مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 23 مهر - 08:12
«خبرگزاری ایسنا» پس از آنکه دیوان عالی اسپانیا ۱۲ تن از رهبران جدایی‌طلب را به جرم ترغیب "غیر قانونی" استقلال کاتالونیا محکوم کرد، پلیس با معترضان خشمگین در جنوب بارسلون و همچنین مقابل فرودگاه درگیر شد.
سه شنبه 23 مهر - 07:48
بعد از ورود به منبج و حومه رقه
«خبرگزاری ایسنا» ارتش سوریه بعد از ورود به شهر منبج در شمال شرقی حلب عازم حومه عین العرب در حومه شرقی حلب شده است.
سه شنبه 23 مهر - 07:34
در آستانه سفر به آنکارا
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، دونالد ترامپ از همتای ترکیه‌ای خود در جریان مکالمه تلفنی خواسته بود خشونت در سوریه را خاتمه دهد و آتش‌بس اعلام کند.
سه شنبه 23 مهر - 07:15
«خبرگزاری ایسنا» مقامات آمریکا عصر دوشنبه از اعمال تحریم‌هایی بر سه وزیر ترکیه و دو وزارتخانه این کشور در واکنش به عملیات نظامی آن در شمال شرق سوریه خبر دادند.
سه شنبه 23 مهر - 01:52
/تحلیل-واشنگتن پست/
«خبرگزاری ایسنا» عصیان در واشنگتن بر سر فساد رئیس‌جمهوری آمریکا در اوکراین و تحرکاتش در سوریه داستانی گسترده‌تر را فاش کرده است. اندکی بیش از یک ماه است که تقریباً هر ابتکار عمل سیاست خارجی مدنظر دولت ترامپ از هم متلاشی شده است؛ بیشتر به لطف رفتار ناشایست و...
دوشنبه 22 مهر - 22:00
«خبرگزاری ایسنا» کمیته تحقیقات روسیه امروز (دوشنبه) اعلام کرد، پلیس چهار تن را به اتهام حمله به افسران پلیس بازداشت کرده است.
دوشنبه 22 مهر - 22:00
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه ترکیه امروز (دوشنبه) تصمیمات اتخاذ شده توسط اتحادیه اروپا را برای به تعلیق درآوردن صادرات تسلیحاتی به آنکارا به دنبال حمله نظامی این کشور به شمال سوریه و فعالیت‌های حفاری‌اش در شرق مدیترانه رد و محکوم کرد.
دوشنبه 22 مهر - 21:49
«خبرگزاری ایسنا» جمهوری چک امروز (دوشنبه) با پیوستن به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، صادرات تسلیحات و مهمات به ترکیه را قطع کرد.
دوشنبه 22 مهر - 21:40
همزمان با فرارسیدن هزارمین روز از ریاست جمهوری ترامپ؛
«خبرگزاری ایسنا» همزمان با فرا رسیدن هزارمین روز از ریاست جمهوری دونالد ترامپ در روز چهارشنبه، تعداد اشتباهات لفظی و سخنان اغراق‌آمیز بی‌جا و توجیه‌ناپذیر وی به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.
دوشنبه 22 مهر - 21:28
«خبرگزاری ایسنا» دفتر وزیر امور خارجه فرانسه اعلام کرد، ژان ایو لودریان تصمیم دارد در بازی فوتبال امروز (دوشنبه) میان فرانسه و ترکیه که در پاریس برگزار می‌شود، در اعتراض به عملیات نظامی ترکیه در شمال شرق سوریه شرکت نکند.
دوشنبه 22 مهر - 21:08
«خبرگزاری ایسنا» مشاور کرملین امروز (دوشنبه) تاکید کرد، عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه کاملا همسو با تمامیت ارضی این کشور عربی نیست.
دوشنبه 22 مهر - 20:44
«خبرگزاری ایسنا» در پی عملیات ترکیه به شمال سوریه که زمزمه‌هایی را از إعمال تحریم‌ها علیه این کشور به دنبال داشته است؛ فدریکا موگرینی تصریح کرد: اگر ترکیه مورد تحریم کامل قرار گیرد، به عنوان عضو ناتو در کنار کشورهای روسیه و ونزوئلا -که وضعیتی مشابه دارند- ق...
دوشنبه 22 مهر - 20:36
«خبرگزاری ایسنا» وزرای دفاع ترکیه و روسیه امروز (دوشنبه) در جریان تماسی تلفنی درباره عملیات چشمه صلح که از نهم اکتبر توسط ارتش ترکیه در شمال سوریه آغاز شده، گفت‌وگو کردند.
دوشنبه 22 مهر - 20:30
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع عراق اعلام کرد که نیروهای امنیتی در حال تحقیق در خصوص انفجاری در داخل انبار سلاح در منطقه الجعاره در جنوب بغداد هستند.
دوشنبه 22 مهر - 20:23
در دیدار با پوتین مطرح شد؛
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور روسیه طی دیدار با ولیعهد سعودی تاکید کرد، مسکو و ریاض از حل و فصل دیپلماتیک بحران‌های خاورمیانه و شمال آفریقا و تلاش برای مقابله با تهدیدات تروریستی حمایت می‌کنند.
دوشنبه 22 مهر - 19:54
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع ترکیه امروز (دوشنبه) مدعی شد، نیروهای "ی‌پ‌گ" کرد سوریه یک زندان محل حبس زندانیان داعشی را در منطقه‌ای از سوریه که محل اجرای عملیات ترکیه است، تخلیه کردند و زندانیان آنجا جابجا شده‌اند.
دوشنبه 22 مهر - 19:33
«خبرگزاری ایسنا» یکی از ژنرال‌های بازنشسته نیروی تفنگداران دریایی آمریکا صریحاً از رئیس جمهور این کشور به خاطر حمله نظامی کنونی ترکیه به شمال سوریه انتقاد کرده و گفت: دستان رئیس جمهور به خاطر رها کردن متحدان کردمان به خون آغشته شده است.
دوشنبه 22 مهر - 19:15
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، کسانی که سوریه را از اتحادیه عرب خارج کردند، پس از عملیات "چشمه صلح" تلاش می‌کنند تا این کشور را به اتحادیه عرب بازگردانند. چه تناقضی در این امر وجود دارد!
دوشنبه 22 مهر - 18:18
«خبرگزاری ایسنا» اتحادیه عرب با تاکید بر لزوم حمایت کشورهای عربی از روند آموزش در فلسطین، نسبت به تلاش‌های اشغالگران اسرائیلی در یهودی‌سازی دروس مدارس فلسطین هشدار داد.
دوشنبه 22 مهر - 17:40
«خبرگزاری ایسنا» کاخ کرملین امروز (دوشنبه) اعلام کرد مقامات مسکو، به طور مرتب با آنکارا در ارتباط هستند و این ارتباط، در سطح ارتش‌های دو کشور نیز برقرار است. او همچنین بروز احتمالی نبرد میان نیروهای روسیه و ترکیه (در سوریه) را نامطلوب عنوان کرد.
دوشنبه 22 مهر - 17:31
«خبرگزاری ایسنا» یک خبرگزاری ترکیه‌ای از آمادگی ارتش این کشور برای آغاز عملیاتی نظامی به سوی عین العرب و منبج خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 16:53
«خبرگزاری ایسنا» کشورهای عضو اتحادیه اروپا، امروز (دوشنبه) نسبت به قطع صادرات تسلیحاتی به ترکیه متعهد شدند اما تحریم سراسری این صادرات -که فرانسه و آلمان خواستار آن بودند- در اتحادیه اروپا میسر نشد.
دوشنبه 22 مهر - 16:41
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اقلیم کردستان عراق در پیامی به دولت ترکیه درباره عملیات نظامی این کشور علیه کردها در شمال سوریه هشدار داد.
دوشنبه 22 مهر - 16:25
«خبرگزاری ایسنا» ارتش رژیم صهیوینستی خواستار افزایش پنج میلیارد دلاری بودجه عادی سال آتی خود شد.
دوشنبه 22 مهر - 15:59
«خبرگزاری ایسنا» یک روزنامه عراقی اعترافات ابوالحسن الانصاری، مدیر بزرگترین پایگاه نظامی داعش را که به عنوان خطرناک‌ترین داعشی شناخته می‌شود، منتشر کرد.
دوشنبه 22 مهر - 15:59
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جدید ستاد مشترک ارتش سودان اعلام کرد که کشورش تمایل دارد امنیت و ثبات به یمن بازگردد.
دوشنبه 22 مهر - 15:44
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت خارجه آلمان امروز دوشنبه گفت، آلمان هیچ توجیه حقوقی برای عملیات ترکیه علیه کردها در شمال سوریه نمی‌بیند.
دوشنبه 22 مهر - 15:37
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر لبنان در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه این کشور درباره سفر به سوریه گفت که مهم نتیجه این سفر است.
دوشنبه 22 مهر - 15:35
«خبرگزاری ایسنا» شورای استانداری بغداد امروز (دوشنبه) استاندار جدید پایتخت عراق را انتخاب کرد.
دوشنبه 22 مهر - 15:09
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه آمریکا در حالی که در یک مصاحبه چالشی با خبرنگار یک شبکه تلویزیونی محلی در ایالت تِنِسی آچمز شده بود، سر آخر این خبرنگار را متهم کرد به این که "برای کمیته ملی حزب دموکرات کار می‌کند".
دوشنبه 22 مهر - 15:05
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های محلی تونس از کشته شدن یک توریست فرانسوی و یک سرباز تونسی در شمال این کشور خبر کردند.
دوشنبه 22 مهر - 15:03
«خبرگزاری ایسنا» چهار منبع آگاه اعلام کردند، نیروهای عربستان کنترل بندر عدن واقع در جنوب یمن را در بخشی از تلاش‌ها برای پایان دادن به چالش قدرت بین جدایی طلبان جنوبی و دولت تحت حمایت عربستان به دست گرفته‌اند.
دوشنبه 22 مهر - 15:02
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای حاکمیتی سودان صبح امروز (دوشنبه) در سفری رسمی وارد شهر جوبا شد.
دوشنبه 22 مهر - 14:38
«خبرگزاری ایسنا» در شبکه‌های اجتماعی در عراق تصاویری از قهرمان فیلم جدید هالیوودی "جوکر" در بین تظاهرکنندگان عراقی طی تظاهرات‌های روزهای اخیر منتشر شده است.
دوشنبه 22 مهر - 14:34
«خبرگزاری ایسنا» برنی سندرز اظهار کرد او نیز مانند ترامپ خواستار پایان دادن به "جنگ‌های بی‌پایان" آمریکا است اما تفاوتش با ترامپ در این است که دروغ نمی‌گوید.
دوشنبه 22 مهر - 14:23
«خبرگزاری ایسنا» هیئتی از کادر اداری تیم ملی فوتبال عربستان امروز (دوشنبه) از مسجدالاقصی در قدس اشغالی دیدن کرد.
دوشنبه 22 مهر - 14:20
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا بابت پوشش خبری‌اش از سوی فاکس نیوز به مدیر اجرایی این شبکه خبری شکایت کرد.
دوشنبه 22 مهر - 13:29
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ اظهار کرد، دموکرات‌ها به خاطر تحقیقات استیضاح علیه او، در سال ۲۰۲۰ کرسی‌های خود را در مجلس نمایندگان از دست خواهند داد.
دوشنبه 22 مهر - 12:49
«خبرگزاری ایسنا» مسئولان رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) عدنان غیث، استاندار قدس و شادی مطور، دبیرکل جنبش فتح در این شهر را بازداشت کردند.
دوشنبه 22 مهر - 12:30
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری روسیه امروز (دوشنبه) برای اولین بار در یک دهه گذشته عازم عربستان سعودی می‌شود؛ آن هم در تلاش برای سرمایه‌گذاری روی نفوذ رو به رشد حاصل از پیشرفت‌های نظامی در سوریه، روابط قدرتمند با رقبای منطقه‌ای و همکاری در حوزه انرژی.
دوشنبه 22 مهر - 11:56
«خبرگزاری ایسنا» هزاران تن از شهروندان الجزایر مقابل ساختمان پارلمان این کشور در اعتراض به پیشنویس قانونی مبنی بر واگذاری امتیاز سوخت به شرکت‌های خارجی تظاهرات کردند.
دوشنبه 22 مهر - 11:47
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه عالی اسپانیا امروز،‌ دوشنبه ۹ تن از رهبران جدایی‌طلب کاتالونیا را به ۹ تا ۱۳ سال زندان به جرم شورش و اغتشاش محکوم کرد.
دوشنبه 22 مهر - 11:45
«خبرگزاری ایسنا» ترکیه از کشورهای اروپایی خواست نسبت به آنچه که "افزایش اقدامات خشونت آمیز گروه تروریستی پ.ک.ک" در خاک این کشورها خواند، هوشیار باشند.
دوشنبه 22 مهر - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» ویدیوی ساختگی خشونت‌آمیزی اخیرا در نشست حامیان دونالد ترامپ در تفرجگاه او در میامی پخش شد که تصویری از تیراندازی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا و حمله او به اعضای رسانه‌های خبری و چاقو خوردن مخالفان او را در یک کلیسا به تصویر می‌کشد.
دوشنبه 22 مهر - 11:17
«خبرگزاری ایسنا» مقام‌های طالبان افغانستان و آمریکا گفتگوهایی را با هدف از سرگیری مذاکرات صلح که ماه گذشته میلادی متوقف شد، آغاز کرده‌اند.
دوشنبه 22 مهر - 10:44
«خبرگزاری ایسنا» تصمیم دولت ترامپ برای خارج ساختن نظامیان آمریکایی از سوریه باعث خشم نمایندگان هر دو حزب اصلی این کشور در کنگره شده و این قانونگذاران در تدارک برای طرح و تصویب انواع قطعنامه‌ها و لوایح علیه این تصمیم و همچنین در راستای اعمال تحریم‌ علیه ترک...
دوشنبه 22 مهر - 10:43
«خبرگزاری ایسنا» در حالی که آنکارا حملات خود به نظامیان کرد را در شمال سوریه شدت بخشیده است، نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد، تلاش خواهد کرد اروپا را از فروش تسلیحات به ترکیه منع کند.
دوشنبه 22 مهر - 10:42
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه نسبت به فرار احتمالی اعضای گروه تروریستی داعش از زندان‌های نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) و وخامت اوضاع در منطقه هشدار داد.
دوشنبه 22 مهر - 10:38
«خبرگزاری ایسنا» معاون دبیر شورای امنیت روسیه از حضور حدود ۳۶ هزار تروریسم وابسته به القاعده در استان ادلب سوریه خبر داد.
دوشنبه 22 مهر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر نیوزیلند امروز (دوشنبه) اعلام کرد به تامین مالی و حمایت بیشتر برای مقابله با مفاهیم خشونت آمیز آنلاین می‌پردازد.
دوشنبه 22 مهر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی از مواضع وزیرخارجه کشورش در حمایت از سوریه در مقابل حمله نظامی ترکیه تقدیر کرد.
دوشنبه 22 مهر - 10:06
«خبرگزاری ایسنا» ارتش آمریکا به دنبال بازداشت حدود ۵۰ زندانی "ارزشمند" داعش بوده و قصد داشته آن‌ها را برای پیگرد قانونی به جای دیگری منتقل کند اما کردها از تحویل آن‌ها به آمریکا امتناع کرده‌اند.
دوشنبه 22 مهر - 10:03
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد، به نظر می‌رسد ترکیه در حال ارتکاب جرایم جنگی در تهاجم خود به شمال سوریه است.
دوشنبه 22 مهر - 09:32
«خبرگزاری ایسنا» ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد که این کشور برای محافظت از نیروهای نظامی و غیرنظامی خود در شمال شرق سوریه طی ساعات آتی اقدامات لازم را اتخاذ خواهد کرد.
دوشنبه 22 مهر - 09:12
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دادگستری کره جنوبی که سپتامبر سال جاری میلادی به این سمت منصوب شده بود در بحبوحه رویارویی با فساد خود و خانواده‌اش مجبور شد کناره‌گیری کند.
دوشنبه 22 مهر - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» اداره خودمختار کردها در شمال و شرق سوریه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، به دنبال توافق نیروهای سوریه دموکراتیک با دولت دمشق، ارتش سوریه صبح امروز (دوشنبه) استقرار خود در مرزهای مشترک با ترکیه آغاز کرده است.
دوشنبه 22 مهر - 09:04
«خبرگزاری ایسنا» حزب حاکم قانون و عدالت لهستان (PiS) براساس نتایج نظرسنجی‌های پس از انتخابات مدعی پیروزی در انتخابات پارلمانی شد.
دوشنبه 22 مهر - 08:34
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری اوکراین از شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ناسیونالیستی امروز (دوشنبه) در کی‌یف درخواست کرد تا از خشونت دوری کنند؛ خشم اوکراینی‌ها از طرح صلح او با جدایی‌طلبان در شرق اوکراین تشدید شده است.
دوشنبه 22 مهر - 08:12
«خبرگزاری ایسنا» منابع امنیتی گزارش دادند که آمریکا پست‌های دیده‌بانی خود در شمال سوریه را تخلیه کرده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است