مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری در صدر رسانه ها


پنجشنبه 06 اردیبهشت - 18:56
«همشهری آنلاین» مراسم اهدای جایزه بهترین فیلم سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از نگاه منتقدان پنجشنبه ۶ اردیبهشت در «گذر اجتماعات» کاخ سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 14:56
«همشهری آنلاین» رامبد جوان مجری اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر شد.
جمعه 07 اردیبهشت - 03:25
«خبرگزاری ایسنا» ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان جهان اسلام از روز پنجشنبه آغاز شد. مسابقاتی که پس از برگزاری چند دوره در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد، این بار نیز در مشهد برگزار می‌شود.
جمعه 07 اردیبهشت - 01:21
احمد شاکری:
«خبرگزاری ایسنا» احمد شاکری می‌گوید با توجه به قابلیت فضای مجازی در زمینه معرفی تازه‌های نشر و وجود فروشگاه‌های اینترتی کتاب، برگزاری نمایشگاه کتاب به این صورت ریسک بزرگی است.
جمعه 07 اردیبهشت - 00:43
«خبرگزاری ایسنا» شاه و فرح وارد سالن سینما شدند. همه برای آن‌ها ایستادند ما هم می‌خواستیم بایستیم اما سیدعباس مانع شد. گفتم: «بی‌احترامیه اگه بلند نشیم!»
جمعه 07 اردیبهشت - 00:21
«خبرگزاری ایسنا» من خبرنگار هستم و اجازه ندارم خود را سانسور کنم.... در دوران انقلاب اسلامی عکس می‌گرفتم و خود را یک تاریخ‌نگار می‌دانستم.... به من گفته شد که عکس‌هایی را نگیرم، اما من به آنها گفتم این برای تاریخ است ... همان عکس را به آژانس مگنوم فرستادم. ...
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 20:25
/این خبر در حال تکمیل است/
«خبرگزاری ایسنا» مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر پنجشنبه ششم اردیبهشت‌ماه در تالار وحدت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مهمانان خارجی جشنواره از جمله الیور استون در تالار وحدت برگزار شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 20:02
این خبر به روز می شود
«خبرگزاری مهر» برگزیدگان سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در بخش های مختلف معرفی شده و جوایز خود را در اختتامیه جشنواره دریافت کردند.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 19:29
پایان سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر
«خبرگزاری مهر» مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان سینمایی و سینماگران امروز ۶ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 19:29
پایان جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۶
«خبرگزاری مهر» مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان سینمایی و سینماگران امروز ۶ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 19:29
با حضور وزیر ارشاد
«خبرگزاری مهر» مراسم اختتامیه جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور مسئولان سینمایی و سینماگران دقایقی پیش آغاز شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 16:18
«خبرگزاری ایسنا» پیکر تنها بازمانده نسل عاشیق‌های شمال خراسان صبح امروز در کنار استاد آقاجان عطایی در امامزاده حمزه رضای روستای زیارت شیروان آرام گرفت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 15:31
«خبرگزاری مهر» جایزه سینماتک آمریکایی برای تجلیل از بردلی کوپر به وی اهدا می‌شود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 15:24
«خبرگزاری مهر» فیلم برتر سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از نگاه حلقه منتقدان ایرانی انتخاب شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 15:16
گالری گردی در پایتخت؛
«خبرگزاری مهر» نمایشگاه نقاشی های احمدرضا احمدی، بزرگمهر حسین پور و شیرین اتحادیه از جمله نمایشگاه‌های هنری است که روز جمعه ۷ اردیبهشت در گالری های تهران افتتاح می شود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 14:59
یک نویسنده پیشکسوت:
«خبرگزاری ایسنا» محمد محمدعلی از تجربه‌های خود در نوشتن و مسائل مختلفی که در ادبیات وجود دارد گفت. او درباره خود گفت که ۱۸ سال روزی ۴ ساعت خوابیده است، ۴۰ سال دویده تا حرفی برای گفتن داشته باشد و این‌که اگر قرار باشد به عقب برگردد، کاری جز نوشتن بلد نیست.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:57
«خبرگزاری مهر» نمایش «رقص کاغذ پاره ها» به کارگردانی بهمن معتمدیان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:48
«خبرگزاری مهر» در هشتمین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر فیلم‌های «شکار اشباح»، «نایلا و انقلاب»، «دایان» و «باران حمص» در بخش «زیتون های زخمی» به نمایش درمی آید.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:39
«خبرگزاری مهر» فیلم مشترک دمین شازل و رایان گاسلینگ با عنوان «اولین مرد» در جشنواره سینما کان با اقبال روبه رو شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:37
«خبرگزاری مهر» کنسرت گروه فولکلور دولتی آلتونیان ارمنستان با همکاری خانه هنرمندان ایران، سفارت ارمنستان و باشگاه فرهنگی آرارات تهران برگزار می‌شود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:26
«خبرگزاری مهر» رامبد جوان اجرای اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر را که عصر پنجشنبه ۶ اردیبهشت برگزار می شود، برعهده دارد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 13:19
«خبرگزاری مهر» سید وحید حسینی نامی با فیلم «کل به جزء» در جشنواره فیلم ترکیه حضور پیدا می کند.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 12:56
«خبرگزاری ایسنا» یکی از شرکت کنندگان ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان جهان اسلام با اشاره به تجربه حضور خود در ایران برای شرکت در این رقابت‌ها می‌گوید: ایران، کشوری متفاوت با آنچه در اخبار می شنویم، است.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 12:51
«خبرگزاری ایسنا» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت: در آینده نزدیک سیستان و بلوچستان هم در کنار هفت استان دیگر مقصدی برای کاروان راهیان نور خواهد شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 12:35
«خبرگزاری مهر» استاد خلیل یوسفی هنرمند بزرگ موسیقی مقامی خراسان شمالی روز گذشته چهارشنبه ۵ اردیبهشت درگذشت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 12:32
یادداشتی از بهمن نامورمطلق؛
«خبرگزاری مهر» معاون سابق صنایع‌دستی کشور در یادداشتی که به مناسبت درگذشت ماه نسا شهسواری نوشته، گلیم‌های او را رنگین کمان زمینی و پیوند دهنده گذشته و آینده دانسته است.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 12:21
یک هفته با گردشگری و میراث فرهنگی؛
«خبرگزاری مهر» برگزاری مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ بعداز۴ماه از شروع سال میلادی و کشف مومیایی دردسرساز در حرم عبدالعظیم از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 11:46
محمدعلی باشه آهنگر در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» محمدعلی باشه آهنگر کارگردان سینما جریان فعلی سینمای ایران را نزدیک به سینمای آمریکای لاتین دانست.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 11:46
محمدعلی باشه آهنگر در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» محمدعلی باشه آهنگر کارگردان سینما، جریان فعلی سینمای ایران را نزدیک به سینمای آمریکای لاتین دانست.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 10:56
با همکاری ۲ کمپانی سرشناس هالیوود
«خبرگزاری مهر» ۲ کمپانی سرشناس هالیوودی قصد دارند تا ماجرای تحقیقات نیویورک تایمز علیه هاروی واینستین تهیه کننده فاسد هالیوودی را فیلم کنند.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 10:54
در گعده فیلمسازان جوان سینمای انقلاب مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» هفتمین گعده هفتگی فیلمسازان جوان سینمای انقلاب با نقد و بررسی مستند «عالی نسب» به کارگردانی مهدی عوض زاده در حسینیه هنر برگزار شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 10:13
در آستانه نمایشگاه کتاب صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» ترجمه دو کتاب دیگر از مجموعه داستان‌های «استینک» نوشته مگان مک دونالد، در آستانه نمایشگاه کتاب تهران توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 10:11
«خبرگزاری مهر» فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری، برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی بخش مسابقه بین‌الملل چهاردهمین دوره جشنواره تالکای شیلی شد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 09:58
قائم مقام نمایشگاه به مهر خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» به گفته قائم مقام نمایشگاه کتاب، پس از موافقت رئیس این نمایشگاه با تعلیق دوساله آراء ناشران متخلف، این دسته از ناشران که تعدادشان حدود ۲۰۰ مورد است، در نمایشگاه امسال ثبت‌نام شدند.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 09:49
در دومین سال برگزاری
«خبرگزاری مهر» دبیر همایش علمی «نمایش درمانی ایران» اعلام کرد که دوره دوم این همایش ۱۹ اردیبهشت در مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 09:30
یک هفته با کتاب؛
«خبرگزاری مهر» انتشار اخبار مربوط به تعطیلی مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی و پاسخ این مرکز و همچنین معرفی‌نامزدهای جوایز ادبی پوشکین و زنان بریتانیا از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 09:28
اجرای دوباره پروژه «الواح پولادین»
«خبرگزاری مهر» سومین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران طی روزهای پایانی برگزاری میزبان علاقه مندان موسیقی با اجرای چند کنسرت ایرانی و بین المللی خواهد بود.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 09:26
جلیل فرجاد در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» جلیل فرجاد بازیگر تلویزیون درباره بازی خود در سریال «نفوذ» و اینکه نقش حساسی بر عهده دارد، سخن گفت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 08:27
حاتمی کیا در اهواز:
«خبرگزاری مهر» اهواز - کارگردان فیلم سینمایی «به وقت شام» گفت:  وقتی این شور و استقبال از فیلم را می بینم، تنم می لرزد چرا که انتظار این انرژی بالا از سوی مردم بابت فیلم را نداشتم.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 21:28
«همشهری آنلاین» مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر پنجشنبه ۶ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد و برگزیدگان خود را شناخت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 10:47
«همشهری آنلاین» عباس عطار عکاس ایرانی که مدتی رئیس آژانس عکس «مگنوم» بود، درگذشت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 16:44
«خبرگزاری ایسنا» بابک شهرکی و بردیا صدر نوری در حالی قطعاتی را از زنده یاد همایون خرم در کنسرتی بی‌کلام اجرا می‌کنند که اعلام شده است تمامی آثاری که اجرا می‌شود، با اجازه خانواده زنده یاد همایون خرم برای کنسرت تنظیم شده است.  
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 17:01
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت خارجه درگذشت زنده یاد عباس عطار عکاس برجسته ایرانی را به جامعه هنری ایران و دیگر کشورهای جهان و خانواده و علاقه مندان آثار ارزشمند وی در اقصی نقاط عالم تسلیت گفت.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 16:20
«خبرگزاری ایسنا» حلقه‌ منتقدان سی و ششمین جشنواره جهانی فجر، فیلم برگزیده این رویداد سینمایی را معرفی کرد.
پنجشنبه 06 اردیبهشت - 20:25
«خبرگزاری ایسنا» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی گرفتند و مجید مجیدی هم جایزه اخلاق را دریافت کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است