مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 23 مرداد - 23:12
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان لحظاتی پیش آغاز شد.
سه شنبه 23 مرداد - 23:12
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان لحظاتی پیش آغاز شد.
سه شنبه 23 مرداد - 22:49
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر یونان امروز (سه‌شنبه) از آزاد شدن دو تن از سربازان این کشور که در ترکیه تحت بازداشت بودند، استقبال کرد و این اقدام را حرکتی عادلانه خواند.
سه شنبه 23 مرداد - 22:34
«همشهری آنلاین» جوزف نای | استاد روابط بین‌الملل دانشگاه هاروارد:برخی هواداران پر و پا قرص دونالد ترامپ، دروغ‌گفتن‌های او را بر این مبنا که «همه سیاستمداران دروغ می‌گویند» توجیه می‌کنند.
سه شنبه 23 مرداد - 22:16
«خبرگزاری ایسنا» دو تن از اعضای ارشد گروه شبه‌نظامیان طالبان اعلام کردند که این گروه در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن عید قربان، در افغانستان اعلام آتش‌بس کند.
سه شنبه 23 مرداد - 22:10
«خبرگزاری ایسنا» گروه اخوان المسلمین مصر طرح جدیدی را برای «برون‌رفت کشور از تونل تاریک» مطرح کرد که این طرح شامل برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری جدیدی می‌شود که محمد مرسی خواهان برگزاری آن شده بود.
سه شنبه 23 مرداد - 21:20
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ائتلاف ضد داعش اعلام کرد که ترکیه همچنان عضوی مهم در این ائتلاف بوده و تغییری در مشارکت آنکارا در این ائتلاف حاصل نشده است.
سه شنبه 23 مرداد - 20:33
«خبرگزاری ایسنا» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) ارائه تسهیلات مختلف به نوار غزه در صورت ادامه آرام بودن مرزها را تصویب کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 20:26
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری مصر در سفری از پیش اعلام نشده وارد عربستان شد.
سه شنبه 23 مرداد - 19:48
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری ترکیه در دیدار با نخست وزیر عراق تاکید کرد که آنکارا آماده است هر گونه حمایتی را به عراق جهت به دست آوردن تمامی سهم آبی خود ارائه دهد.
سه شنبه 23 مرداد - 19:12
«خبرگزاری ایسنا» وزیر حمل و نقل و سازمان جاسوسی و نیروی اتمی اسرائیل خواهان ممانعت از بازگشت محمود عباس به نوار غزه در چارچوب هر گونه آشتی میان طرف‌های فلسطینی شد.
سه شنبه 23 مرداد - 18:17
«همشهری آنلاین» ریزش بخشی از یک پل معلق آزادراهی در شهر جنووا در شمال ایتالیا ده‌ها کشته برجا گذاشته است.
سه شنبه 23 مرداد - 16:56
«خبرگزاری ایسنا» "یک سال پس از آنکه دولت ترامپ استراتژی خود را در خصوص افغانستان اعلام کرد، نیروهای طالبان حضورشان را در صحنه جنگ ابراز می‌کنند؛ حتی با وجود اینکه مقامات آمریکایی درباره دستیابی به صلح ابراز امیدواری کرده‌اند. این مساله سوالاتی را درباره امک...
سه شنبه 23 مرداد - 16:38
«همشهری آنلاین» میمون‌ها عرصه را بر مردم هند تنگ کرده‌اند. در شهر دهلی نو افزایش زاد و ولد این حیوانات موجب شده که شهر دچار هرج و مرج شود.
سه شنبه 23 مرداد - 16:36
«همشهری آنلاین» وزارت حمل و نقل کره‌جنوبی از روز سه شنبه تردد حدود ۲۰ هزار خودرو سواری «بی‌ام‌و» را تحت تاثیر نگرانی‌های عمومی نسبت به وقوع آتش سوزی در موتور آنها، ممنوع کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 16:12
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ مجددا در جریان یک سخنرانی، رسانه‌های خبری را مورد حمله و انتقاد قرار داد.
سه شنبه 23 مرداد - 16:02
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) اعلام کرد، تمامی تسلیحات جدیدی که روسیه تولید کرده براساس مفاد و روح توافقات بین المللی بوده و روسیه هرگز آنها را نقض نکرده است.
سه شنبه 23 مرداد - 15:56
«خبرگزاری ایسنا» شبکه خبری دویچه وله در مطلبی نوشت: سقوط واحد پول لیر ترکیه و مناقشه دیپلماتیک این کشور با آمریکا ممکن است رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه را وادار به کمک خواستن از هم‌پیمانانش در جهان عرب کند.
سه شنبه 23 مرداد - 15:54
«خبرگزاری ایسنا» ارتش روسیه اعلام کرد که نیروهایش در سوریه به صلحبانان سازمان ملل در گشت زنی کامل میان سوریه و بلندی‌های جولان که اکنون تحت اشغال اسرائیل قرار دارد، کمک می‌کنند.
سه شنبه 23 مرداد - 15:53
در اقدامی بی‌سابقه
«خبرگزاری ایسنا» در پی افشاگری یکی از کارکنان سابق کاخ سفید، رئیس‌جمهوری آمریکا تلاش دارد تا با وادار کردن کارکنانش به امضای توافق‌های عدم افشاسازی موجب شود تا این افراد پس از ترک شغلشان نتوانند کتاب‌های افشاگرایانه به رشته تحریر درآورند.
سه شنبه 23 مرداد - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» دولت هلند از رئیس دفتر حقوق بشر سازمان ملل که قرار است به زودی این سمت را ترک کند، استقبال کرد و وی را مورد تحسین قرار داد.
سه شنبه 23 مرداد - 15:38
سایت "امارات لیکس" فاش کرد
«خبرگزاری ایسنا» سایت "امارات لیکس" از سفر یک هیئت امنیتی اماراتی به اراضی اشغالی در هفته گذشته خبر داد.
سه شنبه 23 مرداد - 15:20
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر خارجه روسیه عمیقا از تصمیم واشنگتن برای تعلیق همکاری با مسکو تحت معاهده "آسمان‌ باز" ابراز تاسف کرد و آن را مسموم‌کننده روابط بین‌المللی دانست.
سه شنبه 23 مرداد - 15:17
«خبرگزاری ایسنا» بحران ترکیه و آمریکا که در حال حاضر اقتصاد این کشور را وارد چالش جدی کرده است، روابط نظامی میان این دو متحد ناتو را نیز تحت الشعاع قرار داده و می‌تواند نتایج ژئوپلتیک به همراه داشته باشد.
سه شنبه 23 مرداد - 15:15
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه قزاقستان امروز (سه شنبه) گفت، کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر باعث ایجاد حس همکاری مستحکم و کامل بین پنج کشور امضا کننده می‌شود.
سه شنبه 23 مرداد - 15:09
«خبرگزاری ایسنا» با تشدید تنش‌ها میان ترکیه و آمریکا تحلیلگران هشدار دادند، در صورت تعطیلی پایگاه اینجرلیک، پایگاه هوایی اصلی ائتلاف ناتو در ترکیه که مرکزی برای عملیات ائتلاف ضد داعش در سوریه محسوب می‌شود، آنکارا هزینه سنگینی را متحمل خواهد شد.
سه شنبه 23 مرداد - 14:56
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر عراق امروز (سه‌شنبه) به منظور گفت‌وگو با رئیس جمهوری ترکیه در راس یک هیئت بلند پایه عازم آنکارا شد.
سه شنبه 23 مرداد - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» جریان الحکمه از تلاش عمار حکیم برای نزدیک کردن دیدگاه‌های رهبر جریان صدر و رئیس ائتلاف دولة قانون خبر داد.
سه شنبه 23 مرداد - 14:46
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای روس خود نسبت به دستیابی دو کشور به توافقی درباره ادلب ابراز امیدواری کرد. همزمان لاوروف نیز ضمن تاکید بر لزوم تفکیک مخالفان میانه‌رو از تروریست‌ها در ادلب اعلام کرد به نظر می‌رسد غرب ...
سه شنبه 23 مرداد - 14:43
«خبرگزاری ایسنا» "برای ۲۳ سال اندرو برانسون، کشیش آمریکایی به عنوان سفیر خداوند در شهر تاریخی ازمیر واقع در ساحل ترکیه‌ای دریای اژه فعال بوده است. او برای حدود ۲۵ مسیحی کلیسای کوچک رستاخیز را ایجاد کرد و به کودکان چگونگی غواصی اسکوبا را می‌آموخت، شب هنگام ب...
سه شنبه 23 مرداد - 14:32
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری ترکیه امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد کشورش کالاهای الکترونیکی آمریکا را تحریم خواهد کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 14:21
«خبرگزاری ایسنا» یک پروژه چندین میلیارد دلاری برای توسعه جزیره گوآم به عنوان یک پایگاه برای تفنگداران دریایی آمریکا در دست انجام است آن هم سال‌ها پس از آنکه شکایاتی از حضور نظامی آمریکا در اوکیناوای ژاپن صورت گرفت.
سه شنبه 23 مرداد - 14:10
«خبرگزاری ایسنا» به گفته وزیر خارجه ونزوئلا، کاراکاس قصد دارد با ارسال درخواست‌های استرداد به آمریکا، کلمبیا و پرو از این کشورها بخواهد تا افرادی که مظنون به ارتباط با حمله به رئیس‌جمهوری ونزوئلا هستند، تحویل بدهند.
سه شنبه 23 مرداد - 13:58
«خبرگزاری ایسنا» احمد احجام، رندانی سابق گوانتانامو در یک بازار محلی در پایتخت اروگوئه شیرینی‌های عربی می‌فروشد.
سه شنبه 23 مرداد - 13:55
«خبرگزاری ایسنا» پلیس مردی را که با اتومبیل به بلوک‌های بتونی حفاظ اطراف ساختمان پارلمان انگلیس در لندن برخورد کرده بود، دستگیر کرده است.
سه شنبه 23 مرداد - 13:49
«خبرگزاری ایسنا» منابع محلی در ادلب سوریه اعلام کردند، عناصر گروه تروریستی داعش حضور خود در این شهر را تقویت کرده و با هماهنگی جبهه النصره توانستند حضور خود را در مرزها گسترده کنند.
سه شنبه 23 مرداد - 13:28
«خبرگزاری ایسنا» حکومت کوبا یک بحث عمومی درخصوص مسائل و اصلاحاتی در حوزه‌های مختلف این کشور اعم از کمونیستم و سوسیالیسم،‌ اداره دولت، برابری و حقوق، مالکیت خصوصی و همینطور ایجاد یک ساختار اداری جدید را طی فرایند اصلاح قانون اساسی که به دوره جنگ سرد تعلق دار...
سه شنبه 23 مرداد - 13:22
«خبرگزاری ایسنا» دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که به زودی فلسطین از معاهده اسلو خارج می‌شود.
سه شنبه 23 مرداد - 13:00
«خبرگزاری ایسنا» یک موزه آثار تاریخی در ادلب سوریه پس از پنج سال بازگشایی شد.
سه شنبه 23 مرداد - 12:59
لس آنجلس تایمز خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» با گذشت یک ماه از تشدید محدودیت‌های تجاری رژیم صهیونیستی علیه غزه که وضعیت معیشتی ساکنان این منطقه را به شدت تحت تاثیر قرار داده، حال این احتمال وجود دارد که تل‌آویو تخفیف‌هایی در نظر بگیرد.
سه شنبه 23 مرداد - 12:38
«خبرگزاری ایسنا» وزیر حارجه آلمان گفت ترکیه می‌تواند اقدامات بیشتری برای بهبود روباط دیپلماتیک با آمریکا و آلمان انجام دهد که این امر منجر به کاهش مشکلات اقتصادی نیز خواهد شد.
سه شنبه 23 مرداد - 12:23
«خبرگزاری ایسنا» "صدراعظم آلمان در روزهای آتی با دو چالش بزرگ رو به رو است: اجلاس اتحادیه اروپا درباره پناهجویان و دوم دیدار با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه."
سه شنبه 23 مرداد - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» کارمند سابق کاخ سفید در کتابی که قرار است در آینده‌ای نزدیک منتشر شود، مدعی شده که بانوی نخست آمریکا با مدل‌ لباسی‌هایی که به تن می‌کند، قصد تنبیه کردن همسرش را دارد.
سه شنبه 23 مرداد - 12:11
«خبرگزاری ایسنا» حساب کاربری "زندانیان عقیدتی" عربستان در توئیتر از وخامت حال مبلغ عربستانی بازداشت شده توسط مقامات این کشور خبر داد.
سه شنبه 23 مرداد - 11:46
«خبرگزاری ایسنا» یکی از رهبران برجسته انصارالله یمن به رئیس‌جمهور ترکیه درباره چگونگی تعامل با سقوط ارزش لیر این کشور در پی بحران در روابط با آمریکا پیشنهاداتی داد.
سه شنبه 23 مرداد - 11:45
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد، تشکیل شاخه نظامی جدید در ارتش آمریکا مختص به فضا برای مقابله با دشمنانی نظیر چین لازم است.
سه شنبه 23 مرداد - 11:45
«خبرگزاری ایسنا» در راستای بالا رفتن توانمندی نظامی انصارالله یمن و حملات موشکی و پهپادی آن علیه ائتلاف متجاوز عربی و مزدورانش در جنگ یمن ارتش وابسته به انصارالله یک تمرین نظامی برگزار کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 11:24
«خبرگزاری ایسنا» دست‌کم 20 نفر از مسوولان ارشد نیروهای مسلح مرکز درمانی فیلیپین توسط رئیس‌جمهور به دلیل اتهامات فساد اخراج شدند.
سه شنبه 23 مرداد - 11:16
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی پنتاگون اعلام کرد، وزرای دفاع آمریکا و برزیل در جریان دیدار در پایتخت این کشور آمریکای لاتین به بررسی بسط همکاری‌های نظامی و چالش‌های امنیتی پرداختند.
سه شنبه 23 مرداد - 11:14
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه چین امروز (سه شنبه) اعلام کرد، پکن مراتب اعتراض خود را درباره بودجه نظامی 2019 آمریکا موسوم به قانون اختیار دفاع ملی (NDAA) که "شامل بندهای منفی درباره چین می‌شود"، ابزار کرده است.
سه شنبه 23 مرداد - 10:58
نتایج یک نظرسنجی نشان داد
«خبرگزاری ایسنا» براساس یک نظرسنجی جدید تنها یک اقلیت هم در میان یهودیان اسرائیلی و فلسطینی‌ها از راه حل دو کشوری حمایت می‌کنند. در میان اعراب اسرائیلی نیز این حمایت پایدار و بسیار بالا باقی مانده است.
سه شنبه 23 مرداد - 10:55
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال انتشار یک گزارش مبنی بر توافق پنهانی عربستان و امارات با القاعده، یک منبع نظامی بلند پایه اماراتی ادعا کرد که کشورش قصد مقابله با القاعده در جنوب یمن را داشته و هیچ‌گونه توافق محرمانه‌ای میان امارات و این گروه تروریستی صورت نگرفته ...
سه شنبه 23 مرداد - 10:53
«خبرگزاری ایسنا» مقامات افغانستان امروز (سه‌شنبه) از هجوم شبه‌نظامیان طالبان به بخش‌های گسترده‌ای از یک پایگاه ارتشی در شمال افغانستان و کشته شدن 10 سرباز خبر دادند. در این حمله 15 سرباز به دست نیروهای طالبان زخمی و ده‌ها تن طی دو روز گذشته در مبارزه با آنا...
سه شنبه 23 مرداد - 10:51
«خبرگزاری ایسنا» مصر درصدد است بعد از نشست‌های شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین دو جنبش فتح و حماس را دور یک میز مذاکره بنشاند و به منظور جلب حمایت بیشتر از تلاش‌های خود در خصوص توافق آشتی ملی از دیگر گروه‌های فلسطینی دعوت کرده به مصر بروند.
سه شنبه 23 مرداد - 10:49
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا با امضای لایحه بودجه نظامی ۲۰۱۹ این کشور به ارزش ۷۱۷ میلیارد دلار، آن را به قانون تبدیل کرد. طی چهار دهه گذشته این اولین بار است که لایحه یک ساله بودجه ایقدر زود به قانون تبدیل می‌شود.
سه شنبه 23 مرداد - 10:43
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری ترکیه در تماس تلفنی با امیر قطر به بررسی روابط دو جانبه و پرونده‌های منطقه‌ای پرداخت.
سه شنبه 23 مرداد - 10:22
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس گزارش پایگاه خبری پولیتیکو درباره "عدم مهارت ترامپ در مسائل دیپلماتیک"، معاونان کاخ سفید باید مرتبا به او یادآوری کنند که با توجه به اختلاف ساعت در مناطق مختلف جهان، نمی‌تواند در ساعات نامناسب با رهبران جهانی تماس تلفنی داشته باشد. ...
سه شنبه 23 مرداد - 10:15
/یادداشت/
«خبرگزاری ایسنا» «جنگ سوریه را باید محصول برهم خوردن نظم جهانی دانست که دول قدرتمند بی‌آنکه آن را سومین جنگ جهانی بنامند، پایه‌های تئوری "فوکویاما" با عنوان "برخورد تمدن" ها را سترگ کردند و آن‌ را بر خاورمیانه تحمیل نمودند تا هر چه افزون‌تر شکاف فرهنگی و عق...
سه شنبه 23 مرداد - 10:09
«خبرگزاری ایسنا» پادشاه عربستان در تماسی تلفنی با نخست وزیر جدید پاکستان بر لزوم تلاش ریاض و اسلام آباد برای تقویت و توسعه روابط دوجانبه در تمامی زمینه‌ها تاکید کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 10:04
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری پیشین آرژانتین با حضور در دادگاه اتهامات فساد مطرح شده علیه خود را رد کرد و آنها را سیاسی خواند. او همچنین آنچه که "اذیت و آزارهای قضایی به منظور کنار گذاشتن او از انتخابات سال آینده میلادی" خواند،‌ محکوم کرد.
سه شنبه 23 مرداد - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» چند منبع دیپلماتیک عربی فاش کردند که سفیر عربستان در یمن در قبال انجام کاری چهار میلیون دلار به همتای آمریکایی خود رشوه داده است.
سه شنبه 23 مرداد - 09:44
مسئولان آمریکایی فاش کردند
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ماه مه نشست محرمانه‌ای با رئیس‌جمهور مصر در قاهره داشت.
سه شنبه 23 مرداد - 09:41
«خبرگزاری ایسنا» نامزد اپوزیسیون مالی با بیان اینکه نتایج دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را به دلیل "تقلب، خشونت و مشارکت مردمی پایین" نمی‌پذیرد، از مردم خواست تا "قیام" کنند.
سه شنبه 23 مرداد - 09:30
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال حمله هوایی عربستان که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها کودک یمنی شد، سازمان ملل خواستار انجام تحقیقات در این باره شد اما کارشناسان و سازمان‌های غیردولتی با توجه به اینکه عربستان رهبری ائتلاف عربی ضد یمن را برعهده دارد، نسبت به توانایی...
سه شنبه 23 مرداد - 09:21
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور ونزوئلا اعلام کرد، بخشی از ارزان‌ترین گازوئیل جهان که رانندگان ونزوئلایی از آن برخوردار هستند، به منظور مبارزه با قاچاق شایع و فراگیر به زودی به قیمت بازار جهانی به فروش می‌رسد.
سه شنبه 23 مرداد - 09:18
«خبرگزاری ایسنا» ولیعهد عربستان در گفت‌وگویی تلفنی با وزیر خارجه آمریکا به بررسی شماری از پرونده‌های مهم و مشترک منطقه‌ای و بین‌المللی پرداخت.
سه شنبه 23 مرداد - 09:18
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس حزب کارگر انگلیس اتهام‌زنی‌هایی را در توییتر درباره ریخته شدن خون فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها رد و بدل کردند.
سه شنبه 23 مرداد - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» صدها تن از مردم ونزوئلا با حضور در خیابان‌های این کشور علیه تلاش برای ترور رئیس جمهوری خود دست به راهپیمایی زده و خواستار برقراری عدالت شدند.
سه شنبه 23 مرداد - 09:04
«خبرگزاری ایسنا» سازمان ملل از کشته شدن بیش از ۱۳۰ تن در درگیری‌های اوایل هفته جاری در شمال غرب سوریه خبر داد.
سه شنبه 23 مرداد - 09:01
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه از سرنگون‌سازی پنج فروند پهپاد جدید شبه‌نظامیان که از مناطق تحت کنترل آنها در استان ادلب به سمت پایگاه هوایی حمیمیم به پرواز درآمده بودند، خبر داد.
سه شنبه 23 مرداد - 08:51
«خبرگزاری ایسنا» دیده‌بان حقوق بشر و عفو بین‌الملل عدم محاکمه نیروهای امنیتی مصری را که در سرکوب تحصن "رابعه" و النهضه" مشارکت داشتند، محکوم کردند.
سه شنبه 23 مرداد - 08:12
«خبرگزاری ایسنا» سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد، به رغم شکست داعش و توقف روند پیوستن خارجی‌ها به صفوف آن اما این گروه تروریستی همچنان بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تروریست‌ در عراق و سوریه هستند.
سه شنبه 23 مرداد - 06:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری ترند، دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن استقبال از امضای کنوانسیون حقوقی دریای خزر توسط ۵ کشور ساحلی آن، این اقدام را گام مهمی در جهت کاهش تنش های منطقه‌ای برشمرد. بر اساس این گزارش، «آنتونیو گوترش» از امضای این کن...
سه شنبه 23 مرداد - 06:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، لایحه بودجه دفاع ملی آمریکا در سال آینده میلادی با امضای رئیس جمهور این کشور حالت قانونی یافت. این در حالی است که طرح های مورد نظر نمایندگان کنگره نیز به عنوان متمم به این لایحه افزوده شده است. در لایحه بودجه دفاعی ۲۰۱۹ آمر...
سه شنبه 23 مرداد - 06:08
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، وزارت دفاع روسیه از انهدام پنج پهپاد در نزدیکی پایگاه هوایی این کشور در سوریه خبر داد. مرکز آشتی طرف های درگیر در سوریه وابسته به وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پنج پهپاد ناشناس در نزدیکی پایگاه هوایی حمی...
سه شنبه 23 مرداد - 06:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید با «سردار کیلیچ» سفیر ترکیه دیدار و گفتگو کرد. به گفته «سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید بولتون در این دیدار در خصوص کشیش آمریکایی زندانی در ترکیه با کیلیچ گفتگو کرده است. د...
سه شنبه 23 مرداد - 02:08
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «رامی الدالاتی» هماهنگ کننده گروههای مسلح تروریستی در سوریه بر اثر سکته قلبی جان باخت. وی که از افراد نزدیک به «محمد الجولانی» سرکرده گروه هیات تحریر الشام بود نقش بارزی در توقف درگیری ها میان جبهه النصره و...
سه شنبه 23 مرداد - 01:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، ولیعهد سعودی و وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگویی تلفنی پیرامون اوضاع منطقه به رایزنی پرداختند. وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که «مایک پمپئو» وزیر خارجه این کشور در تماس تلفنی با «محمد بن سلمان» ولیعهد س...
سه شنبه 23 مرداد - 01:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، در حملات هوایی عربستان سعودی به منطقه «المزحاط» در «حرف سفیان» استان عمران یمن دو شهروند یمنی به شهادت رسیده و پنج نفر دیگر مجروح شدند. همچنین در حملات هوایی رژیم سعودی به منطقه «باقم» در استان صعده دو تن از...
دوشنبه 22 مرداد - 23:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسلام آباد، ایران مقصد نخستین سفر خارجی «عمران خان» نخست وزیر منتخب پاکستان است. وی قصد دارد در نخستین سفر خارجی اش پس از انتخاب به عنوان رئیس دولت پاکستان به ایران و سپس به عربستان سفر کند. بر این اساس سفر م...
دوشنبه 22 مرداد - 23:08
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه خبری المیادین در خبری فوری به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی از نشست سری رئیس جمهور مصر و نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیرامون غزه خبر داد. بنا بر اعلام المیادین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «عبدالفتاح الس...
دوشنبه 22 مرداد - 21:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز دوشنبه با «میراسلاو لاچاک» (Birleşmiş Milletler) وزیر خارجه اسلواکی و رئیس هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا دیدار کرد. این دیدار به مد...
دوشنبه 22 مرداد - 21:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات مدعی شد: اجازه نخواهیم داد که بازوی ایران در یمن یعنی شبه نظامیان حوثی پیروز شوند. حوثی ها به شکل مستقل از ایران نیستند. وی ادعا کرد: اجازه نخواهیم داد که تحول راهبرد...
دوشنبه 22 مرداد - 21:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق امروز دوشنبه تاکید کرد که پایبندی به موضوع تعامل تجاری با ایران عدم تعامل با ارز دلار است و نه پایبندی به تحریم های آمریکا ضد ایران. وی افزود: موضع ثابت ما در مخالفت با تعدی به ک...
دوشنبه 22 مرداد - 20:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان امروز دوشنبه در بیانیه‌ ای اعلام کرد: باکو نسبت به آینده اقتصاد در ترکیه اطمینان خاطر کامل دارد. آذربایجان به سرمایه‌ گذاری در ترکیه و حمایت همه‌ جانبه از مردم و دولت این کشور ادام...
دوشنبه 22 مرداد - 20:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه Matichon، دولت میانمار از بنگلادش درخواست کرد تا به کمک های داکا به آوارگان روهینگیایی در باریکه ای میان مرزهای دو کشور پایان دهد. میانمار در این باره اعلام کرده است که با این اقدام به دنبال آن است تا آوارگان...
دوشنبه 22 مرداد - 20:09
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازوبگاه وزارت خارجه آمریکا، واشنگتن امروز در بیانیه ای «قاسم عبدالله علی احمد» (Qassim Abdullah Ali Ahmed) را به فهرست تروریست‌ های جهانی این کشور افزود. در بیانیه مطبوعاتی وزارت خارجه آمریکا در این خصوص آمده است: «قاسم...
دوشنبه 22 مرداد - 19:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه با «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل تماس تلفنی داشته است. وزارت امور خارجه روسیه گفت: این دو دیپلمات در جریان این گفتگوی تلفنی خاطر نشان...
دوشنبه 22 مرداد - 19:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، آلمان امروز دوشنبه اعلام کر که محافظ اخراج شده اسامه بن لادن سرکرده گروهک تروریستی القاعده دیگر نمی تواند به این کشور بازگردد. اعلام ممنوع الورود بودن وی به آلمان در حالی از سوی مقامات آلمانی مطرح شده است ک...
دوشنبه 22 مرداد - 19:31
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: آلمان خواستار توسعه اقتصاد ترکیه در راستای سناریوئی قابل پیش بینی است. صدر اعظم آلمان در این باره گفت: برلین می خواهد ترکیه را به لحاظ اقتصادی قاب...
دوشنبه 22 مرداد - 19:26
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز دوشنبه در پیامی توئیتری در واکنش به افشاگری‌ های اخیر دستیار سابق خود در کاخ سفید نوشت: «اوماروسا» (Omarosa) گیج و حواس پرت، کسی که در برنامه (تلویزیونی) کارآموز ۳ بار اخراج شده بود، حالا ب...
دوشنبه 22 مرداد - 19:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، « آرمن سارگسیان» رئیس جمهور ارمنستان، نماینده جدید ارمنستان در سازمان ملل متحد را منصوب کرد. رئیس جمهور ارمنستان طی حکمی «مگرا مارگاریان» را به عنوان نماینده جدید این کشور در سازمان ملل منصوب کرد. مارگار...
دوشنبه 22 مرداد - 19:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، علی بن حمد المری سفیر قطر در لبنان اعلام کرد که محاصره ضد کشورش از سوی کشورهای امارات و بحرین و عربستان به وجهه کشورهای حوزه خلیج فارس به شکل کلی ضربه می زند و تاثیر منفی بر اعتبار خلیج فارس به عنوان محلی امن...
دوشنبه 22 مرداد - 18:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اظهار داشت که موضع روسیه در قبال جمهوری ناشناخته کوزوو شفاف، مصمم و غیر قابل تغییر است. زاخارووا گفت: ثبات چیزی است که در جهان امروز نایاب است. ما موضع روسیه و سیاس...
دوشنبه 22 مرداد - 18:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حریت، «بیت بارون» سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان با اشاره به اینکه کشورش مهمترین شریک تجاری ترکیه است اعلام کرد: حجم تجارت دو کشور در سال گذشته ۳۷.۷ میلیارد یورو بوده است. سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان که در یک کنفرانس خبری د...
دوشنبه 22 مرداد - 18:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، منابع فلسطینی اعلام کردند: ارتش اسرائیل طی جولای گذشته ۵۲۰ فلسطینی که در میان آنها ۶۹ کودک و ۹ زن و ۵ روزنامه نگار به چشم می خورد را بازداشت کرده است. بر اساس این گزارش؛ ۱۲۲ نفر از بازداشت شدگان از شهر بیت ال...
دوشنبه 22 مرداد - 18:35
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ونگارد، در جریان دو حمله انتحاری همزمان در شهر «ماداگالی» از توابع ایالت «اداماوا» واقع در شمال شرقی نیجریه که توسط گروهک تروریستی بوکوحرام صورت گرفت، ۱۰ نفر جان خود را از دست داده‌ و تعداد زیادی نیز زخمی شده‌اند. پل...
دوشنبه 22 مرداد - 18:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، منابع یمنی از زخمی شدن ۶ شهروند یمنی در حملات جنگنده های ائتلاف سعودی-آمریکایی به مزرعه ای در استان الحدیده خبر دادند. از سوی دیگر یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: یگان تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن موف...
دوشنبه 22 مرداد - 18:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی، طارق شاه بهرامی وزیر دفاع افغانستان امروز دوشنبه اعلام کرد که تا کنون در دو مرحله، هزار نیروی تازه نفس به شهر غزنی فرستاده شده است. وزیر دفاع افغانستان در نشست خبری مشترک با ویس احمد برمک وزیر کشور در این خ...
دوشنبه 22 مرداد - 18:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای اظهار داشت که روسیه از آمریکا می خواهد تا سیاست های غیر مسئولانه خود را در بی ثبات کردن سیستم حقوقی بین المللی برای کنترل سلاح متوقف کند و تحریم های آمریکا علیه روسیه به خا...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است