به گزارش ایسنا، مرحله دوم جایزه بزرگ باشگاه های کشور روزهای 29 و 30 مرداد ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد که در پایان مسابقات کشتی فرنگی که با حضور شش تیم و به صورت دوره ای برگزار شد تیم مرکز جراحی پاستور اندیمشک با 5 پیروزی و بدون شکست قهرمان شد و تیمهای صبای قم و نفت مسجد سلیمان در رده های بعدی قرار گرفتند.
در کشتی آزاد هم تیم بیمه رازی با پنج برد به مقام قهرمانی رسید و تیمهای گاز مازندران و شورای شهر کرج در رده های بعدی قرار گرفتند.
رده بندی تیمی و انفرادی کشتی فرنگی:
رده بندی انفرادی:
59 کیلوگرم: 1- سامان عبدولی (نفت مسجد سلیمان) 2- عبدالمحمد پاپی (اندیمشک) 3- مصیب اکبری (پیام نوری) 4- محمد سلطانی (کرج) 5- ایمان داودی (صبای قم)
66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند (اندیمشک) 2- اباذر نورزاده (کرج) 3- وحید میرفتح الهی (صبای قم) 4- فرشاد عیسوند (نفت مسجد سلیمان) 5- عباس هوشمند (صبای قم)
71 کیلوگرم: 1- رامین طاهری (نفت) 2- رسول گرمسیری (اندیمشک) 3- برومند اصلان (پیام نور) 4- فرشاد بلفکه (کرج) 5- جعفر توسلی (صبای قم) 6- داود رستمی (شهدای هفتم تیر)
75 کیلوگرم: 1- فرشاد رستمی کیا (اندیمشک، 2- وحید بابایی جعفری (نفت مسجد سلیمان) 3- امیرحسین مولایی (صبای قم) 4- مهرداد بهرامی (شهدای هفتم تیر) 5- میثم شریفی (پیام نور)
80 کیلوگرم: 1- مهدی هدایی (اندیمشک) 2- علی زینتی رفا (قم) 3- علی شریفی (نفت مسجد سلیمان) 4- مهدی ابراهیمی (شورای شهر کرج)
85 کیلوگرم: 1- داود عابدین زاده (شورای شهر کرج) 2- سامان عزیزی (شهدای هفتم تیر) 3- میلاد خسروی (صبای قم) 4- مصطفی خاقانی (اندیمشک) 5- ابوالضل فلاح دوست (پیام نور) 6- محمد رسولی (نفت مسجد سلیمان)
98 کیلوگرم: 1- مصطفی صالحی زاده (نفت مسجد سلیمان) 2- صمد کاظمی (پیام نور) 3- علی علیاری (شهدای هفتم تیر) 4- حسین فتحی زاهد (صبای قم) 5- مهدی پورشایان (پیام نور) 6- مهدی زودآشنا (شورای شهر کرج)
130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (اندیمشک) 2- مسعود نعمت چگانی (نفت مسجد سلیمان) 3- مهدی نوری (صبای قم) 4- بهنام شجعی (شهدای هفتم تیر) 5- پارسا نظری (پیام نور)
رده بندی تیمی:
1- مرکز جراحی پاستور اندیمشک 5 برد
2- صبای قم 4 برد
3- نفت مسجد سلیمان 3 برد
4- دانشگاه پیام نور 2 برد
5- شورای اسلامی شهر کرج 1 برد
6- شهدای هفتم تیر تهران بدون برد
رده بندی انفرادی و تیمی کشتی آزاد:
رده بندی انفرادی:
57 کیلوگرم: 1- نریمان اسرافیل اف (بیمه رازی) 2- مهران رضا زاده (گاز مازندران) 3- محمد طهماسبی زاده (کرج) 4- محسن ملکی (جهان بخت توفیق) 5- جواد داداشی (ستارگان ساری) 6- مسلم نادری خادم (کفایتی مشهد)
61 کیلوگرم: 1- مصطفی آقاجانی (بیمه رازی) 2- عباس دباغی (گاز مازندران) 3- مهران شیخی (شورای شهر کرج) 4- سعید توحیدی (کفایتی مشهد) 5- سید محمد حسینی (ستارگان ساری) 6- سینا امینی (ستارگان ساری)
65 کیلوگرم: 1- ماگومد قربان علی اف (بیمه رازی) 2- صائب کلانتری (گاز مازندران) 3- محمدرضا سرگو (شورای شهر کرج) 4- علی اصغر جبلی (ستارگان ساری) 5- مهران بابایی (کفایتی مشهد) 6- کمیل ذبیحی (ستارگان ساری)
70 کیلوگرم: 1- سعید داداش پور (بیمه) 2- پیمان یاراحمدی (گاز مازندران) 3- حمیدرضا زرین پیکر (شورای شهر کرج) 4- مصطفی شیخ (توفیق جهانبخت) 5- ایمان رحمانی زاده (ستارگان ساری) 6- جواد سلیمی (کفایتی مشهد)
74 کیلوگرم: 1- محمود زارع زاده (کفایتی مشهد) 2- حسن طهماسبی (گاز مازندران) 3- علیرضا قاسمی (بیمه رازی) 4- حامد عاشق حسینی (جهانبخت توفیق) 5- امید حسن تبار (ستارگان ساری) 6- محسن عباسی (کرج)
86 کیلوگرم: 1- محمد جواد ابراهیمی (گاز مازندران) 2- احسان امینی (بیمه رازی) 3- مسعود مددی (کرج) 4- رضا بیات (توفیق جهانبخت) 5- پیروز رودپشتی (ستارگان ساری) 6- داود زارع (کفایتی مشهد)
97 کیلوگرم: 1- اسماعیل نجاتیان (کفایتی مشهد) 2- عباس طحان (گاز مازندران) 3- ابوذر اسلامی (ستارگان ساری) 4- حسین شهبازی (جهانبخت توفیق) 5- احسان زندیه (جهانبخت توفیق) 6- کوروش قره شیخ لو (شورای شهر کرج)
125 کیلوگرم: 1- سیدرضا موسوی (بیمه رازی) 2- سید احمد رسولی (کرج) 3- جعفر شمس ناتری (گاز) 4- امیرحسین کیانیان (توفیق جهانبخت)
رده بندی تیمی:
1- بیمه رازی تهران 5 برد
2- گاز مازندران 4 برد
3- شورای اسلامی شهر کرج 3 برد
4- ستارگان ساری 2 برد
5- کفایتی مشهد 1 برد
6- جهانبخت توفیق بدون برد
انتهای پیام
4532356