مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


پنجشنبه 02 آذر - 12:08
«همشهری آنلاین» شرکت‌کنندگان در اجلاس «محبان اهل‌بیت(ع) و مسئله تکفیری‌ها»، با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
جمعه 03 آذر - 02:40
«همشهری آنلاین» خبر > سپنتا سلیمی:زندگی کوتاه است و من عاشق پاستا هستم. پس چرا شاد نباشم؟ اولین‌بار در سال ۱۹۹۸ میلادی، در شهر ناپل ایتالیا، مردم تصمیم گرفتند برای «پاستا» غذای موردعلاقه‌شان، جشن بگیرند.
جمعه 03 آذر - 01:37
«همشهری آنلاین» خانه فیروزه‌ای > یاسمن رضائیان:هر‌صبح با خودم قرار تازه‌ای می‌گذارم. درست همان موقع که برای رفتن به مدرسه آماده می‌شوم، به روزی فکر می‌کنم که تازه شروع شده و از خودم می‌پرسم: قرار امروز چیست؟
پنجشنبه 02 آذر - 13:27
«همشهری آنلاین» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که موضوع توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران با موضوع هسته‌ای تفاوت دارد، گفت: موضوع هسته‌ای مربوط به توان دفاعی کشور نبود، اما موضوع توان موشکی مربوط به توان دفاعی کشور است و به همی...
جمعه 03 آذر - 00:39
محققان می گویند؛
«خبرگزاری مهر» بی اشتهایی عصبی نوعی اختلال روانی در غذا خوردن است که در آن بیمار از خوردن غذا به میزان کافی و با وجود گرسنگی، امتناع می‌ورزد.
پنجشنبه 02 آذر - 18:42
«خبرگزاری ایسنا» عده‌ای عقیده دارند که کندی قصد داشته است نیروهای محدود آمریکا در ویتنام را خارج کند و این جنگ را پایان دهد. به همین دلیل مجتمع­‌های صنعتی نظامی که خواهان ادامه­ جنگ بودند وی را کشتند.
پنجشنبه 02 آذر - 23:44
حجت الاسلام قرائتی:
«خبرگزاری مهر» دماوند- رئیس ستاد اقامه نماز در همایش «همه واقف باشیم» گفت: باید نظر واقف تأمین شود، وقف حتما نباید مالی باشد.
پنجشنبه 02 آذر - 22:26
«همشهری آنلاین» بیدارشدن از خواب سخت است، آن هم در فصل زمستان و پاییز و بهار. نمی‌توانیم به خودمان دروغ بگوییم، بسیاری از ما در طول سال تحصیلی همه‌ی صبح‌ها به سختی از خواب بیدار می‌شویم.
پنجشنبه 02 آذر - 13:01
«همشهری آنلاین» سرتیپ ستاد امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی پایان سیطره شجره خبیثه داعش را به فرمانده معظم کل قوا، ریاست محترم جمهور، مردم شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده‌های معزز و گرانقدر شهدای مدافع حرم تبریک گفت.
پنجشنبه 02 آذر - 18:39
«همشهری آنلاین» خبر > کانون پرورش فکری کودکان‌و نوجوانان، دوسال یک‌بار جشنواره‌ی مطبوعات کودک و نوجوان را برگزار می‌کند و به بهترین آثار این حوزه جایزه می‌دهد. حالا فراخوان سیزدهمین جشنواره‌ی مطبوعات کودک و نوجوان با موضوع محیط‌زیست منتشر شده است.
پنجشنبه 02 آذر - 16:57
«همشهری آنلاین» دکتر سید‌محسن طباطبایی‌مزدآبادی*:شهرها اغلب به عنوان سیستم‌های پیچیده و دارای روابط درونی و بیرونی در هم تنیده معرفی می‌شوند.
پنجشنبه 02 آذر - 16:49
«خبرگزاری ایسنا» امدادگر به واسطه ناملایماتی که در حوادث پشت‌ سر می‌گذارد، نیازمند پالایش روحی است.
پنجشنبه 02 آذر - 16:45
با حضور حجت الاسلام نبویان؛
«خبرگزاری مهر» نشست علمی «تجربه دینی» باسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نبویان، معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی در جامعه المصطفی العالمیه شهر گرگان برگزار شد.
پنجشنبه 02 آذر - 16:41
«همشهری آنلاین» پگاه شفتی:زیرپا گذاشتن همه‌ی دستاوردهای به‌روز و پر زرق و برق، یکی از عادت‌های دنیای فناوری است! حدس بزنید محصول جدید دنیای فناوری جا را برای چه محصولات دیگری تنگ کرده است؟
پنجشنبه 02 آذر - 16:39
«همشهری آنلاین» فریبا خانی:در بیمارستان‌ها گاهی به کودکانی برمی‌خوریم که بخش زیادی از زندگی‌خود را به‌خاطر بیماری‌های خاص در بیمارستان می‌گذرانند. آن‌ها مدام باید آزمایش بدهند، دارو بگیرند و رنج بیماری را با تن‌های کوچکشان به دوش بکشند.
پنجشنبه 02 آذر - 16:22
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:
«خبرگزاری مهر» دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای روحانی، پیروزی محور مقاومت بر داعش را تبریک گفت.
پنجشنبه 02 آذر - 15:58
«همشهری آنلاین» محققان دریافته‌اند سیب زمینی زرد طلایی با افزایش میزان ویتامین‌های ضروری بدن از بروز بیماری در جمعیت کشورهای درحال توسعه پیشگیری می‌کند.
پنجشنبه 02 آذر - 15:57
دبیر اجرایی کنگره راینولوژی ایران مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر اجرایی ششمین کنگره انجمن علمی راینولوژی ایران با بیان اینکه تومورهای هیپوفیز شیوع بالایی دارد، گفت: ۶۰ درصد تومورهای قاعده جمجمه را تومورهای هیپوفیز تشکیل می‌دهند.
پنجشنبه 02 آذر - 15:47
یوسف اباذری عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» اباذری، استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران در همایش «اکنون، ما و شریعتی» گفت: به عقیده شریعتی، شیعه یعنی آزادی خواهی حسینی و عدالت خواهی علوی و هر کسی که در این راه می کوشد شیعه است.
پنجشنبه 02 آذر - 15:34
«خبرگزاری ایسنا» درست در زیر مرکز شهر لندن پروژه‌ای ۱۶میلیارد یورویی به نام "کراس ریل" در دست ساخت است که به زودی افتتاح می‌شود. این پروژه که عملیات ساخت آن در سال ۲۰۰۹ آغاز شده، یک خط جدید مترو است. این خط مترو شامل ۴۰ ایستگاه است که ۱۰ ایستگاه آن جدید هست...
پنجشنبه 02 آذر - 13:38
«خبرگزاری مهر» انتخابات شورای مرکزی خانه نشریات وزارت بهداشت برای انتخاب اعضای شورای مرکزی برگزار و اعضای منتخب معرفی شدند.
پنجشنبه 02 آذر - 13:25
آیت الله وحید خراسانی:
«خبرگزاری مهر» قم - یکی از مراجع تقلید تأکید کرد: هشتم ربیع الاول روز شهادت حضرت امام عسکری(ع) به احسن وجه باید احیاء شود و همه هیئات بیرون بیایند.
پنجشنبه 02 آذر - 13:24
مقصود فراستخواه:
«خبرگزاری مهر» فراستخواه در میزگرد «تحول دوران» که در روز دوم سمپوزیوم «اکنون، ما و شریعتی» برگزار شد ضمن بیان تمایزات شریعتی با دیگر افراد زمانه خود، گفت: متون شریعتی دارای یک وجدان بیداری اجتماعی بود.
پنجشنبه 02 آذر - 13:08
توسط محمد سهیلی؛
«خبرگزاری مهر» می‌توان مفهوم خودشکوفایی را با انسان بالفعل ملاصدرا تطبیق داد، جایگاه انسان خودشکوفای مازلو را می‌توان با جایگاه انسان اشتدادیافته ملاصدرا در حکمت متعالیه مشابه دانست.
پنجشنبه 02 آذر - 12:59
هماهنگ‌کننده تیم آلمانی حاضر در کرمانشاه:
«خبرگزاری ایسنا» در حال‌ حاضر فکر کنم روستاهایی باشند که هنوز بعد از زلزله کسی به آنجا سر نزده باشد. جوانمیری یکی از آنها بود. به دلیل وسعت منطقه تعداد این روستاها کم هم نیست.
پنجشنبه 02 آذر - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ورشکستگی تأمین اجتماعی در دهه آینده را محتمل می‌داند.
پنجشنبه 02 آذر - 12:00
«همشهری آنلاین» شهردار تهران با اشاره به نیاز مترو به واگن تازه، از برگزاری مناقصه‌ای بین‌المللی از طریق وزارت کشور برای تامین واگن‌های مورد نیاز مترو خبر داد و گفت: قرار بود تکلیف این مناقصه تا پایان آبان ماه مشخص شود، اما با درخواست شرکت‌های حاضر در مناق...
پنجشنبه 02 آذر - 11:50
«همشهری آنلاین» مسافرت به مقاصد دور به اندازه کافی با نگرانی همراه است و هنگامی که کودک را هم به این مجموعه اضافه شود میزان استرس شما بالاتر هم می‌رود.
پنجشنبه 02 آذر - 11:48
در پی تحول در آموزش پزشکی رخ داد؛
«خبرگزاری مهر» تامین هدفمند و نظام مند اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان یکی از اولویت های بازنگری بسته «توسعه و ارتقای منابع و زیرساخت های آموزش علوم پزشکی» در نظر گرفته شد.
پنجشنبه 02 آذر - 11:42
۸ هزار نفر ثبت نام کردند؛
«خبرگزاری مهر» مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش در برخی از کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید ۹ آذر ۹۶ پایان می یابد.
پنجشنبه 02 آذر - 11:41
«همشهری آنلاین» ۲۲ نوامبر (اول آذر) ۲۰۱۷ | یادمان متحرک مریوط به جنایات شهر پریجدور در بیرون دیوان بین‌المللی کیفری (جنایات جنگ یوگسلاوی) در لاهه هلند.
پنجشنبه 02 آذر - 11:31
«خبرگزاری مهر» نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، سبزوار و نیشابور اعلام شد.
پنجشنبه 02 آذر - 11:20
مشاور عالی سنجش خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سازمان سنجش گفت: در روز اول ثبت نام آزمون دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ بیش از ۵ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کردند.
پنجشنبه 02 آذر - 11:00
«همشهری آنلاین» تاکو غذای سنتی مکزیک است که از یک نان (تورتیا) پخته شده از آرد ذرت یا گندم تشکیل شده که دور محتویات داخلی را می‌گیرد. داخل تاکو می‌شود چیزهای متنوعی قرار داد. از گوشت تا مرغ و غذای دریایی و سبزیجات و حتی پنیر.
پنجشنبه 02 آذر - 10:59
«همشهری آنلاین» هنگامی که به پوست شما ضربه وارد می‌شود، رگ‌های خونی زیر پوست شکننده شده و خون در زیر آنها جمع می‌شود اما گاهی اوقات بدون ایجاد ضربه، پوست شما کبود می‌شود.
پنجشنبه 02 آذر - 10:54
معاون دانشگاه خبرداد:
«خبرگزاری مهر» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سلف جدید دانشجویی این دانشگاه تا ۱۶ آذرماه مصادف با روز دانشجو افتتاح خواهد شد.
پنجشنبه 02 آذر - 10:50
رئیس سازمان بسیج اساتید عنوان کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: مسئله شناسی بسیج اساتید در دوران جدید، تاکید بر «معضله تدبیر امور» است.
پنجشنبه 02 آذر - 10:34
در همایش ملی وقف؛
«خبرگزاری مهر» دکتر محمد دورعلی، دکتر ناصر سیم فروش و دکتر محمدجعفر یاحقی هدایای دریافتی خود در همایش ملی جایزه وقف (جایزه موقوفه بنیاد البرز) را به زلزله‌زدگان غرب کشور اهداء کردند.
پنجشنبه 02 آذر - 09:55
«همشهری آنلاین» طنز > عبدالله مقدمی:شاید توی دنیا هیچ آدمی نباشد که تا فوق فوقش اول آبان، عاشق که هیچی، اقلاً کمی خواهان مدرسه‌رفتن باشد. حتی شاگردزرنگ‌ها و بچه‌مثبت‌ها هم از خبر تعطیلی مدرسه خوشحال می‌شوند، اگر چه الکی می‌گویند که نمی‌شوند.
پنجشنبه 02 آذر - 09:52
«همشهری آنلاین» پگاه شفتی:چاپگرهای سه‌بعدی، خیلی وقت است که درحال تولید اعضای مصنوعی برای بدن انسان هستند، اما این‌بار یک اتفاق جالب افتاده است:
پنجشنبه 02 آذر - 09:35
«همشهری آنلاین» شعر طنز > عبدالرضا صمدی:ایده‌ها را توی ذهنمکرده بودم پشت میله
پنجشنبه 02 آذر - 09:30
رئیس واحد تهران مرکز تاکید کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد گفت: علاقه دانش آموزان برای نشستن بر صندلی های رشته های پزشکی زنگ خطری برای آموزش عالی به شمار می رود.
پنجشنبه 02 آذر - 09:29
رحیم دهقان در نشست شمول گرایی در تجربه اسلامی و مسیحی:
«خبرگزاری مهر» در قبال نظریه خدامحوریِ هانس کونگ و نظریه مسیحیان گمنام رانر، می‌توان نظریه حق‌جویی را بر اساس مبانی اسلام ارائه دارد که غنی‌ترین نسخه یا تقریر از مساله شمول گرایی است.
پنجشنبه 02 آذر - 09:28
در سمپوزیوم «اکنون، ما و شریعتی» عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» رضا داوری اردکانی، احسان شریعتی و بیژن عبدالکریمی در میزگرد «تفکر آینده» که در بخش پایانی روز نخست سمپوزیوم «اکنون، ما و شریعتی» برگزار شد، به ارائه سخنرانی پرداختند.
پنجشنبه 02 آذر - 09:23
«خبرگزاری ایسنا» فروشگاه مدیسه تخفیف‌های ویژه محصولات خود را در جمعه سیاه ارائه می‌کند.
پنجشنبه 02 آذر - 09:22
شرایط ویژه اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» شرایط اختصاصی ویژه بورس خارج از کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد و تمامی داوطلبان بورس خارج باید در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۷ شرکت کنند.
پنجشنبه 02 آذر - 09:20
«همشهری آنلاین» طنز > عبدالله مقدمی:اگر همین الآن به آدم بگویند که کتاب درسی‌ات را دوست داری یا نه؟ جواب می‌دهد: الآن یا الآن؟ یعنی احساسات ما در برابر کتاب‌های درسی بستگی به زمان دارد.
پنجشنبه 02 آذر - 07:40
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های گوارش و کبد گیلان؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز تحقیقات بیماری های گوارش و کبد گیلان با اشاره به علائم ابتلا به بیماری التهاب روده، گفت: مصرف انواع فست فود و عدم تحرک سبب تشدید این بیماری می شود.
پنجشنبه 02 آذر - 05:30
مدیر یک شرکت دارویی عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر یک شرکت دارویی با انتقاد از واردات برخی داروهای بی کیفیت ضد سرطان، گفت: شرکت های داخلی برای رقابت در بازار دارویی، به حمایت وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیاز دارند.
جمعه 03 آذر - 00:06
«تابناک» تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی رو...
پنجشنبه 02 آذر - 06:54
«تابناک» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی پیروزی جبهه مقاومت بر گروهک داعش را تبریک گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام سردار غلامرضا جلالی به شرح زیر است: برادر عزیزم، حاج قاسم سلیمانی سلام علیکم به رغم تلاش و حمایت گسترده جبهه استکبار از تروریست‌های ...
پنجشنبه 02 آذر - 11:00
«تابناک» مدیر اجرایی شانزدهمین کنگره مدیکال آنکولوژی و هماتولوژی به جزئیات عملکرد نوعی درمان در ایران پرداخت که باعث تعجب پزشکان اروپایی شده است. به گزارش تسنیم، علیرضا رضوانی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر کارنامه درمانی و جایگاه علمی و پزشکی آنکولوژی م...
پنجشنبه 02 آذر - 08:08
«تابناک» شیوع دیابت در زنان و مردان تقریبا به یک اندازه شایع است، اما نحوه تاثیر آن بر زنان متفاوت از مردان است. به گزارش مهر، به گفته محققان زنان مبتلا به دیابت در معرض ریسک بالاتر ابتلا به بیماری قلبی، که از شایع ترین عوارض بیماری دیابت است، هستند. همچنین...
پنجشنبه 02 آذر - 22:11
«پارسینه» ظاهرا استادان خوالگیری، کارشناسانی زبده در طب ایرانی و مهندسانی دقیق و هنرمندانی معجزه گر بوده اند که آثار جذاب و زیبا و البته کام نوازشان قرن هاست تکرار شده اند.
پنجشنبه 02 آذر - 20:03
«پارسینه» این یک حلوای بسیار لطیف و خوش طعمه که میتونید با خیال راحت برای مجالس و عزیزانتون درست کنید.
پنجشنبه 02 آذر - 18:40
«پارسینه» مصرف قهوه به مقدار کم - سه تا چهار فنجان در روز - می‌تواند برای سلامتی مفید باشد.
پنجشنبه 02 آذر - 12:57
«پارسینه» عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی باردیگر با ارائه پاره‌ای از توضیحات درخصوص عدم موفقیت پرسپولیس در پرونده محرومیت باشگاه و طارمی، ماجرا را شرح داد که البته این توضیحات، بیشتر سعی در تبرئه کردن خود و دوستانی است که با جعل قرارداد، باعث این ...
پنجشنبه 02 آذر - 11:38
«پارسینه» از فردا کار تیم ملی بسکتبال در رقابت های انتخابی جام جهانی 2019 با رویارویی با عراق آغاز می شود. حامد حدادی که چند روزی بود در تهران با سایر ملی پوشان تمرین کرد، به دلیل خستگی سفر از چین به تهران بازی اول را از دست داد. البته یکی از برترین بازیکن...
پنجشنبه 02 آذر - 09:23
«پارسینه» این مدل ترشی بادمجان خیلی راحت درست میشه و شدیدا خوش خوراکه. علاوه بر اون رنگ زیبایی داره و جون میده برای خوشگل کردن سفره. سعی کنید از بهترین مواد برای درست کردن ترشی استفاده کنید.
پنجشنبه 02 آذر - 22:46
«همشهری آنلاین» شهردار تهران ضمن اشاره به میزان مقاومت ساختمان‌های تهران در برابر زلزله، از آمادگی نسبی شهر تهران برای مقابله با زلزله خبر داد.
پنجشنبه 02 آذر - 16:09
پیام جمعی از علمای برجسته اهل سنت به رهبر انقلاب:
«خبرگزاری مهر» در پی پایان یافتن سیطره داعش، علمای برجسته اهل سنت کشور در پیام تبریک به رهبر انقلاب تاکید کردند: در دوران پساداعش از تبیین فتنه های آینده گروه های افراطی در امت اسلامی غفلت نخواهیم کرد.
پنجشنبه 02 آذر - 12:10
«خبرگزاری مهر» فرصت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت برخی رشته های دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۶ به پایان رسید و بیش از ۱۲ هزار نفر در آن شرکت کردند.
پنجشنبه 02 آذر - 13:09
مشاور سازمان سنجش خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تعداد ۵۴ هزار نفر در تکمیل ظرفیت موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور در کنکور ۹۶ ثبت نام کرده اند.
پنجشنبه 02 آذر - 13:28
«همشهری آنلاین» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که موضوع توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران با موضوع هسته‌ای تفاوت دارد، گفت: موضوع هسته‌ای مربوط به توان دفاعی کشور نبود، اما موضوع توان موشکی مربوط به توان دفاعی کشور است و به همی...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است