مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 26 مهر - 14:18
همزمان با مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی صورت می‌گیرد
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست اورژانس کشور از استقرار ۹۰۰۰ کادر پزشکی و بهداشتی در مرزهای ۴گانه ایران و عراق در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: همچنین دو بیمارستان صحرایی برای آمادگی در برابر حملات تروریستی، بیوشیمیایی، هسته‌ای و بیولوژیک احتمالی، در مرزهای چزاب...
چهارشنبه 26 مهر - 13:58
«همشهری آنلاین» دادستان کل کشور گفت که مقدمات اجرای حکم بابک زنجانی باید فراهم شود، گفت: ان‌شاءالله زودتر حقوق مردم برگردد.
چهارشنبه 26 مهر - 13:36
«خبرگزاری ایسنا» مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی مرتضی لطفی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) منصوب کرد.
چهارشنبه 26 مهر - 13:26
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در برخی نقاط کشور از وقوع احتمالی پدیده گرد و غبار در استان‌های یزد، سمنان، کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان خبر داد.
چهارشنبه 26 مهر - 13:14
«همشهری آنلاین» رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: از سوی وزیر آموزش و پرورش به همه دستگاه‌های دولتی و ملی نامه ای ارسال شده تا هرچه را لازم می‌دانند در کتب درسی وارد شود تا پایان آذر اعلام کنند.
چهارشنبه 26 مهر - 13:09
رئیس کمیته امداد:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)گفت: با عزم جدی و مدیریت جهادی و استفاده از همه ظرفیت‌های کشور مشکل مسکن و اشتغال مددجویان تحت پوشش را حل می‌کنیم.
چهارشنبه 26 مهر - 13:04
«همشهری آنلاین» دکتر اسماعیل امینی:حکمت جعلی، جملاتی است که به‌نظر می‌آید اندیشه عمیقی را بیان می‌کند؛ گاهی به نثر و گاهی به نظم.
چهارشنبه 26 مهر - 12:59
«همشهری آنلاین» سکته راننده یک کامیون خودروبر هنگام رانندگی باعث وقوع تصادف عجیبی شد.
چهارشنبه 26 مهر - 12:55
«همشهری آنلاین» خبر تلخ بود و وحشتناک. وحشتناک‌تر از آن که قابل باور باشد. پسربچه‌ای سه‌ساله به نام اهورا، توسط ناپدری‌اش مورد آزار قرار گرفته و به طرز هولناکی به قتل رسیده بود.
چهارشنبه 26 مهر - 12:50
«همشهری آنلاین» به‌دنبال اجرای طرح جمع‌آوری کودکان کار و خیابان از مردادماه که با اعتراضات فعالان اجتماعی روبه‌رو شده است و همچنین اعلام خبر توقف طرح در هفته گذشته، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تکذیب خبر توقف طرح به همشهری گفت: باید با افراد و باندهای...
چهارشنبه 26 مهر - 12:50
«همشهری آنلاین» علی‌اصغر محمدی:پس از گذشت ۲۵روز از انتقاد رئیس‌جمهور در مراسم بازگشایی مدارس از محتوای کتاب‌های درسی، دبیرکل شورای‌عالی آموزش و پرورش به همشهری گفت: بازنگری کتاب‌های درسی در دستور کار شورای‌عالی آموزش و پرورش قرار گرفته است.
چهارشنبه 26 مهر - 12:48
رییس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در ایام‌ اربعین حسینی بیش از ۱۳۰ ایستگاه ثابت و متحرک بازرسی در مسیر تردد زائرین اربعین فعالیت خواهند کرد.
سه شنبه 25 مهر - 22:55
«خبرگزاری ایسنا» خودروی حامل دانش آموزان روستایی واژگون و منجر به مصدوم شدن دانش آموزان شد.
چهارشنبه 26 مهر - 04:33
«خبرگزاری ایسنا» متخصصان آسیب‌شناسی در آمریکا با انجام یک سری آزمایشات جدید به نقش نوعی مکمل‌ غذایی در پیشگیری از صرع پی بردند.
چهارشنبه 26 مهر - 03:01
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از فراهم شدن شرایط استقرار بیمارستان صحرایی برای آوارگان میانماری خبر داد و گفت: از همین رو فراخوان دوم برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی از پنجشنبه، 27 مهر تا پنجم آبان صورت می‌گیرد.
چهارشنبه 26 مهر - 01:56
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوم نظری وزارت آموزش و پرروش با اشاره به طرح آموزش 500 مهارت به دانش آموزان دوره متوسطه جهت آشنایی آنها با مشاغل گوناگون گفت: دوره‌های آموزشی می‌تواند پنجشنبه‌ها و حتی جمعه‌ها باشد. همچنین در تابستان و در شیفت‌های خ...
چهارشنبه 26 مهر - 00:35
قدردانی رئیس جمعیت از اقدام انسان‌دوستانه رهبر معظم انقلاب برای کمک به مردم آواره و میانمار
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمعیت هلال احمر به دنبال حمایت ویژه یک میلیارد تومانی از سوی مقام معظم رهبری برای کمک به آوارگان مظلوم میانمار طی پیامی از حسن توجه و اقدام انسان دوستانه ایشان قدردانی کرد.
سه شنبه 25 مهر - 23:51
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی از تشدید ترک های زلزله در روستاهای شهرستان مانه و سملقان بر اثر زلزله ۴ و ۷ ریشتری امشب خبرداد.
سه شنبه 25 مهر - 21:32
در مجمع جهانی سلامت در آلمان انجام شد؛
«خبرگزاری ایسنا» قائم‌مقام وزیر بهداشت که به منظور حضور در نهمین مجمع جهانی سلامت به آلمان سفر کرده است، در پانل پوشش همگانی سلامت و مشارکت اجتماعی، تجربیات ایران در این زمینه با سایر کشورها را تشریح کرد.
سه شنبه 25 مهر - 20:03
در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی ‌صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی گفت: میزبان هیئتی از ترکیه بودیم که درباره موضوعات تربیتی و دینی هم اندیشی کردیم.
سه شنبه 25 مهر - 19:21
«همشهری آنلاین» در جنایتی هولناک پسر بچه ۳ ساله در رشت توسط مرد جوان مورد تجاوز قرار گرفت و به طرز فجیعی به قتل رسید.
سه شنبه 25 مهر - 19:16
«خبرگزاری ایسنا» محمدمهدی تندگویان با بیان اینکه سمن‌های جوانان سفیران ما در جامعه هستند و می‌توانند سیاستگذاری‌هایی را ترویج کنند، گفت: نهادینه شدن تغییر دیدگاه‌های جوانان از نگاه مطالبه‌گرایانه به نگاه پیشرو بر عهده سمن‌ها است.
سه شنبه 25 مهر - 19:00
از راه‌اندازی سامانه آموزشی ویژه اولیاء تا لزوم حاکمیت قانون و اخلاق بر خشونت‌های خانگی
«خبرگزاری ایسنا» "تمهیدات و هشدارهای اورژانس کشور در پی احتمال وزش بادهای شدید و طوفان، بدهی چند ده میلیاردی آموزش‌وپرورش تهران به وزارت نیرو، لزوم حاکمیت قانون و اخلاق بر خشونتهای خانگی، راه‌اندازی سامانه آموزشی ویژه اولیاء ظرف ۲ماه آینده، آمار ۲۳ درصدی اخ...
سه شنبه 25 مهر - 18:56
«خبرگزاری ایسنا» سلطانی‌فر گفت: می‌توان طی مدت یک سال به صورت ظاهری مجموعه‌ای به نام پارلمان جوانان ایجاد کرد اما باید هدف تاسیس این پارلمان مشخص شود.
سه شنبه 25 مهر - 18:38
به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» «نمایشگاه تجسمی و روائی از مدینه تا کربلا» به همراه عرضه محصولات فرهنگی و مذهبی با حمایت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در برج میلاد تهران افتتاح شد.
سه شنبه 25 مهر - 18:04
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مقاوم سازی یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد روستایی در کشور خبر داد.
سه شنبه 25 مهر - 17:59
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت گنجاندن برنامه‌های کاهش خطرپذیری حوادث در برنامه‌های توسعه‌ای کشور تاکید کرد.
سه شنبه 25 مهر - 17:46
مسجدجامعی:
«خبرگزاری مهر» عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح رشته هنر و معماری دانشگاه خوارزمی گفت: شهر آشفته نشانه ذهن آشفته است.
سه شنبه 25 مهر - 17:45
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در تهران از شهروندان خواست که از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.
سه شنبه 25 مهر - 17:32
رئیس سازمان بهزیستی:
«خبرگزاری مهر» بندپی با اشاره به اینکه تمام ساکنان نقاب در خراسان جنوبی یا چلندر در نوشهر از بدو تولد نابینا هستند،گفت: این ژن معلولیت زا باید شناسایی شود.
سه شنبه 25 مهر - 17:27
«خبرگزاری ایسنا» معاون هماهنگ کننده مرزبانی ناجا بر تقویت ناوگان شناوری و تجهیز امکانات الکترونیکی و اپتیکی استان بوشهر در راستای ارتقاء امنیت و پایش مرزی تاکید کرد.
سه شنبه 25 مهر - 17:11
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران که به منظور شرکت در دو اجلاس بین المللی و توسعه روابط دوجانبه به کره جنوبی سفر کرده است، در حاشیه این سفر با شهرداران و سرمایه گذاران خارجی دیدار خواهد کرد.
سه شنبه 25 مهر - 17:10
«خبرگزاری ایسنا» مشاور وزیر و مدیرکل طب سنتی وزارت بهداشت گفت:‌ کشور ایران با تنوع اقلیمی و آب و هوایی بسیار مطلوب خود خواستگاه رویش 8000 نوع گیاه از طبیعت است که از این میزان 2300 نوع گیاه دارای خواص دارویی هستند.
سه شنبه 25 مهر - 17:05
«خبرگزاری مهر» مراسم معارفه مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان، مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان و مدیرکل دفتر طرح های ملی باحضور مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش برگزار شد.
سه شنبه 25 مهر - 16:57
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اشتغال زنان سرپرست خانوار و نرخ بالای بیکاری در میان زنان تحصیل کرده گفت: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی تصمیم گرفته شد تا در کارگروه خاصی به این موضوعات پرداخته و در برنامه ریزی های ستاد اقتصاد...
سه شنبه 25 مهر - 16:22
«خبرگزاری مهر» با حکم شهردار تهران رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران منصوب شد.
سه شنبه 25 مهر - 15:56
«خبرگزاری ایسنا» در پی وزش باد شدید در تهران طی ساعات گذشته مدیر واحد پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به منشا وزش باد شدید از کاهش سرعت باد طی چند ساعت آینده خبر داد.
سه شنبه 25 مهر - 15:54
«خبرگزاری ایسنا» به مناسبت هفته جهانی غذا در چند ایستگاه مترو تهران، پایگاه‌های مشاوره رایگان سلامت دایر شده است.
سه شنبه 25 مهر - 15:52
«خبرگزاری ایسنا» سازمان جهانی حفاظت از طبیعت ( WWF ) اعلام کرد: پیشنهادات مناسبی برای تغذیه مورد استفاده حیوانات اهلی به منظور جلوگیری از نابود شدن تنوع زیستی باید ارائه شود.
سه شنبه 25 مهر - 15:42
در نشست هم اندیشی شهرداران مناطق همجوار ۹، ۱۰ و ۱۱ مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» شهرداران مناطق ۹ ،۱۰ و ۱۱ در نشستی مشترک به میزبانی منطقه ۱۰ به بررسی مسائل و مشکلات در نقاط مرزی و همچنین بحث و تبادل نظر و استفاده از تجربیات برای نوسازی بافت های فرسوده پرداختند.
سه شنبه 25 مهر - 15:42
جعفری دولت‌آبادی تشریح کرد:
«خبرگزاری مهر» دادستان تهران وضعیت محکومان امنیتی و پرونده مالی جاسوس تیم هسته ای را تشریح کرد و گفت: فرد محکوم به جاسوسی در پرونده مالی، ۶۲میلیارد تومان ارز از کشور خارج کرده است.
سه شنبه 25 مهر - 15:37
«خبرگزاری ایسنا» معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران با اشاره به پایش منابع آب تهران از مبدا گفت: خوشبختانه اقدامات ما برای بهبود کیفیت آب رودخانه‌ها نتیجه‌بخش بوده است.
سه شنبه 25 مهر - 15:33
«خبرگزاری مهر» با وزش باد، غلظت آلاینده ها و ذرات معلق افزایش یافته و هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
سه شنبه 25 مهر - 15:30
در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در تهران از آماده باش پلیس راهور در معابر خبر داد و هشدارهایی را به شهروندان ارائه کرد.
سه شنبه 25 مهر - 15:30
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور:
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به محدودیت‌های مالی دولت برای کمک به شهرداری‌ها گفت: شهرداری‌ها باید با اتکا به مشارکت شهروندان و با بهره‌گیری از منابع مردمی شهر را اداره و پروژه‌های شهری را اجرا کنند.
سه شنبه 25 مهر - 15:29
معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون درمان وزارت بهداشت گفت: "شبکه ملی مراقبت سرطان" برای اولین بار در کشور و منطبق بر استانداردهای جهانی در ۳ سطح ارائه خدمت طراحی شده است.
سه شنبه 25 مهر - 15:27
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی:
«خبرگزاری مهر» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به قوانین و مقررات جدید در حوزه ایثارگری بر لزوم تلاش برای آشنایی بیشتر ایثارگران با مقررات و مسائل حقوقی تاکید کرد.
سه شنبه 25 مهر - 15:23
با رای دیوان عدالت اداری؛
«خبرگزاری مهر» هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با تأیید حذف مراجعه به دادگاه در فرایند تغییر نام، مسیر این کار را کوتاه کرد.
سه شنبه 25 مهر - 15:20
فرمانده ناجا خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: 3400 مکان حادثه خیز در جاده‌های اصلی کشور شناسایی شده است که اگرچه وزارت راه و ترابری برای اصلاح آن تلاش‌های بسیاری کرده است اما باید مضاعف کار کنند.
سه شنبه 25 مهر - 15:10
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران خبرداد:/۲/
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: براساس قانون هوای پاک، برای تعیین سلامت مردم می‌توانیم برای آن بخش از فعالیت‌هایی که پرمخاطب هستند، محدودیت‌هایی را در شهر تهران ایجاد کنیم.
سه شنبه 25 مهر - 14:57
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: باید در مقابل انسان‌های بی عقلی همچون ترامپ که راه دشمنی با ایران را در پیش‌ گرفته‌اند، با اقتدار عمل کنیم.
سه شنبه 25 مهر - 14:58
«خبرگزاری مهر» سال تحصیلی جدید دبیرستان و دانشگاه جامع علمی کاربردی زندان رجائی شهر با حضور سرپرست، معاونین ، رئیس اداره فرهنگی و اساتید و مربیان آغاز شد.
سه شنبه 25 مهر - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد امور زنان مرکز «تولد دوباره» با اشاره به اینکه نخستین مرکز درمان و بازتوانی مادر و کودک از چند روز گذشته اقدام به نگهداری از زنان آسیب دیده و معتاد کرده است، گفت: در حال حاضر این مرکز با ظرفیت نزدیک به 40 نفر کار خود را آغاز کرده ...
سه شنبه 25 مهر - 14:51
«خبرگزاری ایسنا» بیش از نیمی از مرمت و بازسازی خانه تاریخی تیمورتاش از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انجام شده و مرمت آن در مراحل پایانی قرار دارد.
سه شنبه 25 مهر - 14:32
«خبرگزاری ایسنا» اولین مرکز «درمانی و بازتوانی مادر و کودک» با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزیرکار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی و با همکاری شهرداری منطقه 15 افتتاح شد.
سه شنبه 25 مهر - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک سوله هزار متری تولید و نگه‌داری مواد پلاستیکی در شورآباد خبر داد.
سه شنبه 25 مهر - 14:17
«خبرگزاری ایسنا» درد کمر از جمله عارضه‌هایی است که بیشتر افراد به آن مبتلا هستند و بیش از نیمی از مردم در دوره‌ای از زندگی آن را تجربه می‌کند.
سه شنبه 25 مهر - 14:13
«خبرگزاری ایسنا» صبح امروز کلیات طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه برنامه عملیاتی ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن بلندمرتبه شهر تهران اعم از مسکونی و غیرمسکونی و رفع خطر احتمالی با کسب اکثریت آرا به تصویب رسید.
سه شنبه 25 مهر - 14:09
معاون محیط زیست دریایی:
«خبرگزاری مهر» نشست هم اندیشی آب های ساحلی بندرعباس و تامین آب مورد نیاز صنایع بزرگ پیش از ظهر امروز به میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست و با حضور صاحبان صنایع بالادستی برگزار شد.
سه شنبه 25 مهر - 13:59
«خبرگزاری ایسنا» پلیس روسیه موفق شد یک تن خاویار را از قاچاقچیان در منطقه خاباروفسک کشف و ضبط کند.
سه شنبه 25 مهر - 13:45
«خبرگزاری مهر» مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست هوای تهران را سالم اعلام کرد.
سه شنبه 25 مهر - 13:21
«خبرگزاری مهر» نخستین مرکز درمان و بازتوانی مادران معتاد به همت جمعیت تولد دوباره در تهران به بهره برداری رسید.
سه شنبه 25 مهر - 12:55
وزیر رفاه؛
«خبرگزاری مهر» وزیر کار گفت: در جلسه اخیر شورای عالی بیمه، پوششهای بیمه ای مورد بررسی قرار گرفت و پروتکلی به انجام رسید که براساس آن علاوه بر خدمات دارویی، خدمات مشاوره هم رایگان ارائه خواهد شد.
سه شنبه 25 مهر - 12:40
«خبرگزاری مهر» وکیل حمید بقایی گفت: دادگاه ایرادات ما را پذیرفته است و قرار شد نماینده دادستان در جلسه بعدی پاسخ دهد.
سه شنبه 25 مهر - 12:15
«خبرگزاری مهر» جلسه بعدی رسیدگی به اتهامات حمید بقایی ۳۰ مهر تعیین شد.
سه شنبه 25 مهر - 12:03
«خبرگزاری مهر» معاون امور زنان در ریاست جمهوری  گفت: زیاده خواهی انسان خودسری همچون ترامپ و  بی توجهی مردم به محیط زیست آینده را به خطر می اندازد.
چهارشنبه 26 مهر - 14:15
«پارسینه» فرمانده انتظامی خاش گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال، تیمی مجرب از مأموران انتظامی شهرستان برای شناسایی متهم و یا متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.
سه شنبه 25 مهر - 23:59
«تابناک» بدنبال انتشار کلیپی از یک جلسه سخنرانی آقای محسن حجت‌الاسلام قرائتی که وی در آن جلسه خطاب به حسین نمازی معروف به «آقای دوربینی» می‌گوید که از جلسه خارج شود. اعتراضاتی به این برخورد ایشان انجام شد .
سه شنبه 25 مهر - 20:43
«خبرآنلاین» شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.
سه شنبه 25 مهر - 18:51
«خبرآنلاین» تیم فوتبال اینتر یکشنبه شب در مقابل میلان با هتریک ایکاردی، ۳-۲ پیروز شد تا اختلاف این دو تیم همشهری به ده امتیاز برسد؛ این موضوع سوژه سایت گل شده است.
سه شنبه 25 مهر - 19:46
«پارسینه» صبح دیروز دوشنبه یک دستگاه رانا در یکی از بزرگراه های تهران دچار حادثه شد. تصادف رانا با گاردریل حاشیه بزرگراه باعت ورود این گاردریل‌ها به داخل خودرو شد.
سه شنبه 25 مهر - 18:23
«پارسینه» با اجرای طرح پلیسی رعد ۳ طی ۲۴ ساعت گذشته در پایتخت ۱۵۷ عرضه کننده مواد مخدر ، ۲۲۷ سارق و مالخر و اعضاء چند باند قاچاق دستگیر شدند.
سه شنبه 25 مهر - 14:00
«پارسینه» پسر بچه ۲ساله در رشت به خاطر تجاوز ناپدری شیطان صفت تسلیم سرنوشت مرگباری شد.
سه شنبه 25 مهر - 23:48
با حضور شهردار پایتخت در کره انجام می‌شود؛
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران که به منظور شرکت در دو اجلاس بین‌المللی و توسعه روابط دوجانبه به کره‌جنوبی سفر کرده است، در حاشیه این سفر با شهرداران و مقامات شهری شهرهای مختلف جهان و سرمایه‌گذاران خارجی دیدار خواهد کرد.
سه شنبه 25 مهر - 16:02
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده انتظامی استان تهران از کشف 650 کارتن تنباکو قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
سه شنبه 25 مهر - 13:44
ابتکار خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از حضور این معاونت برای نخستین باردرستاداقتصاد مقاومتی خبر دادو گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای سه میلیون زن سرپرست خانوار از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.
سه شنبه 25 مهر - 17:00
«خبرگزاری مهر» نشست علمی- تخصصی "نگهداشت زمستانی شهر تهران؛ برف‌روبی و یخ‌زدایی شبکه معابر" با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان حوزه معاونت خدمات شهری، حمل‌ونقل و ترافیک برگزار شد.
سه شنبه 25 مهر - 14:11
«خبرگزاری مهر» در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، برنامه زیرنظام راهبری و مدیریت که یکی از مهم ترین برنامه زیرنظام های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، به تصویب رسید.
سه شنبه 25 مهر - 14:27
«خبرگزاری مهر» اعضای شورای شهر تهران، شهرداری تهران را ملزم کرد طی مدت ۶ ماه لیست برج های نا ایمن پایتخت را تهیه و به شورا ارائه کند.
سه شنبه 25 مهر - 14:06
«خبرگزاری مهر» مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی با تکذیب خبر سرقت مسلحانه در خیابان جمهوری گفت: در عملیات تعقیب و گریز پلیسی دو متهم سابقه دار دستگیر شدند.
سه شنبه 25 مهر - 17:36
«خبرگزاری مهر» به مناسبت هفته جهانی غذا در چند ایستگاه مترو تهران، پایگاه های مشاوره رایگان سلامت دایر شده است.
سه شنبه 25 مهر - 13:19
«خبرگزاری مهر» مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: با توجه به وقوع طوفان در بعدازظهر امروز، به شهروندان توصیه می‌شوند از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنند.
سه شنبه 25 مهر - 15:25
معاون وزیر کشور:
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر کشور با اشاره به محدودیتهای مالی دولت برای کمک به شهرداری ها گفت:شهرداری ها باید با اتکا به مشارکت شهروندان و با بهره گیری از منابع مردمی شهر را اداره و پروژه های شهری رااجراکنند.
سه شنبه 25 مهر - 15:35
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
«خبرگزاری مهر» بطحایی از راه اندازی شبکه ملی تعاملی آموزش وپرورش درآینده نزدیک خبرداد وگفت:از طریق این شبکه آموزشهای موردنیاز و تخصصی مربوط به دانش آموزان در سنین مختلف به طور مستمر به والدین ارائه می شود.
سه شنبه 25 مهر - 15:25
«خبرگزاری مهر» محمدعلی نجفی در حکمی فاطمه راکعی را به سمت مشاور شهردار در امور بانوان منصوب کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است