بازار 13:56 - 05 مرداد 1402
برای خرید لواشک به صورت عمده می‌توانید با مجموعه ترش طعم راناس در ارتباط باشید.

حضور ترش طعم در آگروفود 1402

 

حضور ترش طعم راناس در آگروفود 1402

نمایشگاه آگروفود که یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادها در صنعت غذایی و کشاورزی بوده، در سطح کشوری و جهانی سر و صدای زیادی به پا کرده است. همواره این رویداد هر ساله در کشورهای مختلفی برگزار می‌شود که شرکت‌های مختلف می‌توانند محصولات خودشان را در آنجا عرضه کنند.

همچنین علاوه بر آن شرکت کنندگان می‌توانند با سایر شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند آشنا شوند. ترش طعم راناس که در این حوزه نامی آشنا برای شما است، همواره در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات بی‌نظیر و صادراتی خودش مانند لواشک را  به نمایش گذاشته است.

در این مقاله اطلاعاتی را درباره این نمایشگاه و همچنین شرکت ترش طعم برای شما آماده کردیم تا اطلاعات جامع‌تری نسبت به آن‌ها داشته باشید. تنها کافیست این مطلب را تا انتها بخوانید تا از ماجرای لواشک ترش طعم و حضور آن در نمایشگاه را به خوبی آگاه شوید.

 

تاثیر نمایشگاه آگروفود در صنعت غذایی و کشاورزی

همانطور که می‌دانید نمایشگاه‌ها تاثیر به‌سزایی در گسترش ارتباطات بین برندهای مختلف دارد. در حوزه محصولات کشاورزی و مواد غذایی نمایشگاه آگروفود نیز در تهران همه ساله برگزار می‌شود تا تولیدکنندگان مختلف بتوانند در حوزه کاری خود توسعه داشته باشند. در ادامه به تاثیر این نمایشگاه اشاره می‌کنیم.

ارتباط صنعت غذایی و کشاورزی

همواره این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی بین صنعت کشاورزی و صنعت غذایی نقش بسیار ویژه‌ای داشته. در اینجا شرکت‌های مختلف می‌توانند محصولات خودشان را به نمایش بگذارند و با سایر شرکت‌های مرتبط آشنا شوند. به دنبال این اتفاق همکاری‌های مختلفی بین شرکت کنندگان در زمینه‌های بازاریابی فروش تولید و ‌...‌ هماهنگ می‌شود.

•جدیدترین دستاورد‌ها

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه آگروفود اطلاع از آخرین دستاوردها در حوزه صنعت غذایی و کشاورزی است. شما با مراجعه به این نمایشگاه با جدیدترین این دستاوردها و محصولاتی که قرار است به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود آشنا می‌شوید.

به طور مثال مهر گستران طعم‌ساز در این نمایشگاه لواشک‌های ترش طعم و ویژه خود را به نمایش گذاشته و می‌توانید با جدیدترین طعم‌های آن آشنا شوید. علاوه بر این موارد این دستاوردها ممکن است شامل موارد دیگری نظیر تکنولوژی‌های جدید افزایش کیفیت و... نیز باشد.

•شرکت کنندگان در نمایشگاه

شرکت‌ها و تولید کنندگانی که در این نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. آن‌ها این فرصت را دارند تا بتوانند محصولات خودشان را به عرضه بگذارند و افراد بیشتری را با آن‌ها آشنا کنند و در نهایت به توسعه بازار خودشان کمک کنند.

لازم به ذکر است که شرکت ترش طعم محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده که می‌توانید تمامی ۴۲ کد محصولی آن را در سایت این شرکت مشاهده نمایید. با حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های مرتبط با این حوزه، باعث شناخت بیشتر مردم نسبت به برند و محصولات این شرکت می‌شود که نکته حائز اهمیتی است.

همواره این شرکت‌ها اگر بتوانند اعتماد مردم را نسبت به کیفیت و طعم محصولات خود جلب کنند علاوه بر بازار داخلی در بازار خارجی نیز موفقیت‌های بسیار زیادی را کسب از خواهند کرد.

•شرکت‌های صادر کننده

شرکت‌هایی که در بازارهای خارجی و بین المللی فعالیت می‌کنند نقش ویژه‌ای در نمایشگاه آگروفود ۱۴۰۲ دارند. همان‌طور که می‌دانید شرکت ترش طعم راناس با عرضه کردن لواشک صادراتی خود در این نمایشگاه، محصول با کیفیت خود را بیشتر از قبل به شرکت‌های خارجی صادر کرده و روابط خود را با آن‌ها تقویت کرده است. علاوه بر آن این شرکت‌های صادر کننده می‌توانند با حضور در این نمایشگاه به گسترش بازار خارجی خود کمک کنند.

هر آنچه باید درباره شرکت ترش طعم راناس بدانید

لازم به ذکر است که شرکت مهرگستران طعم‌ساز فعالیت خود را در عرصه تولید لواشک و ترشیجات از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد. آلوچه‌ها و لواشک‌هایی که در این شرکت تولید می‌شود با برند ترش طعم در بازار شناخته شده و به فروش می‌رسد. میوه‌هایی که برای تولید این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد از مرغوب‌ترین و تازه‌ترین میوه‌های باغات آذربایجان تهیه می‌شود. همچنین به کمک دانش و تخصص کارشناسان و متخصصان مواد غذایی این محصولات در بهترین کیفیت ممکن تولید می‌شود.

این شرکت علاوه بر بازار داخلی در بازارهای خارجی و بین‌المللی نقش موثر و ویژه‌ای داشته و به کشورهای مختلفی لواشک ترش طعم خود را صادر کرده است. محصولات مختلفی مانند لواشک پذیرایی ترش طعم در این شرکت تولید می‌شود که به طور کلی دارای انواع مختلفی است.

لواشک استیکی ترش طعم جز محصولاتی بوده که طرفداران زیادی داشته و امروزه در بازار داخلی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده. در یک کلام این شرکت دارای ۴۲ کد کالایی بوده که می‌توانید آنکها را با جزئیات و مشخصات دقیق در سایت ترش طعم مشاهده کنید.

حضور باشکوه مهرگستران طعم ساز در آگروفود 1402

همان‌طور که می‌دانید این شرکت جز بهترین تولید کنندگان ترشیجات و لواشک در سطح کشور است. مرغوب‌ترین محصولات و لواشک‌ها در این شرکت تولید شده که خواهان زیادی در بازار داخلی و خارجی دارد. در نمایشگاه آگروفود ۱۴۰۲ ترش طعم راناس یکی از برترین برندها بوده و توانست به موفقیت‌های زیادی دست یابد.

غرفه متمایز و متفاوت این شرکت به گونه‌ای بوده که توجه افراد بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده و به یکی از بهترین غرفه‌های موجود در نمایشگاه تبدیل شده است. غرفه این شرکت در سالن 9-8 قرار گرفته شده که می‌توانید جهت بازدید از آن به این سالن مراجعه کنید و حضوراً با محصولات این شرکت آشنا شوید.

به طور کلی از آنجا که این شرکت لواشک‌هایی برای ذائقه‌های مختلف با سلامت کامل برای مردم تولید می‌کند توانسته در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته باشد. وجود کیفیت بالا در محصولات در آینده‌ای نزدیک این شرکت را به یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک در داخل کشور و حتی در خاورمیانه تبدیل خواهد کرد.

جمع بندی

به طور کلی با نگاهی به حجم تولیدات و فعالیت شرکت ترش طعم راناس، امروزه این امکان برای بازرگانان و همچنین تجارهای داخل کشور وجود دارد که بتوانند از ظرفیت خالی ترش طعم بهره ببرند. در واقع استفاده از ظرفیت خالی نیز دارای مزیت‌های بسیار زیادی بوده که شرکت‌ها می‌توانند با برند شخصی خود این محصولات را سفارش دهند و از سود آن بهره ببرند.

در نهایت مهر گستران طعم ساز پیشگام در عرصه تولید ترشک ترش طعم بوده و با تنوع محصولات امروزه بازار خوبی در داخل و خارج کشور برای خود ایجاد کرده است. همواره حضور متمایز و پربازدید غرفه این شرکت در نمایشگاه آگروفود ۱۴۰۲ یکی دیگر از دستاوردهای مهم این شرکت بوده و در آینده نزدیک افتخارات بسیار زیادی در خاورمیانه نیز کسب خواهد کرد. شما می‌توانید با بررسی سایت این شرکت درباره تمامی محصولات اطلاعات کاملی کسب کنید.

 

 

لواشک و ترشک‌ از جمله محصولاتی هستند که در کشور طرفداران زیادی دارند. یکی دلایل این محبوبیت تنوع بالایی است که برندهای مختلف در طعم و مدل ارائه می‌دهند. یکی از نکات مهم و ضروری در تولید این نوع محصولات توجه به بهداشتی بودن و کیفیت آنها است.

آیا شما با برندهای برتر در این زمینه آشنا هستید و در نمایشگاه‌های مربوط به این محصولات شرکت می‌کنید؟ نمایشگاه آگروفود یکی از مهم‌ترین رویدادها در این عرصه است که همه ساله برگزار می‌شود. در این مطلب ما به حضور برند ترش طعم راناس در این نمایشگاه و محصولات آن اشاره خواهیم کرد.

پروسه تولید لواشک

لواشک، یک خوراکی جذاب و محبوب است که از میوه‌های خشک شده تهیه می‌شود. فرآیند تولید آن شامل چندین مرحله است. ابتدا میوه انتخاب و آماده می‌شود و حتماً باید رسیده و ترجیحاً عاری از کبودی یا لک باشد. محصولات رایج مورد استفاده برای لواشک شامل زغال اخته، سیب، انار، زرد آلو، هلو و انبه است.

سپس آن‌ها شسته شده، پوست کنده می‌شوند و در صورت لزوم هسته آن جدا می‌شود. در مرحله بعد آن را پوره می‌کنند، این کار را می‌توان با استفاده از مخلوط کن یا غذاساز انجام داد؛ میوه پوره شده باید صاف باشد. میوه‌های پوره شده را روی یک سطح صاف یا یک ورقه پخت که با کاغذ روغنی پوشانده شده است، پخش می‌کنند.

یکنواخت کردن آن، پایین آوردن دما، چسبناک نبودن، برش یا رول کردن و بسته‌بندی از دیگر مراحل است. اگر به دنبال محصولی بهداشتی هستید بهتر است با برند ترش طعم راناس آشنا شوید.

تنوع محصولات ترش طعم راناس

محصولات ترش طعم که یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه تولید و فروش لواشک به حساب می‌آید، بسیار متنوع بوده و شامل 42 نوع مختلف می‌شود. این شرکت در نمایشگاه آگروفود1402 به عنوان غرفه نمونه هم از نظر طراحی و هم تعداد بازدید کننده انتخاب شد.

شما می‌توانید کاتالوگ محصولات ترش طعم را در سایت این مجموعه مشاهده کنید. پروسه تولید در این مجموعه به‌صورت کاملا بهداشتی انجام می‌شود و به‌همین دلیل توانسته رضایت افراد مختلف را جلب کند. لواشک ترش طعم راناس یکی از محبوب‌ترین برندها در کشور ما به حساب می‌آید که تنوع زیادی دارد. این لواشک صادراتی بوده و به خاطر کیفیت بالایی که دارد مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

در بین محصولات متنوع این شرکت ترشک پیاله‌ای ترش طعم به یکی از محبوب‌ترین انواع لواشک تبدیل شده و در بین مشتریان این مجموعه به شدت پرطرفدار است.

مزیت‌های لواشک ترش طعم

این محصول که به خاطر طعم خوشمزه و سالم بودن آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است، فواید زیادی دارد؛ زیرا آن را می‌توان به شکل‌های مختلف مصرف کرد یا حتی  آن را به عنوان یک آیتم پذیرایی از مهمانان در نظر گرفت. به چند مزیت این محصول در زیر اشاره می‌کنیم.

مغذی

این محصول منبع عالی ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر به شمار می‌آید و حاوی تمام مواد مغذی موجود در میوه‌های تازه از جمله ویتامین C، پتاسیم و آنتی اکسیدان‌ها است. همچنین کالری کمی دارد و آن را به یک میان وعده سالم تبدیل می‌کند.

لواشک ترش طعم تولید شده توسط مهرگستران طعم ساز یک خوراکی ایده‌آل است زیرا در فرایند تولید آن توجه ویژه‌ای به پروتکل‌های بهداشتی شده و توانسته آرم استاندارد و سلامت را کسب کند.

قابل‌حمل

همچنین به راحتی قابل‌حمل است و می‌توان آن را در حال حرکت خورد، به همین دلیل یک خوراکی مناسب برای راه مدرسه، در طول سفر و یا در محل کار به شمار می‌آید. علاوه بر آن، نیاز به هیچ شرایط خاصی برای نگهداری ندارد به همین دلیل می‌توان آن را به راحتی در کیف نگهداری کرد.

لواشک پذیرایی ترش طعم یک انتخاب مناسب برای پذیرایی از مهمانان به حساب می‌آید، زیرا این محصول هم ظاهر و بسته بندی خوبی دارد و هم از طعم و مزه خوشایندی برخوردار است که می‌تواند ذائقه‌های مختلف را راضی کند.

ماندگاری طولانی

این خوراکی را می‌توان برای مدت طولانی بدون خراب شدن نگهداری کرد که باعث می‌شود برای افرادی که بتوان آن را به راحتی در کوله یا حتی در دمای اتاق نگهداری کرد و نگران خراب یا فاسد شدن آن نبود.

لواشک صادراتی ترش طعم به همین دلیل در دیگر کشورها نیز مورد استقبال قرار گرفته، این محصول ترش طعم راناس توانسته جایگاه خوبی در بازارهای بین‌المللی به دست بیاورد.

ساخت آسان

ساخت چرم میوه در خانه آسان است و به حداقل تجهیزات نیاز دارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک مخلوط کن، یک دستگاه آبگیری و مقداری میوه تازه است. می‌توانید طعم چرم میوه خود را با افزودن میوه‌ها یا ادویه‌های مختلف سفارشی کنید.

همه کاره

لواشک را می‌توان به روش‌های مختلفی استفاده کرد. می‌توان آن را به عنوان یک میان وعده به تنهایی مصرف کرد یا به عنوان یک چاشنی طعم دهنده به غذا اضافه کرد. لواشک استیکی ترش طعم یکی از محصولات محبوب از مجموعه ترش طعم راناس به حساب می‌آید که می‌توان آن را به روش‌های مختلف مصرف کرد.

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، محصولات ترش طعم تنوع بسیار زیادی دارد و لواشک صادراتی ترش طعم نیز توانسته جایگاه بسیار خوبی در بازارهای جهانی به دست آورد. کیفیت و تنوع محصولات این مجموعه باعث شده یکی از بهترین انتخاب‌ها به شمار بیایند.

همکاری با مجموعه حرفه‌ای ترش طعم راناس

شرکت مهرگستران طعم ساز یک مجموعه بسیار موفق و حرفه‌ای در زمینه تولید لواشک است که ترشک ترش طعم از جمله محصولات این شرکت به حساب می‌آید. این مجموعه بیشتر از 40 نوع محصول دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در سایت محصولات مختلف را مشاهده کنید.

ظرفیت خالی ترش طعم یک فرصت فوق‌العاده برای همکاری در تولید با این کارخانه به حساب می‌آید. در این روش همکاری شما نیازی به داشتن کارخانه ندارید و بدون داشتن سرمایه هنگفت صاحب یک کسب و کار سودزا می‌شوید.

شما می‌توانید از پتانسیل بالای این مجموعه استفاده نمایید و بدون داشتن سرمایه به بهره‌وری و سوددهی برسید. برای کسب اطلاعات دقیق و کامل می‌توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید و یا با پشتیبانان آن‌ها تماس بگیرید.

حضور ترش طعم در آگروفود 1402

 یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها در زمینه محصولات کشاورزی و مواد غذایی که همه ساله در کشور برگزار می‌شود، آگروفود است. این رویداد در سطح بین‌المللی شناخته شده است و در کشورهایی نظیر آلمان نیز اهمیت بالایی دارد.

شرکت مهرگستران طعم ساز امسال در این نمایشگاه حضور داشت و توانست در سالن 8-9 به عنوان برترین غرفه از نظر طراحی و جذب مخاطب شناخته شود. نایل شدن به این افتخار نشانگر این است که این مجموعه توانسته عملکرد خوبی در زمینه تولید داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

جمع بندی

فرآورده‌های محصولات کشاورزی نظیر لواشک در جوامع مختلف طرفداران بسیار زیادی دارند. زمانی که افراد مختلف به بهداشتی بودن و کیفیت محصولات یک برند پی ببرند، بدون شک فروش آنها کار چندان دشواری نخواهد بود.

ما در این مطلب اشاره مختصری بر محصولات برند ترش طعم راناس داشتیم. حضور این مجموعه در نمایشگاه آگروفود 1402 و منتخب شدن غرفه این برند نشانگر کیفیت بالا و توانایی آن بر جذب مخاطب است. شما نیز می‌توانید به‌راحتی محصولات این شرکت را تهیه کنید و طعم لذیذ آنها بهره‌مند شوید.


11956094
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار بازار

بازار
«پارسی نیوز» خرید آی پی ثابت می‌تواند به شما امکان دسترسی ثابت به اینترنت با سرعت و پایداری بالا بدهد. با خرید آی پی ثابت، می‌توانید ارتباطات آنلاین خود را بهبود ببخشید.
بازار
«پارسی نیوز» در صنعت فولاد، محصولات و فراورده‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند که ورق فولادی از جمله آن‌ها است؛ البته به اشتباه به ان‌ها ورق آهن هم می‌گویند. با این حال، کارخانه‌ها انواع مختلفی از ورق را تولید می‌کنند که برخی از آن‌ها پرفروش‌‍‌تر است؛ ...
بازار
«پارسی نیوز» قطع شدن برق بخصوص در فصل تابستان بر اثر ظرفیت کم نیروگاه‌ها موجب می‌شود که در محیط‌های اداری یا در منزل نتوانیم در زمان مناسب رسیدگی کنیم و این معضل بسیاری مهمی است که امروز اغلب سازمان‌ها با آن مواجه هستند. برای پیشگیری از چنین مشکلاتی نیاز به ...
بازار
«پارسی نیوز» اروپا از محبوب‌ترین مقاصد برای سفرهای خارجی محسوب می‌شود که حتما باید به یکی از کشورهای آن سفر کنید. اما این که بدانید بهترین زمان سفر به اروپا چه زمانی هست، در بالا بردن کیفیت مسافرت به شما کمک زیادی می‌کند. به همین دلیل بهتر است قبل از سفر از ...
بازار
«پارسی نیوز» دادسو با تلفیقی از تجربه، دانش و نوآوری، خدمات حقوقی متمایز و قابل اعتمادی را به موکلین خود ارائه می‌دهد. این مؤسسه با تمرکز بر رضایت و منافع موکلین، نقش مهمی در تسهیل و دسترسی به خدمات حقوقی در ایران ایفا می‌کند.
بازار
«پارسی نیوز» در عصر دیجیتال امروز، تقاضا برای برنامه‌های کاربردی موبایل به طور تصاعدی در حال افزایش است. این برنامه‌ها به بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی روزمره افراد تبدیل شده‌اند و برای انجام طیف گسترده‌ای از وظایف، از برقراری ارتباط و سرگرمی گرفته تا خرید و مدیر...
بازار
«پارسی نیوز» کولر گازی چیست؟ کولر گازی یکی از مهم‌ترین وسایل سرمایشی است که در خانه‌ها و اماکن تجاری به کار می‌رود. در این مقاله قصد داریم تا به طور جامع و مفصل به معرفی و بررسی این وسیله بپردازیم. با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد کولر گازی بدانید. ک...
بازار
«پارسی نیوز» روش کاشت ابرو FUT با همه مزایایی که برای زیبایی چهره فرد دارد بدون عیب نیست. برای دانستن این معایب در ادامه با ما همراه باشید. کاشت ابرو به روش FUT، یکی از تکنیک ‌های پرکاربرد در حوزه ترمیم و زیبایی ابروها است. استفاده از این روش می ‌تواند به افر...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است