مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


یکشنبه 28 بهمن - 21:53
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اورژانس کشور با اشاره به کاهش 30 درصدی مصدومان چهارشنبه‌سوری در سال گذشته خبرداد و ابراز امیدواری کرد که این روند در سال جاری نیز ادامه داشته باشد.
یکشنبه 28 بهمن - 19:42
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در آوا سنتر واقع در اقدسیه تهران خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 18:31
در بسته خبری اجتماعی امروز ایسنا بخوانید
«خبرگزاری ایسنا» احتمال قطعی شدن برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران در هفته جاری، راه حل عبور از کنکور، برنامه بطحائی برای خوشایندسازی مدارس، رسیدگی به ۲۰ پرونده کلان اقتصادی در پایتخت، اما و اگرهای تولید واکسن ایدز و.... از جمله مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتما...
یکشنبه 28 بهمن - 18:31
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات پرداخت بسته های حمایتی به جاماندگان را تشریح کرد.
یکشنبه 28 بهمن - 18:07
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار ویژه شهرستان ری از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد که انبارها در سطح کشور شناسنامه‌دار شوند.
یکشنبه 28 بهمن - 18:03
استاندار تهران تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» استاندار تهران با تاکید بر نقش انبارداری برای تنظیم عرضه و تقاضا در بازارهای استان تهران افزود: باید ظرفیت انبارداری در استان تهران افزایش پیدا کند و از سرمایه‌گذاران این بخش حمایت شود.
یکشنبه 28 بهمن - 16:59
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتای ناجا به افرادی که اقدام به در اختیار قرار دادن درگاه‌های پرداخت الکترونیکی متعلق به خود به قمارخانه‌ها و کازینوهای آنلاین می‌کنند، هشدار داد.
یکشنبه 28 بهمن - 16:36
«خبرگزاری ایسنا» معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درباره مباحث مطرح مبنی بر سلامت گوشت‌های قرمز وارداتی، گفت: همکاران ما مراکز عرضه گوشت را از نظر سلامت محیط عرضه بررسی می‌کنند، اما بررسی سلامت گوشت قرمز داخلی و وارداتی بر عهده سازمان دامپزشکی ک...
یکشنبه 28 بهمن - 16:27
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت ایران مهم‌ترین اقدامات انجام شده در اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در مناطق شهری در استان‌های فارس و مازندران را تشریح کرد و گفت: در راستای پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر از قبیل دیابت و پرفشاری ...
یکشنبه 28 بهمن - 16:11
«خبرگزاری ایسنا» متخصصان سلامت معتقدند که تغییر در نوع غذا و نوشیدنی‌های مصرفی به تسکین علائم جسمی و روانی سندرم پیش از قاعدگی (PMS) در زنان کمک می‌کند.
یکشنبه 28 بهمن - 16:03
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری خانی آباد از دستگیری یک مرد جوان با پنج فقره سرقت خودروهای سواری که با جرثقیل نیسان امداد خودرو اقدام به سرقت می‌کرد، خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 15:57
برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی
«خبرگزاری ایسنا» مردان و زنان متولد ۱۳۴۷ با لحاظ روز و ماه تولد تا پایان اسفندماه امسال برای نام نویسی و عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مهلت دارند.
یکشنبه 28 بهمن - 15:39
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس پایتخت از برخورد با ۲۰ پرونده مهم و کلان اقتصادی در سال جاری خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 15:37
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان محیط زیست می‌گویند که احیای جنگل‌های جهان یک دهه انتشار گاز کربن دی‌اکسید (CO2) را تعدیل می‌کند.
یکشنبه 28 بهمن - 15:30
معاون پلیس فتا به ایسنا خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتای ناجا از تشکیل بیش از ۱۰ هزار پرونده تخلف در سایت دیوار از ابتدای امسال تا کنون و ورود دادستانی به این موضوع خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 15:21
«خبرگزاری ایسنا» بعد از ظهر امروز بخش کودکان بیمارستان فیروزآبادی با ۲۵ تخت توسط استاندار تهران افتتاح شد.
یکشنبه 28 بهمن - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه جرثقیل در خیابان اشرفی اصفهانی تهران خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 14:29
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده ناجا سردار محسن حسن خانی را به سمت رئیس جدید پلیس آگاهی ناجا منصوب کرد.
یکشنبه 28 بهمن - 14:25
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۷۴ کیلوگرم تریاک از داخل یک دستگاه تریلر در جاده قم - تهران خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش گفت: رشد دانش‌آموزان نباید کاریکاتوری باشد.
یکشنبه 28 بهمن - 14:09
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری افسریه از دستگیری پنج شرور محله افسریه که چهار دستگاه خودرو سواری را در محدوده خیابان ۱۵ متری چهارم تخریب کرده بودند، خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 13:52
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا با اشاره به اینکه در جرایمی که در این چند سال رسیدگی شده یکی از مسائل مورد توجه عدم احراز هویت افراد بوده است، گفت: مجرمان معمولاً با استفاده از اعلام هویت و اطلاعات جعلی مرتکب جرائم ...
یکشنبه 28 بهمن - 13:30
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل امور فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارواز وجود نمونه‌های تقلبی مکمل‌های تغذیه‌ای یک شرکت در بازار خبر داد و خواستار اقدام اداره کل بازرسی، حقوقی و شکایات این سازمان جهت برخورد با این موضوع شد.
یکشنبه 28 بهمن - 13:24
«خبرگزاری ایسنا» یک فروند بالگرد ‌آتش‌نشان به هنگام عملیات اطفای حریق در دره "پیجن" واقع در جزیره جنوبی نیوزیلند ساعت ۳ بعدازظهر امروز (یکشنبه) به وقت محلی دچار سانحه شد.
یکشنبه 28 بهمن - 13:15
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر کشور از تعیین تکلیف وضعیت دستفروشان با تهیه دستورالعملی در این خصوص خبر داد .
یکشنبه 28 بهمن - 13:05
«خبرگزاری ایسنا» ‌رئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران با بیان اینکه در زمینه کیفیت آموزش در رتبه‌بندی بین المللی وضع خوبی نداریم، گفت: یکی از مهمترین پارامترهایی که می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند این است که بودجه آموزش و پرورش را برای آموزش معلمان جدی بگ...
یکشنبه 28 بهمن - 13:02
«خبرگزاری ایسنا» خروج واگن‌های یک قطار باری از ریل در استان "منیتوبا" در بخش مرکزی کانادا منجر به نشت نفت خام شد.
یکشنبه 28 بهمن - 12:39
«خبرگزاری ایسنا» وزیر آموزش و پرورش از اجرای چهار برنامه خبر داد و گفت: این برنامه ها ما را به سمت مدرسه محوری و مدیریت مبتنی بر مدرسه نزدیک می کند.
یکشنبه 28 بهمن - 12:37
«خبرگزاری ایسنا» مقامات بنگلادش امروز (یک‌شنبه) از وقوع آتش‌سوزی مرگبار در بندر "چیتاگونگ" و سوختن بیش از ۲۰۰ خانه زاغه‌نشینی خبر دادند.
یکشنبه 28 بهمن - 12:31
پیشنهاد میرلوحی به حناچی:
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون بودجه‌ای شورای شهر تهران از حناچی خواست که بدون در نظر گرفتن ملاحظات، لیست بدهی‌های شهرداری را منتشر کند.
یکشنبه 28 بهمن - 12:23
سخنگوی وزارت کشور:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت کشور گفت: از ابتدای تشکیل کمیسیون ماده 100 در شهرداری‌ها که مربوط به بررسی تخلفات ساخت و سازهای غیر مجاز است، حدود 4.5 میلیون پرونده تشکیل شده که توسط اعضای این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته یا در حال رسیدگی است.
یکشنبه 28 بهمن - 11:46
«خبرگزاری ایسنا» معاون بهداد ناجا گفت: رویکرد ما در حوزه امداد، ارتقای استانداردهای امداد رسانی از طریق تقویت اورژانس‌های پیش بیمارستانی و افزایش سرعت امداد و انتقال مجروحان در استان‌های مرزی به ویژه استان‌های آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان است.
یکشنبه 28 بهمن - 11:46
«خبرگزاری ایسنا» جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مراسم الحاق آمبولانس‌های جدید به ناوگان ترابری و بهداد ناجا گفت: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا، به عنوان رکن اقتصادی این نیرو در جهت تامین و نگهداری تجهیزات، همواره آماده است تا با ابتکار، تدبیر و حرکت جهادی ...
یکشنبه 28 بهمن - 11:43
«خبرگزاری ایسنا» گروهی از پزشکان در بررسی‌های خود مشاهده کردند که قند خون با خطر شکستگی در مبتلایان به دیابت نوع یک مرتبط است.
یکشنبه 28 بهمن - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های محلی در روسیه از فروریختن بخشی از ساختمان یک دانشگاه در شهر سن‌پترزبورگ خبر دادند.
یکشنبه 28 بهمن - 10:48
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا مدارک لازم برای احراز محل سکونت مالکان خودروها را اعلام کرد.
یکشنبه 28 بهمن - 10:47
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به استفاده نابجای هورمون رشد در باشگاه‌های بدنسازی، از توزیع آن در داروخانه‌های منتخب خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 10:32
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از عدم درامدزایی شهرداری از فضای پارک حاشیه ای انتقاد کرد.
یکشنبه 28 بهمن - 10:29
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز تحقیقات ایدز در واکنش به خبری مبنی بر تولید واکسن اچ‌آی‌وی از سوی محققان ایتالیایی، گفت: هنوز واکسن اچ‌آی‌وی که به طور کامل مؤثر باشد، وارد بازار نشده است.
یکشنبه 28 بهمن - 10:28
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تشریح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر نقش جوانان در کاهش فساد، برقراری عدالت و حل مشکل آسیب‌های اجتماعی، گفت: برای عملیاتی شدن فرامین مقام معظم رهبری برای بکارگیری جوانان باید تسهیلاتی فراهم شود، اما با همه مشکلات، جوانان در همه...
یکشنبه 28 بهمن - 10:25
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری قلهک از دستگیری یکی از اعضای باند پنج نفره سارقان منزل که همزمان دو واحد مسکونی را مورد سرقت قرار داده بودند،‌ خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 10:05
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از امروز (۲۸ بهمن ماه) تا آخر بهمن جو کشور تحت تاثیر چند سامانه بارشی قرار می‌گیرد و بارش باران و برف، وزش باد، کولاک برف، یخبندان، لغزندگی، مه گرفتگی و اختلال در تردد از گردنه‌های کوهستانی...
یکشنبه 28 بهمن - 10:00
میرلوحی عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان شب گذشته قالیباف خواستار اقدام حقوقی و قضائی معاونت حقوقی شهرداری شد.
یکشنبه 28 بهمن - 09:56
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای شهر تهران بااشاره به سخنان شب گذشته قالیباف یک برنامه تلویزیونی که بدهی شهرداری را تکذیب کرده و آن را یک دروغ بزرگ خوانده بود، گفت: بخشی از سخنان قالیباف در صدا و سیما غیرمنصفانه و ظلم به شهرداری و شورا بوده و می‌بایست صدا و سیم...
یکشنبه 28 بهمن - 09:56
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای شهر تهران بااشاره به سخنان شب گذشته قالیباف یک برنامه تلویزیونی که بدهی شهرداری را تکذیب کرده و آن را یک دروغ بزرگ خوانده بود، گفت: بخشی از سخنان قالیباف در صدا و سیما غیرمنصفانه و ظلم به شهرداری و شورا بوده و می‌بایست صدا و سیم...
یکشنبه 28 بهمن - 08:43
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمرانی فرمانداری تهران از احتمال قطعی شدن برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران در هفته جاری خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 07:40
«خبرگزاری ایسنا» با جدی شدن احتمال سفر رسمی زائران ایرانی به سوریه، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آمادگی برای راه اندازی مراکز درمانی هلال احمر در سوریه در صورت آغاز سفر زائران ایرانی به این کشور خبر داد.
یکشنبه 28 بهمن - 06:08
«خبرگزاری ایسنا» جرایم در فضای مجازی آنطور از سوی پلیس اعلام شده از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه رشدی ۷۱ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته است و این یعنی بلندتر شدن صدای زنگ خطری که از رشد این جرائم در چند سال اخیر به صدا درآمده بود. ریشه‌های اجت...
یکشنبه 28 بهمن - 04:30
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه معتقدیم حذف آزمون سراسری برای ورود به ۸۵ درصد رشته‌های دانشگاهی شروع خوبی است اما قطعا راه نهایی حذف کنکور نیست گفت: سازمان سنجش به هر دلیلی پذیرفت که سابقه تحصیلی را به رسمیت بشناسد.
یکشنبه 28 بهمن - 02:32
«خبرگزاری ایسنا» قیمت دارو؛ چالشی است که چند سالی است به محل مناقشه صنعت دارو و دولت بدل شده؛ به‌ویژه امسال که با وجود افزایش نرخ ارز، قیمت کالاهای پایه‌ای نظیر مواد بسته‌بندی، پتروشیمی، عوارض گمرکی و…، سعی شد که قیمت دارو همچنان ثابت بماند.
شنبه 27 بهمن - 22:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرگرد جمشید محمد نقی کارشناس ارشد پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در یادداشتی بررسی کرده است که با فرزند معتاد خود چگونه برخورد کنیم. وی در این یادداشت نوشته است: «والدینی که فرزند معتاد دارند بایستی در فضایی امن با جوان آلود...
شنبه 27 بهمن - 21:09
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، اینترنت می‌تواند راه‌ حلی برای فرار از افسردگی باشد، اما استفاده بیش از حد آن همه چیز را بدتر می‌کند. چرا که اعتیاد به اینترنت به انزوا، استرس و احساس تنهایی کمک می‌کند. وابستگی و استفاده بیش از اندازه از شبکه‌های اجتماعی، چت...
شنبه 27 بهمن - 21:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی نثاری رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: اوایل دی ماه سال جاری ماموران کلانتری تهرانپارس در جریان درگیری خونین مرد جوانی در منطقه تهرانپارس قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات به محل ...
شنبه 27 بهمن - 20:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، فریده محرمی در یادداشتی به بررسی آسیب اجتماعی کودکان کار و تاثیرآن بر امنیت اجتماعی کلان شهرها پرداخته است. وی در این یادداشت نوشته است: «امروزه کار کودکان بیشتر در کشورهای در حال توسعه جهان رواج دارد. میلیون ها کودک در سنین ...
شنبه 27 بهمن - 19:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی داوری در حاشیه برنامه «حامی ایمنی» برای مدارس که در محل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طرحی که امروز سازمان از آن رونمایی می کند با توجه به موضوع اهمیت ایمنی دانش آموزان سال ه...
شنبه 27 بهمن - 19:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: «اوایل آبان ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک در تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ از ماجرای سرقت خانه‌ای در خیابان مجیدیه جنبی قرار گرفتند. ماموران با حضور در مح...
شنبه 27 بهمن - 19:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، فردا یکشنبه ۲۸ بهمن ماه سال ۹۷ یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تالار شورا از ساعت ۹ صبح برگزار می شود. نخستین دستور این جلسه به بررسی اعتراض ۴ مالک به رای کمیسیون ماده ۷ شهرداری تهران به تشخیص باغ بودن مل...
شنبه 27 بهمن - 19:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد بهشتی، رییس شورای سیاست‌گذاری همایش «تهران؛ چهار دهه معماری و طرح‌های شهری» با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیریم و مسلماً شرایط چهلمین سال با سی‌ونهمین یا چهل و یکمین‌ سال متفاوت خواهد ...
شنبه 27 بهمن - 19:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، پشیگیری وضعی از جرم به معنای استفاده از ظرفیت های محیطی، تکنولوژیکی و طبیعی برای کاهش وقوع بزه است که حجم وسیعی از فعالیت های ضد جرم را شامل می شود. پرونده نخست: حذف دور دور کردن های خیابانی نوجوانان «بل برک» بکارگیری یک رو...
شنبه 27 بهمن - 17:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز سربازی در ایستگاه متروی جهاد قصد خودکشی داشت که با اقدام به موقع مسافران و نیروهای ایستگاه موفق به انجام این کار نشد. این مسافر در حال حاضر سالم است. ...
شنبه 27 بهمن - 17:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، فروشگاه‌های معتبر مشخصات واقعی را به طوردقیق در وب سایت خود درج می کنند در نتیجه از سایت هایی خرید کنید که حتماً نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشند، این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می شود در حال حاضر سایت های ...
شنبه 27 بهمن - 17:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سهراب سجادی در توضیح این خبر اظهار کرد: با توجه به حضور توریست ها و گردشگران در استان هرمزگان، دریابانی استان هرمزگان با افزایش حضور نیروها در داخل دریا و نوار ساحلی، به خدمت رسانی و ایجاد نظم و امنیت گردشگران پرداخت. و...
شنبه 27 بهمن - 17:09
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حبیب الله جان نثاری در جمع خانواده های کارکنان یگان ویژه استان خراسان رضوی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما ساده به دست نیامده است، جوانان ما در این راه و در مسیر شکوفایی این انقلاب ...
شنبه 27 بهمن - 17:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با حکم منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان عضو «کمیته ملی جوانان» وابسته به کمیسیون ملی یونسکو منصوب شد. در حکم غلامی برای محمد مهدی تندگویان آمده است: ب...
شنبه 27 بهمن - 17:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مهدی جمالی‌نژاد در نشست خبری بعدازظهر امروز در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص وضعیت مالی شهرداری‌های کوچک که برخی از آنها به ورشکستگی رسیده و توان پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان خود را نیز ندارند، اظهار داشت: شهرداری‌ها، نهادهای...
شنبه 27 بهمن - 17:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی در پاسخ به این سوال که روزانه چند تماس با پلیس پایتخت عملیاتی می شود، اظهار کرد: روزانه بالغ بر ۳۰ تا ۳۳ هزار تماس با یک صد اپراتور (خط) در مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ برقرار می شود که ۱۳ هزار تماس عملیاتی م...
شنبه 27 بهمن - 16:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، عباس جعفری دولت‌آبادی این تصور دشمن که می‌تواند بین مردم و نظام گسست ایجاد کند را مصداق آیه شریفه لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُون دانست و وعده الهی مبنی بر این‌که...
شنبه 27 بهمن - 16:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسکندر مومنی در آئین گشایش مرکز بازپروری صیانت و اشتغالزایی شهید «زیادیان» که در آزادراه امام رضا(ع) برگزار شد، طی سخنانی طرح اجرایی برای بازپروری معتادان و سامان دهی معتادان متجاهر توسط سپاه پاسداران را مفید و حمایتگرانه ...
شنبه 27 بهمن - 16:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی فاطمی‌نژاد مدیرعامل مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان در نخستین همایش مدیران مدارس رزمندگان اسلام، اظهار داشت: اقدام تروریستی و ددمنشانه‌ای که در زاهدان اتفاق افتاد نشان از عصبانیت دشمن از حضور پرشور ملت در جشن چهل سالگی...
شنبه 27 بهمن - 16:04
«خبرگزاری مهر» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: فردا (یکشنبه) بارش برف و باران در خراسان‌شمالی، شمال خراسان رضوی و دامنه‌های البرز شرقی در استان‌های مازندران، گلستان و رگبار باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید...
شنبه 27 بهمن - 15:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در اولین همایش ملی اقتصاد آموزش ‌و پرورش که در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، اظهار کرد: اداره امور عمومی کشور همیشه در سه سطح مورد بررسی قرار می‌گیرد که سطح ...
شنبه 27 بهمن - 15:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، ایستاده‌اند کنار درِ شورا، منتظر تا یکی از اعضا به فریادشان برسد. حدود ۲۰ نفر هستند اما می‌گویند ۳۰۰ نفر مانند آنها یک ماه مانده به عید، از کار بیکار شده‌اند. زنی که شوهر معلول دارد و تنها نان‌آور خانواده سه‌نفره‌شان است، می‌گوی...
شنبه 27 بهمن - 15:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، وحید قبادی‌دانا در حاشیه نشست «طرح تهیه موادغذایی برای مناطق کم‌برخوردار» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌هایی که انجام شد، از طریق کمیسیون تلفیق مجلس ۲۰ درصد به منابع سازمان هدفمندی یارانه‌ها برای مستمری مددجویان...
شنبه 27 بهمن - 15:40
«خبرگزاری مهر» سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص شلیک تیر هوایی روز گذشته در محدوده میدان نبوت اظهار کرد: ساعت ۶ بعد از ظهر روز گذشته، ماموران پلیس امنیت اخلاقی به دو نفر از بانوان که با پوشش خود، هنجارهای جامعه...
شنبه 27 بهمن - 15:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، وحید قبادی دانا در نشست پویش لبخند مهربانی گفت: این پویش در سه مرحله برگزار شد که مرحله سوم آن با هدف تهیه مواد غذایی برای مناطق کم برخوردار از امروز تا یک ماه دیگر در سراسر کشوربرگزار می شود. وی افزود: در اولین مرحله از پویش ...
شنبه 27 بهمن - 14:35
«خبرگزاری مهر» عبدالرضا گلپایگانی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش که سرانجام پرونده باغاتی که عوارض خود را پرداخت کرده اما هنوز پروانه ساخت نگرفته‌اند، گفت: ما منتظر پاسخ شورای شهر هستیم، شورا به ما اعلام کرد هرگونه صدور پروانه برای باغات متوقف شود. از ...
شنبه 27 بهمن - 13:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، موضوع حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی از مصوبات شورای معاونین این سازمان در سالجاری بوده است که به عنوان تکلیف بخش های مختلف قید و این دستور اداری جهت تاکید و اهمیت موضوع صادر شده است. بر اساس این دستور اداری...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است