سیاسی 13:33 - 24 خرداد 1400
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: انتخاب خوب با حضور گسترده مردم و شرکت حداکثری می تواند زمینه ساز حل مشکلات جاری کشور شود.

بادامچیان: انتخاب خوب، راه حل مشکلات کشور است

به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان در بیان مواضع هفتگی حزب موتلفه افزود: فعالیت های انتخاباتی 1400 به روز رای دهی نزدیک شده است و جمعه 28 خرداد روز انتخاب مردم است که انتخاب خوب با حضور گسترده مردم و شرکت حداکثری می تواند زمینه ساز حل مشکلات جاری کشور شود و آینده سازی هوشمند را در پی داشته و شادی آور باشد.

وی افزود: در این انتخابات 7 نفر واجد شرایط اعلام شدند و در معرض نگاه ملت قرار گرفتند که دو نفر از اصلاح طلبان و امتداد دولت اصلاح طلبان اعتدالی و افراطی می باشند. هردو در دولت 8 ساله اصلاح طلبان نقش موثر داشتند و یکی از آنها مسئول حفظ ثروت ملی و ارز و قدرت پول ملی در مسئولیت بانک مرکزی بود که به جای دفاع از عملکرد خود یا عذرخواهی از ملت به خاطر گرانی ها و تورم طاقت فرسا و کاهش قدرت پول ملی به رقیب هراسی و فرافکنی در مسائل بانوان و جوانان روی آورد که در این زمینه هم اعتراضی عمل کرد و پیشنهاد صریحی نداشت.

بادامچیان ادامه داد: نفر دیگر اصلاح طلبان نیز سخن، طرح و برنامه ای برای چاره اندیشی مصیبت هایی که اینان بر جامعه وارد آورده اند ارائه نکرد. برخی دیگر از نامزدها هم وعده های غیر قابل تحقق دادند که این تلقی را به وجود می آورد که برای جلب رای است و این شایسته نامزد ریاست جمهوری نبود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه تصریح کرد: آیت الله رییسی علاوه بر مواضع اصولی، عملکردی موفق برای بیان داشت ؛ اقدام در راستای جهش تولید، راه اندازی کارخانه های تعطیل شده و بازگرداندن کارگران بیکار شده، جلوگیری از ساخت و سازهای غیر قانونی، رسیدگی به مشکلات قضایی مردم و حل بخشی از مشکلات قضایی و غیر قضایی در دوران مسئولیت خویش از جمله مواردی بودند که موجب شد وحدت درباره ایشان در انتخابات گسترده باشد.

بادامچیان تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی با اعلام حمایت از نامزدی آیت الله رییسی، از عموم مردم می خواهد با انتخاب خوب خود و شرکت حداکثری در انتخابات روز جمعه، مسیر حل مشکلات کشور، آرامش مردم و ناامیدی دشمنان ایران و اسلام را فراهم آورند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: با توجه به تخصصی بودن فقهی، حقوقی و فرهنگی، اجتماعی خبرگان، حزب موتلفه اسلامی همراه با سایر تشکلها به افراد معرفی شده از طرف روحانیت مبارز و مدرسین حوزه علمیه قم رای خواهد داد.

بادامچیان همچنین با اشاره به انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی، با طلب غفران واسعه الهی برای مرحومه فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و سایر درگذشتگان، از مردم خواست به نامزدهای اصلح و پاک و ترجیحا بانوان صالحه رای دهند.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن تشکر از دبیران حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور و فعالیت آنها گفت: شوراها و شهرداری ها در حل مشکلات فراوان قانونی، مالی و اجتماعی شهرها، روستاها و عشایر نقش اساسی دارند.

بادام چیان با تاکید بر اینکه حزب موتلفه اسلامی در این انتخابات از افراد اصلح و شایسته تر حمایت می کند.

وی  تصریح کرد: یکی از موارد اطمینان یابی مردم، فهرست مورد تایید حزب موتلفه اسلامی است و امیدواریم مردم در این انتخابات با انتخاب خوب و اعتماد به معرفی شده های مورد تایید حزب موتلفه اسلامی راه را برای اجرای اقدامات برنامه ای یک حزب با تجربه و پاک و حزب شهیدان و خدمتگزاران به ملت هموار سازند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو اظهار داشت: امیدهای غلط به گشایش های بایدنی، اعتماد بیهوده به آمریکا و اروپا و ساده اندیشی دولت اصلاح طلبان نشان داد که سرابی بیش نبوده و راه موفقیت توسط افراد و جریانی طی می شود که با قاطعیت و اتکا به ملت و توانایی های داخلی، مدیریت قاطع و برنامه دار و توجه به هدایت های ولی فقیه مسئولیت را به عهده بگیرند و این انتخاب به عهده ملت است که با رای خود سرنوشت آینده را در گام دوم به بهترین وجه ترسیم کنند.

بادام چیان تصریح کرد: دو دوره مسئولیت اصلاح طلبان به ویژه 8 ساله سخت و تلخ اخیر و ناکارآمدی و بی عرضگی در شوراهای شهر و شهرداریها توسط جریان اصلاح طلب و لیبرال منش بهترین تجربه برای ملت است تا در انتخاب روز جمعه با انتخاب اصلح و خوبان کارآمد جبران کنند.

وی تاکید کرد: مذاکرات وین و مواضع دولت اصلاح طلبان و جریان مایل به غرب در همین روزهای اخیر هم نشان داد که این تفکر و عناصر نه تنها قادر به حل مسائل داخلی نیستند بلکه در روابط بین الملل هم جز حرف و وعده و افزایش و ادامه تحریم ها، توان اداره روابط بین المللی مقتدرانه بر اساس عزت، حکمت و مصلحت را ندارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: کشور عزیز ایران به لحاظ زیرساخت های محکم اقتصادی، نیروی عظیم انسانی کارآمد و غیرتمند و ظرفیت های بی نظیر می تواند جهش اقتصادی بزرگی داشته باشد و این امر با انتخاب رییس جمهوری توانمند و صالح و مردمی و تحول گرا میسر می شود.

بادامچیان در پایان برای ملت بزرگ و قهرمان ایران، موفقیت کامل و آینده ای پرافتخار و دولت و شوراهایی پاک و تحول آور و جهادگر از خداوند مسالت کرد.

انتهای پیام

 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار سیاسی

سیاسی
مرکز رسانه قوه قضائیه:
«خبرگزاری ایسنا» مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد که صفحه رییس قوه قضاییه در اینستاگرام از دسترس خارج شده است.
سیاسی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای به تعدادی از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان تشیع، فرا رسیدن عید غدیرخم را تبریک گفت. متن پیام قالیباف به شرح زیر است: الیوم اکملت لکم د...
سیاسی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد باقری بنابی عصر امروز پنج شنبه در مراسم تجلیل از اعضای دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرستان بناب با بیان اینکه مخالف اجرای طرح محدود کردن اینترنت و پیام رسان های خارجی است، افزود: ما به عنوان نمایندگان مجلس اگ...
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه آمریکا گفت: مذاکرات وین بر سر احیای برجام نمی‌تواند به طور "نامحدود" ادامه یابد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ابراز نگرانی از تداوم درگیری‌های مرزی میان نیروهای مرزی جمهوری آذربایجان و ارمنستان و ابراز تاسف از کشته و زخمی شدن افرادی از دو کشور، بر خویشتنداری طرفین و لزوم حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات ...
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» یک روزنامه آمریکایی در گزارشی مدعی شد آمریکا در حال بررسی کارزاری تحریمی است که در پی آنچه «نگرانی‌ها از توان رو به افزایش ایران در زمینه موشکی و پهپادی» خوانده شده مطرح می شود.
سیاسی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزای مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی به محسن امین‌زاده، درگذشت مادر وی را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت جهانگیری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آق...
سیاسی
«خبرگزاری مهر» عباس گودرزی عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین دیدار رئیس‌جمهور و دولت دوازدهم با ایشان مبنی بر اینکه آیندگان باید از تجربه اعتماد به غرب استفاده کنن...
سیاسی
«خبرگزاری مهر» عباس گودرزی عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین دیدار رئیس‌جمهور و دولت دوازدهم با ایشان مبنی بر اینکه آیندگان باید از تجربه اعتماد به غرب استفاده کنند و در ا...
سیاسی
با اشاره به طرح صیانت؛
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مدیریت ⁧‫فضای مجازی‬⁩ را امری حیاتی دانست و گفت که فیلترینگ‬⁩ بی‌راهه‌ ایست که حکایت از بی ‌اطلاعی از فضای سایبر دارد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

آگهی

تبلیغات متنی (ویژه)

تبلیغات متنی
خودروتو به اسانی بفروش و بهترشو بگیر اقساطی
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است