اجتماعی 18:00 - 26 فروردین 1403
راننده تاکسی اینترنتی مقابل چشمان دختر مورد علاقه‌اش رقیب عشقی خود را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید.

راننده اینترنتی رقیب عشقی اش را آتش زد

اواسط بهمن سال گذشته مرد میانسالی در مراجعه به پلیس از ناپدید شدن پسرش خبر داد و گفت: سامان روز گذشته مثل همیشه برای کار از خانه خارج شد، اما دیگر خبری از او نشد. با این تصور که برایش کاری پیش آمده باشد تا امروز صبر کردم، اما خیلی نگرانش هستم و می‌ترسم برایش حادثه‌ای رخ داده باشد.

با شکایت مرد میانسال به دستور بازپرس جنایی، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند و دریافتند سامان مدتی قبل با دختری به نام پرستو نامزد بوده، اما بنا به دلایلی این نامزدی را به هم زده است. به همین خاطر خیلی زود به سراغ دختر جوان رفتند، اما تحقیقات از پرستو به نتیجه‌ای نرسید چرا که دختر جوان مدعی بود به خاطر اختلافات و درگیری، نامزدی‌اش را با سامان به هم زده و دیگر از او خبری ندارد.

در حالی که بررسی‌ها برای یافتن ردی از سامان ادامه داشت کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت دریافتند که آخرین بار پسر جوان با شخصی به نام آرش در تماس بوده است. آرش راننده یک تاکسی اینترنتی بود که بلافاصله بازداشت شد.

پسر جوان در تحقیقات اولیه گفت: من راننده تاکسی اینترنتی هستم و سامان مسافرم بود، اما از سرنوشت او بی‌اطلاع هستم.

گرچه آرش چنین اظهاراتی داشت، اما در بررسی‌های تیم جنایی مشخص شد که آرش با پرستو نامزد سابق سامان در رابطه بوده و از او خواستگاری کرده است. از آنجا که این موضوع می‌توانست انگیزه‌ای برای یک اختلاف میان آرش و سامان باشد با به دست آمدن این اطلاعات تیم جنایی بار دیگر به سراغ آرش رفت.

جنایت آتشین

مرد جوان زمانی که با مدارک و مستندات پلیسی علیه خود روبه‌رو شد به ناچار به قتل اعتراف کرد و گفت: چند ماه قبل پرستو را دیدم و با او آشنا شدم او از مقصد دانشگاه درخواست خودروی اینترنتی داد که آن را پذیرفتم.

 در مسیر با او مشغول صحبت شدم و کم کم از این دختر خوشم آمد. بعد از آن با او تماس گرفته و پیشنهاد ازدواجم را مطرح کردم. حتی به خواستگاری رفتم که او برایم توضیح داد با پسری از اقوام دورش نامزد بوده و بعد از مدتی به خاطر اختلاف عقیده‌ای و اخلاقی نامزدی‌اش را به هم زده است. اما نامزد سابقش همچنان برای او ایجاد مزاحمت می‌کند و از او می‌خواست که دوباره با هم آشتی کنند.

او ادامه داد: من عاشق پرستو بودم و زمانی که از ماجرای مزاحمت‌ها باخبر شدم، تصمیم گرفتم با نامزد سابقش تماس بگیرم و در یک ملاقات حضوری با او صحبت کنم. روز حادثه به همراه پرستو به سر قرار با سامان رفتیم و او را سوار خودرو کردیم. بعد به سمت جاده ساوه رفتم و در کنار جاده‌ای خلوت نگه داشتم.

 از پرستو خواستم داخل خودرو بماند و من با سامان از ماشین پیاده شدیم بعد از او خواستم خودش را از زندگی ما کنار بکشد و مزاحم پرستو نشود.

 اما او قبول نمی‌کرد و سر همین موضوع دعوایمان شد و من با چاقو به او ضربه‌ای زدم وقتی روی زمین افتاد جسد را آتش زدم. قصدم قتل نبود، اما وقتی دیدم سامان بی‌جان روی زمین افتاد تصمیم گرفتم جسد را آتش بزنم تا ردی از این جنایت نماند. در تمام این مدت پرستو داخل خودرو بود و من در‌ها را قفل کرده بودم که پیاده نشود.

تهدید به قتل

با اعتراف آرش، دختر جوان نیز بازداشت شد و اعتراف کرد و گفت: هرگز فکرش را نمی‌کردم قرار آن روز با قتل سامان پایان یابد. وقتی آرش مرتکب قتل شد من داخل خودرو بودم و با مشت به شیشه‌های ماشین می‌کوبیدم و کمک می‌خواستم ولی کسی آنجا نبود.

او ادامه داد: بعد از قتل، آرش مرا تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا هم می‌کشد. حتی گفت کشتن تو و خانواده‌ات برای من کاری ندارد. در این مدت از ترس جان خودم و خانواده‌ام حرفی نزدم و سکوت کردم، اما عذاب وجدان داشتم. با اعترافات دو متهم به دستور بازپرس جنایی کارآگاهان راهی محل سوزاندن جسد شدند تا جنازه مقتول را کشف کنند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

روزنامه ایران


12047287
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار اجتماعی

اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» وزیر بهداشت در پیامی شهادت رئیس جمهور و هیات همراه را تسلیت گفت و تاکید کرد: شهید دکتر رئیسی در خدمت به نظام سلامت و جامعه پیشگام بود.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: شهید گرانقدر آیت الله رئیسی اندیشمندی مبارز و سرباز خستگی ناپذیر ولایت در میدان خدمت و عالمی مخلص، متواضع و ساده زیست بود.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» امتحانات نهایی دانش آموزان طبق برنامه اعلامی برگزار خواهد شد.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» دوره ریاست جمهوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی را می توان یکی از پردستاوردترین دوره ها در حوزه سلامت طی سال های اخیر دانست؛ از افتتاح دو ابرپروژه بیمارستانی گرفته تا درمان رایگان کودکان و بیمه مجانی افراد کم بضاعت.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» 4 جوان ایرانی با اتکا به دانش و خلاقیت خود، گامی بلند در مسیر خودکفایی صنعت خودرو برداشتند و موفق به تولید نمونه اولیه سنسور نور و باران برای خودرو شدند.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» پل طبیعت، برج میلاد و برج آزادی در پی شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور کشور و هیئت همراه، امشب 31 اردیبهشت ماه 1403 خاموش می شوند.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شهادت ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» رئیس قوه قضاییه؛ حجت الاسلام محسنی اژه ای در پیامی عروج شهادت گونه آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور و همراهان ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت.
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» معاون علمی رئیس جمهور نوشت: رئیس جمهور مردمی، دلسوز و پرتلاش ایران اسلامی که در همه سنگرهای مسؤلیت با تواضع و ساده زیستی، روحیه جهادی، عدالت خواهی و فسادستیزی، مخلصانه در صف اول خدمت به مردم ایستاده بود، یادآور بهشتی و رجایی و دیگر یاران شه...
اجتماعی
«خبرگزاری تسنیم» سازمان تأمین اجتماعی در خصوص پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان اطلاعیه ای صادر کرد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است