مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 07 آذر - 18:53
«خبرگزاری فارس» سازمان ملل متحد که قرار بود بر اساس نمایندگی واقعی ملت‌ها استوار باشد و در وادی احقاق حق و صلح و امنیت آنان گام بردارد، متأثر از تاریخ خشونت‌ورزی و خونریزی و تضییع حقوق ملل، به سازمانی منفعل و کم اثر و ناکارآمد بدل شده است.
سه شنبه 07 آذر - 18:16
«خبرگزاری فارس» دادگاه رسیدگی به پرونده شهردار و اعضای شورای شهر لواسان به ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.
سه شنبه 07 آذر - 18:13
«خبرگزاری فارس» درخواست‌ها و مشکلات حقوقی و قضائی بیش از ۳۲۰ نفر از مراجعان در جریان برنامه ملاقات مردمی رئیس کل و معاونان قضائی دادگستری کل استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.
سه شنبه 07 آذر - 17:28
«خبرگزاری فارس» شهردار تهران با اشاره به مشکلات فعلی تهران گفت: شکل فضاهای کالبدی شهر به هیچ عنوان به پیشینه گذشته و فضای ایرانی- اسلامی بازنمی گردد. اگر ما شهر و جامعه را در هم آمیخته تصور کنیم، ضرورت دارد یک نگاه از کل به جزء داشته باشیم که مبتنی بر نیاز...
سه شنبه 07 آذر - 18:59
«صراط نیوز» به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از همشهری، تام کروز در هر ۷ قسمت فرنچایز «ماموریت غیرممکن» شخصا بدل‌کاری‌هایش را انجام داده و اصلا یکی از موضوعاتی که در کمپین‌های تبلیغاتی این فرنچایز روی آن تاکید می‌شود، بدل‌کاری‌های تام کروز است. این بدل‌کاری‌ها...
سه شنبه 07 آذر - 16:58
«خبرگزاری فارس» مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از بازسازی 43 مدرسه فرسوده با 500 کلاس درس در شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران در سال 1402 خبر داد.
سه شنبه 07 آذر - 15:55
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران درباره پوشش بیمه خدمات اوتیسم توضیح داد.
سه شنبه 07 آذر - 15:22
«خبرگزاری فارس» رئیس پلیس آگاهی پایتخت امروز سه‌شنبه از دستگیری مردی خبر داد که دختر ۱۳ ماهه خود را ربوده بود.
سه شنبه 07 آذر - 15:18
«خبرگزاری فارس» جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج در برابر هر حرکت دشمن آمادگی کامل دارد، گفت: تمام ترس صهیونیست‌ها این بود که ایران وارد معرکه شود؛ هرچند فرزندان مقاومت در غزه کفایت می کرد و نیازی نبود که ایران وارد عمل شود.
سه شنبه 07 آذر - 14:56
«خبرگزاری فارس» دستیار رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به روحیه جهادی و فعالیت‌های جدی شهید فخری‌زاده می‌گوید تولید واکسن و کیت کرونا، طراحی اولین آزمایشگاه سطح 3 ایمنی زیستی سیار و طراحی آمبولانس‌های مخصوص بحران شیمیایی از دستاوردهای این شهید بز...
سه شنبه 07 آذر - 14:51
«خبرگزاری فارس» معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و با ورود سازمان بازرسی طرح صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج اجرایی شد.
سه شنبه 07 آذر - 14:42
«خبرگزاری فارس» اخباری مبنی بر حضور پلنگ در شهر شاهرود منتشر شده است که پس از بررسی دقیق این اخبار کذب بوده است.
سه شنبه 07 آذر - 14:16
«خبرگزاری فارس» مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره سن جدید بازنشستگی در ایران، ابهامات متعددی دارد که ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است.
سه شنبه 07 آذر - 13:38
«خبرگزاری فارس» معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه قرار گاه «سلامت خانواده» که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد از گسترش برنامه «سلامت خانواده» به 180 شهر کشور خبر داد و بر ارتقای پوشش «پویش ملی سلامت» در تمام کشور تاکید کرد.
سه شنبه 07 آذر - 13:30
«خبرگزاری فارس» معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه بیش از ۱۰ سال است که دنیا به سمت برقی‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی رفته است، گفت: تجربیات جهانی نشان داده که برقی‌سازی ناوگان در کاهش آلودگی هوای شهرها بسیار مؤثر بوده و معمولا از این اق...
سه شنبه 07 آذر - 13:29
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح می‌گوید بیش از 16 هزار سرباز از اعتبارات وام مهارت آموزی بهره‌مند شده‌اند.
سه شنبه 07 آذر - 13:09
«خبرگزاری فارس» محقق روانپزشکی و دانشمند یک درصد برتر گفت: از صد مقاله علمی که توسط محققان ایرانی برای مجلات معتبر علمی ارسال می شود حدود 20 تا 25 درصد بخاطر مسائل سیاسی و تحریم رد می شود که این مسئله تاثیر نسبتا بزرگی بر رشد علمی ایران دارد.
سه شنبه 07 آذر - 12:13
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان اطلاعات پلیس تهران می‌گوید با اقدامات پیش‌دستانه پلیس تهران، از ابتدای سال جاری شرارت و اوباشگری ۴۵ درصد کاهش یافته است.
سه شنبه 07 آذر - 12:03
«خبرگزاری فارس» مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: حمل و نقل و تردد دانش آموزان در سطح استان تهران در حدود 100 هزار خودرو است که 18 درصد در آلودگی هوا سهم دارد.
سه شنبه 07 آذر - 11:46
«خبرگزاری فارس» کمرمان زیر بار کار طافت فرسا در زایشگاه خم شده است، جناب وزیر اطلاع دارید که بی توجهی به حرفه مامایی و تعارض منافع در حوزه بارداری و زایمان چه بر سر زنان و کودکان کشور آورده است؟ آیا از خدشه‌دار شدن استقلال ماما در زایشگاه و افزایش تولد نو...
سه شنبه 07 آذر - 11:39
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هفته گذشته گفته قول نمی‌دهد در فصل زمستان مازوت‌سازی انجام نشود، اظهار کرد: سوال من این است که وظیفه رییس سازمان محیط زیست در این رابطه چیست؟
سه شنبه 07 آذر - 11:16
«خبرگزاری فارس» مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از آغاز فرایند توزیع شیر در دبستان‌های دولتی شهرستان‌های تهران در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
سه شنبه 07 آذر - 17:58
«صراط نیوز» به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از همشهری آنلاین: ۳وعده غذای روزانه از برنج گرفته تا نان و پنیر و خیار،‌ یک تخت پلاستیکی، مطالعه، فعالیت‌های گروهی و و گوش دادن به رادیو؛ این روزگاری است که اسرای اسرائیلی از ابتدای عملیات طوفان الاقصی در اسارت داشته...
سه شنبه 07 آذر - 08:18
«خبرگزاری فارس» گزارش نظارتی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص ارزیابی عملکرد6 ماهه شهرداری تهران در زمینه تحقق برنامه و بودجه مصوب سال 1402 شهرداری تهران از سوی کمیسیون برنامه و بودجه شورا اعلام شد.
سه شنبه 07 آذر - 07:02
«خبرگزاری فارس» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ،گفت: لازم است صعوبت کار پرستاران در بودجه ریزی دیده شود و فکر می‌کنم با توجه به اینکه در آستانه تدوین بودجه ریزی سال آینده هستیم با کمک دولت و مجلس سال آینده ب...
سه شنبه 07 آذر - 00:02
«خبرگزاری فارس» دبیر کمیته اخلاق پزشکی وزارت بهداشت درباره چرایی حضور برخی پزشکان مرد در اتاق زایمان توضیحاتی ارائه داد.
دوشنبه 06 آذر - 23:31
«خبرگزاری فارس» ۵ کودک و نوجوان ایرانی که از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان آبان بیشترین کتاب را از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور امانت گرفته‌اند، تجلیل شدند.
دوشنبه 06 آذر - 22:51
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خواستار مسدود کردن بسترهای فساد در این سازمان با نظارت بیشتر و شفاف‌سازی روند رسیدگی به تخلفات شد.
دوشنبه 06 آذر - 22:12
«خبرگزاری فارس» وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه باید سواد گردشگری را در کودکان بالا ببریم، گفت: در زمینه گردشگری کودک باید یک الگوی موفق را به جهان معرفی کنیم.
دوشنبه 06 آذر - 21:04
«خبرگزاری فارس» طرح ارزش مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان از امروز اجرایی شد و معلمان بازنشسته عضو صندوق پس از 28 سال سهامدار شدند.
دوشنبه 06 آذر - 20:36
«خبرگزاری فارس» معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برنامه صف اول گفت:دیابت و فشار خون بالا از عوامل بسیار مهمی هستند که در مرگ و میرها شاهد آن هستیم.
دوشنبه 06 آذر - 20:36
«خبرگزاری فارس» معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برنامه صف اول گفت:دیابت و فشار خون بالا از عوامل بسیار مهمی هستند که در مرگ و میرها شاهد آن هستیم.
دوشنبه 06 آذر - 18:20
«خبرگزاری فارس» شرکت اتوبوسرانی اعلام کرد که هرگونه دریافت وجه نقد رانندگان اتوبوس از مسافران، غیرقانونی است.
دوشنبه 06 آذر - 18:14
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا امروز دوشنبه در خصوص ترفند تازه مجرمان سایبری مبنی بر دریافت اینترنت ۳۲ گیگ رایگان آموزش و پرورش به دانش‌آموزان هشدار داد.
دوشنبه 06 آذر - 17:52
«خبرگزاری فارس» رییس انجمن دوستی چین با کشورهای خارجی گفت: با توجه به نیاز تهران به اتوبوس‌های برقی تلاش‌ها در این حوزه انجام خواهد شد تا مردم بتوانند از اتوبوس‌های برقی به جای اتوبوس‌های سوختی استفاده کرده و بتوانیم موضوع آلودگی هوا و چالش‌های محیط زیستی ...
دوشنبه 06 آذر - 17:10
«خبرگزاری فارس» در روزهای گذشته آتش‌سوزی در جنگل‌های هیرکانی در منطقه گیلان و مازندران شروع شده و همچنان ادامه دارد.
دوشنبه 06 آذر - 17:04
«خبرگزاری فارس» باد وزید. ذرات معلق دردسرساز موقتاً از پایتخت کوچ کردند. باز هم این باد بود که به داد رسید و اقدامات 19 دستگاه دخیل در رفع این مشکل هنوز به سرانجام نرسیده است.
دوشنبه 06 آذر - 17:02
«خبرگزاری فارس» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به رشد ۳۵ درصدی تعداد شرکت‌های فناور حوزه سلامت در دولت سیزدهم گفت: در حال حاضر یک هزار و ۳۹۱ شرکت فناور و دانش‌بنیان در حوزه سلامت در حال فعالیت هستند که سبب ایجاد تحولی در این حوزه شده‌اند.
دوشنبه 06 آذر - 16:49
«خبرگزاری فارس» فرمانده یگان حفاظت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، از کشف و ضبط ۳۲ قلم شیء تاریخی متعلق به هزاره اول و دوم قبل از میلاد و دوره اسلامی از قاچاقچیان مسلح در تهران خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 16:48
«خبرگزاری فارس» معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از تدوین سند خانواده خبر داد و اعلام کرد که این سند در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود.
دوشنبه 06 آذر - 16:39
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: پویش «من یک دانش‌آموز هستم» به دلیل استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان سراسر کشور و اهمیتی که بحث هویت ملی دارد، به شکل یک رویداد در برنامه کاربردی شاد قرار خواهد گرفت و ادامه می‌یابد.
دوشنبه 06 آذر - 15:41
«خبرگزاری فارس» وکیل پایه یک دادگستری گفت: انتشار نامه‌های محرمانه بدون مجوز قانونی، تخلف مطبوعاتی است و انتشار سند دولتی محرمانه بدون مجوز، ناقض اصل آزادی دسترسی به اطلاعات است.
دوشنبه 06 آذر - 14:47
«خبرگزاری فارس» با حکم فرمانده کل انتظامی کشور سردار احمدرضا رادان، تعدادی از مدیران سطح یک فراجا در مشاغل مدیریتی جدید منصوب شدند.
دوشنبه 06 آذر - 14:36
«خبرگزاری فارس» مدیر عامل بنیاد برکت گفت: براساس برنامه هفتم توسعه باید ۹۰ درصد تولیدات کشاورزی باید از تولیدات داخل کشور باشد.
دوشنبه 06 آذر - 13:57
«خبرگزاری فارس» جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و در آن بر توسعه مهارت‌آموزی و تربیت معلم به عنوان 2 اولویت اساسی تأکید شد.
دوشنبه 06 آذر - 13:51
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز طرح برخورد با پوشش و مخدوشی پلاک موتورسیکلت‌ها از فردا 7 آذر 1402 خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 13:39
«خبرگزاری فارس» رئیس پلیس آگاهی پایتخت امروز دوشنبه از دستگیری اعضای یک شرکت هرمی خبر داد و گفت: یکی از دستگیرشدگان، پسر گمشده‌ای بود که در قالب گروگانگیری از خانواده‌اش ۷۰ میلیون تومان اخاذی شده بود.
سه شنبه 07 آذر - 12:29
«صراط نیوز» به گزارش صراط به نقل از ایسنا؛ بوقلمون در عین حال یک منبع عالی پروتئینی است. بدن از پروتئین برای ساخت و ترمیم استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، غضروف، پوست، خون و سایر بافت‌ها استفاده می‌کند. گوشت بوقلمون همچنین منبع خوبی از ویتامین‌ها و مواد معدنی شامل ویتامی...
سه شنبه 07 آذر - 10:50
«صراط نیوز» به گزارش صراط به نقل از فارس؛ یکی از مشکلات افراد دیابتی این است که برای خوردن هر چیزی ابتدا میزان قند آن را چک می‌کنند. به همین دلیل برخی از این افراد ممکن است به دلیل بیماری دیابت، رژیم غذایی سختگیرانه‌ای انتخاب کنند و در نهایت تعدادی از همین افرا...
سه شنبه 07 آذر - 10:17
«صراط نیوز» به گزارش صراط به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه امتحانات نهایی دی سال ۱۴۰۲ ویژه داوطلبان روزانه، بزرگسال، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلب آزاد رشته‌های شاخه نظری اعلام شد. امتحانات از روز شنبه دوم دی آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ ادامه...
دوشنبه 06 آذر - 21:39
«صراط نیوز» به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از دیجیاتو، ریدلی اسکات در گفت‌وگو با مجله رولینگ استون با این سؤال مواجه شد که آیا هوش مصنوعی او را نگران کرده است یا خیر. کارگردان فیلم جدید «ناپلئون» می‌گوید همیشه باور داشته که دنیا درنهایت به کنترل دو شرکت در می...
دوشنبه 06 آذر - 13:36
«خبرگزاری فارس» یک روان شناس درباره چگونگی ایجاد ارتباطات دوستانه بین نوجوان و هم‌سالان توضیحاتی را مطرح کرد.
دوشنبه 06 آذر - 13:32
«خبرگزاری فارس» سرکلانتر چهارم پلیس‌ پیشگیری پایتخت امروز دوشنبه از دستگیری سارقان یک طلافروشی در عملیات تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 15:36
«خبرگزاری فارس» رسیدگی به پرونده زن تنهایی که به طرز فجیعی گربه‌های محل را می‌کشت، بار دیگر ضرورت اجرای قوانین و لزوم پشتوانه اجرایی برای پیشگیری از حیوان آزاری را گوشزد می کند.
سه شنبه 07 آذر - 11:53
«خبرگزاری فارس» متخصص زنان، زایمان و نازایی درباره مراقبت از بارداری چندقلویی، کاهش تهوع استفراغ و توصیه‌های مراقبتی در بارداری گفتگو کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است