به گزارش ایسنا، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر از امروز (پنج شنبه) در سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدند نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.
در پایان رقابت های روز نخست نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: پویا دادمرز – پویا ناصرپور
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد – ایمان محمدی
63 کیلوگرم: میثم دلخانی – رضا عباسی
67 کیلوگرم: محمد مراد الیاسی- حسین اسدی
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد – اشکان سعادتی فر
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری- پژمان پشتام
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی – مهدی ابراهیمی
87 کیلوگرم: بهروز هدایت- رامین طاهری
97 کیلوگرم:مهدی بالی- محمدهادی ساروی
130 کیلوگرم: پارسا نظری- علی اکبر یوسفی
نتایج دیدارهای نیمه نهایی:
55 کیلوگرم:
پویا دادمرز 9- محمد دانیالی صفر
پویا ناصرپور 8 - محمد حسینوند صفر
60 کیلوگرم:
مهدی محسن نژاد 9 – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
ایمان محمدی 7 - آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر
63 کیلوگرم:
رضا عباسی 5- رضا مردی 2
میثم دلخانی 7- شیرزاد بهشتی طلا صفر
67 کیلوگرم:
حسین اسدی 4 – کرامت عبدولی صفر
محمد مراد الیاسی 9 – محمد سادات رضایی صفر
72 کیلوگرم:
اشکان سعادتی فر 6 - امیر عبدی 3
امین کاویانی نژاد 8 – محمدرضا رستمی صفر
77 کیلوگرم:
حمیدرضا جعفری 3 عارف حبیب الهی 2
پژمان پشتام 8 – پرهام قنبری صفر
82 کیلوگرم:
جمال اسماعیلی 10 - سید محمد چوبچیان صفر
هادی ابراهیمی 11 - عباس مهدی زاده صفر
87 کیلوگرم:
بهروز هدایت 4 – یوسف قادریان 1
رامین طاهری 4 - مهدی فلاح 3
97 کیلوگرم:
محمدهادی ساروی 5 آرمان علیزاده2
مهدی بالی 5 - علی اکبر حیدری 4
130 کیلوگرم:
علی اکبری یوسفی 2 - شهاب قوره جیلی 1
پارسا نظری 3 (ضربه فنی) - امین میرزازاده صفر
نتایج سایر رقابت های برگزار شده به شرح زیر است:
55 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا خدری 9 – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور 9- علی نوربخش صفر
محمد هادی شعبانی 7- محمد حسینوند پناهی 6
یک چهارم نهایی:
محمد دانیالی 3- مهرگان جهانگیری 1
پویا دادمرز 9 - فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) 4
محمد حسینوند 8- رضا خدری 1
پویا ناصرپور 4- محمدهادی شعبانی 1
60 کیلوگرم:
مقدماتی:
حسین جاویدی 5- مهدی قادری 1
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 11 – محسن شیخی 3
مهرداد مردانی 7- امید آرامی صفر
ایمان محمدی 2- امیرحسین خوانساری صفر
یک چهارم نهایی:
مهدی محسن نژاد 3 (ضربه فنی)- میلاد رضانژاد 1
تیگران میناسیان (ارمنستان) 9- مصیب اکبری صفر
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- حسین جاویدی 2
ایمان محمدی، برنده 1- مهرداد مردانی 1
63 کیلوگرم:
مقدماتی:
میثم دلخانی 3- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش 11- حسین عباسی 2
سعید ارجمند 5- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا 5- هراچیا پوغوسیان 3
یک چهارم نهایی:
رضا مردی 6- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر
رضا عباسی 9 - محمد سلطانی صفر
میثم دلخانی 13- محمد نوربخش 10
شیرزاد بهشتی طلا 3- سعید ارجمند 1
67 کیلوگرم:
مقدماتی:
مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک هشتم نهایی:
حسین اسدی 8- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری 3- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) 8- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی 5- شاهین بداغی 3
وحید میرفتح الهی 3- سامان عبدولی 1
محمد مراد الیاسی 7- سجاد ایمن طلب 1
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده 8- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی 7- مبین جان احمداف (تاجیکستان) 2
یک چهارم نهایی:
حسین اسدی 9- محمدرضا مختاری صفر
کرامت عبدولی 9- سرگئی پاولو (روسیه) صفر
محمد مراد الیاسی 5- وحید میرفتح الهی 3
محمد جواد سادات رضایی 16 – هایک ملکیان (ارمنستان) 7
72 کیلوگرم:
مقدماتی:
امین کاویانی نژاد 10- علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان 8- عباس محب تاش 2
محمدرضا رستمی 8- مصلح الدین اوروکوف 4
یک چهارم نهایی:
امیر عبدی 5- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 4
اشکان سعادتی فر 6- ابوالفضل زینتی رفاه 2
امین کاویانی نژاد 7- محمدرضا گرایی 5
محمدرضا رستمی 3- برومند اصلان 2
77 کیلوگرم:
مقدماتی:
رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری 7- محمد عربی 3
یک چهارم نهایی:
عارف حبیب الهی 3- عظیم گرمسیری صفر
حمیدرضا جعفری 10- محمد شربی نیازی 1
پژمان پشتام 4- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر
پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 1
82 کیلوگرم:
مقدماتی:
عباس مهدی زاده 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 5
کیوان رضایی 9- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی 4- مهرداد بهرامی 1
یک چهارم نهایی:
سید محمد چوبچیان 8- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر
جمال اسماعیلی 7- محمد ناقوسی 2
عباس مهدی زاده 6 (ضربه فنی) – پیام بویری 3
مهدی ابراهیمی 13- کیوان رضایی 12
87 کیلوگرم:
یک چهارم نهایی:
یوسف قادریان 3- سامان عزیزی 1
بهروز هدایت 6- محمد نصرتی 1
رامین طاهری 6- حسین نوری صفر
مهدی فلاح 9 – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) 1
نیمه نهایی:
بهروز هدایت 4- یوسف قادریان 1
97 کیلوگرم:
مقدماتی:
علی اکبر حیدری 12- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) 2
محمد یگانه 10 (ضربه فنی) - کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر
یک چهارم نهایی:
علی اکبر حیدری 2- محمد یگانه 1
آرمان علیزاده 12- داود فلاحی 1
مهدی بالی 5- حسین شکری 1
محمدهادی ساروی 5- مهدی علیاری 3
130 کیلوگرم:
مقدماتی:
پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر 6- محمدرضا عبدیان 2
یک چهارم نهایی:
شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 8- مسعود میرزائیان صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- بهنام مهدی زاده 3
پارسا نظری 3 – محمد سروش رنجبر صفر
انتهای پیام