مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


چهارشنبه 04 مرداد - 14:08
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه عالی اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه) رای به ماندن حماس در فهرست تروریستی این اتحادیه داد و این پرونده را برای بررسی به دادگاه بدوی ارجاع داد.
سه شنبه 03 مرداد - 23:27
«خبرگزاری مهر» مجلس نمایندگان آمریکا سه‌ شنبه شب بررسی طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی را آغاز کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 17:03
واکنش اتحادیه اروپا به تحریم روسیه؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون اروپا در واکنش به تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه اعلام کرد که اگر منافع اتحادیه اروپا، تامین نشود، این اتحادیه اقدام مناسب انجام خواهد داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 17:02
المانیتور مدعی شد
«خبرگزاری فارس» رسانه آمریکایی از عرض اندام نظامی آتی ترکیه در قطر با ساخت پایگاه نظامی مجهز به باند ویژه پرواز پهپاد و انجام ماموریت‌های شناسایی هوایی - دریایی خبر داد.
سه شنبه 03 مرداد - 21:11
«خبرگزاری مهر» مجلس نمایندگان آمریکا نشست بررسی و رأی گیری پیرامون طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی را آغاز کرد.
سه شنبه 03 مرداد - 20:45
«خبرگزاری مهر» نخست وزیر عراق نسبت به پیامدهای منفی برگزاری همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق هشدار داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 16:43
اخبار امنیتی سوریه؛
«خبرگزاری مهر» ارتش سوریه در ادامه نبرد با تروریستهای داعش بر مناطق جدیدی در حومه حماه، دیرالزور و حمص مسلط شد.
چهارشنبه 04 مرداد - 16:30
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پیام‌هایی را به تعدادی از رهبران کشورهای عربی و اسلامی پیرامون تجاوزهای اسرائیل به مسجدالاقصی فرستاد.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:34
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه عالی اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه) درخصوص اینکه آیا جنبش حماس باید از لیست سیاه ترور اتحادیه اروپا خارج شود یا خیر رای خواهد داد؛ اقدامی که احتمالا باعث خشم اسرائیل و آمریکا خواهد شد.
سه شنبه 03 مرداد - 18:12
خبرنگار «سی‌اِن اِن» اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» خبرنگار «سی‌اِن اِن» از شلیک ناو آمریکایی به سمت قایق های ایرانی در خلیج فارس خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 16:20
«خبرگزاری فارس» سفیر قطر در واشنگتن تأکید کرد که اصلاحات سیاسی قطر طی ۲۰ سال گذشته به مذاق برخی کشورهای منطقه خوش نیامده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 00:03
«خبرگزاری ایسنا» یک مقام نظامی روسیه از گفت‌وگو درباره تحویل تانک‌های روسی تی90 در جریان ملاقات رئیس‌جمهوری این کشور با معاون اول رئیس‌جمهوری عراق خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 16:07
«خبرگزاری ایسنا» "گرفتاری واقعی هنوز نیامده است"؛ این نتیجه گزارشی است که پژوهشکده انگلیسی چتم هاوس در خصوص سناریوهایی که در انتظار محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان است، منتشر کرده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 16:04
واکنش آلمان به تحریم های آمریکا علیه روسیه:
«خبرگزاری مهر» آلمان با انتقاد از تصویب تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه اعلام کرد این تحریم ها نباید تبدیل به ابزاری برای تامین منافع تجاری آمریکا شوند.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:59
«خبرگزاری فارس» حماس، اعضای خود در کرانه باختری و تمام ملت فلسطین را به تظاهرات گسترده در کرانه باختری، در جمعه هفته جاری فراخواند.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:56
«خبرگزاری مهر» تروریستهای تکفیری داعش از زمانی که در ژوئن ۲۰۱۴ موصل را به اشغال خود درآوردند تا تیر ماه گذشته که این شهر به دست نیروهای عراقی آزاد شد، این شهر زیبا را به ویرانکده ای تبدیل کردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:44
«خبرگزاری فارس» وزیر انرژی و ذخایر آب تاجیکستان از آغاز ساخت بخش تاجیکی خط لوله گاز «ترکمنستان – چین» در این کشور خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:39
با هدف اتحاد مسلمانان و مبارزه با افراط‌
«خبرگزاری فارس» نشست جوانان مسلمان آسیای مرکزی و روسیه در «بیشکک» با حضور کارشناسان سیاسی و مذهبی از کشورهای منطقه در جهت اتحاد مسلمانان و مبارزه با افراط‌گرایی برگزار می‌شود.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:24
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه جمع آوری گیت های الکترونیکی از مسجدالقصی را اقدامی مناسب اما ناکافی دانست.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:24
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه جمع آوری گیت های الکترونیکی از مسجدالاقصی را اقدامی مناسب اما ناکافی دانست.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:22
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به تصویب طرح تحریم روسیه، ایران و کره شمالی در مجلس نمایندگان آمریکا گفت: انتظار نمی‌رود که مذاکرات با آمریکا در سطح وزارت خارجه با تحریم‌های جدید به پایان برسد.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:20
اخبار نبرد حزب الله در ارتفاعات عرسال؛
«خبرگزاری مهر» رزمندگان حزب الله لبنان در حالی به پیشروی های خود ضد جبهه النصره در ارتفاعات عرسال ادامه می‌دهند که بخش اعظم تپه های مشرف به منطقه وادی حمید را آزاد کرده اند و تنها سه بلندی دیگر مانده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:20
اخبار لحظه به لحظه نبرد حزب الله در ارتفاعات عرسال؛
«خبرگزاری مهر» رزمندگان حزب الله لبنان در حالی به پیشروی های خود ضد جبهه النصره در ارتفاعات عرسال ادامه می‌دهند که بر ۹۵ درصد از مناطق تحت اشغال تروریستها مسلط شده اند.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:13
«خبرگزاری فارس» سرویس امنیتی اوکراین از اخراج یکی از خبرنگاران روس که در کی‌یف مشغول بوده خبر داده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:10
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر اسپانیا امروز (چهارشنبه) اطلاع داشتن از برنامه کمک مالی غیرقانونی به حزب محافظه کار "مردم" را رد کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:07
طبق گزارش تازه اطلاعاتی آمریکا
«خبرگزاری فارس» رسانه آمریکایی از گزارش تازه محرمانه این کشور در خصوص دست یافتن کره شمالی به توانمندی موشک بالستیکِ بین قاره‌ای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای خبر داده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:06
«خبرگزاری فارس» نماینده آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که واشنگتن در گفت‌وگو با چین درباره وضع تحریم‌های جدید سازمان ملل علیه کره شمالی به پیشرفت‌هایی دست یافته‌اند و چالش اصلی در واقع روسیه است.
چهارشنبه 04 مرداد - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» یک مطالعه جدید نشان داد، مسلمانان آمریکا معتقدند که در ماه‌های نخست ریاست جمهوری دونالد ترامپ سوءظن فراگیری نسبت به مذهبشان تجربه کردند اما در عین حال حمایت انفرادی بیشتری از سوی آمریکایی‌ها دریافت کرده‌اند و امیدوار هستند در جامعه آمریکا ب...
چهارشنبه 04 مرداد - 15:01
«خبرگزاری فارس» در واکنش به رای سنای لهستان به تغییرات در دستگاه قضایی، کمیسیون اروپا تهدید کرد که حق رای این کشور در اتحادیه اروپا را تعلیق می‌کند.
سه شنبه 03 مرداد - 18:14
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر سابق عراق در خصوص همکاری های نظامی مشترک میان دوکشور رایزنی کردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:54
«خبرگزاری ایسنا» نماینده دائم ترکیه در سازمان ملل نسبت به هرگونه تلاش برای تغییر وضعیت موجود شهر قدس که همزیستی صلح آمیز را در معرض خطر قرار داده، هشدار داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:50
«خبرگزاری فارس» در ادامه پیشروی نیروهای مقاومت در ارتفاعات عرسال، مسئول عملیات «النصره» زخمی شد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:49
وزیر بازرگانی سوریه:
«خبرگزاری مهر» وزیر اقتصاد و بازرگانی سوریه از تلاش کشورهای اروپایی برای شکستن محاصره ظالمانه این کشور خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:46
«خبرگزاری فارس» وزارت خارجه مصر با صدور بیانیه‌ای از توافق «خلیفه حفتر» فرمانده کل نیروهای مسلح لیبی و «فایز السراج» رئیس دولت وفاق ملی این کشور در پاریس، استقبال کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:44
«خبرگزاری ایسنا» سفیر قطر در مسکو از این امر پرده برداشت که آیا بحران کنونی میان کشورهای عرب حوزه خلیج فارس با دوحه مربوط به خط لوله گاز از قطر به اروپا از طریق ترکیه بوده است یا خیر؟
چهارشنبه 04 مرداد - 14:40
«خبرگزاری ایسنا» معاون سیاست خارجه حزب عدالت و توسعه درباره پاکسازی گسترده دولت آنکارا بعد از کودتای ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۶ گفت: ترکیه هیچ ظلمی علیه روزنامه‌نگاران و هیچ فردی از هر نهاد دولتی یا غیردولتی انجام نداده است مگر اینکه ارتباط و یا همکاری وی با یک گروه ترو...
چهارشنبه 04 مرداد - 14:38
شبکه «نبأ» بررسی کرد
«خبرگزاری فارس» ولی‌عهد عربستان سعودی که اکنون تنها رئیس گارد ملی را که پسر پادشاه سابق کشور است، در فهرست رقبایش در مسیر رسیدن به پادشاهی می‌بیند، می‌خواهد به بهانه اصلاح ساختار ارتش، گارد ملی را منحل و نیروهایش را در ارتش ادغام کند.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:37
نیکی هیلی:
«خبرگزاری مهر» سفیر آمریکا در سازمان ملل می گوید مذاکره با چین برای قبول قطعنامه شورای امنیت مبنی بر تشدید تحریم های موشکی پیونگ یانگ در مسیر درست قرار دارد اما جلب رضایت روسیه است که دشوار تلقی می شود.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:31
«خبرگزاری فارس» وزارت خارجه آلمان از تحریم‌های بیشتر آمریکا علیه روسیه ابراز نگرانی کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:26
/تحلیل-ایندیپندنت/
«خبرگزاری ایسنا» نشریه ایندیپندنت انگلیس در تحلیلی عنوان کرد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با توجه به اقدامات فراقانونی اخیرش علیه هرگونه چالشی که متوجه دولتش باشد، آمریکا را با ریسک تبدیل شدن به کشوری مثل ترکیه یا ونزوئلا مواجه کرده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:25
اردوغان:
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور ترکیه در سخنانی ضمن تاکید بر لزوم حل شدن بحران میان کشورهای حاشیه خلیج‌فارس گفت که کشورش درباره مسایل موجود در مسحد الاقصی ساکت نخواهد ماند.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:42
«خبرگزاری ایسنا» روسیه هشدار داد در صورت امضای تحریم‌های جدید آمریکا توسط دونالد ترامپ، دست به اقدام متقابل می‌زند.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:23
خبرگزاری یمنی:
«خبرگزاری فارس» ائتلاف سعودی و به طور ویژه امارات در سایه شکست‌های مستمر در جبهه‌های مختلف یمن، درصدد است از طریق نفوذ در پارلمان یمن نقشه تجزیه این کشور را عملی کند تا خروج آبرومندانه ای از باتلاق جنگ یمن داشته باشد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:17
«خبرگزاری فارس» ریاست جمهوری قرقیزستان از آغاز تعطیلات «الماس‌بیگ آتامبایف» رئیس جمهور این کشور خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:05
«خبرگزاری فارس» همگام با ارتش و جنگنده‌های سوریه، این بار ساکنان ریف شرقی دیرالزور علیه داعش به پا خواسته و 9 عنصر از این گروه تروریستی را از پای درآوردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:04
«خبرگزاری فارس» دختر نوجوانی که با داعش در سوریه در ارتباط بوده و نقشه اقدام تروریستی در انگلیس داشته، به دست پلیس لندن شناسایی و دستگیر شد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:03
«خبرگزاری ایسنا» وزیر آشتی ملی سوریه اعلام کرد: تصمیم واشنگتن مبنی بر پایان داد به حمایت از گروه‌های مخالف مسلح، مقدمه حل بحران سوریه است.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:03
«خبرگزاری فارس» هیأت حافظ صلح سازمان ملل در آفریقای مرکزی (مینوسکا) از کشته شدن ۲ نظامی مغربی از نیروهای کلاه آبی در جنوب شرقی این کشور خبر داد.
چهارشنبه 04 مرداد - 14:02
«خبرگزاری فارس» رژیم صهیونیستی قصد دارد تا غرامتی را به خانواده نوجوان اردنی که بر اثر شلیک نگهبان اسرائیلی کشته شد، پرداخت کند.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:56
«خبرگزاری فارس» شرکت «روس هیدرو» در واکنش به لغو توافق‌نامه احداث نیروگاه برق آبی «قمبار آتا» از دولت قرقیزستان درخواست غرامت کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:55
«خبرگزاری ایسنا» مذاکره‌کننده سابق انگلیس در امور اتحادیه اروپا گفت: ‌بریگزیت"ایده‌ای افتضاح" است و حتی دولت هم نمی‌داند که چقدر این روند نامناسب خواهد بود. وی وزرای دولت را متهم کرد "وظیفه خطیری" بر دوش دارند چرا که پیچیدگی‌های بریگزیت را درک نکردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:36
در پیامی خطاب به رهبران و مقامات کشورهای اسلامی و عربی؛
«خبرگزاری فارس» رئیس دفتر سیاسی حماس در پیامی خطاب به رهبران و مقامات کشورهای اسلامی و عربی اعلام کرد رژیم صهیونیستی اکنون بیشتر از هر زمان دیگری دنبال اجرایی کردن توطئه‌های خود بر مسجدالاقصی است و زمان اقدامات عملی کشورها برای حمایت از این مکان شریف فرا ر...
چهارشنبه 04 مرداد - 13:34
«خبرگزاری ایسنا» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که دمشق هرگز از حق خود درباره جولان کوتاه نخواهد آمد و درباره آن نیز مذاکره نخواهد کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:27
«خبرگزاری فارس» مقامات ترکمنستان و عراق بر گسترش هرچه بیشتر مناسبات دوجانبه در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، انرژی و فرهنگی تأکید کردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:26
در نشست شورای روابط خارجی آمریکا
«خبرگزاری فارس» رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در نشستی به همراه «اشتون کارتر» وزیر دفاع سابق این کشور، از لزوم تمرکز واشنگتن روی «چالش‌های منطقه‌ای ایران» سخن گفت.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:24
«خبرگزاری فارس» یک نشریه آلمانی به نقل از منابع اروپایی نوشت که ماموریت نظامی اتحادیه اروپا در سواحل لیبی که با هدف مقابله با قاچاق از جمله قاچاق انسان صورت می‌گیرد، ادامه خواهد داشت.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:04
«خبرگزاری مهر» همزمان با پیشروی انصار الله در استان جوف، نیروهای این جنبش، یک تانک آبرامز ارتش عربستان را هدف یک فروند موشک هدایت شونده قرار دادند.
چهارشنبه 04 مرداد - 13:02
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر لبنان اعلام کرد، قصد سفر به روسیه و دیدار با رییس جمهوری این کشور را دارد.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:54
با اشاره به پیروزی مقاومت در عرسال
«خبرگزاری فارس» پیروزی بزرگ مقاومت در سرکوب جبهه النصره در مرزهای سوریه با لبنان ثابت کرد که اگر آمریکا از ماموریت خود در سرکردگی دار و دسته تروریست‌ها دست بردارد، سرکوب نهایی تروریسم زمان بر نیست.
چهارشنبه 04 مرداد - 01:54
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا با نخست‌وزیر لبنان که به واشنگتن سفر کرده بود، دیدار کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:36
نشست خبری سید محسن حکیم:
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سید عمار حکیم با بیان اینکه گمانه زنی ها پیرامون وجود اختلافات ایدئولوژیک در داخل مجلس اعلای اسلامی عراق نادرست است گفت: عمار حکیم برای حفظ وحدت، تصمیمی تاریخی گرفت.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:36
«خبرگزاری مهر» نشست خبری مشاور عالی سید عمار حکیم در خصوص آخرین تحولات تأسیس جریان حکمت ملی آغاز شد.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:36
نشست خبری سید محسن حکیم:
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سید عمار حکیم با بیان اینکه به زودی تمامی خاک عراق از لوث داعش پاکسازی می شود، گفت: حمایتهای ایران در حمایت از دولت و ملت عراق در نبرد با تروریسم انکارناپذیر است.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور ترکیه با انتقاد شدید از تهدیدهای اخیر آلمان در اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه ترکیه گفت: اگر برلین چنین کاری کند، خود بیشترین بها را پرداخت خواهد کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:26
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته ملی مشترک حقوق بشر قطر لیست جدید تروریسم را که از سوی کشورهای تحریم‌کننده صادر شده "یکجانبه" خواند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:23
«خبرگزاری فارس» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی با نام بردن از «ایران» و «حزب‌الله» از بروز تهدیدهای جدید سخن گفت.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:21
«خبرگزاری مهر» فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا که در خاورمیانه بسر می برد، در جده با ولیعهد و وزیر دفاع عربستان دیدار و گفتگو کرده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه قطر بحران منطقه‌ را خطری برای ساختار جهان و نه فقط قطر دانست و تاکید کرد، اختلاف نظرها میان کشورهای تحریم کننده و قطر برای حل به اندیشه‌هایی پخته و بالغ نیاز دارند. وی حجم تجارت امارات با ایران را بسیار بیشتر از تجارت قطر با...
چهارشنبه 04 مرداد - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه قطر بحران منطقه‌ را خطری برای ساختار جهان و نه فقط قطر دانست و تاکید کرد، اختلاف نظرها میان کشورهای تحریم کننده و قطر برای حل به اندیشه‌هایی پخته و بالغ نیاز دارند. وی حجم تجارت امارات با ایران را بسیار بیشتر از تجارت قطر با...
چهارشنبه 04 مرداد - 12:15
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری فرانسه تاکید کرد، نخست‌وزیر دولت توافق ملی و فرمانده ارتش ملی لیبی بر روی طرحی برای خارج کردن کشورشان از بحران توافق کردند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:09
سرگئی ریابکوف:
«خبرگزاری مهر» معاون وزارت خارجه روسیه می گوید موافقت مجلس نمایندگان آمریکا با تحریم های جدیدی که شامل حال روسیه نیز می شود، آینده رابطه مسکو- واشنگتن را مبهم می کند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» پس از تصمیم دولت لهستان برای در کنترل گرفتن دادگاه‌های این کشور، اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه) برای بررسی این موضوع و عملی کردن تهدید تحریم دولت این کشور، تشکیل جلسه می‌دهد.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:04
«خبرگزاری مهر» منابع محلی از کشته شدن ۴۰ سرباز افغانستانی در حمله طالبان به پاسگاهی در ولایت قندهار این کشور خبر دادند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:04
«خبرگزاری فارس» همزمان با دیدار موگرینی و چاووش‌اغلو گروهی از معترضان در بروکسل خواستار آزادی فعالان حقوق بشر در ترکیه شدند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:02
«خبرگزاری ایسنا» دو قاضی معرفی شده دیگر از سوی اپوزیسیون در دادگاه عالی سایه دستگیر شدند.
چهارشنبه 04 مرداد - 12:02
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور مصر برای نخستین بار از زمان آغاز بحران قطر به بیان آشکار مواضع خود پرداخت و بر استمرار مواضع کشورهای محاصره‌کننده قطر تأکید کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:55
«خبرگزاری فارس» سفیر قطر در الجزایر تأکید کرد که کشورش جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را یک جنبش مقاومت مشروع می‌داند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:42
کنستانتین کوساچف:
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته روابط بین الملل مجلس سنای روسیه با انتشار پیامی توئیتری گفت موافقت مجلس نمایندگان آمریکا با لایحه تشدید تحریم های روسیه، تنزل رابطه مسکو-واشنگتن را بیش از پیش اجتناب ناپذیر میکند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:34
رای الیوم:
«خبرگزاری فارس» رای الیوم تبانی دولت اردن با رژیم صهیونیستی برای فراری دادن نیروی حفاظتی سفارت رژیم صهیونیستی که دو شهروند اردنی را به قتل رساند، نکوهش کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:32
«خبرگزاری فارس» سومین مقام کلیسای کاتولیک در واتیکان، در اولین جلسه دادگاه مرتبط با اتهامات جنسی بی‌سابقه حاضر شد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:32
«خبرگزاری فارس» معاون وزیر خارجه روسیه تحریم‌های جدید آمریکا را «گامی به سوی تخریب روابط» میان ۲ کشور خواند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:24
«خبرگزاری مهر» مردم بحرین طی هفته گذشته به مناسب فرا رسیدن ۲۴ جولای (۲مرداد) روز بزرگداشت زندانیان انقلابی و سیاسی این کشور معروف به «روز اسیر بحرانی»، در مناطق مختلفی دست به تظاهرات زدند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:23
«خبرگزاری ایسنا» دادستان ارشد ونزوئلا گفت، مقام‌های دولت کاراکاس قانون اساسی کشور را در بحبوحه بحران کنونی سیاسی نقض کرده‌اند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:23
«خبرگزاری ایسنا» رهبر حزب اپوزیسیون ترکیه با اشاره به برگزاری دادگاه 17 روزنامه‌نگار و مدیران اجرایی روزنامه جمهوریت اعلام کرد: هیچگونه آزادی مطبوعات در ترکیه وجود ندارد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:16
«خبرگزاری فارس» سازمان نظارت بر فرآورده‌های کشاورزی روسیه از واردات محصولات غذایی فاقد تأییدیه بهداشتی از کشورهای قرقیزستان، قزاقستان و ازبکستان جلوگیری کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:13
«خبرگزاری ایسنا» انجمن "روانکاوی" آمریکا به اعضای خود اعلام کرد که با توجه به بی‌سابقه بودن رفتار دونالد ترامپ می‌توانند قانون ممنوعیت معاینه روانی چهره‌های سرشناس از راه دور را نادیده گرفته و درباره سلامت روان او بحث کنند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:04
«خبرگزاری ایسنا» گزارش‌های خبری به نقل از منابع مختلف در کاخ سفید تاکید دارند، رکس تیلرسون قصد کناره‌گیری ندارد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:04
«خبرگزاری ایسنا» سفیر قطر در واشنگتن با بیان اینکه کشورهای محاصره کننده قطر تاکنون تمایلی به مذاکره درباره تحریم قطر نشان نداده‌اند، محاصره کشورش را مایه بدنامی کشورهای عربی در جهان و توقف مبارزه علیه تروریسم دانست.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:03
بشار الجعفری:
«خبرگزاری مهر» «بشار الجعفری» گزارش نماینده سازمان ملل در خصوص تحولات جولان اشغالی را مغرضانه توصیف کرد و تأکید کرد نمی توان نقض مکرر حقوق مردم سوریه به وسیله اسرائیل را توجیه کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:03
«خبرگزاری ایسنا» صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل موسوم به یونیسف، برنامه جهانی غذا و سازمان بهداشت جهانی از جامعه بین‌الملل خواستند تا کمک‌های خود را به یمن به طرز چشمگیری افزایش دهند.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:03
وزیر راه‌آهن پاکستان مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» وزیر راه‌آهن پاکستان با هماهنگی وزیر نفت و منابع طبیعی پیشنهاد داد برای شکستن اعتصاب اتحادیه تانکرداران از قطار برای حمل سوخت استفاده شود.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:02
«طلال عتریسی» در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز منطقه ای و مطالعات سیاسی اجتماعی دانشگاه لبنان معتقد است که فریضه حج به ابزاری در دستان سعودیها برای اعمال فشار بر کشورهای مختلف تبدیل شده است.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:00
«خبرگزاری مهر» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن بازدید از بلندی های اشغالی جولان، ایران و حزب الله را تهدیدی برای اسرائیل در این منطقه دانست.
چهارشنبه 04 مرداد - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» کره شمالی تهدید کرد اگر دولت پیونگ یانگ مورد تهدید قرار گیرد دست به یک حمله اتمی بی‌رحمانه به قلب آمریکا خواهد زد.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:57
«خبرگزاری مهر» فرمانده عمومی نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان، ضمن سفر به پاکستان با فرمانده کل ارتش این کشور دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:56
«خبرگزاری فارس» نخستین انجمن بین‌المللی تجاری بلاروس، تاجیکستان و افغانستان در چارچوب نمایشگاه بین‌المللی جامع «تاجیکستان- 2017» برگزار می‌شود.
سه شنبه 03 مرداد - 21:33
«خبرگزاری مهر» سفارت اوکراین در آمریکا با انتشار بیانیه ای هرگونه دست داشتن دولت این کشور در انتخابات آمریکا را رد کرده و ادعاهای دونالد ترامپ در این خصوص را مردود دانست.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:52
به بهانه مهار برنامه هسته ای پیونگ یانگ؛
«خبرگزاری مهر» دستیار موقت وزارت خارجه آمریکا در امور آسیای شرقی می گوید احتمالا در آینده نزدیک، شاهد تحریم شرکت های چینی بیشتری به اتهام تجارت با کره شمالی خواهیم بود.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:48
«خبرگزاری فارس» فرماندهی ستاد مرکزی ارتش آمریکا در ادامه سفرش به کشورهای حاشیه خلیج فارس، پس از قطر و امارات، وارد عربستان شد و با ولی‌عهد این کشور گفت‌وگو کرد.
چهارشنبه 04 مرداد - 10:42
«خبرگزاری ایسنا» هزاران اردنی در جریان تشییع جنازه یکی از اردنی‌هایی که در حمله به سفارت اسرائیل در امان کشته شده بود، فریاد "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است