ورزشی 19:04 - 19 مهر 1397

یک نقره و یک برنز دیگر برای پرتابگران بانوی ایران 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، در رشته دو و میدانی، ماده پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ بانوان، فرشته مرادی مقدم، بتول جهانگیری و فائزه کرمانی سه ورزشکار کشورمان وارد مسابقه شدند و با حریفانی از عراق، قطر، کویت، امارات و چین رقابت کردند. 

 در این دسته، فائزه کرمانی توانست با رکورد ۱۷.۲۲ پس از پرتابگر چینی، صاحب گردن آویز نقره شود. بتول جهانگیری نیز با رکورد ۱۰.۶۰ در رتبه سوم قرار گرفت تا برنز را به کاروان ایران هدیه بدهد. البته جهانگیری از کلاس پایین تر در این رقابت شرکت می کرد و به همین علت فاصله رکوردش با نفر دوم، زیاد بود. اما فرشته مرادی مقدم نیز با رکورد ۱۳.۶۴ در مکان ششم جدول رده بندی قرار گرفت تا با وجود رکورد خوبی که برجای گذاشته بود، دستش از کسب مدال، خالی بماند.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:

۱-  شاهین ایزدیار - شنا

۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴

۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر

۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک

۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲

۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد

۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم

۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر

۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 

۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰

​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک

۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم

۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳

۱۷- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان

۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج

۲۱ - امید کریمی - شطرنج

۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی

​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی

​۲۴ - وحید نوری - جودو

​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W۱

​۲۶-  احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم

۲۷- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹

۲۸ - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۲۹ - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۳۰ - شاهین ایزدیار - ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰

​۳۱ - مهناز امینی - پرتاب نیزه

۳۲ - امید ظریف صنایع - ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ 

​۳۳ - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان

۳۴ - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه

۳۵- مهدی علیزاده

۳۶- حامد امیری

​۳۷ - تیم ملی والیبال نشسته مردان

​۳۸ - علی نجیمی - دوی ۴۰۰ متر 

​۳۹ - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه

​۴۰ - امان الله پاپی - پرتاب نیزه 

​۴۱ - حمید اسلامی - دوی ۱۵۰۰ متر 

نقره:

۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه

۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک

۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم

۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه

۵ - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک

۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر

۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه

۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲

۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 

۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 

۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 

۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج

۱۷ - تیم شطرنج مردان

۱۸ - تیم شطرنج بانوان

​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی

۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری

۲۱ - هاشم رستگاری - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

​۲۳- جلیل باقری

۲۴ - هاجر صفرزاده - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲ 

۲۵ - تیم جودو نابینایان

۲۶ - شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰

۲۷ - محمد خالوندی - پرتاب نیزه

۲۸ - فائزه کرمانی - پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴

برنز:

۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه

۲ - زهرا برناکی - پرش طول

۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز

۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک

۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم

۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم

۷ - علی امیدی – دو و میدانی

۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر

​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر

۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳

۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک

​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری

​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 

​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی

​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج

۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز

​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان

۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان

۲۳ - قاسمی - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۴ - فرهاد کهریزی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶

​۲۵ - هاجر صفرزاده - ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲

۲۶ - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵

۲۷- محسن کائیدی

۲۸ - ژیلا یوسفی - پرتاب دیسک

۲۹ - محمد الوان پور - پرتاب نیزه 

۳۰ - بتول جهانگیری - پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴

 

پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار ورزشی

ورزشی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های مقدماتی فوتبال بانوان جوانان آسیا با حضور ۲۵ تیم از ۲۸ مهر تا ۶ آبان برگزار می شود و تیم فوتبال جوانان کشورمان در این رقابت‌ها در گروه F با تیم‌های میانمار و لائوس همگروه است. بر همین اساس پس از برگزاری اردوهای مخت...
ورزشی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، منصور مهدی‌زاده دارنده سه مدال طلا و یک برنز جهان، طلای بازیهای آسیایی و نفر چهارم المپیک ۱۹۶۴ توکیو طی مراسم ویژه ای در مجمع عمومی اتحادیه جهانی کشتی در شهر بوداپست مجارستان محل برگزاری رقابت های جهانی به عضویت تالار مشاهیر ای...
ورزشی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، الحاجی گرو در ابتدای فصل جاری رقابت های لیگ برتر به استقلال تهران پیوست تا بتواند جای خالی مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال تهران را پس از رفتن از این تیم پر کند اما هنوز نتوانسته است انتظارات را برآورده کند و حتی شائبه جدایی...
ورزشی
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی بایرن مونیخ می‌گوید تیمش به زودی به کسب نتایج خوب در لیگ آلمان خواهد کرد.
ورزشی
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی فدراسیون فوتبال مراکش شایعه حضور کی‌روش در تیم ملی این کشور را رد کرد.
ورزشی
«خبرگزاری ایسنا» دبیر فدراسیون وزنه‌برداری عنوان کرد اسامی تیم ایران را به صورت کامل به فدراسیون جهانی اعلام کرده اند و ناقص منتشر شدن آن اشتباه خود IWF است.
ورزشی
«همشهری آنلاین» سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان در بوینس آیرس آرژانتین خاتمه یافت و کاروان ورزشی ایران با کسب ۷ مدال طلا، ۳ نقره و ۴ برنز و صعود ۱۷ پله‌ای نسبت به دوره قبل در رده هفتم این بازی‌ها جای گرفت.
ورزشی
«همشهری آنلاین» هفته دوم لیگ برتر آقایان روز پنجشنبه ٢٦ مهر ماه آغاز و روز جمعه به پایان رسید.
ورزشی
«خبرگزاری ایسنا» کلینیک داوری رقابت های کشتی قهرمانی جهان با موضوع اجرای قوانین جدید داوری دیروز در محل برگزاری این رقابت ها برگزار شد.
ورزشی
«همشهری آنلاین» تیم بوشهر با غلبه بر تیم تهران بر سکوی قهرمانی اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوا ایستاد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است