اخبار سیاسی

Important news
پربازدید ها
در حال دریافت زنده جدیدترین اخبار ...

با کلیک بر روی بخش های زیر هرکدام که مایلید انتخاب کنید و یا از حالت انتخاب خارج سازید
سیاسی اقتصادی ورزشی علمی فناوری اجتماعی استانی بین‌الملل فرهنگی‌هنری چند رسانه‌ای وبگردی گوناگون
سیاسی
«مشرق نیوز» عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تغییرات مربوط به بودجه آموزش‌وپرورش را اعلام کرد و گفت:‌در بحث سرانه مدارس و پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان مصوباتی را داشتیم.
سیاسی
«مشرق نیوز» دولت بالاخره تیرماه امسال برنامه سه مرحله ای خود برای اصلاح نظام بانکی را هم ارائه کرد. اینکه
سیاسی
سانسور در دوره رضاشاه؛
«مشرق نیوز» با روی کار آمدن رضاشاه جامعه مطبوعات ایران، شاهد اتفاقاتی است که آزادی قلم و بیان را محدود می‌کند و جامعه را به سمت خفقان بیشتر می‌کشاند که شروع آن با کودتای 29 اسفند 1299 بود.
سیاسی
«مشرق نیوز» هرگونه هزینه کرد بودجه و امکانات اصناف، اتحادیه ها و سایر مراکز مشابه برای تبلیغات و فعالیت های نامزدها و گروه های فعال در انتخابات، ممنوع بوده و در صورت مشاهده، فرد یا مسئول خاطی با برخورد قانونی و اداری مواجه خواهد شد.
سیاسی
«مشرق نیوز» طرح توطئه و به اصطلاح افشاگری علیه مقامات و ساختار سیاسی ایران برای اثبات «ناکارآمدی نظام» در بحبوحه بروز کم‌کاری و سکون مدیریتی عجیب و غریب دولت دکتر روحانی، نسخه پیچیده‌شده توسط موساد برای شکست جمهوری اسلامی از درون است.
سیاسی
«مشرق نیوز» مردم شریف ما شاید اگر سرت را جلوی‌شان خم کنی و عذرخواهی کنی که وعده دادی و عمل نکردی بگذرند اما به شرطی که حداقل دیگر کسی نگوید الحمدلله همه چیز گل‌وبلبل است و شرمنده هم نیستیم که در منطق حکومترانی اسلامی برای کارهای پرکرده هم کارگزار باید ...
سیاسی
«مشرق نیوز» آنچه مسلم است و واقعیت‌های اجتماعی به‌طور ملموس گلایه مندی مردم از ناکارآمدی مدیران در رفع مشکلات کشور را نشان می‌دهد و به واقع مردم اظهارات رئیس جمهور در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات ۹۶ را شروع تبلیغات زودهنگام ایشان برای ریاست ج...
سیاسی
نگاهی به پیچیدگی های سیاسی انتخابات 96
«مشرق نیوز» از پنجم اسفند که اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد و همزمان با آن، حزب اتحاد ملت نیز نشست خود را برگزار کرد و ترکیب ستاد انتخاباتی اش را روشن نمود، موج انتخابات، رسما سپهر سیاسی کشور را فراگرفته است.
سیاسی
واژه نامه سیاسی مشرق:
«مشرق نیوز» الیور کرامول فرمانده ارتش پارلمان بود و توانست با استفاده از تاکتیک های نظامی و بهره گیری از نیروی دهقانان ناراضی، پارلمان را به پیروزی رساند و خود در راس ارتش پارلمان به اولین رئیس جمهور انگلستان بدل گردد. در این جنگ پارلمان انگلستان مدافع...
سیاسی
«مشرق نیوز» اینک فرصت چهارساله دولت یازدهم در آستانه پایان پذیرفتن است و کمتر از شش ماه بعد دولتی جدید بر سر کار خواهد آمد. شاید فرصت خدمت‌رسانی زیادی برای مدیران در جهت عمل به وعده‌ها و جبران کاستی‌ها نباشد، اما برای یک امر هنوز فرصت هست و آن پوزش‌خوا...
سیاسی
«فرارو» عزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی در اینستاگرامش از لباس‌های سایز بزرگ گفت و یادی از گذشته‌ها کرد. ضرغامی نوشت: سایز بزرگ! از این فروشگاه‌ها در سطح شهر زیاد شده است. این عکس را دیروز گرفتم. عرضه این لباس‌ها، برای آدم‌های درشت و فربه خوب ...
سیاسی
«مشرق نیوز» برگزاری اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که نمایشی از وحدت و جدیت اصولگرایان برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم بود، رقبای سیاسی این طیف را غافلگیر کرد.
سیاسی
«مشرق نیوز» به گزارش مشرق، اخبار ویژه روزنامه کیهان را در ادامه می خوانید: این 380 هزار میلیارد تومان کجاست که مردم اثر آن را نمی‌بینند؟! رئیس سازمان انرژی اتمی مدعی شد 100 میلیارد دلار از پول‌های بلوکه شده ایران آزاد شده است. علی‌اکبر صالحی در مصاحبه با ای...
سیاسی
«مشرق نیوز» قرار بود مجلس در راس امور باشد و بر اساس قانون اساسی به همه امور مملکت نظارت کند. اما نگاهی به گردش کار مجلس، گویای فاصله فاحش آن با جایگاه رفیعی است که باید باشد‌.
سیاسی
«مشرق نیوز» چند سالی است در فضای سیاسی کشور مد شده است که گفتمان شما برای انتخابات چیست؟ رقیب چه گفتمانی دارد؟ آیا رقابت گفتمانی امکان دارد یا ارائه برنامه به مردم نیز لازم است؟
سیاسی
مدیرکل آمریکای وزارت خارجه، اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل آمریکا وزارت امور خارجه، گفت: هیئتی از ایران بزودی به منطقه آمریکای لاتین سفرمی‌کند.
سیاسی
«مشرق نیوز» علی لاریجانی پس از سخنان حاجی بابایی در مخالفت با تبصره مربوط به درآمدهای دولت از هدفمندی یارانه ها در بودجه 96 و دفاع نوبخت و تاج گردون طی توضیحاتی هر دو نظر را سخنی درست از دو منظر خواند.
سیاسی
«مشرق نیوز» به گزارش مشرق، کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت: گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که ذخایر اورانیوم ایران بسیار بسیار کمتر از میزانی است که در مذاکرات هسته‌ای روی آن توافق شده بود. گفتم: یعنی دولتمردان کشورمان خیلی بیشتر از آنچه حری...
سیاسی
«مشرق نیوز» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است نمایندگان حق دارند درآمد دولت از محل هدفمندی ها را در بودجه مصوب کنند.
سیاسی
کدخدایی:
«مشرق نیوز» سخنگوی شورای نگهبان از تایید لایحه اساسنامه سازمان‌ فرهنگی‌ هنری‌ فارسی زبانان (ایتا) در این شورا خبر داد.
سیاسی
«مشرق نیوز» تولیت آستان قدس رضوی گفت: نسخه و پادزهر این تحریم‌ها اقتصاد مقاومتی تعریف شد که رهبر معظم انقلاب بسیار حکیمانه و هوشمندانه فرمودند به سمت اقتصادی که کشور را در مقابل تکان‌ها حفظ کند حرکت کنید.
سیاسی
دریادار سیاری در «نگاه یک»:
«خبرگزاری فارس» فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن جدید «سهند» که پیشرفته ترین ناوشکن ما خواهد بود، بزودی به ناوگان دریایی الحاق خواهد شد.
سیاسی
«مشرق نیوز» عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: باید کسانی در صحنه باشند که به مردم خدمت کنند نه اشراف زاده هایی که جدای از مردم بوده و با درد مردم ناآشنا هستند.
سیاسی
جابری انصاری در دیدار نماینده فوعه و کفریا در مجلس سوریه بیان کرد
«خبرگزاری فارس» معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه با تاکید بر تلاش در جهت کاهش آلام مردم سوریه و ساکنان فوعه و کفریا گفت: پرونده فوعه و کفریا بعنوان یک اولویت در رایزنیهای سیاسی مرتبط با بحران سوریه از سوی جمهوری اسلامی ایران در دست پیگیری است.
سیاسی
با دستور رئیس مجلس صورت می‌گیرد:
«خبرگزاری ایسنا» به دستور رئیس مجلس، کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ معافیت مالیاتی تبعیض‌آمیز حقوق کارکنان دولت و بخش خصوصی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
سیاسی
«فرارو» سلفی جلیلی با جوانان در شهر قدس فرارو- سجاد زند؛ سفرهای فراوان از این شهر به آن شهر، سخنرانی های پیاپی از این تریبون به آن تریبون و انتقادات مضاعف از دولت این روزها چهره ای رسانه ای از سعید جلیلی ساخته است. با وجود اینکه او رسما اعلام نکرده است که ...
سیاسی
«مشرق نیوز» سروری با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فرآیندی از دامنه تا راس اجتماع را شکل داده است، افزود: استنباط بسیاری از فعالین سیاسی و رقبای ما این بود که
سیاسی
«مشرق نیوز» نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: سوالاتم از وزرای کشور، کار و عمران در کمیسیون‌های مربوطه بلاتکلیف مانده است.
سیاسی
«مشرق نیوز» دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین از برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نیمه دوم فروردین‌ماه سال ۹۶ خبر داد.
سیاسی
کدخدایی:
«خبرگزاری فارس» سخنگوی شورای نگهبان از تایید لایحه اساسنامه سازمان‌ فرهنگی‌ هنری‌ فارسی زبانان (ایتا) در این شورا خبر داد.
سیاسی
کدخدایی تشریح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای نگهبان به تشریح ایرادی که شورای نگهبان نسبت به «لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران» وارد دانسته، پرداخت.
سیاسی
رئیس مجلس در صحن علنی:
«خبرگزاری فارس» علی لاریجانی پس از سخنان حاجی بابایی در مخالفت با تبصره مربوط به درآمدهای دولت از هدفمندی یارانه ها در بودجه 96 و دفاع نوبخت و تاج گردون طی توضیحاتی هر دو نظر را سخنی درست از دو منظر خواند.
سیاسی
نوبخت در دفاع از تبصره هدفمندی یارانه در لایحه بودجه:
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه اگر دیوان محاسبات برای تعیین درآمد سازمان هدفمندی یارانه ها مورد تایید نمایندگان نیست، گفت: کمیته ای ۵ نفره تعیین شود تا پس از انجام بررسی های مفصل به هر نتیجه ای که رسیدند مورد قبول دولت و نمایندگان...
سیاسی
حاجی بابایی در مخالفت با تبصره هدفمندی:
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است نمایندگان حق دارند درآمد دولت از محل هدفمندی ها را در بودجه مصوب کنند.
سیاسی
«مشرق نیوز» نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه بیکاری و اضطراب‌های ناشی از آن، به وجوه مختلف زندگی حمله می‌کند گفت: اعتقاد برخی ها در کشور، اعتقاد به حکومت توانگران و طبقه اشراف است.
سیاسی
لاریجانی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس گفت: براساس گزارش دیوان محاسبات که در تفریق بودجه ۹۴ آمده است، منابع هدفمندی مشخص است و صراحت دارد که در مجموع ۴۳ هزار میلیارد هدفمندی درآمد دارد که بعد از کسر هزینه‌ها از این درآمد عددی حدود ۳۶ هزار میلیارد تومان حاصل می‌شود.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیأت رئیسه مجلس در واکنش به یک نماینده منتقد،‌ گفت: آقای حاجی‌بابایی! شما نطق خوبی در انتقاد به واریز نشدن درآمد هدفمندسازی یارانه‌ها به خزانه کل کشور کردید اما منصفانه نبود.
سیاسی
تا انتخابات ۹۶
«فردا نیوز» با اعلام کاندیداتوری حمید بقایی مجددا نام محمود احمدی نژاد بر سر زبان ها افتاد و علامت سوال های بسیاری در خصوص شباهت عملکرد بقایی به رئیس جمهور سابق به وجود آمد.
سیاسی
داداشی در اخطار قانون اساسی:
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه شهر آستارا هیچ پیشرفت فیزیکی نداشته است، گفت: پروژه مسکن مهر آستارا در بلاتکلیفی قرار دارد.
سیاسی
طبق مصوبه مجلس در بودجه 96
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس در لایحه بودجه 96 مصوب کردند که نقل و انتقال اموال، دارایی‌ها و قراردادهای به شرط تملیک شرکت مادرتخصصی توانیر به شرکت‌های توزیع نیروی برق از پرداخت هر گونه مالیات و سود سهام ابرازی معاف است.
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار سیاسی

سیاسی
با تصویب نمایندگان؛
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس با تصویب بندی از لایحه بودجه میزان جریمه مشمولان غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه را تعیین کردند.
سیاسی
«مشرق نیوز» عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تغییرات مربوط به بودجه آموزش‌وپرورش را اعلام کرد و گفت:‌در بحث سرانه مدارس و پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان مصوباتی را داشتیم.
سیاسی
طبق مصوبه مجلس
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس در لایحه بودجه سال آینده به دولت اجازه دادند در سال 1396 بدهی‌های قطعی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی و خصوصی با مطالبات قطعی وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی از اشخاص مزبور تا مبلغ 5 هزار میلیارد تومان تسویه کند.
سیاسی
در ادامه بررسی لایحه بودجه ۹۶ صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت برای تهاتر بدهی‌ها با اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی‌ و خصوصی، با سقف مشخص، اجازه دادند.
سیاسی
لاریجانی در گفت‌وگو با روزنامه الخبر الجزایر:
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص فشارهای غرب زمان مذاکرات هسته‌ای گفت: جمهوری اسلامی به‌علت مواضع درقبال فلسطین فشارهای زیادی ازسوی غرب متحمل شد.
سیاسی
با حضور روحانی
«خبرگزاری فارس» همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات96 دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور در محل وزارت کشور آغاز شد.
سیاسی
رئیس مجلس در صحن علنی:
«خبرگزاری فارس» علی لاریجانی پس از سخنان حاجی بابایی در مخالفت با تبصره مربوط به درآمدهای دولت از هدفمندی یارانه ها در بودجه 96 و دفاع نوبخت و تاج گردون طی توضیحاتی هر دو نظر را سخنی درست از دو منظر خواند.
سیاسی
در صحن علنی مجلس؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس درپاسخ به تذکر نماینده تهران در خصوص عدم تجلیل از هاشمی رفسنجانی در کنفرانس فلسطین اعلام کرد: این اقدام انجام شد مگر شما خبر ندارید؟!
سیاسی
حاجی بابایی در مخالفت با تبصره هدفمندی:
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است نمایندگان حق دارند درآمد دولت از محل هدفمندی ها را در بودجه مصوب کنند.
سیاسی
«خبرگزاری فارس» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپیامی درگذشت والده سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه را تسلیت گفت.
سیاسی
کدخدایی در گفت‌و گو با ایسنا عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای نگهبان گفت: ایراد سابق شورای نگهبان به طرح استفساریه تبصره ٤ ماده ٥٢ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی کماکان به قوت خود باقیست.
سیاسی
تاکید بر لزوم صیانت از آرای مردم و برقراری امنیت؛
«خبرگزاری ایسنا» سخنرانان و شرکت کنندگان در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات ۹۶ بر لزوم صیانت از آرای مردم و برقراری امنیت و پرهیز از شایعات و بداخلاقی ها تاکید کردند.
سیاسی
بیانیه اداره ارتباطات مجمع تشخیص مصلحت نظام:
«خبرگزاری مهر» اداره کل ارتباطات و اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره فعالیت های انتخاباتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، بیانیه صادر کرد.
سیاسی
امیر حیدری:
«خبرگزاری فارس» فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن با پروژه نفوذ اعتقادات و ارزش‌های اصیل مردم و خانواده‌ها را هدف قرار داده است.
سیاسی
طبق مصوبه مجلس در بودجه 96
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس در بودجه 96 به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری اجازه دادند تا سقف درآمد اختصاصی سال 1395 نسبت به أخذ تسهیلات از بانک‌ها اقدام کنند.
سیاسی
با تصویب مجلس مقرر شد؛
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس مقرر کردند در سال آینده علاوه بر نرخ آب بهای شهری، به ازای هر مترمکعب فروش آب شرب، ۱۵ تومان از مشترکان دریافت شود.
سیاسی
طبق مصوبه مجلس در بودجه 96
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس در لایحه بودجه 96 شرکت‌های توزیع نیروی برق را مکلف به برقراری انشعابات موقت در سکونتگاه های غیررسمی کردند.
سیاسی
باهنر در نشست جامعه اسلامی مهندسین خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، پنج نامزد انتخاب و به شورای مرکزی جبهه معرفی می شود.
سیاسی
بذرپاش در کنگره جامعه دانش آموختگان دانشگاه آزاد:
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه بیکاری و اضطراب‌های ناشی از آن، به وجوه مختلف زندگی حمله می‌کند گفت: اعتقاد برخی ها در کشور، اعتقاد به حکومت توانگران و طبقه اشراف است.
سیاسی
طبق مصوبه مجلس در بودجه 96
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس در لایحه بودجه 96 سقف معافیت مالیاتی کارمندان دولت و کارکنان بخش خصوصی را تعیین و تصویب کردند.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است