مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 23 مهر - 02:50
«خبرگزاری ایسنا» طی چند ماه اخیر بیماران مبتلا به دیابت با مشکلاتی برای دریافت انسولین از داروخانه‌ها مواجه شده اند و وقتی به داروخانه می‌روند به آنها گفته می‌شود که باید به مرکز اسناد پزشکی و پایگاه های تعیین شده دیگر مراجعه و تاییدیه مجددی از تامین اجتماع...
دوشنبه 22 مهر - 08:48
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران در ۱۳ استان کشور طی امروز (۲۲ مهر) خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 17:35
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: دست اندازی به طبیعت و حیات وحش خط قرمز ماست و در این حوزه با قدرت و تمام توان عمل می‌کنیم.
دوشنبه 22 مهر - 17:17
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده ناجا با اعلام امنیت کامل در تمامی مرزهای چهارگانه، گفت که تردد در تمامی مرزهای وردوی و خروجی اربعین روان و بدون مشکل است.
دوشنبه 22 مهر - 17:15
«خبرگزاری ایسنا» معاون خدمات شهری شهرداری تهران از پیش‌بینی و اتخاذ تمهیدات ویژه شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 17:12
«خبرگزاری ایسنا» امسال برای نخستین برای هلال احمر طرحی را اجرا کرده تا بر اساس آن به مهجورین و گمشدگان در راهپیمایی اربعین کمک‌رسانی شود. طرحی به نام «بازپیوند» که جانشین ریاست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جزئیات آن را تشریح کرده است.
دوشنبه 22 مهر - 17:06
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور تاکید کرد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی از نظر سلامت روان نیازمند توجه ویژه و جدی هستیم.
دوشنبه 22 مهر - 16:55
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت منابع توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: فرآیند بازنگری در آیین‌نامه استخدامی شهرداری تهران که ٤٠ سال پیش به تصویب رسیده، آغاز شده و در ماه‌های آینده نهایی می‌شود.
دوشنبه 22 مهر - 16:25
«خبرگزاری ایسنا» مردی جوان که با همراهی مادرش اقدام به سرقت یک و نیم میلیاردریالی از خانه یکی از اقوامشان کرده بود، دستگیر شد.
دوشنبه 22 مهر - 15:59
«خبرگزاری ایسنا» مشکلات و دغدغه‌های زنان سرپرست خانوار به عنوان قشری از بانوان که نیاز به حمایت‌ها و توجه بیشتری از سوی نهادها و موسسات اجرایی مختلف کشور دارند به یکی از اولویتهای اصلی دستگاه‌های متولی امور زنان تبدیل شده است، در همین راستا معاونت زنان و ام...
دوشنبه 22 مهر - 15:45
«خبرگزاری ایسنا» سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از احتمال وقوع رگبار و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر در شش استان کشور خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه رفع بسیاری از مشکلات معلولان و نابینایان مستلزم اجرای قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت است، گفت: برای اجرای قانون حمایت از معلولان براساس برآورد اولیه ۱۲ هزار میل...
دوشنبه 22 مهر - 15:11
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از فاز ۲ باغ پرندگان بازدید کرد و گفت: در این بازدید مقرر شد نماینده‌ای از شبکه تشکل‌های محیط زیستی مردم‌نهاد در فاز دو باغ پرندگان در زمینه نظارت همکاری کند.
دوشنبه 22 مهر - 15:05
توسط رئیس‌جمهور
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه «مجموعه تکمیلی اقدامات اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب» را برای اجرا به دستگاه‌های مسئول ابلاغ کرد.
دوشنبه 22 مهر - 14:57
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه عالی انگلیس این هفته پیش از مهلت قریب الوقوع برگزیت و در میان نگرانی‌های فعالان زیست محیطی مبنی بر این که هر گونه تغییری می‌تواند شکار غیر قانونی فیل‌ها را قدرت بخشد، جلوگیری از ممنوعیت کامل تجارت عاج را بررسی خواهد کرد.
دوشنبه 22 مهر - 14:26
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد.
دوشنبه 22 مهر - 14:07
«خبرگزاری ایسنا» مردی که با همراهی همسرش و با هدف سرقت از شهروندان اقدام به تاسیس شرکت صوری خدمات نظافتی منزل کرده بود، دستگیر شد.
دوشنبه 22 مهر - 13:53
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر وزارت بهداشت برای کنترل پسماندهای بیمارستانی گفت: امروز ۷۰ درصد یکی از پادگان‌های بزرگ تهران برای شهر تهران گرفته شد.
دوشنبه 22 مهر - 13:27
«خبرگزاری ایسنا» چهار متهم که با تغییر برچسب قیمت روی کالاها در یک فروشگاه زنجیره‌ای اقدام به خرید این اجناس با قیمتی پایین‌تر کرده بودند، دستگیر شدند.
دوشنبه 22 مهر - 13:03
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از مطالعه برای احداث پروژه موزه در تهران خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 12:50
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین از انتقال ۲۴۵ مصدوم از خاک عراق به ایران خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 11:46
«خبرگزاری ایسنا» مشاور شهردار تهران در امور توسعه منابع پایدار شهرداری با تاکید بر اینکه با تصویب بند ۳ ماده ۴۱ لایحه مالیات بر ارزش افزوده و برابر شدن سهم دولت و شهرداری‌های کشور درآمدهای پایدار شهرداری‌ها افزایش می یابد، گفت: بسیاری از شهرداری‌های کشور با...
دوشنبه 22 مهر - 11:43
«خبرگزاری ایسنا» معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با ابلاغ بخشنامه پایش حریم، از برخورد جدی با متخلفان ساخت وسازهای غیر مجاز و افزایش نظارت به منظور صیانت از حریم شهر تهران خبر داد و گفت: بر اساس قانون، شهرداری مکلف است ضمن جلوگیری از ساخت و سازهای غیر ...
دوشنبه 22 مهر - 11:40
«خبرگزاری ایسنا» معاون عملیات ناجا اعلام کرد که میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در پایانه‌های مرزی تقریبا برابر شده است.
دوشنبه 22 مهر - 11:41
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه از دستگیری متخلف شکار غیر مجاز کبک در این شهرستان خبر داد .
دوشنبه 22 مهر - 11:38
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته امداد با اشاره به پروژه وب سایت موکب اشتغال محرومان گفت: هر کجا که مردم وارد صحنه شدند ما شکست ناپذیر شدیم.
دوشنبه 22 مهر - 10:45
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت‌های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملکرد شهرداران نواحی را بررسی کردیم.
دوشنبه 22 مهر - 10:41
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وزش باد ناگهانی طی امروز (۲۲ مهر) سبب غبار آلود شدن آسمان پایتخت می‌شود.
دوشنبه 22 مهر - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از آغاز کار وب سایت «موکب اشتغال محرومان» از امروز خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» انفجار کپسول گاز در خانه‌ای در هند دست‌کم ۱۰ تن کشته برجا گذاشت.
دوشنبه 22 مهر - 10:09
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس پیشگیری ناجا با تشریح اهمیت ماموریت کنترل لایه به لایه جمعیت از بازگردانی نزدیک به ۵۵۰ نفر از مسافران بدون مدارک معتبر توسط این پلیس در تمام استان‌های طول مسیر تردد زائران خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه وانت به ارزش ۸ میلیارد ریال خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 10:04
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های پاکستان از وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۵.۸ ریشتر در این کشور خبر دادند.
دوشنبه 22 مهر - 09:33
«خبرگزاری ایسنا» سازمان تامین اجتماعی طبق قانون به بررسی اختلافات ناشی از محاسبه و مطالبه حق بیمه فی‌مابین خود و کارفرمایان در قالب هیئت‌های تشخیص مطالبات به‌ عنوان یک مرجع شبه قضائی می‌پردازد؛ اما در این میان یکی از مشکلاتی که موجب گلایه کارفرمایان شده این...
سه شنبه 23 مهر - 01:00
«صراط نیوز» شهرام پوراسد این تصویر از سریال ستایش را منتشر کرد.
دوشنبه 22 مهر - 22:45
«صراط نیوز» فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: ۱۳ رأس گوسفند قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال از درون یک خوردوی سواری در جهرم کشف شد.
دوشنبه 22 مهر - 20:42
«صراط نیوز» مشاغل عجیب و غریبی در پیرامون ما وجود دارند، که شاید اسم آن‌ها را هم نشنیده باشید.
دوشنبه 22 مهر - 15:07
«صراط نیوز» در تحقیقات مشخص شد بازیکن سابق تیم سایپا که در آستانه اخذ مدرک فوق لیسانس بود توسط گروگانگیران ربوده شده و جسد او در چاهی در کهریزک کشف شده است.
دوشنبه 22 مهر - 12:50
«صراط نیوز» سفرکردن یکی از لذت‌بخش‌ترین کار‌های دنیاست. وقتی به روستاها، شهر‌ها یا کشور‌های دیگر مسافرت می‌کنید، با چشم‌اندازها، فرهنگ‌ها و جاذبه‌های جدید و زیبایی روبه‌رو می‌شوید که تاثیر مثبت زیادی بر روح و روان دارد. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که ...
دوشنبه 22 مهر - 09:55
«صراط نیوز» اکران «ماجرای نیمروز؛ رد خون» بهانه‌ای شد تا سراغ همه بازیگرانی برویم که نقش عضو گروهک منافقین را بازی کرده‌اند. در این فیلم بهنوش طباطبایی و هستی مهدوی‌فر چنین نقشی را برعهده دارند. این‌ها و دیگر بازیگران برای نمایش نقش چه ردی از خود به‌جا...
دوشنبه 22 مهر - 08:38
«صراط نیوز» اکتبر، ماه کارزار بین‌المللی برای افزایش آگاهی‌ها پیرامون سرطان پستان در سراسر جهان است. این نوع سرطان از گسترده‌ترین انواع سرطان‌ها در میان زنان است؛ با این حال، ابتلا به آن به معنای در انتظار مرگ نشستن نیست، بلکه تشخیص به موقع بیماری، شاه...
دوشنبه 22 مهر - 13:26
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان آخرین تغییرات جوی شهرهای مرزی کشور و عتبات عالیات طی دو روز آینده (۲۳ و ۲۴ مهر) گفت: طی فردا وزش باد و گرد و خاک در کربلا پیش‌بینی می‌شود.
دوشنبه 22 مهر - 11:09
«خبرگزاری ایسنا» جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: در جریان ماموریت اربعین حسینی گشت‌های ویژه پیشگیری از جرم و تیم‌های ویژه کنترل محورهای مواصلاتی و مسیر تردد زائران به استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان اعزام شده‌اند.
دوشنبه 22 مهر - 11:18
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از اعزام ۶۰۰ دستگاه اتوبوس متعلق به شهرداری تهران و ۳۶۰ دستگاه اتوبوس از شهرداری‌های کرج و مشهد به منظور جابه‌جایی زائران اربعین حسینی به مرزهای ایران و عراق خبر داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است