مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


دوشنبه 07 اسفند - 04:05
«خبرگزاری مهر» استاندارهای جدید دو استان دیرالزور و القنیطره در مقابل رئیس جمهور سوریه سوگند یاد کردند.
دوشنبه 07 اسفند - 02:38
«خبرگزاری مهر» رژیم صهیونیستی علت انهدام جنگنده اف ۱۶ این رژیم توسط پدافند هوایی سوریه را «خطای انسانی» سرنشینان این جنگنده اعلام کرد.
دوشنبه 07 اسفند - 02:12
«خبرگزاری مهر» حمله جنگنده های ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا به حومه شرقی دیرالزور سوریه دست کم ۲۹ کشته بر جا گذاشت.
یکشنبه 06 اسفند - 22:05
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی دولت ترکیه امروز (یک‌شنبه) تأکید کرد که قطعنامه شورای امنیت پیرامون آتش‌بس در سوریه بر عملیات ارتش ترکیه در منطقه عفرین سوریه تأثیر نخواهد گذاشت.
یکشنبه 06 اسفند - 23:42
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل موسوم به یونیسف هشدار داده که کودکان روهینگیایی هم با تهدیدهایی به خاطر شرایط بسیار بد آب و هوایی در بنگلادش و هم به خاطر خشونت‌های مداوم در میانمار روبه‌رو هستند.
یکشنبه 06 اسفند - 23:10
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» وزارت دفاع روسیه درباره احتمال حملات شیمیایی گروه‌های تروریستی و مسلح در غوطه شرقی هشدار داد.
یکشنبه 06 اسفند - 22:39
اتحادیه جهانی علمای اسلام:
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اتحادیه جهانی علمای اسلام خواستار خیزش محافل مردمی و رسمی عربی و اسلامی علیه تصمیم واشنگتن مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس در چهاردهم ماه مه آینده شد.
یکشنبه 06 اسفند - 21:41
ستادکل ارتش ترکیه:
«خبرگزاری مهر» ستادکل ارتش ترکیه بدون اشاره به تداوم عملیات نظامی آنکارا در خاک سوریه بر خلاف موازین بین المللی، اعلام کرد که دو هزار و ۲۱ تروریست را کشته است.
یکشنبه 06 اسفند - 21:33
«خبرگزاری مهر» وزارت دفاع قطر از حضور ناوهای جنگی انگلستان در آبهای ساحلی این کشور برای انجام رزمایش مشترک خبر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 21:13
«خبرگزاری مهر» روسیه پیش‌نویس قطعنامه‌ای را درباره یمن به شورای امنیت ارائه کرده است که از آن به عنوان رقیب پیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی انگلیس در این خصوص یاد می شود.
یکشنبه 06 اسفند - 14:00
«خبرگزاری ایسنا» حزب حاکم کمونیست چین امروز (یکشنبه) راه را برای ماندن نامحدود شی جینپینگ در پست ریاست جمهوری فراهم کرد و پیشنهاد حذف بندی در قانون اساسی چین را ارائه کرد که حضور در پست ریاست جمهوری را به دو دوره محدود می‌کند.
یکشنبه 06 اسفند - 20:49
«خبرگزاری مهر» سخنگوی جنبش حماس به یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به ماهیگیران فلسطینی درنزدیکی سواحل غزه واکنش نشان داد.
یکشنبه 06 اسفند - 20:05
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر عراق امروز (یک‌شنبه) اظهار کرد که روابط میان کشورش و عربستان در "مسیر درست" قرار دارد.
یکشنبه 06 اسفند - 19:28
سخنگوی وزارت خارجه روسیه:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دخالت آمریکایی ها در امور دیگر کشورها جزو سنت ها و عادت آمریکایی ها است.
یکشنبه 06 اسفند - 19:25
«همشهری آنلاین» آسمان بالای سر آلمان در حال تغییر است و شب‌ها رو به روشن‌تر شدن رفته اند. این تغییر بیشتر در غرب این کشور قابل مشاهده است. این پدیده استثنا هم دارد: آسمان تورینگن، در شرق آلمان تاریک‌تر شده‌ است.
یکشنبه 06 اسفند - 19:24
«خبرگزاری مهر» منابع محلی روسیه از تخلیه ۴ هزار تن از شهروندان مسکو از یک فروشگاه و در پی اعلام تهدید به بمبگذاری در این محل خبر دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 19:18
«خبرگزاری مهر» یک منبع نظامی وابسته به ارتش یمن از شلیک موشک زلزال ۲ به مواضع نظامیان سعودی در نجران خبر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 19:17
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری ترکیه به شدت همتای سوری خود را مورد انتقاد و هجمه قرار داد.
یکشنبه 06 اسفند - 18:51
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصمیم آمریکا مبنی بر انتقال سفارت واشنگتن به قدس در ماه مه را لحظه تاریخی بزرگ برای اسرائیل قلمداد و رئیس‌جمهوری آمریکا را «رفیق قدیمی» این رژیم توصیف کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 18:49
«خبرگزاری مهر» دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، دولت آمریکا را خطری واقعی برای امنیت و ثبات منطقه و ملتهای آن دانست.
یکشنبه 06 اسفند - 18:43
«خبرگزاری مهر» وزارت کشور فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد که در سال جاری میلادی دو حمله تروریستی را در این کشور کشف و خنثی کرده است.
یکشنبه 06 اسفند - 18:42
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرد که هرگونه محاصره این کشور توسط آمریکا را به مثابه اعلام جنگ می داند.
یکشنبه 06 اسفند - 09:51
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:یک مقام چینی گفت، اگر پکن متوجه هرگونه نقض قطعنامه‌های شورای امنیت درباره کره‌شمالی شود با جدیت با آن برخورد خواهد کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 18:19
گزارش تحلیلی؛
«خبرگزاری مهر» ایالات متحده آمریکا در حالی تلاش می کند تا در اقدامی خصمانه سفارت خود در تل آویو را به قدس اشغالی منتقل کند که این تصمیم پیامدهای وخیمی را برای واشنگتن به دنبال خواهد داشت.
یکشنبه 06 اسفند - 17:52
«خبرگزاری ایسنا» سوریه به شدت تصمیم دولت آمریکا برای انتقال سفارت خود به قدس در ماه مه آتی را محکوم و تاکید کرد که این امر نقض فاحش مصوبات مشروع بین المللی بوده و بی توجهی ایالات متحده به اراده جامعه بین الملل را نشان می‌دهد.
یکشنبه 06 اسفند - 17:36
المقداد در دیدار با هیأت عراقی:
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر خارجه سوریه در جریان دیدار با یک هیأت عراقی تأکید کرد که مبارزه دمشق و بغداد با تروریسم، یک نبرد واحد است.
یکشنبه 06 اسفند - 17:15
«خبرگزاری ایسنا» وزیر کشور فرانسه امروز (یک‌شنبه) گفت مقام های فرانسوی دو توطئه حمله تروریستی در اراضی این کشور را از ابتدای امسال خنثی کرده‌ اند.
یکشنبه 06 اسفند - 17:07
وضعیت میدانی جبهه های جنگ در غوطه؛
«خبرگزاری مهر» ارتش سوریه که از بامداد امروز عملیات گسترده ای را در دو محور جنوبی غربی و شمال شرقی غوطه دمشق شروع کرده، تاکنون دستاوردهای چشمگیری داشته است.
یکشنبه 06 اسفند - 16:30
«همشهری آنلاین» صدراعظم آلمان یکی از منتقدان اصلی سیاست های خود را به عنوان وزیر بهداشت آلمان معرفی می کند.
یکشنبه 06 اسفند - 16:21
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه قطر با بیان اینکه دوحه به همه طرح‌ها برای حل بحران با کشورهای عرب همسایه پاسخ داده، تاکید کرد، آمریکا ابراز تمایل کرده بحران دوحه را در نزدیک‌ترین زمان ممکن حل کند.
یکشنبه 06 اسفند - 16:17
«خبرگزاری مهر» منابع اردنی از ترمیم کابینه این کشور که شامل ۹ وزیر می شود، خبر دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 16:16
«همشهری آنلاین» به گفته مقام‌های کره جنوبی، کره شمالی خواستار مذاکره با آمریکا شده است.
یکشنبه 06 اسفند - 16:08
وزارت خارجه سوریه:
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه سوریه تصمیم ضد قدس آمریکا را در راستای تسلط رژیم صهیونیستی بر منطقه دانست.
یکشنبه 06 اسفند - 16:05
«خبرگزاری ایسنا» دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد، اعضای هیات عالی رتبه کره شمالی که برای حضور در مراسم اختتامیه بازی‌های المپیک زمستانی در کره جنوبی به سر می‌برند، گفته‌اند که پیونگ یانگ آماده مذاکره با آمریکاست.
یکشنبه 06 اسفند - 16:02
«خبرگزاری ایسنا» رهبر مسیحیان کاتولیک جهان در واکنش به تحولات اخیر سوریه، خشونت‌های غیرانسانی در این کشور را محکوم و از قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل متحد برای آتش‌بس در این کشور اعلام حمایت کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 15:49
یک پژوهشگر اسرائیلی مدعی شد؛
«خبرگزاری ایسنا» یک پژوهشگر اسرائیلی از وجود طرحی در آمریکا برای انتقال پایگاه اینجرلیک از ترکیه به مناطق کردنشین در شمال عراق و یا سوریه خبر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 15:17
«خبرگزاری ایسنا» نگرانی‌ها درباره تخاصم روسیه منجر به فروش میلیاردها دلار تسلیحات آمریکایی به کشورهای اروپایی شده است. این انتقال تسلیحات همچنین بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر دولت ترامپ برای مقابله با روسیه در این منطقه است.
یکشنبه 06 اسفند - 15:17
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار کل استرالیا اعلام کرد، تا زمانی که نیاز به نیروهای استرالیایی در عراق وجود داشته باشد، این نیروها در عراق باقی خواهند ماند.
یکشنبه 06 اسفند - 14:59
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اتحادیه عرب در دیدار با وزیر خارجه ونزوئلا از مواضع حمایتی این کشور در سطح بین‌المللی از مساله فلسطین قدردانی کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 14:23
«خبرگزاری ایسنا» مردم کامبوج برای انتخاب ۵۸ عضو سنای ۶۲ عضوی و ۱۲۳ عضو پارلمان و هزاران تن از اعضای شوراهای محلی در سراسر کامبوج پای صندوق‌های رای رفتند؛ پادشاه و مجلس ملی نیز هر کدام دو عضو سنا را انتخاب می‌کنند.
یکشنبه 06 اسفند - 14:16
«خبرگزاری ایسنا» بعد از گذشت چند روز از حضور نیروهای دفاع مردمی ارتش سوریه در شهر عفرین، مقاومت مشترک این نیروها و نیروهای کرد سوری در مقابل ارتش ترکیه و نیروهای وابسته به ترکیه تحت عنوان ارتش آزاد سوریه ادامه دارد.
یکشنبه 06 اسفند - 14:07
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور با جدیت با تلاش‌ها برای از بین بردن روند حل و فصل سیاسی در سوریه مقابله خواهد کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 14:03
«خبرگزاری ایسنا» آژانس کودکان سازمان ملل، یونیسف اعلام کرد، ۸۵ درصد کودکان پناهجوی سوری در اردن گرفتار فقر هستند و بسیاری از آنها در شرایط زندگی دشوار به سر برده و به تحصیل دسترسی ندارند.
یکشنبه 06 اسفند - 13:53
«خبرگزاری ایسنا» سازمان اطلاعات نظامی عراق از کشف ده‌ها کمربند انتحاری و مواد منفجره متعلق به داعش در مهمان‌سراها و تونل‌های این گروه در استان‌های صلاح الدین و الانبار خبر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 13:48
«خبرگزاری ایسنا» کره شمالی امروز (یکشنبه) آمریکا را به خاطر تلاش برای تضعیف بهبود روابط بین دو کره محکوم کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 13:47
«خبرگزاری ایسنا» ارتش سوریه بر اساس توافق به دست آمده با نیروهای سوریه دموکراتیک به زودی وارد شهر منبج خواهد شد.
یکشنبه 06 اسفند - 13:32
«خبرگزاری ایسنا» نشریه تایم در گزارشی از تقابل شدید در داخل دولت ترامپ برای اعلام زمان انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس پرده برداشت.
یکشنبه 06 اسفند - 13:26
«خبرگزاری ایسنا» به گفته دبیرکل کمیته بین‌المللی صلیب سرخ، این سازمان با هر گونه رفتار نامناسب کارکنانش با جدیت برخورد خواهد کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 13:14
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای سیاسی یمن وابسته به انصارالله تأکید کرد که ائتلاف عربی میلیاردها دلار در جنگ یمن خرج کرد و در نهایت این جنگ شکست خورد.
یکشنبه 06 اسفند - 13:08
در پاسخ به انتقادهای کنگره و نظامیان؛
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد ژنرال‌های ارتش این کشور "عاشق این هستند که یک رژه نظامی داشته باشند".
یکشنبه 06 اسفند - 12:51
«خبرگزاری ایسنا» سفیر عربستان در اندونزی تاکید کرد که کشورش با ورود به مذاکرات درباره "بین المللی کردن مدیریت حرمین شریفین" مخالف است و این امر را به منزله اعلام جنگ علیه خود و حاکمیت ملی‌اش قلمداد می‌کند.
یکشنبه 06 اسفند - 12:25
«خبرگزاری ایسنا» یک روزنامه چاپ لندن امروز (یکشنبه) نوشت، دولت عراق تصمیم دارد تجهیزات آمریکایی که در دست نیروهای حشد شعبی است را جمع‌آوری کند.
یکشنبه 06 اسفند - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» کمپین انتخابات ریاست جمهوری مصر در حالی کار خود را به طور رسمی آغاز کرده که از هم‌اکنون نتایج این انتخابات مشخص است و به نظر می‌رسد سیسی رئیس جمهور آتی مصر باشد.
یکشنبه 06 اسفند - 12:20
«خبرگزاری ایسنا» اعزام یک یگان ارتش آمریکا که به طور خاص برای راهنمایی و کمک به نیروهای نظامی افغانستان تشکیل شده، به سوی این کشور آغاز شده است.
یکشنبه 06 اسفند - 12:09
«خبرگزاری ایسنا» یکی از مقامات ارشد حزب حاکم سوسیالیست ونزوئلا اعلام کرد، رئیس‌جمهور کنونی این کشور روز سه‌شنبه رسما در شورای ملی انتخابات به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آوریل ۲۰۱۸ نام‌نویسی خواهد کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر مالزی پس از آنکه فاش کرد کینوآ را به برنج ترجیح می‌دهد، غوغایی در سطح ملی به راه انداخت!
یکشنبه 06 اسفند - 11:42
«خبرگزاری ایسنا» صدها تن از فعالان دموکراسی خواه در تایلند در اعتراض به اقدام حاکمان نظامی این کشور در به تاخیر انداختن برگزاری انتخابات سراسری تظاهرات کرده و عده‌ای از این فعالان صورتکی را با چهره رهبر خونتای نظامی این کشور که با گذاشتن یک بینی دراز به پین...
یکشنبه 06 اسفند - 11:38
«خبرگزاری ایسنا» کمیته بین‌المللی صلیب سرخ اعلام کرد، به اتهام آزار جنسی 20 نفر از کارکنانش را اخراج و یا برکنار کرده‌ است.
یکشنبه 06 اسفند - 11:37
«خبرگزاری ایسنا» "زمانیکه در اواخر 2016 بروز بیماری ناشناخته‌ای باعث بدحال شدن کارمندان سفارت آمریکا در کوبا شد، روابط دیپلماتیک میان دو کشور که به تازگی خوب شده بود، بار دیگر به سردی گرایید. حالا یافته‌های جدید نشان از بروز یک سندروم جدید یا آسیب روانی-جسم...
یکشنبه 06 اسفند - 11:36
با اعلام تعلیق اجرا؛
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دادگستری لهستان که دادستان ارشد این کشور هم هست اعلام کرد، تا زمانی که دادگاه قانون اساسی تصمیمی درباره قانون جدید هولوکاست اتخاذ نکند، دولت پیگرد قضایی علیه ناقضان این قانون را به جریان نمی‌اندازد.
یکشنبه 06 اسفند - 11:10
«خبرگزاری ایسنا» آمریکا و ناتو به طالبان هشدار دادند که هرگز برنده‌ی جنگ نخواهند شد.
یکشنبه 06 اسفند - 11:04
«خبرگزاری ایسنا» مقام‌های اطلاعاتی آمریکا اعلام کردند، جاسوس‌های وابسته به ارتش روسیه اقدام به هک کردن صدها دستگاه رایانه مورد استفاده مقام‌های مجری بازی‌های المپیک زمستانی پیونگ چانگ در کره‌ جنوبی کرده‌اند اما به گونه‌ای وانمود کردند که انگار کره شمالی این...
یکشنبه 06 اسفند - 10:58
«خبرگزاری ایسنا» جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) خواستار خیزش سراسری در روز چهاردهم ماه مه به منظور دفاع حق ثابت خود در سرزمین فلسطین و قدس پایتخت ابدی آن شد.
یکشنبه 06 اسفند - 10:34
«خبرگزاری ایسنا» مدیر دفتر معمر قذافی، دیکتاتور سابق لیبی از تلاش برای ترور در آفریقای جنوبی جان سالم به در برد.
یکشنبه 06 اسفند - 10:32
«خبرگزاری ایسنا» در آستانه انتخابات پیش رو در ایتالیا، ده‌ها هزار تن در تظاهرات ضدفاشیسم و در مخالفت با جناح راست افراطی در سراسر این کشور تجمع کردند.
یکشنبه 06 اسفند - 10:31
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر امور خارجه روسیه خواستار برگزاری مذاکرات مستقیم میان مسکو و واشنگتن حول محور کره شمالی شد.
یکشنبه 06 اسفند - 10:28
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر اردن اعلام کرد که امروز(یکشنبه) اصلاحاتی را در دولتش انجام خواهد داد که شامل ۹ پست وزارتی است.
یکشنبه 06 اسفند - 10:28
«خبرگزاری ایسنا» دموکرات‌های عضو کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار سندی از وزارت دادگستری و اف‌بی‌آی در مقابل اتهاماتی که در یک سند مشابه منتشر شده از سوی جمهوری‌خواهان در ماه گذشته میلادی به آنها وارد شده بود، دفاع کردند.
یکشنبه 06 اسفند - 10:25
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر اسپانیا در قالب سفری رسمی فردا (دوشنبه) عازم تونس می‌شود.
یکشنبه 06 اسفند - 10:23
«خبرگزاری ایسنا» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اعلام کرد سکوت در برابر جنایات تروریستی در سوریه نقاب را از چهره حامیان تروریسم برداشت.
یکشنبه 06 اسفند - 10:12
«خبرگزاری ایسنا» جنبش حماس اظهارات وزیر خارجه عربستان که این جنبش را "افراط‌ گر" توصیف کرده بود را مورد انتقاد قرار داد و گفت که این اظهارات اسرائیل را به ادامه جنایات و تجاوزات علیه فلسطینیان تشویق می‌کند.
یکشنبه 06 اسفند - 10:05
«خبرگزاری ایسنا» امروز (یکشنبه) انفجاری انتحاری در نزدیکی یکی از پایگاه‌های حشد شعبی در مرکز شهر کرکوک در شمال عراق رخ داد. در حمله گروهی مسلح به میدان نفتی خباز نیز 2 نیروی حراستی کشته شدند.
یکشنبه 06 اسفند - 09:59
«خبرگزاری ایسنا» نوری مالکی، معاون رئیس‌جمهور عراق نسبت به طرح‌های تحریم انتخابات پارلمانی از سوی برخی گروه‌های سیاسی هشدار داد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:53
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع کرد اعلام کرد که از آغاز عملیات ترکیه در شهر عفرین تعداد کشته شدگان به 187 تن و تعداد زخمی شدگان به 560 تن رسیده است. آماری که فاصله زیادی با آنچه که ترکیه می‌گوید دارد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:45
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار استان گانگوون کره‌ جنوبی که میزبان بازی‌های المپیک زمستانی امسال است تمایل خود را برای میزبانی بازی‌های آسیایی زمستانی سال 2021 میلادی به صورت مشترک با کره شمالی ابراز کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:41
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر ترکیه اعلام کرد: مسائل جهان و منطقه بدون حضور ترکیه حل نمی‌شود.
یکشنبه 06 اسفند - 09:41
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق بر تمایل کشورش در به دست آوردن سامانه موشکی «اس - ۴۰۰» روسیه برای دفاع از خود تاکید کرده و گفت، آمریکا تمایلی به مجهز کردن عراق ندارد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:38
«خبرگزاری ایسنا» اولین سفر رئیس جمهوری مکزیک به آمریکا برای دیدار با همتای آمریکایی‌اش پس از تماس تلفنی تند و تیز دو رهبر و تاکید طرف آمریکایی بر ساخت یک دیوار مرزی، به تعویق افتاد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:34
«خبرگزاری ایسنا» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل پس از تصویب آتش‌بس یک ماهه سوریه در شورای امنیت، تاکید کرد، اگر گروه‌های تروریستی غیرنظامیان را در طول این یک ماه حتی با یک خمپاره هدف قرار دهند، دولت سوریه حق پاسخ به آنها را برای خود محفوظ می‌داند.
یکشنبه 06 اسفند - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» چندین تن از اعضای ارشد محافظه‌کاران آلمان با درخواست اینکه این حزب به منظور جذب هرچه بیشتر آرا به سمت راست گرایی تمایل پیدا کند، چالشی جدید را برای آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور در آستانه اعلام وزرای انتخابی کابینه توسط او در امروز (یکشنبه) ...
یکشنبه 06 اسفند - 09:08
«خبرگزاری ایسنا» معترضان کره جنوبی امروز(یکشنبه) تلاش کردند تا مسیر کاروان هیات کره شمالی را که برای حضور در مراسم اختتامیه بازی‌های المپیک زمستانی به این کشور رفته بود، ببندند اما این کاروان مسیر خود را تغییر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 08:57
«خبرگزاری ایسنا» یک مقام چینی گفت، اگر پکن متوجه هرگونه نقض قطعنامه‌های شورای امنیت درباره کره‌شمالی شود با جدیت با آن برخورد خواهد کرد. اخیرا سومین مورد انتقال کشتی به کشتی کالا طی یکماه گزارش شده که مشکوک به نقض تحریم‌هاست.
یکشنبه 06 اسفند - 06:30
«همشهری آنلاین» شهر لاهور که از آن به عنوان مرکز فرهنگی پاکستان نام برده می شود برای بسیاری از مردم جهان نامی آشناست، اما خیلی از مردم در اقصی نقاط دنیا از بخش قدیمی این شهر که به لاهور اندرون یا لاهور قدیم معروف است و مرکز شکوه و عظمت پاکستان به شمار می ر...
دوشنبه 07 اسفند - 00:30
«پارسینه» منابع خبری در ساعات پایانی روز یکشنبه از وقوع یک انفجار مهیب در شهر «لستر» انگلستان خبر دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 16:23
«پارسینه» تصاویر ماهواره ای اسرائیل فاش کرده اند که دو جنگنده رادارگریز روسیه در سوریه مستقر هستند. یک مقام روس ورود این هواپیماها را پیامی به اسرائیل خوانده است.
یکشنبه 06 اسفند - 15:49
«پارسینه» یک روزنامه فرانسوی از جاسوسی یک عضو موساد از وزارت دفاع این کشور پرده برداشت.
یکشنبه 06 اسفند - 12:26
«پارسینه» شب گذشته و یک هفته پس از شدت گرفتن درگیری ها در غوطه شرقی دمشق، شورای امنیت سازمان ملل متحد به آتش بس یک ماهه در این کشور رای داد، اما به نظر نمی رسد این آتش بس هم به پایان بحران کمک کند.
دوشنبه 07 اسفند - 04:40
«خبرگزاری مهر» نیروهای عراقی در حمله به مخفیگاه عناصر داعش در غرب موصل ۳۰ تن از تروریست ها را به هلاکت رساندند.
یکشنبه 06 اسفند - 18:45
«خبرگزاری مهر» ارتش و کمیته های مردمی یمن تجمع نظامیان سعودی و مزدوران آنها در شهر مرزی جیزان را با موشک «کاتیوشا» هدف قرار دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 12:07
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن استقبال از تعیین زمان انتقال سفارت آمریکا به قدس از ترامپ برای افتتاحیه سفارت جدید واشنگتن دعوت کرد.
یکشنبه 06 اسفند - 19:19
«خبرگزاری مهر» رئیس‌جمهوری ترکیه با اشاره به بازداشت «صالح مسلم» رهبر سابق حزب دموکراتیک کُردهای سوریه در جمهوری چک اعلام کرد: انتظار داریم جمهوری چک سرکرده پ‌ی‌د را به ترکیه تحویل دهد.
یکشنبه 06 اسفند - 09:21
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:رئیس‌ جمهور ترکیه در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر کشتار غیرنظامیان در عملیات شاخه زیتون در سوریه گفت: کشتار غیرنظامیان در خون ما نیست.
یکشنبه 06 اسفند - 09:18
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:رئیس‌ جمهور عراق در نشست با هیات رسانه‌ای عربستان تاکید کرد، عراق در درگیری‌های منطقه‌ای از هیچ طرفی جانبداری نمی‌کند و باید یک عضو فعال در حل مشکلات و مسائل منطقه باشد.
دوشنبه 07 اسفند - 04:30
«همشهری آنلاین» شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر در گفت وگو با روزنامه فرانسوی «لوفیگارو» گفت: ایران بخش واقعی از منطقه بزرگ ما محسوب می‌شود و گفت‌وگو با تهران ضرورت دارد.
یکشنبه 06 اسفند - 17:36
وزارت دادگستری ترکیه:
«خبرگزاری مهر» وزارت دادگستری ترکیه اعلام کرد که تلاش‌های خود برای استرداد رهبر سابق حزب دموکراتیک کُردهای سوریه از جمهوری چک را به کار خواهد گرفت.
یکشنبه 06 اسفند - 12:34
«خبرگزاری ایسنا» مسئولان قضایی ازبکستان از دستگیری دادستان سابق این کشور به اتهام رشوه، سوءاستفاده از قدرت و اخاذی خبر دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 16:46
در تماسی تلفنی با مرکل و ماکرون:
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری روسیه در تماسی تلفنی با صدر اعظم آلمان و رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد: آتش‌بس در سوریه شامل گروه‌های تروریستی نمی‌شود.
یکشنبه 06 اسفند - 15:59
«خبرگزاری مهر» یک رسانه غربی از وقوع درگیری سنگین میان ارتش سوریه و گروه های تروریستی حاضر در غوطه شرقی خبر داد.
یکشنبه 06 اسفند - 17:57
«خبرگزاری مهر» منابع عراقی از خطری که جنوب یکی از غنی‌ترین استانهای عراق را از سوی بازمانده های داعش تهدید می کند، خبر دادند.
یکشنبه 06 اسفند - 17:54
«خبرگزاری مهر» معاون نخست‌ وزیر و سخنگوی دولت ترکیه پیرامون قطعنامه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل درباره آتش بس ۳۰ روزه در سوریه اعلام کرد: قطعنامه آتش‌بس در سوریه تأثیری بر عملیات شاخه‌زیتون ندارد!
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است