اقتصادی 18:46 - 23 فروردین 1400

برگزیدگان دهمین جشنواره ملی سعدی معرفی شدند

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دهمین دوره جشنواره ی ملی سعدی با معرفی نفرات برتر، چهره ماندگار و پدیده جشنواره در تهران به کار خود خاتمه داد.

دکتر فریبا علومی یزدی، رئیس دهمین جشنواره سعدی گفت: دهمین جشنواره سعدی برای همگرایی صنفی مجریان و سخنوران، حرکتی برای یکی شدن، ارتقا و پیشرفت سخن و سخنوری، کشف استعدادهای جوانان، اتحاد و انسجام مجریان و سخنوران، رقابتی سالم در فضایی کاملا علمی و آموزشی است.

سخن گفتن یک نیاز است

خوب سخن گفتن یک فن است

زیبا سخن گفتن یک هنر است

بیاییم با هنر خود جهان بیاراییم و نقش صلح بزنیم

وی در ادامه افزود: دهمین جشنواره سعدی (جشنواره مجریان وسخنوران) تمرینی برای یکی شدن برای انتقال تجربیات، تبادل ارا و نظریات و تضارب اندیشه ها، ترغیب و تشویق نوجوانان و جوانان به سوی پیشرفت در حوزه سخنوری و تمام آنچه را که باید بدانید در خصوص چگونه خوب سخن بگوییم و چگونه سخن خوب بگوییم.

آشنایی با انواع سبک‌ها و قالب‌های اجرای صحنه‌ای و تلاش برای سخنور انگیزشی شدن

براساس بیانیه پایانی هیات داوران جشنواره سعدی برگزیدگان دهمین دوره نیز معرفی شدند و چکاوک زرین چهره ی ماندگار سخنوری کشور به دکتر فریبا علومی یزدی تعلق گرفت. در بخش مجریان و سخنوران نیز آرش رضوانی بعنوان مجری برتر سال حائز مقام اول شد و میکروفون طلایی گرفت.

فائزه فتاحی  به عنوان مقام  دوم  بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حایز چکاوک سیمین  و مدال میکروفن طلایی و دیپلم افتخار  ده مجری برتر شد و فاطمه حجت به عنوان مقام سوم بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران حایز چکاوک مسین و میکروفن طلایی و دیپلم افتخار ده مجری برتر شد.

هیات محترم داوران همچنین به اتفاق آرا مدالیون میکروفن طلایی پدیده اجرا در دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران را به سرکار خانم مائده رعنا اهدا  کرد.

همچنین در بخش ۲۰ مجری برتر نیز احمد نارویی به عنوان مقام اول  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران،  حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر سال شد.

ستایش یزدان پناه به عنوان مقام دوم  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران حائز مدالیون میکروفن طلایی و چکاوک  مسین و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.

فاطمه صفری به عنوان مقام سوم بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.

با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش نومجریان در بین مجریان صحنه حاضر در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

مدالیون میکروفون طلایی و لوح تقدیر  برای کسب مقام اول به  الهام بامدادی  اعطا می گردد.

لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به مرضیه مرادپور رشیدی اعطا می گردد.

لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به اسما خدادادی اعطا می گردد.

در بخش مجریان جوان: نشان چکاوک مسین و مدالیون میکروفن طالیی و لوح تقدیر برای کسب مقام اول بخش مجریان جوان به ستایش یزدان پناه تعلق می گیرد. لوح تقدیر و میکروفن طالیی به خانم مبینا مرادی برای کسب مقام دوم بخش مجریان جوان تعلق می گیرد. لوح تقدیر و میکروفن طالیی به خانم رویا شهسواری برای کسب مقام سوم بخش مجریان جوان تعلق می گیرد. بخش مجریان نونهال خردسال: مدال میکروفون طالیی و لوح تقدیر برای کسب مقام اول به فاطمه زهرا رضایی حیدری اعطا می گردد. مدال میکروفون طالیی و لوح تقدیر مقام دوم به مریم سهرابی اعطا گردید. مدال میکروفون طالیی و لوح تقدیر مقام سوم به تیانا اکبری اعطا گردید.

در بخش سخنوران: با رای مستقیم هیئت داوران از بین سخنوران رقابت کننده در جشنواره سعدی افراد ذیل به عنوان مقام اول تا سوم معرفی می گردند.

مقام اول بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی محسن کاهنی حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد. مقام دوم بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی، علی اصغر ارشاد حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد. مقام سوم بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی کیوان شریفات حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد.

لازم به ذکر است دکتر فریبا علومی یزدی، دکتر علیمحمد بیدارمغز، دکتر مهدی آقابیگی و دکتر مرتضی ایمانی اعضای هیئت داوران بودند و سیدعلی بلادیان به عنوان دبیر کمیته داوران و خانم گلبهار امانی به عنوان دبیر کمیته اجرایی در جشنواره نقش آفرینی کردند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار اقتصادی

اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» در حالی که مردم برای پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی یک هفته زمان دارند و جریمه هر یک از عوارض‌های چند هزار تومانی آزادراه‌ها ۴۰ هزار تومان است، باز هم  با وجو پیامک‌های چند باره، جریمه را ترجیح می‌دهند و راه را برای الکترونیکی شده عوارض آزادر...
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» نرخ تورم در دو کشور همسایه شمالی به اوج یک ساله خود رسید.
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» فلزات صنعتی تحت تاثیر چشم انداز احیای بخش تولید در دوران پساکرونا درخشش چشمگیری پیدا کرده اند.
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» ریزش شدید دوج کوین باعث افزایش فشار فروش بسیاری از رمزارزهای دیگر شد.
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بیش از نیمی از آمریکایی ها معتقدند مالیات اخذشده از درآمدشان بالا است.
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» تعطیلی بزرگترین خط لوله بنزین آمریکا که پس از یک حمله سایبری روی داد، ممکن است کرانه شرقی این کشور را با کمبود سوخت روبرو کرده و باعث بزرگترین افزایش قیمت بنزین در هفت سال گذشته شود.
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» مجموع درآمد شاغلین جهانی در نتیجه کرونا ۱.۶ تریلیون دلار کاهش یافته است.  
اقتصادی
«خبرگزاری ایسنا» ارزش دوج کوین طی تنها ۶ ماه ۲۶۰ برابر شده است!
اقتصادی
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی معتقد است: اگر جوجه یکروزه به طور مستقیم از واحدهای مرغ مادر به مرغداری ها ارسال شود و واسطه ها در توزیع حذف شوند قیمت جوجه یکروزه در بازار کاهش می یابد.
اقتصادی
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری در خصوص تقویت پول ملی در کنار تورم بالای ۴۰ درصدی، گفت: تورم موضوعی ساختاری در کشور است که در مقاطعی بنا به دلایلی از جمله تحریم یا کرونا، شوک‌هایی به آن وارد می‌شود ...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

آگهی

تبلیغات متنی (ویژه)

تبلیغات متنی
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است