مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


سه شنبه 28 دی - 05:41تماس دروغین بیمه دندانپزشکی با پرداخت ۷۹ هزار تومان
مدیرکل حراست بیمه سلامت تشریح کرد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، نسب به سودجویی بسیاری از شرکت های بیمه ای همزمان هشدار داد و گفت: پوشش خدمات دندانپزشکی با پرداخت 79 هزار تومان، دروغ است.
سه شنبه 28 دی - 05:41ماجرای بیمه دندانپزشکی با پرداخت ۷۹ هزار تومان
مدیر کل حراست بیمه سلامت هشدار داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، نسب به سودجویی بسیاری از شرکت های بیمه ای همزمان با شروع طرح پوشش بیمه همگانی در کشور هشدار داد.
سه شنبه 28 دی - 06:18چرا به ایدئولوژی حمله می شود/ فلسفه نمی تواند باعث تحول شود
گفتگو با شهریار زرشناس_۲؛
«خبرگزاری مهر» شهریار زرشناس معتقد است: آرمان گرایی و تعهد را نمی توان از انسان گرفت و اگر کسی با ایدئولوژی مشکل دارد، می تواند آرمان گرایی انقلابی یا طریقت سیاسی اجتماعی اسلامی را بپذیرد.
سه شنبه 28 دی - 05:11زنگ خطر سکته مغزی در ایران به صدا در آمده است
استادیار دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر اجرایی نهمین همایش سکته مغزی؛ تغییر سبک زندگی، چاقی‌، فشار خون بالا، دیابت و کم‌تحرکی، استرس و مصرف روان‌گردان ها را از علل بروز سکته مغزی در جوانان عنوان کرد.
دوشنبه 27 دی - 17:39ویدئو / صدای شلیک پدافند هوایی در مرکز تهران و واکنش مردم
«خبرگزاری ایسنا» دقایقی پیش در حوالی منطقه انقلاب تهران سامانه‌های پدافند هوایی مستقر در منطقه اقدام به شلیک گلوله کردند. در پی شنیدن این صدا مردم در خیابان انقلاب و خیابان‌های مجاور آن آمده و به آسمان نگاه می‌کردند.
سه شنبه 28 دی - 03:30چهارمین استعفا از ‌ شورای شهر تهران ‌
«همشهری آنلاین» احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، طی نامه‌ای به رئیس شورای شهر تهران، ‌از سمت خود استعفا داد. قرار است امروز متن این استعفا در صحن علنی شورای شهر تهران بررسی و به رأی گذاشته شود.
دوشنبه 27 دی - 12:51هوای تهران برای گروه‌های حساس "ناسالم" است
«همشهری آنلاین» مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۱۱۹ و در وضعیت "ناسالم برای گروه‌های حساس" اعلام کرد.
دوشنبه 27 دی - 13:24انتقاد شدید کیهان از ناطق نوری
«خبرگزاری ایسنا» به نوشته کیهان افراطیون مدعی اصلاحات مشغول عملیات فریب با ناطق نوری هستند.
دوشنبه 27 دی - 13:18«فراری» ۶ میلیارد تومانی وارد کشور شد
«خبرگزاری ایسنا» مدلی از خودروی فراری به تازگی توسط شخصی وارد کشور شده و گفته می‌شود حدود ۶ میلیارد تومان قیمت خواهد داشت.
سه شنبه 28 دی - 00:13داروگ شماره ۶ منتشر شد
«همشهری آنلاین» ششمین شماره نشریه داروگ برای نوجوانان دوستدار محیط‌زیست منتشر شد.
سه شنبه 28 دی - 00:11تقدیم بودجه سال ۹۶ پایتخت به شورای شهر در زمان مقرر
«همشهری آنلاین» شهرداری تهران طبق روال ۱۰ سال گذشته، امسال نیز در زمان مقرر بودجه سال آینده پایتخت را به شورای شهر تقدیم می‌کند. قرار است امروز یکی از دستورات مهم جلسه علنی شورای شهر بحث و بررسی درباره بودجه سال ۹۶ باشد.
سه شنبه 28 دی - 00:09۸ اقدام عملی برای تحقق هوای پاک
«همشهری آنلاین» امروز قرار است در مراسمی با حضور شهردار تهران از ۸ اقدام عملی مدیریت شهری پایتخت برای کاهش آلودگی هوا رونمایی شود.
سه شنبه 28 دی - 00:08دلیل تأخیر دولت الکترونیک، آماده نبودن کارپوشه ایرانیان نیست
«همشهری آنلاین» سازمان فناوری اطلاعات در واکنش به گزارش روزنامه همشهری در تاریخ ۱۵ /۱۰ /۹۵ که با تیتر «دولت الکترونیک معطل کارپوشه ایرانیان» منتشر شده بود، توضیحاتی ارائه کرده است.
دوشنبه 27 دی - 22:31رؤیایی در امتداد رود می‌سی‌سی‌پی
«همشهری آنلاین» معرفی کتاب > بهار کاشی:رؤیای نوجوانی بود. از رازی حرف می‌زنم که تا امروز هیچ‌کس آن را نمی‌دانسته است. پس گوش‌هایتان را بیاورید جلو تا آن را به شما بگویم: همیشه دلم می‌خواست با یک کشتی به سفری طولانی بروم و از لحظه‌لحظه‌ی آن بنویسم.
دوشنبه 27 دی - 22:25مجله شماره ۱۰ سلامت مهر منتشر شد
همراه ضمیمه گفتگو با وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» دهمین شماره مجله سلامت مهر، با موضوعات و عناوین گوناگون از حوزه سلامت، منتشر شد.
دوشنبه 27 دی - 19:48شناسایی حدود ۸۰۰ گونه گیاه دارویی در ایران
«همشهری آنلاین» عضو جامعه جنگلبانی ایران گفت: حدود ۸۰۰ گونه گیاه دارویی در ایران شناخته شده است.
دوشنبه 27 دی - 19:47چندپارچگی و پراکندگی، آسیب‌های  زیادی به حوزه سلامت زده است
«همشهری آنلاین» چالش‌هایی که در ساختار اداره سلامت در کشور وجود دارد و چندپارچگی و پراکندگی، آسیب‌های بسیار زیادی را به حوزه سلامت و از جمله آموزش پزشکی وارد کرده زیرا در دو دهه گذشته بسیاری از مراکز آموزشی، به مراکز درمانی تبدیل شدند که نه تنها احترام به ...
دوشنبه 27 دی - 13:27ترس از درد زایمان علت گرایش زنان ایرانی به سزارین
رئیس انجمن علمی مامایی ایران عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن علمی مامایی ایران، گفت: بسیاری از زنان ما به خاطر ترس از درد زایمان متقاضی سزارین هستند ولی می توانیم با روش های کم تهاجمی تر درد را مدیریت کنیم.
دوشنبه 27 دی - 13:21حکم استفاده از مُهرهایی که چربی گرفته‌اند
بنا بر فتوای رهبر انقلاب؛
«خبرگزاری مهر» آیا سجده بر مهر که سیاه و چرک شده، به‌طوری که لایه‌ای از چرک روی آن را پوشانده و مانع چسبیدن پیشانی روی مهر است، اشکال دارد؟
دوشنبه 27 دی - 18:38جرائم بدهکاران بانک گردشگری بخشیده می‌شود
مدیر عامل بانک گردشگری:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل بانک گردشگری اعلام کرد: جرائم بدهکارانی که تا پایان سال اقدام به واریز اصل و سود متعلقه نمایند بخشیده می‌شود.
دوشنبه 27 دی - 18:33لایحه بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران ۲۸ دی تقدیم شورای شهر می‌شود
«همشهری آنلاین» عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: محمدباقر قالیباف شهردار تهران سه شنبه (۲۸ دی) با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر، لایحه بودجه سال ۹۶ شهرداری پایتخت را تقدیم شورا می‌کند.
دوشنبه 27 دی - 18:08توضیحات معاون عملیات پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در مورد صدای تیراندازی در تهران
«همشهری آنلاین» معاون عملیات پدافند هوایی خاتم‌الانبیا گفت: یک فروند هلی‌شات بدون سرنشین وارد منطقه پرواز ممنوع شد که پدافند هوایی طبق معمول وظیفه خود را اجام داد و اقدام لازم انجام شد.
دوشنبه 27 دی - 17:53رصد دائمی اقدامهای دشمن در فضای مجازی
«همشهری آنلاین» رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر تلاش برای افزایش سواد فضای مجازی در بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب، کار بسیار دشواری است و دائما باید اقدامات دشمن در این عرصه را رصد کرد.
دوشنبه 27 دی - 17:53برنامه محوری نیروی زمینی ارتش؛ بهبود معیشت کارکنان
«همشهری آنلاین» فرمانده نیروی زمینی گفت: برنامه ای در ۵ حوزه نیروی انسانی، ساختار سازمان نیروی زمینی، تجهیزات و تسلیحات، راهبردها و روش‌ها و اماکن و تاسیسات محضر فرمانده کل قوا ارائه کردیم، که در تمامی این برنامه ها، محور و اساس اوامر مقام معظم رهبری (حفظه...
دوشنبه 27 دی - 17:45چاقی والدین بر روند رشد کودکان چه تاثیری می‌گذارد؟
«همشهری آنلاین» کودکانی که پدر و مادر چاق دارند ممکن است در سن ۳ سالگی، علامت‌هایی از تأخیر رشدی مانند مهارت‌های اجتماعی ضعیف، نشان دهند.
دوشنبه 27 دی - 17:36کرسی «گستره ولایت فقیه و حریم خصوصی شهروندان» برگزار می شود
با مشارکت انجمن مطالعات سیاسی حوزه؛
«خبرگزاری مهر» نشست گستره ولایت فقیه و حریم خصوصی شهروندان با مشارکت انجمن مطالعات سیاسی حوزه، سه شنبه ۲۸ دی ماه برگزار می شود.
دوشنبه 27 دی - 17:34نشست «تجربه گرایی، واقع گرایی و خدا» برگزار می شود
در مجمع عالی حکمت اسلامی؛
«خبرگزاری مهر» دومین نشست تجربه گرایی، واقع گرایی و خدا فردا ۲۸ دی ماه در مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می شود.
دوشنبه 27 دی - 17:29کتاب «تفسیر موضوعی قرآن کریم بر اساس تفسیر المیزان» منتشر شد
به همت نشر معارف؛
«خبرگزاری مهر» کتاب «تفسیر موضوعی قرآن کریم بر اساس تفسیر المیزان» توسط حجت الاسلام مصطفی کریمی نگاشته و به همت نشر معارف منتشر شده است.
دوشنبه 27 دی - 17:21بزرگداشت رضا داوری اردکانی و رونمایی از کتاب «گاه خرد»
فردا در کتابخانه ملی برگزار می شود؛
«خبرگزاری مهر» اندیشگاه فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، فردا ساعت ۱۶ میزبان مراسم پاسداشت مقام علمی رضا داوری اردکانی خواهد بود.
دوشنبه 27 دی - 17:20برگزاری قرعه‌کشی شب یلدای امرسان
«خبرگزاری ایسنا» مراسم قرعه‌کشی شب یلدای امرسان با حضور جمعی از مشتریان این شرکت انجام شد.
دوشنبه 27 دی - 09:29مدلینگ‌های زیرزمینی
«خبرگزاری ایسنا» آن چه در این میان از آن غفلت می‌شود، رشد زیرزمینی مدلینگ‌ها در ایران در سایه محدودیت‌های رسمی شدن این فعالیت از سوی دستگاه‌های مختلف است که خود می‌تواند آسیب‌های زیادی را در آینده جامعه رقم زند. شاید اگر دستگاه‌های مسئول با رسمیت شناختن صنع...
دوشنبه 27 دی - 16:36رنو فلوئنس دنده‌ای، سدان فرانسوی محبوب ایرانیان
«خبرگزاری ایسنا» در شرایط اکنون بازار ایران که مشتریان به خودرو به‌عنوان یک کالای سرمایه‌ای نگاه می‌کنند و در هنگام خرید همه جوانب از جمله اصالت برند، کیفیت، قدرت، مصرف سوخت، خدمات پس از فروش و هزینه نگهداری را در نظر می‌گیرند، یک خودروی فرانسوی با گیربکس د...
دوشنبه 27 دی - 16:36اسلام رحمانی سرپوشی برای پذیرش لیبرالیسم و سرمایه داری است
حجت الاسلام علی پور:
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام علی پور گفت: اسلام رحمانی قرائتی همسو با مدرنیسم و در تقابل با اسلام سیاسی است که خشونت ­زدایی، شریعت ­گریزی، تساهل ­مداری، تقلیل­ گرایی و درونی­ سازی را در اسلام پی می­گیرد.
دوشنبه 27 دی - 16:36اسلام رحمانی سرپوشی موجه برای پذیرش لیبرالیسم و سرمایه داری است
حجت الاسلام علی پور:
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام علی پور گفت: اسلام رحمانی قرائتی همسو با مدرنیسم و در تقابل با اسلام سیاسی است که خشونت ­زدایی، شریعت ­گریزی، تساهل ­مداری، تقلیل­ گرایی و درونی­ سازی را در اسلام پی می­گیرد.
دوشنبه 27 دی - 08:41سومین روز جشنواره موسیقی فجر
«خبرگزاری فرهنگ» سومین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر شامگاه یکشنبه (بیست و چهارم دی) با اجرای ارکستر مهر و ترانه‌های ماندگار با صدای محمد سریر و محمود میرزایی در برج آزادی برگزار شد.وهمچنین با اجرای کر نامیرا و فیلارمونیک به رهبری فرهاد هراتی و علیرضا ش...
دوشنبه 27 دی - 16:17بازدید جانشین فرمانده کل ارتش از ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان
«خبرگزاری ایسنا» امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از ساختمان ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان و بیمه حکمت بازدید کرد.
دوشنبه 27 دی - 16:14ارتقای نظام مراقبت از خون در بیمارستان های تهران بررسی شد
در سمینار آموزشی هموژیلانس؛
«خبرگزاری مهر» سمینار یک روزه هموژیلانس از سلسه سمینارهای آموشی سیستم های مراقبت از خون در تهران برگزار شد.
دوشنبه 27 دی - 16:12افلاطون تحت تاثیر حکمت اشراقی ایران است
ابراهیمی دینانی:
«خبرگزاری مهر» غلامحسین ابراهیمی دینانی با بیان اینکه افلاطون سال ها در ایران سفیر بوده است، گفت: اشراقی بودن افلاطون تحت تاثیر حکمت اشراقی ایران است و عدم ذکر آن یک ظلم فرهنگی به ایران است.
دوشنبه 27 دی - 15:53ویدئو / کنترل مکانیزه پارک دوبل و حاشیه‌ای در تهران
«خبرگزاری ایسنا» این خودروها به منظور سهولت در کنترل پارک حاشیه ای و ثبت تخلفات ساکن به وسیله نیروهای پلیس از سوی شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران تهیه و تجهیز شده و در اختیار پلیس راهور پایتخت قرار گرفته است.
دوشنبه 27 دی - 15:53نشست «پایان نامه های علوم انسانی و نیازهای جامعه» برگزار می شود
۲۷ دی ماه؛
«خبرگزاری مهر» سومین نشست پایان نامه های علوم انسانی به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.
دوشنبه 27 دی - 15:50ابزار قدرتمند اعتبار خریدار در تأمین مالی تجاری
رییس اداره تامین مالی و سرمایه‌گذاری بانک توسعه صادرات:
«خبرگزاری ایسنا» رییس اداره تامین مالی و سرمایه‌گذاری بانک توسعه صادرات گفت: عملکرد سال‌های اخیر در بخش اعتبار خریدار رقمی نزدیک به دو میلیارد دلار می‌رسد که بیانگر قدرت مالی و شعاع عملیاتی ابزار اعتبار خریدار در نفوذ به بازارهای هدف صادراتی در کشور در راست...
دوشنبه 27 دی - 15:49آیت الله اراکی اعدام جوانان بحرینی را محکوم کرد
با صدور بیانیه ای؛
«خبرگزاری مهر» دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه‌ای، اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه را محکوم کرد.
دوشنبه 27 دی - 15:46هجدهمین همایش کتاب سال حوزه برگزار می شود
۷ بهمن ماه در قم؛
«خبرگزاری مهر» هجدهمین همایش کتاب سال حوزه ۷ بهمن ماه با معرفی برترین آثار مکتوب حوزه های علمیه برگزار می شود.
دوشنبه 27 دی - 15:28برگزاری جشنواره همراه خانواده بیمه ملت
«خبرگزاری ایسنا» جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از اول بهمن‌ماه ۹۵ آغاز می‌شود و تا ۳۱ فروردین ماه ۹۶ ادامه دارد.
دوشنبه 27 دی - 15:27دمنوش‌هایی مؤثر برای مقابله با اضطراب
«خبرگزاری ایسنا» یک پژوهشگر طب سنتی گفت: مصرف دمنوش‌های گیاهی متناسب با طبع در مقابله با استرس و اضطراب روزمره تأثیر چشمگیری دارد.
دوشنبه 27 دی - 15:27کتاب «گفتمان مبارزه در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)» منتشر شد
معرفی کتاب؛
«خبرگزاری مهر» کتاب «گفتمان مبارزه در اندیشه سیاسی امام خمینی: رویکردی بر اصول و شیوه های مبارزاتی» که توسط امیرسالاروند به نگارش درآمده، با همکاری دانشگاه معارف اسلامی منتشر شد.
دوشنبه 27 دی - 15:23اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب؛ نشانه حسن نیت سازمان تامین اجتماعی
عضو انجمن صنفی مدیران صنایع:
«خبرگزاری ایسنا» عضو انجمن صنفی مدیران صنایع با اشاره به اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی با این حرکت حسن نیت خود را نشان داد.
دوشنبه 27 دی - 15:06مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سمگا برگزار شد
«خبرگزاری ایسنا» مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) با دستور کار افزایش سرمایه برگزار شد.
دوشنبه 27 دی - 15:00اسلامیت وصف خود دانش نیست بلکه وصف متعلقات آن است
خسروپناه عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران با بیان اینکه رویکرد علوم انسانی باید اسلامی باشد، گفت: اسلامیت وصف خود دانش نیست بلکه وصف متعلقات آن است.
دوشنبه 27 دی - 14:59تنها ۲۰۰موتورسیکلت در تهران برگه معاینه فنی دارند
«همشهری آنلاین» مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: تنها ۲۰۰ موتورسیکلت برگه معاینه فنی دارند اما ما آمادگی لازم برای صدور معاینه فنی برای موتورسیکلت ها را داریم.
دوشنبه 27 دی - 14:57پرتاب‌های ۳ ‌امتیازی
«همشهری آنلاین» همشهری دو - علی سیف‌اللهیشوخی‌ شوخی می‌گویم: «این گل رو خریدم که یه هفته دردسر نکشم» و او می‌خندد. با خنده می‌گویم: «این هم بستنی‌ای که دوست داشتی، دلخوریت برطرف شد؟» و او به نشانه‌ تأیید بدجنس‌بودن من سر تکان می‌دهد و می‌خندد.
دوشنبه 27 دی - 14:57شوق دیدار
«همشهری آنلاین» همشهری دو - شیدا اعتماد:یکی از عناصری که بخشی از معماری سنتی ما بوده، سلسله مراتب است.
دوشنبه 27 دی - 14:55نشست «بررسی خلافت در جریانهای تکفیری معاصر» برگزار شد
در انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه؛
«خبرگزاری مهر» نشست بررسی خلافت در جریانهای تکفیری معاصر به همت گروه جهان اسلام انجمن مطالعات سیاسی حوزه، روز گذشته برگزار شد.
دوشنبه 27 دی - 14:54ورود مجلس به پرونده مطالبات وزارت بهداشت از تامین اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، بی توجهی تامین اجتماعی به پرداخت مطالبات مراکز درمانی را قابل قبول ندانست، گفت: در اولین جلسه کمیسیون پس از آغاز بکار مجلس به این موضوع رسیدگی می شود.
دوشنبه 27 دی - 14:50بررسی تعریف پروژه‌های مشترک میان دو دانشگاه گیلان و فرانسه
«خبرگزاری مهر» دانشگاه گیلان و دانشگاه استراسبورگ فرانسه، امکان تعریف پروژه‌های مشترک در قالب پایان نامه و پژوهش های مشترک را میان دو دانشگاه بررسی می کنند.
دوشنبه 27 دی - 14:33دانشگاه فردوسی دانشجوی بدون آزمون پذیرش می کند
برای نیمسال دوم ۹۵-۹۶؛
«خبرگزاری مهر» دانشگاه فردوسی دانشجوی بدون آزمون در رشته حقوق خصوصی برای نیمسال دوم ۹۵-۹۶ پذیرش می کند.
دوشنبه 27 دی - 14:32توجه به دغدغه های هلال احمر/دو واقعیت مهم مصوبه مجلس
معاون آموزش جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر، تصویب ماده ۹۲ در مجلس شورای اسلامی را گامی در جهت تقویت نهاد عمومی هلال احمر دانست.
دوشنبه 27 دی - 14:17ضرورت برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی مجازی در دانشگاه‌ها
«خبرگزاری مهر» مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی بیرجند بر ضرورت برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی مجازی در دانشگاه‌ها تاکید کرد.
دوشنبه 27 دی - 14:15تاریخ ۶۰ ساله دانشگاه شهید چمران اهواز جمع آوری می شود
«خبرگزاری مهر» دانشگاه شهید چمران، تاریخ شصت ساله این دانشگاه را جمع آوری می کند برای همین از تمام دانشگاهیان (اساتید،دانشجویان و کارمندان) خواست، دانشگاه را در جمع آوری اطلاعات کمک کنند.
دوشنبه 27 دی - 13:55روز خواستگاری گفت: می‌خواهم حکومت اسلامی برپا کنم
«همشهری آنلاین» همشهری دو - محمدرضا حیدری:بیش از ۶دهه از شهادت مردی می‌گذرد که در خفقان رژیم پهلوی بیرق اسلام را بر دوش گرفت و برای برپایی حکومت اسلامی هیچ ترسی به‌خود راه نداد.
دوشنبه 27 دی - 13:49آغاز جشنواره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه
«خبرگزاری ایسنا» سی و یکمین جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه کارگران با اعلام جوایز بزرگ این دوره آغاز شد.
دوشنبه 27 دی - 13:47بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ویژه طرفداران باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز
از سوی بیمه رازی صورت می‌گیرد
«خبرگزاری ایسنا» بیمه رازی اعلام‌کرد: این شرکت قصد دارد با ارائه طرحی جدید به طرفداران باشگاه تراکتورسازی خدمتی نوین ارائه کند.
دوشنبه 27 دی - 13:41ایجاد تمدن نوین اسلامی خط غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی است
فرزاد جهان بین:
«خبرگزاری مهر» فرزاد جهان‌بین، استاد دانشگاه و عضو موسسه پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا، ایجاد تمدن نوین اسلامی را خط غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی و گفتمان امام(ره) و رهبری دانست.
دوشنبه 27 دی - 13:32خطر ایجاد سنت های موازی با سنت امام
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» خطر ایجاد سنت موازی در مقابل سنت امام خمینی اما به نام امام خمینی یک خطر بسیار جدی و شاید جدی ترین خطر پیش روی انقلاب اسلامی باشد.
دوشنبه 27 دی - 13:27دوستی میان ملل، جهان عاری از خشونت به ارمغان می‌آورد
چارلز تالیافرو عضو انجمن فیلسوفان آمریکا:
«خبرگزاری مهر» چارلز تالیافرو معتقد است اگر هرکسی بر روی زمین به گونه ای به فکر دوستان خود باشد، شاید آنگاه بتوانیم فریاد جهان عاری از خشونت سر دهیم یا دستِ کم از نبود خشونت های توده‌ای، سخن بگوییم
دوشنبه 27 دی - 13:27رونمایی از ۸ عامل اثرگذار بر اقتصاد ایران
در همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال ۹۶ صورت می‌گیرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر اجرایی همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال ۹۶ به توضیح برنامه‌های این همایش که در اسفندماه امسال برگزار می‌شود، پرداخت.
دوشنبه 27 دی - 13:18نشست دوره‌ای مدیران ستادی بیمه رازی
«خبرگزاری ایسنا» نشست دوره‌ای مدیران ستادی شرکت بیمه رازی با نمایندگان تحت سرپرستی شعبه کاشانی برگزار شد.
دوشنبه 27 دی - 13:07وضعیت پرستاری بعد از مصوبه مجلس/مشکلات پابرجاست
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، با اشاره به مصوبه روز گذشته مجلس در خصوص اجرای تعرفه های پرستاری در برنامه ششم توسعه، گفت: با این مصوبه مجلس، دولت مکلف می شود که قانون تعرفه گذاری خدمات
دوشنبه 27 دی - 13:02پدری یک دست پسرش را فروخت! + عکس
«خبرگزاری ایسنا» پدری در آفریقا به خاطر خرافات، دست پسرش را قطع کرد و فروخت.
دوشنبه 27 دی - 12:56آشنایی با ۸ ادویه مفید برای زمستان
«همشهری آنلاین» فصل زمستان زمان جولان ویروس‌ها و میکروب‌ها است. به همین دلیل نیز لازم است تمام تلاشتان را برای مقابله با این عوامل بیماری زا به کار بگیرید. ادویه‌ها جزو مخازن باارزش برای از بین بردن این عوامل بیماری‌زا محسوب می‌شوند. با ما باشید تا با این ...
دوشنبه 27 دی - 12:48دومین سمینار علمی «تأملی بر وضع فلسفه در ایران» برگزار می شود
با حضور رضا داوری اردکانی؛
«خبرگزاری مهر» گروه تاریخ و تمدن غرب پژوهشکده غرب شناسی و علم پژوهیِ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی دومین سمینار علمی با عنوان «تأملی بر وضع فلسفه در ایران» را  برگزار می کند.
دوشنبه 27 دی - 12:47آسوده بر بـالین
«همشهری آنلاین» همشهری دو - ساجده ابراهیمی:«و جاءتْ سکرةُ الْموْت بالْحقّ ذلک ما کنْت منْهُ تحیدُ؛ و حالت سکرات مرگ به‌راستی فرامی‌رسد و حقیقتی را برای انسان پیش می‌آورد و به او گفته می‌شود: این همان است که از آن فرار می‌کردی». سوره قاف، آیه۱۹
دوشنبه 27 دی - 12:46بازگشت مردم به عصر کاغذ یا اتفاقی گذرا؟
«همشهری آنلاین» سه‌شنبه هفته گذشته -۲۱ دی- و در یک روز تعطیل، کیوسک‌های مطبوعاتی باز بودند و صاحبان آنها از فروش فوق‌العاده آن روز نشریات می‌گفتند؛ اتفاقی که برای این روزهای جامعه ایرانی حسابی عجیب و دور از ذهن است.
دوشنبه 27 دی - 12:45سایه اضطراب روی سلامتی شما
«همشهری آنلاین» همشهری دو - تارا رستم‌زاد:اگرچه بیشتر بیماری‌های جسمی یک علت فیزیولوژیک دارند اما خیلی وقت‌ها فشارهای عصبی هستند که تعیین می‌کنند شما به چه بیماری‌هایی دچار شوید یا سیر پیشرفت بیماری در بدن شما چطور باشد.
دوشنبه 27 دی - 12:44ماست و سلامتی دستگاه گوارش
«همشهری آنلاین» هیچ کس تمایلی به مصرف مواد غذایی حاوی باکتری ندارد اما ماست استثنا می‌باشد. ماست همانند تمام محصولات لبنی منبع کلسیم و پروتئین و باکتری‌های خوب است که برای دستگاه گوارش مفید هستند.
دوشنبه 27 دی - 12:42قوی مثل آهن
«همشهری آنلاین» همشهری دو - بهاره جلالوند:تنوع غذای کودک در بازار بسیار زیاد است و به راحتی می‌توانید انواع غذاهای کودک ایرانی و خارجی را پیدا کنید البته تنوع غذاهای کودک خارجی، به نسبت غذاهای کودک ایرانی، کمی بیشتر است.
دوشنبه 27 دی - 12:42شهادت، پایان‌نامه‌اش شد
«همشهری آنلاین» همشهری دو - امیر حسن‌شاهی:دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران این بار نه در سازه و معماری که در رابطه با فرهنگ شهادت، هنری زیبا به خرج داد و برای شهید مدافع حرم، مصطفی کریمی، جلسه نمادین دفاع از پایان‌نامه‌اش را برگزار کرد.
دوشنبه 27 دی - 12:41سیاهچاله‌ای به نام موبایل
«همشهری آنلاین» همشهری دو - سید مهدی سیدی:احتمالا وقتی گراهام بل در سال ۱۸۷۶تلفن را اختراع کرد و برای نخستین‌بار موفق به شنیدن صدای همکارش از پشت سیم شد، هرگز باور نمی‌کرد زمانی برسد که آدم‌ها، بدون هیچ سیم و بی‌هیچ محدودیت مکانی و زمانی، به نوع جدیدی از ا...
دوشنبه 27 دی - 12:41دروغ با مایه‌هایی از کار و تلاش!
«همشهری آنلاین» همشهری دو - محسن امین:بعضی آدم‌ها در مورد کارشان دروغ می‌گویند یا لااقل راستش را نمی‌گویند؛ مثلا آنهایی که نمی‌خواهند جایگاه بالایشان در سازمان را نزدیکان بدانند تا با درخواست‌های متعدد مواجه نشوند یا آنهایی که نمی‌خواهند دیگران بدانند در س...
دوشنبه 27 دی - 12:35کتاب پرنده،‌ بچه‌های حسین‌آباد را به فردا می‌برد...
«خبرگزاری ایسنا» بچه‌ها از قبل منتظر ما بودند،‌ با این که چیز زیادی تا ظهر نمانده بود برایمان صبحانه مفصلی آماده کرده بودند که به نوبت می‌رفتند و می آمدند و تکه‌تکه‌اش را روی میزی در کلاسی کنار کلاس درسشان می چیدند. همه‌شان می‌دانستند که این گروه مهمان‌ها ه...
دوشنبه 27 دی - 12:31مرحوم آخوند عابدی‌کُر، پشتوانه وثیقی برای نظام وانقلاب اسلامی بود
قائم مقام دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی:
«خبرگزاری مهر» سیدموسی موسوی، قائم مقام دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت آخوند محمد امام جمعه اهل سنت بندرترکمن را به آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری دراستان گلستان تسلیت گفت.
دوشنبه 27 دی - 12:14در انتظار گزارش علمی از پارازیت‌ها
«خبرگزاری ایسنا» «مردم با گریه از ما می‌خواهند درباره ضررهای پارازیت‌ها به آنها گزارش دهیم.»
دوشنبه 27 دی - 11:58ایجاد امکان افتتاح حساب اینترنتی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
«خبرگزاری ایسنا» با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان، امکان افتتاح حساب از طریق سامانه پورتال  اینترنتی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فراهم شد.
دوشنبه 27 دی - 11:54مانع اصلی کثرت گرایی در اسلام سطح پائین سواد دینی است
رئیس انستیتوی اسلامی مسکو:
«خبرگزاری مهر» دمیر زینیورویچ در جلسه ای با عنوان کثرت‌گرایی در اسلام تاکید کرد که مهمترین مانع برای توسعه کثرت‌گرایی، سطح پایین سواد دینی است.
دوشنبه 27 دی - 11:53 کتاب «فقاهت در تشیع» منتشر شد
معرفی کتاب؛
«خبرگزاری مهر» «فقاهت در تشیع» تالیف آیت الله سید محمد محسن حسینی طهرانی توسط انتشارات مکتب وحی منتشر شد.
دوشنبه 27 دی - 11:51هیچ گزینه‌ی  قابل جایگزینی درمقابل برجام وجود ندارد
سخنگوی سازمان انرژی اتمی:
«خبرگزاری ایسنا» در حال حاضر، هیچ گزینه‌ خردپسند و قابل جایگزینی در مقابل برجام وجود ندارد. فشارها و تحریم‌های اقتصادی برای سال‌های متمادی از سوی برخی قدرت‌ها در دستور کار قرار گرفت و باوجود حمایت گروه‌ها و جریان‌های افراط‌گرا از اعمال این فشارها و تحریم‌ها...
دوشنبه 27 دی - 11:50مدیران گروه های زبان فارسی سراسر جهان به دانشگاه علامه می آیند
از ۴۲ کشور دنیا؛
«خبرگزاری مهر» مدیران گروههای زبان فارسی از ۴۲ کشور دنیا در دانشگاه علامه طباطبایی گردهم می آیند.
دوشنبه 27 دی - 11:48اجرای پروژه‌ مشترک پژوهشگاه علوم انسانی با فرهنگستان زبان فارسی
با امضای تفاهم نامه محقق شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی تفاهم‌نامه‌ همکاری‌های دوجانبه‌ امضاء کردند.
دوشنبه 27 دی - 11:42یک منزل مسکونی با نیت امور قرآنی در شهرستان بم وقف شد
«خبرگزاری مهر» سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم گفت: بانوی نیکوکار بمی با نیت ترویج قرآن کریم منزلش را وقف کرد.
دوشنبه 27 دی - 11:39کنگره «عالم واقف» آیت‌الله مهدی قاضی برگزار می شود
حجت الاسلام عباس زاده:
«خبرگزاری مهر» معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان از برگزاری کنگره «عالم واقف» مرحوم آیت‌الله مهدی قاضی در خرم آباد خبر داد.
دوشنبه 27 دی - 11:34جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود
با حضور ۱۲۰ زوج؛
«خبرگزاری مهر» جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ۷ بهمن ماه در سلف مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
دوشنبه 27 دی - 11:31آخوند عابدی‌کُر از یاوران صدیق امام و رهبری در بندر ترکمن بود
پیام تسلیت دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
«خبرگزاری مهر» دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، در پی درگذشت آخوند حاجی محمد عابدی کر، امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن، با صدور پیامی، ارتحال این عالم جلیل القدر را تسلیت گفت.
دوشنبه 27 دی - 11:21۷۳۰ میلیارد تومان کسری بودجه یارانه تغذیه دانشجویی
رئیس صندوق رفاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت:اعتبار سالانه برای یارانه تغذیه دانشجویان، ۱۲۰۰میلیارد تومان است اما دولت ۴۷۰ میلیارد تومان پرداخت کرده، برای تامین این کسری، با مشکل مواجه هستیم .
دوشنبه 27 دی - 11:18همین امروز بلیط هواپیما را رزرو کنید
«خبرگزاری ایسنا» مسافرت هر چند کوتاه‌مدت می‌تواند فرصتی طلایی برای رسیدن به شادی، بازنگری در گذشته و تغییر رفتار مناسب در انسان باشد. مسافرت بر شخصیت و رشد فردی انسان تاثیر بسزایی دارد.
دوشنبه 27 دی - 11:16افزایش تعرفه های پزشکی به صلاح نیست
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس؛
«خبرگزاری مهر» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه سال ۹۵ تعرفه های درمان افزایش چشمگیری داشته است، گفت: باید روند منطقی در تعیین تعرفه ها مدنظر قرار داد تا هر سال بر اساس آن تعرفه ها اعلام شود.
دوشنبه 27 دی - 11:15سرباز پژوهشیار در دانشگاه علم و صنعت پذیرش می شود
«خبرگزاری مهر» دانشگاه علم و صنعت از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری خود اقدام به پذیرش سرباز پژوهشیار می کند.
دوشنبه 27 دی - 11:06جشنواره هدیه‌های دوست‌داشتنی "دارنیا"
«خبرگزاری ایسنا» فروشگاه اینترنتی صنایع‌دستی دارنیا، بمناسبت دومین سال تولدش، هر هفته و به‌مدت دوماه جشنواره "هدیه‌های دوست داشتنی" برگزار می‌کند.
دوشنبه 27 دی - 11:02کمبود بیمارستان آموزشی/ فقط ۳۰درصد ظرفیت متخصصین استفاده می شود
وزیر بهداشت تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت با بیان اینکه بیمارستان های آموزشی تبدیل به مراکز درمانی شده اند، گفت: به همین دلیل از ظرفیت نیروهای متخصص کمتر از ۳۰ درصد استفاده می شود.
دوشنبه 27 دی - 10:56بررسی وضعیت اقتصادی دوران پهلوی دوم و نقد برنامه های توسعه
فایل صوتی؛
«خبرگزاری مهر» فایل صوتی سخنرانی محمد خوش چهره در نشست «نقد و بررسی اقدامات پهلوی دوم» با موضوع بررسی وضعیت اقتصادی دوران پهلوی دوم ، نقد برنامه های توسعه و شاخص کلان اقتصادی در ادامه قابل دریافت است.
دوشنبه 27 دی - 10:56بررسی وضعیت اقتصادی دوران پهلوی دوم ، نقد برنامه های توسعه
فایل صوتی؛
«خبرگزاری مهر» فایل صوتی سخنرانی محمد خوش چهره در نشست «نقد و بررسی اقدامات پهلوی دوم» با موضوع بررسی وضعیت اقتصادی دوران پهلوی دوم ، نقد برنامه های توسعه و شاخص کلان اقتصادی در ادامه قابل دریافت است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است