مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار وبگردی در صدر رسانه ها


دوشنبه 27 دی - 14:37جشن تحویل هواپیما در دیگر کشورها چگونه است؟
ورود نخستین ایرباس خریداری شده به مهرآباد
«خبرگزاری فارس» ورود اولین ایرباس A۳۲۱ به عنوان نخستین هواپیمای خریداری شده بعد ازتوافق هسته‌ای موجی از شور و شعف را بین دولتی‌ها ایجاد کرد تا برای این تازه وارد آسمان ایران سنگ تمام بگذارند.
دوشنبه 27 دی - 09:58عکس/ لحظه خاص حاج قاسم در مجاورت ضریح امام رضا(ع)
«خبرگزاری فارس» عکسی خاص از سردار قاسم سلیمانی را در ضریح مطهر امام رضا(ع) می بینید.
دوشنبه 27 دی - 13:56چرا برجام یک موضوع ملی است؟
«خبرآنلاین» مذاکرات ما با آمریکا در دولت های دیروز و امروز بر اساس یک ضرورت انجام شد وبه معنای علاقه نظام به برقراری رابطه با آمریکا نیست و برجام نیز یک مسیر برای ایجاد دوستی بین ایران و آمریکا نباید تلقی گردد. برای کسب حداکثری مطالبات باید جنگید و از...
یکشنبه 26 دی - 17:15باید در موسیقی‌ از فرهنگی انقلابی کشور دفاع کنیم/ جای آثار انقلابی در جشنواره موسیقی فجر کجاست؟
گلریز:
«خبرگزاری فارس» گلریز با تاکید بر لزوم اجرا شدن موسیقی ویژه انقلاب در جشنواره‌ای با عنوان جشنواره موسیقی فجر، از گنجانده شدن مفهوم فداکاری‌های دهه فجر در این جشنواره سخن گفت.
دوشنبه 27 دی - 13:28حاصل تهرانگردی‌های مسجدجامعی چه بود؟
«خبرآنلاین» احمد مسجدجامعی امروز استعفای خود را تقدیم شورای شهر تهران کرد تا بعد از حدود ده سال حضور در شورای شهر به یاری منتخب ملت ایران یعنی دکتر حسن روحانی در دولت تدبیر و امید برود، این جدایی حتما برای این عضو باسابقه شورای شهر به دلیل علاقه شخصی و...
دوشنبه 27 دی - 05:58لکه ننگ بر دامن آل‌خلیفه
یادداشت/ سیدجعفر قنادباشی
«خبرگزاری فارس» برخی از گزارش‌ها حاکی از این است که سرکوب‌های وحشیانه آل‌خلیفه به درخواست ریاض بوده تا از سرایت افکار انقلابی بحرین به عربستان جلوگیری شود اما نه‌تنها موفق نشدند، بلکه به اذعان روزنامه انگلیسی گاردین،‌ هر لحظه امکان وقوع یک انقلاب سراسری در...
دوشنبه 27 دی - 05:04بازی در پازل دشمن
یادداشت/ عباس حاجی‌نجاری
«خبرگزاری فارس» ادعای مطهری در مورد اینکه شلیک موشک‌ها برای این صورت می‌گرفت که برجام اجرایی نشود، ناجوانمردانه‌ترین قضاوت در حق حافظان حریم دفاع و امنیت کشور است.
دوشنبه 27 دی - 03:47«آهستگی» و «پیوستگی» عملیات موصل
یادداشت/ احمد کاظم‌زاده
«خبرگزاری فارس» موصل آخرین سنگر داعش به شمار می‌رود و از دست دادن آن به منزله برچیده شدن طومار زندگی دولت خودخوانده داعش خواهد بود.
دوشنبه 27 دی - 00:58شعر بازیکن مورد نظر پرسپولیس برای 3 شهید بحرینی
«خبرگزاری فارس» بازیکن مورد توجه باشگاه پرسپولیس، شعری از خودش را به مناسبت شهادت سه جوان بحرینی شعری از خودش را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.
دوشنبه 27 دی - 10:51سفر هیأت فرهنگستان علوم پزشکی ایران به عتبات عالیات
«خبرآنلاین» گزارش سفر هیأت گروه فرهنگستان علوم پزشکی ایران به ریاست جناب آقای دکتر مرندی ، ودیگر اساتید واعضا آقایان دکتر سیم فروش ، دکتر موسوی ، دکتر رضیعی ، دکتر مصری ، دکتر مقدم نیا ، دکتر کرمی ، دکتر قربانی ، دکتر عبد اللهی ، واینجانب دکتر انصاری ب...
دوشنبه 27 دی - 09:00تالاب‌های کوچک را دریابیم
«خبرآنلاین» در خصوص تالاب های ایران سخن زیاد گفته شده است و ضرورت حفظ تالاب ها برهمگان آشکار است. تالاب های ایران، دریاچه های « پلویال » می باشند به این معنی که باقیمانده آخرین دوره سرد یخچالی هستند که در ایران بارندگی بیشتر و تبخیر کمتر بوده است.
یکشنبه 26 دی - 16:52تا اشتغال مردان حل نشود نمی‌توان به رفع معضلات زنان جامعه امیدوار بود
الهه راستگو:
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا زمانی که مسئله اشتغال در جامعه به خصوص برای مردان حل نشود، نمی‌توان به حل و رفع معضلات و چالش‌هایی نظیر طلاق، اعتیاد، کارتن خوابی، کودکان کار و یا زنان روسپی امیدوار بود.
یکشنبه 26 دی - 16:27چرا فیلم‌ساز متعهد باید در جشن سالگرد پیروزی انقلاب مهجور بماند؟
«خبرگزاری فارس» فیلم «امپراطور جهنم» جدیدترین ساخته پرویز شیخ طادی توسط هیئت انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر از حضور در بخش مسابقه حذف شد. تهیه‌کننده و کارگردان با اعتراض فراوان از جشنواره کناره‌گیری کردند.
یکشنبه 26 دی - 16:24ارگان‌های انقلابی شخص محور نیستند/ راه حاج قاسم‌ و حاج‌قاسم‌ها ادامه دارد
«خبرگزاری فارس» ماکیل روبین باید بداند، نیروی قدس هیچ‌گاه شخص محور نبوده و وجود فرماندهان همفکر و با صلابت دفاع مقدس در صورت حذف یک فرمانده، خلا ایجاد شده را پر کرده و سازمان را هدایت می‌کنند.
دوشنبه 27 دی - 08:30ما عضو کدام گروه هستیم؟
«خبرآنلاین» بی نهایت دشوار است که در شهر خودت ودرهمسایگی خانه ات آواره وبی مکان باشی؛همچون غریبان در خیابانها راه بروی وشبها بدنبال بیقوله وخرابه ای باشی تا در آن طلوع آفتاب را نظاره گر گردی.
دوشنبه 27 دی - 08:00یک تجربه از سرمایه‌گذاری علمی
«خبرآنلاین» به روزکردن دانشگاه ها و سرمایه گذاری علمی یکی از مشخصات یک جامعه پیشرفته است.
یکشنبه 26 دی - 21:31«صبری» که آیت الله هاشمی داشت
«خبرآنلاین» آیت الله محسن غرویان در یادداشتی به مناسبت هفتم رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی میراث او را اخلاق و صبوری دانست.
یکشنبه 26 دی - 20:04آیت‌الله هاشمی؛ از حیات تا وفات
«خبرآنلاین» حضرت علی(ع) در نهج‌البلاغه فرموده‌اند: آنگونه رفتار کنید که در زمان حیات با شما مراوده داشته باشند و در موقع وفات مردم برای شما بگریند.
یکشنبه 26 دی - 20:46فوروارد توهم به جای نوعدوستی
یادداشت/ حسن فرامرزی
«خبرگزاری فارس» در اینکه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ظرفیت‌های خیلی خوبی برای ارتباط آدمیان با هم دارند، تردیدی نیست، اما گاه اتفاقات عجیب و وهم‌آلودی در همین فضا می‌افتد که نیاز به بررسی دارد.
دوشنبه 27 دی - 12:33چگونه مدیریت انسانی غلط، تالاب بختگان را به کام مرگ کشاند؟
«خبرگزاری فارس» این یک عادت تکراری در نظام مدیریتی و نحوه برخورد ما با محیط زیست است که در گام نخست تمام اقدامات و برنامه‌های توسعه‌ای خود را بدون رعایت کوچکترین ملاحظات زیست محیطی اجرا می‌کنیم و پس از آشکار شدن خسارات، به فکر جبران ندانم کاری ها برمی آییم...
دوشنبه 27 دی - 04:38هیچ منتقدی نباشد!
یادداشت/ سید مسعود علوی
«خبرگزاری فارس» قبل از مذاکرات و پس از امضای تعهد برجام، شب و روز در فضائل و فواید آن سخن گفته می‌شد و رفع همه مشکلات ارضی و سماوی را به آن حواله می‌دادند. امروز چرا حاضر نیستند این اقدام و عمل را در کوره نقد مشفقانه و آگاهانه ببینند؟!
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است