استانی 09:39 - 29 شهریور 1400
ایسنا/قم مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه آثار دریافتی براساس معیارهای داوری، حائز رتبه های اول تا سوم نبودند، تصریح کرد: با توجه به سطح و کیفت آثار و براساس تصمیم هیات داوران در هر بخش، نفرات "شایسته تقدیر" انتخاب شدند.

اسامی نفرات برگزیده جشنواره نمای مطلوب اعلام شد

محسن صادقی امینی درگفت و گو با ایسنا درخصوص برگزیدگان جشنواره نمای مطلوب که به همت شهرداری قم برگزار شد، بیان کرد: آثار رسیده به دبیرخانه توسط هیات داوران در سه مرحله در خصوص انتخاب، ثبت و ارائه صحیح سوژه ، شناخت موضوع و ذائقه مردم درانتخاب نما، نظم و انتظام در نمای ساختمان ها و احترام به پیشنیه تاریخی و فرهنگی استان قم مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم با اشاره به اختتامیه جشنواره نمای مطلوب، بیان کرد: این مراسم 29 شهریور ماه در سالن رضوان شهرداری قم با رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت شرکت کنندگان در جلسه و همچنین به صورت مجازی از ساعت  10:30 صبح برگزار می شود.

 وی با اشاره به اینکه آثار دریافتی براساس معیارهای داوری حائز رتبه های اول تا سوم نبودند، تصریح کرد: با توجه به سطح و کیفت آثار و براساس تصمیم هیات داوران در هر بخش، نفرات "شایسته تقدیر" انتخاب شدند.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم درخصوص برگزیدگان بخش عکس برداری با دوربین از نماهای تاریخی، بیان کرد: در این بخش 3 نفر با در نظر گرفتن معیار های ترکیب بندی، موضوعی و انتخاب کادر مناسب، به عنوان شایسته تقدیر به نام های کوثر ملکشاهی، حیدر محمودنژاد و فاطمه افراد انتخاب شدند.

صادقی امینی با اشاره به برگزیدگان بخش عکس برداری با دوربین با محوریت نمای مسکونی مطلوب، اظهار کرد: در این بخش نیز 4 نفر با در نظر گرفتن معیارهای انضباط در نما، انتظام در نما، جنبه موضوعی عکس، الگو برای نمای شهری در مقیاس های مینیمال، متعارف و عامه پسند، با نام های مهدی تقی زاده، علی اسماعیلی، محمدرضا شفائی و محسن صبوری به عنوان شایسته تقدیر در این بخش انتخاب شدند.

وی همچنین در خصوص بخش عکس برداری با دوربین با محوریت نمای مسکونی نامطلوب، بیان کرد: در این بخش با توجه به معیارهای داوری، اثری به عنوان شایسته تقدیر انتخاب نشد.

صادقی امینی با اشاره به برگزیدگان بخش عکس برداری با موبایل با محوریت نمای تاریخی، بیان کرد: در این بخش 4 نفر با در نظر گرفتن معیارهای ترکیب بندی، موضوعی و انتخاب کادر مناسب با اسامی محمد مهدی صادقی، زهرا عبدالهی، فاطمه خانعلی و علیرضا صادقیان پور به عنوان شایسته تقدیر در این بخش انتخاب شدند.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم در خصوص برگزیدگان بخش عکس برداری با موبایل با محوریت نمای مسکونی مطلوب، خاطر نشان کرد: در این بخش نفراتی با در نظر گرفتن معیارهای انضباط در نما، انتظام در نما، جنبه موضوعی عکس، الگویی برای نمای شهری در مقیاس های مینیمال، متعارف و مردم پسند، به نام های نادره نجاتی و علی اصغر انصاری بیدار به عنوان شایسته تقدیر در این بخش انتخاب شدند.

وی همچنین در خصوص بخش عکس برداری با موبایل با محوریت نمای مسکونی نامطلوب، گفت: در این بخش 2 نفر با در نظر گرفتن معیارهای  عدم رعایت شاخصه های نمای نامطلوب، شلوغی و عدم سادگی، عدم تناسبات نما و عدم هماهنگی نما با بافت مجاور و همچنین استفاده از المان های غیر بومی، به نام های ثریا سادات سمیعی نژاد و محمد مهدی کشوری فرد به عنوان شایسته تقدیر در این بخش انتخاب شدند.

صادقی امینی با اشاره به بخش نماتکانی در این مسابقات، اظهار کرد: در این بخش سرکار خانم سیده احترام السادات شریفیون با در نظر گرفتن معیار الگویی در حذف زوائد بصری، به عنوان شایسته تقدیر در این بخش انتخاب شد.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم با اشاره به برگزیدگان بخش فتوواک این جشنواره بیان کرد: آقایان حسین مظفری و محمد امیدواریان، نفرات شایسته تقدیر در بخش موبایل هستند.

وی همچنین از نفرات شایسته تقدیر در بخش دوربین خبر داد و عنوان کرد: خانم ها بنت الهدی آموزنده ، زهرا ایرانی و زهره السادات لاجوردی نفرات شایسته تقدیر در بخش دوربین این سری از مسابقات جشنواره ی نمای مطلوب هستند.

شایان ذکر است که به برگزیدگان این جشنواره در بخش عکس برداری با موبایل مبلغ 5.000.000 ریال به هر نفر، در بخش عکس برداری با دوربین مبلغ 10.000.000 ریال به هر نفر، در بخش فتوواک مبلغ5.000.000 ریال به هر نفر و در بخش نماتکانی 20.000.000 اهدا می شود.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم با بیان اینکه طبق اساس نامه جشنواره محدودیتی برای شرکت متقاضیان در بخش های مختلف جشنواره وجود ندارد، تصریح کرد: لازم به ذکر است که افراد تنها در یک بخش به عنوان برگزیده انتخاب خواهند شد.

صادقی امینی در انتها خاطر نشان کرد: پس از اختتامیه جشنواره نمای مطلوب، جشنواره ای با عنوان "نمای مطلوب محله ما" به زودی آغاز خواهد شد که موضوع نما تکانی از محورهای اصلی آن خواهد بود.

انتهای پیام

 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار استانی

استانی
بانوی مدال‌آور وزنه‌برداری ایران:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی ملی‌پوش نوجوان وزنه برداری ایران گفت: پس از کسب مدال برنز جهانی به مدال طلای جهان و المپیک فکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم به این آرزوی بزرگ دست یابم.
استانی
مدیر تعاون روستایی استان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی از خرید حمایتی زعفران توسط صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی با همکاری سازمان تعاون روستایی خبر داد و گفت: بر حسب خواسته صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی مراکز خرید حمایتی زعفران در تربت حیدری...
استانی
«خبرگزاری مهر» حامد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به یکی از اساسی‌ترین رسالت‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، توجه به حوزه محرومیت زدایی و رفع محرومیت از چهره کشور و به خصوص در مناطق با ضریب محرومیت بالاتر است، اظهار داشت: در این راستا در بخش‌های مختل...
استانی
«خبرگزاری مهر» حامد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به یکی از اساسی‌ترین رسالت‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، توجه به حوزه محرومیت زدایی و رفع محرومیت از چهره کشور و به خصوص در مناطق با ضریب محرومیت بالاتر است، اظهار داشت: در این راستا در بخش‌های مختل...
استانی
نیکزاد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شاکله اصلی دولت مردمی را باید عدالت تشکیل دهد و اگر چنین نباشد به درد نمی‌خورد.
استانی
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل امام‌جمعه اردبیل گفت: سفرهای استانی دولت اگر سیاست‌های کلان اقتصادی پشتش نباشد منتج به نتیجه مطلوب نخواهد شد.
استانی
وزیر جهاد کشاورزی خبرداد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دلیل اینکه استان اردبیل و به تبع آن منطقه مغان از ظرفیت های خوب کشاورزی برخوردار است توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی یکی از نیازهای ضروری این استان شمار می رود.
استانی
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز با اشاره به واکسیناسیون ۵۵ درصدی دانش‌آموزان، بر لزوم مراجعه سریع این گروه برای واکسینه شدن قبل از آغاز برگزاری کلاس‌های حضوری تاکید کرد.
استانی
مدیر آموزش و پرورش عشایر استان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر آموزش و پرورش عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰ مدرسه عشایر این استان قدیمی و سنگی است که با یک زلزله کوچک امکان حادثه وجود دارد.
استانی
استاندار اردبیل:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل با بیان اینکه مدیریت منابع کشور به صورت متمرکز تاکنون جواب نداده است، گفت: باید نگاه منطقه‌ای و اولویت‌بندی پروژه‌هایی مانند پایاب سد خداآفرین که برای کشور ثروت‌ساز است، در دستور کار قرار بگیرد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

آگهی

تبلیغات متنی (ویژه)

تبلیغات متنی
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است