مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


چهارشنبه 28 شهریور - 06:16
محققان کشف کردند
«خبرگزاری ایسنا» دانشمندان کشف کرده‌اند که چگونه مولکولی که در هنگام روزه‌داری در بدن تولید می‌شود، پیر شدن سلول‌های عروق را به موقع متوقف می‌کند.
چهارشنبه 28 شهریور - 02:40
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز ساخت خوابگاه ۵۰۰ ظرفیتی در این دانشگاه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود این پروژه در دوسال آینده با نام "بوستان۶" به بهره برداری برسد.
چهارشنبه 28 شهریور - 00:24
«خبرگزاری ایسنا» محققان یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه قم در مطالعات خود با تولید بذر گونه‌ای از گیاه دارویی بابونه موفق به افزایش 50 درصدی ترکیبات ضد التهابی این گیاه شدند.
سه شنبه 27 شهریور - 23:29
دکتر طهرانچی در گفتگوی زنده تلویزیونی:
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از اشتباه کارشناسی شورای گسترش در حذف 400 رشته محل این دانشگاه خبر داد.
سه شنبه 27 شهریور - 23:29
دکتر طهرانچی در گفتگوی زنده تلویزیونی:
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از اشتباه کارشناسی شورای گسترش در حذف 400 رشته محل این دانشگاه خبر داد.
سه شنبه 27 شهریور - 20:04
«همشهری آنلاین» سخنگوی دولت فیلیپین آمار قربانیان ابرطوفان منگخوت را در شمال و مرکز این کشور، تاکنون ۱۰۰ نفر کشته و مفقود اعلام کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 18:44
«خبرگزاری ایسنا» فرصت ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز پنج شنبه 29شهریور تمدید شد.
سه شنبه 27 شهریور - 18:33
«خبرگزاری ایسنا» معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از 31 شهریورماه خبر داد.
سه شنبه 27 شهریور - 17:22
به همت محققان پژوهشگاه مواد و انرژی؛
«خبرگزاری ایسنا» نسل جدید هوا گرم‌کن‌های خورشیدی به همت محققان پژوهشکده انرژی پژوهشگاه مواد و انرژی طراحی و ساخته شد.
سه شنبه 27 شهریور - 16:59
با تجهیز آزمایشگاه خواص جرمی پژوهشگاه فضایی؛
«خبرگزاری ایسنا» با تجهیر آزمایشگاه خواص جرمی پژوهشگاه فضایی ایران امکان انجام آزمون‌های خواص جرم برای تجهیزات و سامانه‌های فضایی مطابق با استاندارد سازمان فضایی اروپا در کشور ایجاد شد.
سه شنبه 27 شهریور - 16:41
رییس دانشگاه تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس دانشگاه فردوسی مشهد بر ضرورت هماهنگی پارک علم و فناوری و دانشگاه برای تحقق اهداف فناوری کشور تاکید کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 16:15
«خبرگزاری ایسنا» ناسا آخرین تصویر گرفته‌شده توسط فضاپیمای کاسینی را در حالی که به دریاچه‌های قطب شمال بزرگترین قمر زحل نگاه می‌کرده است، منتشر کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 16:04
طی احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر علوم؛
«خبرگزاری ایسنا» دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی جداگانه، دکتر حسین پیری را به سمت « سرپرست دانشگاه بناب» و دکتر خسرو سایوند را به سمت « سرپرست دانشگاه ملایر» منصوب کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 16:02
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز رشد واحدهای فناور فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر ۲۹ شرکت زیر پوشش این مرکز فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۱۸ شرکت دانش‌بنیان هستند.
سه شنبه 27 شهریور - 15:40
«خبرگزاری ایسنا» دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: استفاده از کود زیستی در دنیا باعث افزایش 10 تا 20 درصدی محصولات کشاورزی شده است.
سه شنبه 27 شهریور - 15:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه علوم شناختی، دکتر علی اسداللهی مدیر آزمایشگاه بینایی حرکتی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در سال های اخیر بخش های مختلف آزمایشگاه بینایی-حرکتی شامل کلنی نخستیان آزمایشگاهی، اتاق جراحی نخستیان و واحد آزمایشات رفتار...
سه شنبه 27 شهریور - 15:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پاسداران، شهید مدنی، شهید رمضانی و شیخ بهایی انجام می شود. با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پاسداران با پیش شماره های ۲۲۵۴ الی ۲۲۵۹ ، ۲۲۷۶ ا...
سه شنبه 27 شهریور - 15:04
توسط محققان دانشگاه ارومیه انجام شد
«خبرگزاری ایسنا» محققان دانشگاه ارومیه موفق به سنتز سوپرجاذب با فرمولاسیون جدید شدند که عملکرد آن بسیار چشمگیر بوده و در صنایع مختلفی از جمله پزشکی، کشاورزی و فناوری‌های پیشرفته نساجی قابل استفاده است.
سه شنبه 27 شهریور - 14:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فضایی ایران مطابق آئین نامه خرید خدمات مشاوره به شماره ۱۹۳۵۴۲/ت۴۲۹۸۶ مبنی بر ارجاع کار به مشاوران،‌ نسبت به انتخاب مشاور ذیصلاح در طرح تامین ماهواره ملی مخابراتی زمین آهنگ، اقدام کرد. در این فراخوان از مشاورانی که دارا...
سه شنبه 27 شهریور - 13:50
مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد خبرداد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در جهت تولید انرژی پاک، ایجاد نیروگاه‌ خورشیدی از برنامه‌های دانشگاه است.
سه شنبه 27 شهریور - 13:47
«خبرگزاری ایسنا» شرکت لوسید موتورز (Lucid Motors) که یکی از رقبای اصلی تسلا در توسعه خودروهای برقی است، اعلام کرد که به تازگی از سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری سعودی‌ها بهره‌مند شده است.
سه شنبه 27 شهریور - 13:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ماشابل تک، به زودی تجربه خرید در اینستاگرام تغییر می کند. این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس 2 به روز رسانی مهم برای کسب وکار تجارت الکترونیک خود معرفی کرده است. نخست، پست های قابل خرید در استوری ها که آزمایش آنها از ماه ژو...
سه شنبه 27 شهریور - 13:44
عکس روز ناسا؛
«خبرگزاری ایسنا» تلسکوپ فضایی "تس" که چند ماه پیش به فضا ارسال شد، تصاویر جدیدی از فضا به ثبت رسانده‌ است که اولین تصاویر رسمی این تلسکوپ به شمار می‌آیند.
سه شنبه 27 شهریور - 13:24
با تلاش عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی محقق شد
«خبرگزاری ایسنا» برای نخستین بار در کشور، با تلاش عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان مهار آفات گلخانه‌ای با استفاده از عوامل بیولوژیک محقق شد و کنه‌های شکارگر جایگزین سموم شیمیایی آفت‌کش برای تولید محصول سالم شدند.
سه شنبه 27 شهریور - 13:10
«خبرگزاری ایسنا» ثبت نام غیر حضوری پذیرفته شدگان جدید دکتری رشته‌های علوم پزشکی سال 97 (آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) روزهای شنبه 31 شهریورماه و یکشنبه اول مهر ماه در سامانه گلستان انجام خواهد شد.
سه شنبه 27 شهریور - 12:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزمودو، یکی از این محصولات ابزاری است که برای دسترسی به فناوری های جدید در خودروها طراحی شده، یکی از آنها محصولی صوتی و دیگری یک اجاق مایکروویو است. هنوز مشخص نیست کدام یک از این محصولات قرار است به طور کامل از طریق...
سه شنبه 27 شهریور - 12:46
با تلاش پژوهشگران محقق شد
«خبرگزاری ایسنا» دندان‌ها عضوی از بدن هستند که قابلیت ترمیم ندارند. ولی با استفاده از روشی جدید، محققان موفق به ترمیم دندان‌های کودکان با استفاده از سلول‌های بنیادی آن‌ها شدند.
سه شنبه 27 شهریور - 12:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، به تازگی دستگاه پوشیدنی ساخته شده که شامل ۹۰۰میکرولیزر است و می تواند امیدی برای افراد در حال کچلی باشد. این دستگاه رشد مو در موش های مبتلا به آلوپسی را تحریک کرد. دستگاه در حقیقت یک وصله با ضخامت ۲۰ میلی مت...
سه شنبه 27 شهریور - 12:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسین ایج، این حافظه در مقایسه با حافظه های معمولی یا اچ دی دی عمر بیشتری دارد و بادوام تر است. شرکت ای دیتا این حافظه را برای استفاده کسانی طراحی کرده که قصد دارند هاردهای خارجی یا اکسترنال خود را به طور مداوم با خود ب...
سه شنبه 27 شهریور - 12:35
طهرانچی در جلسه شورای اقتصاد دانش‌بنیان:
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی رسالت‌های این دانشگاه را در زمینه اشتغال دانش‌بنیان یادآور شد و با بیان اینکه یکی از رویکردهای ما در این خصوص حمایت از دانشجویان شهریه‌پرداز است، گفت: یکی از اجزای اقتصاد دانش‌بنیان مسئله اشتغال است که به موجب اند...
سه شنبه 27 شهریور - 12:28
در راستای حل مشکلات دانشجویان برگزار شد؛
«خبرگزاری ایسنا» سه تن از دانشجویان دکتری دانشگاه‌های مختلف کشور با حضور در وزارت علوم، مطالبات و خواسته‌های آموزشی و دانشجویی دانشجویان دکتری را با دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی، دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و مهند...
سه شنبه 27 شهریور - 12:17
توسط شرکت "موتورولا"؛
«خبرگزاری ایسنا» شرکت "موتورولا" (Motorola) به تازگی پتنت یک خودروی خودران را به ثبت رسانده‌ است که عملکرد یک افسر پلیس را دارد و قادر به شناسایی مظنونین حامل مواد مخدر،اسلحه و الکل است.
سه شنبه 27 شهریور - 11:57
«خبرگزاری ایسنا» اولین قطار سوخت سلول هیدروژنی جهان روز دوشنبه (17 سپتامبر) در آلمان راه‌اندازی شد.
سه شنبه 27 شهریور - 11:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، تحقیقی جدید نشان می دهد احتمالا پیوند پوست کلید نخستین درمان اعتیاد به کوکائین و اور دوز از این ماده است. محققان مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو سلول های پوستی را با کمک ژن درمانی تغییر داده و آن را به بدن ...
سه شنبه 27 شهریور - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» خودروسازی فولکس واگن امیدوار است فروش تعداد 10 میلیون خودروی برقی خود را با فروش 150 هزار دستگاه تا سال 2020 در مرحله اول عملی کند.
سه شنبه 27 شهریور - 11:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه همکاری پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، در راستای انجام اقدامات موثر برای ارتقای دانش علمی و فنی آزمایشگاه‌...
سه شنبه 27 شهریور - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ازاد اعلام شد.
سه شنبه 27 شهریور - 11:16
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد علوم و تحقیقات، معصومه بیات گفت: با گسترش دانش پیرامون سرطان، پیشرفت‌های زیادی برای درمان آن صورت گرفته است اما اثرات سمی داروهای شیمی‌درمانی همچنان یکی از معضلات درمان بیماری سرطان به شمار می‌آید. وی افزود: این...
سه شنبه 27 شهریور - 11:11
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، توئیتر اعلام کرده در هفته های آتی آزمایش راهی را برای تغییر بین تایم لاین توئیت ها آغاز می کند که یکی از آنها مناسب و مرتبط با کاربر و دیگری تایم لاینی حاوی آخرین پیام ها در این اپلیکیشن است. به این ترتیب کاربر ...
سه شنبه 27 شهریور - 11:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، اپل آخرین نسخه سیستم عامل خود را به نام iOS۱۲ را برای آیفون، آی پد و آیپاد تاچ در سراسر دنیا ارائه کرد. سیستم عامل جدید دارای اپلیکیشنی به نام Screen Time است که مدت زمانی را می سنجد که فرد از دستگاه استفاده می ...
سه شنبه 27 شهریور - 10:22
«خبرگزاری ایسنا» در نشست صنعتی معرفی فرصت‌های اقتصادی فناوری نانو برای صنایع استان گیلان، اعلام شد 400 واحد صنعتی این استان آماده بهره‌برداری از فناوری نانو هستند.
سه شنبه 27 شهریور - 10:20
«خبرگزاری ایسنا» محققان واحد علوم و تحقیقات در قالب پایان‌نامه به کمپلکس نانو دارویی دست یافتند که قادر به توقف رشد سلول‌های سرطانی و با کاهش عوارض دارویی است.
سه شنبه 27 شهریور - 10:05
رئیس جهاد دانشگاهی فارس:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جهاد دانشگاهی فارس از مدرسان دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت این مجموعه خواست تا علاوه بر تدریس دروس، اخلاق اسلامی - انسانی را در اولویت قرار دهند.زیرا یک مدرس زمانی می‌تواند مدرس خوبی باشد که گفته‌هایش با عملش هم‌خوانی داشته باشد .
سه شنبه 27 شهریور - 10:02
توسط "الون ماسک"؛
«خبرگزاری ایسنا» شب گذشته "الون ماسک" رئیس شرکت "اسپیس ایکس" جزئیات سفر به مدار ماه توسط فضاپیمای "بی‌اف‌آر"(BFR) را شرح داد و اسم اولین توریست فضایی به ماه را اعلام کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 09:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس در بازدید از شتابدهنده ای در کارخانه نوآوری آزادی گفت: از این به بعد کارخانه نوآوری آزادی به عنوان نخستین شعبه پارک فناوری پردیس به فعالیت خود ادامه می دهد. رئیس پارک فناوری پردیس با بیان ا...
سه شنبه 27 شهریور - 09:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، نوزادی با ۴ پا در گوراخپور، شهری در شمال هند به دنیا آمده است. این کودک «معجزه خدا» لقب کرده است. این نوزاد فرزند یک کارگر در ایالت اوتارپرادش است و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. شرایط نادر و عجیب او به ...
سه شنبه 27 شهریور - 09:56
/واکاوی رسیدگی به کارنامه‌های مشکوک کنکوری‌ها/
«خبرگزاری ایسنا» تصور کنید فرزند «کنکوری»‌ای دارید که دست‌کم یک سال و یا بعضا چندسال برای ورود به دانشگاه تلاش کرده، اغلب زمان خود را به تست‌زدن اختصاص داده است. بار اضطراب آزمون‌های آزمایشی را به دوش کشیده و نهایتا در مرحله اول کنکور رتبه خوبی کسب کرده و م...
سه شنبه 27 شهریور - 09:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، تقاضا برای انجام پردازش های سنگین و نیز ذخیره سازی اطلاعات حجیم را به دنبال دارد. این موضوع عاملی برای استفاده از فناوری های ابری امن (رایانش ابری) در داخل کشور است که می تواند راه...
سه شنبه 27 شهریور - 09:49
«خبرگزاری ایسنا» محققان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به نانوذراتی دست یافتند که قابلیت تشخیص، ردیابی و نابودی سلول‌های سرطانی را دارند و به گفته این محققان این نانوذرات با تبدیل نور به گرما موجب مرگ سلول‌های سرطانی می‌شود.
سه شنبه 27 شهریور - 09:29
«همشهری آنلاین» یوساکو مائه‌زاوا که مالک بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین مُد در ژاپن است، پنج سال دیگر با موشک فضاپیمای اسپیس‌ایکس راهی سفر دور ماه می‌شود.
سه شنبه 27 شهریور - 09:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، تا ۲۰۲۵ میلادی بیش از نصف مشاغل در محیط های کاری به وسیله ماشین ها انجام می شود. این یکی از نتایج تحقیق مجمع جهانی اقتصاد است که پیش بینی می کند هوش مصنوعی و ربات ها تا ۲۰۲۲ میلادی ۷۵ میلیون شغل در سراسر ج...
سه شنبه 27 شهریور - 09:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، به تازگی یک خودروی همه جارو (All-Terrain Vehicle) ساخته شده که Sherp نام گرفته است. این خودرو یک سروگردن از رقبایش بالاتر است. خودروی مذکور برای رانندگی در بدترین آب وهوا و شرایط زمینی ساخته شده است. Shrepبه راحتی می تواند ا...
سه شنبه 27 شهریور - 09:24
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت وان پلاس که برای تولید موبایل های ارزان قیمت با قابلیت های برتر مشهور است، قصد دارد تلویزیون های هوشمند تولید کند. پیت لائو مدیر ارش اجرایی این شرکت در مصاحبه اعلام کرده احتمالا در ۲۰۱۹میلادی On...
سه شنبه 27 شهریور - 09:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپیس، ایلان ماسک مدیر ارشد اجرایی اسپیس ایکس در یک وب کست اعلام کرد، «یوساکو مائزاوا» میلیاردری است که به ماه سفر می کند. این میلیاردر و کارآفرین اینترنتی در ۲۰۲۳ میلادی نخستین شهروندی خواهد بود که از مدار زمین فرات...
سه شنبه 27 شهریور - 09:11
معاون نظارت و سنجش دانشگاه اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از پذیرش بالغ بر 80 هزار دانشجو در این دانشگاه برای سال جدید تحصیلی خبر داد.
سه شنبه 27 شهریور - 09:02
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: حوزه فرهنگ می‌تواند نقش مهمی در پیشگیری یا حل بسیاری از مشکلات داشته باشد.
سه شنبه 27 شهریور - 08:57
«خبرگزاری ایسنا» مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی به شرکت‌های دانش‌بنیانی که قصد استفاده از تجهیزات مستقر در این مرکز را داشته باشند، تخفیف 10 تا 30 درصدی ارائه می‌دهد.
سه شنبه 27 شهریور - 08:47
رییس سازمان امور دانشجویان:
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف تمامی متقاضیان نقل و انتقال دانشجویان خبر داد و گفت: وضعیت این درخواست‌ها باید تا اول شهریور مشخص می‌شد و اگر دانشجویی پاسخی دریافت نکرده به معنی رد درخواست وی است.
سه شنبه 27 شهریور - 08:42
«خبرگزاری ایسنا» محققان دانشگاه زنجان در تحقیقات خود به یک ترکیب نانوکامپوزیتی زیست‌ تخریب‌پذیر دست یافتند که می‌توان از آن‌جهت بسته‌بندی مواد غذایی با قابلیت افزایش 20 درصدی تخریب استفاده کرد.
سه شنبه 27 شهریور - 08:33
«خبرگزاری ایسنا» شاید عده زیادی در پاسخ به این سوال تصور کنند نخستین سیاهپوستی که به فضا سفر کرد یک آمریکایی بود، زیرا احتمال اینکه نخستین فضانورد سیاهپوست یک تبعه روسیه باشد بسیار کم است. اما باید گفت که نخستین فضانورد سیاهپوست نه آمریکایی بود و نه روسی. ...
سه شنبه 27 شهریور - 08:27
مدیر آموزش کل دانشگاه هنر خبرداد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر آموزش کل دانشگاه هنر گفت: امسال در دانشگاه هنر 20 رشته در مقطع کارشناسی، 30 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 3 رشته در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرند.
سه شنبه 27 شهریور - 14:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مصطفی قانعی با اشاره به توجه ویژه جهانی به استفاده از کودهای زیستی، بیان کرد: در ستاد توسعه زیست فناوری در حال ترکیب کود شیمیایی با کود زیستی و آلی هستیم. زیرا استفاده از کود زیستی در ...
سه شنبه 27 شهریور - 12:36
«خبرگزاری ایسنا» دستورالعمل برگزاری «یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی» با عنوان «تیتر ۱۱» و با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» به دانشگاه‌های کشور ابلاغ شد.
سه شنبه 27 شهریور - 13:26
«همشهری آنلاین» سرطان پروستات در مردان کمتر از ۴۰ سال بیماری‌ای نادر است اما زمانی که مردان به سن ۵۰ سال می‌رسند احتمال ابتلایشان به این بیماری افزایش می‌یابد.
سه شنبه 27 شهریور - 14:16
«همشهری آنلاین» محققان از سالیان قبل به این نتیجه رسیده‌اند که چاقی موجب افزایش ریسک ابتلا به آسم می‌شود، اما تحقیق جدید نشان می‌دهد ممکن است عکس این موضوع هم صحیح باشد.
سه شنبه 27 شهریور - 18:21
در راستای حمایت از کالای ایرانی؛
«خبرگزاری ایسنا» کتاب "ایران ساخت"، برگرفته از بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال منتشر شد.
سه شنبه 27 شهریور - 11:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، آزمایشگاه خواص جرمی پژوهشگاه فضایی ایران با استفاده از ظرفیت و توان علمی و فنی داخل کشور، در سال حمایت از کالای ایرانی، تکمیل و به بهره‌برداری رسید. این آزمایشگاه توانایی انجام آزمون‌های خواص جر...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است