استانی 23:56 - 04 بهمن 1401

جمهوری اسلامی بازیگر اصلی شکل‌گیری نظم نوین جهانی است

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد مخلص الائمه عصر سه شنبه در جمع از پاسداران سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به مجاهدت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف بیان کرد: کشور ایران هم در دوره ننگین پهلوی و هم دوره خودباختگان قاجار و ادوار دیگر حدود جغرافیایی‌اش بسیار کاهش پیدا کرد و تنها مقطع مهم تاریخ معاصر که حتی یک وجب از خاک مقدس کشور از دست نرفت، دوره انقلاب اسلامی و آن هم به برکت مجاهدت‌ها و جانفشانی سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جان‌فدای مردم است.

وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در توازن امنیت با قدرت‌های جهانی قرار گرفتیم و کشورها امنیت خود را با جمهوری اسلامی در توازن قرار می‌دهند و این به برکت وجود نعمت امامین انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های سپاه پاسداران و در رأس آن شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی است.

رئیس شورای تأمین استان مرکزی اضافه کرد: امروزه در جهان نظریه توازن قدرت به توازن امنیت تغییر کرده است.

وی تأکید کرد: حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف توانسته سرحدات سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی ما را هزاران کیلومتر جلوتر از مرزهای سیاسی قرار دهد و توازن امنیت را در همه شاخه‌ها به نفع جمهوری اسلامی تنظیم کرده است.

مخلص‌الائمه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است، گفت: قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سد مستحکم مقابل توطئه انگیزی، تروریست پروری و دولت سازی در منطقه می‌دانند و دشمنی آنها با سپاه و فرماندهان خدوم آن طبیعت خبیثانه آنها است.


11794783
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است