مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


یکشنبه 29 مرداد - 14:47
فارس از آن‌سوی تالار شیشه‌ای خبر می‌دهد
«خبرگزاری فارس» معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد معاملاتی متعادل و کم حجم در اغلب نمادهای معاملاتی بودند که لزوم اصلاح قیمت در برخی نمادها باعث شد تا بورس متمایل به فاز استراحت باشد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:11
«خبرگزاری ایسنا» در بازار امروز - یکشنبه - دلار آمریکا با افزایش هشت تومانی ۳۸۲۸ تومان و سکه تمام طرح جدید با کاهش ۳۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان عرضه می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 20:58
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» تعداد عرضه‌های رینگ بین الملل در روز دوشنبه مورخ 96.5.30 از تعداد عرضه‌های رینگ داخلی در همان روز پیشی خواهد گرفت.
یکشنبه 29 مرداد - 20:43
از سوی سازمان سرمایه گذاری اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران طی گزارشی گزارش سرمایه وارده در طی دولت یازدهم را اعلام کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 20:40
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» نخستین نشست وزارت کار در دولت دوازدهم امشب با موضوع اشتغال به ریاست علی ربیعی برگزار می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 19:57
وزارت خارجه عراق اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه عراق طی نامه‌ای به سفارت ایران در آن کشور، بخشنامه اصلاحات قوانین گمرکی عراق را ابلاغ کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 19:56
یک مقام مسئول در سازمان راهداری اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به اتمام عملیات نصب سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان از ارزیابی این سیستم خبرداد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:12
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اوپک در نامه‌ای، انتخاب دوباره زنگنه به عنوان وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
یکشنبه 29 مرداد - 02:50
معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر ارتباطات معتقد است کسب‌وکارهای سنتی در ابتدا با کسب‌وکارهای اینترنتی مخالفت می‌کنند، اما درنهایت اینترنتی‌ها، سنتی‌ها را تحریک می‌کنند که به سمت دیجیتالی شدن بروند.
یکشنبه 29 مرداد - 18:29
عضو انجمن معماری ساختمان تهران در جمع خبرنگاران
«خبرگزاری فارس» عضو انجمن معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان تهران، گفت: عدم شناخت و آگاهی معماران و مسئولان حوزه مدیریت شهری نسبت به فرهنگ ایران اسلامی باعث شده شهرسازی با آموزه‌های اعتقادی و فرهنگی فاصله زیادی پیدا کند.
یکشنبه 29 مرداد - 17:36
«همشهری آنلاین» کاهش ارزش پوند استرلینگ موجب تقویت توریسم انگلستان شده است اما به واردات مواد غذایی انگلستان آسیب زده است.
یکشنبه 29 مرداد - 17:35
«همشهری آنلاین» دادستانی فدرال ایالات متحده آمریکا پیشنهاد داد مهندس شرکت خودروسازی فولکس واگن به اتهام تقلب و دستکاری در میزان آلایندگی موتور خودروهای دیزلی این شرکت به سه سال حبس محکوم شود.
یکشنبه 29 مرداد - 12:35
«خبرگزاری فارس» ۱۶۰۰ نفر از کارکنان فاز ۳ متروی دهلی‌نو هند به دلیل عدم پرداخت حقوق از سوی کارفرمایان به مدت سه ماه، دست به اعتصاب زدند.
یکشنبه 29 مرداد - 17:09
«خبرگزاری ایسنا» براساس ضوابط و الزامات مقررات ملی ساختمان مدیران دستگاه‌های اجرایی، مالکان و مدیران مجتمع‌های تجاری و مسکونی موظف به ایمن و استانداردسازی آسانسورهای مجموعه‌های متبوع خود هستند و هرگونه حادثه ناشی از عدم عقد قرارداد سرویس و نگهداری، بازرسی و...
یکشنبه 29 مرداد - 17:01
«خبرگزاری ایسنا» "زنگنه با ۳۰ سال سابقه وزارت بازنشست می‌شود؟"، "آزمون بزرگ اعتماد به تجربه وزیر اقتصاد"، "بازوی اجرایی روحانی، سکاندار وزارت سه‌بخشی"، "وزیر دهه‌ شصتی رای اعتماد گرفت"، "ساختمان تپه‌های عباس‌آباد به نام آخوندی باقی ماند"، "سومین رای اعتماد ...
یکشنبه 29 مرداد - 16:53
«خبرگزاری ایسنا» تازه‌ترین گزارش‌ها از این حکایت دارد که بانک‌ها در چهار ماهه اول امسال بیش از دو میلیون فقره تسهیلات با رقمی حدود ۱۵۰ هزار میلیارد تومان به بخش‌های اقتصادی پرداخته‌اند.
یکشنبه 29 مرداد - 16:53
نسبت به چهار ماهه سال گذشته؛
«خبرگزاری مهر» تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی چهارماهه سال ۱۳۹۶ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۱۵۳۳.۱ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۲۳۸.۱ هزار میلیارد ریال معادل ۱۸.۴ درصد افزایش داشت.
یکشنبه 29 مرداد - 16:53
مقام مسئول در بنیاد مسکن خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون عمران روستایی بنیاد مسکن از اجرای طرح هادی در ۲۰ درصد روستاهای مرزی کشور تا پایان برنامه ششم توسعه خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:53
زنگنه مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر نفت گفت: افزایش ظرفیت تولید با اولویت میدان‌های مشترک نفت و به موازات آن افزایش ضریب بازیافت از میدان‌های نفت و گاز دو برنامه راهبردی من در وزارت نفت دولت دوازدهم است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:52
«خبرگزاری ایسنا» پس از شکل‌گیری مباحث متعددی درباره وضعیت مالیات‌ستانی از رانندگان اسنپ و تپسی اکنون رئیس سازمان امور مالیاتی اظهار کرده است رانندگانی که دارای یک خودرو هستند که در اسنپ و تپ‏سی فعال است، همانند دارندگان یک تاکسی، برای عملکرد سال ۱۳۹۵ از پرد...
یکشنبه 29 مرداد - 16:52
کارشناس مسکن عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» یک کارشناس اقتصاد مسکن اعلام کرد: بهترین روش برای نوسازی بافت فرسوده در ایران، توسعه شهرهای میانی با همکاری بخش خصوصی است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:51
مدیرعامل صندوق خبر داد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: صندوق ضمانت صادرات برای پشتیبانی بیمه‌ای صادرات به عمان آماده است.
یکشنبه 29 مرداد - 16:43
«خبرگزاری مهر» در مباحث مربوط به گسترش بیمه در ایران، همواره یکی از عوامل مهم و تعیین‌کنندة عدم توسعه این صنعت، توسعه نیافتن بیمه‌های زندگی عنوان می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 16:34
«خبرگزاری فارس» امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان کاهش یک میلیون و 208 هزار تومان، دلار با 4 تومان افزایش 3828 تومان و یورو با 7 تومان کاهش 4538 تومان فروخته شد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:25
«خبرگزاری فارس» بانک مسکن با ارسال بخشنامه‌ای به شعب خود در سراسر کشور، یک ابهام مهم برای پرداخت تسهیلات خرید مسکن را برطرف کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 16:17
آژانس بین‌المللی انرژی:
«خبرگزاری فارس» آژانس بین‌الملل انرژی اعلام کرد: تعداد خودروهای پاک در سال ۲۰۱۶ به ۲ میلیون دستگاه افزایش یافت که 40 درصد آنها در چین تولید می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 16:15
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» حسن روحانی امروز با انتصاب محمد نهاوندیان بعنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور، این پست را بعد از دو دهه احیاء کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:59
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» کارشناس برنامه ریزی مسکن معتقد است وزارت راه و شهرسازی در پیگیری رفع مشکلات بافت های فرسوده و نابه سامان شهری به خصوص اعطای تسهیلات ارزان قیمت به ساکنان این بافت ها منفعل عمل کرده است.
یکشنبه 29 مرداد - 15:55
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بانک های توسعه ای باید به وظیفه ذاتی خود برای حمایت از صنعت پتروشیمی کمک کنند و مجلس آماده است در این زمینه به این بانک ها کمک کند .
یکشنبه 29 مرداد - 15:46
فائو اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) ضمن استقبال از تصمیم شورای امنیت در به رسمیت شناختن پیوند بین مناقشات و قحطی، خواستار تقویت فرآیند احیا و مقاوم‌سازی بلندمدت کشورهای آسیب‌پذیر شد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:42
عضو هیأت نمایندگان اتاق ایران:
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دولت‌ها به بخش خصوصی اعتقادی ندارند، گفت: با تحلیل برنامه‌ها باید اشکالات وزرا را به آنها بیان کرد و نگذاریم که اشتباهات قبلی تکرار شود.
یکشنبه 29 مرداد - 15:13
رئیس کل سازمان مالیاتی
«خبرگزاری فارس» رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: رانندگان دارای یک خودرو که در اسنپ و تپ‏سی فعال هستند، مانند دارندگان یک تاکسی، برای عملکرد سال ۱۳۹۵ از پرداخت مالیات بر درآمد خودرو معاف هستند.
یکشنبه 29 مرداد - 15:05
«خبرگزاری ایسنا» در حالی محمود حجتی با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای سومین بار به عنوان وزیر جهاد کشاورزی در دولت دوازدهم انتخاب شد که با تندترین انتقادات از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و محکم‌ترین حمایت‌ها از سوی رییس جمهور و موافقان او در مجلس ...
یکشنبه 29 مرداد - 15:03
مشاور رئیس شورای عالی زکات در گفت‌وگو با فارس
«خبرگزاری فارس» مشاور رئیس شورای عالی زکات گفت: زکات تا 3 سال پیش در هر منطقه صرف امور عمرانی می‌شد اما در سه سال اخیر 60 درصد زکات جمع‌آوری شده صرف معیشت فقرای هر منطقه و 40 درصد صرف امور عام‌المنفعه از جمله هزینه تحصیل‌ و جهیزیه می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 15:00
سازمان بورس اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» طرح توزیع سهام عدالت از سال ۸۵ تاکنون در کشور در حال اجرا است و بر اساس قانون تا کنون درصدهای متفاوتی از سهام ۶۰ شرکت در سبد سهام عدالت تحت عنوان شرکتهای سرمایه‌پذیر قرار گرفته است.
یکشنبه 29 مرداد - 15:00
شیخ‌الوزرا رکورد وزارت را شکست
«خبرگزاری ایسنا» ساختمان قدیمی و سالخورده وزارت نفت بار دیگر میزبان وزیری با تجربه و کار بلد شد، فردی که از ۳۰ سالگی بر مسند وزارت نشسته و با هدایت سکان وزارت نفت در چهار سال پیش رو، بر کارنامه کاری اش مهر بازنشستگی خواهد خورد.
یکشنبه 29 مرداد - 15:00
شیخ‌الوزرا رکورد وزارت را شکست
«خبرگزاری ایسنا» ساختمان قدیمی و سالخورده وزارت نفت بار دیگر میزبان وزیری با تجربه و کار بلد شد، فردی که از ۳۰ سالگی بر مسند وزارت نشسته و با هدایت سکان وزارت نفت در چهار سال پیش رو، بر کارنامه کاری اش مهر بازنشستگی خواهد خورد.
یکشنبه 29 مرداد - 14:59
در پایان ماه پنجم سال ۲۰۱۷ میلادی؛
«خبرگزاری مهر» کارشناسان اقتصادی اعلام کردند که میزان بدهی چین در ماه «می» به ۳۰۴ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور رسید.
یکشنبه 29 مرداد - 14:55
مهار موانع اجرای سود بانکی
«خبرگزاری ایسنا» آن طور که رئیس کل بانک مرکزی از برداشته شدن موانع اجرای سودهای مصوب شورای پول و اعتبار سخن گفته و با توجه به اولتیماتوم اخیر وی در رابطه با رعایت سودهای علی‌الحساب و زمانی که برای پایان به بی‌نظمی‌های بانک‌ها در اجرای سود اعلام کرده بود، نب...
یکشنبه 29 مرداد - 14:52
«خبرگزاری ایسنا» در دومین روز معاملات بورس تهران شاخص کل توانست یک بار دیگر سقف‌شکنی کرده و برای اولین بار در ماه‌های گذشته از تراز ۸۲ هزار واحدی عبور کند. در معاملات امروز نفتی‌ها و فلزات اساسی اکثرا حدود یک درصد افزایش یا کاهش در قیمت پایانی را تجربه کردن...
یکشنبه 29 مرداد - 14:30
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» نعمت‌زاده در روزهای پایانی حضورش در وزارت صنعت در حالی بر ایجاد فضای هرج و مرج در قیمت برخی از کالاها مهر تأیید زد که عدم درج قیمت باعث تشدید بی‌نظمی در بازار و جنگ قیمتی تولیدکنندگان خواهد شد. حال باید دید وزیر جدید صنعت چه تدبیری در این م...
یکشنبه 29 مرداد - 14:17
رویترز خبر می دهد؛
«خبرگزاری مهر» آمار و اخبار اخیر نشان می دهد که برخی از اعضای اوپک همچنان برای همراهی با توافق کاهش تولید نفت، با چالش هایی رو به رو هستند.
یکشنبه 29 مرداد - 14:16
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» راه‌اندازی صندوق‌های جسورانه از جمله اقداماتی است که درراستای تفاهم نامه سازمان بورس و معاونت علمی ریاست جمهوری کلید خورد تا تامین مالی شرکتهای دانش بنیان از بازار سرمایه کلید بخورد.
یکشنبه 29 مرداد - 14:16
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» نخستین اتحادیه کسب و کارهای مجازی به عنوان پایگاهی برای ساماندهی این رسته از کسب‌وکارها در کشور سرانجام در حال شکل گیری است، اما در این مرحله نحوه تایید صلاحیت و سابقه فعالیت کاندیداهای انتخابات اتحادیه با انتقاداتی همراه شده است.
یکشنبه 29 مرداد - 14:15
با هدف رشد بیشتر سرمایه گذاری؛
«خبرگزاری مهر» مجمع دولتی کابینه چین قوانین و ابزارهایی را برای تضمین رشد پایدار سرمایه‌گذاری خارجی اعلام کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 13:50
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» در حالی که مشاور ریلی وزیر راه و شهرسازی از دستور رئیس جمهور برای تکمیل خط آهن خواف ـ هرات تا مهرماه خبر داده بود، مدیرکل بین الملل راه آهن گفت: تا آن زمان نیمی از این خط تکمیل می شود.
یکشنبه 29 مرداد - 13:38
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تعاونی‌های تامین نیاز را در کاهش هزینه تمام شده، جذب مشتری و فروش بیشتر موثر دانست.
یکشنبه 29 مرداد - 13:35
معاون وزیر نفت؛
«خبرگزاری مهر» معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: امیدواریم قرارداد صادرات نفت ایران به روسیه از اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر اجرایی شود.
یکشنبه 29 مرداد - 13:25
رکورددار رای اعتماد مجلس در دولت روحانی
«خبرگزاری ایسنا» وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم توانست با گرفتن رای اعتماد جدید از نمایندگان زمان حضور خود در ساختمان شهید دادمان را برای یک دوره چهار ساله دیگر تمدید کند.
یکشنبه 29 مرداد - 13:21
رئیس سازمان تعاون روستایی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی از آغاز خرید تضمینی کشمش و خرما به صورت مشروط خبر داد و گفت: این طرح برای اولین بار و در راستای حمایت از تولیدکنندگان اجرایی می‌شود و سیب درختی درجه سه را نیز به صورت تضمینی خریداری می‌کنیم.
یکشنبه 29 مرداد - 13:20
وزارت نیرو؛ تنها وزارتخانه بلاتکلیف دولت
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس درحالی امروز با همراهی قابل توجهی، وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را راهی پاستور کردند که حبیب‌الله بیطرف تنها وزیری بود که در کسب رای اعتماد بهارستان‌نشین‌ها ناکام ماند تا وزارت نیرو تنها وزارتخانه بلاتکلیف دولت دوزادهم در آغ...
یکشنبه 29 مرداد - 06:17
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کل کانون سراسری مرغ تخمگذار ایران گفت: تاکنون هیچگونه وارداتی در مورد تخم مرغ خوراکی صورت نگرفته و شایعه واردات فقط برای سوء استفاده برخی از سودگران است .
یکشنبه 29 مرداد - 13:09
در تیرماه امسال رخ داد؛
«خبرگزاری مهر» ظرفیت آب صرفه جویی شده با اجرای عملیات آب و خاک در اراضی کشاورزی در تیر ماه امسال ۱۰۲ میلیون و ۲۸۰ هزار متر مکعب بوده است.
یکشنبه 29 مرداد - 13:08
«خبرگزاری مهر» وقتی سرمایه‌گذاران روی سرعت رشد بیشتر بیت‌کوین حساب کردند ارزش این پول اینترنتی تنها در یک روز ۴۰ درصد بیشتر شد.
یکشنبه 29 مرداد - 13:04
طی سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶؛
«خبرگزاری مهر» وزارت زمین و منابع چین اعلام کرد که سرمایه‌گذاری اکتشاف نفت و گاز طبیعی چین در دوره ۲۰۱۲-۲۰۱۶ در مقایسه با ۵ سال قبلی  ۱۲.۶ درصد رشد کرده است. 
یکشنبه 29 مرداد - 13:00
تناقض‌ در حرف و عمل ترامپ؛
«خبرگزاری مهر» ترامپ در حالی با شعار «دوباره آمریکا را باشکوه کنیم»، بر حمایت از تولیدات آمریکایی تاکید دارد که فنجان‌های قهوه خوری اش در تایلند ساخته می‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 12:42
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» بیژن زنگنه در صحن علنی مجلس برای اولین بار رسماً به استخدام نمایندگان مجلس در وزارت نفت اذعان و این موضوع را باعث افتخار خود دانست، آن هم خطاب به نمایندگانی که قرار است به او رای اعتماد بدهند و بر کار او نظارت کنند.
یکشنبه 29 مرداد - 12:38
مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد
«خبرگزاری فارس» بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، شاخص‌های کلی جهت رصد عملکرد صنعت پتروشیمی کشور در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام شد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:38
فارس از وضعیت ترافیکی راه‌ها گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» در حال حاضر ۶ محور رامیان-اولنگ-شاهرود، دارزین-دهبکری، محور قدیم ایلام-صالح‌آباد، محور فرعی شمشک-دیزین، محور جدید استهبان-نی‌ریز و محور قدیم فسا-داراب به دلیل نبود ایمنی مسدود است، همچنین بیشترین تردد در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌های ‌کرج‌...
یکشنبه 29 مرداد - 12:31
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه روند افزایش قیمت این نوع گوشت متوقف شده و بازار شرایط آرامی دارد، از عرضه گوشت وارداتی ۳۳ هزارتومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:28
«خبرگزاری ایسنا» به تازگی تبلیغاتی در رابطه با بانک کوثر در ورزشگاه‌ها مشاهده می‌شود. این در حالی است که هنوز چیزی به صورت رسمی درباره تشکیل چنین بانکی مصوب نشده است.
یکشنبه 29 مرداد - 12:22
در جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» رئیس اتاق بازرگانی ایران با ابراز گلایه نسبت به بزرگ شدن دولت گفت: شبه دولتی ها اقتصاد ایران را گرفتار کرده‌اند.
یکشنبه 29 مرداد - 12:18
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم رعایت نرخ سود علی الحساب مصوب شورای پول و اعتبار گفت:سود مصوب در واقع حداکثر سود علی الحساب است که براساس پیش بینی بازدهی فعالیت های اقتصادی صورت می گیرد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:17
مدیرعامل شهر پرند در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل شهر پرند با تأکید بر اینکه حدود 7300 واحد مسکن مهر آماده تحویل در این شهر داریم که دستگاه‌های خدمات‌رسان هیچ اقدامی برای وصل آب، برق و گاز آنها نمی‌کنند، گفت: مجوزی برای افزایش قیمت مسکن مهر نداریم.
یکشنبه 29 مرداد - 12:14
«خبرگزاری ایسنا» شرکت فرودگاه‌های کشور آخرین آمارها از وضعیت عملیات حج تا روز ۲۸ مردادماه را اعلام کرد که براین اساس ۶۱ هزار و ۸۶۹ مسافر با ۲۳۴ پرواز از ایران به مقصد عربستان سعودی پرواز کردند.
یکشنبه 29 مرداد - 12:12
«خبرگزاری فارس» قیمت نفت اوپک با 62 سنت کاهش به 48.07 دلار در هر بشکه رسید هر چند انتشار گزارش کاهش شدید ذخایر نفت خام آمریکا قیمت نفت را بالا کشید اما افزایش تولید نفت آمریکا باعث کاهش دوباره قیمت شد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:07
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تا ساعت ۲۴ روز گذشته تعداد ۶۴ هزار و ۴۰۰ نفر از حجاج به خانه خدا اعزام شدند، از پایان عملیات پروازهای رفت حج در ۱۱ فرودگاه کشور خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» صنعت ساخت و ساز در کانادا بدلیل پایبندی این کشور به توافق پاریس و گذار بسوی یک اقتصادِ دوستدار محیط زیست، نقش بسزایی در اشتغالزایی ایفا خواهد کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 12:04
معرفی قطب‌های صنایع تبدیلی(۱۴)
«خبرگزاری فارس» سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد: کشمش کاشمر به عنوان یکی از فرآورده‌های انگور دارای مشکل بازار رسانی و صادراتی است و ترکیه و آمریکا جایگاه صادرات ایران را به خطر انداخته‌اند.
یکشنبه 29 مرداد - 11:59
«خبرگزاری فارس» در آخرین مبادلات بازار جهانی فلزات صنعتی هر تن مس 6486 دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به قیمت قبلی 4 دلار پایین‌تر بوده است.
یکشنبه 29 مرداد - 11:52
اعتبار یک "برند" روی طلای سیاه ایران
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور در دو راهی انتخاب وزیر جوان برای وزارت نفت و انتخاب مجدد زنگنه برای این وزارت خانه، زنگنه را برگزید تا صنعت نفت کشور نه تنها از تجربه زنگنه بهره مند شود، بلکه سایه نام وی برای جذب سرمایه و تعامل بیشتر با غول های نفتی دنیا همچنان ...
یکشنبه 29 مرداد - 11:43
رئیس کل بانک مرکزی:
«خبرگزاری فارس» رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر ضرورت رعایت نرخ سود علی‌الحساب مصوب، به برنامه این بانک برای ایجاد اشتغال و افزایش رشد اقتصادی اشاره کرد و گفت: پیش‌نیاز اجرای این برنامه‌ها، رعایت دقیق مصوبه شورای پول و اعتبار درخصوص نرخ سود است.
یکشنبه 29 مرداد - 11:42
بانک مرکزی گزارش داد
«خبرگزاری فارس» در سال گذشته در بازار بین بانکی 30 میلیون و 956 هزار و 920 معامله به ارزش 3095 هزار و 715 میلیارد تومان انجام شده که متوسط نرخ سود آن 18.62 درصد بوده است.
یکشنبه 29 مرداد - 11:25
معاون سازمان نظام‌ مهندسی کشاورزی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون سازمان نظام‌ مهندسی کشاورزی گفت: در حال حاضر در کشور ما حدود ۰.۸ درصد بهره‌برداران دارای تحصیلات دانشگاهی هستند در حالی که در کشورهای موفق در کشاورزی به تناسب درصد پیشرفت، درصد دارندگان تحصیلات مربوط به کشاورزی نیز بیشتر و بالاتر است....
یکشنبه 29 مرداد - 11:24
«همشهری آنلاین» وزیر پیشنهادی نیرو با اشاره به طرح مطالبی علیه وی در روزهای اخیر گفت که تاکنون برای هیچ پست و مقامی به اقدام خلاف قانون متوصل نشده است.
یکشنبه 29 مرداد - 11:21
فارس از جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» در جلسه علنی امروز مجلس در بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نیرو، موافقان بیطرف او را فردی متخصص با توجه ویژه به مسائل زیست محیطی و تالاب‌ها دانستندو برعکس مخالفانش، بیطرف را به دلیل به نداشتن برنامه برای حل مشکلات آب و برق و خشک شدن دریاچه ها مو...
یکشنبه 29 مرداد - 11:17
با گزینه‌های محدود برای مانور
«خبرگزاری ایسنا» در شرایطی که کشورهای اوپک و غیراوپک آماده برگزاری یک دیدار دیگر کمیته فنی مشترک می‌شوند، به نظر می‌رسد گزینه‌های این گروه محدود است و تنها به دغدغه تضمین پایبندی به کاهش تولید و امیدواری به قوی ماندن بازارهای نفت برای مدت طولانی‌تر منتهی شد...
یکشنبه 29 مرداد - 11:18
رئیس سازمان دامپزشکی در گفت‌وگو با فارس خبرداد
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان دامپزشکی گفت: استفاده از امعاء و احشاء برای تولید خمیرمرغ مجاز نبوده و تنها گوشت باقیمانده روی اسکلت و یا مرغ ذبح شده پایان دوره باید برای تولید خمیرمرغ استفاده شود.
یکشنبه 29 مرداد - 11:13
«خبرگزاری ایسنا» گندم و خودکفایی‌اش در دولت گذشته داستان غم‌انگیزی دارد که از خودکفایی در دولت اصلاحات شروع می‌شود و به کمترین میزان خود در سال‌های پایانی دولت گذشته و کم‌ارزش‌تر شدن آن از کاه و یونجه ختم می‌شود اما این محصول استراتژیک در چهار سال گذشته مجد...
یکشنبه 29 مرداد - 11:04
رئیس اتاق بازرگانی ایران:
«خبرگزاری فارس» رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مدام از کوچک شدن دولت صحبت می‌کنیم، اما از پایان جنگ تحمیلی تاکنون شاهد بزرگ شدن سهم دولت در اقتصاد هستیم.
یکشنبه 29 مرداد - 10:53
مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد
«خبرگزاری فارس» مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی نوشت، بررسی وضعیت بازارهای مالی و عملکرد شهرداری‌ها در زمینه استقراض از ‌آنها و تشریح نارسایی‌های وضع موجود و ارائه راهبردها و سیاست‌های مناسب است.
یکشنبه 29 مرداد - 10:37
امروز صورت می‌گیرد
«خبرگزاری فارس» تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه 29 مردادماه، میزبان عرضه 220 تن مس مفتول، 600 تن مس کاتد و 20 هزار تن مس کم عیار است.
یکشنبه 29 مرداد - 10:29
«خبرگزاری فارس» بانک مرکزی نرخ رسمی ارزها را برای امروز (یکشنبه) بدون تغییر درمقایسه با دیروز درج کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 10:28
«خبرگزاری فارس» مدیر عامل فرابورس از انتقال ١١ نماد معاملاتی از بازار پایه «ب» به بازار «ج» خبر داد و گفت: دوشنبه آخرین روز معاملاتی برای این نمادها در بازار «ب» خواهد بود.
یکشنبه 29 مرداد - 10:25
«خبرگزاری مهر» سرپرست بانک صادرات استان مرکزی از پرداخت ٧٣١ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان خبر داد.
یکشنبه 29 مرداد - 10:24
داستان جوانی که از کارش لذت می‌برد؛
«خبرگزاری مهر» اسنپ کلاسِ کار و جلوه‌ رانندگی را در ذهن مردم بالا برده است، این جمله را جوانی دانشجو می‌گوید که در کنار تحصیل، حرفه رانندگی را با علایق ویژه‌ای انجام می‌دهد.
یکشنبه 29 مرداد - 06:21
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با انتقاد از سهم ناچیز اشتغال در تعاونی‌های بانوان گفت:مشکل بیکاری با نگاه کلان و آمار روی کاغذ حل نمی‌شود.
یکشنبه 29 مرداد - 06:15
گزارش مهر از دیدگاههای ارزی کابینه جدید؛
«خبرگزاری مهر» هنوز محمد شریعتمداری و مسعود کرباسیان برای وزارت در دولت دوازدهم رای اعتماد نگرفته‌اند، اختلافات ارزی این دو عضو احتمالی کابینه نمودار شده،یکی از افزایش می‌گوید و دیگری از فراهم نبودن شرایط.
یکشنبه 29 مرداد - 04:30
«همشهری آنلاین» گرچه همه دولت‌های پس از انقلاب کم و بیش دغدغه حل مشکل مسکن داشته‌اند، اما خاصیت اقتصاد ایران به‌گونه‌ای بوده که در همه دوره‌ها، گره کور این بازار بازنشده باقی مانده و هیچ سیاستی، حتی در مقیاس طرح مسکن مهر نیز نتوانسته است معضل بنیادین این ب...
یکشنبه 29 مرداد - 02:30
«همشهری آنلاین» طبق اطلاعات دریافتی در حالی که نرخ بازده اسناد خزانه بانکی به مرز ۴۰ درصد رسیده، بانک ملی در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرده است فقط در فصل بهار ۴۷۰۰ میلیارد تومان از این اوراق را فروخته است.
یکشنبه 29 مرداد - 01:30
«همشهری آنلاین» شاخص کل بورس تهران در مبادلات ۲۱۳ واحد رشد کرد و خود را به مرز ۸۲ هزار واحد نزدیک کرد. این شاخص اکنون فقط چند گام دیگر تا عبور از مرز ۸۲ هزار واحد فاصله دارد.
یکشنبه 29 مرداد - 00:25
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس حوزه آی‌تی، مهم ترین مسائل را در ارتباط با بانکداری الکترونیکی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی مساله احراز هویت و ایجاد اعتماد دانست و بر ایجاد اعتماد در این حوزه توسط بانک‌ها، دولت و فعالان اقتصادی تاکید کرد.
شنبه 28 مرداد - 22:03
طی چهارمین هفته مرداد ماه رقم خورد؛
«خبرگزاری مهر» طی هفته گذشته،حدود۸۶۹هزار و۷۵۹تن انواع کالا به ارزش نزدیک ۱۴ هزار و۱۵۳ میلیارد ریال در بورس کالا دادوستد شد که در مقایسه با هفته ماقبل از رشد ۱۱۰ درصدی حجم و ۶۳ درصدی ارزش معاملات مواجه شد.
شنبه 28 مرداد - 21:29
«همشهری آنلاین» علی ابراهیمی:مشخص نبودن سود مصوب خرده‌فروشی کالاهای مختلف برای درج قیمت مصرف‌کننده اقلام کالایی توسط واحدهای خرده‌فروشی صنفی، کم و کیف تأثیر این شیوه قیمت‌گذاری بر تولید و عرضه این اقلام کالایی در بازار مصرف و ناتوانی دستگاه‌های نظارتی برای...
یکشنبه 29 مرداد - 16:50
«تابناک» رییس جمهوری به استناد اصل 124 قانون اساسی و در حکمی محمد نهاوندیان را به عنوان «معاون اقتصادی رییس جمهوری» منصوب کرد.
یکشنبه 29 مرداد - 13:50
«تابناک» دیدار مسعود کرباسیان، وزیر اقتصاد دولت دوازدهم با طیب‌نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم پس از رای اعتماد مجلس به انتخاب دکتر کرباسیان به عنوان وزیر جدید اقتصاد در دولت دوازدهم.
یکشنبه 29 مرداد - 19:25
مدیرعامل تاپکو:
«صراط نیوز» مدیرعامل تاپکو گفت: تولید و عرضه PE100 به قیمت ۱۰۹۰ دلار صرفه اقتصادی ندارد بنابراین هیچ برنامه ای برای عرضه این محصول در بورس کالا نداریم.
یکشنبه 29 مرداد - 17:37
«الف» دوازدهمین شماره "دنیای سرمایه‌گذاری" در 6 بخش شامل دنیای سرمایه، پرونده ویژه با موضوع "فروشگاه‌های زنجیره‌ای"، دنیای انرژی، دنیای صنعت، اقتصاد کلان و خواندنی‌ها به همراه خلاصه‌ای از مطالب به زبان انگلیسی به چاپ رسید. در بخش دنیای سرمایه با هفت م...
یکشنبه 29 مرداد - 16:51
«صراط نیوز» صراط: شریعتمداری امروز بعد از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی به دیدار نعمت زاده رفت. به گزارش تسنیم، محمد شریعتمداری ظهر امروز بعد از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی به ساختمان سمیه رفت تا با نعمت زاده دیدار کند. شریعتمداری امروز (یکشنبه ...
یکشنبه 29 مرداد - 16:13
تقدیر رهبر انقلاب از تیزر تبلیغی صرفه‌جویی در مصرف برق
«الف» زنده کردن خاطره بابابرقی تیزر تبلیغی صرفه‌جویی در مصرف برق مورد تقدیر رهبر انقلاب قرار گرفته است. مدیرکل روابط عمومی توانیر می‌گوید شنیدن این خبر خستگی را از تن‌مان خارج کرد. به گزارش «صبح‌نو» جمعه گذشته بود که کانال تلگرامی دفتر حفظ و نشر آث...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است