ورزشی 12:48 - 07 مرداد 1394
باشگاه خبرنگاران برنامه کامل جام جهانی والیبال ۲۰۱۵
سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از ۱۷ شهریورماه آغاز می شود و در مدت ۱۶ روز این رقابتها ۱۳۲ مسابقه برگزار میشود.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان 12 کشور در این رقابتها که به میزبانی سه شهر ژاپن برگزار میشود شرکت میکنند که هر تیم در مدت این مسابقات 11 دیدار انجام میدهد.
در نهایت تیمها بر اساس نتایج به دست آمده در رتبههای اول تا دوازدهم قرار خواهند گرفت که دو تیم برتر مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست میآورند.
برنامه کامل جام جهانی والیبال به وقت تهران به شرح زیر است:
*شهر هاماماتسو:
*سه شنبه 17 شهریور:
کانادا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – آرژانتین ساعت 7:40
آمریکا – استرالیا ساعت 10:40
روسیه – ونزوئلا ساعت 10:40
لهستان – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
*چهارشنبه 18 شهریور:
استرالیا – ایتالیا ساعت 7:40
ونزوئلا – آرژانتین ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا - کانادا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ایران ساعت 10:40
لهستان – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – آمریکا ساعت 14:50
*پنج شنبه 19 شهریور:
ایتالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ایران – ونزوئلا ساعت 7:40
کانادا - آمریکا ساعت 10:40
آرژانتین – لهستان ساعت 10:40
روسیه – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – استرالیا ساعت 14:50
جمعه 20 شهریورماه استراحت تیم ها
*شنبه 21 شهریور:
آمریکا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – لهستان ساعت 7:40
استرالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ونزوئلا ساعت 10:40
آرژانتین – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – کانادا ساعت 14:50
*یکشنبه 22 شهریور:
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آمریکا ساعت 7:40
لهستان – ونزوئلا ساعت 7:40
استرالیا - کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – ایران ساعت 14:10
ژاپن – ایتالیا ساعت 14:50
روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر اوزاکا
*شهر اوزاکا:
*چهارشنبه 25 شهریور:
آمریکا – ونزوئلا ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آرژانتین ساعت 7:40
ایتالیا – ایران ساعت 10:40
کانادا – لهستان ساعت 10:40
روسیه – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
*پنج شنبه 26 شهریور:
آمریکا – ایران ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – لهستان ساعت 7:40
ایتالیا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – ونزوئلا ساعت 14:50
*جمعه 27 شهریور:
آمریکا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
روسیه – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ونزوئلا – ایتالیا ساعت 10:40
آرژانتین – کانادا ساعت 10:40
استرالیا - لهستان ساعت 14:40
ژاپن – ایران ساعت 14:50
روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر توکیو
*شهر توکیو:
*دوشنبه 30 شهریور:
روسیه – ایتالیا ساعت 6:40
نماینده اول و دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 6:40
کانادا – ونزوئلا ساعت 9:40
ژاپن – آرژانتین ساعت 9:45
آمریکا - لهستان ساعت 12:40
ایران – استرالیا ساعت 12:40
*سه شنبه 31 شهریور:
آرژانتین – ایتالیا ساعت 5:40
ونزوئلا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
ایران – کانادا ساعت 8:40
لهستان – ژاپن ساعت 8:45
روسیه – آمریکا ساعت 11:40
استرالیا – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 11:40
*چهارشنبه یکم مهر:
ایتالیا – لهستان ساعت 5:40
ایران – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – کانادا ساعت 8:40
روسیه – ژاپن ساعت 8:45
آرژانتین – آمریکا ساعت 11:40
ونزوئلا – استرالیا ساعت
انتهای پیام/
در نهایت تیمها بر اساس نتایج به دست آمده در رتبههای اول تا دوازدهم قرار خواهند گرفت که دو تیم برتر مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست میآورند.
برنامه کامل جام جهانی والیبال به وقت تهران به شرح زیر است:
*شهر هاماماتسو:
*سه شنبه 17 شهریور:
کانادا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – آرژانتین ساعت 7:40
آمریکا – استرالیا ساعت 10:40
روسیه – ونزوئلا ساعت 10:40
لهستان – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
*چهارشنبه 18 شهریور:
استرالیا – ایتالیا ساعت 7:40
ونزوئلا – آرژانتین ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا - کانادا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ایران ساعت 10:40
لهستان – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – آمریکا ساعت 14:50
*پنج شنبه 19 شهریور:
ایتالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ایران – ونزوئلا ساعت 7:40
کانادا - آمریکا ساعت 10:40
آرژانتین – لهستان ساعت 10:40
روسیه – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – استرالیا ساعت 14:50
جمعه 20 شهریورماه استراحت تیم ها
*شنبه 21 شهریور:
آمریکا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – لهستان ساعت 7:40
استرالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ونزوئلا ساعت 10:40
آرژانتین – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – کانادا ساعت 14:50
*یکشنبه 22 شهریور:
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آمریکا ساعت 7:40
لهستان – ونزوئلا ساعت 7:40
استرالیا - کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – ایران ساعت 14:10
ژاپن – ایتالیا ساعت 14:50
روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر اوزاکا
*شهر اوزاکا:
*چهارشنبه 25 شهریور:
آمریکا – ونزوئلا ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آرژانتین ساعت 7:40
ایتالیا – ایران ساعت 10:40
کانادا – لهستان ساعت 10:40
روسیه – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
*پنج شنبه 26 شهریور:
آمریکا – ایران ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – لهستان ساعت 7:40
ایتالیا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – ونزوئلا ساعت 14:50
*جمعه 27 شهریور:
آمریکا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
روسیه – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ونزوئلا – ایتالیا ساعت 10:40
آرژانتین – کانادا ساعت 10:40
استرالیا - لهستان ساعت 14:40
ژاپن – ایران ساعت 14:50
روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر توکیو
*شهر توکیو:
*دوشنبه 30 شهریور:
روسیه – ایتالیا ساعت 6:40
نماینده اول و دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 6:40
کانادا – ونزوئلا ساعت 9:40
ژاپن – آرژانتین ساعت 9:45
آمریکا - لهستان ساعت 12:40
ایران – استرالیا ساعت 12:40
*سه شنبه 31 شهریور:
آرژانتین – ایتالیا ساعت 5:40
ونزوئلا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
ایران – کانادا ساعت 8:40
لهستان – ژاپن ساعت 8:45
روسیه – آمریکا ساعت 11:40
استرالیا – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 11:40
*چهارشنبه یکم مهر:
ایتالیا – لهستان ساعت 5:40
ایران – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – کانادا ساعت 8:40
روسیه – ژاپن ساعت 8:45
آرژانتین – آمریکا ساعت 11:40
ونزوئلا – استرالیا ساعت
انتهای پیام/
برنامه کامل جام جهانی والیبال ۲۰۱۵ عرش نیوز
6830063
پربازدید ها
پر بحث ترین ها
مهمترین اخبار ورزشی
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» مجمع انتخابات فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی ۲۵ اردیبهشت برگزار میشود و سوابق مدیریتی ۶ کاندیدا برای شرکت در انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان به تایید رسیده است.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» تیم بسکتبال شهرداری گرگان از امشب (پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳) کار خود در سری فینال سوپرلیگ غرب آسیا را آغاز میکند.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» قهرمان مسابقات اسکیت آزاد گفت: نبود پیست استاندارد تنها مشکل ما است، چون باید در این پیستها مسابقه بدهیم.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» بازیکن سابق پرسپولیس گفت: حرفهای گری بازیکنانمان برگ برنده بازی با آلومینیوم است، چون سرخپوشان تیمی را دستکم نمیگیرند.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» دروازه بان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اتفاقی در مالکیت رخ نداده و به ظاهر سرخپوشان را واگذار کردهاند.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» رئیس کنسرسیوم بانکهای خریدار پرسپولیس از پرداخت ۱۰ درصد دیگر از مطالبات معوقه بازیکنان سرخپوش خبر داد.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» رئیس هیئت کشتی خوزستان گفت: حضور یک سرمربی از استان خوزستان در ردههای مختلف تیمهای ملی کشتی فرنگی حق این استان است.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» تیم فوتبال یوکوهاما مارینوس ژاپن با برتری برابر اولسان اچ دی کرهجنوبی به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» رئیس فدراسیون والیبال ایران طی حکمی امیرحسین منظمی را به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون منصوب کرد.
ورزشی
«باشگاه خبرنگاران» ممکن است حق امضا از خطیر در باشگاه استقلال گرفته شود.