44
«خبرگزاری ایسنا» مسلمانان ترکیه راهپیمایی روز قدس را در استانبول برگزار کردند.
شنبه 03 تیر - 12:12
«خبرگزاری فارس» مراسم روز جهانی قدس در مسجد بزرگ داکار در سنگال برگزار شد.
شنبه 03 تیر - 12:06
رییس کل دادگستری استان یزد:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: در چند ماه اخیر هجمه‌های سنگینی، ناجوانمردانه به قوه قضاییه شد که می‌طلبد واقعیت‌های پشت پرده این هجمه‌ها به مردم و به ویژه نسل جوان تبیین و بازگو شود.
شنبه 03 تیر - 12:02
نوری در گفت‌وگو با فارس
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی بخش قابل توجهی از روستاهای حوزه انتخابیه‌ام در گرمای بالای ۵۰ درجه آب شرب ندارند و علیرغم دستور وزیر نیرو اقدامی برای رفع این مشکل از سوی مسئولان امر صورت نگرفته است.
جمعه 02 تیر - 18:04
علاءالدین بروجردی:
«خبرگزاری مهر» بروجرد- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح مقابله با زیاده خواهی آمریکا به مجلس خبر داد.
شنبه 03 تیر - 11:51
ناصری:
«خبرگزاری ایسنا» یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گروه‌های خودسر که تحت حمایت برخی نهادها و کانون‌ها هستند، هزینه‌های زیادی را به کشور وارد کرده اند.
شنبه 03 تیر - 11:51
آزادیخواه در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت عربستان در رابطه با اعزام حجاج درمقابل دولت ایران متعهد است و تغییرات سیاسی اخیر، نباید تاثیری بر ایفای تعهدات آنها داشته باشد.
جمعه 02 تیر - 17:54
در پی حواشی راهپیمایی روز قدس منتشر شد؛
«خبرگزاری ایسنا» بدنبال سردادن شعارهای ساختارشکنانه عده‌ای علیه برخی مسوولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را منتشر کرد.
جمعه 02 تیر - 17:39
سردار حاجی زاده مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» فرمانده هوافضای سپاه پایه‌گذار صنعت موشکی را مقام معظم رهبری دانست و گفت: در برابر دشمن قدم اول را عقب بنشینید، قدم دوم و سوم را هل می دهند عقب و یک موقع برمی گردید می بینید هیچی ندارید.
جمعه 02 تیر - 23:35
«خبرگزاری ایسنا» برخی از نمایندگان مجلس با محکوم کردن توهین به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس، بر لزوم برخورد قاطع با عوامل خودسر تاکید کردند.
شنبه 03 تیر - 11:26
«خبرگزاری ایسنا» انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در پی هتک حرمت به رییس ‌جمهوری در جریان راهپیمایی روز قدس بیانیه‌ای منتشر و این اقدام خوودسرانه را محکوم کرد.
شنبه 03 تیر - 11:19
سالگرد سقوط اتوبوس سربازان
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که هفته آینده نتیجه اقدامات انجام شده در مورد بهبود شرایط سربازان را با توجه به سالگرد حادثه غم‌بار سقوط اتوبوس سربازان به دره نی‌ریز، از وزیر دفاع جویا خواهم شد.
شنبه 03 تیر - 11:13
ادیانی در گفت‌وگو با ایسنا؛
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم قائمشهر در مجلس تاکید کرد: پنجه کشیدن و حاشیه ایجاد کردن،‌ بی‌احترامی به جایگاه روز قدس است و اینگونه حرکات شکستن حرمت جایگاه حقوقی ریاست جمهوری و پنجه کشیدن به آن است.
جمعه 02 تیر - 14:58
عصر امروز
«خبرگزاری فارس» علی لاریجانی رئیس مجلس عصر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مظاهری عیادت کرد.
شنبه 03 تیر - 11:06
«خبرگزاری ایسنا» هیات بازرسی از سوی سازمان بازرسی کل کشور در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مستقر شده است.
جمعه 02 تیر - 21:32
«خبرگزاری فارس» سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار گفت: تروریستها در راستای تامین منافع رژیم صهیونیستی مردم روزه دار پاکستان را به خاک و خون کشیدند و هم پیوندی تروریسم و صهیونیسم را به نمایش گذاشتند.
شنبه 03 تیر - 07:41
«خبرگزاری فرهنگ» تیتر یک روزنامه های کشور در روز شنبه سوم تیرماه، به حماسه عظیم ملت در روز قدس اختصاص یافته است.
شنبه 03 تیر - 11:02
زنگنه در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» وزیر نفت از تولید بیش از 3.8 میلیون بشکه نفت در روز خبر داد و گفت: میزان تولیدات نفت خام تا پایان سال جاری به 4 میلیون بشکه در روز می‌رسد.
شنبه 03 تیر - 10:40
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی جای عرض اندام تروریست‌ها وگروه‌های تکفیری نیست.
شنبه 03 تیر - 10:39
مهدی شیخ در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» عضو فراکسیون امید مجلس گفت: جمهوری اسلامی هیچ گونه مماشاتی با کسانی که به دنبال پایمال کردن حق ملت ایران و ضربه زدن به جهان اسلام هستند، ندارد.
شنبه 03 تیر - 10:37
نماینده اراک:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت ادب و اخلاق در برخورد با مسئولین در مجامع عمومی یک وظیفه است و اگر نقدی نیز نسبت به عملکرد آنها وجود دارد باید این نقد در فضای منصفانه و مودبانه مطرح شود.
شنبه 03 تیر - 10:37
نماینده اراک:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت ادب و اخلاق در برخورد با مسئولین در مجامع عمومی یک وظیفه است و اگر نقدی نیز نسبت به عملکرد آنها وجود دارد باید این نقد در فضای منصفانه و مودبانه مطرح شود.
شنبه 03 تیر - 10:34
مهرعلیزاده در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از لزوم جبران کسری های گذشته دولت سخن گفت.
شنبه 03 تیر - 10:30
در هفته قوه قضاییه؛
«خبرگزاری ایسنا» اداره ثبت اسناد و املاک منطقه لویزان صبح امروز با حضور رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح شد.
شنبه 03 تیر - 10:30
در هفتاد و ششمین شماره «نماینده»؛
«خبرگزاری مهر» هفتاد و ششمین هفته نامه «نماینده» با گزارشی از روز قدس و اقدام اشتباه برخی در هتک حرمت مسئولان در روز قدس منتشر شد.
جمعه 02 تیر - 18:57
«خبرگزاری فارس» مراسم روز جهانی قدس با حضور ایرانیان مقیم، سفیر عراق، کاردار سوریه و مسئولان جوامع اسلامی لهستان در شهر ورشو برگزار شد.
شنبه 03 تیر - 10:14
«خبرگزاری ایسنا» هیات بازرسی از سوی سازمان بازرسی کل کشور در پژوهشگاه بین‌المللی زلزله و مهندسی زلزله مستقر شده است.
شنبه 03 تیر - 00:53
در واکنش به حواشی روز قدس
«خبرگزاری ایسنا» رییس دفتر رییس‌جمهور گفت: عظمت حضور مردم آنقدر بزرگ است که نیتهای حقیر دشمن پسند در مقابل آن ارزش دیدن ندارد. خورشید وحدت برای رفع هر ظلمتی کافی است.
شنبه 03 تیر - 09:56
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله موشکی چند روز گذشته ایران به داعشی‌های مستقر در سوریه نشانه جدیت ایران در مقابله با تروریسم است.
جمعه 02 تیر - 17:29
در واکنش به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی حمله موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه را "دقیق" توصیف کرد.
شنبه 03 تیر - 09:42
نماینده اردل:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اردل و فارسان گفت: اقدام شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخی دندان شکن به حمله کورکورانه تروریست‌های تکفیری به حرم بنیانگذار انقلاب و مجلس شورای اسلامی در تهران بود.
شنبه 03 تیر - 09:42
میرمحمدصادقی در گفت‌وگو با ایسنا:
«خبرگزاری ایسنا» مدیر گروه حقوق جزا و جرم شناسی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی گفت‌: رضایت از قوه قضاییه در جامعه وجود ندارد، اما اینکه ما تمام این نارضایتی ها را به عملکرد دستگاه قضایی منتسب کنیم درست نیست؛ زیرا برخی از این اشکالات مربوط به خارج از قوه قض...
شنبه 03 تیر - 09:36
نماینده تفرش:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: اتحاد جهانی ملت‌های آزادیخواه در روز قدس متجلی شد.
جمعه 02 تیر - 16:17
/روز قدس ، روز اسلام است/
«خبرگزاری ایسنا» مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی کانون الهام‌بخش ملت‌ها شده و به برکت انقلاب اسلامی در سراسر انتفاضه‌ها شکل گرفته است.
شنبه 03 تیر - 09:30
نماینده مشهد:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس علاوه بر واکنش نشان دادن به جریان‌های استکباری، پشتیبانی خود از تمامی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور را اعلام کردند.
شنبه 03 تیر - 09:20
قنبری:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو حزب مردم سالاری اظهار کرد: کابینه دولت دوازدهم تغییر و تحولات عمده ای دارد و احتمالا بیش از 50 درصد کابینه تغییر می‌کند. .
شنبه 03 تیر - 04:51
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور مصر، به مناسبت عید فطربیش از ۵۰۰ زندانی را که در اعتراض ها و تجمع های سیاسی دستگیر شده بودند، آزاد کرد.
شنبه 03 تیر - 09:13
نماینده کاشمر:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو فراکسیون امید با اشاره به اینکه بدون شک مسلمانان با وحدت خواهند توانست بر ظالمان عالم پیروز شوند، گفت: متأسفانه کسانی که باید در صف اول مبارزه باشند خود را عقب کشیده و به دامن مستکبران رفته‌اند.
شنبه 03 تیر - 08:56
نماینده آستانه اشرفیه:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما نسبت به وقایع روز آگاه، هوشیار و حساس هستند لذا امسال مشارکت مردم در راهپیمایی روز قدس باشکوه‌تر از هر سال بود.
شنبه 03 تیر - 08:54
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به مهر خبر داد:
«خبرگزاری مهر» سندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به شلیک شش موشک به قلب تروریست ها از کردستان و کرمانشاه، گفت: این اقدام در راستای خنثی کردن توطئه صهیونیست ها در مورد کردها صورت گرفت.
شنبه 03 تیر - 08:49
نماینده اراک:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس اتحاد نامقدس حکومت‌های مرتجع عربی را درهم شکست.
شنبه 03 تیر - 08:38
نماینده قم:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران با ولایت مداری و تجدید پیمان با امام راحل(ره) حماسه‌ای دیگر در روز قدس رقم زدند.
جمعه 02 تیر - 13:14
خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه:
«خبرگزاری فارس» امام جمعه موفت تهران گفت: ولیعهد عربستان گفته ما جنگ را به تهران می‌کشانیم که در جواب وی باید گفت عربستان بچه‌تر از آن است که این کار را بکند.
جمعه 02 تیر - 19:17
«خبرگزاری ایسنا» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین‌آمیز عده‌ای محدودی در حاشیه راهپیمایی روز قدس خواستار پیگیری توهین‌کنندگان از سوی دادستان تهران شد.
شنبه 03 تیر - 07:33
دادستان دیوان محاسبات:
«خبرگزاری ایسنا» دادستان دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به پرونده شهرداری تهران در این دیوان گفت که پیش از انتخابات رای اولیه‌ای برای شهردار تهران صادر شده بود که با رفع موانع موضوع منتفی شد.
شنبه 03 تیر - 01:52
«خبرگزاری مهر» سخنگوی دولت، حواشی پیش آمده در راهپیمایی روز قدس و شعار علیه رییس‌جمهور در این مراسم را جرمی آشکار دانست و خواستار پیگیری آن شد.
شنبه 03 تیر - 01:24
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی دولت، بی‌احترامی به رییس‌جمهور را اهانت به جمهوریت نظام دانست.
جمعه 02 تیر - 23:20
سخنگوی دولت:
«خبرگزاری فارس» سخنگوی دولت در واکنش به شعار عده ای معدود علیه رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس گفت: بی احترامی به رئیس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است و این کار از نظر سیاسی خطای بزرگ و از نظر حقوقی جرمی اشکار بود.
شنبه 03 تیر - 05:26
سردار شریف درگفتگوی تفصیلی با مهر:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی سپاه گفت: قدرت های استکباری در راستای غفلت از مسئله فلسطین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند؛ حمایت و تجهیز گروه های تکفیری از جمله این تلاش هاست.
شنبه 03 تیر - 05:26
سردار شریف درگفتگوی تفصیلی با مهر:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی سپاه گفت: قدرت های استکباری در راستای غفلت از مسئله فلسطین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند؛ حمایت و تجهیز گروه های تکفیری از جمله این تلاش هاست.
شنبه 03 تیر - 09:27
«آخرین نیوز» روزنامه وقایع اتفاقیه در یادداشتی به قلم غلامعلی دهقان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه نوشت: حسن روحانی روز گذشته در مراسم روز قدس از سوی عده‌ای «آخوند آمریکایی» معرفی شد.
جمعه 02 تیر - 20:17
محسن رضایی:
«خبرگزاری مهر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اقداماتی که در عربستان درحال شکل گیری است، بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است.
جمعه 02 تیر - 18:58
«خبرگزاری ایسنا» در پی حواشی غیرقانونی و دشمن شادکن تظاهرات شکوهمند روز قدس وزیر کشور به معاون امنیتی و انتظامی خود دستور پیگیری داد.
شنبه 03 تیر - 12:21
«صراط نیوز» صراط: رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند. حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عی...
جمعه 02 تیر - 15:31
با اشاره به حملات تروریستی تهران
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: رژیم صهیونیستی مولود مناسبات غلط حاکم بر دنیاست.
شنبه 03 تیر - 00:25
«خبرگزاری ایسنا» همیشه کسانی هستند که در هر موقعیت و شرایطی می‌خواهند شیرینی یک لذت را به کام دیگران تلخ کنند؛ از محافل خانوادگی گرفته تا گعده‌های دوستانه و هم‌اندیشی‌های سیاسی و ... و نزدیک‌ترین آن هم راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس بود.
جمعه 02 تیر - 14:26
«خبرگزاری ایسنا» یک رسانه عربی نوشت:‌ توفان مردمی در تهران و بیش از ۹۰۰ شهر دیگر در ایران روز جهانی قدس را زنده نگه داشت.
شنبه 03 تیر - 00:01
در گفت‌وگوی اختصاصی ایسنا با عارف مطرح شد ؛
«خبرگزاری ایسنا» محمدرضا عارف از چهره های شاخص مجلس دهم و رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در مورد طرح برخی شایعات در زمان انتخابات مبنی بر دست داشتن پسرش حمیدرضا عارف در بستن لیست انتخابات شوراها می گوید هیچکس در بستن این لیست نقش نداشت چه برسد به ...
جمعه 02 تیر - 23:59
«خبرگزاری ایسنا» مردم ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر وحدت کشور را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به رخ جهانیان کشیدند و نشان دادند که حمایت از مظلومان فلسطین همچنان جزو آرمان‌های فراموش‌نشدنی ملت ماست هرچند عده‌ای معدود تلاش کردند این نمایش وحدت...
جمعه 02 تیر - 23:41
«خبرگزاری فارس» وزیر کشور از معاون امنیتی و انتظامی خود خواست که با هماهنگی و مساعدت وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی حواشی غیرقانونی راهپیمایی روز قدس را پیگیری کند و به موجب قانون خاطیان به مراجع قضایی معرفی شوند.
شنبه 03 تیر - 11:42
خرازی:
«خبرگزاری فرهنگ» رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران گفت: اگر هرگونه تخطی دیگری از سوی داعش سر بزند به‌شدت بیشتر از آنچه اخیراً رخ داد، صورت می‌گیرد.
جمعه 02 تیر - 13:33
خروش یک امت برای حذف غده سرطانی
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، همراه و همگام با مردم مومن و انقلابی تهران در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین شرکت کرد.
جمعه 02 تیر - 13:28
فرمانده سپاه کردستان در گفتگوی اختصاصی با مهر:
«خبرگزاری مهر» سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان جزئیات تازه ای از انهدام یک تیم تروریستی طی بامداد امروز جمعه در این استان را اعلام کرد.
جمعه 02 تیر - 13:12
آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران:
«خبرگزاری مهر» امام جمعه موقت تهران گفت: ولیعهد تازه به دوران رسیده آل سهعود گفته جنگ را به تهران می کشیم، بچه تر از این هستید که این عرضه را داشته باشید.
جمعه 02 تیر - 13:07
«خبرآنلاین» حجت الاسلام والمسلمین مسعود خامنه ای، فرزند رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی روزقدس حضور یافت.
جمعه 02 تیر - 12:12
روحانی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور با بیان اینکه پیام مردم در روز قدس پیام تنفر از رژیم غاصب صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین است، گفت: دولت ایران پاسخ قاطع اقدامات آمریکا را خواهد داد.
جمعه 02 تیر - 22:07
«خبرگزاری ایسنا» سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.
جمعه 02 تیر - 21:53
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده حاضر در مراسم راهپیمایی روز قدس، با نکوهش رفتارها و شعارهای وحدت‌شکن علیه سه تن از مقامات دولتی و پارلمانی در راهپیمایی روز قدس، گفت: باید از این گونه رفتارهای خودسرانه دوری و جلوگیری شود. اگر اختلافاتی وجود دارد این اختلافات بای...
جمعه 02 تیر - 21:44
«خبرگزاری ایسنا» معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در واکنش به حواشی ایجاد شده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و سردادن شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهور کشورمان از سوی برخی تاکید کرد: دکتر روحانی نه می‌پسندد و نه می‌پذیرد که حقوق مردم و شهروندان، به ویژه نماد ...
جمعه 02 تیر - 21:39
طی پیامی صورت گرفت
«خبرگزاری فارس» رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی موفقیت اعضای تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریک گفت.
جمعه 02 تیر - 21:34
در گفت‌وگو با فارس
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم همدان تاکید کرد که تا به حال مصاحبه‌ای درباره انتخابات شورای شهر همدان نکرده‌ است.
جمعه 02 تیر - 20:39
«خبرگزاری ایسنا» فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن محکوم کردن توهین به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس، این اقدام را بر خلاف منافع ملی عنوان کرد و هشدار داد که هرگونه تلاش برای تخریب دولت خطایی نابخشودنی و آسیبی جبران‌ناپذیر به منافع ملی است.
جمعه 02 تیر - 20:00
دستور وزیر کشور درباره حواشی تظاهرات روز قدس؛
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور از معاون امنیتی و انتظامی خود خواست که با هماهنگی و مساعدت وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی حواشی راهپیمایی روز قدس را پیگیری کند و به موجب قانون خاطیان به مراجع قضایی معرفی شوند.
جمعه 02 تیر - 20:00
دستور وزیر کشور درباره حواشی تظاهرات روز قدس؛
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور از معاون امنیتی و انتظامی خود خواست که با هماهنگی و مساعدت وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی حواشی راهپیمایی روز قدس را پیگیری کند و به موجب قانون خاطیان به مراجع قضایی معرفی شوند.
جمعه 02 تیر - 19:51
در پیامی؛
«خبرگزاری مهر» رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی موفقیت درخشان اعضای تیم ملی وزنه برداری جوانان را در کسب مقام قهرمانی تبریک گفت.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است