مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


یکشنبه 03 تیر - 19:15
«همشهری آنلاین» رای گیری برای انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری در ترکیه بپایان رسیده و شمارش آرا آغاز شده است.
دوشنبه 04 تیر - 02:11
«خبرگزاری ایسنا» هواداران رجب طیب اردوغان با پیشتازی او در انتخابات روز یک‌شنبه ترکیه، به خیابان‌ها آمدند و با فریادهای الله اکبر، ادامه حضور او در رأس هرم قدرت سیاسی کشورشان را جشن گرفتند.
دوشنبه 04 تیر - 02:11
«خبرگزاری ایسنا» هواداران رجب طیب اردوغان با پیشتازی او در انتخابات روز یک‌شنبه ترکیه، به خیابان‌ها آمدند و با فریادهای الله اکبر، ادامه حضور او در رأس هرم قدرت سیاسی کشورشان را جشن گرفتند.
دوشنبه 04 تیر - 01:33
«خبرگزاری ایسنا» انصارالله یمن اعلام کرد با چند فروند موشک پایتخت عربستان را هدف قرار داده است؛ خبری که سعودی‌ها آن را رد می‌کنند و مدعی هستند موشک‌های بالستیک یمنی‌ها در آسمان ریاض منهدم شده‌اند.
دوشنبه 04 تیر - 01:04
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماس تلفنی با رجب طیب اردوغان، پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه را به او تبریک گفت.
دوشنبه 04 تیر - 01:04
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماس تلفنی با رجب طیب اردوغان، پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه را به او تبریک گفت.
دوشنبه 04 تیر - 00:18
«خبرگزاری ایسنا» رجب طیب اردوغان گفت: بر اساس نتایج غیررسمی، ملت ما وظیفه ریاست‌جمهوری و ریاست قوه مجریه را به ما واگذار کردند.
یکشنبه 03 تیر - 23:41
«همشهری آنلاین» نیویورک> رسانه‌های کانادا می‌گویند دخترجوان فرانسوی که تصادفی از مرز رد شده و وارد خاک آمریکا شده بود، به‌مدت ۲هفته توسط نیروهای اداره مهاجرت آمریکا بازداشت شده بود.
یکشنبه 03 تیر - 22:53
/این خبر به‌روزرسانی می‌شود/
«خبرگزاری ایسنا» براساس آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان موفق شده با کسب ۵۳.۱۲ درصد آرا از رقبای خود پیشی بگیرد.
یکشنبه 03 تیر - 22:53
/این خبر به‌روزرسانی می‌شود/
«خبرگزاری ایسنا» براساس آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان موفق شده با کسب ۵۲.۹۴ درصد آرا از رقبای خود پیشی بگیرد.
یکشنبه 03 تیر - 22:53
/این خبر به‌روزرسانی می‌شود/
«خبرگزاری ایسنا» براساس آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان موفق شده با کسب ۵۲.۷۹ درصد آرا از رقبای خود پیشی بگیرد.
یکشنبه 03 تیر - 22:53
/این خبر به‌روزرسانی می‌شود/
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان موفق شده با کسب ۵۲.۵۵ درصد آرا از رقبای خود پیشی بگیرد.
یکشنبه 03 تیر - 22:32
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه سوریه تصمیم دولت آمریکا برای ارائه حمایت مالی بیشتر به سازمان کلاه سفیدها را محکوم کرد.
یکشنبه 03 تیر - 20:19
«خبرگزاری ایسنا» کمیته انتخابات ترکیه نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را اعلام کرد.
یکشنبه 03 تیر - 20:19
«خبرگزاری ایسنا» کمیته انتخابات ترکیه نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را اعلام کرد.
یکشنبه 03 تیر - 20:17
«خبرگزاری ایسنا» کمیساریای عالی مستقل انتخابات عراق تصمیم گرفت تا بازشماری دستی آراء فقط در مراکزی صورت بگیرد که شکایت‌ها یا گزارش‌هایی مبنی بر تقلب در آنها مطرح شده است.
یکشنبه 03 تیر - 18:38
«خبرگزاری ایسنا» دولت هلند با برنامه‌هایی جهت کمک به سه کشور میزبان آوارگان سوری به ارزش حدود نیم میلیارد یورو موافقت کرد.
یکشنبه 03 تیر - 17:26
«همشهری آنلاین» رئیس جمهور سوریه اعلام کرد: کشورهای غربی برای نجات تروریست‌های مورد حمایت خود، دولت سوریه را به بکارگیری سلاح‌های شیمیایی متهم می‌کند.
یکشنبه 03 تیر - 16:34
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد: ایالات متحده به ما تضمین داده که از عملیات‌های ما برای برقراری امنیت خود و شهروندانمان در مناطق مجاور غزه، حمایت می‌کند.
یکشنبه 03 تیر - 16:26
«همشهری آنلاین» دبیرکل سازمان ملل متحد با وزیر خارجه آمریکا دیدار و درباره صلح خاورمیانه و عاری سازی شبه جزیره کره از سلاح اتمی گفت و گو کردند.
یکشنبه 03 تیر - 16:03
«همشهری آنلاین» نایب رییس تشکیلات بسیج مردمی (الحشد الشعبی) عراق روز یکشنبه تاکید کرد تحقیقات نشان می دهد بمباران یکشنبه شب مقر این تشکیلات در مرز سوریه کار آمریکایی ها بوده است.
یکشنبه 03 تیر - 15:56
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه عراق امروز (یکشنبه) از موافقت پارلمان اروپا با پیشنهاد عراق مبنی بر تعیین روز جهانی برای قربانیان تروریسم داعش خبر داد.
یکشنبه 03 تیر - 15:38
«خبرگزاری ایسنا» از اولین ساعات رای‌گیری، مردم ترکیه به پای صندوق‌های رای رفته‌اند.
یکشنبه 03 تیر - 15:32
«خبرگزاری ایسنا» ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با استفاده از سامانه پاتریوت خود یک پهپاد را در داخل مرزهای سوریه هدف قرار داده است.
یکشنبه 03 تیر - 15:28
«خبرگزاری ایسنا» اداره پلیس عراق از کشته شدن سرکرده برجسته داعش و پنج تن از همراهانش در شهرستان الشرقاط واقع در شمال بغداد خبر داد.
یکشنبه 03 تیر - 15:28
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه دیلی میل انگلیس در گزارشی فاش کرد که نواز شریف، نخست وزیر سابق پاکستان و خانواده‌اش دارای یک امپراتوری از املاک در شهر لندن انگلیس هستند.
یکشنبه 03 تیر - 15:22
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری سوریه امروز (یکشنبه) اعلام کرد که غرب در بازسازی سوریه مشارکت نمی‌کند زیرا غرب دست بخشش ندارد و تنها می‌گیرد.
یکشنبه 03 تیر - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه سودان از "رویکردهای غیربی‌طرف دادگاه کیفری بین‌المللی و دور نبودن این دادگاه از نفوذ سیاسی برخی از کشورها" انتقاد کرد.
یکشنبه 03 تیر - 14:57
«خبرگزاری ایسنا» کره شمالی خواهان لغو قانون حقوق بشری کره‌ جنوبی و یک بنیاد مختص به اجرای این قانون شده و آنها را مایه اخلال در تلاش‌ها برای بهبود روابط دو کره دانست.
یکشنبه 03 تیر - 14:54
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده عملیات حشد شعبی عراق نتایج اولیه تحقیقات صورت گرفته در موضوع حمله هوایی اخیر به شبه نظامیان وابسته به حشد شعبی در مرز عراق و سوریه را اعلام کرد.
یکشنبه 03 تیر - 14:40
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع انگلیس درباره کاهش بودجه نظامی به نخست وزیر هشدار داده و گفت که اگر 20 میلیارد پوند به وزارت دفاع ندهد، دولت را سرنگون می‌کند.
یکشنبه 03 تیر - 14:36
«خبرگزاری ایسنا» همزمان با اقدام کره شمالی برای بازگرداندن بقایای اجساد سربازان آمریکایی جنگ کره، رسانه‌های کره شمالی امروز (یکشنبه) خواستار اجرای صادقانه توافق صورت گرفته در نشست کره شمالی و آمریکا شدند.
یکشنبه 03 تیر - 14:30
«خبرگزاری ایسنا» انصارالله یمن نیروهای بیشتری را در شهر الحدیده و بندر اصلی این شهر طی امروز (یکشنبه) مستقر کرد، این در حالی است که ادعا شده نیروهای ائتلاف متجاوز عربی به مرکز شهر نزدیک می‌شوند. حمله ائتلاف سعودی به الحدیده بزرگترین عملیات متجاوزانه آن در چ...
یکشنبه 03 تیر - 14:30
«خبرگزاری ایسنا» انصارالله یمن نیروهای بیشتری را در شهر الحدیده و بندر اصلی این شهر طی امروز (یکشنبه) مستقر کرد، این در حالی است که ادعا شده نیروهای ائتلاف متجاوز عربی به شهر نزدیک می‌شوند. حمله ائتلاف سعودی به الحدیده بزرگترین عملیات متجاوزانه آن در چارچوب...
یکشنبه 03 تیر - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال طرح ادعاهایی مبنی بر اینکه چین عمدا خلبان‌های ارتش آمریکا را در دریای چین جنوبی با لیزر هدف قرار داده است، تنش‌ها میان چین و آمریکا بالا گرفت.
یکشنبه 03 تیر - 14:21
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به برنامه سفر شاهزاده انگلیسی که در آن قدس شرقی بخشی از اراضی اشغالی فلسطین عنوان شده است، خطاب به انگلیس مدعی شد، "قدس اشغالی نیست!"
یکشنبه 03 تیر - 13:55
«خبرگزاری ایسنا» ترامپ بار دیگر جان مک‌کین را برای رای منفی‌اش به لغو قانون اوباماکر به سخره گرفت.
یکشنبه 03 تیر - 13:50
«خبرگزاری ایسنا» بشار اسد تاریخ انتخابات شوراهای محلی در سوریه را اعلام کرد.
یکشنبه 03 تیر - 13:47
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس گزارش‌ها رودریگو دوترته، رئیس‌جمهوری فیلیپین در یک سخنرانی به تاریخ ۲۲ ژوئن در شهر داوائوسیتی واقع در جزیره میندانائو که زمانی شهردارش بوده، باورهای دینی کاتولیکی را به سخره گرفته است.
یکشنبه 03 تیر - 13:43
«خبرگزاری ایسنا» منابع اسرائیلی فاش کردند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با آغاز ساخت راه‌آهنی که اسرائیل را به عربستان وصل می‌کند، موافقت کرده است.
یکشنبه 03 تیر - 13:36
«خبرگزاری ایسنا» رئیس حقوق بشر سازمان ملل متحد خواستار تحقیقات بین‌المللی درباره سرکوب خشونت‌بار معترضان ونزوئلایی شد و امتناع مداوم دولت کاراکاس با بررسی کشتار غیر نظامیان را مورد انتقاد قرار داد.
یکشنبه 03 تیر - 13:33
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری دولتی ترکیه اعلام کرد، مسئولان این کشور در آستانه تجمع انتخاباتی رقیب اصلی رجب طیب اردوغان در انتخابات، شش نفر را به اتهام توهین به رییس جمهور فعلی این کشور دستگیر کردند.
یکشنبه 03 تیر - 13:29
«خبرگزاری ایسنا» یک مقام مسؤول در اربیل از آغاز بازشماری دستی آرای نتایج انتخابات پارلمانی عراق در این منطقه در پی صدور حکم دادگاه عالی فدرال عراق خبر داد.
یکشنبه 03 تیر - 13:21
«خبرگزاری ایسنا» الکساندر لوکاشنکو نسبت به نفوذ کشور دیگری بر بلاروس و یا ایجاد جنگ داخلی هشدار داد.
یکشنبه 03 تیر - 13:01
«خبرگزاری ایسنا» نیروهای سوریه دموکراتیک امروز (یکشنبه) در تمامی نقاط شهر رقه در شمال سوریه حالت فوق العاده و ممنوعیت رفت‌وآمد اعلام کردند.
یکشنبه 03 تیر - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» پلیس قزاقستان ده‌ها تن از معترضان ضد دولتی را که در پاسخ به فراخوان رهبران تبعیدی اپوزیسیون به خیابان آمده بودند، دستگیر کرد.
یکشنبه 03 تیر - 12:26
«خبرگزاری ایسنا» بیش از ۱۰ هزار نیروی انگلیسی در آستانه سفر ماه آتی رئیس‌جمهوری آمریکا به لندن در حالت آماده‌باش قرار می‌گیرند. پلیس انگلیس از ترامپ و همسرش در مقابل اعتراضات و نیز هرگونه حمله تروریستی احتمالی محافظت به عمل می‌آورد.
یکشنبه 03 تیر - 11:56
/نیویورک تایمز/
«خبرگزاری ایسنا» خوشحالی و شادمانی ده‌ها هزار زن عربستانی از بابت آغاز استفاده از حقشان برای رانندگی کردن غیرقابل انکار است اما همچنان نظام و قوانین مردسالار این کشور و محدودیت‌های دیگر جلوی دستیابی آنها به برابری کامل را می‌گیرد.
یکشنبه 03 تیر - 11:52
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس گروه پارلمانی حزب دموکراتیک خلق ترکیه گفت، سازمان ملل باید اقداماتی را برای تضمین حضور تمامی گروه‌های قومی در کمیسیون قانون اساسی سوریه انجام دهد.
یکشنبه 03 تیر - 11:51
«خبرگزاری ایسنا» تشکیلات خودگردان فلسطین سفر شاهزاده انگلیس به منطقه را غذرخواهی غیرمستقیم از اعلامیه بالفور دانست.
یکشنبه 03 تیر - 11:43
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا دو هفته پس از دیدار با رهبر کره‌شمالی در گردهمایی جمهوری‌خواهان در لاس‌ وگاس گفت کره‌شمالی "پتانسیل فوق‌العاده‌ای" دارد. ترامپ همچنین تاکید کرد او و کیم جونگ اون "خیلی صمیمی" هستند.
یکشنبه 03 تیر - 11:32
«خبرگزاری ایسنا» به گفته وزیر امور خارجه آمریکا، پیش‌بینی می‌شود که دیدار برنامه‌ریزی شده جان بولتون از مسکو به نشست دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین بینجامد.
یکشنبه 03 تیر - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ اظهار کرد، در پی نشست ۱۲ ژوئن با کیم جونگ اون در سنگاپور، باقیمانده اجساد ۲۰۰ سرباز آمریکایی و نیروهای متحدان آن از زمان جنگ کره، بازگردانده می‌شود.
یکشنبه 03 تیر - 11:13
«خبرگزاری ایسنا» پادشاه اردن در جریان سفرش به واشنگتن نشست‌های جداگانه‌ای با وزیر دفاع و مشاور امنیت ملی آمریکا برگزار کرد.
یکشنبه 03 تیر - 10:52
«خبرگزاری ایسنا» ولید بن طلال، شاهزاده میلیاردر عربستانی بامداد امروز یکشنبه یدئویی‌ را از نخستین تجربه رانندگی دخترش در توئیتر منتشر کرد.
یکشنبه 03 تیر - 10:50
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری زیمبابوه از انفجاری که موجب زخمی شدن دو معاون او و چندین مقام حزبی شد، جان سالم به در برد.
یکشنبه 03 تیر - 10:49
منابع شورشی مدعی شدند؛
«خبرگزاری ایسنا» منابع خبری وابسته به گروه‌های مخالف سوری اعلام کردند که جنگنده‌های روسی شب گذشته شهرستانی در جنوب غرب سوریه که تحت کنترل این گروه‌هاست را هدف قرار دادند. این درحالی است که واشنگتن در پیامی به گروه‌های مخالف اعلام کرده که انتظار کمک نظامی از...
یکشنبه 03 تیر - 10:42
«خبرگزاری ایسنا» نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل گفت، فلسطینیان در مقابله با طرح آمریکایی "معامله قرن" با چالش‌های بزرگی روبرو هستند و برای مقابله با آن باید بر ابعاد مختلفی متمرکز شد که نخستین آن پایان دادن به دودستگی سیاسی و جغرافیایی در میان خود است.
یکشنبه 03 تیر - 10:33
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری فرانسه به حمایت از تحریم‌های مالی علیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا پرداخت که از پذیرش مهاجران امتناع می‌کنند.
یکشنبه 03 تیر - 10:30
«خبرگزاری ایسنا» صفحه رسمی زندانیان سیاسی عربستان از انتقال تعدادی از این زندانیان به بیمارستان به علت سکته یا ابتلا به سرطان‌های مختلف خبر داد.
یکشنبه 03 تیر - 10:27
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا در دفاع از عملکرد ضعیف دولتش در قبال کودکان مهاجر بازداشتی در مرزهای جنوبی ایالات متحده مدعی شد که اقداماتش "بسیار بهتر" از زمان دولت باراک اوباما بوده است. همزمان، جنجال‌ها بر سر سیاست‌های مهاجرتی ترامپ که هزاران کودک را...
یکشنبه 03 تیر - 10:00
«خبرگزاری ایسنا» ده‌ها هزار تن از مردم در خیابان‌های لندن تظاهرات کردند و خواستار برگزاری همه‌پرسی بر سر قرارداد نهایی میان لندن و بروکسل برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شدند.
یکشنبه 03 تیر - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های صهیونیستی از تصمیم "فیس‌بوک و توییتر" مبنی بر مسدود کردن حساب‌های کاربری گروه رسانه مرکزی جنگ وابسته به حزب الله لبنان استقبال کردند.
یکشنبه 03 تیر - 09:50
«خبرگزاری ایسنا» رهبر جمهوری چچن خطاب به کشورهای خارجی هشدار داد اشتباه هیتلر را تکرار نکنند و از خصومت‌ورزی علیه روسیه بدون درس گرفتن از تاریخ مملو از تلاش‌های شکست‌خورده برای مغلوب ساختن آن خودداری کنند.
یکشنبه 03 تیر - 09:49
«خبرگزاری ایسنا» سه سرباز ارتش رژیم صهیونیستی در عملیات فلسطینی‌ها در نزدیکی شهرک یهودی‌نشین "گوش عتصیون" در کرانه باختری زخمی شدند.
یکشنبه 03 تیر - 09:47
«خبرگزاری ایسنا» یک نشریه آلمانی گزارش کرد، از زمان وقوع کودتای نافرجام ژوئیه ۲۰۱۶ در ترکیه تا کنون، حدود ۳۰۰ دیپلمات ترکیه‌ای درخواست پناهندگی در آلمان را داشته‌اند.
یکشنبه 03 تیر - 09:30
/به‌روز رسانی می‌شود/
«خبرگزاری ایسنا» انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه امروز (یکشنبه) از ساعت 8 صبح به وقت محلی (9:30 به وقت تهران) آغاز شد.
یکشنبه 03 تیر - 09:27
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری اعماق وابسته به داعش ویدئویی را منتشر کرد که در آن این گروه تهدید به اعدام شش پلیس عراقی می‌کند.
یکشنبه 03 تیر - 09:18
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کاخ سفید برای صرف شام در رستورانی با دردسر مواجه شد و از او و خانواده‌اش خواستند تا رستوران رِد هِن (مرغ سرخ) شهر لکسینگتون، واقع در ایالت ویرجینیا را ترک کنند.
یکشنبه 03 تیر - 09:16
«خبرگزاری ایسنا» همزمان با دقایق اولیه آغاز امروز (یکشنبه) دستور سلطنتی مبنی بر اجازه رانندگی به زنان در عربستان برای اولین بار در تاریخ این کشور اجرایی شد.
یکشنبه 03 تیر - 09:12
«خبرگزاری ایسنا» نیروهای سوریه دموکراتیک که تحت حمایت آمریکا هستند گروه‌های باقی مانده از داعشی‌ها در استان حسکه واقع در شمال شرق سوریه را از این منطقه بیرون راندند و به این ترتیب استان حسکه برای اولین بار از زمان اشغال این استان توسط گروه‌های تکفیری در سال...
یکشنبه 03 تیر - 09:13
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور چین در اظهاراتی تاکید کرد این کشور باید در زمینه اصلاح مدیریت جهانی پیشتاز و رهبری کننده باشد.
یکشنبه 03 تیر - 09:10
«خبرگزاری ایسنا» داماد و مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگو با روزنامه قدس فلسطین برای همکاری با رئیس تشکیلات خودگردان اعلام آمادگی کرد.
یکشنبه 03 تیر - 08:50
«خبرگزاری ایسنا» بیش از هزار معترض در مقدونیه‌ علیه تغییر نام این جمهوری سابق یوگسلاوی که با هدف فرونشاندن اختلافات کهنه با یونان انجام شده است، به خیابان‌ها آمدند.
یکشنبه 03 تیر - 08:42
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری آمریکا از موضع خود در قبال عبور و مرور مهاجران از مرز با مکزیک دفاع کرد و اقدامات دولتش را بابت این مساله ستود و مدعی شد رویکردش باعث می‌شود تا آمریکا قوی‌تر باشد.
یکشنبه 03 تیر - 08:17
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر عراق و رهبر جریان صدر روز شنبه از ائتلافی بین دو لیست سیاسی خود با هدف تشکیل فراکسیون اکثریت در داخل پارلمان خبر دادند. این در حالی است که لیست "سائرون" که رهبری آن را مقتدی صدر برعهده دارد با کسب ۵۴ کرسی در رتبه اول از مجموع ۳۲۹ ...
یکشنبه 03 تیر - 06:12
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: انتخابات امروز بویژه انتخابات ریاست جمهوری را شاید بتوان پیچ تاریخی این کشور دانست چون در این فرایند فرد پیروز بر اساس قانون اساسی جدید ترکیه زمام تمامی امور کشور را در دست خواهد گرفت و این رویایی است که...
یکشنبه 03 تیر - 06:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از رویترز، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت آماده است با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین کار کند. «جرد کوشنر» در مصاحبه با یک روزنامه فلسطینی گفت: «اگر محمود عباس تمایل داشته باشد من حاضرم ب...
یکشنبه 03 تیر - 06:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، شماری از اهالی شهر «رام‌الله» در کرانه باختری به نشانه حمایت از تظاهرات مردم غزه دست به تظاهرات علیه اشغالگری صهیونیست‌ها و تحریم‌های تشکیلات خودگردان فلسطین علیه غزه زدند. بر اساس این گزارش، صدها تن از...
یکشنبه 03 تیر - 04:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت پیمان نفتا برای کشورش فاجعه بار بوده است. وی که در ایالت نوادا سخن می گفت مدعی شد در نتیجه اجرای این پیمان منطقه ای، آمریکا سالانه صد میلیارد دلار از دست داده است. ای...
یکشنبه 03 تیر - 04:13
«خبرگزاری ایسنا» در حالی که اختلاف میان دو حزب محافظه‌کار آلمان بر سر سیاست‌های پناهندگی، ادامه کار دولت ائتلافی در برلین را با خطر روبرو کرده است، برخی ناظران اختلاف میان احزاب دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی را جدی ارزیابی می‌کنند.
یکشنبه 03 تیر - 01:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، بامداد یکشنبه ممنوعیت رانندگی زنان عربستانی رسما لغو شد و به پایان رسید. گفتنی است که «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی مهرماه گذشته در حکمی ممنوعیت رانندگی زنان سعودی را لغو کرده بود اما به دلی...
یکشنبه 03 تیر - 00:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، ۳ نظامی صهیونیست شامگاه شنبه در اثر زیر گرفته شدن با یک خودرو زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است. رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که یک خودروی فلسطینی با سرعت بالا در این جاده در حال حرکت ب...
یکشنبه 03 تیر - 00:09
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، سرویس بین الملل- فاطمه صالحی: سفارت لبنان در تهران به تازگی اعلام کرده که برای تسهیل سفر گردشگران ایرانی به لبنان مهر کردن گذرنامه های آنها در زمان ورود و خروج به این کشور از فرودگاه بیروت ملغی می شود. یک منبع مطلع در سفارت این کشور د...
یکشنبه 03 تیر - 00:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت خارجه آمریکا از تماس تلفنی «مایک پمپئو» وزیر خارجه این کشور با «ژان ایو لودریان» همتای فرانسوی اش خبر داد. «هدر نائورت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان این مطلب گفت پمپئو در این گفتگو خواستار حمایت اتحادیه اروپا از عض...
شنبه 02 تیر - 23:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق و مقتدی صدر رهبر جریان صدر از ائتلاف بین النصر و سائرون خبر دادند. العبادی و صدر طی نشستی خبری که پس از دیدار چند ساعته دو طرف برگزار گردید این خبر را اعلام کردند. العبادی رئی...
شنبه 02 تیر - 21:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در پی هلاکت «ملا فضل الله» سرکرده پیشین طالبان پاکستان که دو هفته پیش در حمله هواپیما های بدون سرنشین کشته شده بود، این گروه «نور ولی مسعود» (Noor Wali Mehsud) را به عنوان رهبر جدید خود انتخاب کرد. نور ولی ک...
شنبه 02 تیر - 21:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، منابع سوری از حملات موشکی و خمپاره ای تروریستهای جبهه النصره به شهر درعا خبر دادند. منابع سوری اعلام کردند: بر اثر حملات موشکی و خمپاره ای تروریستهای جبهه النصره به اطراف منطقه البانوراما در شهر درعا یک غیرنظام...
شنبه 02 تیر - 21:26
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورونیوز، تظاهرات ضددولتی در نیکاراگوئه که در روزهای گذشته با تنش و درگیری میان معترضان و نیروهای امنیتی همراه بوده، جان بیش از ۲۰۰ نفر را گرفته است. بر اساس اعلام این رسانه، تنها در یک روز ۵۰۰ نفر از مخالفان دولت در...
شنبه 02 تیر - 21:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه «دیفنس پست»، وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» با صدور بیانیه‌ ای اعلام کرد که شرکت «لاکهید مارتین» (Lockheed Martin) پیروز مناقصه تولید ۱۶ فروند جنگنده «اف- ۱۶» بوده است. ارزش این قرارداد بیش از ۱.۱ میلیارد دلار بود...
شنبه 02 تیر - 21:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محل گردهمایی انتخاباتی «امرسون منانگاگوا» (Emmerson Mnangagwa) رئیس جمهوری زیمبابوه و هوادران وی در ورزشگاه «وایت سیتی» ساعاتی پیش هدف انفجاری مهیب قرار گرفت. بر اساس آخرین اطلاعات واصله، معاون رئیس جمهوری، وزیر محیط زیست، هم...
شنبه 02 تیر - 21:06
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، گروه بین الملل-فرزاد فرهادی: یمن کشوری است که از اهمیت راهبردی برخوردار است. موقعیت استراتژیک آن مشرف به دریای عرب و خلیج عدن در جنوب و دریای سرخ در غرب و داشتن نوار ساحلی بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر و تنگه باب المندب یکی از مهمترین شاهراههای ح...
شنبه 02 تیر - 20:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: ارتش و کمیته های مردمی یمن یک خودرو حامل سلاح برای متجاوزان را در شمال الدریهمی در استان الحدیده در ساحل غربی یمن هدف قرار دادند که به دنبال آن انفجارهای مهیبی رخ داد و ادوات موجو...
شنبه 02 تیر - 20:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه امروز شنبه و در آستانه نشست سران اروپا برای تصمیم گیری پیرامون مسأله مهاجرت در قاره سبز، در سخنانی تهدید کرد: کشورهای اروپائی که از پذیرش مهاجران خودداری کنند، در معرض تحریم ...
شنبه 02 تیر - 19:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، بنعلی ایلدریم نخست وزیر ترکیه درباره امنیت انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی که قرار است فردا ۲۴ ژوئن در این کشور برگزار شود، گفت: قبل از برگزاری انتخابات، مطرح کردن برخی موضوعات درباره امنیت آن کار صحیحی نیست....
شنبه 02 تیر - 19:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حریت، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری و رهبر حزب عدالت و توسعه ترکیه در جمع هواداران این حزب در منطقه اسن‌یورت استانبول اعلام کرد: نظام ریاستی می‌تواند موفقیت زیادی برای کشور به ارمغان آورد. رئیس جمهوری ترکیه یک روز پیش ...
شنبه 02 تیر - 19:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه خبری ام‌اس‌ان‌بی‌سی بار دیگر اظهارات پیشین خود درباره ایران را تکرار کرد. وزیر خارجه آمریکا در این مصاحبه مدعی شد: امیدوارم ایرانی‌ ها درک کنند که اگر برنامه هسته‌ ای خود را ش...
شنبه 02 تیر - 19:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات پس از ناکامی در یورش به الحدیده یمن از ضرورت به کارگیری راهکار دیپلماتیک دم زد. وی گفت: باید در این مرحله همه تلاش های دیپلماتیک در الحدیده استفاده شود. قرقاش که س...
شنبه 02 تیر - 18:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، محل گردهمایی رئیس‌جمهوری زیمبابوه و هوادران وی هدف انفجاری مهیب قرار گرفت. «جرج چارامبا» (George Charamba) سخنگوی رئیس‌جمهوری زیمبابوه در این خصوص به خبرگزاری رویترز اعلام کرد: در استادیوم محل برگزاری یک گرد...
شنبه 02 تیر - 18:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امروز شنبه و در دومین سالگرد برگزاری همه پرسی در انگلیس درباره خروج لندن از اتحادیه اروپا موسوم به «برگزیت»، هزاران نفر از مردم در شهرهای مختلف به ویژه در لندن پایتخت به خیابان ها آمده و بر علیه روند کُند کنونی دولت ترزا می شعا...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است