مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


چهارشنبه 09 خرداد - 12:31
«خبرگزاری تسنیم» با وجود اینکه اتحادیه اروپا می خواهد به دلیل شرایط وخیم منطقه ای عملیات نظامی خود در نیجر را تا اواخر ژوئن خاتمه دهد، اما دولت فدرال آلمان اعلام کرده که همچنان به حضور نظامی خود در این منطقه ادامه می دهد.
چهارشنبه 09 خرداد - 11:59
«خبرگزاری تسنیم» یک رسانه صهیونیستی با اشاره به نشانه های پیروزی حماس در نبرد طوفان الاقصی اعلام کرد که اسرائیل جنگ را باخت، به هیچ یک از اهداف خود نرسید و امروز در صحنه جهانی منزوی و مطرود شده است.
چهارشنبه 09 خرداد - 11:50
«خبرگزاری تسنیم» رئیس دوره ای اتحادیه آفریقا از محرومیت نیمی از ساکنان این قاره از دسترسی به خدمات بهداشتی خبر داد.
چهارشنبه 09 خرداد - 11:28
«خبرگزاری تسنیم» رئیس اداره سوم وزارت خارجه و مشاور وزیر خارجه طالبان تصریح کرد کابل خواستار تعامل با جامعه جهانی است اما چنین تعاملی را به قیمت استقلال و ارزش های دینی افغانستان نخواهد پذیرفت.
چهارشنبه 09 خرداد - 11:06
«خبرگزاری تسنیم» قاضی آمریکایی درخواست بازپرس ویژه برای درنظرگرفتن ممنوعیت رسانه ای بر ترامپ در پرونده نگه داری اسناد محرمانه را رد کرد.
چهارشنبه 09 خرداد - 09:45
«خبرگزاری تسنیم» نخست وزیر دولت موقت لبنان با اشاره به ضرورت تشویق آوارگان سوری برای بزرگشت به کشورشان اعلام کرد که بیروت با چند کشور عربی برای بازگرداندن این آوارگان توافق کرده و هماهنگی هایی با سوریه در این زمینه وجود دارد.
چهارشنبه 09 خرداد - 05:05
«خبرگزاری تسنیم» کره جنوبی، کره شمالی را به فرستادن تعداد زیادی بالون به نقطه مرزی بین دو کشور برای رها کردن زباله متهم کرد.
چهارشنبه 09 خرداد - 04:38
«خبرگزاری تسنیم» کارشناسان اقتصادی جمهوری آذربایجان معتقدند که اگر فضای شفافیت و پاسخگویی کافی نباشد، تدارکات دولتی به ارزش میلیاردها منات در سال، استفاده مؤثر از بودجه را در معرض خطر قرار می دهد.
چهارشنبه 09 خرداد - 03:39
«خبرگزاری تسنیم» ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در اطلاعیه ای از حملات گسترده موشکی و پهپادی نیروهای مسلح یمن در دریای سرخ خبر داد.
چهارشنبه 09 خرداد - 03:13
«خبرگزاری تسنیم» دفتر اطلاع رسانی دولت حماس در غزه امروز با گذشت 235 روز از آغاز تهاجم اشغالگران، آخرین آمار مربوط به جنگ را اعلام کرد.
چهارشنبه 09 خرداد - 01:22
«خبرگزاری تسنیم» ارتش رژیم اسرائیل از کشته شدن سه تن از نظامیانش از تیپ ناحال در درگیری های جنوب نوار غزه خبر دادند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:55
«خبرگزاری تسنیم» در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه و هیئت همراه آن ها در سانحه سقوط بالگرد، مقامات و شخصیت های عراقی پیام تسلیت منتشر و با ملت و دولت ایران ابراز همدردی کردند.
سه شنبه 08 خرداد - 12:57
«خبرگزاری تسنیم» وزارت دفاع فرانسه در حالی از بررسی طرح اعزام مربی به اوکراین برای آموزش نیروهای این کشور در محل خبر داده که اوکراین از این طرح پاریس به شدت استقبال کرده است.
سه شنبه 08 خرداد - 12:53
«خبرگزاری تسنیم» نخست وزیر اسپانیا با بیان اینکه مادرید کشور فلسطین را به طور رسمی به رسمیت می شناسد، این اقدام را حق مشروع مردم فلسطین دانست.
سه شنبه 08 خرداد - 12:55
«خبرگزاری تسنیم» وزارت معادن و نفت حکومت طالبان از علاقه شرکت های ایرانی برای سرمایه گذاری در بخش گاز افغانستان خبر داد.
سه شنبه 08 خرداد - 11:51
«خبرگزاری تسنیم» یک نشریه غربی در مطلبی از دو دستگی و اختلاف در ائتلاف نظامی ناتو درباره طرح اعزام نیرو به اوکراین خبر داد.
سه شنبه 08 خرداد - 11:50
«خبرگزاری تسنیم» محافل صهیونیستی نگران تبدیل شدن نوار غزه به یک ویتنام برای اسرائیل هستند.
سه شنبه 08 خرداد - 10:59
«خبرگزاری تسنیم» طوفان و گردباد شدید در مناطق مختلف آمریکا تاکنون باعث کشته شدن دستکم 22 نفر و زخمی شدن صدها نفر شده است.
سه شنبه 08 خرداد - 10:56
«خبرگزاری تسنیم» یک رسانه عبری زبان فاش کرد بنیامین نتانیاهو با رسوایی جدیدی مواجه شده است که به واکسن های فایزر مربوط می شود.
سه شنبه 08 خرداد - 10:42
«خبرگزاری تسنیم» هزاران شهروند مغرب با برپایی تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور، حمله وحشیانه ارتش صهیونیستی به رفح و بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی را محکوم کردند.
سه شنبه 08 خرداد - 10:37
«خبرگزاری تسنیم» رئیس پارلمان لبنان با هشدار به اشغالگران درباره هرگونه حماقت علیه این کشور تاکید کرد اسرائیل قدرت و جرات حمله به لبنان را ندارد و حزب الله و جنبش امل با قدرت در برابر دشمن ایستاده اند و تا زمانی که جنگ غزه ادامه دارد، جبهه جنوب لبنان آرام ن...
سه شنبه 08 خرداد - 09:49
«خبرگزاری تسنیم» تجمع کنندگان در مقابل کنسولگری رژیم اسرائیل در استانبول در پاسخ به جنایت این رژیم در رفح اقدام به آتش زدن بنای ساختمان کنسولگری کردند.
سه شنبه 08 خرداد - 09:43
«خبرگزاری تسنیم» یک رسانه های عبری فاش کرد رئیس سابق موساد در دوره ریاستش دادستان سابق لاهه و همسر وی را را تهدید کرده بود.
سه شنبه 08 خرداد - 09:40
«خبرگزاری تسنیم» کشته و زخمی شدن 13 نظامی اسرائیلی در رفح باعث شده امروز به روز سیاه دیگری برای نظامیان ارتش صهیونیستی تبدیل شود.
سه شنبه 08 خرداد - 09:31
«خبرگزاری تسنیم» به اعتراف یک رسانه عبری زبان، اسرائیل همچنان در وحشت غافلگیری هایی که حزب الله در اختیار داشته و تل آویو همچنان از وجود آنها مطلع نیست.
سه شنبه 08 خرداد - 08:03
«خبرگزاری تسنیم» سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در سخنرانی امروز خود تاکید کرد: کشتار مردم رفح بار دیگر بر توحش و خیانت و غداره بودن رژیم صهیونیستی مهر تایید زد.
سه شنبه 08 خرداد - 06:48
«خبرگزاری تسنیم» خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که یک کشتی در فاصله 100 کیلومتری از سواحل غرب یمن در دریای سرخ هدف قرار گرفته است.
سه شنبه 08 خرداد - 04:12
«خبرگزاری تسنیم» وزیر خارجه روسیه اظهار داشت بررسی حذف طالبان از فهرست گروه های ممنوعه بر اساس درک واقعیت های میدانی است، چرا که طالبان قدرت واقعی افغانستان است.
سه شنبه 08 خرداد - 04:14
«خبرگزاری تسنیم» چین و آمریکا برای مدیریت خطرات دریایی از طریق گفتگوهای ادامه دار به توافق رسیدند.
سه شنبه 08 خرداد - 02:49
«خبرگزاری تسنیم» دبیر شورای امنیت روسیه در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان بر تداوم همکاری های سطح بالای دو کشور در حوزه های مختلف تأکید کرد.
سه شنبه 08 خرداد - 02:49
«خبرگزاری تسنیم» دولت های عربی با سکوت خیانت آلود خود به جنایت صهیونیست ها در حمله به چادرهای غیرنظامیان در رفح، زمینه را برای جنایت های بعدی این رژیم فراهم می سازد.
سه شنبه 08 خرداد - 01:31
«خبرگزاری تسنیم» ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز وزیر کشور پاکستان تاکید کرد سران تحریک طالبان پاکستان (تی.تی.پی) در خاک افغانستان حضور ندارند.
دوشنبه 07 خرداد - 12:58
«خبرگزاری تسنیم» رئیس جمهور فرانسه در سفر به آلمان و دیدار با مقامات این کشور در مورد وضعیت اروپا، حمایت از اوکراین و خطرات ناشی از افراط گرایان راست در این اتحادیه گفت وگو کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 12:58
«خبرگزاری تسنیم» شهروندان فلسطینی ساکن دیرالبلح در گفتگو با خبرنگار تسنیم در نوار غزه مراتب تسلیت و قدردانی خود را از حمایت و پشتیبانی های شهیدان، ابراهیم رئیسی و حسین امیرعبداللهیان، رئیس جمهور و وزیرخارجه فقید ایران ابراز داشتند.
دوشنبه 07 خرداد - 12:56
«خبرگزاری تسنیم» رئیس حزب اسلامی افغانستان درباره نشست سوم دوحه، این نشست را تکرار تجربه ناکام نشست «بُن» دانست.
دوشنبه 07 خرداد - 12:12
«خبرگزاری تسنیم» سیل در ارمنستان منجر به خسارات جانی و مالی به مناطق شمالی این کشور شد.
دوشنبه 07 خرداد - 11:55
«خبرگزاری تسنیم» انتشار یک ویدئوی جنجالی از طرف وزارت خارجه رژیم صهیونیستی بعد از اعلام مادرید مبنی بر به رسمیت شناختن فلسطین به عنوان یک کشور مستقل، تنش های دیپلماتیک بین طرفین را تشدید کرده است.
دوشنبه 07 خرداد - 11:58
«خبرگزاری تسنیم» دولت فدرال سومالی از کشته شدن بیش از 20 تروریست وابسته به گروه الشباب در این کشور خبر داد.
دوشنبه 07 خرداد - 12:03
«خبرگزاری تسنیم» برادر وزیر کشور حکومت طالبان ضمن حضور در سفارت ایران در کابل ضمن امضای دفتر یادبود شهدای خدمت تصریح کرد هیئت حاکمه افغانستان نزدیکترین روابط را با ایران دارد.
دوشنبه 07 خرداد - 11:32
«خبرگزاری تسنیم» در حالی که رژیم صهیونیستی این روزها با موجی از آتش سوزی ها بر اثر اصابت موشک های مقاومت مواجه است، یک رسانه عبری زبان خبر داد، شهرک کریات شمونه در شمال به یک ویرانه تبدیل شده است.
دوشنبه 07 خرداد - 11:25
«خبرگزاری تسنیم» جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار اجرای تصمیمات اخیر دیوان دادگستری بین المللی شد و گفت که اسرائیل به آنچه از او خواسته شده باید عمل کند.
دوشنبه 07 خرداد - 11:05
«خبرگزاری تسنیم» شمار تلفات طوفان در برخی ایالت های مرکزی آمریکا به دستکم 14 نفر افزایش یافته در حالی که صدها خانه نیز تخریب شده است.
دوشنبه 07 خرداد - 11:06
«خبرگزاری تسنیم» تحلیل گر و ستون نویس صهیونیست روزنامه اسرائیلی در واکنش به حمله موشکی دیروز حماس به تل آویو گفت که پیروزی فراگیر بر حماس دوز از دسترس است.
دوشنبه 07 خرداد - 11:07
«خبرگزاری تسنیم» در جریان حمله افراد مسلح در مرکز کشور مالی 41 شهروند کشته و مجروح شدند.
دوشنبه 07 خرداد - 10:54
«خبرگزاری تسنیم» جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در رفح و بمباران اردوگاههای آوارگان در این منطقه موجب خشم افکار عمومی ترکیه و واکنش آنها در فضای مجازی شده است.
دوشنبه 07 خرداد - 10:57
«خبرگزاری تسنیم» ماینده رهبر معظم انقلاب در عراق ضمن تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش به مردم عراق از همدردی مردم این کشور با مردم ایران در این فاجعه بزرگ تشکر و قدردانی کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 10:26
«خبرگزاری تسنیم» جنبش حماس با صدور فراخوانی از همه مردم فلسطین و ملت های عربی-اسلامی و آزادگان جهان خواست تا در برابر رژیم اشغالگر دست به انتفاضه و برگزاری راهپیمایی خشم بزنند و این رژیم را برای توقف جنایات علیه مردم غزه تحت فشار قرار دهند.
دوشنبه 07 خرداد - 10:30
«خبرگزاری تسنیم» رئیس اسبق سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی با اذعان به شکست این رژیم در تحقق اهداف جنگی خود تاکید کرد که اسرائیل نمی تواند حماس را از بین ببرد و نوار غزه به همین شکل باقی خواهد ماند.
دوشنبه 07 خرداد - 09:58
«خبرگزاری تسنیم» رئیس جمهور فرانسه در یک سخنرانی در درسدن ضمن هشدار درباره خطر نابودی اروپا در صورت اتخاذ تصمیمات نادرست بر لزوم در پیش گرفتن یک سیاست امنیتی، دفاعی و اقتصادی مستقل در اروپا تاکید کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 09:02
«خبرگزاری تسنیم» دفتر سیاسی انصارالله یمن در واکنش به جنایت صهیونیست ها در حمله به آوارگان فلسطینی تاکید کردجنایت رفح عمق وحشیگری صهیونیست ها را اثبات می کند.
دوشنبه 07 خرداد - 09:12
«خبرگزاری تسنیم» سفیر یمن در تهران با اشاره به نقش مهم و محوری وزیر خارجه شهید کشورمان در حمایت از محور مقاومت و برقراری روابط مطلوب با کشورها در منطقه تاکید کرد که شهید امیرعبداللهیان صدای مقاومت و مردم مظلوم فلسطین در همه محافل بین المللی بود.
دوشنبه 07 خرداد - 08:33
«خبرگزاری تسنیم» بدر البوسعیدی وزیر خارجه عمان به منظور عرض تسلیت و همدردی در منزل شهید حسین امیرعبداللهیان حضور پیدا کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 08:20
«خبرگزاری تسنیم» انفجار یک دستگاه مینی بوس در جنوب شهر تل آویو در فلسطین اشغالی منجر به کشته شدن یک صهیونیست شد.
دوشنبه 07 خرداد - 08:23
«خبرگزاری تسنیم» سرپرست وزارت امور خارجه ایران در دیدار مشاور عالی و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا تقویت و تعمیق روابط و همکاری ها در عرصه های دو و چندجانبه را به نفع دو کشور ایران و کوبا و همه کشورهای مستقل و به نفع چندجانبه گرایی در جهان دانست.
دوشنبه 07 خرداد - 08:29
«خبرگزاری تسنیم» روز 234 طوفان الاقصی، جنگنده های متجاوز اسرائیلی مرتکب جنایتی دیگری در غزه شد و چادرهای آوارگان فلسطینی را در شمال غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند.
دوشنبه 07 خرداد - 07:40
«خبرگزاری تسنیم» آمریکایی ها در جدیدترین برنامه خود بمنظور ترسیم آینده نوار غزه پس از اتمام جنگ به دنبال استقرار حدود سه هزار نیروی نظامی برای تامین امنیت در غزه هستند که دو هزار نفر آنها از فلسطین (تشکیلات خودگردان) و هزار نفر نیز از نیروهای کشورهای عربی خ...
دوشنبه 07 خرداد - 02:46
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به جنایت وحشیانه در رفح، گفت: رژیم کودک کُش صهیونیستی هرگاه دچار شکست های فضاحت بار در عرصه میدانی می شود، جنون آمیز علیه غیرنظامیان مرتکب جنایت جنگی می شود.
دوشنبه 07 خرداد - 02:18
«خبرگزاری تسنیم» وزیر امور خارجه عمان با سرپرست وزارت خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 01:47
«خبرگزاری تسنیم» با توجه به تداوم ناآرامی ها در کالدونیای جدید، دولت فرانسه هفت یگان تقویتی سیار اضافی متشکل از 480 افسر پلیس دیگر را به این قلمرو خارج از کشور اعزام می کند.
دوشنبه 07 خرداد - 01:05
«خبرگزاری تسنیم» وزارت خارجه قطر ضمن محکومیت شدید جنایت شنیع رژیم صهیونیستی علیه آوارگان در رفح تاکید کرد که این جنایت ها روند مذاکرات برای آتش بس و تبادل اسرا را به چالش کشیده و مانع توافق می شود و جامعه جهانی باید اقدامی فوری برای توقف تجاوزات اسرائیل انج...
یکشنبه 06 خرداد - 12:26
«خبرگزاری تسنیم» نخست وزیر دولت موقت در صنعا با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره حامی مظلومان و ملت فلسطین بوده تاکید کرد، ما در غم شهادت مقامات ایرانی شریک هستیم و افتخار می کنیم که در محور مقاومت حضور داریم.
یکشنبه 06 خرداد - 12:04
«خبرگزاری تسنیم» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به منظور حل بحران غزه چندین وزیر خارجه از کشورهای خاورمیانه را برای برگزاری نشستی با این موضوع به بروکسل دعوت کرده است.
یکشنبه 06 خرداد - 11:51
«خبرگزاری تسنیم» در حالی که آتش سوزی های در شمال فلسطین اشغالی تا لحظه تهیه این گزارش ادامه دارد، رسانه های عبری زبان از شکست مجدد سامانه گنبد آهنین در رهگیری موشک های مقاومت سخن گفتند.
یکشنبه 06 خرداد - 11:17
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی طالبان در واکنش به نگرانی قرقیزستان از گسترش ناامنی از افغانستان به مرزهای جنوبی کشورهای مستقل مشترک المنافع تصریح کرد هیچ تهدیدی از افغانستان برای دیگر کشورها وجود ندارد.
یکشنبه 06 خرداد - 11:00
«خبرگزاری تسنیم» عضو شورای حاکمیتی سودان از امضای توافقنامه های نظامی و اقتصادی کشورش با روسیه در آینده نزدیک خبر داد.
یکشنبه 06 خرداد - 11:12
«خبرگزاری تسنیم» رئیس جمهور آمریکا در پیامی به الهام علی اف نوشت: آمریکا بار دیگر حمایت خود از استقلال، تمامیت ارضی و حاکمیت جمهوری آذربایجان را تأیید کرده و از اقدامات آذربایجان و ارمنستان برای تضمین صلح پایدار و با عزت استقبال می کند.
یکشنبه 06 خرداد - 10:59
«خبرگزاری تسنیم» اعلام تمرد اخیر یک نظامی صهیونیست از طریق یک پیام ویدئویی همچنان در محافل سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی بازتاب دارد.
یکشنبه 06 خرداد - 10:47
«خبرگزاری تسنیم» ساختمان محل اقامت نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان توسط پلیس محاصره شده است.
یکشنبه 06 خرداد - 10:13
«خبرگزاری تسنیم» وزارت خارجه لبنان با استقبال از حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه، از جامعه جهانی خواست این رژیم را برای اجرای حکم مذکور و سایر احکام مربوطه بیش از پیش تحت فشار قرار دهند.
یکشنبه 06 خرداد - 09:54
«خبرگزاری تسنیم» اعضای جرگه قبایلی اعلام کردند گذرگاه مرزی «خرلاچی» بین افغانستان و پاکستان پس از یک هفته مسدود بودن دوباره برای فعالیت های تجاری بازگشایی شده است.
یکشنبه 06 خرداد - 09:39
«خبرگزاری تسنیم» ارتش رژیم صهیونیستی حمله وحشیانه ای خود را به شهر و اردوگاه جنین در کرانه باختری آغاز کرده و با ورود نظامیان بیشتر این رژیم به جنین، درگیری های گسترده در این منطقه ادامه دارد.
یکشنبه 06 خرداد - 09:37
«خبرگزاری تسنیم» مسئولان و شخصیت های سیاسی و مذهبی لبنان و منطقه در پیام های جداگانه درگذشت مادر دبیرکل حزب الله را به ایشان تسلیت گفتند.
یکشنبه 06 خرداد - 09:23
«خبرگزاری تسنیم» مردم فلسطین در کرانه باختری و همچنین لبنانی ها در بیروت و حومه بعد از شنیدن خبر به اسارت در آمدن نظامیان صهیونیست در نوار غزه به خوشحالی پرداختند.
یکشنبه 06 خرداد - 09:21
«خبرگزاری تسنیم» درحالی که رسانه های عبری گزارش های متناقضی درباره ازسرگیری قریب الوقوع مذاکرات غیرمستقیم میان حماس و رژیم صهیونیستی منتشر کرده اند، یک منبع برجسته مقاومت فلسطین، ادعاهای آمریکا و اسرائیل را درباره بازگشت به مذاکرات تکذیب کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 09:25
«خبرگزاری تسنیم» علیرضا عنایتی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان با عبدالعزیز بن سعود بن نایف وزیر کشور و رئیس شورای عالی حج عربستان سعودی دیدار و گفتگو کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 09:34
«خبرگزاری تسنیم» سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق با معاون وزیر امور خارجه سوریه دیدار و در خصوص آخرین تحولات روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو و تبادل نظر کردند.
یکشنبه 06 خرداد - 08:58
«خبرگزاری تسنیم» جنبش انصارالله یمن در واکنش به عملیات انتقام جویانه شدید مقاومت علیه صهیونیست ها در شمال نوار غزه که به هلاکت و اسارت چند نظامی صهیونیست انجامید از آن به عنوان «عملیات قهرمانانه» یاد کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 08:16
«خبرگزاری تسنیم» امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه امروز یکشنبه در آغاز سفر سه روزه خود به آلمان، درباره مرگ اروپا هشدار داد.
یکشنبه 06 خرداد - 06:55
«خبرگزاری تسنیم» نخست وزیر عراق بار دیگر بر ضرورت توقف فوری تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به نوار غزه و پایان یافتن نسل کشی و کشتار دسته جمعی در آن تاکید کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 05:08
«خبرگزاری تسنیم» هلدینگ های ثروتمند عربی انتظار دارند دولت اردوغان در قبال سرمایه گذاری آنها در ترکیه، امتیازات ویژه ای برایشان قائل شود.
یکشنبه 06 خرداد - 03:07
«خبرگزاری تسنیم» گردان های القسام حماس اعلام کرد که در واکنش به جنایت های رژیم اسرائیل در حق غیرنظامیان، شهر تل آویو اشغالی را با موشک هدف قرار داده است.
یکشنبه 06 خرداد - 03:09
«خبرگزاری تسنیم» رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا با توجه به جنگ روسیه علیه اوکراین خواستار سرمایه گذاری بیشتر در زمینه دفاعی و پیشبرد طرح تسلیحات مشترک اروپایی و تداوم حمایت ها از اوکراین شد.
یکشنبه 06 خرداد - 02:22
«خبرگزاری تسنیم» رئیس جمهور فرانسه در حالی که اختلافات بین برلین-پاریس درباره مسائل مختلف بین المللی افزایش پیدا کرده است سفر سه روزه ای را به آلمان آغاز کرده است.
یکشنبه 06 خرداد - 02:25
«خبرگزاری تسنیم» یک مقام سابق صهیونیست که مدیر دفتر اسحاق رابین، نخست وزیر وقت رژیم اشغالگر بود با اذعان به افزایش چشمگیر قدرت حزب الله از سال 2000 تاکید کرد ما الجلیل را از دست داده ایم و ساکنان شمال نمی توانند به خانه هایشان برگردند.
یکشنبه 06 خرداد - 01:42
«خبرگزاری تسنیم» دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان برای انتخابات 2024، از سوی شمار زیادی از مردم در یک گردهمایی، هو شد و مورد تمسخر قرار گرفت.
یکشنبه 06 خرداد - 01:59
«خبرگزاری تسنیم» یک عضو حماس بار دیگر بر لزوم توقف کامل و دائمی تجاوزات رژیم صهیونیستی به تمام نوار غزه به عنوان مهمترین شرط مقاومت برای آتش بس تاکید کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 01:13
«خبرگزاری تسنیم» آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد که هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و به آتش بس فوری در غزه نیاز است.
شنبه 05 خرداد - 12:02
«خبرگزاری تسنیم» عضو ارشد حکومت طالبان در واکنش به اعتراف آمریکا مبنی بر این که افغانستان گورستان امپراتوری ها است، اظهار داشت اعتراف جو بایدن بخشی از تاریخ پرافتخار افغانستان است.
شنبه 05 خرداد - 12:04
«خبرگزاری تسنیم» شهروندان مغرب با برپایی 105 تظاهرات و تجمعات ضد صهیونیستی در 46 شهر این کشور سکوت رسمی دولت های عربی در قبال تجاوزات ارتش صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه را محکوم کردند.
شنبه 05 خرداد - 11:18
«خبرگزاری تسنیم» معاون وزارت اقتصاد حکومت طالبان در واکنش به گزارش تازه اداره آمریکایی «سی گار» گفت هیئت حاکمه افغانستان هیچ دخالتی در روند کمک های بین المللی ندارد.
شنبه 05 خرداد - 11:27
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفتگو با تسنیم در خصوص نقش شهید امیرعبداللهیان در مسائل هسته ای گفت: شهید امیرعبداللهیان کمک حال سازمان انرژی اتمی بود، به عبارتی فضا را برای پیشرفت صنعت هسته ای باز می کرد.
شنبه 05 خرداد - 10:59
«خبرگزاری تسنیم» نیروهای ملی و اسلامی فلسطین خواستار اجرای حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف تجاوزات اشغالگران علیه رفح و بازگشایی گذرگاه آن شده و تاکید کردند باید اقدام جدی جهت توقف کامل جنگ انجام شود.
شنبه 05 خرداد - 10:01
«خبرگزاری تسنیم» وزیر خارجه سودان به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایران به تهران سفر کرده و با سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان دیدار خواهد کرد.
شنبه 05 خرداد - 09:46
«خبرگزاری تسنیم» مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرد آمریکا و انگلیس با گروه های تروریستی برای بی ثبات کردن اوضاع در افغانستان و کشورهای آسیای مرکزی همکاری می کنند.
شنبه 05 خرداد - 09:10
«خبرگزاری تسنیم» سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت میزبان مراسم یادبود شهید ابراهیم رئیسی و حسین امیرعبداللهیان بود. برخی از میهمانان این مراسم در گفتگو با خبرنگار تسنیم در لبنان به تشریح ابعاد شخصیتی رئیس جمهور و وزیر خارجه شهید پرداختند.
شنبه 05 خرداد - 08:31
«خبرگزاری تسنیم» جنبش حماس در پیامی برای همه مردم فلسطین و به طور خاص اهالی غزه و به ویژه زنان فلسطینی، از استواری و مقاومت بی نظیر و وصف نشدنی آنها قدردانی کرده و وعده پیروزی زودهنگام در برابر دشمن اشغالگر را داد.
شنبه 05 خرداد - 05:50
«خبرگزاری تسنیم» سفیر ایران در مالزی که پیشتر مدیرکل آفریقای وزارت امور خارجه بود، با اشاره به اهمیتی که قاره آفریقا برای شهید امیرعبداللهیان داشت، وی را یاور آفریقا خواند.
شنبه 05 خرداد - 05:53
«خبرگزاری تسنیم» اهمیت و جایگاه نمایندگان سیاسی و اقتصادی که از ایران به چین در سالیان پس از تفاهمنامه 25 ساله اعزام شده اند حاوی پیام های نگران کننده ای است که ممکن است عزم طرف چینی را برای همکاری های آینده متزلزل کند.
شنبه 05 خرداد - 05:52
«خبرگزاری تسنیم» اگر ثابت شود اداره اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل، چهار بار به نتانیاهو چنین اخطاری داده و او بی توجه مانده، انتقادات از او به شدت افزایش خواهد یافت و نخست وزیر بار دیگر در جامعه صهیونیستی به عنوان متهم ردیف اول این غفلت مطرح خواهد شد.
شنبه 05 خرداد - 06:10
«خبرگزاری تسنیم» یک عضو جریان مقتدی صدر اعلام کرد که وی در حال حاضر قصدی برای بازگشت به روند سیاسی عراق ندارد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است