مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


پنجشنبه 30 فروردین - 13:50
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی پنتاگون وجود هرگونه رویکردی برای کاهش تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در سوریه را که تعداد آنها نزدیک به ۲۰۰۰ سرباز ارزیابی می‌شود رد کرد و گفت: ماموریت این نیروها هنوز تمام نشده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:43
«خبرگزاری ایسنا» دولت انگلیس همزمان با مذاکرات اضطراری درباره مسمومیت ماه گذشته یک جاسوس سابق روس با عامل اعصاب، روسیه را به نقص منع دو دهه‌ای بین‌المللی تسلیحات شیمیایی متهم کرد.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:41
«همشهری آنلاین» وزارت دفاع روسیه اعلام کرد یک ماهواره نظامی را پنجشنبه با موشک پروتون-ام به فضا پرتاب کرده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:32
«همشهری آنلاین» عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته مسایل عرب معتقد است که کشورهای عربستان، امارات، مصر، قطر و اردن ناتوان از اعزام نیرو به سوریه بوده و تنها قادرند هزینه چهار میلیارد دلاری تنش آفرینی‌های آمریکا در سوریه و مزدوران خارجی آن را پرداخت کنند.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:26
«خبرگزاری ایسنا» اعضای شورای امنیت اواخر هفته جاری در سوئد نشست غیر رسمی برگزار خواهد کرد،‌ موضوع بحران سوریه یکی از محورهای این نشست است.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:22
«خبرگزاری ایسنا» پارلمان قرقیزستان امروز (پنجشنبه) به کابینه دولت ساپار ایساکوف رای عدم اعتماد داد و این اقدام احتمالا کابینه را وادار به استعفا می‌کند.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:19
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه ترکیه هشدار داد احساسات ضد مسلمانان در غرب خصوصا اروپا به سرعت رو به افزایش است.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:16
«خبرگزاری ایسنا» رهبر جریان صدر عراق با محکوم کردن تجاوز غرب به سوریه گفت: در صورتیکه ایران هدف"تجاوز" قرار بگیرد آن را محکوم خواهد کرد.
پنجشنبه 30 فروردین - 13:08
«خبرگزاری ایسنا» وزرای دفاع آمریکا و قطر طی دیداری در واشنگتن درباره مسائل مهم مشترک و اوضاع خاورمیانه به ویژه سوریه و سومالی بحث و تبادل نظر کردند.
پنجشنبه 30 فروردین - 12:53
«خبرگزاری ایسنا» رهبر اپوزیسیون مالزی تاکید کرد اعتراضات گسترده نشان می‌دهد برخی از حامیان سنتی مالای در ائتلاف حاکم اکنون به سمت مخالفان متمایل شدند و احتمال تغییر دولت در انتخابات ماه آتی ممکن است.
پنجشنبه 30 فروردین - 12:45
«همشهری آنلاین» تارنمای بلومبرگ در گزارشی نوشت که رئیس جمهوری فرانسه در سفر به واشنگتن از این فرصت برای متقاعد کردن همتای آمریکایی خود برای حفظ برجام استفاده خواهد کرد اما انتظار پیشرفت غیرمنتظره ای را ندارد.
پنجشنبه 30 فروردین - 12:27
«خبرگزاری ایسنا» گمانه‌زنی‌هایی از سوی منابع مطلع در کاخ سفید درباره تشکیل ائتلاف میان سفیر آمریکا در سازمان ملل و معاون دونالد ترامپ و حتی احتمال حضور آنها در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مطرح شده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 12:00
«خبرگزاری ایسنا» یک هیات از سازمان ملل در حال مذاکره با مقامات سوری و روسی در دوما است تا به بازرسان پرونده حمله شیمیایی در این شهر هر چه‌ سریع‌تر اجازه داده شود تا به محل این حمله بروند.
پنجشنبه 30 فروردین - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر ترکیه گفت‌ تصمیم برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و پارلمانی پس از بررسی تحولات اخیر مسائل امنیتی و ژئوپولتیکی گرفته شد.
پنجشنبه 30 فروردین - 11:37
«خبرگزاری ایسنا» یک دیپلمات عالیرتبه نظامی روس گفت، شورشیان سوریه برای انجام عملیات نظامی هماهنگ و گسترده‌ای تحت نظارت آمریکا برنامه‌ریزی می‌کنند که هدف از آن تشکیل یک حکومت مستقل در جنوب سوریه به پایتختی درعا است.
پنجشنبه 30 فروردین - 11:03
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور روسیه و صدراعظم اتریش در تماس تلفنی آمادگی خود را برای کمک به از سرگیری مذاکرات مستقیم سوری – سوری با نظارت سازمان ملل اعلام کردند.
پنجشنبه 30 فروردین - 10:59
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، جلسه عمومی کمیته مرکزی حزب حاکم جمعه برگزار می‌شود.
پنجشنبه 30 فروردین - 10:54
«خبرگزاری ایسنا» ارتش ترکیه در روزهای آینده سه هزار تن از کارمندان خود را به دلیل ارتباط با سازمان فتح‌الله گولن(فتو) اخراج می‌کند.
پنجشنبه 30 فروردین - 10:29
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس جمهور مستعفی یمن از قبایل صنعا خواست نیروهای دولت مستعفی این کشور را مقابل جنبش انصارالله حمایت کنند.
پنجشنبه 30 فروردین - 10:01
«خبرگزاری ایسنا» دولت اکوادور اعلام کرد نقش میانجیگری خود در مذاکرات صلح میان دولت کلمبیا و آخرین ارتش شورشی مهم این کشور را به حالت تعلیق در می‌آورد.
پنجشنبه 30 فروردین - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» هیات روسیه در سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی پیشنهاد کرد، اصلاحاتی در لیست مواد شیمیایی مندرج در معاهده منع سلاح‌های شیمیایی ایجاد شود .
پنجشنبه 30 فروردین - 09:50
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع در نیروی هوایی یمن وابسته به جنبش انصارالله از شلیک یک موشک بالستیک  "بدر ۱ "به فرودگاه منطقه‌ جیزان در عربستان خبر داد.
پنجشنبه 30 فروردین - 09:38
«خبرگزاری ایسنا» امانوئل ماکرون که حدود یکسال از روی کار آمدنش به عنوان رئیس‌جمهوری فرانسه می‌گذرد، با اعتراضات ضد اصلاحات در سراسر کشورش مواجه شده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 09:33
«خبرگزاری ایسنا» برخی منابع دیپلماتیک در سازمان ملل اظهار داشتند، شورای امنیت تصمیم گرفته است تا سفر هیات سازمان ملل به عراق را که قرار بود پیش از انتخابات ماه می صورت گیرد، به دستور دولت عراق به تعویق اندازد.
پنجشنبه 30 فروردین - 09:07
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور آمریکا گفت‌ که در انتظار دیدار با رهبر کره شمالی طی هفته‌های آینده است و امیدوار است که مذاکرات رو در روی تاریخی درباره خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره یک موفقیت جهانی باشدف اما اگر گفتگوها با کیم جونگ اون بی‌فایده باشد آن را رها...
پنجشنبه 30 فروردین - 05:50
گزارش تحلیلی؛
«خبرگزاری مهر» بحران سوریه، افزایش روز افزون قدرت منطقه ای ایران در کنار دیگر مسائل نظیر برجام، ترامپ را بر آن داشته تا اینبار برای حل بحران قطر خطاب به عربستان یک ضرب الاجل تعیین کند.
پنجشنبه 30 فروردین - 05:39
مشاور امنیت ملی عراق:
«خبرگزاری مهر» «فالح الفیاض» با ابراز تردید نسبت به جدی بودن پیشنهاد اعزام نیروهای عربی به سوریه، گفت که گمان نمی کند این کشورها توان ارسال نیرو به صحنه ملتهب سوریه را داشته باشند.
پنجشنبه 30 فروردین - 05:12
خبرگزاری فرانسه مدعی شد:
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری فرانسه مدعی شد که نیروهای کرد شمال سوریه یک آلمانی سوری‌تبار را که متهم به نقش‌آفرینی در حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در آمریکا است، دستگیر کردند.
پنجشنبه 30 فروردین - 05:12
خبرگزاری فرانسه مدعی شد:
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری فرانسه مدعی شد که نیروهای کرد شمال سوریه یک آلمانی سوری‌تبار را که متهم به نقش‌آفرینی در حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در آمریکا است، دستگیر کردند.
پنجشنبه 30 فروردین - 04:51
با اشاره به احتمال عقب نشینی از مذاکرات؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه همیشه دوست دارد انعطاف پذیر باشد، گفت که در صورت عدم برآورده شدن انتظارات از گفتگو با رهبر کره شمالی، برای کنار کشیدن از این گفتگوها آماده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 04:51
در صورت مثمرثمر نبودن مذاکرات؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا گفت که در صورت عدم برآورده شدن انتظارات وی از گفتگوهای برنامه ریزی شده اش با رهبر کره شمالی، برای کنار کشیدن از این گفتگوها آماده است.
پنجشنبه 30 فروردین - 04:49
«خبرگزاری مهر» پنتاگون گزارش برخی رسانه ها مبنی بر طرح آمریکا برای تشکیل یک نیروی نظامی عربی و استقرار آن در شمال شرقی سوریه را رد نکرد.
پنجشنبه 30 فروردین - 02:31
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در تناقضی فاحش با اظهارات پیشین خود مدعی شد که رئیس پیشین سازمان جاسوسی آمریکا را به دلیل تحقیقاتش در خصوص پرونده روسیه اخراج نکرده است!
پنجشنبه 30 فروردین - 02:25
«خبرگزاری مهر» وزارت دفاع قطر در بیانیه ای از مشارکت نظامیان این کشور در رزمایش سپر جزیره عربستان خبر داد.
پنجشنبه 30 فروردین - 01:51
در واکنش به شایعه بروز اختلافات میان وی و کاخ سفید؛
«خبرگزاری مهر» نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد در واکنش به شایعه اختلافاتش با مقامات کاخ سفید، مدعی روابط «بی عیب و نقص» خود با رئیس جمهور آمریکا شد!
پنجشنبه 30 فروردین - 01:49
نهادهای حقوق بشری اعلام کردند؛
«خبرگزاری مهر» سازمان دیده بان حقوق بشر و کمیساریای امور پناهندگان سازمان ملل از آزار جنسی و هتک حرمت زنان مهاجر آفریقایی در شهر عدن که تحت سیطره نیروهای اماراتی و سعودی قرار دارد، خبر دادند.
پنجشنبه 30 فروردین - 00:44
معاون موقت وزیر خارجه آمریکا خبر داد:
«خبرگزاری مهر» معاون موقت وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در برابر کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان این کشور از همکاری فعالانه واشنگتن با شرکای اروپایی اش برای «اصلاح» توافق هسته ای ایران خبر داد!
پنجشنبه 30 فروردین - 00:30
«خبرگزاری مهر» سخنگوی رسمی ارتش یمن اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور هیچ تهدیدی برای هدف قرار دادن فرودگاه خارطوم پایتخت سودان با موشک های بالستیک مطرح نکرده اند.
چهارشنبه 29 فروردین - 23:46
یادداشت بین الملل؛
«خبرگزاری مهر» رییس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری این کشور ۲۴ ژوئن برگزار می شود اما دلیل اصلی انتخابات زودهنگام چیست؟
چهارشنبه 29 فروردین - 23:32
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درخواست کویت برای تعویق در برگزاری نشست شورای ملی فلسطین را رد کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 23:31
«خبرگزاری ایسنا» ابعاد پزشکی حادثه اخیر دومای سوریه در پنجمین جلسه کمیته سلامت و دفاع مقدس فرهنگستان علوم پزشکی کشورمان مورد بررسی قرار گرفت و ۱۰ سوال در این زمینه مطرح شد.
چهارشنبه 29 فروردین - 23:10
تحولات یمن؛
«خبرگزاری مهر» سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا در آسمان بندر الحدیده و شلیک موشک بالستیک ارتش یمن به فرودگاه جیزان از جمله اخبار و تحولات یمن است.
چهارشنبه 29 فروردین - 22:29
حیدر العبادی:
«خبرگزاری مهر» نخست وزیر عراق بر تعقیب تروریست های داعش نه تنها در عراق بلکه در سطح منطقه تاکید کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 22:04
«خبرگزاری ایسنا» مجمع ملی کوبا امروز (چهارشنبه) میگوئل دیاز کانل را به عنوان تنها کاندیدای تصدی ریاست‌جمهوری این کشور معرفی کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 21:38
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری آمریکا در پیامی ضمن تبریک هفتادمین سالروز تأسیس رژیم جعلی صهیونیستی اعلام کرد: چشم‌انتظار انتقال سفارتمان به اورشلیم (بیت‌المقدس) هستم!
چهارشنبه 29 فروردین - 21:28
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه به موضع گیری درباره اعزام نیرو به سوریه در چارچوب نقشه جدید ترامپ برای اعزام نیروهای عربی به سوریه پرداخت.
چهارشنبه 29 فروردین - 21:20
«همشهری آنلاین» سرجو ماتارلا رئیس جمهوری ایتالیا رئیس مجلس سنا را مامور خارج کردن این کشور از بن بست سیاسی و رایزنی برای تشکیل یک دولت جدید کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 21:12
«همشهری آنلاین» سیدعلی خرم - کارشناس روابط بین الملل:وزرای خارجه اتحادیه اروپا پس از طرح موضوع تحریم‌های جدید علیه ایران، درباره تصویب این تحریم به توافق نرسیدند و تصمیم‌گیری در این زمینه را به ۲۳ اردیبهشت موکول کردند.
چهارشنبه 29 فروردین - 21:05
دستیار وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» دستیار وزیر خارجه آمریکا ضمن تأکید بر احتمال تحریم ترکیه در موضوع خرید اس- ۴۰۰ از روسیه اعلام کرد: با نفوذ ایران و روسیه در سوریه مقابله می کنیم.
چهارشنبه 29 فروردین - 21:04
«خبرگزاری مهر» منابع وابسته به ارتش سوریه در شهر المیادین در استان دیرالزور هر گونه یورش داعش به نیروهای مسلح سوریه در این شهر را تکذیب کردند.
چهارشنبه 29 فروردین - 20:38
«خبرگزاری مهر» منابع لیبیایی از جان به در بردن رئیس ستاد نیروهای خلیفه حفتر از سوء قصدی در بنغازی در شرق لیبی خبر دادند.
چهارشنبه 29 فروردین - 20:27
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور در صورت عدم تغییر در توافق هسته ای، از برجام خارج می‌شود.
چهارشنبه 29 فروردین - 20:17
«خبرگزاری مهر» مرکز آشتی روسیه در سوریه اخبار مربوط به زخمی شدن افسر روس در جریان تیراندازی در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق را تکذیب کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 20:10
رویترز:
«خبرگزاری مهر» رویترز اعلام کرد که دولت های اروپائی حمایت خود را از طرح پیشنهادی سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان درباره اعمال تحریم های تازه علیه ایران نشان می دهند.
چهارشنبه 29 فروردین - 20:02
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان منع تسلیحات شیمیایی از تیراندازی به تیم امنیتی سازمان ملل در دوما خبر داد.
چهارشنبه 29 فروردین - 19:40
«خبرگزاری مهر» نیروهای عراقی به تعقیب بازمانده های داعش ادامه می دهند و عملیات ویژه ای را آغاز کرده اند.
چهارشنبه 29 فروردین - 19:32
«خبرگزاری مهر» سناتور ارشد حزب دموکرات و از اعضای کمیته روابط خارجی آمریکا اعلام کرد: از آنجائیکه نامزد وزارت خارجه این کشور فاقد هرگونه قدرت دید و تحلیل در سیاست خارجی است، به وی رأی نخواهد داد.
چهارشنبه 29 فروردین - 19:02
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد: برای رویارویی با روسیه در سوریه تلاش نمی‌کنیم.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:39
«همشهری آنلاین» دولت آمریکا تصمیم خود را برای اعمال محدودیت بر تردد دیپلمات‌های پاکستانی مقیم در واشنگتن و دیگر شهرهای ایالات متحده را تایید کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:35
سی‌اِن‌اِن فاش کرد:
«خبرگزاری مهر» سی‌اِن‌اِن امروز در گزارشی به نقل از مقامات اطلاعاتی ودفاعی آمریکا فاش کرد: واشنگتن بدون اطمینان از حمله شیمیائی به «دوما» به سوریه حمله کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:33
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری ترکیه از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی روزهنگام در این کشور در روز ۲۴ ژوئن آتی خبر داد.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:18
«همشهری آنلاین» در پی رأی مجلس فرانسه برای تغییر قوانین ساختاری راه‌آهن ملی این کشور موج تازه‌ای از اعتصاب‌های سراسری کارکنان این شرکت آغاز شد.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:40
«خبرگزاری مهر» وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در بیانیه‌ای آمار شهدای ‌تظاهرات بزرگ بازگشت در نوار مرزی غزه را که از ۳۰ مارس آغاز شده است، ۳۵ نفر اعلام کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:37
سفیر سودان در روسیه:
«خبرگزاری مهر» سفیر سودان در روسیه اعلام کرد که کشورش به دنبال توسعه روابط استراتژیک با روسیه است.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:13
در اعتراض به گزارش کمیسیون‌اروپا؛
«خبرگزاری مهر» وزیر امور اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد ترکیه در واکنش به گزارش اخیر کمیسیون‌اروپا اعلام کرد: کنارگذاشتن چشم‌انداز عضویت ترکیه در این اتحادیه غیرقابل قبول است.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:09
برای رایزنی با مقامات ترکیه؛
«خبرگزاری مهر» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، برای دیدار و رایزنی با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:55
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه روسیه ۲۳ آوریل به منظور انجام دیدارهای دوجانبه و شرکت در اجلاس شانگهای به چین سفر خواهد کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:53
«خبرگزاری ایسنا» سیف‌الاسلام القذافی با توزیع مجله‌ای تحت عنوان "ماندلای لیبی" در تونس تبلیغات خود برای انتخابات آغاز کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:36
آزادسازی غوطه بزرگترین دستاورد است؛
«خبرگزاری مهر» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان آزادسازی غوطه شرقی دمشق را بزرگترین پیروزی سوریه دانست و اعلام کرد: عربستان هزینه حمله آمریکا به سوریه را تامین کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:29
«خبرگزاری مهر» پارلمان نیجر مورد حمله افراد مسلح ناشناس قرار گرفت.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:05
«خبرگزاری ایسنا» بازگشت آوارگان سوری به بیت جن سوریه امروز (چهارشنبه) بعد از حل و فصل وضعیت‌شان بین امنیت عمومی لبنان و کمیته‌های آشتی در بیت جن آغاز شد. در حالی که تعداد آنان در گام اولیه قبل از بازگشت تمامی آوارگان، ۵۰۰ تن برآورد شده است.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:00
«خبرگزاری ایسنا» ارتش مصر از هلاکت سرکرده گروه تروریستی"انصار بیت‌المقدس" وابسته به داعش در صحرای سینا خبر داد.
چهارشنبه 29 فروردین - 15:52
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پستی در توئیتر اطلاع داد که نشست میان مایک پامپئو، رئیس سیا و کیم جونگ اون،‌ رهبر کره شمالی به خوبی انجام شده است و معنای این صحبت‌ها این است که مذاکرات میان واشنگتن و پیونگ یانگ احتمالا به واقعیت نزدیک‌تر...
چهارشنبه 29 فروردین - 15:18
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه‌های عراق در ماه‌های اخیر احکام اعدام بیش از ۳۰۰ تن از جمله ۱۰۰ خارجی و نیز حبس ابد تعدادی دیگر را به اتهام وابستگی به داعش صادر کرده‌اند.
چهارشنبه 29 فروردین - 15:17
«خبرگزاری ایسنا» آمریکا مقام‌های چین را تهدید کرد، به دلیل نقض‌های حقوق بشری در منطقه سین کیانگ آنها را تحریم خواهد کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 15:08
به دنبال تشدید اعتراضات مردمی؛
«خبرگزاری ایسنا» در پی قتل یک روزنامه نگار و نامزدش در فوریه سال جاری میلادی در اسلوواکی و خشم عمومی از عملکرد دستگاه قضایی و پلیس تعداد زیادی از مقام‌های اسلواکی مجبور به استعفا شدند که رئیس پلیس تازه‌ترین آنهاست.
چهارشنبه 29 فروردین - 14:52
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای اروپایی امروز (چهارشنبه) گفت، حملات هوایی سه‌گانه در سوریه "لازم، مناسب و بازدارنده" بود!
چهارشنبه 29 فروردین - 14:29
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری فرانسه فردا پنج‌شنبه عازم برلین می‌شود تا شاید فرصتی برای اجرای اصلاحات مسکوت‌ مانده در اتحادیه اروپا به وجود آید. با این حال اختلافات اخیرا میان دو کشور بالا گرفته و همین فرصت رویاپردازی را از ماکرون می‌گیرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 14:43
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری الجزائر سالروز استقلال سوریه را به بشار اسد تبریک گفت.
چهارشنبه 29 فروردین - 15:35
الاخبار نوشت؛
«خبرگزاری ایسنا» منابع آگاه از نگرانی مسکو نسبت به رویکردی که سعد حریری در به تعویق انداختن امضای توافق‌ نظامی با روسیه در پیش گرفته است، خبر دادند.
چهارشنبه 29 فروردین - 16:14
«همشهری آنلاین» باربارا بوش بانوی اول اسبق آمریکا در سن ۹۲ سالگی درگذشت.
چهارشنبه 29 فروردین - 19:54
برای هفتمین‌بار؛
«خبرگزاری مهر» پارلمان ترکیه برای هفتمین‌بار پس از کودتای سال ۲۰۱۶ میلادی در این کشور با تمدید سه ماهه حالت فوق العاده موافقت کرد.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:40
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که با برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور در سوم تیرماه موافقت کرده است.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:24
۲۴ اردیبهشت ماه،
«خبرگزاری مهر» یک رسانه صهیونیستی اعلام کرد که دختر و داماد ترامپ قرار است در افتتاحیه سفارت آمریکا در قدس در ۲۴ اردیبهشت ماه شرکت کنند.
چهارشنبه 29 فروردین - 17:35
در پی بروز حادثه‌امنیتی؛
«خبرگزاری مهر» در پی تیراندازی به تیم امنیتی سازمان ملل، ورود کارشناسان سازمان منع سلاح‌های شیمیائی به شهر دوما در سوریه به تعویق افتاد.
پنجشنبه 30 فروردین - 01:52
«خبرگزاری مهر» متن کامل نهمین گزارش سه‌ماهه وزارت امور خارجه در خصوص اجرای برجام که تقدیم مجلس شورای اسلامی شده است، منتشر شد.
پنجشنبه 30 فروردین - 01:52
«خبرگزاری مهر» متن کامل نهمین گزارش سه‌ماهه وزارت امور خارجه در خصوص اجرای برجام که تقدیم مجلس شورای اسلامی شده است، منتشر شد.
چهارشنبه 29 فروردین - 18:23
«همشهری آنلاین» دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تائید کرد که مایک پمپئو رئیس سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی دیدار کرده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است