به گزارش خبرنگار مهر، 26 برگزیده چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی عصر امروز 30 آبانماه با حضور تولیدکنندگان، طراحان، توزیع کنندگان و فروشندگان، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.
برگزیدگان بخشهای مختلف این جشنواره بدین شرح معرفی شدند:
1- بخش ثبتی
الف) گروه حرکتی مهارتی:
رتبه اول: فاقد برگزیده
رتبه دوم: گروه طراحی «با فرزندان» برای طرح «چیدنیهای حرفهای»
رتبه سوم: «علی غلامرضایی» برای طراحی «دارت بیخطر»
تقدیری: «علی وثاقتی احمد» و «فاطمه وثاقتی احمد» برای طرح «قایق دو منظوره آرتیمیس»
تقدیری: «سید ماشالله مجتبایی» برای طرح «پویان دایره سلامت»
***
ب) گروه آموزشی و کمک آموزشی:
رتبه اول: «طیبه اردیبهشت» و «یاشار مختار بااختیار» برای طرحهای «میز اکتشاف گام دو»، «میز اکتشاف گام 1 دخترانه» و «میز اکتشاف گام 2 پسرانه»
رتبه دوم: فاقد برگزیده
رتبه سوم: فاقد برگزیده
تقدیری: «مطهره صالحی» برای طرح «خونه کوچولو»
***
ج) گروه فکری:
رتبه اول: «مهدی قادری» برای «طرح نقش کاشی»
رتبه دوم: «شهرام مقصودی» برای طرح «تخم مرغ فضایی لیرو»
رتبه سوم: «حسن حکمت» برای طرح «کشور گشا»
***
د) گروه فرهنگی هنری:
رتبه اول: «موزه عروسکهای ملل» و «طرح حفاظت از تالارهای ایران» برای طرح «تالاپ، تولوپ، تالاب»
رتبه دوم: «سعید مقدم» و «مصطفی جلوخانی» برای طرح «انیمیشنساز پویا شو»
رتبه سوم: «موسسه فرهنگی هنری رویش» برای طرح «من و عروسکهایم»
تقدیری: «آرتمیس دادرس» برای طرح «بسته خلاقیت سبزینه»
***
ه) گروه کمکدرمانی:
رتبه اول: «سلمان داداشی» برای طرح «مغزسازی»
رتبه دوم: فاقد برگزیده
رتبه سوم: فاقد برگزیده
***
و) گروه الکترونیکی و رایانهای:
رتبه اول: «امین شریفدینی»، «حمیده سادات ثنایی» و «علی اکبر ثنایی» برای طرح «مجموعه کیتهای لمو»
رتبه دوم: فاقد برگزیده
رتبه سوم: «کنکاش مکانیک» برای طرح «کیت آموزشی الکترونیک»
***
2- بخش مجوز تولیدی
رتبه اول: «علیرضا میرزا رمضان تفرشی» برای طرح «تنیبال»
رتبه دوم: عادل یوسفی آذر» برای طرح «چوب سازه پویش»
رتبه سوم: «سیامک رزمینیاز» برای طرح «هلولایو»
تقدیری: «ابوذر ساعتیان» برای طرح «ببعی کاموایی»
تقدیری: «محسن رجبی» برای طرح «تردست چهار نفره»
تقدیری: علی هاشمی اصل» برای طرح «پیچ و خم»
***
3- بخش طرحهای ایده بازار
رتبه اول: «شهرام مقصودی» برای «طرح استوانه مارپیچ لیرو»
رتبه دوم: فاقد برگزیده
رتبه سوم: فاقد برگزیده
تقدیری: «علی علیزاده طارمسری» برای طرح «جابلقا (نرد ایرانی)»
تقدیری: علی جاودانی»، «مختار نصرتپور» و «سعید سیسختی» برای طرح «فهرست مقدس»
تقدیری: «فائزه آذرافروز» و «بهزاد سلیمانی» برای طرح «سفینه تعادلی»