مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 خرداد - 12:40
«خبرگزاری تسنیم» رئیس شورای شهر تهران گفت: مشکلات و کش و قوس های اداری و دولتی در مسیر ورود اتوبوس های خارجی به پایتخت برقرار است.
سه شنبه 08 خرداد - 11:37
«خبرگزاری تسنیم» وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مرحله ارتقای رتبه بندی معلمان امسال آغاز می شود، گفت: با حمایت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی امسال 105 هزار مجوز استخدام گرفته شد.
سه شنبه 08 خرداد - 07:07
«خبرگزاری تسنیم» به رغم ادعا و پافشاری وزارت بهداشت بر بی خطر بودن "قلیان اکسیژن" رئیس انجمن ریه ایران می گوید از وجود چنین طرح مطالعاتی بی اطلاع بوده اند همچنین گاز به کار رفته در این قلیان عوارض بسیار خطرناکی برای سلامتی در بر دارد.
دوشنبه 07 خرداد - 11:36
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا جزئیات اجرای طرح معافیت سربازان دارای فرزند را تشریح کرد.
دوشنبه 07 خرداد - 10:00
«خبرگزاری تسنیم» رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل پرونده قضایی برای بیمارستان فیاض بخش و شهدای یافت آباد خبر داد.
دوشنبه 07 خرداد - 09:57
«خبرگزاری تسنیم» انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان از روز سه شنبه 8 خردادماه در سایت سازمان سنجش آغاز می شود.
دوشنبه 07 خرداد - 04:08
«خبرگزاری تسنیم» مدیرکل سرمایه گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی، تعداد 636 بسته سرمایه گذاری کشور به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری و سرمایه گذاری تدوین شد.
دوشنبه 07 خرداد - 02:24
«خبرگزاری تسنیم» ایلان ماسک، با جاه طلبی همیشگی خود، در حال سرمایه گذاری در پروژه جدیدی است که به دنبال دگرگونی چشم انداز هوش مصنوعی با ساخت یکی از قدرتمندترین ابررایانه های جهان است.
یکشنبه 06 خرداد - 12:45
«خبرگزاری تسنیم» رئیس ستاد انتخابات استان تهران ضمن تشریح جزئیات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این استان گفت: در صورت صلاحدید شورای نگهبان و وزارت کشور، آماده برگزاری انتخابات تمام الکترونیک ریاست جمهوری در پایتخت هستیم.
یکشنبه 06 خرداد - 12:25
«خبرگزاری تسنیم» معاون فنی و عملیات اورژانس استان تهران با بیان این که روزانه 750 تماس مزاحم برای سازمان اورژانس استان تهران ثبت می شود، گفت: برخی از تماس گیرندگانی که مزاحم می شوند کودکان هستند و برخی با آدرس غلط و ناسزا و ... خط را اشغال می کنند.
یکشنبه 06 خرداد - 11:52
«خبرگزاری تسنیم» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه تهران همچنان در آستانه خشکسالی قرار دارد، گفت: امسال میزان بارندگی 175 میلی لیتر بوده و نسبت به میانگین بلندمدت 33 درصد کاهش داشته است.
یکشنبه 06 خرداد - 11:52
«خبرگزاری تسنیم» رئیس نخستین کنگره علمی طب ایرانی با بیان این که افراط و تفریطی که در کشور داریم یعنی تأیید مطلق طب سنتی یا رد کردن مطلق آن باعث شده بزرگترین ضربه به این طب زده شود، گفت: عطاری ها به صورت بالقوه باعث حفظ میراث طب سنتی شده اند اما باید ساماند...
یکشنبه 06 خرداد - 10:48
«خبرگزاری تسنیم» رئیس کمیسیون نظارت و حقوق شورای شهر تهران نسبت به وضعیت آشفته جمع آوری زباله و پسماند و ضایعات در میدان مرکزی تره بار انتقاد کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 10:36
«خبرگزاری تسنیم» به مناسبت روز ملی حمایت از خانواده های زندانیان، بیش از 13 میلیارد ریال به حساب 1376 خانواده تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان مرکز واریز شد.
یکشنبه 06 خرداد - 10:33
«خبرگزاری تسنیم» عضو هیئت علمی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی گفت: گیاه خرفه، دمنوش نعنا فلفی، زنجبیل، بادرنجبویه، چای سبز، زردچوبه، روغن بنفشه و بادام از جمله گیاهان و محصولاتی هستند که در رفع آلرژی های بهاری بسیار مفید هستند.
یکشنبه 06 خرداد - 10:17
«خبرگزاری تسنیم» وزیر بهداشت گفت: بیمارستان کودکان 272 تخت خوابی اکباتان امروز پس از 14 سال انتظار افتتاح شد.
یکشنبه 06 خرداد - 09:39
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی سازمان اورژانس کشور از رشد 5 برابری مسمومیت با قارچ های وحشی خبر داد و گفت: 233 نفر بر اثر مصرف قارچ های خودرو و سمی دچار مسمومیت شده اند.
یکشنبه 06 خرداد - 04:20
«خبرگزاری تسنیم» رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: توجیه ندارد که کیفرخواست فرد بیش از شش ماه صادر شده باشد اما همچنان در خصوص او حکمی صادر نشده باشد.
یکشنبه 06 خرداد - 02:42
«خبرگزاری تسنیم» به دنبال قتل خونین مرد جوان با 5 ضربه چاقو در محله مسعویه، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.
یکشنبه 06 خرداد - 02:40
«خبرگزاری تسنیم» شعبه 15 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی سلمان جورابراهیمیان برای رسیدگی به کیفرخواست متهمان پرونده شرکت خودرویی آذویکو به صورت علنی تشکیل جلسه داد.
شنبه 05 خرداد - 10:05
«خبرگزاری تسنیم» رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش گفت: سؤالات امتحانات نهایی فقط از کتاب درسی طراحی می شود و دانش آموزان باید مطالعه دقیق داشته باشند و یادگیری محقق شود.
شنبه 05 خرداد - 09:45
«خبرگزاری تسنیم» ثبت نام فرهنگیان برای نقل و انتقالات از امروز شنبه 5 خرداد 1403 آغاز می شود.
شنبه 05 خرداد - 09:30
«خبرگزاری تسنیم» متن سند معاهده مربوط به منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط در ژنو بعد از 24 سال با حضور هیئت اعزامی ایران به ریاست رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نهایی شد و امروز متن نهایی این معاهده به امضا خواهد رسید.
شنبه 05 خرداد - 08:46
«خبرگزاری تسنیم» امتحانات نهایی دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم از امروز شروع شد و دانش آموزان پایه دوازدهم از فردا یکشنبه 6 خرداد 1403 امتحانات نهایی را آغاز می کنند.
شنبه 05 خرداد - 08:37
«خبرگزاری تسنیم» نظام آموزش و پرورشی که صرفاً یک جور دستگاه تربیت متخصص به حساب آید، درست مثل یک بنگاه اقتصادی عمل کند! در این بنگاه اقتصادی، دانش تخصصی و اطلاعات توسط گروه هایی متخصص به عنوان نوعی از کالا ارائه می شود.
شنبه 05 خرداد - 07:09
«خبرگزاری تسنیم» عمر چهارساله مجلس یازدهم به پایان رسید؛ مجلسی که از سوی رهبری ملقب به «مجلس انقلابی» شد و با شعار حرکت در دو مسیر تحول در قوانین اقتصادی و اصلاح ریل گذاری اقتصادی کشور، دستاورد های بزرگی را از جمله در حوزه حمایت از شرکت های دانش بنیان رقم ز...
شنبه 05 خرداد - 05:55
«خبرگزاری تسنیم» رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات با انتقاد از قیمت پایین دخانیات در ایران گفت: نرخ مالیات بر محصولات دخانی کشور 25 درصد است که با نرخ جهانی حدود 50 درصد اختلاف دارد.
شنبه 05 خرداد - 04:17
«خبرگزاری تسنیم» مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از اجرای طرح ساماندهی محوطه تاریخی نقش رستم خبر داد.
شنبه 05 خرداد - 04:25
«خبرگزاری تسنیم» معاون گردشگری کشور از اعطای ویزای گروهی برای کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای خبر داد.
شنبه 05 خرداد - 03:56
«خبرگزاری تسنیم» سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) سرباز امریه جذب می کند.
شنبه 05 خرداد - 03:01
«خبرگزاری تسنیم» مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی بقیةالله الاعظم(عج) بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال 1401 و 1402 با تلاش کارکنان موفق به کسب درجه عالی اعتبار بخشی شد.
شنبه 05 خرداد - 02:44
«خبرگزاری تسنیم» اَبَر ساعت پایتخت به تصاویری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی منقش شد.
شنبه 05 خرداد - 02:18
«خبرگزاری تسنیم» رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی و رستوران ها گفت: هزینه های مستقیم تحمیل شده به حوزه سلامت در درمان بیماری های مرتبط با مصرف دخانیات 136 تریلیون ریال است.
شنبه 05 خرداد - 02:23
«خبرگزاری تسنیم» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از آغاز اجرای طرح اطلاع رسانی ماهانه از طریق ارسال پیامک به بیمه شدگان شاغل در کارگاه های مشمول قانون تأمین اجتماعی خبر داد.
شنبه 05 خرداد - 01:32
«خبرگزاری تسنیم» معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان این که سیگار الکترونیک مجوز تولید و واردات ندارد، گفت: وزارت بهداشت کار تحقیقاتی مرکز تحقیقات را برای قلیان اکسیژن تأیید کرده است.
جمعه 04 خرداد - 12:39
«خبرگزاری تسنیم» دانشمندان سیاره جدیدی به نام Gliese 12 b را کشف کرده اند که از نظر اندازه مابین زمین و زهره است؛ این سیاره در فاصله 40 سال نوری از زمین قرار دارد؛ این سیاره ممکن است همچنان قابل سکونت باشد!
جمعه 04 خرداد - 10:01
«خبرگزاری تسنیم» 80 روز پیش شهید رئیسی به دانشگاه علوم انتظامی فراجا به منظور شرکت در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی رفته بودند و در این دیدار سردوشی برخی از دانشجویان را اعطا کرد.
جمعه 04 خرداد - 02:49
«خبرگزاری تسنیم» یک استارتاپ با رونمایی از "باتری الماسی" انقلابی در این صنعت ایجاد کرده است؛ این استارتاپ ادعا می کند که باتری الماسی می تواند تا 90 سال در یک خودروی برقی کار کند و به طور مداوم انرژی تولید کند!
پنجشنبه 03 خرداد - 10:35
«خبرگزاری تسنیم» وزیر بهداشت گفت: نقش شهید دکتر امیرعبداللهیان در تامین واکسن در روزهای سخت همه گیری کرونا، بسیار ویژه بود.
پنجشنبه 03 خرداد - 10:38
«خبرگزاری تسنیم» شجاعی: این مسئله خیلی مهمی است که آقای رئیسی نه تنها در سطح دولت مسائل زنان را پیگیری می کردند که در زندگی شخصی خودشان و در ارتباط با همسر و دخترانشان هم عملاً زمینه تحقق الگوی سوم زن را فراهم کردند.
پنجشنبه 03 خرداد - 10:03
«خبرگزاری تسنیم» یک نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با قرارداد واردات اتوبوس به پایتخت گفت: من معتقدم این قرارداد چه در بحث قیمت چه در حوزه سازگاری با محیط زیست یک فرصت خیلی خوبی است به مراتب ارزان تر از نمونه های داخلی است.
پنجشنبه 03 خرداد - 09:16
«خبرگزاری تسنیم» معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به دستاوردهای دولت رئیس جمهور شهید در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: شهید رئیسی همواره بر تسهیل دسترسی و حمایت از تولید در حوزه دارو، غذا و تجهیزات پزشکی تاکید داشتند.
پنجشنبه 03 خرداد - 02:39
«خبرگزاری تسنیم» مدیرکل فراورده های طبیعی و سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو از دپوی دو ماهه شیر خشک های معمولی در کشور خبر داد.
چهارشنبه 02 خرداد - 12:45
«خبرگزاری تسنیم» به دنبال مرگ مشکوک یک مرد جوان داخل خودرویش در خیابان جدی اردبیلی محله چیتگر، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
چهارشنبه 02 خرداد - 11:42
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان جهانی اینترپل در پیامی شهادت رئیس جمهور شهید، وزیر امور خارجه و هیئت همراه را به فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت.
چهارشنبه 02 خرداد - 07:41
«خبرگزاری تسنیم» با توجه به برگزاری مراسم بدرقه پیکر شهدای خدمت، مسیرهای جایگزین دسترسی به فرودگاه مهرآباد اعلام شد.
چهارشنبه 02 خرداد - 01:57
«خبرگزاری تسنیم» رئیس اورژانس استان تهران از استقرار 232 دستگاه انواع وسیله امدادی شامل 143 دستگاه آمبولانس، 14 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 75 دستگاه موتورلانس در مسیر تشییع شهدای خدمت خبر داد.
سه شنبه 01 خرداد - 11:51
«خبرگزاری تسنیم» رئیس قوه قضاییه در دیدار با خانواده شهید حسین امیرعبداللهیان گفت: آقای امیرعبداللهیان نماد دیپلمات انقلابی بود که در پیشبرد اهداف جبهه مقاومت نقش آفرینی کرد و شهید حاج قاسم سلیمانی نیز عنایت ویژه ای به وی داشت.
سه شنبه 01 خرداد - 10:36
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به برگزاری مراسم تشییع شهدای سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور در شهرهای مختلف آماده باش کامل اورژانس و در نظر گرفتن همه تمهیدات لازم در حوزه اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی خبر داد.
سه شنبه 01 خرداد - 10:40
«خبرگزاری تسنیم» ثبت نام فرهنگیان برای نقل و انتقالات درون استانی و برون استانی از روز شنبه 5 خرداد به صورت الکترونیکی آغاز می شود.
سه شنبه 01 خرداد - 11:12
«خبرگزاری تسنیم» نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی بزرگترین حامی مدیریت شهری بود، گفت: این شهید بزرگوار در زمان ریاست جمهوری اش حمایت های ویژه ای را از شهرداری ها، بویژه شهرداری تهران انجام داد.
سه شنبه 01 خرداد - 09:25
«خبرگزاری تسنیم» تلسکوپ فضایی هابل ناسا تصاویری خیره کننده از یک سیستم ستاره ای جوان به نام HP Tau ثبت کرده است. این سیستم شامل سه ستاره است که HP Tau جوان ترین آنهاست. HP Tau شبیه به خورشید ما است اما کوچکتر و متغیر است.
سه شنبه 01 خرداد - 09:34
«خبرگزاری تسنیم» پیش ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد از امروز سه شنبه اول خرداد آغاز می شود.
سه شنبه 01 خرداد - 08:28
«خبرگزاری تسنیم» تصاویر کمتر دیده شده از آخرین حضور حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور در روز درختکاری سال 1402 منتشر شد.
سه شنبه 01 خرداد - 07:08
«خبرگزاری تسنیم» معاون علمی رئیس جمهور با بغضی در گلو در سوگ "شهید جمهور" گفت: امروز پیکر رئیس جمهور شهید از آخرین سفر استانی خود به تهران بازگشته است و خدمت ایشان خداقوت می گوییم.
سه شنبه 01 خرداد - 06:29
«خبرگزاری تسنیم» معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، جدیت و پیگیری در تاسیس «مرکز ملی هوش مصنوعی» و «تاکید بر تشکیل و هم افزایی اعضای فعال در علوم و فناوری های کوانتوم» را دو ابتکار منحصر به فرد رییس جمهور شهید در حوزه علم و فناوری برشمرد.
سه شنبه 01 خرداد - 04:42
«خبرگزاری تسنیم» مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از استقرار آتش نشانان تهرانی در طول مسیر برگزاری مراسم بدرقه و تشییع پیکر شهدای حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور خبر داد.
سه شنبه 01 خرداد - 03:41
«خبرگزاری تسنیم» معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: شعار امسال مجمع آسیا که "پیشرفت برمبنای نوآوری و فناوری" بود به پیشنهاد شهید امیرعبداللهیان بود.
سه شنبه 01 خرداد - 03:18
«خبرگزاری تسنیم» وزارت آموزش و پرورش، برنامه جدید امتحانات نهایی را اعلام کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 02:32
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی شهرداری تهران به تشریح نخستین اقدامات شهرداری تهران همزمان با اعلام شهادت آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور شهید ایران و دیگر همراهانش پرداخت.
سه شنبه 01 خرداد - 02:01
«خبرگزاری تسنیم» مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی در گفت وگو با تسنیم برای نخستین بار خاطراتی از حضور شهید رئیسی در فراجا را بیان کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 01:50
«خبرگزاری تسنیم» در اعلامیه 13 بندی اجلاس جهانی حقوقدانان و وکلای آزاده پیشنهاد شد؛ دبیرخانه اجلاس جهانی حقوق دانان و وکلای بین المللی در تهران تشکیل شود.
سه شنبه 01 خرداد - 01:56
«خبرگزاری تسنیم» معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از تمهیدات ویژه این مجموعه درخصوص مراسم وداع مردم با شهدای گرانقدر خدمت خبر داد.
سه شنبه 01 خرداد - 01:47
«خبرگزاری تسنیم» در دولت سیزدهم 7 هزار مدرسه با 31 هزار کلاس درس ساخته شد و مدرسه زنده یاد مرحوم حاج حسن اصغرزاده روستای "خرماکلای" قائمشهر آخرین مدرسه ای بود که توسط سید ابراهیم رئیسی افتتاح شد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:53
«خبرگزاری تسنیم» وزیر بهداشت در پیامی شهادت رئیس جمهور و هیات همراه را تسلیت گفت و تاکید کرد: شهید دکتر رئیسی در خدمت به نظام سلامت و جامعه پیشگام بود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:24
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: شهید گرانقدر آیت الله رئیسی اندیشمندی مبارز و سرباز خستگی ناپذیر ولایت در میدان خدمت و عالمی مخلص، متواضع و ساده زیست بود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:57
«خبرگزاری تسنیم» امتحانات نهایی دانش آموزان طبق برنامه اعلامی برگزار خواهد شد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:13
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از لغو تمام امتحانات نهایی و داخلی تا 4 خرداد خبر داد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 04:18
«خبرگزاری تسنیم» 4 جوان ایرانی با اتکا به دانش و خلاقیت خود، گامی بلند در مسیر خودکفایی صنعت خودرو برداشتند و موفق به تولید نمونه اولیه سنسور نور و باران برای خودرو شدند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 05:13
«خبرگزاری تسنیم» دوره ریاست جمهوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی را می توان یکی از پردستاوردترین دوره ها در حوزه سلامت طی سال های اخیر دانست؛ از افتتاح دو ابرپروژه بیمارستانی گرفته تا درمان رایگان کودکان و بیمه مجانی افراد کم بضاعت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 02:26
«خبرگزاری تسنیم» رئیس قوه قضاییه؛ حجت الاسلام محسنی اژه ای در پیامی عروج شهادت گونه آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور و همراهان ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 03:28
«خبرگزاری تسنیم» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شهادت ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 03:37
«خبرگزاری تسنیم» پل طبیعت، برج میلاد و برج آزادی در پی شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور کشور و هیئت همراه، امشب 31 اردیبهشت ماه 1403 خاموش می شوند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 01:34
«خبرگزاری تسنیم» سازمان تأمین اجتماعی در خصوص پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان اطلاعیه ای صادر کرد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 02:10
«خبرگزاری تسنیم» معاون علمی رئیس جمهور نوشت: رئیس جمهور مردمی، دلسوز و پرتلاش ایران اسلامی که در همه سنگرهای مسؤلیت با تواضع و ساده زیستی، روحیه جهادی، عدالت خواهی و فسادستیزی، مخلصانه در صف اول خدمت به مردم ایستاده بود، یادآور بهشتی و رجایی و دیگر یاران شه...
یکشنبه 30 اردیبهشت - 11:29
«خبرگزاری تسنیم» براساس مصوبه هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، سود 35 هزار میلیارد ریالی صندوق در سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402 به اعضاء تخصیص می یابد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 11:42
«خبرگزاری تسنیم» بررسی ها نشان می دهد که روند رشد جمعیت و ازدواج طی سال های اخیر به شدت نزولی بوده است؛ با وجود این کارشناسان می گویند که مردم دوست دارند که بیش از دو فرزند داشته باشند اما باید راهکارهای تشویقی مناسبی برای رشد جمعیت اتخاد شود.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 12:09
«خبرگزاری تسنیم» فرمانده کل سپاه گفت: برای ما "ساخت ایران" یک آرزو بود! ما فقط ترجمه می کردیم اما امروز هرزمان شبکه های سیما را مشاهده می کنید از چند دستاورد علمی ارزشمند که در خطوط مقدم فناوری های نوین قرار دارد رونمایی می شود که فورانی از فناوری ها موج می...
یکشنبه 30 اردیبهشت - 12:38
«خبرگزاری تسنیم» روابط عمومی سازمان غذا و دارو دلایل عدم دسترسی ها برخی بیماران به داروهای اعصاب و روان را تامین نقدینگی شرکت های دارویی اعلام کرد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 12:46
«خبرگزاری تسنیم» زائران حج تمتع از شب گذشته پس از 5 روز اقامت در مدینه، با قطار سریع السیر و بدون چمدان عازم مکه مکرمه شدند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 12:51
«خبرگزاری تسنیم» رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 7 متصدی یک مغازه که مالخری تلفن های همراه می پرداختند خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی 45 مال باخته شناسایی شدند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 12:52
«خبرگزاری تسنیم» نیکوکاران گروه جهادی کوثر واقع در میدان حرّ در تهران، با پرداخت 40 میلیون تومان، زمینه آزادی یک نفر زن زندانی نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کردند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 09:09
«خبرگزاری تسنیم» دبیر ستاد حقوق بشر طی نامه ای به رئیس مجلس خواستار تدوین طرح قانونی با موضوع "تحریم مقامات و نهادهای دخیل در سرکوب جنبش دانشجویی معترض در آمریکا" شد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 09:53
«خبرگزاری تسنیم» یک گزارش جدید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ایالات متحده آمریکا افشا کرده که هزینه بالای داروهای تجویزی باعث شده بیش از 9 میلیون بزرگسال داروهای خود را مصرف نکنند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 09:55
«خبرگزاری تسنیم» روز پنجشنبه به دلیل اختلال پیش آمده در سامانه تامین اجتماعی پرداخت حقوق ها با تاخیر انجام شده، این مشکل اکنون مرتفع و پرداخت حقوق بازنشستگان در حال انجام است.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 10:01
«خبرگزاری تسنیم» معاون خدمات شهرداری و محیط زیست شهرداری منطقه 22 درباره قطع 812 درخت در بوستان چیتگر و موضوع شکار سنجاب در این بوستان توضیح داد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 10:05
«خبرگزاری تسنیم» نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه چمران از کسانی بوده که به زاکانی رای نداده است، گفت: رئیس شورای شهر معتقد است که شهردار تهران فردی کارآمد است که به حوزه ها اشراف دارد و به همین دلیل تلاش می کند تا بین شورا و شهرداری هم افزایی ای...
یکشنبه 30 اردیبهشت - 10:52
«خبرگزاری تسنیم» رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف احتکار بیش از 33 تن مواد خوراکی خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از 1.5 میلیارد تومان برآورد کرده اند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 10:51
«خبرگزاری تسنیم» معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: دو بالگرد همراه رئیس جمهور تجسس اولیه را انجام دادند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 09:00
«خبرگزاری تسنیم» دبیر ستاد اقتصاد دانش بنیان طب سنتی و گیاهان دارویی با اشاره به لزوم توسعه اقتصادی حوزه گیاهان دارویی از طریق دانش بنیان کردن فعالیت ها در این زمینه گفت: 200 شرکت دانش بنیان در حوزه طب سنتی و گیاهان دارویی فعال هستند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 08:59
«خبرگزاری تسنیم» معاونت ارتباطات شورای شهر تهران با تاکید بر اطلاع رسانی و پاسخگویی، در تلاش است تا به عنوان پلی بین مردم و مدیریت شهری عمل کند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 04:50
«خبرگزاری تسنیم» معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان در دیدار با سفیر نروژ، از رویکرد دوگانه حقوق بشری کشورهای غربی و آمریکا انتقاد کرد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 05:17
«خبرگزاری تسنیم» رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام پهپادهای هلال احمر به محل حادثه بالگرد رئیس جمهور خبر داد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 05:38
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان این که به دلیل مه شدید، ادامه عملیات هوایی ممکن نبود، گفت: هشت دستگاه آمبولانس اورژانس تبریز راهی محل حادثه شده اند.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 01:57
«خبرگزاری تسنیم» دبیر اجرایی اجتماع امام رضایی ها گفت: باشکوه ترین جشن تولد تاریخ در تهران با حضور چشمگیر مردم تهران روز جمعه 28 اردیبهشت ماه برگزار شد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 02:09
«خبرگزاری تسنیم» مدیر کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آغاز پذیرش اسکان موقت تابستان فرهنگیان از هفته پایانی خردادماه 1403 است.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 02:39
«خبرگزاری تسنیم» عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در واکنش به سوءبرداشت صورت گرفته در جلسه قبلی شورای شهر تهران و صحبت های رئیس شورای واکنش نشان داد و گفت: بنده شاگرد آقای چمران هستم.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 03:33
«خبرگزاری تسنیم» در راستای بزرگداشت هفته میراث فرهنگی و روز ملی حکیم ابوالقاسم فردوسی، کاخ اختصاصی نیاوران به برگزاری دو نمایشگاه اقدام کرده است.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 03:36
«خبرگزاری تسنیم» مرد جوانی که 20 سال قبل همسر خود را به قتل رسانده و مخفیانه به سوئد فرار کرده بود، پس از 20 سال به ایران بازگشت و در فرودگاه توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.
یکشنبه 30 اردیبهشت - 01:17
«خبرگزاری تسنیم» رئیس هیئت مدیره کارگزار فن بازار منطقه ای استان فارس گفت: با تلاش های انجام شده، بیش از 200 شرکت از طریق فن بازار شیراز به فرآیند دانش بنیان شدن ورود پیدا کردند و از این تعداد، حدود 100 شرکت موفق به اخذ این گواهی نامه ارزشمند شدند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است