مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


شنبه 03 تیر - 12:24
وزیر رفاه اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» وزیر رفاه اعلام کرد: در سال‌های آتی با جمعیتی از دختران مواجه خواهیم بود که از شانس ازدواج پایینی برخوردارند و به این ترتیب با پدیده دختران مجرد سالخورده در آینده مواجه خواهیم بود.
شنبه 03 تیر - 10:55
وزیر رفاه با اشاره به روز جهانی زنان بیوه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نوع نگاه به زنان بیوه از سوی برخی مردان در بسیاری موارد حالت غیر اخلاقی و سوءاستفاده‌گرایانه دارد گفت: متاسفانه برخوردهای این چنینی بعضا بر رنج اینگونه زنان افزوده و زندگی نگران‌کننده‌ای را برای ...
شنبه 03 تیر - 09:47
بازدید ۲ عضو کمیسیون عمران شورای شهر؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در واکنش به ادعای یکی از اعضای شورای شهر تهران، گفت: ایستگاه‌های بهره‌برداری شده در خط ۷ هواکش دارند.
شنبه 03 تیر - 11:06
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه موتورسیکلت با پژو خبر داد.
جمعه 02 تیر - 16:10
سرپرست سازمان اورژانس کشور تشریح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست اورژانس کشور با تاکید بر این که افراد دارای شرایط جسمی و روحی و یا مبتلا به بیماری خاص باید قبل از سفر با پزشک متخصص خود مشورت کنند، گفت: افراد مبتلا به نارسایی قلبی و یا لخته شدن خون باید پرواز های کوتاه مدتی داشته باشند و از نشستن ...
شنبه 03 تیر - 11:34
معاون کاهش تقاضا ستاد مبارزه با موادمخدر خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مصرف تریاک همچنان در صدر مواد مخدر بوده و مصرف شیشه افت قابل توجه ای داشته است.
شنبه 03 تیر - 13:13
«خبرگزاری ایسنا» یونسکو اعلام کرد: جلوگیری از افزایش ۱.۵ درجه سانتی گرادی دمای هوا که در توافق پاریس مطرح شده تنها راه حفظ صخره‌های مرجانی است.
شنبه 03 تیر - 11:07
از سوی دیوان عالی کشور؛
«خبرگزاری مهر» تغییرات مدارک مورد نیاز جهت درخواست تجویز اعاده دادرسی از سوی محکوم علیه(محکومین) که از ابتدای سال جاری اعمال شد، از سوی دیوان عالی کشور به روز شد.
شنبه 03 تیر - 13:12
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» همزمان با پایان ماه مبارک رمضان دومین دور مسافرت‌های تابستانی آغاز شده است. دستگاه‌های مسئول درامر مسافرت کمر همت بسته‌اند تا امسال هم شاهد کاهش میزان تلفات جاده‌ای در طول سفرها باشیم.
شنبه 03 تیر - 13:06
«خبرگزاری مهر» دولت آلمان کارخانه اتومبیل‌سازی آئودی را به تقلب و دستکاری خودروهای جدید متهم کرد.
شنبه 03 تیر - 12:48
یک کار‌شناس حوزه آب در گفتگو با فارس مطرح کرد:
«خبرگزاری فارس» یک کار‌شناس آب با اشاره به اینکه منابع آبی در اغلب نقاط کشور، تحت فشار جدی قرار گرفته‌اند و بخش قابل توجهی از آن‌ها نابود شده‌اند گفت: ادامه روند فعلی و یا پناه آوردن به راهکارهایی موقتی، نابودی کامل تمدن را در بسیاری از نقاط کشور به همراه ...
شنبه 03 تیر - 12:45
«خبرگزاری ایسنا» پلیس بنگلادش اعلام کرد: در پی وقوع حادثه رانندگی در شمال این کشور دست‌کم ۱۶ تن جان باختند.
شنبه 03 تیر - 12:44
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود، از افزایش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در در جنوب غرب، غرب و شمال غرب کشور طی روز دوشنبه (۵ تیرماه) خبر داد.
شنبه 03 تیر - 12:32
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه این سازمان به همه مردم در بخش‌های مختلف خدمات ارائه می‌کند، تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۶۵ میلیون خدمات به مردم ارایه شده است.
شنبه 03 تیر - 12:25
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه در سند تحول بنیادین اصل بر عدم تفکیک و جداسازی دانش آموزان است گفت: پیش بینی ام برای سال 1400 حذف مدارس تیزهوشان نیست اما قطعا این مدارس کنترل و مدیریت خواهند شد و تعداد اندکی از دانش آموزان تیز...
شنبه 03 تیر - 12:25
اظهارنظر مخاطبان فارس در خصوص تغییر تعرفه‌های پزشکی
«خبرگزاری فارس» با توجه به مصوبه هیأت دولت و افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی و کاهش یافتن تعرفه‌ برخی از گروه‌های پزشکی، مخاطبان فارس نظرات خود را در خصوص این مصوبه اعلام کردند.
شنبه 03 تیر - 12:22
«خبرگزاری مهر» دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار تهران که با حضور ده ها وزیر از سراسر جهان برگزار می شود جزئیات برگزاری این کنفرانس را اعلام کرد.
شنبه 03 تیر - 12:21
«همشهری آنلاین» اگرچه ایران با جمعیت ۸۰ میلیون و ۲۲۶ هزار نفری خود د‌ر رد‌ه هجد‌هم کشورهای پرجمعیت د‌نیا قرار د‌ارد‌ اما آمارها نشان می‌د‌هد‌ که با کاهش نرخ باروری د‌ر کشور، هرم جمعیتی کشور به سمت پیری د‌ر حال میل کرد‌ن است.
شنبه 03 تیر - 12:17
مادر پرستاری نوین ایران:
«خبرگزاری ایسنا» مادر پرستاری نوین ایران گفت: در همه جای دنیا کارهای بر زمین مانده و خدمات ابتدایی بیماران توسط نیروهای کمک پرستار انجام می‌شود و در کشور ما نیز کمک پرستاران یکساله می توانند با ورود به سیستم بیمارستانی، باری که به ناحق بر دوش همراهان بیمار ...
شنبه 03 تیر - 12:16
«خبرگزاری مهر» شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: با توجه به کیفیت بالای بتون الیافی در مقایسه با آسفالت، برای اولین بار در شهر تهران ایستگاه بی آر تی میدان قزوین با این بتن پوشیده شد.
شنبه 03 تیر - 12:16
«همشهری آنلاین» مسعود کوثری:به پایان رمضان که می‌رسیم نام کسی می‌درخشد که به قول جورجی زیدان «نوای عدالت انسانی» است.
شنبه 03 تیر - 09:33
در بازدید از خط ۷ مترو مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» احمد دنیامالی و اقبال شاکری دو عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، صبح شنبه از خط ۷ مترو بازدید کردند.
شنبه 03 تیر - 12:12
نماینده‌ سبزوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:
«خبرگزاری مهر» نماینده‌ مردم سبزوار در مجلس، با اشاره به اقدامات بنیاد برکت گفت: این اقدامات سبب رفع محرومیت و بهبود حوزه‌های زیربنایی در مناطق محروم کشور، از جمله در استان خراسان رضوی شده است.
شنبه 03 تیر - 12:12
«خبرگزاری فارس» فرودگاه بین‌المللی جدید پکن با قابلیت جابجایی 100 میلیون مسافر در سال، به بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی در جهان تبدیل خواهد شد.
شنبه 03 تیر - 12:09
توضیح وزارت آموزش و پرورش درباره تخلفات تعاونی‌های فرهنگیان:
«خبرگزاری فارس» وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: در صورت احراز تخلف در تعاونی‌ها، «بازرس قانونی» و «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» به عنوان متولی امور تعاونی‌ها مسئولیت پاسخگویی و حل و فصل مشکلات تعاونی‌ها را به عهده دارند.
شنبه 03 تیر - 12:08
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از واریز وجوه فطریه به حساب نیازمندان تا ظهر عید فطر خبر داد.
شنبه 03 تیر - 09:18
«خبرگزاری فرهنگ» یک منبع آگاه ماجرای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد را تشریح کرد.
شنبه 03 تیر - 12:04
فارس بررسی کرد
«خبرگزاری فارس» چند روزی است که خبر آمادگی پناهگاه‌های جنگی واقع در مدارس دزفول در فضای مجازی دست به دست می‌شود و کاربران حدس آمادگی برای جنگ را مطرح می‌کنند اما آموزش و پرورش قصد دارد از پناهگاه‌های دوران دفاع مقدس برای انباری استفاده کند.
شنبه 03 تیر - 12:00
مدیرکل امور اجرایی زکات در کمیته امداد اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» مدیرکل امور اجرایی زکات در کمیته امداد گفت: حدود ۴۵ هزار پایگاه ثابت و ۸ هزار پایگاه سیار جمع‌آوری زکات فطریه مستقر خواهد شد پلیس امنیت با عنوان سند معبر به جمع‌آوری صندوق‌هایی که مجوز شورای زکات را ندارند، اقدام می‌کند.
شنبه 03 تیر - 11:59
رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: دستورالعمل بین‌المللی تاب‌آوری شهری، نقشه راهی برای پاسخگویی جمعیت‌های ملی به تاب‌آوری شهری است.
شنبه 03 تیر - 11:56
مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد خبرداد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد با پیش بینی جمع آوری ۱۰۰ میلیارد تومان زکات فطریه گفت: پلیس امنیت با مراکز غیرمجاز جمع آوری زکات فطریه برخورد و این صندوق ها را جمع آوری خواهد کرد.
شنبه 03 تیر - 11:54
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: سال گذشته ۳۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان درآمد حاصل از پرداخت فطریه و کفاره بود و امسال نیز سعی کرده‌ایم تا ظهر روز عید فطر، وجوهات فطریه را به شماره حساب نیازمندان واریز کنیم.
شنبه 03 تیر - 11:50
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس دولتی با تفکیک و تنوع مدارس از کیفیت می‌افتد،گفت: جدا کردن دانش‌آموزان باعث خالی شدن مدارس دولتی از تنوع استعدادها می‌شود و این جداسازی به نفع دانش‌آموزانی که جدا می‌شوند نیست.
شنبه 03 تیر - 11:41
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تنوع مدارس به نفع نظام تعلیم و تربیت نیست، گفت: به فرآیند برگزاری آزمون ورود به مدارس استعدادهای درخشان در پایه هفتم نقدهای جدی وجود دارد.
شنبه 03 تیر - 11:41
یک استاد حقوق دانشگاه در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:
«خبرگزاری فارس» عضو هیات علمی دانشگاه آیت الله بروجردی معتقد است که سند 2030 یک معاهده الزام آور است که کشور به محض اینکه آن‌را پذیرفت ملزم به اجرای آن می‌شود و برخلاف صحبت دولت مبنی برگذاشتن حق شرط بر رویش این حق پذیرفته شده نیست.
شنبه 03 تیر - 11:36
«خبرگزاری ایسنا» ساکنان چندین برج مسکونی در شمال لندن به منظور انجام عملیات ایمن‌سازی در برابر آتش‌سوزی خانه‌های خود را تخلیه کردند.
شنبه 03 تیر - 11:33
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:
«خبرگزاری فارس» سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نگاه مجلس به تنوع مدارس مثبت نیست و از دولت می‌خواهیم که در قالب لایحه‌ای تکلیف این بی‌سامانی را مشخص کند.
شنبه 03 تیر - 11:32
دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار با تاکید بر اینکه هدف اجلاس مقابله با گرد و غبار مقصریابی یا موضع گیری سیاسی نیست، اظهار کرد: هدفگذاری اصلی آن است که یک اجماع بین‌المللی برای همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی به منظور مقابله ب...
شنبه 03 تیر - 11:30
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس استعدادهای درخشان به طور کلی نباید حذف شود، گفت: افراد دارای بهره هوشی بالای 130 به امکانات ویژه‌ای با توجه به استعداد خود نیاز دارند که باید در این مدارس ساماندهی شوند.
شنبه 03 تیر - 11:26
در نشست تخصصی مشاوره مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» نشست تخصصی انجمن مشاور ایران باعنوان «بررسی مسائل پیش روی مشاوره وروانشناسی» با حضور رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، رئیس سازمان نظام روانشناسی و مسئولان این حوزه برگزار شد.
شنبه 03 تیر - 11:24
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در طول چهار سال گذشته افزایش حقوق بازنشستگان پیوسته فراتر از نرخ تورم بود گفت: امروز سازمان این افتخار را دارد که در تعامل با قوه قضائیه ضمن استیفای حقوق بیمه شدگان در قالب پرونده‌ه...
شنبه 03 تیر - 11:11
رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا گفت: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها نمونه بارز تفکر جهادی بوده و تحقق پلیس علمی مستلزم توجه به فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی است.
شنبه 03 تیر - 11:07
رئیس کنگره ملی و دومین جشنواره خودمراقبتی و آموزش بیمار مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس کنگره ملی و دومین جشنواره خودمراقبتی و آموزش بیمار با اشاره به راهکارهای طلایی افزایش کیفیت زندگی بیماران، کاهش هزینه و عوارض بیماری گفت: توجه به موضوع خودمراقبتی و آموزش بیماران بسیار حائز اهمیت است.
شنبه 03 تیر - 11:07
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت:خط 7 مترو بر اساس استانداردهای لازم به بهره‌برداری رسیده است و تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز یک خط را دارد.
شنبه 03 تیر - 11:05
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جمع آوری زکات فطره در سطح استان با مسئولیت دبیرخانه شورای زکات هر شهرستان انجام می‌شود و مبالغ جمع آوری شده در کمیته امداد استان تهران با اولویت بیماران صعب العلاج، سالمندان، کمک هزینه جهیزیه، کمک معیشت و...
شنبه 03 تیر - 11:04
فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه:
«خبرگزاری فارس» فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه یکی از الزامات خدمات پزشکی، سامانه‌های درمانی سیار است، از افزوده شدن نخستین سی تی اسکن سیار کشور به تجهیزات بیمارستان صحرایی خبر داد.
شنبه 03 تیر - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» بنابر اعلام رسانه‌های ترکیه در استخر پارک آبی در شمال غرب این کشور پنج تن از جمله سه کودک بر اثر برق‌گرفتگی جان خود را از دست دادند.
شنبه 03 تیر - 10:53
نشست خبری؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر درنشست خبری به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر به سوالات خبرنگاران دربارهٔ دستاوردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر پاسخ داد.
شنبه 03 تیر - 10:53
نشست خبری؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر درنشست خبری به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر به سوالات خبرنگاران دربارهٔ دستاوردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر پاسخ داد.
شنبه 03 تیر - 10:51
رئیس کمیته حقوقی انجمن رادیولوژی ایران در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» رئیس انجمن حقوقی انجمن رادیولوژی ایران با انتقاد از کاهش تعرفه‌های برخی از گروه‌های پزشکی گفت: برای برون رفت ازمشکل تعرفه‌ها، لازم است کتاب CPT 2017 بدون دست‌کاری مبنای ارزش خدمات سلامت قرار گیرد، به‌طور حتم مدیریت صحیح و صرفه‌جویی در هزینه...
شنبه 03 تیر - 10:40
«خبرگزاری ایسنا» خرداد ماه امسال هوای پایتخت تنها سه روز ناسالم داشت. آمارها نشان می‌دهد که کیفیت هوای آخرین فصل بهار در سال جاری بهترین شرایط را در شش سال اخیر داشت.
شنبه 03 تیر - 10:39
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک آخرین وضعیت راه‌های کشور را تشریح کرد.
شنبه 03 تیر - 10:36
بیانیه جمعی از زنان فعال سیاسی اجتماعی در حمایت از عملیات موشکی سپاه در دیروالزور:
«خبرگزاری فارس» جمعی از زنان فعال سیاسی اجتماعی با انتشار بیانیه ای در حمایت از عملیات موشکی سپاه در دیروالزور علیه داعش از مجلس شورای اسلامی خواستند پاسخی قاطع و دندان شکن به تحریم های جدید کنگره آمریکا و رئیس جمهور این کشور بدهد تا در پسابرجام فصل جدیدی...
شنبه 03 تیر - 10:32
«خبرگزاری ایسنا» به گزارش پلیس لندن، یک یخچال معیوب در برج گرنفل باعث بروز آتش‌سوزی شده است.
شنبه 03 تیر - 10:31
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جلسه‌ای با حضور وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان بیمارستان‌های خصوصی کشور، موضوع افزایش تعرفه‌های پزشکی این بخش از درمان کشور را بررسی کردند.
شنبه 03 تیر - 10:21
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان پاسخ داد
«خبرگزاری ایسنا» عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران گفت: وجود برخی داروها و مکمل های غذایی در نسخه بیماران می‌تواند به افزایش هزینه پرداختی بیماران منجر شود؛ موضوعی که به یکی از پرسش های اساسی مراجعه کنندگان به داروخانه ها تبدیل شده و ضرروی است دراین خصوص...
شنبه 03 تیر - 10:17
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خبرداد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش قطارها در خط 7مترو خبرداد.
شنبه 03 تیر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» رانش زمین در استان "سیچوآن" چین دست‌کم ۴۰ خانه را به زیر خاک فرو برده و بیش از ۱۰۰ نفر را ناپدید کرده است.
شنبه 03 تیر - 09:57
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به برقراری وضعیت مطلوب کیفی هوا (شرایط سالم) طی امروز گفت: انتظار می رود شرایط کیفی هوای سالم تا روز یکشنبه (۴ تیرماه) برای بیشتر مناطق شهر تهران همچنان تداوم داشته باشد.
شنبه 03 تیر - 09:51
«خبرگزاری ایسنا» خواسته ۱۰ ساله حوزه پرستاری کشور برای تحقق نظام پرداختی عادلانه امروز مسیر تازه‌ای را طی می کند؛ قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری که در تیرماه ۱۳۸۶ به تصویب مجلس رسید، تا امروز محقق نشده است اما به نظر می رسد قرار است با اتفاقات تازه‌ای در...
شنبه 03 تیر - 09:49
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته ورزش شورای شهر از تصویب افزایش ۱۰ تا ۱۲ درصدی بهای استفاده از مراکز ورزشی شهرداری در کمیته ورزش خبر داد.
شنبه 03 تیر - 09:47
در بازدید عضو شورا مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ایستگاه های بهره برداری شده در خط ۷ هواکش دارند.
شنبه 03 تیر - 09:35
طلایی عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» نایب رئیس شورای شهر تهران، گفت: مشکلی که در بوستان ولایت وجود دارد چند وجهی است که باید بین کمیسیون ماده ۵، شورای عالی معماری و شهرسازی، نیروی انتظامی و شهرداری تعامل صورت گیرد.
شنبه 03 تیر - 09:29
فرماندار تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار تهران با تاکید بر وجود نظارت مستمر شبکه بهداشت بر دامداری‌ها و مراکز کشتار دام شهرستان از تشدید نظارت‌های بیشتر خبر داد و افزود: تاکنون گزارشی از تب کریمه کنگو در تهران نداشته‌ایم.
شنبه 03 تیر - 09:24
«همشهری آنلاین» تشکیل کارگروه تدوین دستورالعـــمل اجرایی گردشگری دریایی با رویکرد نقش حداکثری بخش خصوصی، ۷ استان کشور را به چرخه گردشگری دریایی وارد کرد.
جمعه 02 تیر - 15:36
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ریزش دیواره‌های یک زمین گودبرداری شده بر سر سه کارگر افغان خبر داد.
جمعه 02 تیر - 15:17
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در ایمنی کامل خبر داد.
شنبه 03 تیر - 09:03
«خبرگزاری ایسنا» نتایج مطالعات نشان می‌دهد استشمام بوی بنزین در کاهش رشد کودکان موثر است.
شنبه 03 تیر - 09:00
«خبرگزاری ایسنا» درمانگاه خودکار خودران با هدف کمک به درمانگاه‌ها در درمان بیماران و دسترسی سریع به اطلاعات بیمار در سیاتل طراحی شد.
جمعه 02 تیر - 14:20
همزمان با آغاز فصل تابستان صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» سرپرست سازمان اورژانس کشور، با اشاره به آغاز فصل تابستان و شروع سفرهای تابستانی، توصیه هایی به هموطنان ارائه کرد.
شنبه 03 تیر - 08:46
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز برنامه‌ریزی آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 60 میلیون نفرساعت دوره ضمن خدمت برای فرهنگیان برگزار شده است، از تلاش برای فراهم کردن دسترسی فرهنگیان به 15 خدمات اداری آموزش و پرورش از منزل خبر داد.
شنبه 03 تیر - 08:29
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای بهبود اوقات فراغت دانش‌آموزان با رویکرد فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی و در جهت تحقق شعار سال است.
شنبه 03 تیر - 07:59
«خبرگزاری ایسنا» یک اورلوژیست در توصیه‌هایش برای پیشگیری از ابتلا به سرطان پروستات گفت: بهترین راه پیشگیری از سرطان پروستات تشخیص زودرس این بیماری است.
شنبه 03 تیر - 10:45
«خبرآنلاین» پلیس راهور محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات عید فطر را اعلام کرد.
شنبه 03 تیر - 05:58
«خبرگزاری ایسنا» بررسی‌ها نشان می‌دهد: مصرف مرتب ماهی می‌تواند علائم مربوط به بیماری آرتریت روماتوئید را در افراد تسکین دهد.
جمعه 02 تیر - 21:44
«همشهری آنلاین» دختر ۱۲ ساله پس از اینکه از سوی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به زندگی خود پایان داد. این حادثه تلخ شامگاه ۲۷خردادماه در یکی از روستاهای اطراف گرگان رخ داد.
جمعه 02 تیر - 20:18
«همشهری آنلاین» تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرار آمیز دختر نوجوان که جسدش در منطقه سوهانک پیدا شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.
جمعه 02 تیر - 18:27
مطابق با طرح اولیه بزرگراه طبقاتی صدر و طبق مصوبه شورای ترافیک:
«خبرگزاری ایسنا» معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام خبر انسداد مسیر شرق به غرب هم سطح بزرگراه طبقاتی صدر گفت: طبق مصوبه شورای عالی ترافیک مقرر شد تا دسترسی هم سطح بزرگراه صدر به تونل نیایش در مسیر شرق به غرب تنها برای دسترسی اضطراری و امدادی مو...
جمعه 02 تیر - 18:16
«خبرگزاری ایسنا» نتایج مطالعات نشان داده است مواد شیمیایی موجود در مواد شوینده مانند شامپو منجر به نقص هنگام تولد می‌شود.
شنبه 03 تیر - 12:30
«خبرآنلاین» خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به بهانه انجام کار کارشناسی، ابهام در قانون یا مسائل درون سازمانی نباید از اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر خودداری کرد.
جمعه 02 تیر - 15:51
«خبرگزاری مهر» جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از لغو تمامی محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
جمعه 02 تیر - 15:51
«خبرگزاری فارس» جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از لغو تمامی محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
شنبه 03 تیر - 00:55
«خبرگزاری فارس» مشترکان اینترنت نامحدود منتظر نباشند و شروط ۱۳گانه کشورهای عربی برای قطر؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
جمعه 02 تیر - 15:14
«خبرگزاری ایسنا» جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از لغو تمامی محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
شنبه 03 تیر - 00:36
«خبرگزاری فارس» سیلی سخت ایرانی‌ها به اسرائیل در راهپیمایی روز قدس و اعتراف سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به موثر بودن حمله موشکی سپاه؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
شنبه 03 تیر - 11:54
«خبرآنلاین» رئیس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به آغاز طرح تابستانه و نیز همزمانی آن با تعطیلات عید سعید فطر، از هموطنان خواست ضمن برنامه ریزی و مدیریت سفر به توصیه های پلیس، توجه کنند.
شنبه 03 تیر - 11:20
«خبرآنلاین» به نظر شما، کدام‌ شهرهای ایران می‌تواند مقاصد جذاب و جدیدی برای گردشگران تابستانی باشند؟

شنبه 03 تیر - 11:17
«خبرآنلاین» کاربران مشکلات خود را اعلام کردند.
جمعه 02 تیر - 21:44
«همشهری آنلاین» پسر جوان وقتی دید پدرش با ازدواجش مخالف است در جنایتی هولناک او را به آتش کشید اما اولیای دم وی را که از کرده‌اش پشیمان بود، بخشیدند.
جمعه 02 تیر - 21:24
«همشهری آنلاین» نایروبی> نزدیک به ۵۰ نفر از شرکت‌کننده‌های کنفرانس بهداشتی مقابله با شیوع وبا در پایتخت کنیا خود به وبا مبتلا شده و بستری شدند.
جمعه 02 تیر - 21:24
«همشهری آنلاین» توکیو>‌ توت‌فرنگی‌های سفید تولیدشده در مزرعه‌ای ژاپنی قیمتی معادل طلا دارند.
شنبه 03 تیر - 10:51
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش عنوان کرد
«خبرگزاری فرهنگ» معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه آزمون مدارس تیزهوشان از کنکور بسیار دشوارتر است، گفت:‌هم‌اکنون با نوع آموزش‌ها و ساختمان مدارس کودکی را از دانش‌آموزان دزدیده‌ایم.
جمعه 02 تیر - 20:18
«همشهری آنلاین» فرمانده نیروی انتظامی در جریان سفر به استان سیستان‌و‌بلوچستان و بازدید از مراکز نظامی و پاسگاه‌های مرزی، از منجنیقی که قاچاقچیان از آن برای انتقال مواد از افغانستان به ایران استفاده می‌کنند هم دیدن کرد.
شنبه 03 تیر - 10:28
«خبرآنلاین» ریزش کوه در استان سیچوآن، جنوب غربی چین باعث دفن شدن 100 نفر از مردم در خانه‌هایشان و زیر خاک و سنگ شد.
شنبه 03 تیر - 10:20
«خبرگزاری فرهنگ» دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت از کشف ۱۱ کیلوگرم شیشه خیس، ۱۰۰ کیلوگرم مواد اولیه و ۶ کیلوگرم شیشه خالص از یک سوله خبرداد و گفت: متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
شنبه 03 تیر - 10:05
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور؛
«خبرگزاری فرهنگ» مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت:در حدود ۷۶۰ نقطه برای زندانیان فرصت‌های شغلی تولیدی، صنعتی و کشاورزی برای زندانیان ایجاد شده و زندانیان در این مناطف در این زمینه‌ها مشغول فعالیت هستند.
شنبه 03 تیر - 10:05
«خبرآنلاین» روزنامه شرق نوشت: حیاط با دیوارهای نارنجی، شبیه مدرسه است. چه بخواهیم و چه نخواهیم خانه نیست. نمی‌توان تصور کرد که این حیاط درندشت و آرام خوش‌رنگ می‌تواند حیاط بچگی‌هایمان باشد. اما همین حیاط، حیاط کودکی آنهاست. در همین حیاط زمین می‌خورند، ...
جمعه 02 تیر - 17:46
«خبرگزاری مهر» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از افزایش ریزگردها در استان های جنوبی خبر داد
جمعه 02 تیر - 17:34
از سوی مجمع جهانی شهرهای اسلامی؛
«خبرگزاری مهر» کتاب بازیابی سازمان فضایی«باغ شهر صفوی قزوین» از منظر پدیدار شناسی هرمنوتیک نوشته ویدا نوروز برازجانی و محمد رضا جوادی تألیف و توسط شرکت پژوهش و نشر یادآوران منتشر شده است.
شنبه 03 تیر - 09:53
«خبرآنلاین» روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت:مؤسسه افکارسنجی «گالوپ» اعلام کرده است که بیشتر از 70 درصد مردم جهان تجربه‌های لذت‌بخشی از زندگی خود داشته‌اند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است