مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


یکشنبه 01 بهمن - 17:18
«خبرگزاری ایسنا» مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد سهم مایکروویوها در اروپا در تولید و انتشار گاز گلخانه‌ای دی‌اکسید کربن معادل هفت میلیون خودرو است.
یکشنبه 01 بهمن - 17:12
«همشهری آنلاین» بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ کشورمان می‌گوید در آموزش و پرورش به وی گفته‌اند دختر باید درس بخواند و ورزش نکند. وی می‌گوید برای اعزام به کشور پرتغال التماس کردم یک گواهی به من بدهند اما ندادند.
یکشنبه 01 بهمن - 16:54
«همشهری آنلاین» ثبت‌نام اینترنتی داوطلبان کنکور ۹۷ برای‌ دوره‌های‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و کدرشته‌های تحصیلی با آزمو...
یکشنبه 01 بهمن - 16:47
«خبرگزاری ایسنا» توزیع و کاشت نهال درمنازل شهروندان در قالب طرح نهضت درختکاری در منطقه 5 آغاز شد.
یکشنبه 01 بهمن - 16:42
با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه‌ 11 تهران با اشاره به اینکه طرح جمع آوری دستفروشان از امروز اول بهمن ماه با همکاری نیروی انتظامی در خیابان ولی عصر (عج) آغاز شد، گفت: دستفروشانی‌ که توانایی کار کردن داشته باشند در 3 بخش فضای سبز، ...
یکشنبه 01 بهمن - 16:42
«همشهری آنلاین» حسن روحانی رییس جمهوری و جمعی از وزرای دولت و مقامات لشگری و کشوری در مراسم یادبود جان باختگان نفت کش سانچی در مدرسه عالی شهید مطهری شرکت کرند.
یکشنبه 01 بهمن - 16:40
«همشهری آنلاین» معاون آموزشی دانشگاه تهران از استخدام سالانه ۸۰ تا ۱۰۰ عضو هیات علمی در این دانشگاه خبر داد و مهم‌ترین شرایط اختصاصی دانشگاه تهران برای استخدام اعضای هیات علمی را اعلام کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 16:10
وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر آموزش و پرورش گفت: تحول در آموزش و پرورش نیازمند تغییر در ساختار مدیریت، نیروی انسانی و تجهیزات است.
یکشنبه 01 بهمن - 15:35
«خبرگزاری ایسنا» مدیر روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرگانی تامین اجتماعی در واکنش به اخبار منتشره پیرامون واردات گوشی آیفون از سوی سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از کاهش واردات گوشی‌های تلفن همراه قاچاق، مدت‌ها قبل از اجرای طرح رج...
یکشنبه 01 بهمن - 15:33
در جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی به ریاست رحمانی فضلی مطرح شد؛
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس آخرین گزارش ارائه شده در دهمین جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی که به ریاست وزیر کشور برگزار شد، حدود ۹۷ درصد اتباع مجاز خارجی کارت آمایش حاوی اطلاعات هویتی، سکونتی، شغلی، طایفه ای، مذهبی و ... دریافت کرده اند.
یکشنبه 01 بهمن - 15:31
«خبرگزاری ایسنا» با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان منصوب شد.
یکشنبه 01 بهمن - 11:36
نجفی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران با تاکید بر رویکرد انقباضی واقعی در تدوین بودجه سال آینده شهرداری تهران، گفت: علی رغم پیش بینی نرخ تورم بیش از 10 درصدی برای سال آینده با کاهش 2.2 درصدی نسبت به بودجه مصوب سال جاری و با کاهش 17 درصدی نسبت به منابع تحقق یافته قا...
یکشنبه 01 بهمن - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق در پارکینگ یک ساختمان تجاری اداری خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 14:52
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی با هرگونه استحصال و بهره برداری از منابع آب ژرف تجدیدپذیر و غیرتجدیدپذیر مخالف هستیم.
یکشنبه 01 بهمن - 14:28
سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای شهر تهران به تشریح جزئیات بودجه 97 پرداخت و با بیان اینکه در بودجه 97 خزانه متمرکز دیده شده است، گفت: این موضوع موجب انضباط و شفافیت مالی می‌شود.
یکشنبه 01 بهمن - 14:28
سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای شهر تهران به تشریح جزئیات بودجه 97 پرداخت و با بیان اینکه در بودجه 97 خزانه متمرکز دیده شده است، گفت: این موضوع موجب انضباط و شفافیت مالی می‌شود.
یکشنبه 01 بهمن - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» با شیوع تب زرد در برزیل در مناطقی از این کشور وضعیت فوق العاده اعلام شد.
یکشنبه 01 بهمن - 14:17
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تهران کمترین آسیب را با وجود سدهای اطراف از خشکسالی می بیند و کلانشهرهای دیگر مانند اصفهان با وجود آب کم سد زاینده رود دچار خشکسالی خواهند شد.
یکشنبه 01 بهمن - 14:03
معاون درمان وزارت بهداشت مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون درمان وزارت بهداشت گفت: همزمان با توسعه زیرساخت‌های درمانی، توسعه تجهیزات بیمارستانی و درمانی ضروری است.
یکشنبه 01 بهمن - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف یک دستگاه سمند با راننده جرثقیل داد.
یکشنبه 01 بهمن - 13:45
رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت با تغییر رویکرد از روش حسابداری نقدی به روش حسابداری تعهدی و استقرار سیستم بهای تمام شده خدمات و فعالیت‌ها؛ بودجه بندی مبتنی بر عملکرد را طراحی کرده است.
یکشنبه 01 بهمن - 13:42
استاندار تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» استاندار تهران اعلام کرد: قرار است با پیگیری ها از سوی دولت در بودجه سال آینده ردیف مشخصی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و خودروهای فرسوده در نظر گرفته شود.
یکشنبه 01 بهمن - 13:09
«خبرگزاری ایسنا» بنابر اعلام روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی تا پایان شهریور ماه سال جاری، از مجموع بیمه شدگان اصلی سازمان تامین اجتماعی، ٧٠٦ هزار و ٢٦١ نفر بیمه شده اختیاری هستند که ٥ درصد بیمه شدگان اصلی این سازمان را تشکیل می دهند.
یکشنبه 01 بهمن - 13:08
«خبرگزاری ایسنا» مسمویت با گاز منوکسید کربن 23 دانش آموز دبیرستان دخترانه ای در مشهد را روانه بیمارستان کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 12:36
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل هماهنگی امور اجرایی کمیته امداد جزئیات برنامه این نهاد برای تأمین مسکن مناسب برای خانوارهای ایتام در قالب طرح سرپناه را تشریح کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 06:10
«خبرگزاری ایسنا» زلزله‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر حوالی قصر شیرین کرمانشاه را لرزاند.
یکشنبه 01 بهمن - 11:49
عاون نظارت شورای شهر تهران:
«خبرگزاری ایسنا» معاون نظارت شورای شهر تهران اعلام کرد که نیازی به تخریب ساختمان شمالی پلاسکو در ساخت ساختمان جدید نیست.
یکشنبه 01 بهمن - 11:41
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال ابهاماتی که در پی تصویب ماده ۳ طرح "تقویت و توسعه نظام استاندارد" مطرح شد، دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به وزیر بهداشت، تکلیف این ابهامات را روشن کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 11:15
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر از ایجاد اداره مبارزه با پولشویی در پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 11:15
یک حقوق‌دان تشریح داد
«خبرگزاری ایسنا» یک حقوق دان با بیان اینکه کاهش مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر برای آنان حاشیه امن ایجاد کرده است گفـت: از ستاد مبارزه با مواد مخدر انتظار داریم میزان مصرف را در جامعه کاهش دهد اما ماده واحده جدید قدرت بازدارندگی کافی در جامعه ندارد.
یکشنبه 01 بهمن - 11:11
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به پیش‌بینی افزایش دما در برخی نقاط کشور، از تداوم گرد و غبار در مناطق شرق و جنوب کشور خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 11:10
«خبرگزاری ایسنا» مقامات هندی از کشته شدن ۱۷ تن بر اثر آتش سوزی در پایتخت این کشور خبر دادند.
یکشنبه 01 بهمن - 10:36
سخنگوی ستاد مواد مخدر اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به مطالبه گری جدی مقام معظم رهبری و ایجاد تحرک و حساسیت در دستگاه‌های مختلف در یک سال اخیر از افزایش کشفیات 15 تا 16 درصدی مواد مخدر در 9 ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 10:33
فراهانی هشدار داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از بی‌توجهی سازمان آتش‌نشانی به عدم افزایش حقوق پرسنلش گلایه کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 10:32
فرمانده ناجا خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی انتظامی از افزایش 12 درصدی کشفیات مواد مخدر در کشور طی سال جاری خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 10:11
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران پیشنهاد داد که کارگروه دلجویی از آسیب دیدگان حوادث دی ماه تهران ایجاد شود.
یکشنبه 01 بهمن - 10:10
عضو کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران:
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر خطاب به شهردار تهران گفت: آقای نجفی اجازه بدهید که نگران باشیم که مبادا پلاسکو به سرنوشت شبیه گود کنار برج میلاد شبیه شود و این در حالیست که در سال 1400 چگونگی مدیریت و ساخت پلاسکو بخشی از کارنامه مدیر...
یکشنبه 01 بهمن - 09:56
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران از برگزاری جلسه صمیمی با خانواده‌های شهدای پلاسکو در روز دوشنبه فردا خبر داد.
یکشنبه 01 بهمن - 09:44
معاون نظارت شورای شهر تهران:
«خبرگزاری ایسنا» معاون نظارت شورای شهر تهران در تذکری در خصوص حادثه منطقه 18 و فوت یک شهروند در پی تخریب شهرداری، گفت: ماموران خاطی شناسایی و به مراجعه ذیصلاح معرفی شوند.
یکشنبه 01 بهمن - 09:37
«خبرگزاری ایسنا» رییس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: مردم در مورد حادثه پلاسکو قانع نشده‌اند.
یکشنبه 01 بهمن - 09:00
آخرین خبرها از وضعیت بودجه محیط زیست در مجلس
«خبرگزاری ایسنا» چند روزی است که بادهای جنوبی وزیدن گرفته و باعث خیزش گرد و غبار در خوزستان و ایلام و تعدادی از شهرهای جنوبی شده است و کاهش کیفیت هوا در این شهرها مدارس را به تعطیلی کشانده است. در این شرایط به گفته معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس ساز...
یکشنبه 01 بهمن - 08:30
«همشهری آنلاین» تشکل‌های صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور طی نامه‌ای سرگشاده به رییس مجلس شورای اسلامی به تصمیم کمسیون تلفیق بودجه مبنی بر تعیین سقف ۵ میلیون تومانی برای حقوق اعضای هیات علمی اعتراض و آن را مغایر قانون دانستند.
یکشنبه 01 بهمن - 00:00
«همشهری آنلاین» مقامات وزارت راه چین ۲۹ دی، طی یک نشست خبری به ابهامات درباره حادثه نفتکش سانچی پاسخ دادند و ابعاد این حادثه که اولین انفجار یک نفتکش حامل میعانات گازی در جهان بوده است را تشریح کردند.
یکشنبه 01 بهمن - 06:57
در گفت‌وگو با ایسنا عنوان شد
«خبرگزاری ایسنا» رییس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه عملکرد دستگاه انتظامی در کشف مواد مخدر نسبت سطح جهانی حرفه‌ای، تخصصی و بالاتر است، گفت: با این حال در طول ۴۰ سال اخیر تنها ۱۱ تا ۱۵ درصد کل مواد مخدری که وارد ایران شده، ک...
یکشنبه 01 بهمن - 05:45
«خبرگزاری ایسنا» اختصاص پارکینگ خودرو به بانوان در یکی از استان‌های چین اعتراضاتی را در پی داشته است.
یکشنبه 01 بهمن - 04:20
/پلاسکو، یک سال بعد/
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی که در حادثه پلاسکو در لحظاتی قبل از ریزش ساختمان توانست نجات پیدا کند از این حادثه و یک سالی‌که بر او گذشت صحبت کرد و گفت: من تا کمر زیر آوار مانده بودم و تنها شانسی که آورده بودم دستانم آزاد بود و توانستم...
یکشنبه 01 بهمن - 03:15
«خبرگزاری ایسنا» ثبت نام کنکور سراسری سال آتی از امروز (اول بهمن ماه) آغاز می‌شود و دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی خودشان را برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۷ آماده می‌کنند. در این میان میزان و نحوه احتساب سوابق تحصیلی امتحانات نهایی دانش آموزان از جمله مباح...
یکشنبه 01 بهمن - 00:41
«همشهری آنلاین» مسعود میر:سوز زمستان یکه‌تازی می‌کرد که هرم آتش، خط‌وربط همه معادلات تهران را به هم ریخت.
یکشنبه 01 بهمن - 00:39
«همشهری آنلاین» مهدیه تقوی راد:یک سال از آن ماجرای تلخ گذشته و دیواری که جلوی ساختمان پلاسکو کشیده شده، با تصویری از آتش‌نشان‌ها که روی آن به چشم می‌خورد، یادآور فداکاری مردانی‌است که جان کسبه این ساختمان را نجات دادند و خود در آوار سهمگین پلاسکو جان باختن...
یکشنبه 01 بهمن - 00:29
داغ پلاسکو هنوز می‌سوزد
«خبرگزاری ایسنا» امشب همزمان با اولین سالگرد حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، جمعی از خانواده شهدای آتش‌نشان به یاد عزیزانشان در محل باقیمانده از پلاسکو شمع روشن کردند.
شنبه 30 دی - 21:52
«همشهری آنلاین» «اگر مدیریت معتمدین و ریش‌سفیدان شهرک امام‌حسین اسلامشهر نبود، احتمال داشت مردم زیادی در حادثه انفجار گاز قربانی شوند.» این جمله را یوسف منطقی، مدیرعامل آتش‌نشانی اسلامشهر می‌گوید.
شنبه 30 دی - 20:32
«همشهری آنلاین» محمدصادق خسروی علیا:همین‌جا می‌ایستند؛ همین روبه‌رو. زل می‌زنند به محوطه ایستگاه. خیلی‌وقت‌ها داخل نمی‌آیند؛ بیشتر می‌خواهند ناشناس بمانند؛ آخر خیلی از بچه‌های آتش‌نشان، آنها را می‌شناسند.
شنبه 30 دی - 20:07
«همشهری آنلاین» معصومه حیدری پارسا:هر صبح‌ که برای نماز بیدار می‌شود، عکس‌ها و یادگاری‌های دردانه‌اش را تمیز می‌کند و به او «سلام» و «صبح‌به‌خیر» می‌گوید و قربان‌صدقه‌اش می‌رود.
شنبه 30 دی - 19:25
وزیر کشور:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر کشور از افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر تا ۸ هزار نفر در استان تهران خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر حدود ۳۰۰ کمپ غیرمجاز شناسایی و پلمپ شده اند.
شنبه 30 دی - 19:25
وزیر کشور:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر کشور از افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر تا ۸ هزار نفر در استان تهران خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر حدود ۳۰۰ کمپ غیرمجاز شناسایی و پلمپ شده اند.
شنبه 30 دی - 18:24
«خبرگزاری ایسنا» قلیان عامل ابتلا به «هپاتیت» و «سل»،گرایش خانواده‌های ایرانی به تک فرزندی و بی‌فرزندی؛ آری یا خیر؟،داستان برد و باخت یک ادغام،نجفی: استعفای صالحی امیری پذیرفته می‌شود وبررسی تحقیق و تفحص از موسسه همشهری در صحن شورا از مهمترین اخبار اجتماعی ...
شنبه 30 دی - 18:17
مشاور وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش در هنرستان‌ها باکیفیت نیست چراکه منابع مالی لازم را ندارند.
شنبه 30 دی - 18:01
«خبرگزاری مهر» سیاست ها و راهبردهای اجرایی ایمنی زیستی تصویب و از سوی معاون اول رئیس جمهوری به وزارتخانه های جهاد کشاورزی، بهداشت، علوم و سازمان حفاظت محیط زیست ابلاغ شده است.
شنبه 30 دی - 17:59
«خبرگزاری مهر» معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست اعلام کرد: برای تولید هر یک لیتر آب بطری، سه لیتر آب و معادل ۵.۶ تا ۱۰.۲ میلیون ژول انرژی مصرف و معادل ۱۶۵.۶ گرم دی اکسید کربن تولید می شود.
شنبه 30 دی - 17:21
«خبرگزاری مهر» نتایج آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.
شنبه 30 دی - 17:03
به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک
«خبرگزاری مهر» مراسم آغاز عملیات اجرایی نهضت درختکاری "پردیس گردشگری" به مناسبت روز هوای پاک با حضور مدیران و مسئولان شهری صبح امروز در بوستان جنگلی چیتگر برگزار شد.
شنبه 30 دی - 16:49
«خبرگزاری مهر» همزمان با گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار «قانون هوا پاک ،قانون نفس» صبح امروز دو مرکز معاینه فنی خودرو در شهرستان شهریار با  حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران به بهره برداری رسید.
شنبه 30 دی - 16:16
«خبرگزاری مهر» لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران که حدود ۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان خواهد بود فردا به شورای شهر تهران ارائه می شود.
شنبه 30 دی - 15:47
رئیس پلیس راهور ناجا:
«خبرگزاری مهر» رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۸ هزار نقطه حادثه خیز در کشور شناسایی کرده ایم که حدود ۳ هزار از این نقاط را اصلاح هندسی انجام دادیم.
شنبه 30 دی - 15:43
«خبرگزاری مهر» رییس سازمان محیط زیست مصرف آب بطری را در این سازمان و همه مجموعه‌های وابسته به آن در سراسر کشور ممنوع اعلام کرد.
شنبه 30 دی - 15:41
بازگیر:
«خبرگزاری مهر» رییس اداره محیط زیست شهر تهران اعلام کرد: سیاهه انتشار آلودگی هوای تهران به دلیل مفروضاتی که دارد نشانگر سهم واقعی آلاینده‌ها در پایتخت نیست.
یکشنبه 01 بهمن - 12:46
«پارسینه» رییس جمهور صبح یکشنبه در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره و ترحیم شهدای حادثه نفتکش سانچی شرکت کرد.
شنبه 30 دی - 15:36
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران محیط زیست را سرمایه بزرگ عالم خلقت دانست و با تاکید بر ظرفیت شبکه تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: این ظرفیت مهمی برای فرهنگ سازی محیط زیستی است.
شنبه 30 دی - 15:32
گزارش آلودگی هوای سی‌ام  دی ماه؛
«خبرگزاری مهر» مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۹۰ و در وضعیت سالم اعلام کرد.
شنبه 30 دی - 15:31
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران از امکان کسب درآمد پایدار ۱۰۰۰ میلیارد تومانی با اخذ عوارض شماره گذاری خودروها خبر داد.
شنبه 30 دی - 15:28
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
«خبرگزاری مهر» با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.
شنبه 30 دی - 15:28
رئیس اداره محیط زیست شهر تهران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» بازگیر با اعلام اینکه سهم شهر تهران از جمعیت استان ۳۰ درصد کاهش یافته است، گفت: این به معنای کاهش جمعیت تهران نیست بلکه تمامی اراضی اطراف تهران به سکونتگاه تبدیل شده و پر شده است.
شنبه 30 دی - 15:23
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران با حضور در سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران به ارائه لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری خواهد پرداخت.
شنبه 30 دی - 15:22
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در صورتی که تغییر کاربری خانه نیما یوشیج به تغییر چهره ملک منجر شود، افکار عمومی مساله را نخواهند پذیرفت و شهرداری باید به مسئله ورود می کند.
شنبه 30 دی - 15:09
دادستان تهران:
«خبرگزاری مهر» دادستان تهران گفت: اعلام موارد فساد بدون دلیل و اثبات محل اشکال است و طی نامه‌ای به شهردار تهران از ایشان خواسته‌ایم مستندات ارائه دهند.
شنبه 30 دی - 14:46
دادستان تهران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» دادستان تهران در خصوص اقدام دادسرا در رسیدگی به پرونده مربوط به آشوب‌های اخیر گفت: تاکنون ۵۴ فقره کیفرخواست صادر و تعداد بازداشتی‌ها به کمتر از ۲۰ نفر رسیده است.
شنبه 30 دی - 14:39
شهردار تهران در همایش اتاق اصناف ایران:
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران گفت: ما می خواهیم به اصناف شهر تهران برای پیشبرد برنامه ها کمک کنیم و فضای کسب و کار مناسب تر باشد و شهرداری در تقابل با اصناف نیست.
شنبه 30 دی - 14:37
معاون رئیس جمهور خواستار شد؛
«خبرگزاری مهر» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برنامه‌ریزی‌های مشترک با همکاری بین بخشی با دستگاه‌های مسئول با هدف توجه به آموزش زنان عشایر و رفع کاستی‌ها در این زمینه خبر داد.
شنبه 30 دی - 14:31
«خبرگزاری مهر» مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، تاریخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را اعلام کرد.
شنبه 30 دی - 14:29
رئیس اداره محیط زیست شهر تهران:
«خبرگزاری مهر» رئیس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: مهلت معافیت معاینه فنی باید با زمان گارانتی خودرو مساوی باشد تا هزینه تعویض کاتالیست برای رفع آلودگی هوا به مردم تحمیل نشود.
یکشنبه 01 بهمن - 17:26
«صراط نیوز» مکان‌های مذهبی تهران، طیف وسیعی از مساجد؛ کلیساها، کنیسه‌ها و مکان‌های عبادت برای زرتشتیان است که باعث تعجب بسیاری از توریست‌های خارجی پس از بازدید از پایتخت ایران می‌شود.
یکشنبه 01 بهمن - 16:10
«صراط نیوز» هیو جکمن معمولاً با فیلم های کم فروش کاری ندارد اما این بار اثر سینمایی جدید او با استقبال خوبی روبرو نشده و در حالی که اکثر فیلم ها برای فروش میلیارد دلاری تلاش می کنند این فیلم به تازگی مرز 200 میلیون دلار را گذرانده است.
یکشنبه 01 بهمن - 16:01
«صراط نیوز» حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در انگلیس ابراز داشت لرزش زمین امری طبیعی است و نیازی نیست زلزله‌های کوچک اعلام عمومی شوند و باعث التهاب مردم شوند.
یکشنبه 01 بهمن - 15:53
«صراط نیوز» امروز اول بهمن ماه سالروز شهادت «حاج یدالله کلهر» قائم‌مقام لشکر ۱۰سیدالشهدا(ع) در جریان عملیات کربلای۵ است.
یکشنبه 01 بهمن - 15:35
«صراط نیوز» فردی که از طریق صدور بیمه نامه جعلی از مردم کلاهبرداری می کرد، توسط پلیس پایتخت دستگیر شد.
یکشنبه 01 بهمن - 15:12
«صراط نیوز» سید جواد رضویان در واکنش به هوای غبارآلود این روزهای خوزستان متن کوتاهی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
یکشنبه 01 بهمن - 14:59
«صراط نیوز» تهیه کننده سریال رنج پنهان گفت: 90 درصد از مراحل تولید سریال رنچ پنهان را پشت سر گذاشته ایم و در دهه فجر از تلویزیون پخش می شود اما فیلمبرداری همزمان با پخش ادامه خواهد داشت.
یکشنبه 01 بهمن - 14:54
«صراط نیوز» جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی در حالی به کار خود پایان داد که یک حاشیه اساسی گریبان متولیان این رویداد را گرفت. حاشیه و اتهامی به نام اهدای جایزه به فیلم مبتذل!
یکشنبه 01 بهمن - 14:48
«صراط نیوز» سرباز اسلام محمد معافی که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه هجرت کرده بود در جربان مبارزه با تروریست‌های تکفیری در منطقه البوکمال سوریه به شهادت رسید. گفتنی است این شهید عزیز چهلمین مدافع حرمی است که از استان مازندران اعزام و به شها...
یکشنبه 01 بهمن - 14:10
«صراط نیوز» شاید جانِ کلام این جوابیه همین باشد که مصلحت‌اندیشی ایجاب می‌کرده چنین خبری مطرح نشود؛شاید مصلحت این بود که هم بخشی از مردم ماه‌ها از خوردن گوشت گوسفند و حتی بز هم ناتوان باشند اما برخی دیگر،‌ گوشت‌های میلیونی با هویج‌های دورچین ۹۰ هزارتوما...
یکشنبه 01 بهمن - 14:05
«صراط نیوز» دوروتی مالون بازیگر برنده جایزه اسکار که در سریال «پیتون پلیس» بازی کرده بود، در ۹۲ سالگی درگذشت.
یکشنبه 01 بهمن - 11:28
«صراط نیوز» شیخ اَیمن شَمَص، عکسی را در صفحه شخصی خود منتشر کرده و درباره برف‌هایی که عکس فرزند شهیدش را احاطه کرده‌اند، نوشته است.
یکشنبه 01 بهمن - 11:06
«صراط نیوز» نکته جالبی که در تهران وجود دارد، این است که مردم در این شهر به همه اطرافشان آگاه هستند چون وقتی چند نفر با هدفون در شهر راه بروند همه به آن‌ها نگاه می‌کنند و نوعی کنجکاوی آگاهانه وجود دارد که اطرافشان چه می‌گذرد، این چیزی است که در شهرهای ...
یکشنبه 01 بهمن - 09:38
«صراط نیوز» بازی رعنا آزادی‌ور در فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی آغاز شد.
شنبه 30 دی - 20:13
«صراط نیوز» رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد از دستگیری سارقانی که به سرقت تجهیزات برق خیابان‌ها و بزرگراه‌ها اقدام می‌کردند، خبر داد.
شنبه 30 دی - 19:13
«صراط نیوز» دو سه روزی است همزمان با بارندگی برف و باران در سایر مناطق کشورمان مردم خوزستان به ویژه کلانشهر اهواز با معضلی بزرگ اما قدیمی دست و پتجه نرم می‌کنند.
شنبه 30 دی - 18:51
«پارسینه» رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در برخورد شاخ به شاخ یک دستگاه وانت نیسان با وانت پیکان، راننده وانت پیکان کشته شد.
شنبه 30 دی - 18:14
«صراط نیوز» سلیمان تپه یکی از روستاهای شهرستان گرگان است که با جمعیتی حدود ۳۰۰ نفر در شمال غربی مرکز استان قرار دارد؛ ساکنان این روستا بلوچ هستند و شغل اکثر آن ها کشاورزی است.
شنبه 30 دی - 16:00
«خبرگزاری مهر» پلیس آگاهی از شهروندان خواست که مردی را که اقدام به سرقت عابربانک و خالی کردن حساب مشتریان بانک‌ها کرده بود، شناسایی کنند.
شنبه 30 دی - 19:42
فرمانده انتظامی رازو جرگلان مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» رازو جرگلان- فرمانده انتظامی رازو جرگلان از مرگ پسر ۱۵ ساله در محور بجنورد- رازو جرگلان خبر داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است