مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


جمعه 22 آذر - 19:21
سیدحسن نصرالله:
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد آخرین تحولات سیاسی این کشور و منطقه، دقایقی قبل آغاز شد.
جمعه 22 آذر - 19:21
سیدحسن نصرالله:
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد آخرین تحولات سیاسی این کشور و منطقه، دقایقی قبل آغاز شد.
جمعه 22 آذر - 16:55
«خبرگزاری ایسنا» صنایع دفاعی ترکیه امروز (جمعه) اعلام کرد، آنکارا به زودی توافق جدیدی را برای خرید دومین محموله از سیستم‌های اس-۴۰۰ روسی امضا می‌کند.
جمعه 22 آذر - 16:37
«خبرگزاری ایسنا» معترضان خشمگین از درخواست آمریکا از کره جنوبی برای افزایش هزینه‌های حضور نیروهای آمریکایی در شبه جزیره کره، امروز (جمعه) تصاویر سفیر آمریکا را تخریب کردند.
جمعه 22 آذر - 16:20
«خبرگزاری ایسنا» روسیه امروز (جمعه) از آزمایش یک موشک بالستیک توسط آمریکا ابراز نگرانی کرد.
جمعه 22 آذر - 15:57
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی روز یکشنبه در آستانه ضرب‌الاجلی که پیونگ‌یانگ برای واشنگتن قرار داده، وارد کره جنوبی می‌شود.
جمعه 22 آذر - 15:40
«خبرگزاری ایسنا» منابع آگاه از سفر دبیرکل ناتو به کویت در روز یکشنبه خبر دادند.
جمعه 22 آذر - 15:27
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای ریاستی دولت لیبی اعلام کرد که نیروهای ارتش و "انقلابیون هفدهم فوریه" تجاوز را دفع کرده و درس سختی را به متجاوزان، مزدوران و کودتاچیان دادند.
جمعه 22 آذر - 15:26
«خبرگزاری ایسنا» دفتر حقوق بشر سازمان ملل امروز، جمعه درباره قانون شهروندی تازه هند ابراز نگرانی کرد و آن را "اساسا و در ذات تبعیض‌آمیز"دانست و خواستار بازنگری در آن شد.
جمعه 22 آذر - 15:04
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه چین امروز (جمعه) گفت، ایالات متحده به صورت جدی اعتماد متقابلی را که به سختی بین دو کشور ایجاد شده، با انتقاد از پکن بابت هنگ‌کنگ و رفتار با اویغورها تخریب کرده است.
جمعه 22 آذر - 14:40
«خبرگزاری ایسنا» نهاد ملی مستقل انتخابات در الجزایر نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این کشور را اعلام کرد.
جمعه 22 آذر - 14:25
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه هند امروز (جمعه) در بیانیه‌ای اعلام کرد، سفر نخست وزیر ژاپن به هند در پی اعتراضات به قانون اعطای حق شهروندی لغو شده است.
جمعه 22 آذر - 13:34
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری هند بی اعتنا به اعتراضات علیه لایحه اعطای حق شهروندی به اقلیت‌های مذهبی، آن را امضا کرد.
جمعه 22 آذر - 13:09
«خبرگزاری ایسنا» مرجعیت عالی قدر عراق امروز (جمعه) اظهار کرد نبرد اصلاح در کشور بسیار دیر شروع شد.
جمعه 22 آذر - 12:53
«خبرگزاری ایسنا» رهبران اتحادیه اروپا در نشستی در بروکسل برای تمدید تحریم‌های اقتصادی اصلی خود علیه روسیه به مدت شش ماه تا ژوئیه 2020 توافق کردند.
جمعه 22 آذر - 12:48
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی ابراز امیدواری کرد که عراق هرچه سریع‌تر و در موعد مقرر فردی را برای تصدی پست نخست‌وزیری این کشور تعیین کند.
جمعه 22 آذر - 12:43
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور اوکراین معتقد است که برخی بندهای توافقات مینسک به ویژه بندهایی که مرتبط با کنترل مرزی هستند، باید تغییر یابند.
جمعه 22 آذر - 12:15
«خبرگزاری ایسنا» وزارت کشور ترکیه از قرار دادن نام محمد دحلان، عضو سابق جنبش فتح در فهرست تروریست‌های تحت تعقیب این کشور خبر داد.
جمعه 22 آذر - 12:14
برای به چالش کشیدن اردوغان
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه سابق ترکیه که زمانی متحد رئیس جمهوری این کشور به حساب می‌آمد، اعلام کرده قصد دارد تا یک حزب سیاسی جدید را برای به چالش کشیدن اردوغان تاسیس کند.
جمعه 22 آذر - 12:01
«خبرگزاری ایسنا» بوریس جانسون پس از پیروزی در انتخابات انگلیس اظهار کرد، این کشور بی‌چون و چرا در ۳۱ ژانویه از اتحادیه اروپا خارج می‌شود.
جمعه 22 آذر - 11:58
«خبرگزاری ایسنا» آمریکا به کره شمالی درباره هرگونه از سرگیری "رفتار ناشایست غیرعاقلانه" هشدار داده است.
جمعه 22 آذر - 11:47
«خبرگزاری ایسنا» وزارت‌خارجه سوریه تاکید کرد که دولت‌های آمریکا نقض‌های سیستم‌مندی در زمینه حقوق بشر علیه ملت‌های جهان مرتکب شده و همچنان هم این کار را می‌کنند.
جمعه 22 آذر - 11:37
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور سابق بولیوی به آرژانتین رسید تا در این کشور پناهنده شود.
جمعه 22 آذر - 11:29
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که گروه‌های تروریستی و کلاه‌سفیدها قصد دارند اقدامات تحریک‌آمیزی با استفاده از سلاح‌های شیمیایی در ادلب و حلب انجام دهند و ارتش سوریه را به انجام آن متهم کنند.
جمعه 22 آذر - 11:07
«خبرگزاری ایسنا» سنای آمریکا طرحی را که کشتار گسترده ارامنه در یک قرن گذشته توسط ترک‌های عثمانی را به عنوان "نسل‌کشی" به رسمیت می‌شناسد، تصویب کرد؛ اقدامی که خشم ترکیه را به دنبال داشته و روابط واشنگتن و آنکارا را که هم‌اکنون در تنش به سر می‌برد، متشنج‌تر خ...
جمعه 22 آذر - 10:58
/گزارش/
«خبرگزاری ایسنا» "با اعلان رسمی لایحه استیضاح دونالد ترامپ از سوی دموکرات‌ها، واشنگتن برای چهارمین بار در تاریخ آمریکا خود را آماده یکی از بزرگترین آزمون‌های دموکراسی می‌کند؛ این که دموکراسی فقط حق انتخاب مقام‌ها از سوی مردم نیست بلکه پیش‌بینی مجاری قانونی ...
جمعه 22 آذر - 10:56
«خبرگزاری ایسنا» نتایج اولین نظرسنجی صورت گرفته پس از انحلال پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست)، نشان می‌دهد که بحران سیاسی در اراضی اشغالی بعد از برگزاری سومین انتخابات پارلمانی طی یک سال ادامه خواهد داشت.
جمعه 22 آذر - 10:21
با پیروزی محافظه‌کاران در انتخابات بریتانیا
«خبرگزاری ایسنا» وزیر اول اسکاتلند امروز (جمعه) گفت، باید به اسکاتلند اجازه داده شود تا در پی پیروزی محافظه‌کارها در انتخابات پارلمانی بریتانیا، یک رفراندوم دیگر برای استقلال برگزار کند.
جمعه 22 آذر - 10:20
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه اردن و دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین در امان در خصوص تحولات مساله فلسطین گفتگو کردند.
جمعه 22 آذر - 10:16
«خبرگزاری ایسنا» پس از آنکه معترضان عراقی یک نوجوان را در میدان الوثبه بغداد به شکل فجیعی به قتل رسانند، واکنش‌های گسترده‌ای در محکوم کردن این اقدام مطرح شده است.
جمعه 22 آذر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ اظهار کرد، بوریس جانسون در انتخابات انگلیس به "پیروزی بزرگی" رسیده و آمریکا و انگلیس حالا خواهند توانست توافق تجاری بزرگی را با یکدیگر امضا کنند.
جمعه 22 آذر - 09:54
«خبرگزاری ایسنا» مذاکره کننده ارشد آمریکا در گفتگوها با طالبان امروز (جمعه) گفت، مذاکره کنندگان آمریکایی پس از آنکه شبه نظامیان طالبان یک حمله انتحاری را علیه پایگاه آمریکایی‌ها در حومه کابل انجام دادند، مذاکرات با طالبان را با "مکث کوتاهی" روبرو کرده‌اند. ...
جمعه 22 آذر - 09:54
«خبرگزاری ایسنا» گروه رسانه‌ای عراق از کشته و مجروح شدن ۱۰ تن از نیروهای حشد شعبی در پی انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در سامرا خبر داد.
جمعه 22 آذر - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» سفارت عربستان در آمریکا اعلام کرد که سفیر این کشور از پایگاه نظامی در پنساکولا در فلوریدا برای تسلیت گویی بازدید کرد.
جمعه 22 آذر - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» سفارت عربستان در آمریکا اعلام کرد که سفیر این کشور از پایگاه نظامی در پنساکولا در فلوریدا برای تسلیت گویی بازدید کرد.
جمعه 22 آذر - 09:20
«خبرگزاری ایسنا» فرستاده ویژه ترکیه به لیبی تصریح کرد که آنکارا آماده ارائه کمک نظامی به دولت وفاق در لیبی در صورت درخواست این دولت است.
جمعه 22 آذر - 09:03
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" در سخنانی از آغاز "نبرد سرنوشت‌ساز" در طرابلس خبر داد.
جمعه 22 آذر - 09:01
«خبرگزاری ایسنا» با انجام بخشی از شمارش آراء در انتخابات ریاست جمهوری الجزایر، کمپین انتخاباتی عبدالمجید تبون، نخست‌وزیر پیشین این کشور اعلام پیروزی کرد.
جمعه 22 آذر - 01:56
«خبرگزاری ایسنا» نتایج اولیه و برآوردها از انتخابات پارلمانی انگلیس حاکی از پیروزی قاطع محافظه‌کاران به رهبری بوریس جانسون است؛ پیروزیی که گفته می‌شود در 40 سال گذشته این حزب بی‌سابقه بوده و سرنوشت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را به سرعت مشخص می‌کند.
جمعه 22 آذر - 01:56
«خبرگزاری ایسنا» انتخابات زودهنگام پارلمانی انگلیس به پایان رسید. نتایج این انتخابات سرنوشت خروج این کشور از اتحادیه اروپا را مشخص خواهد کرد.
جمعه 22 آذر - 01:56
«خبرگزاری ایسنا» انتخابات زودهنگام پارلمانی انگلیس به پایان رسید. نتایج این انتخابات سرنوشت خروج این کشور از اتحادیه اروپا را مشخص خواهد کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است