مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


سه شنبه 25 تیر - 18:42
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه های توسعه ساخت داخل در این وزارتخانه را در پنج محور تشریح کرد.
سه شنبه 25 تیر - 18:41
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس بازار سرمایه علت اصلی سقوط شاخص‌ بورس را موضوعات روانی در بازار ارز عنوان کرد و گفت: سامانه مدیریت ریسک که از امروز به طور تمام وقت عملیاتی شد که خود در این کاهش تاثیر داشت.
سه شنبه 25 تیر - 18:11
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است همانطور که در زمان افزایش قیمت دلار باید نسبت به عملکرد بانک مرکزی با تردید برخورد کرد، وقتی قیمت دلار کاهش می‌یابد نیز باید اعتبار آن را به بانک مرکزی داد.
سه شنبه 25 تیر - 17:52
«خبرگزاری ایسنا» امروز سازمان جهانی بهداشت دام، رسما ایران را از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان کاملا عاری اعلام کرد.
سه شنبه 25 تیر - 17:36
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) برنامه‌های توسعه ساخت داخل در این وزارتخانه را در پنج محور تشریح کرد.
سه شنبه 25 تیر - 16:59
«خبرگزاری ایسنا» شرکت‌های روسیه و عربستان سعودی سرگرم بررسی توسعه همکاری شامل شراکت‌های جدید در پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و هسته ای هستند.
سه شنبه 25 تیر - 12:57
«خبرگزاری ایسنا» قیمت دلار در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید.
سه شنبه 25 تیر - 15:26
معاون گمرک ایران:
«خبرگزاری ایسنا» معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: صادرات سه ماه ابتدایی سال جاری در کشور بدون احتساب میعانات گازی با یک روند افزایشی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.
سه شنبه 25 تیر - 15:08
مدیرعامل سایپا:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و حمایت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، از این به بعد و تا زمانی که شرایط اجازه دهد، تولید محصولات فعلی سایپا به صورت کامل انجام خواهد شد که برای اجرای این برنامه، قطعات مورد نیاز ب...
سه شنبه 25 تیر - 14:58
«خبرگزاری ایسنا» سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزایش قیمت سیمان را ابلاغ کرد.
سه شنبه 25 تیر - 14:51
«خبرگزاری ایسنا» در اجرای بند ۱۱ مصوبات صدودهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد، علامت استاندارد ویژه صادرات تصویب و پس از تایید وزرای صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصاد و دارایی و رییس سازمان ملی استاندارد ایران ابلاغ شد.
سه شنبه 25 تیر - 14:47
معاون اکتشافات وزارت صنعت خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» معاون دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: حدود ۷۰۰ محدوده امیدبخش معدنی در کشور شناسایی و برای ۵۰ مورد از پهنه‌ها پروانه صادر شده که مهم‌ترین مشکل عدم صدور پروانه‌های اکتشاف پهنه‌ها، مخالفت ارگان‌های دولتی است.
سه شنبه 25 تیر - 14:38
«خبرگزاری ایسنا» یک شرکت مشاوره آمریکایی پیش بینی کرد نفت در صورت اقدام ایران برای مسدود کردن تنگه هرمز، بلافاصله ۱۵ تا ۲۰ دلار در هر بشکه افزایش پیدا خواهد کرد.
سه شنبه 25 تیر - 14:37
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به تاثیر کاهش ارزش دلار بر بازار طلا و افزایش عرضه سکه از سوی صاحبان آن گفت: بعد از حدود دو سال قیمت طلای خام ۱۸ عیار به کمتر از ۴۰۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلا به قیمت ۳۹۶ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری ش...
سه شنبه 25 تیر - 14:33
«خبرگزاری ایسنا» مطابق نقشه پهنه‌بندی مصرف روزانه برق همچنان تمامی مناطق کشور به جز استان‌های سمنان، مرکزی و کلانشهر مشهد درمحدوده مجاز مصرف قرار دارند.
سه شنبه 25 تیر - 14:31
«خبرگزاری ایسنا» رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: طی سالهای ۹۵ تا ۹۷ بیش از ۱۶۵ هزار نفر در حوزه مشاغل خانگی مشغول کار شده‌اند.
سه شنبه 25 تیر - 14:28
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل گروه خودروسازی پژو- سیتروئن ضمن اشاره به عوامل تاثیرگذار مختلف، از کاهش فروش ۱۲.۸ درصدی این شرکت در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی سخن گفته است.
سه شنبه 25 تیر - 13:57
«خبرگزاری ایسنا» امروز قیمت اکثر سهم‌ها در بورس و فرابورس ایران با افت شدید روبرو شد؛ به طوری که نماگر اصلی بازار سرمایه با سقوط بیش از 700 واحدی مواجه شد.
سه شنبه 25 تیر - 13:55
«خبرگزاری ایسنا» در حالی فرصت چهار ماه اصلاح ساختار بودجه رو به اتمام است که یک اقتصاددان معتقد است دولت در این راستا و به منظور جلوگیری از اتلاف منابع ارزی و گران شدن کالاها باید توزیع کالاهای اساسی را کوپنی کند.
سه شنبه 25 تیر - 13:53
رئیس سازمان خصوصی‌سازی در گفت‌وگو با ایسنا:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد که برای این کار باید کل پرتفوی سهام عدالت تعیین تکلیف شود، در نتیجه این درست نیست که بگوییم فقط برای دو دهک اول آزادسازی انجام می‌شود، چرا که اگر بلد باشیم آزادسازی را انجام دهیم، ...
سه شنبه 25 تیر - 12:42
«خبرگزاری ایسنا» استیون منوچین در یک کنفرانس خبری گفت که آمریکا نگرانی های زیادی نسبت به ارز مجازی لیبرا دارد.
سه شنبه 25 تیر - 12:37
خریداران سکه هم ضرر کردند
«خبرگزاری ایسنا» بررسی روند قیمت سکه در سال جاری حاکی از آن است که کسانی که در سال جاری به دنبال خرید سکه و طلا بوده‌اند، با زیان مواجه شده‌اند.
سه شنبه 25 تیر - 12:12
«خبرگزاری ایسنا» پوند انگلیس از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داده است.
سه شنبه 25 تیر - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» بیت کوین در آخرین دور از معاملات، ۱۰ درصد ارزش خود را از دست داد.
سه شنبه 25 تیر - 11:51
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی عجیب مدعی شد که رشد اقتصادی چین به خاطر نزاع با این کشور کاهش پیدا کرده است.
سه شنبه 25 تیر - 11:35
وزیر کار خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از اخذ مجوز ۲۷۰ هزار نفر از متقاضیان مشاغل خانگی خبر داد و گفت طی سال گذشته ۹۲ هزار شغل در بخش مشاغل خانگی در سراسر کشور ایجاد شده است.
سه شنبه 25 تیر - 11:26
همتی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل بانک مرکزی ضمن تاکید بر اینکه بانک مرکزی در تعیین نرخ ارز دخالتی نمی‌کند و باید شاخص‌های اقتصادی و بازار، نرخ ذاتی ارز را تعیین کند، گفت: از دو ماه قبل به دلیل تخلیه شوک ارزی، شاخص‌های اقتصادی رو به اصلاح است؛ لذا نرخ تورم و بیکاری ...
سه شنبه 25 تیر - 11:24
در واکنش به اظهارات سخنگوی سازمان تعزیرات
«خبرگزاری ایسنا» دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی نسبت به اظهارات سخنگوی سازمان تعزیرات توضیحاتی را ارائه کرد.
سه شنبه 25 تیر - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» پرونده استخراج ارز دیجیتال و بیت‌کوین هم‌چنان در هیأت دولت باز بوده و قرار است قانونی یا غیرقانونی بودن آن تعیین و در صورت قانونی بودن، ساز و کار استخراج ارز مجازی در کشور مشخص شود و در این راستا چنانچه قانون استخراج ارز مجازی در ایران شفاف...
سه شنبه 25 تیر - 11:16
معاون وزیر راه و شهرسازی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۵۴۳ شهر در کشور در طرح بازآفرینی قرار دارند.
سه شنبه 25 تیر - 11:05
«خبرگزاری ایسنا» درآمد نفتی لیبی در نیمه اول سال ۲۰۱۹ با کاهش روبرو شد و به ۱۰.۲ میلیارد دلار رسید.
سه شنبه 25 تیر - 10:49
«خبرگزاری ایسنا» قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی را در این خبر بخوانید.
سه شنبه 25 تیر - 10:42
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسکن:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با بیان این‌که طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت به رؤیت رئیس‌جمهور رسیده و برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه ارجاع شده است گفت: طبق پیشنهاد اولیه ۲۰ تا ۴۰ درصد حقوق پرسنل به خرید مسکن اختصاص می‌یابد.
سه شنبه 25 تیر - 10:41
«خبرگزاری ایسنا» خشکسالی طوری بر تار و پود کشور طی ۱۰ سال اخیر ریشه دوانده که حتی بارندگی‌های بی سابقه ابتدای سال هم گودال بی آبی را پر نکرده و بحران آب همچنان گریبان ایران را گرفته است. بحرانی که دامنه آن در فصل تابستان به تأمین برق هم کشیده می‌شود و آنچه ...
سه شنبه 25 تیر - 10:23
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید داد:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که ممنوعیت خروج کالاهای اساسی همراه مسافر حتی در حد نیازهای شخصی، مربوط به یکسال قبل بوده و این مسئله طی این مدت بارها مورد تاکید قرار گرفته است.
سه شنبه 25 تیر - 10:13
وزیر صنعت:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزاری نخستین نمایشگاه "ساخت داخل و رونق تولید" را گام مهمی برای تعمیق ساخت داخل، خودکفایی و اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید دانست که مصداق «هنر مقاومت» در مقابل «هنر تحریم‌ها» است.
سه شنبه 25 تیر - 10:05
«خبرگزاری ایسنا» یک اقتصاددان با تأکید بر اینکه نوع مداخله دولت در اقتصاد باید تغییر کند، گفت: در اقتصادهای توسعه‌ یافته دولت‌ها بنگاه‌دار نیستند درصورتیکه در کشورهای در حال توسعه سهم دولت‌ها در تولید درآمد ملی بیشتر است که موجب ناکارایی، رانت و فساد اقتصاد...
سه شنبه 25 تیر - 09:55
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اتحادیه شیشه و آئینه با بیان اینکه قدرت خرید مردم در میزان تقاضای بازار شیشه آنچنان تاثیرگذار نیست، گفت: به دلیل تغییر سبک بازی کودکان تقاضای شیشه کاهش یافته است.
سه شنبه 25 تیر - 09:49
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال اعلام ابطال پروانه استاندارد ۱۱ فرآورده در دی ماه سال ۱۳۹۶، یکی از این شرکت‌ها از کسب مجدد پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری محصولات خود خبر داد.
سه شنبه 25 تیر - 09:41
«خبرگزاری ایسنا» در حالیکه واردات خودرو از تیر ماه سال گذشته ممنوع شده، شنیده ها حاکی از این است که برخی شرکت ها بعد از این تاریخ اقدام به پیش‌فروش خودروهای وارداتی کردند که در این زمینه پیگیری‌های مداوم از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان طی هفته گ...
سه شنبه 25 تیر - 09:30
«خبرگزاری ایسنا» با انتظار برای انتشار صورت سود و زیان شرکت های بزرگ آمریکایی، بورس‌ها در مناطق مختلف جهان صعودی شدند.
سه شنبه 25 تیر - 09:28
«خبرگزاری ایسنا» با وجود ضعف رقبای اصلی، دلار نتوانست صعودی نیرومندی را ثبت کند.
سه شنبه 25 تیر - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» یک اقتصاددان گفت: زمانی که افراد احساس کنند بر اساس برخی زد و بندها یا بورس‌بازی‌ها می‌توانند ثروتمند شوند امکان کمتری دارد به سمت فعالیت‌های مولد و ارزش‌آفرین بروند؛ چه بسا روحیه کار و تلاش که اصلی‌ترین جوهره رشد و رونق اقتصادی در کشور است...
سه شنبه 25 تیر - 09:00
«خبرگزاری ایسنا» به نظر می‌رسد که میزان فروش خودرو در بازارهای جهانی چندان وضعیت قابل قبول و مناسبی ندارد و بازار خودرو در بسیاری از کشورهای مهم جهان با کاهش قابل توجهی روبرو شده است.
سه شنبه 25 تیر - 08:56
مروری بر پرطرفدارین برندهای خودرو در شرقی‌ترین کشور آسیا
«خبرگزاری ایسنا» آمار فروش خودروهای پرطرفدار در ژاپن نشان می‌دهد که شهروندان این کشور تمایل بیشتری به خریداری و استفاده از خودروها و برندهای ژاپنی دارند.
سه شنبه 25 تیر - 06:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از بانک‌پاسارگاد، قاسم رضازاده رئیس اداره بازاریابی و برنامه‌ریزی عملیاتی بانک‌پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: در طرح «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد»، فروشندگان بدون تحمل ریسک، نسبت به فروش اقساطی کالا و خدمات ...
سه شنبه 25 تیر - 06:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، غرفه شرکت ایران کیش در بیست وپنجمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در سالن ۱-۴۴ (خلیج فارس) واقع شده است. این نمایشگاه از تاریخ بیست و هفتم تا سی‌ام ت...
سه شنبه 25 تیر - 05:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، البته در این مورد بسیار خاص این ادعا صحت دارد و جنس موردبررسی ما خیلی ارزان است اما بی‌کیفیت نیست. به همین دلیل وقتی می‌گوئیم جک J4 یکی از منحصربه‌فردترین خودروهای چینی موجود در بازار است، اغراق نکرده‌ایم. از همین رو...
سه شنبه 25 تیر - 05:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، وزیر نفت چندی پیش پروژه‌های اولویت‌دار وزارت نفت را ابلاغ کرد که در بخش پالایشی این پروژه‌ها ساخت مجتمع پالایشگاهی سیراف به همراه پروژه توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان و همچنین احداث خط لوله جدید بندرعباس - سیرجان – رفسنجان...
سه شنبه 25 تیر - 05:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، وزیر نفت چندی پیش پروژه‌های اولویت‌دار وزارت نفت را ابلاغ کرد که در بخش پالایشی این پروژه‌ها ساخت مجتمع پالایشگاهی سیراف به همراه پروژه توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان و همچنین احداث خط لوله جدید بندرعباس - سیرجان – رفسنجان...
سه شنبه 25 تیر - 00:07
با وجود تولید ۲.۴ درصدی
«خبرگزاری ایسنا» ایران نهمین مصرف‌کننده انرژی در دنیا شناخته شده و این مصرف انرژی معادل ۳.۴ میلیون بشکه نفت خام است. مطالعات نشان می‌دهد که مصرف انرژی در دنیا در طی این سال‌ها دو برابر شده است.
دوشنبه 24 تیر - 21:47
«خبرگزاری مهر» ‏به‬ گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی اظهار داشت: عضویت در کانون کارآفرینی استان کبه عنوان اتاق فکر کارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده‌ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اکوسیستم کارآفرینی منطقه، عضو...
دوشنبه 24 تیر - 21:08
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس توافق صورت گرفته میان مجموعه‌های فولادی و سنگ آهنی در دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت کنسانتره از ۱۳ به ۱۶ درصد نرخ شمش فولاد خوزستان افزایش یافت. همچنین قیمت گندله نیز از ۲۱.۵ درصد به ۲۳.۵ درصد شمش فولا...
دوشنبه 24 تیر - 19:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بورس کالای ایران، طی امروز (دوشنبه ٢٤ تیرماه) در تالار مذکور ۲ هزار و ۲۰۰ تن میلگرد، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد، ۳ هزار و ۳۰۰ تن سبد تیرآهن، یک هزار و ۴۰۰ تن شمش آلومینیوم، ۵ هزار تن کک متالورژی و ۲۵۰ تن مس مفتول معام...
دوشنبه 24 تیر - 17:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران با کاهش ۲۷۴ واحدی عدد ۲۵۳ هزار و ۳۰۳ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن با ۳۵۲ واحد کاهش به رقم ۶۱ هزار و ۹۵۲ واحد رسید و شاخص بازار اول در کانال ۱۸۷ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عد...
دوشنبه 24 تیر - 17:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران با کاهش ۲۷۴ واحدی عدد ۲۵۳ هزار و ۳۰۳ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن با ۳۵۲ واحد کاهش به رقم ۶۱ هزار و ۹۵۲ واحد رسید و شاخص بازار اول در کانال ۱۸۷ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عد...
دوشنبه 24 تیر - 17:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حمید کردبچه در نشست ارتباط پژوهشکده بیمه با جامعه و صنعت، از دستور رئیس کل بیمه مرکزی برای توسعه روابط پژوهشی پژوهشکده بیمه با صنعت بیمه خبر داد و گفت: مطابق با دستور چند ماده‌ای که از سوی رئیس کل بیمه مرکزی به پژوهشکده بیمه ابل...
دوشنبه 24 تیر - 16:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راه آهن جمهوری اسلامی ایران، میرحسن موسوی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل خدمات ساختمانی و ایستگاهی راه آهن افزود: در مقایسه با سال ۹۵ سفرهای ریلی در سال ۹۶ بیش از ۶ درصد رشد داشته است. معاون شرکت راه آهن با ...
دوشنبه 24 تیر - 15:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، قیمت ارز در صرافی های بانکی بعد از ظهر امروز دوشنبه ٢٤ تیرماه ٩٨ مجدد کاهش یافت و نرخ فروش آن به ١٢١٠٠ تومان رسید. بر این اساس نرخ در صرافی های بانکی برای خرید ١٢٠٠٠تومان و برای فروش ١٢١٠٠تومان است. در عین حال قیمت هر یورو برا...
دوشنبه 24 تیر - 15:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، محمدعلی دهقان دهنوی با تشریح مکانیزم صندوق پس‌انداز مسکن یکم که با هدف کمک به خرید مسکن توسط خانه اولی‌ها طراحی شده است، اظهار کرد: این صندوق بر پایه رژیم پس‌انداز اشخاص طراحی شد و البته از ابتدا مق...
دوشنبه 24 تیر - 14:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، گزارش مربوط به «شهرهای بیش از یک میلیون نفر سال ۱۳۹۵ در گذر زمان» با تاکید بر روند تغییرات جمعیتی شهرهای بیش از یک میلیون نفر سال ۹۵ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد. بر این اساس، تا پایان سال ۱۳۹۵، تهران به عنوان پرجمعیت‌ترین...
دوشنبه 24 تیر - 14:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا یزدانی با رد برخی مباحث مطرح شده مبنی بر افزایش ۶۰۰ درصدی واردات شکر در سال جاری، اظهار داشت: در سال ۱۳۹۶ حدود یک میلیون و ۱۲۳ هزار تن شکر چغندری و حدود ۸۷۲ هزار تن شکر نیشکری، جمعاً به میزان...
دوشنبه 24 تیر - 13:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، قانون جدید صدور چک، در آبان ماه سال گذشته به تصویب رسید؛ قانونی که نوآوری‌های متعددی را به همراه داشت که هدف آن، پیشگیری از صدور چک بلامحل تا حد امکان است. در واقع، با اجرای کامل قانون و احقاق این هدف، اعتبار چک مانند اعتبار پول...
دوشنبه 24 تیر - 13:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل شرکت پگاه، نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران با حضور وجدانی رئیس هیات مدیره هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری و حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) در تبریز...
دوشنبه 24 تیر - 13:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سیدابراهیم رئیسی، در جلسه شورای عالی قضائی با تبریک ایام میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و دهه کرامت، تصریح کرد: تاکید ما از ابتدا بنا به فرموده مقام معظم رهبری، رعایت عزت قضات شجاع و مقتدری بوده ...
دوشنبه 24 تیر - 12:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سالانه تعداد زیادی گردشگر از این شهرها بازدید می‌کنند و به خصوص در ایام تعطیلات بازار مسافرت به شمال حسابی داغ است. فاصله نسبتاً کمی که شهرهای شمالی با تهران دارند، رفت و آمد پایتخت نشینان به این شهرها را زیادتر کرده...
دوشنبه 24 تیر - 12:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در ادامه‌ی این متن، راهکاری را معرفی می‌کنیم که مشکل کاربران ایرانی اپل را حل کرده است. اینترپرایز و پریدن برنامه‌ها بسیاری از کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان ایرانی، بعد از محدودیت‌های جدید اپل برای کاربران ایرانی باز ...
دوشنبه 24 تیر - 12:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در ۳ ماهه دوم امسال تحت فشار جنگ تجاری با آمریکا، رشد اقتصادی چین به ۶.۲ درصد رسید که پایین‌ترین سطح در ۲۷ سال اخیر است. این در حالی است که انتشار داده‌های اقتصادی جداگانه‌ای نشان داد که شرایط دومین اقتصاد بزرگ ...
دوشنبه 24 تیر - 12:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «دوشنبه بیست و چهارم تیرماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس با ۴۰ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۵۲ هزار و ۷۴۶ ریال و هر...
دوشنبه 24 تیر - 12:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مازیار بیگلو صبح امروز در مراسم رونمایی از خط تولید خودروی پژو ۳۰۱ گفت: ۳۰۱ اولین پروژه ای است که ساخت آن در صنعت خودرو با بالاترین سطح داخلی سازی شروع شده و نوع پیگیری این پروژه نیز بسیار خاص بوده است به نحوی که سالهاست به شکل ...
دوشنبه 24 تیر - 12:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در راستای مصوبه هیئت وزیران و ابلاغ بخشنامه استانداری تهران مبنی بر کاهش مصرف انرژی در زمان اوج بار، برق تعدادی از ادارات و سازمان ...
دوشنبه 24 تیر - 12:10
«خبرگزاری مهر» مسیح کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بحث محدودیت کشت برنج در استان‌های غیرشمالی نمی‌تواند بر قیمت برنج داخلی چندان تأثیرگذار باشد، اظهارداشت: مگر استان‌های غیرشمالی چند درصد نیاز کشور را تامین می‌کنند؟ حدود ۹۰ درصد نیاز کشور در استان‌های...
سه شنبه 25 تیر - 18:30
«صراط نیوز» امروز ایران خودرو شرایط فروش فوری ۳ محصول خود را برای تنظیم بازار اعلام کرد.
دوشنبه 24 تیر - 11:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد طاهری صبح امروز در نشست هم‌اندیشی بررسی شناسنامه فنی و ملکی ساختمان با بیان اینکه یکی از اهداف تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل کیفیت ساختمان حفظ سرمایه ملی و رعایت مقررات ملی ساختمان از سوی کارفرما و سازنده است، اظهار داشت:...
دوشنبه 24 تیر - 11:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، هاشم یکه زارع در مراسم رونمایی از پژو ۳۰۱ گفت: ظرف ۵ سال گذشته ۱۵۰ میلیون یورو خسارت را روی دفاتر ایران خودرو از شرکت پژو دریافت و به ثبت رساندیم. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در مهرماه امسال از داخلی سازی قطعه‌ای رونما...
دوشنبه 24 تیر - 11:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاری صبح امروز در مراسم افتتاح رسمی خط تولید خودروی پژو ۳۰۱ با اشاره به تحولاتی که شرکت های دانش بنیان در دنیا به وجود آورده اند، گفت: داشتن کارخانه با صنعت متفاوت است و اگر می خواهیم از نیروی انسانی تحصیلکرده استفاده کنی...
دوشنبه 24 تیر - 11:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، روند کاهش نرخ ارز بیش از یک هفته است در بازار آغاز شده است؛ رییس کل بانک مرکزی می گوید ذخایر اسکناس بسیار مناسب است و فعالان بازار هم، خبر از پیاده سازی برخی تاکتیک ها از سوی بازارساز برای کنترل بازار می دهند.در عین حال بسیاری ا...
دوشنبه 24 تیر - 09:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، کارخانه بدنه سازی چند منظوره محصولات جدید ایران خودرو که با آخرین فناوری‌های روز صنعت دنیا راه اندازی شده در اوج تحریم‌ها و با بهره گیری از دانش فنی صبح امروز با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد. در این خط پژو ۳۰۱ با حداقل ۶۰ در...
سه شنبه 25 تیر - 16:34
«صراط نیوز» طبق نرخنامه سازمان میادین هر بادمجان دلمه به قیمت ۲ هزار و ۳۰۰ تومان و هر کیلو کاهو به قیمت ۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
سه شنبه 25 تیر - 16:26
«صراط نیوز» کاهش قیمت دلار طی روزهای اخیر بر بازار خودرو نیز تاثیرگذار بوده و موجب پایین آمدن قیمت برخی خودروها به ویژه خودروهای وارداتی در بازار شده است.
سه شنبه 25 تیر - 10:42
«صراط نیوز» رئیس هیئت مدیره انجمن وارد کنندگان فرآورده های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران اعلام کرد که واردات کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی به غیراز عطریات با تغییر اولویت ارزی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری متوقف شده است.
سه شنبه 25 تیر - 10:03
«صراط نیوز» دربازار بین بانکی ۱۱ ارز با روند نزولی همراه شد و ۸ ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.
سه شنبه 25 تیر - 09:55
«صراط نیوز» آرامش در بازار اجاره‌بهای امسال به مراتب بیش از سال گذشته حکمفرماست و فعالان بازار مسکن معتقدند بخشی از این موضوع به پذیرش واقعیت‌های مرتبط با توان مالی مستاجران بازمی‌گردد.
سه شنبه 25 تیر - 08:49
«صراط نیوز» روزنامه دنیای اقتصاد با انتشار جدول زیر،قیمت برخی از خودروهای خارجی در بازار تهران را منتشر کرده است.
دوشنبه 24 تیر - 20:17
«صراط نیوز» پنیر خامه‌ای ۱۷۰ گرمی صباح با نرخ ۳ هزار و ۹۹۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.
دوشنبه 24 تیر - 17:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، کامبیز ناظریان با اشاره به قطع برق ادارات پرمصرف دولتی و غیردولتی پایتخت از امروز، اظهار داشت: در راستای مدیریت مصرف شهر تهران و حسب مصوبه هیئت دولت و دستورالعمل استانداری تهران تمامی سازمان‌های ملی، استانی...
دوشنبه 24 تیر - 16:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، بنفشه زهرایی، با اشاره به اینکه اکنون هیچ چشم‌انداز مشخصی در خصوص سال آبی بعد که از ابتدای مهرماه ۹۸ آغاز می‌شود نداریم و نمی‌توان از حالا بگوییم که سالی پربارش و یا نرمال داریم یا با سالی خشک و کم بارش موا...
دوشنبه 24 تیر - 14:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، داود رحیمی گفت: از این تعداد چهار واحد در شهرستان ری، یک واحد در خاوران و ۳۰ واحد در کهریزک مشغول به فعالیت بودند که پس از شناسایی و تغییر تعرفه‌های آنها از کشاورزی و صنعتی به تعرفه تجاری، در نهایت مبلغ ۱۷ ...
دوشنبه 24 تیر - 14:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، نصرالله دهقانی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع تشریح فعالیت های این ستاد در حوزه بازسازی مناطق سیل زده خوزستان اظهار کرد: ۶ استان به عنوان معین بازسازی مناطق سیل زده خوزستان کار آمارگیری و ارزیابی از این م...
دوشنبه 24 تیر - 10:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، هاشم یکه زارع صبح امروز در حاشیه مراسم آغاز تولید آزمایشی پژو ۳۰۱ در جمع خبرنگاران گفت: بعد از اینکه پژو ایران را ترک کرد، ایران خودرو داخلی سازی محصولاتی که قرار بود در قالب آن قرارداد مشترک پس از برجام تولید کند را آغاز نمود و...
دوشنبه 24 تیر - 12:56
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین در مجمع عادی سالانه آپ به بررسی و تشریح عملکرد آپ در سال مالی ۹۷ و مهم‌ترین برنامه‌های آسان پرداخت پرشین برای سال جاری پرداخت. همچنین در مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخ...
دوشنبه 24 تیر - 14:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، داود رحیمی گفت: از این تعداد چهار واحد در شهرستان ری، یک واحد در خاوران و ۳۰ واحد در کهریزک مشغول به فعالیت بودند که پس از شناسایی و تغییر تعرفه‌های آنها از کشاورزی و صنعتی به تعرفه تجاری، در نهایت مبلغ ۱۷ ...
دوشنبه 24 تیر - 12:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، میرعلی اشرف پوری حسینی در گفتگویی در خصوص نحوه فروش سهام دولت در سایپا و ایران خودرو اظهار داشت: هر چند مصوبه سران به وزارت اقتصاد اجازه می‌دهد تا بقیه سهام دولت در دو خودروساز را واگذار کند و دیگر لازم به دریافت مجوز دولت نیست...
دوشنبه 24 تیر - 13:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، قیمت سکه طرح جدید، در جریان معاملات بازار آزاد تهران، دوشنبه ۲۴ تیرماه ۹۸ به ۴ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان رسید. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ...
سه شنبه 25 تیر - 16:27
«خبرگزاری ایسنا» قیمت دلار در حالی امروز در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روز گذشته روند کاهشی طی کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است