مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


دوشنبه 28 اسفند - 02:30
«همشهری آنلاین» رئیس کل بانک مرکزی رشد اقتصادی ۹ ماهه کشورمان در سال جاری را بیش از ۴ درصد برآورد و اعلام کرد: نرخ تورم در سال ۹۶ با استمرار انضباط مالی دولت، در محدوده تک رقمی باقی می‌ماند.
دوشنبه 28 اسفند - 02:25
گفت‌وگوی تفصیلی ایسنا با رییس سازمان استاندارد
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان ملی استاندارد ایران وجود هرگونه لابی و فشاری را برای تعدیل استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی رد کرد. وی همچنین تاکید کرد که این سازمان تمایلی به ایفای نقش پلیس در جامعه اقتصادی کشور ندارد.
دوشنبه 28 اسفند - 01:33
رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی مجلس:
«خبرگزاری مهر» حمید رضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیمی از احکام قانون بهبود فضای کسب و کار اجرا نشده است.
دوشنبه 28 اسفند - 01:19
/اقتصاد ایران در سال ۹۶/
«خبرگزاری ایسنا» یک مقام مسئول کارگری ابراز امیدواری کرد که افزایش دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۷ به گونه‌ای باشد که قدرت خرید را به خانوارهای کارگری بازگرداند.
دوشنبه 28 اسفند - 00:15
همزمان با آغاز سفرهای نوروزی
«خبرگزاری ایسنا» در کنار استفاده از سرویس رومینگ بین‌المللی هنگام حضور در کشورهای خارجی، یکی دیگر از موارد استفاده از رومینگ، در طول پرواز است؛ زمانی که هواپیما بلند شده و شما هنوز به مقصد مورد خود نرسیده‌اید. در چنین شرایطی اپراتورهای همراه تعرفه‌های مختلف...
یکشنبه 27 اسفند - 23:20
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» نشست نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین دستمزد سال ۹۷ در عین حال که اختلافات بین شرکای اجتماعی به حداقل رسیده است اما همچنان بدون نتیجه خاتمه یافت.
یکشنبه 27 اسفند - 21:47
وزیر نفت اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر نفت گفت: در نتیجه عقد قرارداد توسعه و بهره برداری میادین نفتی جفیر و سپهر، در ٢٠ سال به احتساب تولید روزانه١١٠هزار بشکه ای، ٥٠٠ میلیون بشکه نفت تولید می شود.
یکشنبه 27 اسفند - 21:03
«خبرگزاری ایسنا» پس از پنج ماه بالاخره امروز رئیس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز معرفی شد تا شاید بدین ترتیب حاشیه‌هایی که در ماه‌های گذشته برای این ستاد ایجاد شده بود، پایان یابد.
یکشنبه 27 اسفند - 20:48
«خبرگزاری ایسنا» وزیر نفت با اشاره به تشکیل شرکت‌های E&P و نقد برخی افراد نسبت به تشکیل این شرکت‌ها، گفت، در ایران این‌طور است که عده‌ای در مورد یک موضوع صحبت و نقد می‌کنند اما بعد از چند سال طوری رفتار می‌کنند که انگار دستاورد آنها بوده است.
یکشنبه 27 اسفند - 20:32
مهر خبر می دهد
«خبرگزاری مهر» در ادامه مذاکرات شرکای اجتماعی برای تعیین دستمزد ۹۷، عصر امروز نشست مشترک نمایندگان کارگری و کارفرمایی با سه وزیر اقتصادی در محل وزارت اقتصاد برگزار و ادامه مذاکرات به وزارت کار منتقل شد.
یکشنبه 27 اسفند - 20:32
از ابتدای سال آبی تاکنون؛
«خبرگزاری مهر» از میان ۱۷۷ سد بزرگ در ۶ حوضه آبریز اصلی کشور، ۸۴ سد از جمله سدهای شهیدرجایی، زاینده‌رود، ساوه و ملاصدرا همچنان کمتر از ۴۰ درصد آب ذخیره شده دارند.
یکشنبه 27 اسفند - 20:32
یک کارشناس نفتی مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» یک تحلیلگر فنی اعلام کرد که احتمال بازگشت قیمت نفت به حدود ۵۰ دلار برای هر بشکه وجود دارد.
یکشنبه 27 اسفند - 14:33
در بازار آزاد تهران؛
«خبرگزاری مهر» در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۰ هزار تومان افزایش یافت و در عین حال، نرخ دلار هم به ۴۸۱۹ تومان رسید.
یکشنبه 27 اسفند - 20:12
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
«خبرگزاری ایسنا» معاونت برنامه‌ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تا سال ۱۳۹۲ بیش از ۹۰ درصد کشفیات به پرونده‌های زیر ۱۰ میلیون تومان مربوط می‌شد اما خواست مسئولان این بوده که از مبارزه با قاچاق خرد به سمت مبارزه با قاچاق کلا...
یکشنبه 27 اسفند - 13:52
اولویت‌های ۷ گانه بانک مرکزی در سال ۹۷
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل بانک مرکزی گفت: با حفظ انضباط پولی و مالی دولت، در سال آینده هم تورم تک رقمی خواهیم داشت.
یکشنبه 27 اسفند - 19:54
معاون مهندسی توسعه شرکت ملی نفت:
«خبرگزاری مهر» معاون شرکت ملی نفت ایران، از تزریق سرمایه ۲.۴ میلیارددلاری برای توسعه سپهر و جفیر، خبر داد و گفت: سومین قراردادIPC به بخش داخلی رسید.
یکشنبه 27 اسفند - 19:37
«همشهری آنلاین» احمد میرخدائی:دیروز همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان مازندران، بخش‌هایی از محورهای چهارخطه هراز و فیروزکوه زیر بار ترافیک رفت تا مسافران نوروزی شمال، امسال را کمتر در جاده‌های این منطقه بگذرانند.
یکشنبه 27 اسفند - 19:12
«خبرگزاری ایسنا» کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در حال حاضر فعالیت موسسات غیرمجاز ساماندهی شده و تمام بانک ها و موسسات فعال در ایران تحت نظارت قرار دارند و جای هیچگونه نگرانی برای مشتریان و کارکنان بانک‌ها وجود ندارد.
یکشنبه 27 اسفند - 18:56
با حضور وزیر نفت؛
«خبرگزاری مهر» با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت توسعه میدان نفتی سپهر و جفیر در قالب قراردادهای جدید نفتی امضا شد.
یکشنبه 27 اسفند - 18:55
وزارت کشاورزی خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی ضمن اشاره به طرح‌های توسعه‌ای برای گیاهان دارویی با تسهیلات کم‌بهره شش درصدی گفت: طرح توسعه زعفران ایرانی و جهانی شدن آن را با اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی در دستور اجرا قرار داده‌ایم تا این محصول از...
یکشنبه 27 اسفند - 18:17
«خبرگزاری ایسنا» شمارش معکوس برای لحظه تحویل سال ۱۳۹۷ در حالی آغاز شده که رییس‌جمهور سال آینده را سال سرمایه‌گذاری، رشد، توسعه و عدالت می‌داند. رییس کل بانک مرکزی هم به تک رقمی ماندن نرخ تورم امیدوار است.
یکشنبه 27 اسفند - 18:14
اظهارات رییس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
«خبرگزاری ایسنا» رییس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: برای کار در این بخش نه تنها یقه می‌گیریم بلکه پیراهن هم پاره خواهیم کرد.
یکشنبه 27 اسفند - 17:56
آخوندی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» وزیر راه و شهرسازی گفت: قطارها در سال ۹۶ از مبدأ، به طور میانگین تنها ۳۰ ثانیه تأخیر داشتند که این شاخص در مقصد به حدود ۲۸ دقیقه می رسد.
یکشنبه 27 اسفند - 17:46
معاون آخوندی خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: در سال ۹۶ بیش از هزار میلیارد تومان ال‌سی برای اجرای پروژه برقی کردن قطار تهران ـ مشهد گشایش یافت.
یکشنبه 27 اسفند - 17:40
بانک مرکزی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» بانک مرکزی از رشد اقتصادی ۳.۴ درصدی در ۹ ماهه امسال خبر داد.
یکشنبه 27 اسفند - 17:24
مدیرعامل شرکت خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت راه‌آهن با اشاره به حمایت‌های صورت گرفته از سوی دولت و اینکه قرارداد توسعه ایستگاه‌های راه‌آهن در هفت شهر ایران اجرایی می‌شود، از واریز ۷۵۰ میلیارد تومان یارانه به این بخش برای توسعه بخش مسافری ریلی خبر داد.
یکشنبه 27 اسفند - 17:15
آخوندی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های گسترده برای توسعه راه‌آهن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم اظهار کرد: با پیشنهادی که بنده به رئیس جمهوری ارائه کرده‌ام، امیدواریم تا پایان دولت فعلی تمام مراکز استان به شبکه ریل متصل شوند.
یکشنبه 27 اسفند - 16:45
به میزبانی وزارت اقتصاد و دارایی؛
«خبرگزاری مهر» دقایقی قبل یازدهمین نشست مذاکرات مزدی برای تعیین دستمزد سال آینده به میزبانی وزارت اقتصاد و دارایی آغاز شد.
یکشنبه 27 اسفند - 16:40
/اقتصاد ایران در سال ۹۶/
«خبرگزاری ایسنا» چهار حادثه دلخراش، بیش از ۴۰ قربانی، ایجاد حساسیت مثبت و اجرای چند طرح‌ کلیدی، خلاصه‌ای گویا از سال ۱۳۹۶ برای زغال سنگ ایران بود.
یکشنبه 27 اسفند - 15:55
در بهمن ماه؛
«خبرگزاری مهر» در بهمن ماه بالغ بر ۹.۶ میلیون فقره چک به ارزشی بالغ بر ۷۳۰ هزار میلیارد ریال مبادله شد که از این تعداد، بالغ بر ۱.۴ میلیون فقره چک به ارزشی بالغ بر ۱۴۹هزار میلیارد ریال برگشت داده شده است.
یکشنبه 27 اسفند - 15:49
بانک مرکزی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» بانک مرکزی اعلام کرد: خزانه جواهرات ملی روز دوشنبه مورخ ۲۸ اسفند ماه سال جاری تعطیل است.
یکشنبه 27 اسفند - 15:47
بانک مرکزی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» فهرست اسامی کارکنان کشیک بانک‌ها در تعطیلات نوروز ۹۷ منتشر شد.
یکشنبه 27 اسفند - 15:24
«خبرگزاری ایسنا» ایرانسل اعلام کرد که با اقداماتی از جمله افزایش ظرفیت لینک‌های ارتباطی، نصب و راه‌اندازی سایت‌های سیار، توسعه رومینگ ملی در مناطق روستایی، ایجاد مسیر پشتیبان، افزایش رومینگ بین‌المللی نسل چهار، افزایش مراکز خدمات سیار در 90 مسیر پرتردد کشور...
یکشنبه 27 اسفند - 15:11
«خبرگزاری ایسنا» برای نخستین بار، بدهی آمریکا از ۲۱ تریلیون دلار گذشت که بیش تر از رکورد ۲۰ تریلیون دلاری قبلی است.
یکشنبه 27 اسفند - 06:08
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» مشاهدات میدانی و آماری از بازار مسکن نشان می دهد علی رغم آنکه حجم معاملات در اسفند ماه با کاهش فوق العاده ای روبه رو بود، اما خبری از کاهش قیمت ها نیست.
یکشنبه 27 اسفند - 15:06
مهر خبر می دهد؛
«خبرگزاری مهر» در حالی که هر ساله نشست تعیین مزد سالانه با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت کار برگزار می شد ظاهرا، امروز قرار است وزارت اقتصاد میزبان نشست شورای عالی کار باشد.
یکشنبه 27 اسفند - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» با وجود آن که دومین اقتصاد بزرگ جهان سال گذشته رشد سریع ۶.۵ درصدی را به ثبت رساند اما دست آورد های رشد اقتصادی می تواند به دلیل بحران بدهی این کشور بر باد رود.
یکشنبه 27 اسفند - 14:37
یک مقام مسئول اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» یک مقام مسئول از تشکیل شورای حل اختلاف خودروسازان با خریداران خودرو خبر داد و گفت: اعضای این شورا را کارشناسان رسمی دادگستری، نماینده اداره راهنمایی و رانندگی و خودروسازان تشکیل می‌دهند.
یکشنبه 27 اسفند - 14:34
«خبرگزاری مهر» FATF سیستم مالی بریتانیا را به دلیل احتمال رد پای پولشویی و فاینانس تروریسم تحت بازرسی قرار می دهد.
یکشنبه 27 اسفند - 14:32
مرکز آمار اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» مرکز آمار ایران تعداد خانوارهای ساکن در شهرهای کشور را ۱۸.۱۲ میلیون خانوار اعلام کرد که از این تعداد ۹.۹۷ میلیون خانوار در واحدهای مسکونی غیر آپارتمانی زندگی می‌کنند.
یکشنبه 27 اسفند - 14:04
«خبرگزاری ایسنا» متخصصان تخمین می‌زنند احتمال جایگزینی ارزهای مجازی چون بیت کوین، اترتیوم و ریپل با پول های سنتی چون دلار، یورو و پوند تا سال ۲۰۳۰ بسیارزیاد است.
یکشنبه 27 اسفند - 14:03
در معاملات تالار شیشه‌ای رخ داد
«خبرگزاری ایسنا» در حالی بورس تهران آخرین یکشنبه سال ۱۳۹۶ را پشت سر می گذارد که بازگشایی نماد بانک صادرات هنوز روی کلیت جو تالار شیشه ای تاثیر دارد.
یکشنبه 27 اسفند - 13:52
سیف اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل بانک مرکزی گفت: با حفظ انضباط پولی و مالی دولت، در سال آینده هم تورم تک رقمی خواهیم داشت.
یکشنبه 27 اسفند - 13:46
«خبرگزاری مهر» مجری طرح توسعه گیاهان دارویی گفت: تمبرملی زعفران سال٩٧ رونمایی می شود
یکشنبه 27 اسفند - 13:39
«خبرگزاری مهر» موضوع تغییر در شیوه واردات گوشت از استرالیا در نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
یکشنبه 27 اسفند - 13:04
«خبرگزاری ایسنا» جدیدترین اطلاعات ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی نشان می‌دهد که هرچند محدودیت‌های ترافیکی نوروز آغاز شده، اما همچنان بار ترافیکی جاده‌ها شرایطی معمولی دارد.
یکشنبه 27 اسفند - 12:58
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون مالیات اتاق اصناف اظهار کرد: کالاهایی از جمله مواد خوراکی و کشاورزی در صورتی که فراوری نشده باشند مشمول مالیات ارزش افزوده نخواهند شد و کسی اجازه ندارد برای کالاهایی مانند برنج، گوشت، شیر، حبوبات و مواردی از این دست از مردم م...
یکشنبه 27 اسفند - 12:56
شریعتمداری در حاشیه جلسه هیات دولت خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در ماه‌های پایانی سال نرخ رشد صادرات غیرنفتی مثبت پنج درصدبوده است، گفت: به دنبال کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در حوزه معدن هستیم.
یکشنبه 27 اسفند - 12:18
«خبرگزاری مهر» ممنوعیت ثبت سفارش با دلار به گمرکات اجرایی ابلاغ شد.
یکشنبه 27 اسفند - 12:11
گزارش میدانی مهر از میدان فردوسی تهران؛
«خبرگزاری مهر» اگرچه هر ساله دلالان پول های نو، بساط خود را در میدان فردوسی پهن می­‌کنند تا در ایام پایانی سال مشتری جذب کنند اما اکنون پول های نو تقریباً کم مشتری است.
یکشنبه 27 اسفند - 11:54
/اقتصاد ایران در سال۹۶/
«خبرگزاری ایسنا» فروش دلار در مرکز مبادلات ارزی سالی متفاوت را پشت سر گذاشت و پا به پای دلار آزاد حرکت کرد. این ارز تا ۶۰۰ تومان در یک سال اخیر افزایش قیمت داشته که در مقایسه با سال‌های گذشته کم‌نظیر است. از سویی دیگر سهم آن از ارز مورد استفاده فعالان اقتصا...
یکشنبه 27 اسفند - 11:53
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: موضوع رسیدگی به آزادی رانندگان ایرانی زندانی در ترکمنستان در دستور کار روحانی در سفر نوروزی به این کشور قرار گرفت.
یکشنبه 27 اسفند - 11:48
«خبرگزاری ایسنا» در حالی که گفته می‌شود بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز به نام خصوصی سازی از یک جیب دولت به جیب دیگر انتقال یافته، فردا ۱۸.۸۴ درصد از سهام بیمه آسیا و ۱۱.۴۴ درصد از بیمه اتکایی امین روی میز سازمان خصوصی سازی قرار می‌گیرد.
یکشنبه 27 اسفند - 11:48
«خبرگزاری ایسنا» در حالی که گفته می‌شود بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز به نام خصوصی سازی از یک جیب دولت به جیب دیگر انتقال یافته، فردا ۱۸.۸۴ درصد از سهام بیمه آسیا و ۱۱.۴۴ درصد از بیمه اتکایی امین روی میز سازمان خصوصی سازی قرار می‌گیرد.
یکشنبه 27 اسفند - 11:44
معاون وزیر راه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جمع مدیران ارشد بندری و دریایی کشور، اولویت ها و برنامه های مهم سال ٩٧ این سازمان را تشریح کرد.
یکشنبه 27 اسفند - 11:42
«خبرگزاری ایسنا» شرکت اورئال فرانسه به تازگی اپلیکیشنی را عرضه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد مدل‌های مختلف مو و آرایش صورت را به‌صورت کاملا طبیعی برروی چهره خود امتحان کنند.
یکشنبه 27 اسفند - 11:39
رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با اشاره به اینکه خودروهای در گمرک مانده اردیبهشت به بازار می‌رسد، اعلام کرد تعهدات به مشتریان خودروهای خارجی تمام وکمال انجام‌ می‌شود.
یکشنبه 27 اسفند - 11:36
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران موسسه چک پوینت به تازگی دریافته‌اند که هکرها با انتشار یک بدافزار خطرناک برروی تعدادی از گوشی‌های هوشمند اندرویدی، به حملات سایبری بسیاری در سراسر جهان اقدام کرده‌اند.
یکشنبه 27 اسفند - 11:20
«خبرگزاری ایسنا» بانک جهانی اعلام کرد اوضاع غزه در دو دهه اخیر بدتر شده و این مساله منجر به فروپاشی اقتصادی و خدمات اجتماعی پایه شده است.
یکشنبه 27 اسفند - 11:16
«خبرگزاری ایسنا» اپلیکیشن موسیقی اسپاتیفای درحال تست و آزمایش یک دستیار صوتی برای تعداد محدودی از کاربرانش است.
یکشنبه 27 اسفند - 10:06
«خبرگزاری ایسنا» به تازگی گروهی از محققان و پژوهشگران امنیتی دریافته‌اند که سه فیلترشکن یا VPN معروف اطلاعات کاربران و موقعیت آنها را در صورت لزوم، افشا می‌کنند.
یکشنبه 27 اسفند - 09:34
«خبرگزاری مهر» استانبول به دلیل داشتن فضای تاریخی بسیار مسحورکننده، فروشگاه‌های شیک و مدرن و جاذبه‌های گردشگری خیره‌کننده‌اش، همه ساله گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب می‌کند.
یکشنبه 27 اسفند - 09:34
آری مجمع عمومی و اعتماد سهامداران به بانک پاسارگاد
«خبرگزاری مهر» سهامداران بانک پاسارگاد درجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم، برای سال مالی منتهی‌به ۳۰ اسفند ۹۵، در تالار کشور جمع شده و با حضور حداکثری از این بانک در تأمین حقوق ذی‌نفعان حمایت کردند.
یکشنبه 27 اسفند - 09:17
رئیس کل گمرک ابلاغ کرد:
«خبرگزاری مهر» گمرک ایران در راستای حمایت از تولید و بهبود فضای کسب و کار بخشنامه نحوه دریافت ضمانتنامه بانکی در سال ۹۷ را ابلاغ و دریافت ضمانتنامه بانکی واردات خودرو از ابتدای سال آینده را ممنوع کرد.
یکشنبه 27 اسفند - 09:16
مهر منتشر کرد؛
«خبرگزاری مهر» بر اساس مصوبه دولت، ترخیص خودروهای موصوف از محل مصوبه های خاص با لحاظ معافیت‌های مربوط، منوط به رعایت ضوابط ثبت سفارش وزارت صنعت خواهد بود.
یکشنبه 27 اسفند - 06:52
«خبرگزاری ایسنا» پیش بینی‌های اخیر درباره بازارهای نفت، پیامهای متفاوتی را درباره آنچه می‌توان در کوتاه مدت یا چند سال آینده انتظار داشت، در بر داشت اما واقعا سرنوشت بازارهای نفت به کجا ختم می شود؟
یکشنبه 27 اسفند - 05:48
پایان نشست ۹ ساعته شورای عالی کار
«خبرگزاری ایسنا» جلسه تعیین دستمزد شورای عالی کار با گذشت ۹ ساعت مذاکره و رایزنی باز هم بی‌نتیجه ماند.
یکشنبه 27 اسفند - 05:40
/اقتصاد ایران در سال ۹۶/
«خبرگزاری ایسنا» صنعت برق در طول‌سال‌های اخیر وضعیت نسبتا خوبی را پشت سر گذاشته اما در این بین چالش‌هایی نیز وجود داشته که بعضا این صنعت را دچار مشکل کرده است. عدم تخصیص مبلغ در نظر گرفته شده برای توسعه تجدیدپذیرها و توقف طرح فهام را می توان جزو مشکلات این ...
یکشنبه 27 اسفند - 04:30
ادامه کاهش تولید نفت ونزوئلا
«خبرگزاری ایسنا» بر پایه آمار منابع ثانویه اوپک، تولید نفت ونزوئلا در فوریه نسبت به ژانویه ۵۲ هزار بشکه در روز کاهش یافت.
یکشنبه 27 اسفند - 04:06
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» نشست مذاکرات دستمزد ۹۷ که از حدود ساعت ۲۱ شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت در شورای عالی کار برگزار شد هم اکنون پس از ۷ ساعت چانه زنی بدون نتیجه پایان یافت.
یکشنبه 27 اسفند - 04:06
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» نشست مذاکرات دستمزد ۹۷ که از حدود ساعت ۲۰ شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت در شورای عالی کار برگزار شد هم اکنون پس از ۸ ساعت چانه زنی بدون نتیجه پایان یافت.
یکشنبه 27 اسفند - 03:28
ترس از بحران اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال تنش بین روسیه و انگلیس، مجارستان چندین تن از طلاهای خود در انگلیس را به دلیل ترس از بحران اقتصادی بازگرداند.
یکشنبه 27 اسفند - 19:43
«شفاف» مدیر ناحیه‌ی آهن سازی گفت: برای نخستین بار یکی از دیسکهای (05A14) واحد گندله سازی فولاد مبارکه با اتکا به تجربه و دانش فنی کارشناسان فولاد مبارکه و با همکاری شرکتهای توانمند سازنده‌ی داخلی، به طور کامل بومی شد و در جریان تعمیرات سالانه ای...
یکشنبه 27 اسفند - 17:26
«پارسینه» سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی با ظرفیت تولید ۲.۵ تن کنسانتره سنگ آهن به بخش خصوصی واگذار شد.
یکشنبه 27 اسفند - 15:16
«شفاف» هیات وزیران شرایط ترخیص خودروهای سواری دارای ثبت سفارش معتبر در زمان ورود خودرو را تصویب کرد.
یکشنبه 27 اسفند - 14:39
«شفاف» دستگاه تصفیه آب یکی از فناآوریهای نوین هستند که همانند بسیاری از فناآوری‌های نوین در جهت بهبود کیفیت زندگی، افزایش طول عمر و تضمین سلامت انسان‌ها به وجود آمده‌اند. این فناآوری سالیانیست که در کشورهای غربی و اروپایی توسط شهروندان مورد استفاد...
یکشنبه 27 اسفند - 13:55
«پارسینه» گرانقیمت ترین شکلات جهان در یک نمایشگاه شکلات در اوبیدوس پرتغال به نمایش گذاشته شد.
یکشنبه 27 اسفند - 12:48
«صراط نیوز» اگر پروژکتور شخصی و قابل حمل دارید بعد از پایان سخنرانی یا دیگر مقاصد تجاری و آموزشی، از کاربری های دیگر آن برای سرگرمی و تماشای فیلم استفاده کنید.
یکشنبه 27 اسفند - 11:18
«پارسینه» رئیس جمهور، افزایش دو برابری تولید گاز در پارس جنوبی را از دستاورد‌های امسال در حوزه نفت و گاز دانست.
یکشنبه 27 اسفند - 09:33
«پارسینه» رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری قانون بودجه سال ۹۷ کل کشور را ابلاغ کرد.
یکشنبه 27 اسفند - 09:22
«پارسینه» نشست هشت ساعته وزیر کار و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی برای تعیین حداقل دستمزد سال ۹۷، پس از ساعت ها رایزنی بی نتیجه ماند و ادامه گفت و گوها در این رابطه به یکشنبه شب موکول شد.
شنبه 26 اسفند - 17:35
«شفاف» با خبر شدیم پدر همسر دکتر همتی رییس کل بیمه مرکزی به رحمت خداوند متعال شتافتند
یکشنبه 27 اسفند - 13:43
طی دیروز؛
«خبرگزاری مهر» بر اساس آمارهای رسمی، مصرف روزانه بنزین در سراسر کشور در نخستین روز هفته جاری به ۱۰۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر رسید.
یکشنبه 27 اسفند - 15:59
رئیس سازمان چای اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان چای گفت: با مبلغی که امروز به حساب چایکاران واریز می شود، ۱۰۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت خواهد شد.
یکشنبه 27 اسفند - 18:55
بر اساس اعلام بانک مرکزی؛
«خبرگزاری مهر» رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ به ۳.۴ درصد رسید براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رشد اقتصادی کشور به قیمت های ثابت سال ۱۳۹۰ در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶، به عدد ۳.۴ درصد رسید.
یکشنبه 27 اسفند - 09:18
با اعلام بانک مرکزی رقم خورد؛
«خبرگزاری مهر» بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است