فرهنگی‌هنری 12:36 - 25 فروردین 1403
شبکه تهران چندین فیلم سینمایی تا آخر فروردین پخش خواهد کرد.

جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه تهران ادامه دارد

فیلم‌های سینمایی «پدینگتون ۲»، «۱۸ هدیه»، «پت و مت»، «سقوط»، «دوستان خوب»، «آنان که آرزوی مرگم را دارند»، «دینا و دایناسورها»، «تحویل ویژه» و «دنیس شیطونه» از امروز شنبه ۲۵ فروردین تا چهارشنبه ۲۹ فروردین از شبکه تهران پخش می‌شود.

 فیلم سینمایی «پدینگتون ۲» به کارگردانی «پائول کینگ»، شنبه ۲۵ فروردین ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی‌هاگ بانیویل، سالی‌هاوکینز و جولی والترز خواهیم دید: پدینگتون، خرس کوچولوی قهوه‌ای، زندگی آرام و خوبی در شهر دارد. او تصمیم می‌گیرد به مناسبت جشن تولد ۱۰۰ سالگی خاله‌اش هدیه‌ای ارزشمند برای او بفرستد. پدینگتون که حالا عضوی از خانواده پنج نفره براون شده، از زندگی در شهر و کسب تجربیات جالب در محیط جدید لذت می‌برد. جشن تولد ۱۰۰ سالگی خاله لوسی نزدیک است. این اولین سالی است که او در کنار خاله‌اش نیست. برای همین تصمیم می‌گیرد هدیه‌ی خوبی تهیه کند و برایش بفرستد. در مغازه‌ی عتیقه‌فروشی، پدینگتون کتاب جالبی از شهر لندن می‌بیند که برای خرید آن به پول زیادی احتیاج دارد به همین دلیل تصمیم می‌گیرد با کار کردن پول به دست بیاورد که ...

فیلم سینمایی «۱۸ هدیه» به کارگردانی «فرانچسکو آماتو»، شنبه ۲۵ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویتوریا پاسینی، بندتا پورکارولی و ادوآردو لئو خواهیم دید: آنا دختری است که در روز تولدش مادرش الیزا را از دست داده است و تنها با پدرش الیسیو زندگی می‌کند. پدرش هر سال در روز تولد آنا هدایایی از طرف مادرش به او می‌دهد که این مسئله خیلی آنا را ناراحت می‌کند او با پدرش بدخلقی می‌کند و یک روز که از خانه رفته است با زنی تصادف می‌کند و بعد زن او را به خانه می‌برد. آن زن الیزا است و باردار است آنا در کنار الیزا روز‌ها زندگی می‌کند و از او آشپزی یاد می‌گیرد الیزا می‌داند که نزدیک مرگش است و آنا را استخدام می‌کند که در خریدن هدایای تولد برای دخترش به او کمک کند در نهایت انا به او می‌گوید که دخترش است و الیزا حالش وخیم می‌شود و برای به دنیا آوردن بچه به بیمارستان می‌رود و یک نامه برای آنا می‌نویسد. آنا روی تخت بیمارستان است و ...

انیمیشن سینمایی «پت و مت» به کارگردانی «مارک بنس»، یک شنبه ۲۶ فروردین ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این انیمیشن می‌بینیم: پت و مت وقتی می‌بینند ماشینشان کثیف است برای شستن آن به جای استفاده ساده از آب و ماده شوینده تصمیم می‌گیرندکه یک کارواش خانگی راه بیندازند که خرابکاری زیادی می‌کنند. بعد برای درست کردن پف فیل دچار مشکل شده و تمام حیاط خانه را هم پر از پف فیل می‌کنند و ...

فیلم سینمایی «سقوط» به کارگردانی «کاوشیک گانگولی»، یک شنبه ۲۶ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پالاوی چاترجی، آرهندو بانارجی و لی لی چاکرابورتی خواهیم دید: مسافران قطار به دلیل تاخیر در حرکت قطار‌ها و نبود امکانات اسکان مجبور می‌شوند که با یک اتوبوس به سفرشان ادامه دهند. ولی اتوبوس در دره سقوط می‌کند و مسافرانی که نجات یافته اند به دلیل صعب العبور بودن راه و این که نزدیک شب است مجبور می‌شوند که در همان دره شب را بگذرانند. آنها با هم آشنا شده و از زندگیشان برای هم صحبت می‌کنند در پایان شب تصمیم می‌گیرند که رازهایشان را برملا سازند و همه اتفاقات ناخوشایند را در همانجا بگذارند و بروند، اما ...

فیلم تلویزیونی «دوستان خوب» به کارگردانی «فریدون حسن پور»، دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: داود و سهراب در سال سوم راهنمایی هستند برای رفتن به دبیرستان باید در امتحان ورودی شرکت کنند. پدر سهراب در صورتی اجازه ادامه تحصیل به او می‌دهد که او بتواند خوابگاه بگیرد. سهمیه خوابگاه به یک نفر تقلیل یافته است و قرار است که امتحان ورودی برای خوابگاه برقرار شود و سهراب مطمئن است که در امتحان داوود نمره می‌آورد و تصمیم می‌گیرد به کمک دوستانش وارد مدرسه شود و جواب‌های داود را دست کاری نماید و همین کار را می‌کند و نمره بالاتر گرفته و وارد خوابگاه می‌شود ولی پس از اینکه می‌بیند داود به خاطر بیماری دیابتش دچار مشکل فراوانی شده و راهی بیمارستان می‌شود تصمیم می‌گیرد ...

مهران رجبی، صادق صفایی، فریبا آهنگ و امید نوری بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «آنان که آرزوی مرگم را دارند» به کارگردانی «تیلور شریدان»، دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آنجلینا جولی، فین لیتل، جان برنتال و نیکلاس هولت خواهیم دید: هانا یک آتشنشان است او در آتش سوزی جنگل نتوانسته جان سه پسر بچه نوجوان را نجات دهد و مدام عذاب وجدان دارد و در کارش اشتباهاتی می‌کند که او را به برج مراقبت منتقل می‌نمایند. اوون یک حسابدار است که متوجه فساد مالی دستگاهی قضایی شده است و عده‌ای می‌خواهند او را بکشند او با پسرش کانر فرار می‌کند و دو پلیس فاسد جک و همکارش به دنبال آنها هستند اوون قبل از اینکه کشته شود مدارکی را به کانر می‌دهد و از او می‌خواهد که به سمت جنگل فرار کند. هانا در جنگل کانر را در حالی که زخمی‌شده می‌بیند کانر می‌خواهد از دست هانا هم فرار کند که‌هانا به او می‌گوید که یک آتشنشان است و ...

انیمیشن سینمایی «دینا و دایناسورها» به کارگردانی «جی جی جانسون»، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن با بازی میچلا لوسی، سارا چاندری و ریچی لارنس آمده است: دینا دختری نوجوان با تخیل بسیار قوی همیشه در حال تحقیق در مورد دایناسورهاست. او با پدر و مادر و خواهر ناتنی اش زندگی می‌کند. خواهر ناتنی دینا فقط چند سال از او بزرگ‌تر است و قرار است بر خلاف نظرش تصمیم بگیرد که برای همیشه با مادرش زندگی کند یا پیش آنها بماند. دینا درگیر تصورات خیالی خود و دوستانش در مورد دایناسورهاست. خواهر ناتنی اش ناراحت و افسرده است و قدرت تصمیم گیری ندارد. دینا بالاخره او را وارد تحقیق و تعقیب و گریز خیالی دایناسور‌ها می‌کند. دینا و خواهرش و دوستانشان دنبال یک سوال هستند که چرا بقایای بچه دایناسور‌ها هیچگاه پیدا نشده. آنها با کمک هم متوجه می‌شوند دانشمندان به اشتباه بچه دایناسور‌ها را به عنوان یک گونه متفاوت دسته بندی کرده اند. آنها در این تحقیقات متوجه می‌شوند که ...

فیلم سینمایی «تحویل ویژه» به کارگردانی «پارک دای مین»، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سو دام پارک، هیو دانگ ون و جو هی بانگ خواهیم دید: یون‌ها دختر جوانی است که در رانندگی تبحر زیادی دارد. او به عنوان راننده در شرکت حمل ونقل غیر قانونی شخصی به نام باک ساژان کار می‌کند. دوشیک و پسرش کیم سئون می‌خواهند از کشور خارج شوند و قرار است که یون‌ها ان‌ها را به کشتی برساند. دوشیک یک ردیاب امنیتی در دست دارد که پلیس فاسدی به نام سروان چو به دنبال آن است. سروان چو با افرادش سراغ دوشیک می‌رود و دوشیک ردیاب را به پسرش می‌دهد تا ردیاب به دست سروان چو نیفتد و او را از پنجره بیرون می‌فرستد تا خودش را به یون‌ها که منتظرشان است برساند. یون‌ها با دیدن بچه ابتدا قصد ندارد او را با خود ببرد ولی افراد سروان چو به آنها حمله می‌کنند و یون‌ها به ناچار بچه را با خود می‌برد. یون‌ها بار‌ها با افراد سروان چو به خاطر نجات کیم سئون درگیر می‌شود و ...

فیلم سینمایی «دنیس شیطونه» به کارگردانی «چارلز تی کانگانیز»، چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دان ریکلز، جورج کندی، جاستین کوپر و بتی وایت آمده است: دنیس پسر بچه بسیار شیطانی است که همسایه پیرشان جورج مدام از دست او عصبانی است و به پدرش شکایت می‌کند. آلیس مادر دنیس به یک مسافرت کاری می‌رود و قرار است که جورج و مارتا از دنیس نگهداری کنند که یک دزد به خانه آنها می‌آید و دنیس را هم می‌دزد که ...


12046832
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری

فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» با وجود حضور ناشران خارجی و میهمان ویژه در نمایشگاه کتاب تهران، به نظر می رسد این رویداد نتوانسته سهم خود را در صادرات کتاب ایران ایفا کند.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» توصیه های اخلاقیِ رهبر معظم انقلاب به نمایندگان مجلس دوازدهم قرابت زیادی با سفارش های مشهور امام رضا علیه السلام به شیعیان دارد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر می گوید شعار دهه امامت و ولایت سال جاری، «امیرالمؤمنین معیار زندگی، الگوی حکمرانی» تعیین و به کلیه وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی ، نهاد های عمومی و تشکل های مردمی ابلاغ شده است.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» بانو صادقی درباره برخی از تجربه های مطالعاتی خویش و نیز شرکت در دوره های مهارت افزایی در زمینه تربیت فرزند و روش برخورد با همسر سخن گفت.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» جشنواره «آسمون» به موضوع حساسی می پردازد، یعنی نوجوان و فضای مجازی که در کنار فرصت هایی که ایجاد می کند می تواند به مرور تهدیدهای این حوزه هم بپردازد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم از برگزاری بخش معارفی مسابقات قرآن امسال به صورت بین المللی خبر داد و گفت: موضوعات مسابقه باید موضوعاتی باشد که نیاز امروز جامعه در داخل و جامعه بین المللی جهان اسلام است.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران می گوید هدف گذاری طرح شهید آرمان تشکیل یک جامعه مخاطب 150 هزار نفری معادل 10 درصد دانش آموزان تهران است.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هیچ مقام اداری در جمهوری اسلامی حق ندارد، در مکاتبات خود از زبان بیگانه استفاده کند. این قانون است و باید انجام شود.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» مراسم نکوداشت شهید جمهور و همراهانش با حضور جمعی از خانواده معزز شهدا، هنرمندان و مدیران صداوسیما در سالن خورشید مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری تسنیم» شهید جعفرزاده سال 1339 در خوزستان دیده به جهان گشود و در سال 1386 حین انجام عملیات پاکسازی مناطق آلوده به مین منطقه خسروی کرمانشاه در اثر انفجار مین به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است