بازار 08:08 - 08 خرداد 1401

مجموعه سلامت یا فیزیوتراپی ایرانیان در اصفهان کجاست؟

یکی از دغدغه های مهم مردم در این دوران سخت درگیری با بیماری کرونا، وجود مکانی بهداشتی برای انجام فعالیت های ورزشی، درمانی و تفریحی است. همچنین، وجود تجهیزات کافی و استاندارد به همراه تیمی حرفه ای، از موارد مهم دیگری است که همواره در انتخاب بهترین ها تاثیرگذار بوده است. ما به شما بهترین فیزیوتراپی اصفهان را معرفی میکنیم

مجموعه سلامت ایرانیان اصفهان، یکی از کامل ترین، مجهزترین و بهترین مجموعه های سلامت ایران به شمار می رود که در اصفهان دایر گردیده است. این مجموعه تحت نظارت مستقیم دکتر مهدی صدیقی، متخصص فیزیوتراپی و توانبخشی دایر شده و اداره می شود.

باشگاه بدنسازی ایرانیان، کلینیک تخصصی فیزیوتراپی  ایرانیان و مجموعه آب درمانی ایرانیان از زیرمجموعه های مهم این گروه سلامت به حساب می آیند. در هر یک از قسمت های این مجموعه بزرگ و شناخته شده، راهنمای مراجعین و بیماران را تیمی حرفه ای بر عهده دارند. از این رو، افراد با طی یک دوره مشخص ورزشی و یا با اجرای یک برنامه منظم درمانی به بهترین نتیجه دست می یابند. در ادامه به معرفی فعالیت هایی که در هر بخش از مجموعه سلامت ایرانیان انجام می گیرد، اشاره خواهیم کرد.

 

مجموعه سلامت ایرانیان؛ کلینیک تخصصی فیزیوتراپی

حتما می دانید که در سال های اخیر طب توانبخشی و فیزیوتراپی به عنوان یکی از راه های درمانی مکمل به حساب می آید. شاید معروف ترین آن ها درمان با برق باشد؛ اما بهتر است بدانید که این تنها یکی از چندین روش درمان فیزیوتراپی محسوب می شود. درمان فیزیوتراپی شامل انواع مختلفی از روش های درمانی است که بر اساس شرایط بیمار به کار می روند.

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی ایرانیان با فراهم آوردن تجهیزات مختلف فیزیوتراپی، توانسته است برنامه های درمانی کاملی برای بیماران و مراجعین در نظر بگیرد. تمامی مراحل درمان با فیزیوتراپی در کلینیک ایرانیان اصفهان، تحت نظر بهترین تیم فیزیوتراپی و با نظارت مستقیم دکتر مهدی صدیقی انجام می گیرد.

برخی از مهم ترین روش های فیزیوتراپی که در کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان برای درمان بیماری های مفصلی و عضلانی به کار می روند، عبارت اند از:

 • فیزیوتراپی ورزشی (انجام حرکات اصلاحی و درمانی)
 • لیزرتراپی
 • تکارتراپی
 • الکتروتراپی
 • فیزیوتراپی بارداری
 • فیزیوتراپی اسپرت مخصوص ورزشکاران
 • فیزیوتراپی کودکان
 • فیزیوتراپی ACL
 • فیزیوتراپی تنفسی
 • فیزیوتراپی سکته مغزی
 • انواع فیزیوتراپی دست، پا، گردن، کمر و عضلات کف لگن

شما می توانید با مراجعه به مرکز فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان، برنامه درمانی دقیقی را به کمک فیزیوتراپیست های ماهر و مجرب دنبال کرده و به بهترین نتیجه دست یابید. در نظر داشته باشید که برای پیشگیری از ابتلا و انتقال بیماری کرونا، کلیه پروتکل های بهداشتی در این مرکز رعایت می گردد.

باشگاه بدنسازی مجموعه سلامت ایرانیان

در انتخاب یک باشگاه بدنسازی خوب باید به نکات زیادی توجه نمود. انجام فعالیت های ورزشی تحت نظارت مربیان حرفه ای، برگزاری کلاس های متنوع ورزشی و مفرح، ارائه خدمات غیر ورزشی پرطرفدار مانند ماساژ، استخر و سونای خشک و بخار از جمله مواردی است که افراد در انتخاب بهترین باشگاه ورزشی به آن توجه می کنند.

همچنین، امروزه اهمیت انجام ورزش های هوازی و یوگا بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع، فضای پر استرس این روزهای جامعه، نیاز به انجام ورزش یوگا و آرام کردن ذهن را بیش از پیش ضروری ساخته است. از این رو، شاید بهتر باشد با حضور در بهترین کلاس یوگای اصفهان آرامش را به ذهن خود برگردانید.

باشگاه بدنسازی ایرانیان، با فراهم آوردن تجهیزاتی کامل در یک محیط ایمن و بهداشتی، شرایطی بهینه برای شرکت در کلاس های ورزشی متنوع را فراهم آورده است. تاسیس این باشگاه توسط دکتر مهدی صدیقی انجام گرفته و در حال حاضر مدیریت آن بر عهده محسن صدیقی است.

تیم حرفه ای باشگاه بدنسازی ایرانیان با داشتن تخصص در ورزش های هوازی و با استفاده از تجهیزات حرفه ای روز دنیا نظیر دستگاه hoist محیط عالی و مفرحی را فراهم کرده اند. همچنین، تنوع کلاس ها و امکانات، ایجاد محیطی شادی بخش و ایمن، رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور مقابله با کرونا از ویژگی های بارز این باشگاه به حساب می آید. به این ترتیب، اگر به دنبال بهترین باشگاه بدنسازی اصفهان هستید، ما به شما باشگاه بدنسازی ایرانیان را توصیه می کنیم.

 

مجموعه سلامت ایرانیان؛ مجموعه آب درمانی

در سال های اخیر، آب درمانی به عنوان یک درمان مکمل جهت بهبود بیماری های مفصلی و عضلانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. درمان با آب و هیدروتراپی از نام های دیگر این روش درمانی به حساب می آیند. در برخی موارد پزشک متخصص ارتوپد برای کاهش دردهای موضعی بیمار و یا بهبود روند درمان با دارو، آب درمانی را تجویز می کند. استفاده از آب درمانی در کنترل درد و التهاب ناشی از بیماری آرتریت و فیبرومیالژیا نقش بسزایی دارد.

آب درمانی کاربردهای غیر پزشکی دیگری نیز دارد. برای مثال، بسیاری از ورزشکاران که به فعالیت های سنگین ورزشی می پردازند، برای رفع گرفتگی عضلات و کاهش دردهای عضلانی خود به آب درمانی روی می آورند.

آب درمانی باید زیر نظر یک فیزیوتراپیست متخصص و مجرب انجام گیرد تا بهترین نتیجه را در پی داشته باشد. همچنین، وجود برخی تجهیزات برای پیشگیری از اتفاقات خطرناک (مثل زمین خوردن سالمندان در استخر) لازم است. به همین دلیل، همواره باید به دنبال محلی بود که زیر نظر بهترین تکنسین ها و به طور خاص برای آب درمانی طراحی شده باشد. مجموعه آب درمانی ایرانیان اصفهان این مقصود را بر آورده می سازد.

هیدروتراپی با روش های متنوعی انجام می گیرد که هر کدام بر اساس شرایط بیمار انتخاب می شوند. از روش های مرسوم در آب درمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ورزش در آب
 • سونای خشک یا مرطوب
 • استفاده از استخر شنا
 • غوطه وری در آب گرم یا سرد
 • جکوزی
 • حمام سیتز
 • حمام گردابی

حضور در بهترین مجموعه آب درمانی اصفهان این امکان را برای مراجعین فراهم می سازد تا بنا بر شرایط خود و بر اساس نظر فیزیوتراپیست، برنامه درمانی را آغاز نماید. این مجموعه نیز زیر نظر دکتر مهدی صدیقی مدیریت شده و کلیه درمان های تخصصی تحت نظارت مستقیم ایشان انجام می گیرد.

لازم است بدانید که در شرایط بیماری کرونا و برای پیشگیری از انتقال این ویروس خطرناک، کلیه پروتکل های بهداشتی و موارد ضدعفونی در این مجموعه به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

به عنوان یک جمع بندی می توان گفت که مجموعه سلامت ایرانیان اصفهان، در حال حاضر یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های تاسیس شده در زمینه سلامت به حساب می آید. در نظر گرفتن کلینیک فیزیوتراپی، باشگاه بدنسازی با ورزش های هوازی و مرکز آب درمانی در این مجموعه، باعث شده تا شرایطی بهینه برای فعالیت های ورزشی، درمانی و تفریحی افراد فراهم گردد. آدرس سایت و اینستاگرام فیزیوتراپی ایرانیان در اصفهان

آدرس : اصفهان خیابان استانداری روبروی بیمارستان خورشید جنب کافه لمیز مجموعه سلامت ایرانیان

https://physiotherapyiranian.com/ 


11576555
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار بازار

بازار
«پارسی نیوز» فرآیند تبدیل سریع نطفه به جوجه به چه صورتی است؟ به عملیاتی که در طی آن تخم نطفه دار به جوجه تبدیل می‌شود جوجه کشی می گویند. جوجه کشی به دو شیوه صورت می‌گیرد که عبارتند از: شیوه طبیعی و شیوه مصنوعی ۱- فرآیند مصنوعی و ماشینی: در این فرآیند ب...
بازار
«پارسی نیوز» اهدای اسپرم روشی است که فرد اهدا کننده در آن، مایع منی خود را که حاوی اسپرم های آزاد شده در هنگام انزال است را برای کمک به ایجاد بارداری و انجام لقاح به زوج نابارور دیگری اهدا می کند. به این اسپرم اصطلاحا "اسپرم اهدایی" گفته می شود. گیرندگان اسپرم ...
بازار
«پارسی نیوز» خانه هوشمند به این معنی است که خانه شما دارای یک سیستم خانه هوشمند است که برای خودکارسازی وظایف خاص به وسایل شما متصل می شود و معمولاً از راه دور کنترل می شود. می‌توانید از سیستم هوشمند سازی برای برنامه‌ریزی اسپرینکلرها، تنظیم و نظارت بر سیستم امنیتی...
بازار
«پارسی نیوز» از کالاهای مهم مورد نیاز هر بیمارستانی دمپایی بیمارستانی می باشد. امروز شاهد افزایش قیمت دمپایی بیمارستانی در قم هستیم. همانطور که میدانید شهر قم بزرگترین و به جرعت می توان گفت تنها شهر مهم ایران در حوزه فروش و تامین دمپایی بیمارستانی در ایران می باش...
بازار
«پارسی نیوز» کمپ ترک اعتیاد در تهران احیای تازه به یاری شما می‌رسد تا بتوانید از اعتیاد رهایی یابید. امروزه افراد زیادی درگیر اعتیاد می شوند. اعتیاد به شیشه، کراک، تریاک، حشیش، ماری جوآنا و ... نمونه هایی از‌ ماده های اعتیاد آوری است که فرد استعمال کننده به شدت د...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

تبلیغات متنی (ویژه)

تبلیغات متنی

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است