به گفته پیمان سنندجی خط یک در مسیر میدان راهآهن، میدان امامحسین راهاندازی میشود که در مسیر رفت آن میدان راهآهن، شوش غربی، میدان شوش، شوش شرقی، 17شهریور جنوبی، میدان خراسان، 17شهریور شمالی، میدان شهدا، پیروزی، خیابان افروز، خیابان منتظری، خیابان خشکبارچی، خیابان اقبال لاهوری، خیابان دماوند نبش اقبال تحت پوشش خواهد بود.
خط یک شبانه در مسیر برگشت نیز از دماوند، امام علی جنوب، صفا به غرب، منتظری، خشکبارچی، پیروزی، افروز، شهبازی، 17شهریور جنوب، شهدا، میدان خراسان، 17شهریور جنوبی، تیر دوقلو، خیابان شوش، میدان راهآهن عبور خواهد کرد. خط2 اتوبوس شبانه هم از پایانه جنوب حرکت کرده و بعد از طی ایستگاههایی مجددا به همین مکان بازمیگردد.
6678075