مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


یکشنبه 08 اسفند - 06:19بازخوانی خواسته های بانکی روحانی از سیف/مجمع بانک مرکزی، چهارشنبه
کارنامه بانک مرکزی در دستان روحانی؛
«خبرگزاری مهر» مجمع بانک مرکزی قرار است چهارشنبه هفته جاری با حضور رئیس جمهور برگزار شود،حال کارنامه ولی الله سیف و همکارانش در دستان روحانی است تا نقشه راه آخرین ماههای حضورش در دولت یازدهم را ترسیم کند.
یکشنبه 08 اسفند - 06:20کدفروشی با سامانه جدید گمرک/روزنه های قاچاق باقی است
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» در حالی گمرک پنجره واحد را برای کنترل کالاها اعمال کرده است که این سامانه روزنه هایی را برای افزایش قاچاق کالا به وجود آورده است و ترخیص کاران کد فروشی می کنند.
یکشنبه 08 اسفند - 06:24یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در جلسه امروز کمیسیون تلفیق مجدد بررسی شود.
یکشنبه 08 اسفند - 06:24احتمال یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در جلسه امروز کمیسیون تلفیق مجدد بررسی شود.
شنبه 07 اسفند - 15:49واردات پرتقال «مصری» و «ترکیه‌ای» برای تنظیم بازار شب عید
معاون‌ وزیر جهاد کشاورزی خبر فارس را تأیید کرد‌
«خبرگزاری فارس» معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی واردات پرتقال از مصر را تأیید کرد و گفت: دولت با توجه به سرمازدگی مرکبات شمال، شرکت نهاده دامی به عنوان کارگزار و مباشر دولتی را انتخاب کرده که از مصر و ترکیه برای شب عید، پرتقال وارد کند.
شنبه 07 اسفند - 17:50یک پزو هم برای ساخت دیوار ترامپ پرداخت نمی‌کنیم/ادامه جنگ لفظی آمریکا و مکزیک
هشدار مکزیک به آمریکا:
«خبرگزاری فارس» مقامات مکزیک اعلام کردند این کشور حتی یک پزو هم برای ساخت دیوار ترامپ بین آمریکا و مکزیک پرداخت نمی کند و در صورت فشار آمریکا اقداماتی تلافی جویانه را اجرا می کند.
شنبه 07 اسفند - 15:18جهش قیمت نفت سنگین ایران ادامه یافت/ نفت سنگین ۵۳ دلاری شد
با پیشی گرفتن از نفت سبک؛
«خبرگزاری مهر» بهای نفت سنگین ایران برای دومین هفته متوالی با ثبت بالاترین افزایش قیمت، در محدوده بالاتر از ۵۳ دلار در هر بشکه در بازار به فروش رسید.
شنبه 07 اسفند - 18:26جزئیات تجارت خارجی یازده ماهه/صادرات به ۳۸.۵ میلیارد دلار رسید
گمرک منتشر کرد؛
«خبرگزاری مهر» بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران، میزان صادرات غیرنفتی در یازده ماهه به ۳۸ میلیارد و ۴۹۲ میلیون دلار و واردات به ۳۸ میلیارد و ۴۱۵ میلیون دلار رسید.
شنبه 07 اسفند - 17:12کارنامه بازرگانی خارجی کشور ۱۱ماهه سال جاری منتشر شد/حجم تجارت غیر نفتی ۷۶.۹ میلیارد دلار
از سوی گمرک
«خبرگزاری فارس» گمرک ایران کارنامه تجارت خارجی کشور در ۱۱ماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن حجم تجارت غیر نفتی سال جاری به ۷۶ میلیارد و ۹۰۷ میلیون دلار بوده است.
یکشنبه 08 اسفند - 03:30واکنش مجلس به خروج سهام پالایشگاه‌ها از سبد سهام عدالت
«همشهری آنلاین» ۲ نماینده مجلس شورای اسلامی اقدام دولت در خارج کردن ۷ پالایشگاه از سبد سهام عدالت را غیرقانونی توصیف کردند.
شنبه 07 اسفند - 09:27آغاز همایش استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی
با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی صورت گرفت
«خبرگزاری فارس» همایش استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی امروز با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل سالن همایش صدا و سیما برگزار شد.
شنبه 07 اسفند - 14:15شنبه ۷ اسفند | ادامه روند صعودی قیمت سکه
«همشهری آنلاین» در بازار شنبه ۷ اسفندماه سکه تمام طرح جدید با افزایش حدود ۷۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به آخرین روز هفته گذشته، به یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان رسید.
شنبه 07 اسفند - 18:26برای برخورد با موسسات مالی غیرمجاز مصلحت‌اندیشی نمی‌کنیم/ عزم جدی دولت برای تسویه بدهی با بانک‌ها
رییس کل بانک مرکزی :
«خبرگزاری فارس» رئیس کل بانک مرکزی درباره برخورد با موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز با بیان اینکه مصلحت اندیشی در این زمینه وجود ندارد، عنوان کرد: بانک مرکزی اهل مماشات در حوزه عدم شفافیت نیست.
یکشنبه 08 اسفند - 02:30رشد شاخص بورس نزول فرابورس
«همشهری آنلاین» شاخص کل بورس تهران در مبادلات ۱۶ واحد رشد کرد و به ۷۷ هزارو ۸۶۳ واحد رسید اما شاخص فر ابورس با ۱.۹ واحد کاهش در محدوده ۸۶۵ واحد قرار گرفت.
یکشنبه 08 اسفند - 00:22صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ۸ اسفند
«تابناک» صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.
شنبه 07 اسفند - 12:25ادامه روند صعودی قیمت سکه
«خبرگزاری ایسنا» در بازار امروز - شنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش حدود ۷۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به آخرین روز هفته گذشته، به یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان رسید.
شنبه 07 اسفند - 11:23گازسوزی در پارس جنوبی کاهش یافت
مجری فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی:
«خبرگزاری فارس» مجری فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی از کاهش گاز سوزی و فلرینگ پالایشگاه این فازها به میزان ۳۰ تن در روز خبر داد .
شنبه 07 اسفند - 11:14صنعت بیمه در انتظار رژیم توانگری مالی بیمه است
رئیس کل بیمه مرکزی:
«خبرگزاری فارس» رئیس کل بیمه مرکزی، تکمیل و اصلاح تدریجی آن و الزام کفایت ذخایر بیمه‌ای مرتبط با قانون بیمه شخص ثالث را از اقدامات همسو صنعت بیمه با استانداردهای گزارشگری بین المللی اعلام کرد.
یکشنبه 08 اسفند - 01:30۳۰۰ شرکت شبه دولتی در مسیر شفافیت
«همشهری آنلاین» بحران مالی بانک‌ها به آرامی ابعاد بزرگ‌تری از کوه یخ شفافیت را در اقتصاد ایران نمایان می‌کند.
شنبه 07 اسفند - 14:14صادرات نفت آمریکا رکورد زد
«همشهری آنلاین» صادرات نفت خام آمریکا به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز رسید که از سال ۱۹۹۳ میلادی به بعد بی‌سابقه بوده است.
شنبه 07 اسفند - 12:21"اسنپ" و "تپسی" را نمی‌توان متوقف کرد
رییس موسسه پژوهش‌های بازرگانی:
«خبرگزاری ایسنا» رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی پیشرفت موج های تکنولوژی و کسب و کارهای فناورانه را اجتناب ناپذیر عنوان کرد و گفت: نمی‌توان جلوی سرویس‌هایی چون "اسنپ" و "تپسی" را گرفت.
شنبه 07 اسفند - 11:57تشکیل کمیته مشترک برای توقف تولید پراید و پژو۴۰۵/ تولید پژوپارس ادامه می یابد
رئیس انجمن قطعه‌سازان در پاسخ به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» رییس انجمن قطعه سازان از تشکیل کمیته ای با حضور خودروسازان، قطعه سازان و وزارت صنعت برای توقف تولید برخی خودروهای قدیمی خبر داد و گفت: بحث توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ مطرح است ولی تولید پژو پارس ادامه خواهد یافت.
شنبه 07 اسفند - 11:35علامت سوال بزرگ مقابل صادرات غیرنفتی؟
«خبرگزاری ایسنا» طبق برنامه، در پایان سال جاری میزان صادرات غیرنفتی کشور باید به عددی معادل ۵۰ میلیارد دلار می‌رسید. علاوه بر این عدد ۴۲ میلیارد دلار برای صادرات غیرنفتی طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری تعریف شده بود که در این راستا عملکرد صادراتی کشور معادل ۳۵ میل...
شنبه 07 اسفند - 16:39اختلاف سقف معافیت مالیات حقوق کارگران و کارمندان/ امکان تجدیدنظر وجود ندارد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با فارس خبرداد
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اختلاف سقف معافیت مالیاتی دستمزد کارگران دولتی و خصوصی تبعیض است.
شنبه 07 اسفند - 10:32حمل درصد بالایی از فراورده‌های نفتی بدون بارنامه انجام می‌شود/ دولت در حق حمل و نقل سهل‌انگاری می‌کند
عضو هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل کشور اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل کشور با بیان اینکه از سال آینده حمل جاده‌ای فرآورده‌های نفتی با اخذ بارنامه به طور دقیق در جاده‌ها رصد می‌شود از سهل‌انگاری دولت در حق شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان گله کرد و گفت: دولت ...
شنبه 07 اسفند - 10:23پیام سیف به سهامداران بانکها/آغاز توزیع اسکناس های نو ازهفته جاری
سیف در پاسخ به پرسش‌های مهر؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه مرحله دوم اصلاح صورتهای مالی بانکها منجر به زیان سهامداران نخواهد شد، از توزیع اسکناس نو از هفته جاری در بانکها خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 09:48حقوق بازنشستگانی که از محل خزانه بود، پرداخت شده است
وزیر اقتصاد در پاسخ به فارس
«خبرگزاری فارس» وزیر امور اقتصادی در حاشیه همایش گزارشگری مالی گفت: حقوق بازنشستگانی که از محل خزانه بود، پرداخت شده است.
شنبه 07 اسفند - 15:39وزارت جهاد خبر واردات پرتقال از مصر را تائید کرد
در یک نشست خبری؛
«خبرگزاری مهر» سرانجام پس از دو هفته، معاون وزیر جهادکشاورزی خبر واردات پرتقال از کشور مصر توسط این وزارتخانه را تایید کرد و گفت: واردات پرتقال به منظور تنظیم بازار شب عید انجام می گیرد.
شنبه 07 اسفند - 08:58کارنامه ارزی دولت روحانی/فراز و فرود نرخ دلار در بازار
بازخوانی پرونده تحولات دلاری؛
«خبرگزاری مهر» کارنامه ارزی سال ۹۵ حکایت از آن دارد که اوج گیری نرخ دلار از بعد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز و با تصویب تمدید داماتو در سنا به اوج نزدیک شده و در سال نو میلادی رو به افول گذاشته است.
شنبه 07 اسفند - 19:50کاهش ۲.۸ میلیارد دلاری صادرات غیر نفتی/ظرفیت ۶۵ میلیارد دلاری صادرات خدمات فنی و مهندسی
دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی خبرداد
«خبرگزاری فارس» دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی با بیان این که باید معاونت صادرات غیرنفتی در ریاست جمهوری تشکیل شود، گفت: در بخش صادرات خدمات فنی و مهندسی 65 میلیارد دلار ظرفیت خالی وجود دارد.
شنبه 07 اسفند - 13:04ادامه گران‌فروشی مرغ در آستانه شب عید
«خبرگزاری ایسنا» طی ماه‌های اخیر نه تنها آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بلکه گرانفروشی عده‌ای باعث افزایش روزافزون قیمت گوشت مرغ در آستانه سال نو شده است و وزارت کشاورزی به عنوان متولی تولید و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان به عنوان حامی حقوق مشتری در این باره پاسخی...
شنبه 07 اسفند - 18:05ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید
جهانگیری اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس جمهور با تاکید بر آمادگی کامل برای مدیریت و نظارت بر بازار پایان سال گفت: گروه های بازرسی و نظارت از افزایش قیمت ها بیش از قیمت مصوب جلوگیری کنند.
شنبه 07 اسفند - 11:44100 هزار تن برنج تایلندی در راه ایران
«خبرگزاری فارس» تایلند پس از 10 سال قرارداد فروش برنج با ایران امضا کرد که به گفته یک مقام تایلندی در سفر وزیر بهداشت به این کشور در اواخر سال 2016 توافق آن حاصل شده بود و تا 2 ماه آینده 50 هزار تا 100 هزار تن برنج سفید به ایران ارسال خواهد شد.
شنبه 07 اسفند - 11:31بی‌تاثیری «شیل» در افزایش ذخایر استراتژیک نفت/افزایش قیمت به بشکه‌ای 70 دلار تا پایان 2017
گلدمن ساکز اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» گلدمن ساکز با بیان اینکه «شیل» در افزایش ذخایر استراتژیک نفت جهان بی‌تاثیر است، گفت:احتمال افزایش قیمت نفت به بشکه‌ای 70 دلار تا پایان سال 2017 میلادی وجود دارد.
شنبه 07 اسفند - 10:23تقویت نرخ رسمی 20 ارز/ دلار از 3240 تومان گدشت+ جدول
«خبرگزاری فارس» بانک مرکزی امروز نرخ دلار را با 4 ریال افزایش اعلام کرد و در عین حال یورو 3 ریال کاهش داشت
شنبه 07 اسفند - 21:44گرانی به پیشواز عید رفت
«همشهری آنلاین» علی ابراهیمی:ستاد تنظیم بازار در حالی برای مدیریت بازار شب عید تشکیل جلسه داد که در فاصله ۳ هفته مانده به نوروز، امسال گرانی زودتر از مردم به پیشواز بهار رفته است.
شنبه 07 اسفند - 09:45انعکاس مدیریت ریسک در صورتهای مالی
معاون سازمان بورس اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از انعکاس مدیریت ریسک در صورتهای مالی بانکها، بیمه ها و شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری خبر داد و گفت: هلدینگ ها و شرکتهای سرمایه گذاری ملزم به رعایت IFRS هستند.
شنبه 07 اسفند - 21:04الزام منطقه‌بندی اقتصادی برای توسعه
«همشهری آنلاین» رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از پیشنهاد بخش‌خصوصی در زمینه منطقه‌بندی اقتصادی برای شکل‌گیری توسعه متوازن در کشور خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 14:51توجیه عجیب برای مصوبه ضدکارگری در مجلس/ وزارت کار بی‌توجهی کرد
عضو شورای عالی کار در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» عضو شورای عالی کار با اشاره به مصوبه ضد کارگری مجلس شورای اسلامی در خصوص سقف معافیت مالیاتی کارگران با کارمندان، گفت: یک نماینده مجلس با این استدلال که کارگران حقوق کمتری دریافت می‌کنند، باید مالیات بیشتری بپردازند درصدد توجیه اقدام مجلس اس...
شنبه 07 اسفند - 13:40صادرات نفت آمریکا رکورد زد
در ۲۴ سال اخیر؛
«خبرگزاری مهر» صادرات نفت خام آمریکا به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز رسید که از سال ۱۹۹۳ میلادی به بعد بی سابقه بوده است.
شنبه 07 اسفند - 19:42نرخ متوسط معاملات نقدی۳ ارز در نخستین روز هفته دوم اسفند
بانک مرکزی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» بانک مرکزی، نرخ متوسط معاملات نقدی یورو، دلار و درهم را بر اساس سامانه نظارت ارز اعلام کرد.
شنبه 07 اسفند - 13:29برترین وبسایت آگهی رایگان در جشنواره "وب و موبایل" مشخص شد
«خبرآنلاین» امسال نیز طبق روال هر سال، این جشنواره در ایران برگزار شد و با اعلام نتایج، رأی داوران و مردم، برندگان هر بخش معرفی شدند.
شنبه 07 اسفند - 12:53ایران ۲۴ میلیون بشکه میعانات گازی صادر کرد
با ثبت یک رکورد جدید؛
«خبرگزاری مهر» وزارت نفت اعلام کرد: ایران در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی حدود ٢٤ میلیون بشکه میعانات گازی به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کرده است.
شنبه 07 اسفند - 19:02گلایه‌ها از اقتصاد رانتی برای سهم گرفتن از رانت است
رئیس سابق کمیسیون واردات اتاق ایران:
«خبرگزاری فارس» رئیس سابق کمیسیون واردات اتاق ایران با اشاره به اقتصاد متکی به نفت کشور گفت: اگر گلایه‌ای در رابطه با وضعیت اقتصاد است می‌خواهیم سهمی از رانت بگیریم و گرنه در مورد اقتصاد رانتی بحثی نیست.
شنبه 07 اسفند - 12:20از نفس افتادیم از بس پیگیری کردیم
«تابناک» قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نامه آخوندی به معاون اول رییس‌جمهوری در خصوص عدم پرداخت مصوبات مالی دولت درباره مسکن مهر،گفت:با وجود دستور آقای نوبخت به مدیر تلفیق سازمان برنامه،اما با این حال هنوز یارانه مسکن مهر پرداخت نشده است. ...
شنبه 07 اسفند - 12:09حسابرسی که سود موهوم را در شرکت‌های دولتی هشدار دهد، تهدید می‌شود/اعتقاد خود را به امضای وزیر نمی‌فروشم
رئیس سازمان حسابرسی عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان حسابرسی کل کشور با بیان اینکه در صورت شناسایی سود موهوم در صورت‌های مالی شرکت‌های دولتی حسابرس تهدید می‌شود، گفت: براساس بررسی نهادهای رسمی خبری از حقوق‌ نجومی در سازمان حسابرسی نیست.
شنبه 07 اسفند - 11:56شنبه ۷ اسفند | طلای جهانی گران‌تر می‌شود
«همشهری آنلاین» سرمایه‌گذاران و کارشناسان وال استریت در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز پیش‌بینی کردند طلا تحت تاثیر دورنمای پایین ماندن نرخهای بهره آمریکا و ابهامات سیاسی در هفته جاری به قیمت بالاتری صعود می‌کند.
شنبه 07 اسفند - 18:35بعد از برجام حتی یک ال‌سی صادراتی باز نشده است/سیاستگذاری ارزی فاصله طبقاتی را زیاد کرده است
عضو اتحادیه صادرکنندگان اتاق سمنان:
«خبرگزاری فارس» عضو اتحادیه صادرکنندگان اتاق سمنان با تأکید بر اینکه بعد از برجام حتی یک ال سی صادراتی باز نشده است، گفت: هزاران ال‌سی وارداتی در بانک‌هایی باز شده که در همان بانک‌ها حتی امکان حواله کردن 10 هزار دلار پول به داخل کشور نیست.
یکشنبه 08 اسفند - 04:40اختراعی که می‌تواند جان آتش‌نشانان را حفظ کند
«فردا نیوز» یکی از پژوهشگران کشورمان واترگانی ساخته است که می‌تواند ظرف ۴۰ دقیقه بر روی هر بالگردی نصب شود. اما این ابداع هم مانند دیگر موارد مشابه در پیچ و خم بوروکراسی ناکارآمد گم شده است.
شنبه 07 اسفند - 18:10رفع موانع صادراتی با بخشنامه اخیر دولت
در جلسه هم اندیشی تشکل های صادراتی مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه هدف ما این است که موانع صادراتی را رفع کنیم، گفت: مشکل دریافت مالیات از صادرات با توافق کنفدراسیون و سازمان امور مالیاتی حل شد.
شنبه 07 اسفند - 11:06آغاز عملیات استقرار شناور FPSO در لایه نفتی پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران خبر داد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از آغاز عملیات استقرار شناور FPSO در کنار در میدان نفتی پارس جنوبی خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 10:51زمزمه های حقوق های نجومی در سازمان حسابرسی
پورابراهیمی عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت افشای اطلاعات از سوی همه دستگاههای دولتی و حتی دستگاه قضا گفت:شبهاتی نسبت به پرداخت حقوق های نجومی در سازمان حسابرسی وجود دارد.
شنبه 07 اسفند - 17:52قانون فعلی معافیت ارزیابی دارایی‌ها تمدید می‌شود/ اقدام اتاق اصناف در صندوق‌های فروشگاهی خلاف قانون بود
پور ابراهیمی در گفتگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دلیلی برای مخالفت سازمان حسابرسی با استاندارد افشای حقوق مدیران در سال 1386 وجود نداشته، عنوان کرد: کلیات قانون تجهیز اصناف به صندوق های فروشگاهی در مجلس در حال بررسی است.
شنبه 07 اسفند - 17:50ساخت خودروهای برقی دوگانه توسط مک لارن
«همشهری آنلاین» از سال ۲۰۲۵ به بعد تمامی سوپراسپرت‌های کمپانی مک لارن به صورت برقی دوگانه طراحی می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 17:45فهرست 12 قلم دارویی ممنوعه هنگام مسافرت به کشورهای آسیای میانه
گمرک ایران خبر داد
«خبرگزاری فارس» گمرک ایران فهرست 12 قلم دارویی ممنوعه هنگام مسافرت به کشورهای آسیای میانه منتشر کرد.
شنبه 07 اسفند - 10:11خزانه داری حقوق و عیدی بازنشستگان را پرداخت کرد
طیب نیا در جمع خبرنگاران؛
«خبرگزاری مهر» وزیر امور اقتصادی و دارایی از پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان از سوی خزانه داری کل کشور خبر داد و گفت: در مورد پرداخت حقوق بازنشستگان لشکری به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
شنبه 07 اسفند - 10:11چین بزرگ ترین شریک تجاری آلمان شد/ آمریکا یک گام عقب رفت
در ادامه جنگ تجاری آمریکا و چین؛
«خبرگزاری مهر» مرکز آمار فدرال آلمان اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ میلادی، چین بزرگ‌ترین شریک تجاری آلمان بود و حجم معاملات تجاری دو کشور به ۱۸۰ میلیارد دلار رسید.
شنبه 07 اسفند - 17:23سکه یک میلیون و ۲۰۶ هزار تومان معامله شد/ کاهش بهای ارز+‌ جدول
«خبرگزاری فارس» امروز در بازار تهران قیمت انواع سکه با افزایش قابل توجهی مواجه شد.
شنبه 07 اسفند - 17:13شاخص بهای تولیدکننده در بهمن ماه منتشر شد
بانک مرکزی اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به بهمن ماه ۱۳۹۵ نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن ماه ۱۳۹۴ به‌میزان ۴.۵ درصد افزایش یافته است.
شنبه 07 اسفند - 09:16آرامکو یک پنجم قیمت تعیین شده،می‌ارزد/قیمت‌گذاری ۲تریلیون دلاری
تحلیلگران می‌گویند؛
«خبرگزاری مهر» عربستان در حالی برای فروش ۵ درصد سهام شرکت آرامکو آماده می شود که تحلیلگران ارزش واقعی این شرکت را یک چهارم یا یک پنجم ۲ تریلیون دلاری می دانند که مقامات عربستان برای آن در نظر گرفته اند.
شنبه 07 اسفند - 16:53نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی
«همشهری آنلاین» نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.
شنبه 07 اسفند - 16:43پنج خودروی خارجی مناسب برای سفرهای نوروزی 
«خبرگزاری مهر» مسافرت با خودرو شخصی مناسب، این حسن را دارد که علاوه بر راحتی و آسودگی سفر، می‌توان از مناظر زیبا، جذاب و طبیعت جادهای بین ‌شهری مناطق مختلف ایران که هرکدام زیبایی بی‌نظیری دارند، بهره برد.
شنبه 07 اسفند - 16:42بانک پاسارگاد تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران رادریافت کرد
برای سومین سال متوالی؛
«خبرگزاری مهر» بانک‌پاسارگاد برای سومین سال پیاپی، موفق به کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) شد.
شنبه 07 اسفند - 16:36افزایش ۲ برابری سطح پوشش برفی کشور
در پی بارش‌ها در بهمن‌ماه امسال گزارش شد؛
«خبرگزاری مهر» شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد سطح پوشش برفی کشور در بهمن ماه امسال با دو برابر افزایش به حدود ۴۷۰ هزار کیلومتر مربع رسیده است.
شنبه 07 اسفند - 16:19بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز شنبه
«خبرگزاری ایسنا» "ادامه گران‌فروشی مرغ در آستانه شب عید"،"آخرین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار در روزهای پایانی سال"،"خوزستان دیگر بی‌آب نیست"،"ثبات در بازار خودروهای وارداتی"،""مقره" قاتل برق خوزستان"،""اسنپ" و "تپسی" را نمی‌توان متوقف کرد"،"۶ میلیون دیگر...
شنبه 07 اسفند - 16:18انفجار نفتی در عراق
«خبرگزاری ایسنا» منابع امنیتی و صنعتی نفت عراق از انفجار 4 بمب در روز شنبه در نزدیکی خط لوله یک میدان نفتی در نزدیکی شهر شمالی عراق منطقه نفتی کرکوک خبر دادند.
شنبه 07 اسفند - 16:16افزایش 2 برابری سطح پوشش برفی کشور
«خبرگزاری فارس» شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد سطح پوشش برفی کشور در بهمن ماه امسال با دو برابر افزایش به حدود 470 هزار کیلومتر مربع رسیده است.
شنبه 07 اسفند - 16:13جبران کم‌بارشی‌ تا ۸۰ درصد بارش‌ سال قبل/ شرایط پایدار جوی در اغلب شهرها
فارس از شرایط جوی کشور گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی ۱۱۲.۴ میلی‌متر ثبت شد، بارش در سال گذشته در این بازه زمانی ۱۳۹.۴ میلی‌متر بود بنابراین بارش‌های سال جاری ۸۰.۶ درصد بارش سال گذشته است.
شنبه 07 اسفند - 16:10درخشش طلا در چهارمین هفته متوالی
«خبرگزاری فارس» قیمت طلا به بالاترین رقم در 3 و نیم ماه اخیر رسید و هر اونس 1257.19 دلار فروخته شد.
شنبه 07 اسفند - 16:07تبلیغات زیادی برای خرید هواپیما انجام شد/ تغییر ۸ مدیر در ۱۰ سال
در قسمت سوم «۱۸۰ درجه» مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» ۲ تن از مسئولان صنعت هواپیمایی در برنامه «۱۸۰ درجه» درباره خرید هواپیمای نو به مناظره پرداختند.
شنبه 07 اسفند - 15:58افزایش نرخ ۲۰ ارز در بانک مرکزی
«خبرگزاری ایسنا» بانک مرکزی نرخ رسمی ۲۰ ارز موجود در مرکز مبادلات ارزی را افزایش داد.
شنبه 07 اسفند - 07:37شغل هست ولی روحیه کار نیست!
«خبرگزاری ایسنا» فعالان حوزه کار می‌گویند ایجاد شغل تنها به پول و نقدینگی نیاز ندارد و اگر فرهنگ کار و روحیه کار کردن تقویت شود دیگر کسی بیکار نمی‌ماند.
شنبه 07 اسفند - 15:29جهش قابل توجه قیمت سکه/نیم سکه ۱۸ هزار تومان گران شد
در جریان معاملات بازار آزاد؛
«خبرگزاری مهر» در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با جهش مواجه بود، به نحوی که نرخ نیم سکه با هجده هزار تومان افزایش مواجه بود و به ۶۷۷ هزار تومان رسید.
شنبه 07 اسفند - 15:25ارائه خدمات باکیفیت و رضایت مشتریان کلید موفقیت در کارآفرینی
مریم رئوف کار آفرین نمونه کشور مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» کارآفرین نمونه کشوری اعلام کرد مشارکت و فعالیت‌های اجتماعی بانوان با تغییر نگرش‌های جامعه و سبک زندگی، به عنوان نیمی‌از پیکره جامعه، هر روز رو به افزایش است.
شنبه 07 اسفند - 15:24گزارشِ معاملات صوری دادیم در مقابل تهدید به برکناری شدیم
رییس سازمان حسابرسی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حسابرسی می گوید این سازمان گزارشی داده که شرکتی با انجام معامله صوری زیان ها را به سود بدل کرده است اما در مقابلِ این گزارش او را تهدید به برکناری کرده اند.
شنبه 07 اسفند - 15:23ارزش معامله‌های برق به بیش از ۳۳ میلیارد ریال رسید
«خبرگزاری ایسنا» ارزش معامله‌های انجام‌شده برق در بورس انرژی طی هفته گذشته به بیش از ۳۳ میلیارد ریال رسید که نماد بار پایه بیش از ۵۰ درصد از ارزش معاملات را به خود اختصاص داده است.
شنبه 07 اسفند - 14:57کاهش ترافیک جاده‌ها/‌ برخی محورها کماکان به دلیل بارش‌های اخیر مسدود هستند‌
فارس از وضعیت ترافیکی راه‌ها گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده‌ها روان است و براساس‌ اطلاعات ۱۸۲۳ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ نسبت به روز قبل ۶.۵ درصد کاهش‌ نشان می‌دهد.
شنبه 07 اسفند - 14:36مخالف خرید یا تاسیس بانک از سوی بیمه‌ها نیستم
همتی در پاسخ به مهر؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه با تاسیس بانک یا خرید سهام آن از سوی شرکتهای بیمه مخالف نیستم، گفت: مردم سال آینده الحاقیه نمی خرند.
شنبه 07 اسفند - 14:35افزایش روند «بیکاری» در میان «وعده‌های دولتی»/ اشتغال روستا با پول نفتی ایجاد نمی‌شود
یک اقتصاددان در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» یک استاد اقتصاد معتقد است که دولت به جای وعده وعیدهای مختلف برای ایجاد اشتغال، اقدامات عملی مؤثر با توجه به سیاست‌های اقتصادی مقاومتی در پیش بگیرد.
شنبه 07 اسفند - 14:33تشک و بالش نامناسب ممکن است، پوست شما را تخریب کند
«خبرگزاری مهر» بررسی ها نشان داده استفاده از تشک و بالش غیر استاندارد ممکن است به انهدام سلول‌های پوستی منجر شده و سلامتی مصرف کننده را به خطر اندازد.
شنبه 07 اسفند - 14:23واگذاری زنجیره تأمین و توزیع مواد سوختی به بخش خصوصی‌/ الزام تانکرهای نفتکش به اخذ بارنامه
در همایش شرکت‌های حمل فرآورده نفتی مطرح شد
«خبرگزاری فارس» ‌واگذاری زنجیره تأمین و توزیع مواد سوختی به بخش خصوصی‌، اتصال سامانه نرم‌افزاری صدور بارنامه سازمان راهداری به سامانه شرکت نفت و الزام ناوگان جاده‌های حمل فرآورده‌های نفتی به اخذ بارنامه قانونی اقدامات و الزاماتی بود که در همایش شرکت‌های حم...
شنبه 07 اسفند - 14:22جابجایی پلاسکونشینان معترض در واحدهای جدید
در گفت و گو با ایسنا اعلام شد
«خبرگزاری ایسنا» از جابه‌جایی پلاسکونشینان معترض در واحدهای جدید مجتمع تجاری نور خبر داد و اعلام کرد که با توجه به ساختمان‌های تجاری مجاور ساختمان پلاسکو به نظر نمی‌رسد مشکلی در ساخت ساختمان پلاسکوی جدید ۱۵ طبقه در محل سابق وجود داشته باشد.
شنبه 07 اسفند - 14:10تقویت ۱۶ واحدی شاخص کل بورس/ حمایت نیم‌بند بازارگردان‌ها از نمادهای شاخص‌ساز
فارس از آن سوی تالار شیشه‌ای گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد معاملات متعادل و کم‌نوسان همسو با تکاپوی بازار سازها برای حمایت از گروه‌های شاخص‌ساز بازار بود، بازاری که به دنبال تک‌سهم‌ها در گروه پتروشیمی، قطعه‌سازی و برخی سیمانی‌ها است.
شنبه 07 اسفند - 13:57راه ۷روستای بانه همچنان بسته است/کمبود امکانات مانع بازگشایی است
علیرغم گذشت یک هفته از بارش سنگین برف؛
«خبرگزاری مهر» رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بانه کردستان، گفت: به دلیل سخت گذر بودن و حجم بالای برف، راه هفت روستای این شهرستان با گذشت یک هفته از بارش برف همچنان بسته است.
شنبه 07 اسفند - 13:54بدهی دولت به شرکت آسمان تهاتر می‌شود
براساس مصوبه هیئت وزیران؛
«خبرگزاری مهر» با تصویب هیئت وزیران، بدهی دولت به شرکت خدمات هوایی کشور (آسمان) با بدهی‌های شرکت مذکور به دولت و شرکت‌های دولتی تا سقف ده هزار میلیارد ریال تهاتر می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 13:52مقررات ایمنی در برابر آتش اصلاح شد
رییس مرکز تحقیقات مسکن خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ابلاغ ویرایش جدید مبحث سوم مقررات ملی ساختمان که مربوط به مقوله محافظت ساختمان‌ها در برابر آتش است گفت: در حادثه پلاسکو به دلیل نبود پوشش ضدحریق بر روی فلزات ظرف یک ساعت ۵۰ درصد مقاومت سازه کاهش پیدا کرد...
شنبه 07 اسفند - 13:52توقف تولید پژو۴۰۵ و پراید/اجرای قرارداد با فولکس واگن تا مرداد
رئیس انجمن قطعه سازان اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.
شنبه 07 اسفند - 13:52جلوی حرکت پاندول وار رشد اقتصادی را بگیریم
نجفی:
«خبرگزاری ایسنا» مشاور اقتصادی رئیس جمهور می‌گوید در سال‌های اخیر وضعیت اقتصادی کشور بهبود چشم‌گیری یافته و امروز به رشد اقتصادی قابل ملاحظه‌ای رسیده‌ایم و باید بتوانیم این وضعیت را در سال‌های آینده نگه داریم همچنان که برای تامین اقتصاد ایران حداقل به اقتصا...
شنبه 07 اسفند - 13:49تجارت میلیاردها دلاری ماری‌جوانا زیر تیغ ترامپ
بلومبرگ:
«خبرگزاری فارس» در حال حاضر مصرف ماری جوآنا در برخی ایالت های آمریکا قانونی است و دولت ترامپ نیز قصد دارد مصرف این ماده مخدر را در آمریکا ممنوع کند.
شنبه 07 اسفند - 13:38نگرانی «باسف» از سرمایه گذاری در ایران/تحریم‌ها کامل لغو نشد
وال استریت ژورنال گزارش داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر عامل شرکت «بی ای اس اف» گفت:« در مورد تحریم های اقتصادی ایران همچنان بلاتکلیفی وجود دارد و این مسئله موجب تردید سرمایه گذاری ما در بخش نفت و گاز ایران شده است.»
شنبه 07 اسفند - 13:36افتتاح نخستین کارخانه اروپایی بوئینگ
«خبرگزاری ایسنا» شرکت بوئینگ برای افتتاح نخستین کارخانه تولیدی خود در اروپا برای ساخت قطعه برای بعضی از هواپیماهایش، ۲۰ میلیون پوند (۲۴.۹۸ میلیون دلار) سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
شنبه 07 اسفند - 13:35هزینه خدمات مهندسی در ایران ۲ درصد قیمت تمام‌شده ساختمان است
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، هزینه خدمات مهندسی را در ایران ۲ درصد قیمت تمام شده ساختمان بیان کرد و آن را رقمی بسیار پایین دانست.
شنبه 07 اسفند - 13:28جزئیات شکایت انجمن فولاد اروپا از ایران به اتهام دامپینگ
اتاق ایران اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر»  اتهام دامپینگ فولاد صادراتی ایران از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد اروپا، دستاویزی شد تا معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران به تحلیل این موضوع پرداخته و پرونده شکایت از ایران را واکاوی کند.
شنبه 07 اسفند - 13:25سقوط آزاد سرمایه‌گذاری صنعت از سال ۸۷/ انقلاب چهارم صنعتی الگوی مناسب سرمایه‌گذاری‌ جدید
رئیس موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی خبرداد
«خبرگزاری فارس» رئیس مؤسسه مطالعات بازرگانی با بیان اینکه ارقام سرمایه‌گذاری صنعت کشور از سال 87 سقوط آزاد در ارقام را نشان می‌دهد، تصریح کرد: این سرمایه‌گذاری حاکی از آن است که فعالیت‌های تولیدی به هیچ وجه برای سرمایه‌گذاری جذابیت ندارد.
شنبه 07 اسفند - 13:18آماده‌سازی نوروزی ناوگان نفتکش جاده‌ای برای تأمین بنزین/ حمل روزانه ۱۵۰ میلیون لیتر فرآورده
دبیرکمیته شرکت‌های حمل و نقل فرآورده‌های نفتی ایران خبر داد
«خبرگزاری فارس» دبیر کمیته شرکت‌های حمل و نقل فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه روزانه ۱۵۰ میلیون لیتر فراورده نفتی شامل بنزین، گازوئیل، مازوت و سوخت هواپیما در کشور حمل می‌کنیم، گفت: از نظر تأمین بنزین جایگاه‌ها در ایام نوروز مشکلی نداریم.
شنبه 07 اسفند - 13:15ایران به منطقه کریمه توربین صادر می‌کند
«خبرگزاری ایسنا» روسیه از خرید توربین‌های مورد نیاز خود از ایران خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 13:09جزییات بهای برق مصرفی در سال ۹۶
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس تصویب مجلس شورای اسلامی و به منظور حمایت از صنعت برق میزان عوارض بر هر کیلو وات ساعت برق ۵۰ ریال در نظر گرفته شد و این در حالی است که سال گذشته این عدد معادل ۳۰ ریال بود که این به معنای افزایش ۲۰ ریالی بهای هرکیلووات برق مصرفی در سا...
شنبه 07 اسفند - 12:55۸ کشور اول دولت الکترونیکی در جهان چارچوب ملی معماری سازمانی دارند
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
«خبرگزاری فارس» معاون وزیر ارتباطات گفت: ۸ کشور از ۱۰ کشور اول رتبه‌بندی دولت الکترونیکی در جهان چارچوب ملی معماری سازمانی دارند و علاوه بر این کشورهای در حال توسعه نیز از این چارچوب ملی معماری سازمانی بهره‌بردند.
شنبه 07 اسفند - 12:44افزایش یک درصدی قیمت نفت طی هفته گذشته/ زورآزمایی اوپک و «شیل» آمریکا
رویترز اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» درحالی‌که بازار نگران افزایش تولید آمریکاست که اثر کاهش تولید اوپک را خنثی می‌کند، اما قیمت نفت علی‌رغم کاهش در روز جمعه، طی هفته گذشته 1.1 درصد افزایش یافت.
شنبه 07 اسفند - 12:40۲۰۰ میلیارد تومان یارانه مسکن مهر بلوکه شد/ استمداد از نمایندگان مجمع تهران برای تکمیل ۲۶ هزار واحد معطل
مدیرعامل پردیس در گفت‌و گو با فارس تائید کرد
«خبرگزاری فارس» عدم پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه مسکن مهر از سوی خرانه‌داری کل کشور و اداراه کل تلفیق برنامه و بودجه اتمام ۲۶ هزار مسکن مهر را متوقف کرده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است