استانی 09:18 - 29 خرداد 1403
رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل گفت: عرصه انتخابات ریاست جمهوری، عرصه کارورزی، تمرین، آزمون و خطا نیست.

ریاست جمهوری عرصه کارورزی و آزمون و خطا نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حجت‌الاسلام نوروزی شامگاه سه‌شنبه در مراسم افتتاح ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف در اردبیل اظهار داشت: انقلاب اسلامی حرکتی نو و متفاوت برای جهانیان بود که در سایه انقلاب اسلامی مستضعفان بر مستکبران پیروز شده و زمینه پیشرفت و توسعه نظام اسلامی فراهم آمد.

وی به 2 مانع بزرگ در قالب مانع بیرونی، خارجی و همچنین موانع داخلی اشاره کرد و گفت: مانع خارجی در این 46 سال توسط استکبار جهانی از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم و تهدیدها بروز و ظهور پیدا کرده و حرکت انقلاب را با برخی فراز و نشیب روبه‌رو کرده است.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل مهمترین موانع داخلی را عدم اعتماد، خودباختگی و خودتحریمی‌ها اعلام کرد و افزود: عده‌ای می‌خواهند آب خوردن ما را وابسته به رابطه با آمریکا کنند در حالی که به برکت جمهوری اسلامی ایران نه تنها به استکبار نه گفتیم بلکه زمینه پیشرفت و توسعه فراهم آمده است.

نوروزی تصریح کرد: امروز در عرصه انتخابات 2 جریان حضور دارند که یکی از این جریان‌ها نماینده دسته‌ای است که خودتحقیری را می‌پذیرند و همواره بر طبل ناامیدی می‌کوبند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: جریان دوم، جریان ناب انقلاب اسلامی است که به خودباوری جوانان امید و مسیر پیشرفت کشور امیدوار هستند و تلاش می‌کنند تا حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی را حرکت شتاب‌دهنده و امیدبخش توصیف کنند.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل به ویژگی‌های محمدباقر قالیباف و اوج فداکاری او در دوران جوانی و حضور در جبهه‌های حق علیه باطل اشاره کرد و ادامه داد: این رزمنده توانمند در 19 سالگی توانسته فرماندهی لشکر و نیروهای انقلابی را عهده دار شده تا زمینه برای پیروزی جبهه حق علیه باطل فراهم آید.

نوروزی اضافه کرد: در سایه انقلاب اسلامی ابرقدرت‌های جهانی که در زمان شاه ملعون در این کشور میدان‌داری می‌کردند، به انزوا رفته و انقلاب اسلامی جریان مقاومتی را به راه انداخته که همواره زنده و پابرجا خواهد بود.

وی بیان کرد: این انقلاب امروز به چنین نیروهای وفادار و ارزشی نیاز دارد تا در این برهه حساس نیز بتواند کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه به پیش برده و زمینه اقتدار روزافزون را فراهم کند.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل با تسلیت شهادت رییس جمهور مجاهد و خدمتگزار یادآور شد: رییس جمهور شهید راه دیپلماسی اقتدار را در نقطه مقابل دیپلماسی التماس در پیش گرفت و به جهانیان ثابت کرد تا با خودباوری می‌توان کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داد.

نوروزی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: باید رییس جمهور آینده با برخورداری از چنین ویژگی‌هایی ادامه مسیر شهید جمهور را ادامه داده و فضایی را فراهم کند تا بیش از هر زمان دیگر بستر و زمینه حرکت‌های تحولی فراهم آید.

وی گفت: ما دیگر توجهی به قدرت‌های پوشالی آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای اروپایی نداریم چرا که با تقویت روابط با کشورهای همسایه توانسته‌ایم فضای خوبی را در کشور ایجاد کنیم و قطعا ملت به تداوم راه رییس جمهور شهید که همان راه با عزت و اقتدار است، رأی خواهند داد.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل افزود: دیگر زمان آزمون و خطا سپری شده و ما به رییس جمهور بی‌برنامه، کارورز و تمرینی نیاز نداریم بلکه رییس جمهور آینده باید برنامه منسجم در مسیر حل مشکلات کشور داشته و عقبه و کارنامه درخشان او نیز زمینه‌ساز جلب مشارکت مردم باشد.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: محمدباقر قالیباف هم در دوران جنگ تحمیلی و هم مسئولیت‌های مختلف توانسته گره‌گشای مشکلات مختلف کشور باشد به طوری که عملکرد او در دوران مسئولیت شهرداری تهران و ریاست مجلس یازدهم نیز نمود و نشانه‌ای از این توفیقات و موفقیت‌ها بوده است.

وی از قالیباف به عنوان نیروی خالص و سرسپرده ولایت یاد کرد و ادامه داد: برخلاف دیگران که از تحقیر و خودباختگی سخن می‌آورند، قالیباف در روزهای گذشته و در سخنرانی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی اعلام کرده که کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه به پیش برده تا تمدن‌سازی و رسیدن به قله‌های عزت و سرفرازی برای کشور فراهم آید.

به گزارش تسنیم، ستاد محمدباقر قالیباف در اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم افتتاح و برنامه‌های مختلفی نیز در آیین افتتاحیه برگزار شد.

انتهای پیام/131/.


12064882
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار استانی

استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنجشنبه ۴ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنجشنبه ۴ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ چهارشنبه ۳ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» ==تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ سه‌شنبه ۲ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ دوشنبه یکم مرداد را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ یکشنبه ۳۱ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ شنبه ۳۰ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ شنبه ۳۰ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنج‌شنبه ۲۸ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ چهارشنبه ۲۷ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است