گوناگون 18:30 - 02 شهریور 1398
درباره ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور چه می‌دانید؟ چه عواملی می‌تواند در تعیین قیمت ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور تأثیرگذار باشد؟ ما در این متن خود با تعریف کاملی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور و بررسی عوامل مؤثر در انتخاب آن، شرایط این نوع بیمه را برایتان توضیح می‌دهیم.

همه‌چیز درباره ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بیمه دات کام، همه آنچه را که قرار است درباره ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور بدانید؛ در ادامه آمده است.

چنانچه شما هم برای یک سفر چندروزه در حال برنامه‌ریزی هستید حتماً این سؤال برایتان پیش‌آمده که ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور را کجا خریداری کنیم. چه عواملی می‌تواند تأثیر به سزایی روی قیمت ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور داشته باشد؟

امروزه داشتن بیمه مسافرتی آن‌قدر مهم و ضروری است که دیگر در زمره یک خرید لوکس و غیرضروری قرار ندارد. ازآنجایی‌ که این نوع بیمه می‌تواند بیمه‌گذار را از هرگونه حوادث و مشکلات پیش‌بینی‌نشده حمایت کند و بخش اعظمی از خسارات به‌عمل‌آمده را جبران کند؛ در نتیجه تمامی شرکت‌های بیمه کشور، اخذ بیمه مسافرتی را به‌تمامی افرادی که اهل سفر و ماجراجویی هستند پیشنهاد می‌کنند.

حال سؤال اینجا است که ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور چه نوع بیمه‌ای است؟ آیا می‌توان به این نوع بیمه برای مسافرت‌های خود اعتماد کرد؟ ما در این رپورتاژ خود با تعریف کاملی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور و بررسی عوامل مؤثر در انتخاب آن، شرایط این نوع بیمه را برایتان توضیح دهیم.

ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور

سفر است و حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی آن‌که ممکن است هر مسافری را تهدید کنند. خصوصاً اگر هدف از سفر، تفریح و کسب آرامش خاطر باشد. از رو بیمه مسافرتی یکی از ضروریات اصلی برای لذت‌بخش بودن سفر است. به‌ویژه اگر هدف از انتخاب این نوع بیمه، خرید ارزان‌ترین بیمه مسافرتی با کامل‌ترین پوشش دهی باشد. شرکت‌های بیمه داخلی کشور سال‌های طولانی است که بهترین خدمات مسافرتی برای مقاصد داخلی و خارجی را به بیمه‌گذاران خود ارائه می‌کنند. خدماتی که هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت آنلاین و اینترنتی، تنها با نصب اپلیکیشن بیمه در اختیار بیمه‌گذاران قرار داده می‌شود. بیمه مسافرتی ارزان از آن دسته بیمه‌های کشوری است که با ارائه پکیج کامل و درجه‌یک از پوشش‌های بیمه‌ای توانسته رضایت مشتریان و بیمه‌گذاران خود را در حد اعلی به دست آورد.

عوامل مؤثر در خرید ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور

باید گفت عوامل و متریال‌های زیادی در تعیین قیمت ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور تأثیرگذارند؛ بنابراین اگر قصد خرید ارزان‌ترین بیمه مسافرتی را دارید لازم است تمامی این عوامل را شناسایی و به هنگام خرید این نوع بیمه، آن‌ها را در نظر بگیرید. در ادامه به معرفی هرکدام از این عوامل می‌پردازیم:

· سن بیمه‌گذار: سن بیمه‌گذار از جمله عوامل اصلی در انتخاب بیمه مسافرتی ارزان است که رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد. در واقع هر چه سن بیمه‌گذار پایین‌تر باشد به همان اندازه قیمت بیمه مسافرتی نیز پایین می‌آید. به همین علت بسیاری از شرکت‌های بیمه کشوری برای تعیین قیمت این نوع بیمه، شرایط سنی را به ترتیب زیر طبقه‌بندی کرده‌اند:

کودکان تا ۱۲ سال

۱۳ تا ۶۵ سال

۶۶ تا ۷۰ سال

۷۱ تا ۷۵ سال

۷۶ تا ۸۰ سال

۸۱ تا ۸۵ سال

نکته جالب و درخور توجه این است که از جمله شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده‌ای که بیمه مسافرتی ارزان و بسیار مناسب برای افراد بالای ۸۵ سال نیز ارائه می‌کند شرکت بیمه‌ایران می‌باشد.

· مدت سفر: مدت‌زمان سفر از دیگر عواملی است که در ارزان بودن بیمه مسافرتی نقش مبرهنی ایفا می‌کند. به‌واقع در تمام مدتی شما در سفر هستید می‌توانید بیمه مسافرتی خود استفاده کرده از خدمات و پوشش‌های بیمه آن بهره‌مند شوید. آنچه در مدت‌زمان ارزان‌ترین بیمه مسافرتی مورد توجه است این می‌باشد که قیمت بیمه مسافرتی ۶ ماهه نصف بیمه مسافرتی یک‌ساله است. بسیاری از شرکت‌های بیمه، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بیمه مسافرتی کشور را به‌صورت زیر طبقه‌بندی می‌کنند:

۱ تا ۷ روزه

۸ تا ۱۵ روزه

۱۶ تا ۲۳ روزه

۲۴ تا ۳۱ روزه

۳۲ تا ۴۵ روزه

۴۶ تا ۶۲ روزه

۶۳ تا ۹۲ روزه

شش ماهه

یک‌ساله

از دیگر عواملی که نمی‌توان تأثیرات آن را روی قیمت ارزان‌ترین بیمه مسافرتی نادیده گرفت عبارت‌اند از:

· مقصد سفر

· سقف تعهدات بیمه مسافرتی

· انتخاب شرکت کمک‌رسان در ارزان‌ترین بیمه مسافرتی

در همین رابطه:

راهنمای خرید بیمه مسافرتی

نتیجه‌گیری:

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای خرید اینترنتی بیمه به یکی از کارگزاری‌های مجاز آنلاین و رسمی مراجعه کنید. کارگزاری رسمی بیمه دات کام جزو محدود کارگزاری‌های رسمی آنلاین صنعت بیمه در زمینه آنلاین به شمار می‌رود. این برند با بیش از چندین هزار مشتری فعال توانسته است خدمات گسترده‌ای را در موضوعات مختلف خرید اینترنتی بیمه ارائه دهد.

بیمه دات کام یکی از بالاترین نرخ تبدیل در بازدید صفحات را دارد. این موضوع به دلیل قیمت‌گذاری نفوذی و تخفیفی انواع بیمه‌نامه است. ازاین‌رو بیشتر مخاطبین سایت پس از استعلام بیمه موردنظر اقدام به خرید می‌کنند.

انتهای رپرتاژ آگهی

 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار گوناگون

گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حمید سوری رئیس مرکز تحقیقات ارتقا ایمنی و پیشگیری از مصدومیت‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به سوابق تاریخی اپیدمی‌های جهانی، نگرانی مردم را قابل درک و منطقی برشمرد و گفت: اما دانش و تجربه بشر در حال حاضر در مقابله...
گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، ۲۹ فوریه مصادف با هشتم اسفند روز جهانی بیماری‌های نادر است که همزمان بیش از ۹۰ کشور جهان این روز را جشن می‌گیرند. در ایران نیز پس از تأسیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران، از سال ۱۳۸۷ توسط بنیانگذار فقید بنیاد بیماری‌های نادر ایر...
گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، معاینات پس از مرگ محققان مؤسسه تکنولوژی کالیفرنیا بر روی مغز افراد مبتلا به پارکینسون نشان می‌دهد سلول‌های مغزی این بیماران که مسئول کنترل حرکت هستند مملو از انباشتی از پروتئینی موسوم به alpha-synuclein بودند. محققان در مطالعه...
گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده‌اند: ویروس ابولا گزینه جدیدی برای مقابله با تومورهای مغزی طبق نتایج یک تحقیق جدید، ویروس ابولا می‌تواند برای مقابله با تومور مغزی مرگبار موسوم...
گوناگون
«خبرگزاری ایسنا» با رعایت این ۲ اصل یعنی "خود ناقل پنداری" و به حداقل رساندن جابجایی جمعیتی (مسافرت) و گردهمایی‌های انسانی می‌توان ضریب رو به رشد و شیوع این ویروس را در سطح جهان کاهش داد.
گوناگون
«خبرگزاری ایسنا» دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی خسروشاهی را تسلیت گفت.
گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا ادراکی، در این پیام با عنوان این مطلب که ما همان ۳۰۰ میلیون بیمار نادر هستیم، گفت: با توجه به تنوع، پیچیدگی و علل و عوامل اپیدمیولوژیک انواع بیماری‌های نادر، همه ما در سراسر جهان می‌بایست در جهت ارتقا سطح آگاهی و شناخت ...
گوناگون
«خبرگزاری ایسنا» غلامحسین بنان هشتم اسفند ۱۳۶۴ در تهران درگذشت. او هنگام مرگ ۷۴ سال داشت.
گوناگون
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، متن نامه وزیر بهداشت بدین شرح است؛ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با سلام و تقدیم احترام پیام امید بخش، پدرانه، مهربانانه و سرشار از صفای حضرتعالی همکاران عزیزم را که در سراسر کشور، شبانه ر...
گوناگون
«خبرگزاری ایسنا» اسفند ماه ۱۳۰۸ در چنین روزی، احمدشاه قاجار در حومه پاریس از دنیا رفت. سی‌ودو سال بیشتر زندگی نکرد و چهار سال و چند ماه پایانی عمرش را هم بدون عناوین سلطنتی گذراند.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

تبلیغات متنی


زندگی سالم و موفق


صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است