بازار 10:31 - 19 مهر 1402

برنامه های مجيد تركمان از عصر جدید تا اجرا در کیش

 

 

 مجيد تركمان

مجيد تركمان متولد فروردين ١٣٦١ در خانواده مذهبى در منطقه جنوب شهر تهران به دنيا امد او نه خواهر و نه برادر داشت بر خلاف خانوادهاى دهه ٦٠ كه همه پر جمعيت بودن، او تنها بود از بچگى بسيار بازيگوش و بيش فعال بود و با استعداد كه متوجه شد ميتواند صداى خيلى از اقوام و شخصيتهاى فيلمها و كارتونهاى اون زمان را تقليد كند از همان بچگى بدون اموزش توانست پيانو بزند و در دوران كودكى در مدرسه تاتر و تقليد صدا و كيبورد (ارگ) ميزد بولى متاسفانه بخاطر عقايد خانواده نگذاشتن كه رشته موسيقى كه علاقه داشت برود رشته تحصيلى برق صنعتى رفت

علاقه مجيد تركمان

چون به برق صنعتى علاقه نداشت اوقات بيكارى را به مراسم عروسيها دعوت ميشد و كيبورد ميزد (خال توور) و مجااس را شاد ميكرد با توجه به عقايد دهه ٦٠ سختيهاى را متحمل شد و استعدادش را كسى جدى نگرفت تصميم گرفت

مهاجرت به کیش تا موفقیت در عصر جدید

جزیره کیش، به عنوان یکی از جواهرات گردشگری ایران، در خلیج‌فارس واقع شده است. این جزیره با آب و هوای گرم و معتدل، سواحل زیبا و فرهنگ متنوع، هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می‌کند. این مقصد تفریحی و مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی، برخی ویژگی‌های بی‌نظیر دارد که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

 از جمله نقاط دیدنی در جزیره کیش می‌توان به "پل کیش" اشاره کرد که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پل‌های جزیره در خلیج‌فارس شناخته می‌شود. این پل، ارتباط بین جزیره و قاره اصلی را فراهم می‌کند و از دیدگاه‌های زیبا به دریاچه هور العظیم و کوه‌های اطراف قابل مشاهده است.

سواحل فراوان و آب‌های آبی‌وضوح جزیره کیش، به گردشگران فرصت می‌دهند تا لحظات شیرینی را در سواحل آرام و دل‌نشین آن سپری کنند. همچنین، فعالیت‌های مرتبط با ورزش‌های آبی مانند شنا، غواصی، جت اسکی و ویژگی‌های دیگر در این منطقه جذابیت خاصی دارند.

 همچنین، در جزیره کیش مجموعه‌های تفریحی و پارک‌های سرگرمی متعددی نیز وجود دارند که برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان به فعالیت‌های تفریحی مناسب هستند. به علاوه، فرودگاه بین‌المللی کیش و امکانات مدرن آن، ارتباط راحت و سریع با دیگر نقاط کشور و جهان را فراهم کرده و از جذابیت این جزیره به عنوان یک مقصد گردشگری بین‌المللی اطمینان می‌بخشد.

مجيد تركمان در سن ١٤ سالگى تنهايي بدون خانواده به این جزیره «كيش» مهاجرت کرد و به دنبال كار و اينده خود بود باتوجه به سن كم ولى سختيهاى بسيار و مدتها بدنبال كار بودن بدون اينكه كسى را بشناسد و هزينه حتى جايي براى خوابيدن داشته باشد بعداز مدتى در مغازه اسباب بازى فروشى مشغول به كار شد و و از سال ٧٦ تا ٩٦ در شغل اسباب بازى در بازار پرديس ٢ كيش مشغول بود،

همونجا هم با شاد كردن مردم و شوخي هاى زياد با مشتريهاش توانست محبوبيت بين بازاريها و كيشوندان كسب كند به مرور زمان با توجه به دوربين مخفيهايي كه در مغازه ميگرفت در ايستاگرام در همان جزيره كيش محبوب شد و با توجه به استعداد طنز او وارد جنگهاى شبانه كيش شد و اولين استيج و اجراى زنده را در شوى شبانه ايرانيان به تهيه كنندگى حميد خندان شروع كرد

 بعداز مدتى وارد جنگهاى شبانه ديگر شد بعداز اينكه توانست استعداد خود را در زمينه اجراى تقليد صدا و استنداپ نشان دهد در سال ٩٧ يك مخاطب برنامه بنام ايدين زواره اى كه در زمينه دوربين مخفى در اينستاگرام فعاليت داشت

عصر جدید و سکوی پرش

شبکه سه، به عنوان یکی از مهم‌ترین رسانه‌های ملی در ایران، نقش بسیار مهمی در ارائه برنامه‌ها و محتواهای متنوع دارد. عصر جدید، با پیشرفت‌های فناوری و تغییرات جامعه، شبکه سه نیز برنامه‌هایی با محتوای تازه و متنوع ارائه می‌دهد که باعث جذب توجه مخاطبان مختلف می‌شوند.

برنامه‌های عصر جدید شبکه سه، تلاش دارند تا با ارائه محتواهایی نوین و با کیفیت، به جامعه کمک کنند تا با تغییرات و چالش‌های امروزی سازگار شوند. این برنامه‌ها می‌توانند شامل برنامه‌های اطلاع‌رسانی، مستندات، برنامه‌های کودک و نوجوان، برنامه‌های فرهنگی و هنری و حتی برنامه‌های تفریحی و ورزشی باشند.

همچنین، نوحه فعالیت برنامه‌های عصر جدید و شبکه سه، به عنوان بخشی از برنامه‌های مذهبی و فرهنگی، نقش بسیار مهمی دارد. این برنامه‌ها با ارائه محتواهای مذهبی و دینی، افراد را به تفکر و اندیشیدن درباره مسائل مهم و ارزشمند ترغیب می‌کنند. همچنین، این نوع برنامه‌ها می‌توانند در ترویج ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی نقش مهمی ایفا کنند و به ارتقاء اخلاق و ارزش‌های مذهبی در جامعه کمک کنند.

 به این ترتیب، شبکه سه با تنوع برنامه‌ها و درجه‌بندی‌های مختلف، تلاش می‌کند تا به نیازها و سلیقه‌های گوناگون مخاطبان پاسخ دهد و به عنوان یک رسانه ملی، در پیشبرد اهداف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی کشور مؤثر باشد

مجيد تركمان بعداز ديدن اجراى شاد او رضايت مخاطبها پيشنهاد برنامه عصر جديد را به به ايشون داد و و در فصل اول عصر جديد توانست با سه اجراى متفاوت و جذاب تقليد صدا و استنداپ و تاتر در هر مرحله محبوبيت خود را در بين مردم كشور ايجاد كرد و زندگى و مسير جديدى براى او باز شد كه بعداز برنامه پر بازديد عصر جديد به شهرستانهاى مختلف جهت اجرا دعوت ميشد

ايفاى نقش در سریال ها

مجيد تركمان در چند سريال هم ايفاى نقش كرد كه استعداد بازيگرى او هم نمايان شد در دوران كرونا مادر خود را از دست داد كه بسيار وابستگى زيادى بهم داشتن كه اين موضوع در برنامه عصر جديد هم نمايان بود و احسان عليخانى بارها به اين موضوع اشاره كرد ضربه بسيار شديدى وسختى بسيار زيادى متحمل شد تا بتواند روى پاى خود دوباره بايستد پيشنهادهايي براى برنامهاى تلويزيونى بهشون ميشد

كه بعداز مدتى در سريالهايي مثل بازيمون به كارگردانى عباس اخترى كه كارگردان عصر جديد هم بودن يك سريال معمايي هيجانى وتلفيقى با حضور شركت كنندها بود كه در شهرك سينمايي غزالى تهران ضبط و از شبكه ٣ پخش شد ايشان در نقشهاى مختلف تاريخى جلوه طنز سريال را بيشتر كرده بود،

 بعداز دعوتهاى مختلف جهت اجراى تقليد صدا و استنداپ در شبكهاى مختلف تلوزيون و بازى در سريال طنز و پر ببينده پلاك ١٣ به كارگردانى ارش معيريان و بازى على صادقى پژمان بازغى نعميه نظام دوست سياوش مفيدى مهران رجبى و… كه در سال١٤٠٠ از شبكه ٣ پخش شد توانست جايي در ميان بازيگرهاى خوب كشور باز كند.

 و تا كنون كه هرشب در جزيره كيش در جنگهاى شبانه اجراى استنداپ و تقليد صدا مبكند كه همچنان با رضايت بسيار زيادى از مخاطبان مواجه هست و به گفته خودشون بالاتربن ارزوشون شادى مردم كشورمونه هست.

برنامه های مجيد تركمان

مجید ترکمان، نام آشنا در عرصه تلویزیون و رسانه‌ های ایرانی است که در زمینه مجری‌گری و تولید برنامه‌های تلویزیونی فعالیت دارد. وی به عنوان یکی از شخصیت‌های محبوب و مورد توجه در عرصه رسانه‌های اجتماعی و فرهنگی ایران شناخته می‌شود. مجید ترکمان در برنامه‌های مختلف تلویزیونی حضور داشته و نقش‌های متنوعی را ایفا کرده است. در زیر برخی از برنامه‌های معروف و مهمی که مجید ترکمان در آن‌ها حضور داشته است ذکر شده است.

1 - برنامه "خندوانه": این برنامه یک برنامه تلویزیونی سرگرمی است که در آن از هنرمندان و شخصیت‌های معروف دعوت می‌شود تا در یک محیط شوخی و سرگرم‌کننده شرکت کنند. مجید ترکمان به عنوان مجری اصلی این برنامه بسیار مشهور شده است.

2 - برنامه "من و تو": این برنامه یک برنامه تلویزیونی صحبت‌های فرهنگی و هنری است که در آن با مهمانان مختلف به بررسی موضوعات مختلف پرداخته می‌شود. مجید ترکمان نیز در این برنامه به عنوان مجری حضور داشته است.

3 - برنامه "کمدی هوم": این برنامه یک برنامه کمدی است که در آن کمدین‌ها و هنرمندان به اجرای شوخی‌ها و کمدی‌های خنده‌دار می‌پردازند. مجید ترکمان نیز در این برنامه به عنوان مجری و میزبان حضور داشته است.

4 - برنامه "عشق من و تو": این برنامه یک برنامه تلویزیونی مسابقاتی است که در آن از زوج‌ها و افراد مجرد سوالات مختلفی پرسیده می‌شود. مجید ترکمان به عنوان مجری این برنامه فعالیت کرده است.

 


11999583
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است