مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 20:17
«باشگاه خبرنگاران» دبیرکل جبهه صبح ایران گفت: به دنبال این هستیم که دیگر کسی نتواند وعده‌های انتخاباتی بی‌ارزش بدهد.
سه شنبه 08 اسفند - 19:57
«باشگاه خبرنگاران» حداد عادل در خصوص تعدد و تنوع فهرست‌های اصولگرایان نکاتی را مطرح کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 19:45
«باشگاه خبرنگاران» فهرست کاندیدا‌های جبهه «صبح ایران» در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر منتشر شد.
سه شنبه 08 اسفند - 19:28
«باشگاه خبرنگاران» فهرست نامزدهای منتخب جبهه مردمی ایران قوی منتشر شد.
سه شنبه 08 اسفند - 19:14
«باشگاه خبرنگاران» سفارت ایران در سوئد در اعتراض به گزارش سالانه سرویس امنیتی سوئد علیه ایران در بیانیه‌ای نوشت: این اقدامی غیرمسئولانه و بر خلاف فضای مورد انتظار در روابط دیپلماتیک است.
سه شنبه 08 اسفند - 19:02
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌ها در ژنو، با همتای دانمارکی خود دیدار کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:35
«باشگاه خبرنگاران» جمعی از رأی اولی‌ها و خانواده‌های شهدا فردا چهارشنبه ۹ اسفند با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:25
«باشگاه خبرنگاران» گردهمایی جبهه صبح ایران در چهارمین روز تبلیغات انتخاباتی در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:03
«باشگاه خبرنگاران» فهرست و پوستر «ائتلاف کاندیدا‌های مستقل سراسر کشور در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس» منتشر شد.
سه شنبه 08 اسفند - 17:56
«باشگاه خبرنگاران» عضو شورای مرکزی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) از انتشار لیست نهایی استان‌های این جبهه سیاسی خبر داد.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 20:28
«باشگاه خبرنگاران» مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: حق برداشت از حساب متقاضیان تنها منوط به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن خواهد بود و حق برداشت جدا از این شیوه امکان‌پذیر نیست.
سه شنبه 08 اسفند - 19:37
«باشگاه خبرنگاران» عضو هیات مدیره انجمن صنفی ساختمانی گفت: دریافت گواهی استاندارد در سازه‌های پروژه‌های نهضت ملی مسکن با توجه به اهمیت بتن باید الزامی شود.
سه شنبه 08 اسفند - 18:56
«باشگاه خبرنگاران» مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز کشور گفت: مصرف روزانه گاز در بخش خانگی و تجاری به رقم ۶۶۵ میلیون متر مکعب رسید.
سه شنبه 08 اسفند - 18:50
«باشگاه خبرنگاران» وزیر راه و شهرسازی از احداث و بهره‌برداری از ۲ هزار و ۲۴۴ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی طی دو سال گذشته خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:09
«باشگاه خبرنگاران» کمیته هوشمندسازی و طرح تحول دیجیتال و توسعه دولت الکترونیک در زیرساخت‌های هوانوردی و فرودگاهی کشور با محور تدوین سند جامع هوشمندسازی شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد.
سه شنبه 08 اسفند - 17:11
«باشگاه خبرنگاران» با توجه به اعلام رئیس سازمان هواپیمایی مبنی بر افزایش تعداد ناوگان هوایی، ۸ فروند هواپیما توسط شرکت‌های هواپیمایی تا پایان سال وارد خط هوایی کشور می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 16:11
«باشگاه خبرنگاران» مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید، بارش‌ها تا پایان هفته (۱۱ اسفند ماه) در شمال و شمال شرق کشور تشدید می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 16:06
«باشگاه خبرنگاران» مدیرکل دفتر بحران وزارت جهاد گفت: وجود علف‌ها پای درختان منجر به سرمازدگی می‌شود، بنابراین جمع آوری آن‌ها راهکاری مناسب برای مقابله با سرمازدگی است.
سه شنبه 08 اسفند - 15:48
«باشگاه خبرنگاران» معاون وزیر نفت از میانگین مصرف روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین در کشور خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 15:13
«باشگاه خبرنگاران» رئیس سازمان امور اراضی گفت: اکنون ۶۳ درصد اراضی کشور رفع تداخل و ۴۵ درصد سنددار شده است.

مهمترین اخبار ورزشی در صدر رسانه ها


طراحی سایت در اصفهان

سه شنبه 08 اسفند - 21:00
«باشگاه خبرنگاران» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبق سال‌های اخیر در نقل و انتقالات کُند بودیم و نتوانستیم بازیکنان مد نظر را بگیریم.
سه شنبه 08 اسفند - 18:15
«باشگاه خبرنگاران» تیم نساجی در نخستین بازی الهامی روی نیمکت این تیم شکست سنگینی در سیرجان خورد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:15
«باشگاه خبرنگاران» تیم‌های استقلال و سپاهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:15
«باشگاه خبرنگاران» تیم‌های استقلال و سپاهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی‌پوشان با یک گل برنده این بازی شدند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:15
«باشگاه خبرنگاران» تیم‌های استقلال و سپاهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی‌پوشان با یک گل برنده این بازی شدند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:15
«باشگاه خبرنگاران» تیم‌های استقلال و سپاهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی‌پوشان با یک گل برنده این بازی شدند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:13
«باشگاه خبرنگاران» خاویر تباس از امضای قرارداد رئال مادرید با کیلیان امباپه خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:05
«باشگاه خبرنگاران» مربی تیم ملی فوتبال با اشاره به انتقادات علیه مربیان تیم ملی گفت: انتقادات همیشه وجود دارد اما تلاش می‌کنیم تا نتایج بهتری را در ادامه رقم بزنیم.
سه شنبه 08 اسفند - 17:47
«باشگاه خبرنگاران» سه شناگر کشورمان موفق شدند در مسابقات شنا جوانان آسیا در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، در ۲۰۰ متر پروانه نقره و در ۱۰۰ متر پروانه برنز را کسب کنند.
سه شنبه 08 اسفند - 17:37
«باشگاه خبرنگاران» هاشمی والیبال را یکی از رشته‌های پرطرفدار در ایران دانست و گفت: برگزاری لیگ برتر والیبال زنان می‌تواند به توسعه این رشته برای زنان کشورمان کمک کند.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 20:56
«باشگاه خبرنگاران» ماهواره «پارس ۱» یک ماهواره تحقیقاتی - سنجشی است که به زودی در مدار ۵۰۰ کیلومتری زمین قرار خواهد گرفت.
سه شنبه 08 اسفند - 18:14
«باشگاه خبرنگاران» وزیر آموزش و پرورش گفت: با همکاری با سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی یک سازوکار طراحی کرده‌ایم که حقوق حق التدریس‌ها افزایش یابد.
سه شنبه 08 اسفند - 16:18
«باشگاه خبرنگاران» ورزش از جمله مواردی است که می‌تواند به سلامت قلب کمک کند.
سه شنبه 08 اسفند - 14:32
«باشگاه خبرنگاران» محققان با ترکیب سامانه کریسپر و فناوری نانوحفره موفق به ارائه روشی برای تشخیص سریع و دقیق ویروس شدند.
سه شنبه 08 اسفند - 14:28
«باشگاه خبرنگاران» ناسا اعلام کرده که فضاپیمای «اسیریس-اپکس»پس از آوردن نمونه‌های سیارک «بنو» به زمین، اکنون برای نمونه‌برداری از یک سیارک دیگر آماده می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 14:01
«باشگاه خبرنگاران» دانشمندان قوی‌ترین میدان‌های مغناطیسی شناخته شده را در درون ماده هسته‌ای کشف کردند.
سه شنبه 08 اسفند - 13:39
«باشگاه خبرنگاران» دویچه تلکام یک مفهوم آینده نگرانه از تلفن‌های هوشمند را به نمایش گذاشت که برای رسیدگی به نیاز‌های خاص کاربران به جای برنامه‌ها به هوش مصنوعی متکی است.
سه شنبه 08 اسفند - 12:57
«باشگاه خبرنگاران» یک مدرس و کارشناس هوش مصنوعی و کسب و کار گفت: یکی از مولفه‌های اصلی هوش مصنوعی دیتا و داده است.
سه شنبه 08 اسفند - 12:10
«باشگاه خبرنگاران» دانشمندان امیدوارند با استفاده از یک ابزار هوش مصنوعی پیشرفته بتوانند نحوه انقباض و انبساط قلب را با جزئیات در تصاویر اولتراسوند یا ام. آر. آی بررسی کنند.
سه شنبه 08 اسفند - 11:46
«باشگاه خبرنگاران» وزیر علوم گفت: خواص، نخبگان و جامعه دانشگاهی در انتخابات می‌توانند برای سایر اقشار و اصناف جامعه الگو باشند.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 17:48
«باشگاه خبرنگاران» حسین هدایتی که اخیراً با استفاده از حق قانونی مرخصی بخش قابل توجهی از رد مال پرونده قضایی‌اش را انجام داده است، ظهر امروز پس از اتمام مدت مرخصی به زندان بازگشت.
سه شنبه 08 اسفند - 17:04
«باشگاه خبرنگاران» پسر جوانی که به خاطر شوک از دست دادن نامزدش مرتکب قتل شده و تا یک قدمی چوبه دار رفته بود در حالی با پرداخت دیه رضایت گرفت که مادر مقتول دیه دریافتی را به کودکان بی‌سرپرست بخشید.
سه شنبه 08 اسفند - 16:15
«باشگاه خبرنگاران» حجت‌الاسلام ادیانی گفت: ملت قهرمان ایران اسلامی با مشارکت حداکثری و حضور پرشور پای صندوق‌های رأی پرچم قدرت و عظمت ایران انقلابی را با اقتدار برافراشته نگاه خواهند داشت.
سه شنبه 08 اسفند - 16:00
«باشگاه خبرنگاران» مرد زندانی که ۲۲ سال قبل مرتکب قتل شده و سه نفر از اولیای دم نیز او را بخشیده‌اند به شرطی آزاد خواهد شد که سهم دیه چهارمین ولی دم را که در خارج از کشور زندگی می‌کند، بپردازد.
سه شنبه 08 اسفند - 15:16
«باشگاه خبرنگاران» بسیاری از مشتاقان سفر‌های زیارتی عتبات عالیات تمایل دارند تا در ایام و مناسبت‌های خاص به این سفر زیارتی مشرف شوند. یکی از مهمترین ایامی که متقاضیان سفر عتبات عالیات از آن استقبال می‌کنند ایام نوروز است که این مهم امسال با ماه مبارک رمضان همزمان شده...
سه شنبه 08 اسفند - 14:55
«باشگاه خبرنگاران» رئیس دیوان عالی کشور گفت: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی دین خود را به انقلاب، شهدا و امام و رهبری ادا خواهند کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 14:51
«باشگاه خبرنگاران» رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور ابلاغ سردفتری برای ۹۰۰ نفر خبر داد و گفت: با سردفتران متخلف بدون اغماض و چشم‌پوشی برخورد قاطع می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 14:49
«باشگاه خبرنگاران» حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای گفت: تدوین لوایحی برای تبدیل به قانون، مهم‌ترین مأموریت معاونت حقوقی قوه قضاییه است.
سه شنبه 08 اسفند - 14:34
«باشگاه خبرنگاران» رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۴۷۵ داوطلب انصراف دادند و سه هزار و ۳۶۳ نفر در رقابت انتخابات باقی مانده‌اند.
سه شنبه 08 اسفند - 14:34
«باشگاه خبرنگاران» رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۴۷۵ داوطلب انصراف دادند و سه هزار و ۳۶۳ نفر در رقابت انتخابات باقی مانده‌اند.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 19:33
«باشگاه خبرنگاران» بارش برف و برودت هوا مدارس برخی از استان‌های کشور در نوبت صبح و بعدازظهر چهارشنبه ۹ اسفند ماه را تعطیل و یا غیر حضوری کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 08:15
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ سه‌شنبه ۸ اسفند را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
سه شنبه 08 اسفند - 08:15
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ سه‌شنبه ۸ اسفند را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
دوشنبه 07 اسفند - 20:15
«باشگاه خبرنگاران» بارش برف و برودت هوا مدارس برخی از استان‌های کشور در نوبت صبح و بعدازظهر سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ را تعطیل و یا غیر حضوری کرد.
دوشنبه 07 اسفند - 20:15
«باشگاه خبرنگاران» بارش برف و برودت هوا مدارس برخی از استان‌های کشور در نوبت صبح و بعدازظهر سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ را تعطیل و یا غیر حضوری کرد.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 21:02
«باشگاه خبرنگاران» کارشناس سازمان ملل در مصاحبه با گاردین گفت: «اسرائیل» عمداً فلسطینی‌ها را با سلاح گرسنگی می‌کشد و این رژیم باید مسئول جنایات جنگی باشد.
سه شنبه 08 اسفند - 20:39
«باشگاه خبرنگاران» به گزارش رسانه‌های دولتی عربستان سعودی، این کشور هفت نفر را به اتهام تروریسم اعدام کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 20:32
«باشگاه خبرنگاران» عضو دفتر سیاسی انصارالله گفت: یمن در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس است، زیرا آن‌ها حاکمیت این کشور را نقض کرده اند.
سه شنبه 08 اسفند - 20:30
«باشگاه خبرنگاران» رئیس‌جمهور اوکراین از سفر به عربستان سعودی و برنامه دیدار با «محمد بن سلمان» خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 20:07
«باشگاه خبرنگاران» حزب‌الله لبنان امروز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای از هدف قرار دادن نظامیان اسرائیلی در پادگان نظامی «البغدادی» و اطراف آن خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 20:07
«باشگاه خبرنگاران» جنبش حزب‌الله لبنان اعلام کرد که پایگاه اسرائیلی «رویسات العلم» در مزارع اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
سه شنبه 08 اسفند - 20:02
«باشگاه خبرنگاران» جنبش حماس بیانیه‌ای در واکنش به خودسوزی خلبان آمریکایی در حمایت از مردم فلسطین صادر کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 20:00
«باشگاه خبرنگاران» صندوق کودکان سازمان ملل متحد اعلام کرد بعد از گذشت چهار ماه از تجاوز اسرائیل به غزه، بیش از یک میلیون کودک در این باریکه از نبود امنیت غذایی رنج می‌برند.
سه شنبه 08 اسفند - 19:00
«باشگاه خبرنگاران» کشور‌های عضو ناتو مخالفت خود را با پیشنهاد رئیس جمهور فرانسه برای اعزام نیروی زمینی به اوکراین اعلام کردند.
سه شنبه 08 اسفند - 18:44
«باشگاه خبرنگاران» طبق جدیدترین نظرسنجی‌ها بیش از نیمی از آمریکایی‌ها با ساخت دیوار حائل در مرز آمریکا با مکزیک موافقند.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 19:24
«باشگاه خبرنگاران» جدیدترین دیوارنگاره میدان انقلاب اسلامی با تصویری با محوریت اهمیت حضور مردم در انتخابات و شعار «رای ما ایران را می‌سازد» رونمایی شد.
سه شنبه 08 اسفند - 19:20
«باشگاه خبرنگاران» سومین کنفرانس بین ادیانی توسط نمایندگی جامعه المصطفی و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تانزانیا برگزار شد.
سه شنبه 08 اسفند - 14:58
«باشگاه خبرنگاران» ناشران خارجی حاضر در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسقط در ارائه ترجمه آثار مولوی گوی سبقت را از همدیگر ربوده‌اند.
سه شنبه 08 اسفند - 14:49
«باشگاه خبرنگاران» وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از اول فروردین سال آینده نمایشگاه قرآن تهران و همزمان با آن در استان‌های مختلف برگزار می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 13:13
«باشگاه خبرنگاران» خلاصه‌ای از رمان‌های مطرح ایران و جهان در برنامه «قصه شب» که هر شب از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود، توسط هنرمندان و بازیگران خوانده می‌شود.
سه شنبه 08 اسفند - 12:28
«باشگاه خبرنگاران» نشست رسانه‌ای سیزدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران برگزار شد.
سه شنبه 08 اسفند - 12:28
«باشگاه خبرنگاران» نشست رسانه‌ای سیزدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران برگزار شد.
سه شنبه 08 اسفند - 12:18
«باشگاه خبرنگاران» استاد حوزه و دانشگاه گفت: من شک ندارم صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها جریان اصلاح طلب و اصول‌گرا را در کشور داغ کردند. آن‌ها جامعه را دو قطبی کردند، تا مردم را نامید کنند.
سه شنبه 08 اسفند - 11:59
«باشگاه خبرنگاران» سریال «دهن‌لق» در گونه اکشن، جنایی و درام محصول کره جنوبی در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.
سه شنبه 08 اسفند - 10:01
«باشگاه خبرنگاران» البرزی گفت: رسانه ملی برای اولین‌بار به حوزه رقابت ورود کرد در حالی که قبلاً بیشتر روی حوزه مشارکت کار می‌شد.

مهمترین اخبار چند رسانه‌ای در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 21:15
«باشگاه خبرنگاران» حضور رای اولی‌ها در انتخابات به نوعی جشن تکلیف سیاسی برای آنهاست.
سه شنبه 08 اسفند - 20:24
«باشگاه خبرنگاران» یک تمساح بچه‌های خود را پس از خارج شدن از تخم‌هایشان به سمت آب هدایت می‌کند.
سه شنبه 08 اسفند - 19:47
«باشگاه خبرنگاران» روز گذشته قطاری در هند ۷۰ کیلومتر را بدون راننده از کاتوا در جامو و کشمیر به منطقه هوشیارپور در پنجاب طی کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 18:40
«باشگاه خبرنگاران» قطعات مختلف انگشتر به صورت جداگانه ساخته و در نهایت به یکدیگر جوش داده می‌شوند.
سه شنبه 08 اسفند - 17:30
«باشگاه خبرنگاران» چند اصطلاح رایج در مجلس شورای اسلامی توضیح داده شده است.
سه شنبه 08 اسفند - 16:45
«باشگاه خبرنگاران» بدن انسان در ۲۵ سالگی بیشترین قدرت باروری را دارد.
سه شنبه 08 اسفند - 15:21
«باشگاه خبرنگاران» بخشی از صحبت‌های امام خمینی (ره) درباره اهمیت انتخابات به مناسبت نزدیکی به این رویداد ملی بازنشر شده است.
سه شنبه 08 اسفند - 13:31
«باشگاه خبرنگاران» ملی پوش فوتبال ساحلی از پیشنهادات خارجی که از تیم‌های باشگاهی دارد، خبر داد.
سه شنبه 08 اسفند - 12:58
«باشگاه خبرنگاران» ویدیویی از لحظات نفس‌گیر نجات یک کامیون سیل زده در شهرستان ایرانشهر منتشر شده است.
سه شنبه 08 اسفند - 12:33
«باشگاه خبرنگاران» کتاب ده دروغ مشهور درباره اسرائیل است که به برخی از این دروغ‌ها اشاره شده است.

مهمترین اخبار وبگردی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 اسفند - 19:01
«باشگاه خبرنگاران» درد دارد. عمیق. ممتد. کش‌دار. تکرارِ توصیف لحظات آن روز، له‌ات می‌کند. حاضری بمیری اما نشنوی! کور شوی، اما نبینی! و لال شوی اما نگویی! ولی هستی، وجود داری، و باید با تمام ابعاد وجدان یک انسان، زجر را نشان بدهی و بنویسی که چطور، در روز روشن،...
سه شنبه 08 اسفند - 19:00
«باشگاه خبرنگاران» در آیات قرآن و روایات معصومان (ع)، مختصات اخلاق انتخاباتی و جایگاه و اهمیت این موضوع ترسیم شده است.
سه شنبه 08 اسفند - 18:00
«باشگاه خبرنگاران» خانه تکانی با تمام سختی‌هایش، حال و هوایی خاص توام با حس سرزندگی دارد، البته به شرط آنکه با دقت روی چند اصل مهم، جایی برای خستگی و کلافگی نگذاریم.
سه شنبه 08 اسفند - 17:00
«باشگاه خبرنگاران» فضای افکار عمومی جهان به واسطه هوچی‌گری‌ها و سلطه رسانه‌ای غرب این روز‌ها معطوف به اوکراین شده است.
سه شنبه 08 اسفند - 16:04
«باشگاه خبرنگاران» خواهر شهید انصاری دوگاهه در خصوص توجه برادرش به احکام اسلام، قرآن و ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین تأثیر شهید در بین جوانان نکاتی را بیان کرد.
سه شنبه 08 اسفند - 15:30
«باشگاه خبرنگاران» علاقه و توجه رهبر انقلاب به کتاب و اهمیتی که ایشان به مطالعه و کتابخوانی می‌دهند، در توصیه‌هایشان نمایان است.
سه شنبه 08 اسفند - 15:00
«باشگاه خبرنگاران» در مکاتب بشری نهایت نتیجه رعایت اخلاق، احترام مردم به دلیل رعایت قوانین است، اما در نظام ارزشی اسلام، اخلاق برای این است که انسان را به قرب خدا برساند.
سه شنبه 08 اسفند - 14:15
«باشگاه خبرنگاران» یکی از مهم‌ترین محور‌ها در بررسی بستر‌های کلاهبرداری کوروش کمپانی از مردم تأمین‌کنندگان آیفون‌های این شرکت هستند که تاکنون این وجه شفاف نشده است.
سه شنبه 08 اسفند - 14:00
«باشگاه خبرنگاران» شاید هنوز خیلی‌ها با بیماری‌های نادر آشنا نباشند و ندانند که بروز این قبیل بیماری‌ها، ناشی از چه عواملی باشد.
سه شنبه 08 اسفند - 13:30
«باشگاه خبرنگاران» رئیس پلیس فتا تهران بزرگ نسبت به کلاهبرداری اینترنتی با سواستفاده از نام یکی از خبرگزاری‌های رسمی کشور هشدار داد و گفت: مجرمان با طراحی یک متن اطلاع رسانی نحوه دریافت کالابرگ حاوی لینک آلوده به بدافزار و انتشار آن به نقل از یکی از خبرگزاری‌...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است