مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار وبگردی در صدر رسانه ها


سه شنبه 28 فروردین - 13:30
«باشگاه خبرنگاران» یک رسانه صهیونیستی مطرح کرد انتظار نداشتیم کاپیتان سابق تیم ملی ایران به کشور خود به خاطر عملیات علیه اسرائیل حمله کند.
سه شنبه 28 فروردین - 13:00
«باشگاه خبرنگاران» نمایش ریاکاری بهترین توصیفی بود که نماینده روسیه در افشای پشت صحنه نمایش دیپلماتیک یکشنبه شب شورای امنیت درباره حمله نظامی ایران به کار گرفت.
سه شنبه 28 فروردین - 12:54
«باشگاه خبرنگاران» خیلی از افراد هم کف روی گوشت را دور می‌ریزند، اما این کف شامل پروتئین‌هایی است که در مراحل اولیه از گوشت خارج می‌شود و یکی از ویژگی‌های پروتئین‌ها این است که امکان فومینگ یا کف کردن دارند.
سه شنبه 28 فروردین - 12:11
«باشگاه خبرنگاران» ایران از همان ساعات اول در تولید پیام معتبر موفق بود. یعنی صهیونیست‌ها و متحدانش شکی نداشتند که ایران انتقام خواهد گرفت. بخشی از این تولید پیام توسط مقامات نظامی، سیاسی و رسانه‌های ایران تولید شد و بخش مهمی نیز در تولید پیام‌های پنهانی ارسا...
سه شنبه 28 فروردین - 12:00
«باشگاه خبرنگاران» سه پسر جوان کمتراز ۲۰سال که با اجرای سناریوی سرقت خشن در اتوبان صدر تهران در فضای مجازی جنجال به پا کرده بودند، دیروز به محل سرقت منتقل شدند.
سه شنبه 28 فروردین - 11:15
«باشگاه خبرنگاران» درآستانه پخش ادامه این‌سریال درسال‌جدید به ادامه نوشتار‌هایی که درخصوص بررسی تاریخی جریان نفوذ درکشورداشتیم، می‌پردازیم.
سه شنبه 28 فروردین - 10:57
«باشگاه خبرنگاران» بازتاب عملیات وعده صادق و دفاع مشروع ایران در برابر یاغی گری‌های اسرائیل زبان شبکه صهیونیستی اینترنشال را هم به اعتراف باز کرد.
سه شنبه 28 فروردین - 10:45
«باشگاه خبرنگاران» ایران یکی از کشور‌هایی است که مداوما تحت حملات DDoS قرار دارد، اما سیستم پیشرفته‌ای برای دفع آن تعبیه شده است.
سه شنبه 28 فروردین - 10:30
«باشگاه خبرنگاران» پربیننده شدنِ برنامه تلویزیونی «زندگی پس از زندگی» نشان می‌دهد برخلاف تبلیغات غربی، برای مردم ایران مرگ آگاهی بیشتر از اتکا به دنیای مادی اهمیت دارد.
سه شنبه 28 فروردین - 10:05
«باشگاه خبرنگاران» تنها چند دقیقه پس از پاسخ نظامی ایران به رژیم صهیونیستی، دشمن کوشید تا با ابزار‌های رسانه‌ای در فضای مجازی افکار عمومی را فریب داده و واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهد.
سه شنبه 28 فروردین - 09:30
«باشگاه خبرنگاران» رژیم‌صهیونیستی برای اینکه تصویر شکست‌خورده خود را از بین ببرد با تغییر روایت سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت دارد.
سه شنبه 28 فروردین - 08:40
«باشگاه خبرنگاران» استفاده ازحق دفاع مشروع مهم‌ترین انگیزه عملیات «وعده صادق» بودکه رهبر معظم انقلاب به آن اشاره و سربازان جان بر کف ایران سربلند به‌خوبی آن را اجرا کردند.
سه شنبه 28 فروردین - 08:14
«باشگاه خبرنگاران» یکی از پیش‌نیاز‌های ازدواج برای هر فردی، رسیدن به بلوغ اقتصادی است به این معنی که تا حدی به استقلال مالی رسیده باشد.
سه شنبه 28 فروردین - 08:13
«باشگاه خبرنگاران» دکتر سیدعلیرضا مرندی، بیش از ۳۰سال است مسئولیت سرتیم پزشکی رهبر انقلاب را برعهده دارد و به همین دلیل ملاقات‌های بسیاری با رهبری داشته و دارد.
سه شنبه 28 فروردین - 07:58
«باشگاه خبرنگاران» رهبر معظم انقلاب اسلامی طی سال‌های متمادی در فرمایشات‌شان بر ضرورت تقویت بنیه دفاعی کشور تأکید کرده‌اند که توسعه صنعت موشکی یکی از راهبردها در این زمینه است.
دوشنبه 27 فروردین - 20:33
«باشگاه خبرنگاران» عملیات پهپادی و موشکی ایران علیه رژیم صهیونیستی نمایش اقتدار ایران‌مان بود و چشم جهانیان را به خود خیره کرد.
دوشنبه 27 فروردین - 18:00
«باشگاه خبرنگاران» پیش رفتن تحقیقات درباره یکی از بدترین رسوایی‌های دولتی انگلیس، اسناد جدیدی را درباره پرونده خون آلوده افشا می‌کند.
دوشنبه 27 فروردین - 17:30
«باشگاه خبرنگاران» «رژیم صهیونیستی و متحدان غربی آن و البته جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای وابسته و نزدیک به آن‌ها، سعی در لاپوشانی بسیاری از واقعیت‌ها در جریان تحولات اخیر در قالب حمله موشکی-پهپادی ایران به عمق اراضی‌اشغالی دارند و مایل به افشای بسیاری از واقعیت...
دوشنبه 27 فروردین - 17:00
«باشگاه خبرنگاران» براساس برآورد آمارهای جمعیتی، در حال حاضر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مردان و حدود ۵۵۰ هزار نفر از زنان دهه شصتی مجردند که البته از آنجا که مردان متولدِ این دهه الزاما با خانم‌های دهه شصتی ازدواج نمی‌کنند.
دوشنبه 27 فروردین - 16:30
«باشگاه خبرنگاران» کارشناس رسانه و مدرس سواد رسانه‌ای معتقد است برای اطمینان از راست یا دروغ بودن اخبار فضای مجازی باید به چند نکته اساسی توجه کرد.
دوشنبه 27 فروردین - 15:00
«باشگاه خبرنگاران» کاربران فضای مجازی با برخوردی غالبا طنز آمیز تصاویر منتشر شده از سوی اسرائیل درباره آثار موشک‌های حمله سپاه در پایگاه هوایی نواتیم را صحنه‌سازی خواندند.
دوشنبه 27 فروردین - 14:00
«باشگاه خبرنگاران» کاسبی عجیبی در برخی از آموزشگاه‌های رانندگی به راه افتاد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است