مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


یکشنبه 08 اسفند - 06:27حضور معتادان و پرسه‌زنی زباله‌گردها، عمده‌ترین مشکلات محله عباسی تهران
«خبرآنلاین» کمیته نظارت شورای شهر تهران به محله عباسی واقع در منطقه ۱۱رفت تا از نزدیک مشکلات مردم این محله را بررسی و برای رفع مشکلات چاره‌اندیشی کند.
یکشنبه 08 اسفند - 04:33تکمیل سامانه پارک ملی لار تا تابستان 96
سرپرست پارک ملی لار خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست پارک ملی لار از کامل و دقیق تر شدن اطلاعات سامانه این پارک در تابستان سال آینده خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 14:12پیش بینی آسمان غبارآلود برای شهرهای صنعتی
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از پیش‌بینی آسمانی غبارآلود برای شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 15:30پیشنهاد فرانسه برای پیش‌بینی آلودگی هوای تهران
در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» یک شرکت فرانسوی پیشنهاد کرد با بررسی و تعیین فهرست انتشار آلودگی تهران، مدل آلودگی هوا را طراحی کرده و پیش‌بینی کیفیت هوای روزهای آینده را میسر کند.
یکشنبه 08 اسفند - 03:15برنامه‌های کنترل تغییرات اقلیمی توقف‌ناپذیر است
رئیس برنامه اقلیمی ملل متحد:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس برنامه اقلیمی ملل متحد با ابراز نگرانی نسبت به صحبت‌های دونالد ترامپ درباره موضوع تغییرات جوی گفت: به رغم این نگرانی مطمئن هستم که برنامه‌ها برای کنترل تغییرات اقلیمی غیرقابل توقف هستند.
یکشنبه 08 اسفند - 02:15تعداد مدارس طبیعت از مرز 40 مدرسه گذشت
«خبرگزاری ایسنا» رییس اداره آموزش و مشارکت مردمی اداره کل محیط زیست استان تهران گفت:‌ مدارس طبیعت از دو سال قبل ایده‌پردازی و آغاز به کار کردند و در این مدت تعداد ابن مدارس در کل کشور از مرز 40 مدرسه گذشته است و
شنبه 07 اسفند - 11:31جمع آوری بیش از 13 هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری/ پاکسازی مناطق آلوده شهر تهران از معتادان متجاهر به طور جدی دنبال می شود
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:
«خبرگزاری فارس» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجاگفت: از ابتدای سال جاری 13 هزار و 421 نفر معتاد متجاهر مرد از مناطق آلوده شهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد مجاز تحویل داده شدند.
شنبه 07 اسفند - 11:01دستگیری چندمظنون در رابطه با سرقت خودروی حمل پول
«خبرگزاری ایسنا» رییس پلیس پایتخت جزییات دستگیری سارقان مسلح صرافی خیابان فردوسی و همچنین سرقت خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد.
شنبه 07 اسفند - 10:49بازسازی صحنه سرقت مسلحانه صرافی با حضور رییس پلیس پایتخت
«خبرگزاری ایسنا» صحنه سرقت از صرافی در خیابان فردوسی دقایقی پیش با حضور رییس پلیس پایتخت و رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ بازسازی شد.
شنبه 07 اسفند - 14:41شکایت شرکت نفت از وکیل بابک زنجانی رد شد /نفت شکایت خودرا پس گرفت
در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» وکیل‌مدافع بابک زنجانی گفت: شکایت شرکت ملی نفت ایران از بنده به اتهام استفاده از سند مجعول و نشر اکاذیب در دادسرای فرهنگ و رسانه رد شد.
شنبه 07 اسفند - 14:33آزادی گروگان ۱۶ ساله در کمتر از سه ساعت
«خبرگزاری مهر» فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از آزادی گروگان ۱۶ ساله و دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۳ ساعت خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 08:35کودک آزاری در برخی مهدها/ بهزیستی نظارت کند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بکارگیری نیروهای غیرمتخصص در برخی مهدهای کودک انتقاد کرد و خواستار تشدید نظارت بهزیستی بر عملکرد این مراکز شد.
شنبه 07 اسفند - 08:15کودک آزاری در برخی مهدها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد؛
«خبرگزاری فرهنگ» عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بکارگیری نیروهای غیرمتخصص در برخی مهدهای کودک انتقاد کرد و خواستار تشدید نظارت بهزیستی بر عملکرد این مراکز شد.
شنبه 07 اسفند - 13:51سهم قوه قضائیه از کل بودجه ۲درصد هم نیست/جزئیات بودجه۱۰نهاد قضائی
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس در حالی در قانون برنامه ششم توسعه، سهم دستگاه قضائی از کل بودجه کشور را ۲.۹ درصد مصوب کردند که دولت برای اولین سال اجرای برنامه ششم، تنها ۱.۹۳ درصد از کل بودجه را اختصاص داد.
یکشنبه 08 اسفند - 01:15صدور8000 دادنامه بازنشستگان علیه صندوق بازنشستگی در دولت دهم
«خبرگزاری ایسنا» مدیر امور حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری از صدور 8000 دادنامه بازنشستگان علیه صندوق بازنشستگی از سوی دیوان عدالت اداری طی سال های 86 تا 93 خبر داد و گفت: عمده این شکایات مربوط به عدم افزایش حقوق بازنشستگان همپای نرخ تورم است.
شنبه 07 اسفند - 12:44تکلیف ساعت فعالیت طلافروشان چه شد؟/ آیا طلافروشان بعد از ۹ شب فعال خواهند بود؟+تصویر بخش‌نامه
فارس گزارش می دهد
«خبرگزاری فارس» 11 بهمن ماه امسال بود که صدور بخش نامه ای مبنی ساعت فعالیت واحدهای صنفی طلافروشی تا ساعت 21:00 واکنش های مختلفی را با خود در پی داشت.
یکشنبه 08 اسفند - 00:51همه مسئولیت امداد، توانمندسازی است/«وسعت فقر» مشکل کمیته امداد است
رئیس کمیته امداد:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد: همه ماموریت و مسئولیت کمیته امداد «توانمندسازی» مددجویان است و غیر از آن وظیفه دیگری نداریم، زیرا اگر قرار باشد فردی ۲۰ سال تحت پوشش کمیته امداد باشد،‌ پس در این میان هنر ما کجاست؟
یکشنبه 08 اسفند - 00:35تسهیلات نوروزی وزارت بهداشت برای بیماران هموفیلی و تالاسمی
«خبرگزاری ایسنا» کارشناس بیماران هموفیلی وزارت بهداشت تمهیدات نوروزی برای بیماران هموفیلی و تالاسمی را تشریح کرد.
شنبه 07 اسفند - 11:12شهروندان مراقب باشند در حراج‌های اینترنتی نوروزی در دام کلاهبرداران نیفتند
هشدار رئیس مرکز پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا:
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با بیان اینکه شهروندان مراقب باشند در حراج‌های اینترنتی نوروزی در دام کلاهبرداران نیفتند، توصیه هایی را جهت بالابردن امنیت خریدهای اینترنتی بیان کرد.
شنبه 07 اسفند - 11:10«شیشه» همچنان در صدر تماس‌ها با خط اعتیاد/95 درصد مردان تماس‌گیرنده خود مصرف‌کننده‌اند
با تشریح آخرین آمارهای خط ملی اعتیاد اعلام شد
«خبرگزاری ایسنا» به گفته رئیس مرکز توسعه و پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به تماس‌های برقرار شده با خط ملی اعتیاد گفت: تماس‌های مرتبط با مصرف محرک «شیشه» همچنان در صدر بوده و پس از آن «تریاک» و «هروئین» در رتبه‌های دوم و سوم تماس‌های م...
شنبه 07 اسفند - 16:23پایان رد مال پرونده فساد بزرگ بانکی
در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» وکیل‌مدافع خانواده «مه‌آفرید امیرخسروی» از خاتمه یافتن کل رد مال پرونده با تنظیم توافقنامه‌ای با حضور نماینده دادستان تهران و مجری حکم پرونده خبرداد.
شنبه 07 اسفند - 09:45مدهای گفتاری از کجا آمده‌اند/جامعه‌ای که درست حرف نمی‌زند
«خبرگزاری مهر» ظاهر جامعه را تنها پوشش مردم تشکیل نمی دهد، سخن گفتن مردم هم تابع مدهایی است که گاهی زبان گفتاری را مانند مدهای پوششی مشوش می کند.
یکشنبه 08 اسفند - 00:00بکارگیری امکانات، اموال و نام کمیته امداد در انتخابات ممنوع است/پرهیز از همراهی و دخالت در امور شبهه‌ناک
فتاح خطاب به مدیران استانی کمیته امداد:
«خبرگزاری فارس» بکارگیری امکانات، اموال، دارائی‌ها و نام کمیته امداد امام خمینی(ره)در رقابت‌های انتخاباتی و حتی مشارکت در انتشار اطلاعیه‌ها و امثال آن و هرنوع اقدام دیگر له یا علیه نامزدهای انتخابات شرعاً و قانوناً خلاف و ممنوع است.
شنبه 07 اسفند - 14:18ارتباط استرس‌های مداوم با افزایش وزن
«خبرگزاری ایسنا» نتایج مطالعه جدید نشان می‌دهد افرادی که از استرس‌های مداوم رنج می‌برند بیشتر در معرض ابتلا به چاقی هستند.
شنبه 07 اسفند - 14:10تعرفه های حق الوکاله تغییر می کند/واکنش به حق الوکاله نجومی
رئیس کانون وکلای دادگستری:
«خبرگزاری مهر» رئیس کانون وکلای دادگستری از تغییر تعرفه های حق الوکاله خبر داد و گفت: بزودی این تغییرات نهایی و به رئیس قوه قضائیه ارسال می شود.
شنبه 07 اسفند - 12:29ابتلای بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در جهان به افسردگی
«خبرگزاری ایسنا» افسردگی اختلال روانی شایعی است و در سراسر جهان بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در تمام سنین به آن مبتلا هستند.
شنبه 07 اسفند - 21:59سارق آشنا طعمه‌اش را تا پرتگاه مرگ کشاند
«همشهری آنلاین» مرد جوان وقتی در مترو با فردی آشنا شد و پیشنهاد کار برای مترجمی را پذیرفت خبر نداشت در دام سارقی حرفه‌ای گرفتار شده است.
شنبه 07 اسفند - 21:58سفر به تهران برای سرقت مسلحانه
«همشهری آنلاین» پسرعمه و پسردایی که با خرید کلاشنیکف و چاقو صاحب یک صرافی در تهران را به گلوله بسته و دست به سرقت از آنجا زده بودند، صبح دیروز صحنه دزدی گانگستری خود را بازسازی کردند.
شنبه 07 اسفند - 21:58پرداخت دیه میلیاردی برای نجات از چوبه دار
«همشهری آنلاین» مردی که در جریان سرقت پول‌های یک کارمند بانک، وی را به قتل رسانده بود درحالی‌که حکم قصاص‌اش قطعی شده بود با پرداخت یک میلیارد تومان توانست از قصاص نجات یابد.
شنبه 07 اسفند - 21:47آمار تماس با تلفن خط اعتیاد؛ زنان در صدر | ۳۰ تا ۴۰ ساله‌ها بیشترین
«همشهری آنلاین» بیشترین آمار تماس با خط اعتیاد مربوط به زنان است و افراد بین ۳۰ تا ۴۰ سال نیز در صدر تماس‌ها هستند، همچنین ۹۵ درصد مردانی که تماس گرفته‌اند خود مصرف کننده‌ بوده‌اند.
شنبه 07 اسفند - 08:17ورود پساب های سرطانزا به رودخانه ها/خطر ماهی های آلوده
عضو مجمع نمایندگان خوزستان هشدار داد؛
«خبرگزاری مهر» عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس نسبت به ورود پساب های سمی حاصل از فعالیت صنایع پتروشیمی ماهشهر به رودخانه ها هشدار داد و گفت: این ترکیبات زمینه ساز ابتلا به انواع سرطان هاست.
شنبه 07 اسفند - 20:44خودزنی نافرجام برای گرفتن مرخصی
«همشهری آنلاین» توکیو>کارمند ۵۴ ساله یک شرکت ژاپنی برای گرفتن مرخصی با چاقو خود را مجروح کرد اما با مخالفت رئیس با گرفتن مرخصی استعلاجی روبه‌رو شده و به محل کار بازگشت.
شنبه 07 اسفند - 20:44تبلیغ ورزشی با پوشش اسلامی
«همشهری آنلاین» اورگون> یکی از مشهورترین برند‌های تولید لباس و لوازم ورزشی در تبلیغی ویدئویی لباسی کاملا اسلامی و پوشیده را به نمایش گذاشت.
شنبه 07 اسفند - 20:36یکسان‌سازی پاکت‌سیگار‌ها
«همشهری آنلاین» کانبرا>‌ ‌به دستور مقامات بهداشتی کشور استرالیا پاکت‌های سیگار در این کشور با طرح‌های ساده و یکسان و فقط با چاپ هشدار‌های مضرات دخانیات تولید می‌شوند.
شنبه 07 اسفند - 20:36عاقبت نوازش پوزه کروکدیل
«همشهری آنلاین» کوالالامپور> نگهبان باغ‌وحش سانداکان در مالزی که مسئول غذا دادن به پرنده‌ها بود در نبود همکارش قصد داشت به کروکدیل باغ‌وحش غذا بدهد اما این خزنده غول‌پیکر ترجیح داد پای نگهبان را بخورد.
شنبه 07 اسفند - 20:23بهسازی و مرمت مسجد باب الحوائج در محله کارون جنوبی
پیرهادی مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از بررسی احداث سالن های ورزشی چند منظوره و ساماندهی، بهسازی و مرمت مسجد باب الحوائج در محله کارون جنوبی خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 20:15هم افزایی شهرداران مناطق پایتخت برای اجرای برنامه های نوروزی
در نشست معاون اجتماعی شهردار با شهرداران مناطق عنوان شد:
«خبرگزاری مهر» در نشست شهرداران مناطق ۲۲گانه پایتخت با معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، بر لزوم هم افزایی مناطق و بخش های مختلف شهرداری برای اجرای بهتر برنامه های نوروزی حوزه اجتماعی و فرهنگی تاکید شد.
شنبه 07 اسفند - 14:26خودزنی برای نرفتن به سر کار
«خبرگزاری فرهنگ» یک مرد ژاپنی برای اینکه در محل کار حاضر نشود، خودزنی کرد.
شنبه 07 اسفند - 20:03انتقاد مولاوردی از کمبود مراکز نگهداری زنان بزهکار یا آسیب‌دیده
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مراکز نگهداری زنان بزهکار یا آسیب‌دیده تقریباً در کشور وجود ندارند. این مراکز در حد مورد نیاز جامعه در کشور راه‌اندازی نشده‌اند و این موضوع قطعاً آسیب‌های اجتماعی خود را به دنبال دارد.
شنبه 07 اسفند - 13:28بهره برداری از ایستگاه متروی امام خمینی تا 15 فروردین
شهردار تهران خبر داد
«خبرگزاری فارس» شهردار تهران گفت:بهره برداری از ایستگاه متروی امام خمینی(ره) تا 15 فروردین انجام می شود.
شنبه 07 اسفند - 12:54پفک و سوسیس در گروه کالاهای آسیب‌رسان به جامعه/ پروانه بهداشت و سیب سلامت دست آویز سیاه‌نمایی شده‌اند
مدیر کل نظارت بر فراورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو خبر داد
«خبرگزاری فارس» مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو به شایعات منتشر شده با موضوع پروانه بهداشت و سیب سلامت واکنش نشان داد.
شنبه 07 اسفند - 18:31بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز شنبه
از تامین امنیت انتخابات 96 تا عیدانه شهردار تهران به پایتخت نشینان
«خبرگزاری ایسنا» تامین امنیت انتخابات 96، مشکلات پولی جمعیت هلال احمر و به دنبال آن سرنوشت استخدام 700 نیروی جدید در این سازمان مردم‌نهاد، افتتاح 10 ایستگاه مترو تا اواسط اردیبهشت در تهران و دستگیری چندمظنون در رابطه با سرقت خودروی حمل پول از جمله اخبار اجت...
شنبه 07 اسفند - 11:27تلف شدن نهنگ گوژپشت در سواحل چابهار
مدیرکل محیط‌زیست سیستان و بلوچستان خبر داد:
«خبرگزاری فرهنگ» مدیر کل محیط‌ زیست سیستان و بلوچستان گفت: هفته گذشته لاشه یک نهنگ گوژپشت عظیم‌الجثه در سواحل بندر چابهار مشاهده شده است.
شنبه 07 اسفند - 11:01تکذیب خبر شهادت مأمور پلیس/ واکنش به اظهارات دادستان/ شناسایی چند مظنون در موضوع سرقت خودروی حمل پول بانک پاسارگاد
سردار ساجدی‌نیا در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» فرمانده انتظامی تهران بزرگ درخصوص اظهارات دادستان تهران مبنی بر به‌هنگام نبودن پلیس تهران گفت: مردم باید در این خصوص نظر بدهند که آیا پلیس تهران در حوادث به هنگام بوده است یا خیر؛ شناسایی سارقان در موارد مختلف در کمتر از ۴۸ ساعت گویای به‌هن...
شنبه 07 اسفند - 18:05افتتاح 15 تصفیه خانه در شهرستان‌های استان تهران
رییس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان تهران از افتتاح 15 تصیفه خانه در 15 شهرستان استان تهران تا پایان سال 99 خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 10:19تصادف خودروی حمل زباله با خودروی پراید در بزرگراه یادگار امام(ره)
صبح امروز رخ داد
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تهران از تصادف یک دستگاه خودروی حمل زباله با یک دستگاه پراید در بزرگراه یادگار امام خبرداد.
شنبه 07 اسفند - 17:31برای حل بحران ریزگردها از مردم کمک بگیرید
مدیر عامل مرکز توسعه خواهرشهرهای ایران:
«خبرگزاری ایسنا» مدیر عامل مرکز توسعه خواهرشهرهای ایران با اشاره به پدیده ریزگردها در استانهای جنوبی کشور گفت: بارها برای برطرف کردن مشکلات این پدیده با مسئولان ذیربط مکاتبه داشته و راهکارهایی را نیز ارائه کرده‌ایم و حتی یادآور شده‌ایم که اگر حل این معضل از...
شنبه 07 اسفند - 17:30سرعت و بستن کمربند ایمنی سرنشینان عقب زیر ذره‌بین پلیس
«خبرگزاری ایسنا» جانشین پلیس راه کشور در خصوص اقداماتی که برای ایام نوروز و سفرهای نوروزی در نظر گرفته شده گفت: برای اینکه بتوانیم وضعیت سفرهای هموطنان را در ایام تعطیلات پایان سال و تعطیلات نوروز مدیریت کنیم، تمهیداتی اندیشیده می شود و جلسات مشترکی با سازم...
شنبه 07 اسفند - 17:27داعش نسخه پیشرفته وهابیت است
در دومین سالگرد شهید یزدانی مطرح شد
«خبرگزاری فارس» قدیری ابیانه با اشاره به حضور داعش در منظقه آسیای غربی گفت: داعش نسخه پیشرفته وهابیت است، داعش را برای حفظ منافع اسرائیل ایجاد کردند.
شنبه 07 اسفند - 17:21بیماری‌های جدید چالش امروز آموزش پزشکی
«همشهری آنلاین» معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: با توجه به تغییرات شتابان جوامع و پدیدار شدن بیماری های جدید واگیر و غیرواگیر، مهمترین چالش امروز آموزش پزشکی تطبیق برنامه های درسی با نیاز جدید جامعه است.
شنبه 07 اسفند - 17:18ورود هر گونه جنس جدید به گاراژهای محور شوش ممنوع است
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران:
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: ورود هر گونه جنس جدید به داخل گاراژهای محور شوش ممنوع است.
شنبه 07 اسفند - 17:13نوید بهار از ذوب شدن مجسمه‌های جشنواره هاربین+تصاویر
«خبرگزاری فارس» ذوب شدن مجسمه‌های جشنواره هاربین که مهم‌ترین و باشکوه‌ترین جشنواره برف و یخ کشور چین است، به مردم این کشور مژده آمدن بهار را می‌دهد.
شنبه 07 اسفند - 17:08افزایش ساعات پرورشی مدارس در سال آینده
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
«خبرگزاری مهر» معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سیاست مدرسه محوری از افزایش احتمالی نیرو و ساعات پرورشی در سال آینده خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 16:39محکومیت روزنامه «ایران» به دلیل نشر اکاذیب علیه روزنامه «وطن امروز»
«خبرگزاری فارس» روزنامه ایران «ارگان رسانه‌ای دولت» در دادگاه مطبوعات به‌ دلیل نشر اکاذیب علیه روزنامه «وطن‌امروز» درباره ساختمان استیجاری اوقاف محکوم شد.
شنبه 07 اسفند - 16:35تعمیم روش زایمان فیزیولوژیک به کل جامعه در حال پیگیری است
مولاوردی در بازدید از بخش زنان و زایمان بیمارستان سینا عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان سفر امروز خود به استان خوزستان، از بخش زنان و زایمان بیمارستان سینا در شهرستان کارون بازدید کرد و در جریان مشکلات این بخش قرار گرفت.
شنبه 07 اسفند - 16:32افزایش خطر قطع عضو با مصرف مهارکننده‌های پروتئین
«خبرگزاری ایسنا» آژانس دارویی اروپا هشدار داد: مصرف مهارکننده‌های پروتئین احتمال نقص عضو را افزایش می‌دهد.
شنبه 07 اسفند - 16:29معلمان برای ترویج امر به معروف کمک کنند
معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: دستیابی به آخرین پیشرفت‌های علمی بدون توفیق در تربیت و پرورش نیروهای انسانی سود چندانی برای کشور ندارد.
شنبه 07 اسفند - 16:23صفر تا 100 قرق‌های اختصاصی
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست جزئیات قرق اختصاصی در کشور را تشریح کرد.
شنبه 07 اسفند - 16:17کانال‌های شبکه‌های اجتماعی بستر مناسبی برای خرید نیست
هشدار پلیس فتا به کاربران:
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا هشدار داد: کانال‌های شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای خرید یا به کارگیری نیروی کار نیست.
شنبه 07 اسفند - 16:15پنجمین دوره مسابقات کاپ فیزیک ایران برگزار می‌شود
در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان
«خبرگزاری مهر» پنجمین دوره مسابقات کاپ فیزیک ایران به عنوان یکی از گرایش‌های مسابقات دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی موسسه تبیان، در روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 16:00تنگناهای مالی هلال احمر مانع از امدادرسانی به مردم نخواهد شد
رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمعیت هلال‌احمر، برگزاری مانورهای آماده‌سازی زیرساخت‌ها و جانمایی مکان‌های امن به‌ منظور راه‌اندازی اردوگاه‌های دائمی در حاشیه شهرها را مورد تاکید قرار داد.
شنبه 07 اسفند - 15:54بررسی«زمین‌خواری،شکار و واحدهای آلاینده»درنشست نمایشگاه محیط زیست
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه برگزار کرد؛
«خبرگزاری مهر» پنل تخصصی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم با محوریت صنایع آلاینده اصفهان، پیشگیری از زمین‌خواری، کوه‌خواری و تصرف غیر قانونی منابع طبیعی و بحث شکار غیر مجاز امروز برگزار شد
شنبه 07 اسفند - 15:49محیط زیست به محور برنامه دولت‌ها تبدیل شده است
معصومه ابتکار:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان محیط زیست گفت: امروز محیط زیست از یک مسئله تفننی، فانتزی و فرعی به محور زندگی و برنامه‌های دولت‌ها تبدیل شده است.
شنبه 07 اسفند - 15:37در تأمین امنیت انتخابات با کسی تعارفی نداریم/ پیشنهاد پلیس برای نصب GPS به صندوق‌های رأی
فرمانده ناجا:
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه در بحث تأمین امنیت انتخابات با کسی تعارفی نداریم، گفت: اگر امنیت یک شهر یا استان در زمان انتخابات به مخاطره افتد، به هیچ عنوان از مسئولیت خود عدول نمی‌کنیم.
شنبه 07 اسفند - 15:32نحوه محاسبه نرخ حق‌التدریس نیروهای آزاد آموزش و پرورش
«خبرگزاری ایسنا» نحوه محاسبه نرخ حق التدریس نیروهای آزاد (تمام وقت و غیرتمام وقت وزارت آموزش و پرورش در قالب اطلاعیه‌ای اعلام شد.
شنبه 07 اسفند - 15:32جمع آوری اراذل و اوباش در چهارشنبه آخر سال
اشتری در جع مجریان انتخابات مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» سردار اشتری با اشاره به مشکلات اقتصادی در اثر تعطیلی کارخانه‌ها و اقدامات غیرقانونی موسسات اعتباری گفت: روزانه شاهد ۲۰-۳۰ تجمع در سراسر کشور هستیم که باید این تجمعات را رصد و مدیریت کنیم.
شنبه 07 اسفند - 15:28نجات کارگر ساختمانی از عمق ۲۰ متری چاه
«خبرگزاری مهر» بی احتیاطی در حین کار، سقوط کارگر میانسال به عمق چاه ۲۰ متری را رقم زد با حضور نجات گران آتش نشانی کارگر ۵۰ ساله که به شدت از ناحبه کمر آسیب دیده بود از داخل چاه نجات یافت.
شنبه 07 اسفند - 15:28کنکور و حجم کتب درسی، چالش‌ مدارس/ کاهش سن اعتیاد را نباید در مدارس جست‌وجو کرد
معاون وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از فشار بالای کنکور و حجم زیاد کتاب‌های درسی به‌عنوان چالش‌های پیش روی تربیت در مدارس کشور نام برد.
شنبه 07 اسفند - 15:27رونمایی از سامانه اطلاع رسانی مناطق تحت مدیریت سازمان محیط زیست
«خبرگزاری مهر» نخستین سامانه تخصصی اطلاع رسانی پارک های ملی کشور در حوزه محیط زیست استان تهران و سیستم پایش لحظه ای پساب دو شرکت صنعتی افتتاح شد.
شنبه 07 اسفند - 15:25بنای مسجد ولیعصر(عج) هیچ نشانه ای از مسجد ندارد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از طولانی شدن روند احداث مسجد ولیصعر (عج) در مجاورت تئاتر شهر، گفت: بنای این مسجد به هیچ عنوان مناسب نیست.
شنبه 07 اسفند - 15:04تاکید مولاوردی بر توانمندسازی و ارتقای سطح تحصیلی و فرهنگی زنان
«خبرگزاری ایسنا» معاون رییس جمهور در امورزنان و خانواده گفت: استان خوزستان به علت وجود دانشگاه‌های معتبر و ظرفیت بالای اقتصادی و علمی یکی از بهترین استان‌ها برای توانمندسازی و بهره‌مندی از ظرفیت زنان است. ورود تدریجی زنان به عرصه‌های مدیریتی یکی از مهم‌ترین...
شنبه 07 اسفند - 14:46انهدام باند تهیه و توزیع مخدر هروئین در کرمانشاه
اخبارپلیس/
«خبرگزاری مهر» کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 14:35ارتقاء توان یگان ویژه ناجا در راستای اقتدار جمهوری اسلامی ایران
«خبرگزاری مهر» جانشین معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به دنبال این هستیم با استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در یگان ویژه در راستای اقتدار ایران در سطوح داخلی و خارجی بهره ببریم.
شنبه 07 اسفند - 14:30پوشش 476 هزار بیسواد کشور در سال جاری /جذب 94 هزار اولیای بیسواد
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی خبر داد
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه در سال جاری و تاکنون توانسته‌ایم 476 هزار بیسواد را تحت پوشش برنامه‌های سواد آموزی قرار دهیم، از جذب 94 هزار اولیای بیسواد در برنامه‌های سوادآموزی در سال 95 خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 14:27برگزاری آیین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال در ۱۷ اسفند
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ:
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:‌ آیین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هفدهم اسفند ماه 1395 در تالار وحدت برگزار می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 14:16سامانه پارک ملی لار رونمایی شد
«خبرگزاری ایسنا» سامانه اطلاع رسانی پارک ملی لار در غرفه محیط زیست استان تهران با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و ناصر مهردادی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران رونمایی شد.
شنبه 07 اسفند - 14:10تعرفه های حق الوکاله تغییر می کند/واکنش به حق الوکاله های نجومی
رئیس کانون وکلای دادگستری:
«خبرگزاری مهر» رئیس کانون وکلای دادگستری از تغییر تعرفه های حق الوکاله خبر داد و گفت: بزودی این تغییرات نهایی و به رئیس قوه قضائیه ارسال می شود.
شنبه 07 اسفند - 14:10ابتکار: کلید مذاکرات ایران با سازمان ملل ضرورت پشتیبانی از طرح‌های گرد و غبار است
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن ارزیابی کیفیت نمایشگاه امسال محیط زیست، از انجام مذاکرات با کشورهای ایتالیا و آلمان خبر داد و افزود: کلید مذاکرات ما با نماینده سازمان ملل در مورد ضرورت پشتیبانی این سازمان از طرح‌های منطقه...
شنبه 07 اسفند - 13:55الهیار:حق مدیریت های کاذب در آموزش و پرورش هست /مجاوری: نیروهای اداری آموزش و پرورش 8 ماه اضافه کار نگرفته‌اند/ میرزاده: هیچ وقت به معلمان «رفاهی» و «اضافه کار» داده نشده‌ است
در برنامه پرسشگر اعلام شد
«خبرگزاری فارس» مدیرکل برنامه و بودجه آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر برای سرانه مواد غذایی در مدارس شبانه‌روزی و ایاب و ذهاب مدارس روستامرکزی دچار مشکل هستیم، اما هزینه‌ای به نام هزینه کاذب در آموزش و پرورش نداریم.
شنبه 07 اسفند - 13:49زلزله مهمترین مخاطره کشور است/اجرای طرح ملی خانواده آماده
معاون آموزش جمعیت هلال احمر؛
«خبرگزاری مهر» معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، زلزله را مهمترین مخاطره کشور دانست و گفت: ۹۹ درصد شهرهای ایران در معرض وقوع زلزله هستند.
شنبه 07 اسفند - 13:46راه‌اندازی سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس عبدالعظیم حسنی
«خبرگزاری فارس» رئیس اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام از راه‌اندازی سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی روی پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 13:42مرگ بیش از ۲۵ هزار راس فیل در پارک ملی "گابن"
«خبرگزاری ایسنا» یک مطالعه آماری نشان می‌دهد که بیش از ۲۵ هزار راس فیل جنگلی تنها ظرف یک دهه در پارک ملی "مینکبه" در گابن تلف شده‌اند.
شنبه 07 اسفند - 13:31نیاز به تقویت همکاری مناطق آزاد با سازمان محیط زیست
ابتکار تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان محیط زیست با اعلام اینکه مناطق آزاد از ارزشمندترین مناطق طبیعی ایران هستند، گفت: تفاهم خوبی با مدیریت مناطق آزاد داریم، اما جاهایی هم نیاز به تقویت سازوکارهای فی‌مابین است.
شنبه 07 اسفند - 13:28محاکمه کارمندی که ۵۰ هزار درهم رشوه دریافت کرد
«خبرگزاری ایسنا» کارمندی در شیخ نشین شارجه امارات به اتهام درخواست رشوه ای بالغ بر 50 هزار درهم محاکمه می شود.
شنبه 07 اسفند - 13:27کشف و ضبط بیش از  ۸۸ گذرنامه جعلی در دوبی
«خبرگزاری ایسنا» پلیس امارات از کشف و ضبط بیش از 88 گذرنامه جعلی در دوبی طی ماه گذشته میلادی خبر داد.
شنبه 07 اسفند - 13:24اختصاص 3 هزار میلیارد تومان از «مازاد فروش نفت» برای پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته و سرانه مدارس
عضو کمیسیون آموزش مجلس خبر داد
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه بودجه سایر، در آموزش و پرورش برای سال 96 رشد منفی داشته است، گفت: مجلس تبصره‌ای ارائه کرده است که یک درصد هزینه شرکت‌های دولتی و بانک‌ها کسر شود و به بودجه آموزش و پرورش اختصاص یابد.
شنبه 07 اسفند - 13:19ستادهای برتر استانی بازسازی عتبات عالیات در کشور معرفی شدند
«خبرگزاری فارس» مدیر بازرسی ستاد مرکزی عتبات عالیات گفت: در اختتامیه گردهمایی معاونان، مدیران و روسای ستادهای بازسازی عتبات عالیات کشور و مستقر در عراق، ستادهای استانی برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
شنبه 07 اسفند - 13:18ایران به دنبال تصویب برند لباس حلال در سازمان همکاری‌های اسلامی
دبیر کارگروه مد و لباس کشور اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» دبیر کارگروه مد و لباس کشور با بیان اینکه 5200 اثر به دبیرخانه جشنواره مد و لباس ارسال شده است، گفت: ایران به دنبال تصویب برند لباس حلال در سازمان همکاری‌های اسلامی است.
شنبه 07 اسفند - 13:10پیش ثبت نام نمایشگاه رسانه‌های تخصصی از امروز آغاز شد
«خبرگزاری فارس» پیش ثبت نام نمایشگاه رسانه‌های تخصصی، از امروز هفتم اسفند از طریق وب سایت pressexpo.ir انجام می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 13:09عجز خانواده مراغه‌ای آنها را همسایه رئیس قوه قضاییه کرد
گزارش فارس از یک مشکل قضایی
«خبرگزاری فارس» خانواده‌ای ۳ نفره از شهر مراغه این روزها در پی عجز و ناتوانی و با ادعای از دست رفتن حقوق‌شان در خیابان پاستور نشسته‌اند و به این ترتیب همسایه رئیس قوه قضاییه شده‌اند.
یکشنبه 08 اسفند - 01:05تصادف مرگبار در خوزستان
«تابناک» رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در تصادف دو خودروی سواری پژو ٤٠٥ و تیبا در کمربندی اهواز چهار نفر کشته و یک نفر مجروح شدند.
شنبه 07 اسفند - 13:02تمرکز اصلی ما در این سال ها بر مترو بوده است/زمان افتتاح خط ۶
قالیباف عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران با بیان این مطلب که در سال های اخیر تمرکز اصلی ما بر تکمیل مترو بوده است، گفت: خط ۶ مترو تا ۴۵ روز آینده افتتاح می‌شود.
شنبه 07 اسفند - 12:49برخی در موضوع سربازی قصد فریب افکار عمومی را دارند/ نمی‌توان به خدمت مقدس سربازی انگ رضاخانی بودن زد
سردار کمالی در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: به تصور اینکه سربازی از پیش از انقلاب در کشور قانونی شده نمی‌توان گفت این موضوع فاقد ارزش و به درد نخور است این گفتار یک نوع فریب افکار عمومی است.
شنبه 07 اسفند - 12:43کمک‌های روسیه با تاجیکستان در پی سقوط مرگبار بهمن
«خبرگزاری ایسنا» وزارت موقعیت‌های اضطراری روسیه، بیش از ۴۰ تن کمک‌های انسان دوستانه خود را به تاجیکستان ارسال کرد.
شنبه 07 اسفند - 12:42راهکار اصلی پاکسازی کبد/ افزایش آمار ابتلا به کبد چرب در کودکان
فوق تخصص بیماری‌های گوارش عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» فوق تخصص بیماری‌های گوارش با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کبد چرب در کودکان و نوجوانان گفت: کاهش تحرک و بازی‌های کامپیوتری عمده دلیل این مشکل است.
شنبه 07 اسفند - 12:37نجات جان 20 ماهیگیر از آبهای یخ‌زده در روسیه
«خبرگزاری ایسنا» نیروهای امداد روسیه موفق شدند تا جان ۲۰ ماهیگر آماتور را از مرگ نجات دهند.
شنبه 07 اسفند - 12:34وقوع دو تصادف منجر به حریق/حرکت خلاف پژو مرگ آفرین شد
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: طی ٢٤ ساعت گذشته،٢ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به کشته شدن یک نفر شد.
شنبه 07 اسفند - 12:17کنفرانس ترافیک تهران با شعار «اطاعت از قانون؛ حمل و نقل ایمن» برگزار خواهد شد
معاون شهردار تهران در آستانه «شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی ترافیک» اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در آستانه برگزاری «شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک» گفت: توجه ویژه به معضلات ترافیک شهری طی سال های اخیر و تخصیص بخش عمده ای از بودجه شهرداری تهران به ایجاد و تکمیل زیرساخت های ح...
شنبه 07 اسفند - 12:16بهره‌برداری از متروی فرودگاه امام خمینی تا 15 فروردین / افتتاح 10 ایستگاه مترو تا نیمه اردیبهشت
عیدانه قالیباف به پایتخت‌نشینان؛
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران جزئیات افتتاح سه خط متروی جدید پایتخت را تشریح کرد.
شنبه 07 اسفند - 12:16بهره‌برداری از متروی فرودگاه امام خمینی تا 15 فروردین / افتتاح 10 ایستگاه مترو تا نیمه اردیبهشت
عیدانه قالیباف به پایتخت‌نشینان؛
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران جزئیات افتتاح سه خط متروی جدید پایتخت را تشریح کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است