مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 29 مهر - 20:46
رهبر مقاومت حسینیون آذربایجان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/زنجان رهبر مقاومت حسینیون آذربایجان با بیان اینکه همه فعالیت‌های جنبش مقاومت حسینیون برای انتقام سخت است، گفت: آذربایجان در یک منطقه حساس است که رژیم صهیونسیتی و قدرت‌های شیطان آن‌جا را حیاط خلوت خود کرده‌اند.
پنجشنبه 29 مهر - 20:44
وزیر کشور:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی وزیر کشور تاکید کرد: این استان بزرگ نه تنها باید خود را با ظرفیت های خویش اداره کند بلکه باید به سایر مناطق و استان ها نیز کمک نماید؛ البته این به معنای آن نیست که از مرکز به خراسان رضوی کمکی نمی شود. قطعا باید کارهای زیاد...
پنجشنبه 29 مهر - 20:44
وزیر کشور:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی وزیر کشور تاکید کرد: این استان بزرگ نه تنها باید خود را با ظرفیت های خویش اداره کند بلکه باید به سایر مناطق و استان ها نیز کمک نماید؛ البته این به معنای آن نیست که از مرکز به خراسان رضوی کمکی نمی شود. قطعا باید کارهای زیاد...
پنجشنبه 29 مهر - 20:42
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سید منوچهر فتاحیان» را به‌ عنوان «سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد» منصوب کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 20:38
امام جمعه گنبدکاووس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گلستان امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به ورود میلیون‌ها دوز واکسن توسط سازمان هلال احمر، گفت: این اقدام هلال احمر در شرایط حساس کشور گره گشایی کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 20:34
امام جمعه اردبیل:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتظار می‌رود جاده معروف به قتلگاه اردبیل به سمت مغان به سرعت تعریض شده و چهار خطه شود.
پنجشنبه 29 مهر - 20:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، شیخ توحید ابراهیم‌بیلی در یادواره شهدای دانشجوی استان زنجان، گفت: تاریخ نشان داده است که شیعیان آذربایجان همواره در جبهه حق ایستاده‌اند و این خود نشأت گرفته از مطیع بودن شیعیان در اطاعات از ولی‌فقیه است. وی با یادآوری ا...
پنجشنبه 29 مهر - 20:27
سرمربی تیم زندی بتن کلاردشت:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال زندی بتن کلاردشت گفت: امروز روز بازیکنان ما نبود و موقعیت های زیادی داشتیم که آنها را از دست دادیم.
پنجشنبه 29 مهر - 20:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، عباسعلی درستی روز پنج شنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: تاکنون برای ۶۵ درصد از جمعیت استان دز اول واکسن کرونا تزریق شده است. وی اضافه کرد: وضعیت واکسیناسیون در آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها بهتر است، اما آمار واک...
پنجشنبه 29 مهر - 20:26
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سرانجام پس از چند هفته کشمش اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم، با دو رأی مخالف و پنج رأی موافق «یونس غفاری» را به عنوان سکاندار شهرداری این شهر انتخاب کردند، تا سوت پایان این انتخاب به صدا در آید. غفاری معاونت شهرسازی شه...
پنجشنبه 29 مهر - 20:23
وزیر راه و شهرسازی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل وزیر راه و شهرسازی گفت: در قالب طرح جهش تولید مسکن واحدهای مسکونی مازاد تولید نمی‌کنیم بلکه تقاضامحور این کار را انجام می‌دهیم.
پنجشنبه 29 مهر - 20:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، چهار عضو شورای اسلامی نسیم‌شهر که پای صورتجلسه انتخاب «عباس جلالوند» را به‌عنوان شهردار نسیم‌شهر امضا کرده بودند، امضا خود را پس گرفتند تا رسماً دومین انتخاب شهردار این شهر هم با شکست روبرو شود. حدود دو هفته پیش بود، که...
پنجشنبه 29 مهر - 20:17
سرمربی تیم سپاهان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال سپاهان گفت: اتفاقات بازی قابل پیش بینی نیست، اما تلاش می کنیم روند دو برد در بازی های گذشته را حفظ کنیم و به آینده خوشبین باشیم.
پنجشنبه 29 مهر - 20:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، شهردار سنندج روز پنج شنبه در یادواره سید بهاالدین شمس قریشی اظهار کرد: سید بهاالدین شمس قریشی از عارفان بزرگ کشورمان است که آثار فاخر ایشان پس از سال‌ها همچنان مزین بخش مراسمات دینی و مذهبی در منطقه کردستان است. سید انو...
پنجشنبه 29 مهر - 20:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، بنیانگذار سبک آنزان رزم در جهان عصر امروز پنجشنبه در حاشیه آئین افتتاح این دفتر که با حضور جمعی از مسئولان در باشگاه ورزشی شهدا برگزار شد، اظهار کرد: آنزان رزم از رشته‌های زیرمجموعه فدراسیون کنگ فو است که یک جایگاه بین الم...
پنجشنبه 29 مهر - 20:11
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد امین یاوری عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: این حادثه بعد از ظهر امروز در روستای رمیص به وقوع پیوست. وی افزود: این حادثه که به علت فرسودگی خط انتقال نفت به وقوع پیوسته بود با تلاش نیروهای فنی و ام...
پنجشنبه 29 مهر - 20:08
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستوراتی را در مورد حادثه خودکشی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 20:08
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستورهایی را در مورد حادثه خودکشی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 20:08
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستورهایی را در مورد حادثه خودکشی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 20:06
رئیس علوم پزشکی اهواز:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر لزوم دریافت هر چه سریع‌تر واکسن، گفت: فوتی‌های امروز کرونا در خوزستان واکسن نزده بودند.
پنجشنبه 29 مهر - 20:04
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی وزیر ورزش و جوانان گفت: ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که اتمام پروژه ها از طریق منابع دولتی، کمک از بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت خیرین دنبال خواهد شد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده عصر پنج‌شنبه در شورای زکات استان هرمزگان که با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر شورای عالی زکات کشور برگزار شد، با ذکر این نکته که در مقوله زکات سه نگاه اجتماعی، فردی و حاکمیتی وجود ...
پنجشنبه 29 مهر - 19:50
رییس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای کشور خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مازندران رییس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای کشور گفت: در کل کشور بیش از ۲۵۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام در دانشکده‌های فنی‌وحرفه‌ای وجود دارد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، همایش «نویسندگان نوقلم»، آئین افتتاحیه اردوی آموزشی و فرهنگی «شهید آوینی» با حضور خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم، نویسندگان، جمعی از یادگاران دوران دفاع مقدس، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ا...
پنجشنبه 29 مهر - 19:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان رستمیان ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارباغ با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ و شمیرانی فرماندار چهارباغ برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان چهارباغ ۱۱۲ شهید دفاع مقدس و مد...
پنجشنبه 29 مهر - 19:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی عصر امروز پنجشنبه در نشست پیش از بازی با تیمش در هفته نخست لیگ برتر فوتبال با بیان اینکه فریب شرایط روحی و روانی بد پرسپولیس تهران به علت حذف از لیگ قهرمانان آسیا را نمی‌خوریم، گفت: پرسپولیس یک تیم حرفه‌ای است...
پنجشنبه 29 مهر - 19:40
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قم رئیس هیئت کوهنوردی استان قم گفت: اولین دوره مسابقات دو کوهستان در استان قم با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:37
«خبرگزاری مهر» رحیم اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم لیگ برتری فوتسال باشگاه مقاومت البرز با حمایت مجموعه سپاه استان البرز و مجموعه اعضای هیئت امنا و فرماندهی سپاه البرز چندین سالی است در عرصه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی فعالیت م...
پنجشنبه 29 مهر - 19:37
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/فارس مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز ،  مربیگری مهدی رجب زاده را در این باشگاه دسته اولی فوتبال کشور تایید کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدطاها مهری عصر پنج‌شنبه در شورای زکات استان هرمزگان که به ریاست امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: طی دو روز گذشته که در ا...
پنجشنبه 29 مهر - 19:34
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی مدیر مرکز بهداشت و درمان کاشمر گفت: عادی انگاری و واکسن نزدن برخی افراد روند ابتلا به کرونا را در کاشمر یک‌ بار دیگر افزایشی کرده است.
پنجشنبه 29 مهر - 19:33
رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی استان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان گفت: ۶۳ دانش‌آموز با آسیب بینایی در سطح استان وجود دارد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:32
با حضور وزیر ورزش؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی عملیات اجرایی ساخت ۳۲ واحد مسکونی مددجویان امداد در نیم‌ور و محلات با حضور وزیر ورزش آغاز شد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:31
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ساخت چهارخطه کوهدشت - خرم‌آباد ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:30
مدیرکل بیمه سلامت استان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: یکی از مشکلات حاد استان در طرح نظام ارجاع بیمه همگانی، بحث کمبود پزشک است.
پنجشنبه 29 مهر - 19:30
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هنرمندان در افزایش تاب‌‍آوری و نشاط اجتماعی جامعه نقش بسزایی دارند.
پنجشنبه 29 مهر - 19:29
خبر تکمیل می شود
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی دقایقی پیش با حضور وزیر کشور مراسم تودیع و معارفه استاندار خراسان رضوی برگزار شد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:26
معاون استاندار لرستان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تقویت نخبگان زمینه ساز سربلندی نظام است.
پنجشنبه 29 مهر - 19:26
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: امروز باید به تغذیه فقرا و کودکان توجه ویژه شود و با اصلاح نظام غذایی و با کمک به فقرا و نیازمندان به دنبال افقی روشن در صنایع غذایی و سلامت مردم باشیم.
پنجشنبه 29 مهر - 19:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید مرتضی بختیاری عصر پنج‌شنبه در شورای زکات استان هرمزگان که به ریاست امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان برگزار شد، اظهار کرد: آقای تراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) انصافاً مردی تلاشگر و توانمن...
پنجشنبه 29 مهر - 19:23
معاون شرکت ملی حفاری ایران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از بکارگیری ۴۱ دستگاه حفاری خشکی در پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:22
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان گلر جوان تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه پیوستن به فولاد خوزستان است.
پنجشنبه 29 مهر - 19:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، علی خضریان بعد از ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از مناطق گردشگری ری در جمع خبرنگاران گفت: ری ظرفیت‌های گردشگری مناسبی داشته و می‌تواند و به عنوان قبله تهران بسیار مورد توجه بوده و می‌توان از گردشگری برای توسعه اقتصادی این ش...
پنجشنبه 29 مهر - 19:16
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قم دبیر علمی کنگره بین‌المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی بابیان اینکه جفای بزرگی در طول تاریخ در حق متخصصان و محققان شیعی رخ‌داده و مورد بی‌توجهی واقع‌شده‌اند، گفت: ملت ما با غافل شدن از پیشینه تاریخی خود در تولید علم دچار...
پنجشنبه 29 مهر - 19:15
آیت الله العظمی سبحانی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قم یک مرجع تقلید گفت: مسئله اتهام زنی به تشیع در این موضوع که چندان پیشگام در تعمیق و گسترش علوم اسلامی نبوده است ریشه تاریخی دارد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:12
«خبرگزاری مهر» عین الله نیازی فر در گفتگو با مهر بیان کرد: با هوشیاری نیروهای مرزبانی دهلران در بخش موسیان، ۱۳ قبضه قاچاق کشف و ضبط شده است. وی اظهار کرد: این میزان اسلحه کشف شده در حین ورود به خاک کشور توسط مرزبانی کشف شده است. نیازی فر تصریح کرد: این ...
پنجشنبه 29 مهر - 19:12
«خبرگزاری مهر» عین الله نیازی فر در گفتگو با مهر بیان کرد: با هوشیاری نیروهای مرزبانی دهلران در بخش موسیان، ۱۳ قبضه قاچاق کشف و ضبط شده است. وی اظهار کرد: این میزان اسلحه کشف شده در حین ورود به خاک کشور توسط مرزبانی کشف شده است. نیازی فر تصریح کرد: این میزان ۱۱ س...
پنجشنبه 29 مهر - 19:12
رئیس پلیس راه مازندران
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از ریزش سنگ در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد و گفت: بارش باران احتمال ریزش سنگ را افزایش می‌دهد.
پنجشنبه 29 مهر - 19:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان در ...
پنجشنبه 29 مهر - 19:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز بر اثر بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه‌ها در شهرستان صومعه سرا و ماسال دو نفر به دلیل سقوط به رودخانه جان باختند. رئیس جمعیت هلال احمر ماسال با اشاره به سقوط یک زن ۶۷ ساله هنگام عبور از رودخانه در روستا...
پنجشنبه 29 مهر - 18:56
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه سرپرست تیم ملی کاراته امید از آغاز اولین مرحله اردوی تیم ملی کاراته امید به میزبانی استان کرمانشاه خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 18:51
دبیر کمیته دانشگاهیان کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/زنجان دبیر کمیته دانشگاهیان کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان گفت: عکس، وصیت‌نامه، برگه اعزام و شهادت، فیلم، دست‌نوشته، کارت شناسایی ‌و غیره در قالب ۷۰۰ قطعه سند جمع‌آوری شده است.
پنجشنبه 29 مهر - 18:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رضا طاهری عصر پنجشنبه در جمع مدیران امداد شهرستان‌های تابعه استان اظهار کرد: حفظ عزت نفس و کرامت محرومین در روند خدمت رسانی باید مورد توجه و در اولویت قرار گیرد و همواره خط قرمز همکاران باشد و به عنوان یک مطالبه جدی مد نظر...
پنجشنبه 29 مهر - 18:48
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/زنجان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شهدا متعلق به همه بوده و باید قدردان از خودگذشتگی آنها باشیم.
پنجشنبه 29 مهر - 18:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آیا شما از جمله افرادی هستید که به کم‌پشتی مو و یا طاسی سر مبتلا شده و متخصصان شما را از رشد مجدد موها ناامید کرده‌اند؟ اصلاً جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که کاشت مو طبیعی یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای ...
پنجشنبه 29 مهر - 18:43
نماینده مردم بروجرد در مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک سیلیکون متال ظرفیت شاخصی در کشور است.
پنجشنبه 29 مهر - 18:43
مدیرعامل بانک صنعت و معدن خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/لرستان مدیرعامل بانک صنعت و معدن از اختصاص سه هزار میلیارد تسهیلات به سیلیکون متال بروجرد خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 18:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، شبیب جعفرزاده عصر پنجشنبه در حاشیه برگزاری آزمون تخصصی مدیریت کسب و کار در کمیته امداد ایلام بیان کرد: این آزمون تخصصی در راستای فعالیت‌های کارآفرینی و اشتغال زایی کمیته امداد، ویژه جذب نیروهای ارائه دهنده خدمات برون سپاری...
پنجشنبه 29 مهر - 18:40
خبر تکمیل می‌شود
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی دقایقی پیش مراسم معارفه استاندار خراسان رضوی با حضور وزیر کشور آغاز شد.
پنجشنبه 29 مهر - 18:40
آیت‌الله عم‌الهدی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی امام جمعه مشهد با اشاره به انتصاب سردار نظری به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این استان عموم جریان های ارزشی روی بومی بودن استاندار تاکید داشتند و زمانی که انتصاب آقای نظری محقق شد، برای ما آرامش خاطر و ...
پنجشنبه 29 مهر - 10:26
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مازندران مدتی مازندران سیر نزولی بیماران کرونایی را در پیش گرفته بود اما اکنون با بی تفاوتی عمومی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دوباره این استان شاهد افزایش روند بیماران مبتلا به کووید ۱۹ است به طوری که هم اکنون ۴۲۴بیمار مبتلا به ک...
پنجشنبه 29 مهر - 18:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، پیروز کرمی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این امر به علت افرایش مهاجرت، و حاشیه نشینی در شهر یاسوج است. وی با بیان اینکه در استان چهار هزار کلاس درس نیاز به استاندارد سازی داشتند، گفت: از این تعداد، ۳۸۹۲ کلاس درس ب...
پنجشنبه 29 مهر - 18:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر؛ محمدرضا گروسی بعد از ظهر پنج شنبه در تشریح بخشنامه ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور به خبرنگاران گفت:: طبق بخشنامه ۳۹۱۵۸ سازمان اداری و استخدامی کشور از روز شنبه دور کاری لغو و حضور کلیه کارمندان ادارات به طور منظم ضرور...
پنجشنبه 29 مهر - 18:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی عصر پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار کرد: قبل از سفر رئیس جمهور به استان اردبیل تعدادی از وزرا برای کارهای اداری و بررسی وضعیت دستگاه‌های زیرمجموعه خود به استان‌ها سفر می...
پنجشنبه 29 مهر - 18:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار جدید شهر قزوین ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) اظهار کرد: امیدواریم برکات وجودی و اخلاق ستوده پیامبر مه...
پنجشنبه 29 مهر - 18:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر پنجشنبه در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در اردبیل اظهار کرد: اصلی‌ترین خواسته مردم استان از دولت سیزدهم تکمیل راه آهن اردبیل – میانه است که تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و قرار است...
پنجشنبه 29 مهر - 18:07
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی معاون وزیر ورزش و جوانان که به همراه وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی سفر کرده است، به شهرستان زرندیه رفت و سالن ورزشی طبقاتی شهدای این شهرستان را در شهر مامونیه مرکز این شهرستان افتتاح کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 17:55
فرماندار کهگیلویه عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان کهیگلویه گفت: متاسفانه تفکر جنون واکسن ستیزی و علم ستیزی باعث بالا رفتن آمار کرونا شده است.
پنجشنبه 29 مهر - 17:54
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهیگلویه با توجه به شروع پیک ششم کرونا گفت: این شهرستان در آستانه وضعیت قرمز قرار کرونایی گرفته است.
پنجشنبه 29 مهر - 17:54
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه از واکسیناسیون ۸۰درصد جامعه هدف آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 17:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی عصر پنجشنبه به همراه استاندار اردبیل با حضور در باند اصلی فرودگاه اردبیل از بخش‌های مختلف آن بازدید و در جریان تجهیز روشنایی و سیستم آیلس آن قرار گرفت که قرار است با تکمیل این پروژه پروازهای فرودگاه اردبیل به شکل مطل...
پنجشنبه 29 مهر - 17:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی عصر پنجشنبه به همراه استاندار اردبیل با حضور در باند اصلی فرودگاه اردبیل از بخش‌های مختلف آن بازدید و در جریان تجهیز روشنایی و سیستم آیلس آن قرار گرفت که قرار است با تکمیل این پروژه پروازهای فرودگاه اردبیل به شکل مطل...
پنجشنبه 29 مهر - 17:49
سلیمی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی نماینده دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ۴۰ سال پرچم مدیریت ورزش به قهرمان میدان های بین المللی سپرده شد.
پنجشنبه 29 مهر - 17:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی امروز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار همدان اظهار داشت: باید تلاش کنیم که شهر همدان را به شهری که ایران به عنوان دارالمومنین و دارالمجاهدین می‌شناسد نزدیک کنیم. نماینده مردم در مجلس شور...
پنجشنبه 29 مهر - 17:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی زلفی گل در پیام خود به یادواره شهدای دانشجوی استان زنجان که به صورت تصویری صورت گرفت، گفت: برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق دارم خداوند بزرگ را شکر می‌کنیم که کشور ما هم میهنان ما برای شهدا و خانواده معظم ...
پنجشنبه 29 مهر - 17:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دقایقی پیش با ورود به فرودگاه اردبیل مورد استقبال مسئولان و مدیران استان اردبیل قرار گرفت تا در سفر سه روزه از زیرساخت‌های حوزه راه و مسکن بازدید کند. وزیر راه و شهرسازی بعد از ورود به ف...
پنجشنبه 29 مهر - 17:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دقایقی پیش با ورود به فرودگاه اردبیل مورد استقبال مسئولان و مدیران استان اردبیل قرار گرفت تا در سفر سه روزه از زیرساخت‌های حوزه راه و مسکن بازدید کند. وزیر راه و شهرسازی بعد از ورود به فرودگاه ارد...
پنجشنبه 29 مهر - 17:17
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/بوشهر رئیس حوضه رودخانه زهره گفت: سد خاییز با ایجاد ظرفیت جدید آبی، موجب رونق کشاورزی تنگستان خواهد شد.
پنجشنبه 29 مهر - 17:10
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تمام وجود در مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان دشت کنیم.
پنجشنبه 29 مهر - 17:10
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تمام وجود در مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان دشت کنیم.
پنجشنبه 29 مهر - 17:10
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تمام وجود در مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد تا اولین سه امتیاز را در خانه خودمان دشت کنیم.
پنجشنبه 29 مهر - 17:09
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در خصوص انجام مسئولیت های اجتماعی شرکت مس در قبال مردم رفسنجان انتقاد کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 17:09
«خبرگزاری مهر» سرهنگ سیدعلی مهاجر معاون اجرایی سپاه کربلا در حاشیه جشن ازدواج ۱۱۰ زوج جوان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این جشن با همت مرکز فرهنگی خانواده سپاه کربلا و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد، افزود: در این جشن ۱۱۰ زوج زندگی مشترک خو...
پنجشنبه 29 مهر - 17:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید احمد هاشمی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران خراسان شمالی آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان را تشریح کرد و اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوت ناشی از بیماری کرونا در خراسان شمالی ثبت نشد. رئیس دانشگاه علوم پزشک...
پنجشنبه 29 مهر - 17:01
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گیلان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه ۶۰۰۰ شرکت دانش بنیان در سطح کشور فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: امروزه رقابت کشورها بر سر علم است و لذا باید به دنبال تقویت شرکت های دانش بنیان باشیم.
پنجشنبه 29 مهر - 16:59
«خبرگزاری مهر» رستم قاسمی در هشتمین سفر استانی هیئت دولت در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: از دیروز ثبت‌نام متقاضیان مسکن در قالب طرح جهش تولید مسکن آغاز شده و تا این لحظه بخشی از متقاضیان با ورود به سامانه ثمن ثبت‌نام کر...
پنجشنبه 29 مهر - 16:58
رئیس کل دادگستری استان اصفهان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: امروز امنیت مطلوب در جامعه برقرار است و دشمن برای برهم زدن امنیت مردم نقشه می کشد و گره‌های اقتصادی را با تدبیر و همگرایی می‌توان حل کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 16:54
«خبرگزاری مهر» حسین حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح دیدار نمایندگان آذربایجان‌شرقی با رئیس‌جمهور اظهار داشت: عمده‌ترین موضوعاتی که بنده در دیدار نمایندگان آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی با رئیس‌جمهور اشاره کردم رویکرد مسائل و مشکلات شهرستان‌های سه‌گان...
پنجشنبه 29 مهر - 16:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدهادی ایمانیه، بعدازظهر پنجشنبه در اولین سفر شهرستانی خود به کازرون ضمن بازدید از طرح‌های زیرساختی و عمرانی این شهرستان با اشاره به انتقال بخشی از آب شهر خشت به استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به معضل کمبود آب کشاورزی و...
پنجشنبه 29 مهر - 16:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدهادی ایمانیه، بعدازظهر پنجشنبه در اولین سفر شهرستانی خود به کازرون ضمن بازدید از طرح‌های زیرساختی و عمرانی این شهرستان با اشاره به انتقال بخشی از آب شهر خشت به استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به معضل کمبود آب کشاورزی و شرب ش...
پنجشنبه 29 مهر - 16:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به کرمان، کامران مرآتی دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران و دامون شش بلوکی عضو هیات انتخاب جشنواره، بعد از ظهر روز پنجشنبه بیست و نهم مهر ماه طی یک نشست با اهالی رسانه نسبت به طرح برخی از ابهامات و انتقادات مط...
پنجشنبه 29 مهر - 16:48
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت فرزند شهید که روز سه شنبه جلوی بنیاد شهید استان خودسوزی کرده بود، خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 16:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی مظفری بعد از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران از تعیین تکلیف وضعیت و نحوه فعالیت چاه‌های آب غیر مجاز یا دارای مشکلات اداری از سوی جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه شورای پیشگیری از وق...
پنجشنبه 29 مهر - 16:42
«خبرگزاری مهر» فاطمه مدنی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این فرزند شهید پیشتر در استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به خود سوزی کرده بود که به علت جراحات حاصل از این سوختگی به بیمارستان امیرالمومنین شیراز منتقل شده بود. وی افزود: این بیمار زمانی که به بی...
پنجشنبه 29 مهر - 16:41
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/همدان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: به مناسبت پیامبر گرامی اسلام امکان عضویت رایگان در سراسر کتابخانه‌های عمومی استان همدان فراهم شده است.
پنجشنبه 29 مهر - 16:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله شعبانی در مراسم تکریم و معارفه شهردار همدان با تقدیر از زحمات شهردار سابق همدان گفت: در اظهار کرد سال‌های اخیر فعالیت‌های خوبی در شهر صورت گرفت و در دوره تصدی این مسئولیت از سوی دکتر حسینی نیز همه باید به شهرداری...
پنجشنبه 29 مهر - 16:38
ضرغامی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری در استان اردبیل گفت: وضعیت زیرساخت های حوزه گردشگری اردبیل در خور مردم منطقه نیست.
پنجشنبه 29 مهر - 16:38
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا تأکید کرد؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/همدان رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر افزایش ساماندهی و نظارت بر روزبازارها، بازارچه‌های محلی و میدان میوه و تره‌بار قدیم تأکید کرد.
پنجشنبه 29 مهر - 16:32
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گلستان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از بازداشت دومین متهم پرونده دست درازی به منابع تامین آب مردم گرگان خبر داد.
پنجشنبه 29 مهر - 16:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حسین نوش آبادی عصر پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین که با حضور سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و حسین کاغذلو، فرماندار ورامین به منظور تقدیر از خدمات این نیرو و به مناسبت هفته...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است