مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


پنجشنبه 03 اسفند - 00:10
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی سازمان ملل متحد اعلام کرد که موضع سازمان ملل درباره پایان اشغالگری رژیم اسرائیل مشخص است.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:48
«باشگاه خبرنگاران» خبرگزاری آمریکایی اذعان کرد ارتش یمن به‌ رغم یک ماه تجاوزگری‌های تحت رهبری آمریکا، همچنان قادر به اجرای حملات چشمگیر بوده و به عنوان نمونه می‌توان به حمله به یک کشتی در تنگه باب‌المندب طی روزهای اخیر و سرنگون کردن یک پهپاد آمریکایی که ده‌ها...
چهارشنبه 02 اسفند - 23:35
«باشگاه خبرنگاران» عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی، گفت: نشانه‌هایی از توافق اولیه درباره مبادله اسیران با حماس وجود دارد.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:17
«باشگاه خبرنگاران» رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته شدن دست‌کم ۱۰ اسیر صهیونیست در بمباران‌های نوار غزه خبر دادند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:15
«باشگاه خبرنگاران» ینس استولتنبرگ روز چهارشنبه تایید کرد که عقب‌نشینی نیروهای کی‌یف از آودیوکا نشانگر وضعیت دشوار در میدان نبرد با روسیه است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:24
«باشگاه خبرنگاران» کنست مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:39
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه آمریکا امروز در بحبوحه بحران دیپلماتیک بین برزیل و رژیم صهیونیستی بر سر جنگ غزه، با رئیس‌جمهوری برزیل دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:33
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی جنبش انصارالله یمن وتوی پیش‌نویس قطعنامه الجزایر درباره برقراری آتش‌بس در نوار غزه توسط آمریکا را لکه ننگی دانست که از پیشانی این کشور پاک نخواهد شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:44
«باشگاه خبرنگاران» در سومین جلسه استماع دیوان بین‌المللی دادگستری، نمایندگان کشور‌های مصر، کوبا و کلمبیا اشغالگری رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:14
«باشگاه خبرنگاران» دولت انگلیس امروز تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه به بهانه مرگ الکسی ناوالنی منتقد سرشناس دولت مسکو وضع کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:09
«باشگاه خبرنگاران» «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه وزیر خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) گفت نه اوکراین و نه حامیان غربی‌اش به پایان‌بخشیدن به درگیری با روسیه تمایلی ندارند؛ حال آنکه تنها راه برقراری صلح «بی‌طرف‌شدن اوکراین» و پذیرش «واقعیت‌های ارضی جدید» است.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:58
«باشگاه خبرنگاران» معاون نخست وزیر اوکراین تظاهرات کشاورزان لهستانی و مسدود کردن گذرگاه‌های مرزی بین دو کشور با گندم‌های اوکراینی را «تحریک‌آمیز» دانست.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:40
«باشگاه خبرنگاران» با آغاز حمله حماس به اسرائیل، سلسله رویداد‌هایی در غرب آسیا در جریان است که نظم جهانی امریکا را به مخاطره انداخته و نقش چین، روسیه و ایران را بیش‌ از پیش برجسته کرده است. خبرآنلاین روند تضعیف قدرت امریکا در غرب آسیا را بررسی کرده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 14:45
«باشگاه خبرنگاران» معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در واکنش به وتوی پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت گفت آمریکا دشمن اصلی جهان است که خون فلسطینیان را نادیده می‌گیرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 14:37
«باشگاه خبرنگاران» جولیان آسانژ امروز (چهارشنبه) در دادگاه عالی انگلیس حاضر شده و وکلای او برای اینکه به آمریکا فرستاده نشود، تلاش می‌کنند.
چهارشنبه 02 اسفند - 13:44
«باشگاه خبرنگاران» کشف یک بمب مشکوک مربوط به جنگ جهانی دوم در یک شهر جنوبی انگلیس ساکنان را مجبور به تخلیه منازل خود کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 13:40
«باشگاه خبرنگاران» به رغم ادعای مقامات صهیونیستی درباره اختلال در نیروگاه برق، بروز خاموشی در اراضی اشغالی نتیجه حملات متعدد سایبری است.
چهارشنبه 02 اسفند - 12:56
«باشگاه خبرنگاران» معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: آمریکا به دنبال راه‌حلی مسالمت‌آمیز برای درگیری در اوکراین نیست.
چهارشنبه 02 اسفند - 12:48
«باشگاه خبرنگاران» کشاورزان لهستانی با تشدید اعتراض‌ها به اقدامات اتحادیه اروپا و دولت کشورشان در کنترل صادرات و واردات، گذرگاه‌های مرزی اوکراین را مسدود کردند. این اقدام اعتراض کی‌یف را در پی داشت.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:48
«باشگاه خبرنگاران» نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد از هر ۱۰ اروپایی فقط یک نفر معتقد است که اوکراین می‌تواند در جنگ در برابر روسیه پیروز شود.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:25
«باشگاه خبرنگاران» تلویزیون سوریه از حملات موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق خبر داد.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:25
«باشگاه خبرنگاران» تلویزیون سوریه از حملات موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق خبر داد.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:21
«باشگاه خبرنگاران» اظهارات منزجرکننده یک سیاستمدار جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا درباره کشتار کودکان غزه، موجی از نارضایتی را به راه انداخته است.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:10
«باشگاه خبرنگاران» جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا انتظار دارند دولت فدرال به دلیل عدم تصمیم‌گیری در مورد تامین مالی تعطیل شود.
چهارشنبه 02 اسفند - 11:03
«باشگاه خبرنگاران» دادگاه عالی انگلیس پرونده‌ای را که خواهان لغو ارسال تسلیحات از این کشور به اراضی اشغالی شده بود، رد کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 10:33
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: سازمان ملل به تلاش‌های خود برای برقراری آتش‌بس در غزه پس از وتوی آمریکا ادامه می‌دهد.
چهارشنبه 02 اسفند - 10:23
«باشگاه خبرنگاران» یک کارشناس هنگ کنگی گفت مدعیان امروز حقوق‌بشر همان سیاستمداران آمریکایی هستند که اسرائیل را برای انجام ظالمانه‌ترین حملات علیه غزه مسلح کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 10:07
«باشگاه خبرنگاران» تحلیلگر جهان عرب با اشاره به هتک حرمت زنان و دختران فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست، خواستار واکنش جدی جامعه جهانی به ویژه کشور‌های عربی سازشکار شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 09:47
«باشگاه خبرنگاران» نماینده چین در سازمان ملل وتوی قطعنامه آتش‌بس توسط آمریکا در شورای امنیت را به منزله «صدور مجور برای کشتار» دانست. 
چهارشنبه 02 اسفند - 09:13
«باشگاه خبرنگاران» یکی از مقامات دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل نسبت به وضعیت بیمارستان «ناصر» در جنوب غزه ابراز نگرانی کرد. 
چهارشنبه 02 اسفند - 09:11
«باشگاه خبرنگاران» پرتاب آزمایشی موشک بالستیک ترایدنت (Trident) که از زیردریایی انگلیسی پرتاب شده بود با شکست همراه بود.
چهارشنبه 02 اسفند - 08:11
«باشگاه خبرنگاران» رئیس جمهور کوبا از همتای برزیلی خود در برابر اظهارات بی شرمانه مقامات رژیم صهیونیستی حمایت کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 07:59
«باشگاه خبرنگاران» سازمان جهانی بهداشت با اشاره به اوضاع اسف بار در بیمارستان ناصر غزه، از ادامه ممانعت اسرائیل برای انجام عملیات نجات خبر داد.
چهارشنبه 02 اسفند - 07:25
«باشگاه خبرنگاران» سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی سه شنبه شب اعلام کرد خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه مجددا در شهر تل آویو علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 07:18
«باشگاه خبرنگاران» رئیس آنروا گفت برغم درخواست مکرر برای همکاری مقامات اسرائیلی، سازمان ملل هرگز، هیچ مدرک کتبی درباره اتهامات تل آویو علیه ما دریافت نکرده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 07:13
«باشگاه خبرنگاران» المیادین گزارش داد آمریکا و انگلیس بار دیگر مناطقی را در یمن هدف حمله قرار داده‌اند.
چهارشنبه 02 اسفند - 07:00
«باشگاه خبرنگاران» دو حزب مردم و مسلم لیگ پاکستان به دور از احزاب تحت حمایت نخست‌وزیر سابق این کشور بر سر تشکیل دولت توافق کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 06:56
«باشگاه خبرنگاران» نخست‌وزیر عراق اعلام کرد نامه‌ای رسمی از سفارت آمریکا در مورد موافقت واشنگتن با جدول زمانی پایان وظایف ائتلاف بین‌المللی در عراق دریافت کرده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است