مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


جمعه 25 آبان - 05:31
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۳۰ هزار نفری ثبت نام اتباع در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: پرونده ثبت‌نام برای اتباع در مدارس تا آذر و دی ماه باز است و محدودیتی از این حیث وجود ندارد.
جمعه 25 آبان - 03:19
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا از بروز موارد تک‌گیر آنفلوآنزا در کشور خبر داد و گفت: خوشبختانه از آنجایی که هنوز سرما در کشور استقرار کاملی پیدا نکرده، موارد بیماری از شدت بالایی برخوردار نیست.
جمعه 25 آبان - 00:46
به دنبال اصلاح ساختار صدور «گواهینامه‌ آلایندگی وسایل نقلیه»
«خبرگزاری ایسنا» معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از تغییرات ساختاری در نحوه صدور گواهینامه‌های آلایندگی وسایل نقلیه موتوری خبر داد و گفت: اصلاح ساختارهای صدور گواهینامه‌ آلایندگی خودروها و موتورسیکلت‌ها باعث شفافیت در صدور مجوزها و بررسی دقیق ...
پنجشنبه 24 آبان - 22:03
«خبرگزاری ایسنا» فردی که دست به آزار و اذیت چند پسر بچه زده و تصاویر آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود، دستگیر شد.
پنجشنبه 24 آبان - 21:44
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.
پنجشنبه 24 آبان - 20:59
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت خبر مربوط به آزار و اذیت کودکان از سوی نگهبان یک پارک در محدوده شوش را تکذیب کرد.
پنجشنبه 24 آبان - 20:42
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اورژانس کاشان از ٢٧مصدوم به علت انحراف اتوبوس تهران-اصفهان به لاین مخالف خبر داد.
پنجشنبه 24 آبان - 19:02
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که تیمی از کارشناسان پلیس بررسی علت تصادف خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی را برعهده گرفته‌اند.
پنجشنبه 24 آبان - 17:43
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف خودروی تعدادی از مسوولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان خبر داد و گفت: نوربخش - رئیس سازمان تامین اجتماعی- به اتاق عمل انتقال یافته است.
پنجشنبه 24 آبان - 17:43
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف خودروی تعدادی از مسوولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان خبر داد و گفت: نوربخش - رئیس سازمان تامین اجتماعی- به اتاق عمل انتقال یافته است.
پنجشنبه 24 آبان - 17:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، رونمایی از جلد دوم از مجموعه تهران نگاری (طهران در مطبوعات دوره قاجار- دوره های ناصری و مظفری)به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور علی اعطا سخنگوی شورای اس...
پنجشنبه 24 آبان - 16:36
«خبرگزاری مهر»
پنجشنبه 24 آبان - 16:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به اختلال ایجاد شده در روند کاری مراکز معاینه فنی در روز پنج شنبه مورخ 24 آبان ماه و معطلی یک ساعته شهروندان که به علت قطعی سامانه سیمفا وزارت کشور و راهور ناجا حادث شد، ضمن ع...
پنجشنبه 24 آبان - 15:35
«خبرگزاری مهر» ایمان محمدی نرگسی در گفگو با خبرنگار مهر، افزود: هدف اصلی تشکیل مجمع جوانان استان را شبکه سازی اجتماعی در جهت افزایش مشارکت اجتماعی جوانان در عرصه مدیریت و تصمیم گیری دانست. وی ادامه داد: مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان خوزستان با ۷ کمیسیون تخصصی ک...
پنجشنبه 24 آبان - 15:30
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شایعات مربوط به عدم تایید حکم حناچی اظهار کرد: این مسائل از دوره هابیل و قابیل مطرح بوده است.
پنجشنبه 24 آبان - 15:14
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در مشهد توجه به اخلاق مداری و رفتار حکیمانه با مردم را در کار پلیس ضروری دانست.
پنجشنبه 24 آبان - 15:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ علی‌اصغر شریفی جانشین معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک این پلیس اصلی‌ترین موارد نقص معاینه فنی را این‌گونه برشمرد: بروز نقص یا تغییر در وضعیت ظاهری، فنی وسیله نقل...
پنجشنبه 24 آبان - 15:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رییس پلیس پایتخت صبح امروز به دعوت شهردار منطقه ۱۳ بازدید کاملی از محدوده شهرداری یاد شده انجام دادند سپس جلسه ای با هدف استفاده از ظرفیت پلیس و شهرداری برای ارتقاء انضباط اجتماعی، امنیت عمومی و ایجاد فضای همراه با آرامش برای ش...
پنجشنبه 24 آبان - 14:56
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، علی رمضانی در آئین اختتامیه سومین جشنواره دوسالانه دستاوردهای کانون‌های فرهنگی تربیتی سراسر کشور در اردوگاه باهنر اظهار کرد: بر اساس سند تحول تنها جایی که همه شش ساحت تربیتی در آن اجرایی می‌شود کانون‌های فرهنگی تربیتی است. وی ...
پنجشنبه 24 آبان - 14:24
معاون وزیر کشور:
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور نبود هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با وجود کمبود اعتبارات را بسیار بد دانست و گفت: اجرای پروژه‌ها در روستاها با کیفیت و دقت‌ نظر و بر حسب نیاز انجام شود.
پنجشنبه 24 آبان - 13:44
طی سه سال آینده اتفاق می‌افتد؛
«خبرگزاری ایسنا» مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور بازنشستگان گفت: در سه سال آینده تعداد فرهنگیان بازنشسته از معلمان شاغل بیشتر می‌شود.
پنجشنبه 24 آبان - 13:27
با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» صبح امروز و با حضور وزیر بهداشت، عملیات احداث بیمارستان جایگزین 150 تختخوابی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان رزن در همدان آغاز شد.
پنجشنبه 24 آبان - 13:12
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: در حوزه زنان و خانواه به سمت ملی شدن طرح‌های اجرا شده پیش می‌رویم.
پنجشنبه 24 آبان - 13:12
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: در حوزه زنان و خانواه به سمت ملی شدن طرح‌های اجرا شده پیش می‌رویم.
پنجشنبه 24 آبان - 12:54
«خبرگزاری ایسنا» جانشین معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ موارد نقص معاینه فنی وسایل نقلیه را تشریح کرد و گفت: دودزا بودن، تولید صدای ناهنجار، نقص در سیستم روشنایی از جمله این نقص‌هاست.
پنجشنبه 24 آبان - 12:40
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر؛ گروه جامعه_ساناز باقری راد: اگر صحبت از آمار بالای جرائم ناشی از سلاح سرد و حمل چاقو شود، احتمالا ذهنتان به سمت برخی کشورهای آسیایی خواهد رفت. اما جالب است بدانید حمل سلاح سرد در قلب یکی از اروپایی ترین کشورهای جهان از رقم های خیره کنند...
پنجشنبه 24 آبان - 12:38
«خبرگزاری ایسنا» معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد: با ارائه راهکارهای کارشناسی برای حل موضوع تخصیص و اعتبار شهرداری‌های مناطق مسائل تخصیص بودجه مناطق حل خواهد شد.
پنجشنبه 24 آبان - 12:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مرتضی نثاری در توضیح این خبر گفت: در پی طرح شکایت با موضوع زورگیری در کلانتری ۱۹۰ مجیدیه، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و جهت ادامه رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. مالباخته پس از حضور در ...
پنجشنبه 24 آبان - 12:19
«خبرگزاری ایسنا» صید ماهیان گرم‌آبی با توجه به سرد شدن هوا ، انتقال بذور و کودهای شیمیایی به مکان‌های مناسب قبل از وقوع بارش، انجام عملیات کشت غلات به جز در روزهای بارانی و خودداری از تردد شناورهای سبک طی امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ آبان ماه) به دلیل مواج بودن در...
پنجشنبه 24 آبان - 12:14
«خبرگزاری ایسنا» استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به زمان انجام غربالگری‌های ضروری در دوران بارداری، گفت: تشخیص سندروم‌های ژنتیکی با اندازه‌گیری ضخامت گردن جنین در هفته ۱۱ تا ۱۳ بارداری قابل شناسایی است.
پنجشنبه 24 آبان - 12:11
«خبرگزاری مهر» مسعود حقیقت در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور گفت: در نوار جنوبی و جنوب غرب کشور شاهد بارش های خوبی بودیم که طی روزهای آتی، همچنان در نیمه غربی و بخش هایی از شرق کشور فعال خواهد بود. وی با بیان اینکه امروز در جنوب ایلام، ...
پنجشنبه 24 آبان - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» هم‌زمان با ایام سوگواری حسینی در سال جاری ۳۲ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد با کمک‌هزینه میانگین ۷۰۰ هزارتومانی برای هر نفر در پیاده‌روی اربعین حسین شرکت کردند.
پنجشنبه 24 آبان - 11:53
«خبرگزاری مهر»
پنجشنبه 24 آبان - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از پاک بودن هوای تهران طی امروز (۲۴ آبان ماه)‌ خبر داد و گفت: در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص میانگین ۳۵ در شرایط پاک قرار دارد.
پنجشنبه 24 آبان - 11:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در مورخه ۲۲ فروردین ماه سال جاری پرونده ای با موضوع کلاهبرداری به شیوه بدل اندازی از کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن شاکی عنوان کرده بود : در حال تردد به سمت منزلم بوده که شخص ناشناسی ...
پنجشنبه 24 آبان - 10:55
«خبرگزاری ایسنا» مسئول ستاد گرامی‌داشت مقام معلم وزارت آموزش و پرورش گفت: موفقیت هر مدیر آموزش و پرورشی به همکاری و تعامل سایر مسئولان وابسته است.
پنجشنبه 24 آبان - 10:56
«خبرگزاری ایسنا» مدیر دفتر اکوسیستم‌های تالابی کشور گفت: زهکشی در اراضی تالاب‌ها موجبات نابودی آن‌ها را فراهم کرده است بنابراین برای نجات تالاب‌ها باید زهکشی‌ انجام نشود.
پنجشنبه 24 آبان - 10:16
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جاده‌های کشور به رانندگان توصیه کرد برای تردد در برخی مناطق تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
پنجشنبه 24 آبان - 10:15
«خبرگزاری مهر» غلامحسن دهش در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: پس از دریافت گزارشی در خرداد ماه امسال مبنی بر بروز تخلفات مالی از سوی شهردار وقت و اعضای شورای شهر اروندکنار پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و دستورات لازم برای بررسی موضوع و انجام تحقیقات صاد...
پنجشنبه 24 آبان - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده سامانه بارشی در نیمه غربی و بخش‌هایی از شرقی کشور فعال خواهد بود. شدت فعالیت این سامانه امروز و فردا ( ۲۴ و ۲۵ آبان ماه) در جنوب و جنوب غربی کشور است.
پنجشنبه 24 آبان - 10:07
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت با بیان اینکه باید برای مواجهه با پدیده سالمندی آمادگی داشته باشیم، گفت: در این راستا در سیاست‌های کلی به اجتماعی شدن سلامت توجه اساسی شده است.
پنجشنبه 24 آبان - 10:00
«خبرگزاری مهر» سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر آزادراه قزوین-کرج-تهران، حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک، محدوده گرمدره و محور شهریار-تهران (محدو...
پنجشنبه 24 آبان - 09:48
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برخی اعمال جراحی زیبایی نامتعارف و منتسب به حیوانات گفت: تعداد اعمال جراحی زییایی نامتعارف در کشور ما نسبت به اکثر کشورهای دنیا بیشتر است.
پنجشنبه 24 آبان - 09:30
«خبرگزاری ایسنا» برخی شواهد علمی حاکی از آن است که مصرف الکل خطر ابتلا به دِمانس را افزایش می‌دهد.
پنجشنبه 24 آبان - 08:56
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت به منظور آغاز عملیات احداث بیمارستان 150 تختخوابی حضرت ولیعصر (عج) شهرستان رزن استان همدان و بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم (ص) شهرستان خدابنده استان زنجان امروز پنج شنبه به دو استان همدان و زنجان سفر می‌کند.
پنجشنبه 24 آبان - 06:43
«خبرگزاری مهر» مهدی ریاحی فر، در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد پیشنهاد جدید برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: قانون اجازه داده تا ۱۰ درصد از تخت های خالی را که ضریب اشتغال پایینی دارند به صورت VIP و غیر دولتی ارائه دهند. وی با اشاره به اینکه این موضو...
پنجشنبه 24 آبان - 15:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام حسین احمدیان با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم اربعین حسینی و زنده نگه‌داشتن واقعه عاشورا، افزود: هدف از اعزام مددجویان به اماکن زیارتی، تقویت باورهای دینی و اسلامی و ایجاد روحیه نشاط و...
پنجشنبه 24 آبان - 10:15
«خبرگزاری مهر» سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تردد موتورسیکلت‌ها در برخی از محورهای مواصلاتی توضیح داد: تردد موتورسیکلت‌ها به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۳ آبان تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است